Frankenkarp na Święta, a po świętach nowotwory, klęska ekologiczna i głód

Szanowni Państwo,
niestety Senat przegłosował ustawę o zmianie ustawy o GMO bez zapisów jakie proponowaliśmy. Ostatnia szansa zablokowania obecnej nowelizacji ustawy o GMO to weto Prezydenta.

Zamiast kompleksowego prawa o GMO zawierającego zabezpieczenia przed uwolnieniem GMO do środowiska przyrodniczego Polski – co obiecywał nam Prezydent, znów mamy wersję ustawy o zmianie ustawy o GMO (druk senacki nr 782) umożliwiającą wprowadzanie do obrotu oraz dokonywanie zamierzonego uwolnienia GMO do środowiska, skutkujące nieodwracalnymi stratami środowiskowymi, zdrowotnymi i ekonomicznymi. Nowelizacja ta jest sprzeczna z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej, a prace nad nią były prowadzone bez konsultacji społecznych!

NIE CZEKAJ aż GMO=RAK, BIAŁACZKA, KATASTROFA EKOLOGICZNA I EKONOMICZNA ZAPUKA DO TWOICH DRZWI. wtedy będzie za późno!

TERAZ WYŚLIJ LIST DO PREZYDENTA, ABY ZAWETOWAŁ tę ustawę.

Pan Prezydent Bronislaw Komorowski,
Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Wiejska 10
00-902 Warszawa
E-mail: listy@prezydent.pl

Napisz swój list lub wyślij poniższy:

Domagam się zawetowania ustawy o zmianie ustawy o organizmach genetycznie zmodyfikowanych. Domagam się natychmiastowego wprowadzenia bezwzględnego, ustawowego zakazu rejestracji odmian, obrotu i upraw genetycznie modyfikowanych nasion i roślin w Polsce.

Domagam się zalegalizowania sprzedaży bezpośredniej przez rolników zarówno nieprzetworzonych, jak i przetworzonych produktów żywnościowych oraz dostosowania przepisów sanitarnych do skali produkcji tak, aby były one korzystne dla małych i średnich gospodarstw rodzinnych i dla konsumentów, którzy poszukują dobrej jakości żywności.
Z poważaniem,
Twój podpis …………………………….

==============
Jeszcze raz prosimy o PILNE WYSŁANIE LISTÓW DO PREZYDENTA, ABY ZAWETOWAŁ tę ustawę.

PROSIMY O PRZESLANIE TEJ INFORMACJI DALEJ!

W imieniu Komisji Sterującej KOALICJI POLSKA WOLNA OD GMO
Edyta Jaroszewska-Nowak, Jadwiga Łopata, Paweł Połanecki, Julian Rose
Edyta edytaj66@tlen.pl; mocart@mocart.home.pl; biuro@icppc.pl

8 komentarzy do “Frankenkarp na Święta, a po świętach nowotwory, klęska ekologiczna i głód

 1. Czyli w dalszym ciągu tylko listy i petycje ,nic więcej ?

  A GDZIE POLSKI RUCH NARODOWY i milionowy MARSZ NA PALAC PREZYDENCKI,SEJM i SENAT ,
  NA WARSZAWE ???

  Czy w końcu Polacy potrafią się ZJEDNOCZYC i DZIALAC SKUTECZNIE ?
  A mawia się,ze Polak potrafi.

  No nie, Panie i Panowie – listy i petycje nic tu nie pomoga,bowiem
  WROGOWIE POLSKI JUZ JAWNIE DRWIA Z POLAKOW !

  Kto wskaze choćby jednego POLAKA,ktory usiluje i potarfi ZJEDNOCZYC WOKOL SIEBIE choćby tysiąc Polakow i odnieść skutek aby wszelkie draństwo nie panoszylo się w Polsce ???

  Tylko proszę nie wskazywać „polaka” z polskim obywatelstwem i mieszanka obcej krwi w swoich zylach – jakiś kowalskich czy winnickich.
  Mysle,ze Polacy od czasów „bolka” nauczyli sie odrozniac KTO JEST KTO.

  POWSTAN POLSKO SKRUSZ KAJDANY !!!

 2. Petycje i nawet masowe demonstracje nic nie pomogą. Tu potrzebna jest zamiana całego rządu. Jeśli Polacy nie potrafią zrozumieć, że trzeba stworzyć zupełnie nowy ruch polityczny (złożony z ludzi, którzy nigdy dotąd nie parali się polityką) i wywieźć sejmową mafię na taczkach zamiast głosować wciąż na tę samą sitwę, to przyszłość Polski wisi na włosku. Niestety, tym razem grozi nam nie tylko utrata kraju. Tym razem grozi nam utrata życia. Nigdy dotąd świat nie stał w obliczu takich zagrożeń jak obecnie: GMO, szczepienia, III wojna światowa (atomowa oczywiście) – a po tym wszystkim transhumanizm. Czas się przebudzić – ale kto ma tego dokonać? Kto przebudzi lemingi, tępo wgapione w telewizory? Ja nie mam pojęcia, a to właśnie od tych mas zależy wszystko.

 3. Czytalam juz o „przepowiedni” sprzed przeszlo trzydziestu lat doktora Hamera, ktory stwierdzil, ze jesli rozni tajniacy i ochroniarze „rzadu” w koncu skojarza, ze i wsrod ich wlasnych bliskich, przyjaciol czy znajomych jest tez wiele ofiar smiertelnych spowodowanych przez „panstwowa sluzbe zdrowia”, no to „rzady” zostana pozostawione same sobie, bez uzbrojonych ochroniarzy bandyckiej mafii, bedacych typowymi pozytecznymi idiotami tak dlugo, dopoki sami nie przejrza na oczy widzac ofiary rzezi medycznej w swoim otoczeniu i ktorej tez staja sie wczesniej czy pozniej ofiarami, chocby juz przy przeprowadzaniu badan „profilaktycznych”, no zeby sie nazywalo i zeby „wierzyli”, ze „panstwo”, ktore chronia tez sie o te „sluzby bezpieczenstwa” czy policje tak bardzo „troszczy” !!!!

  Dlatego dobrze by bylo, zeby ponizszy filmik wysylac tez docelowo „znajomym” mundurowym czy tez pobliskim posterunkom policji oraz do wojskowych, bo i wsrod ich najblizszego otoczenia szaleje rowniez „rak”, „zawaly serca” wraz z dozywotnim truciem z powodu chorob „cywilizacyjnych”, ktore spowodowali wlasnie ci, ktorym tak glupio wiernie sluza i ich bezposrednio ochraniaja za pieniadze podatnika !!!

 4. Ten Korwin to łyżka dziegciu w beczce miodu. Prawdę mówiąc to nie tylko on, ale on jest najgorszy. To antypatriota i antynacjonalista polski.

 5. Astromaria ! Ten „Korwin” to przeciez KOMAR wgryzajacy sie slodkopierdzacym brzeczeniem w podswiadomosc ofiar, ktorym wampiryczna mafia podstepnie i pod oslona ciemnosci z niewiedzy wysysa zyciowa energie w postaci krwawicy pieniadza !!!

  Nazwisko to zawiera dodatek „Mikke” – przeksztalcone fonetycznie z niemieckiego „Mücke” czyli KOMAR !!!

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.