Mięczak Putin, jewrosrajdaniarze i USA – obrońca wolnego świata

Źródło: opolczyk.wordpress.com

statua-wolnoc59bci2.

Myślałem do niedawna, że Putin to poważny facet, twardziel, były KGBista – a to jest zwykły mięczak, mazgaj bez jaj, bez ikry. Nawet porządnej inwazji zrobić nie potrafi, patałach jeden. Co on ma za wojsko? Co to za inwazja? Co to za aneksja? Przecież te Ruskie to jaja sobie z nas robią. Amerykańce jak z resztą sojuszników Serbię pokojowo bombardowali w 1999 to pokazali klasę – zbombardowali wszystkie mosty w Serbii – co do ostatniego, bombardowali dworce, szpitale, szkoły, chińską ambasadę, walili do uciekinierów albańskich w pociągach i autobusach (niby pomyłkowo), niszczyli drogi, linie kolejowe, walili nawet do tekturowych makiet czołgów robionych przez Serbów. To była wojenka! Pokazywali ją nawet live w telawiwzorni. Aż  serce rosło. A armia zbawienia Putina co pokazała? Guzik. Nawet  jednego głupiego mostu nie zbombardowali. Pętaki! Tchórze! Albo i bieda u nich taka, że bomb nie mają. I dlatego ani jednej na Krym nie zrzucili. Niech się od Amerykańców uczą – jak się broni wolności i demokracji. Do końca, aż kamień na kamieniu nie zostanie.
A tak liczyłem na powtórkę “Czterech pancernych” w obecnej wojnie krymskiej – “odłamkowym ładuj – ognia” – a tu nic! Ani jednego czołgu, ani jednej zbombardowanej wioski, żadnych płonących miast! Co to za inwazja do jasnej cholery? Putin, nie graj z nami w gumę! Bo tylko straszysz – a gówno robisz!

Patrz jak to robią Amerykańcy:

– w Iraku:

IRAQ-US-WAR

.
– w Afganistanie:

TarokKolache

– w Libii

Libya_AirStrikes_Operation_Odyssey_Dawn_1

.

i-i11-08-093trypolis

.

0a9d38aa-4636-435d-b0d2-8faf3e078142.file

– w Serbii:

286_serb_02

.

serbia_nalot_nato_afp_600

.
Patrz Putin mięczaku jakich mołojców ma armia USA – mają ikrę chłopaki. A to z ubitym Afgańcem zdjęcie pamiątkowe sobie pstrykną:

Kill Team Afghanistan

A to na ubitych Afgańców naszczają:

marines_sikaja_na_ciala

.
http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/skandal-w-afganistanie-marines-sikaja-na-zwloki-talibow_222083.html

A tutaj patrz Putin – jak prują Amerykańcy do Irakijczyków. I mają w dupie, że tamci są bez broni. Walą do wszystkiego co się rusza, do mężczyzn, dzieci, reporterów Reutera…

Popatrz tu jeszcze Putin, mięczaku jeden – Amerykańcy broniąc pokoju stosują bomby zanieczyszczone zubożonym uranem. I kogo nie ubiją  trotylem to napromieniują  uranem. Patrz co robią z wrogami wolności i demokracji.

decc5740e6eace6c88254d82f9c84f92

.

0ea18bed8bf45aa8cda4d5c66d48ca29

.

A ty platfusie jeden nawet głupiej zwykłej bomby nie potrafisz wyprodukować. A nawet jak ją masz, to boisz się nią walnąć w bandytów uzurpatorów jewrosrajdaniarzy.

To jest wojsko! To są żołnierze obrońcy pokoju! A nie te twoje mameje, co nawet strzelać nie potrafią. A jeśli już to ślepakami…

I ty chcesz być mężem stanu? Politykiem? Prezydentem? A ty nawet porządnej inwazji zrobić nie potrafisz. Patrz jak to zrobili choćby najemnicy banksterów srajdaniarze – ściągnęli sobie snajperów, rozkazali im strzelać do ludzi, snajperzy wybili setkę ludzi, srajdaniarze zwalili trupy na Janukowycza, w garstkę sterroryzowali milicję, parlament i całą prawie Ukrainę. I rządzą. I choć to bandyci uzurpatorzy i zamachowcy – prawie cały świat uważa ich za legalną władzę i pokojowych demonstrantów. I ty chcesz z nimi się równać? Ty? Taki patałach? Jesteś mięczak, patałach, mameja i tyle.
.

Jewrosrajdaniarze…

Jesteście chłopy z jajami. Pokazaliście klasę. Za pieniądze z zachodu, w garstkę sterroryzowaliście Ukrainę. I rządzicie. I poza Ruskimi wszyscy was się boją I was popierają. I wam pomogą. Zreformują wam gospodarkę, dadzą wam pieniądze. Będziecie mieli jak w raju. Jak w Grecji. Patrzcie jak Grecji jewrounia pomogła – sprzedadzą Grecy tylko trochę wysp, http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3181894,grecja-sprzedaje-wyspy-swiat-drukuje-pieniadze,id,t.html co najwyżej jeszcze Peloponez i Akropol – i będą wolni i szczęśliwi (do następnego kryzysu wywołanego przez banksterów). Tak samo jewrounia uratowała Hiszpanię. Tam tylko 50 % młodych nie ma pracy.

http://swiat.newsweek.pl/mlodzi-hiszpanie-choruja-przez-bezrobocie-newsweek-pl,artykuly,273642,1.html

A reszta już tak. Dobrobyt tam aż piszczy. I wolność i demokracja.

Bo jeszcze wielu milionów Hiszpanów bankierzy nie wyrzucili na ulicę.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rzad-hiszpanii-chce-zaradzic-masowym-eksmisjom/kpejx

W Portugalii też jewropejski dobrobyt. Tylko część policji protestowała przeciwko władzom. Reszta biła kumpli. I broniła dobrobytu i wolności.

http://www.tvp.info/14290955/portugalia-policja-odparla-szturm-policji

A w Niemczech tylko 7 milionów pracuje na głodowych pensjach. Reszta ma jak w raju.

http://www.welt.de/politik/deutschland/article117585627/Sieben-Millionen-arbeiten-fuer-einen-Hungerlohn.html
I tylko 600 tys. gospodarstw domowych jest bez prądu – resztę jeszcze stać na rachunki.

http://www.fr-online.de/wirtschaft/steigende-energiekosten-600-000-haushalten-wird-jaehrlich-strom-gesperrt,1472780,15041722.html

A te głupie 6 tysięcy miliardów euro długu to Niemcy spłacą szybciutko.

http://www.welt.de/welt_print/politik/article6876369/Finanzexperte-6-2-Billionen-Euro-Staatsschulden.html
Popracują za darmo, bez jedzenia i picia trzy latka  – i dług spłacony.

A w Angli jest jeszcze lepiej – tam sprawiedliwość społeczna jest wzorcowa: trzy największe banki Wielkiej Brytanii mają łączne obroty/bilans w wysokości 300% brytyjskiego PKB.

“Die drei größten Banken in UK haben alleine eine Bilanzsumme in Höhe von 300% des britischen BIP.”
http://www.z4h.de/politik/item/45653-margaret-thatcher-ist-tot-der-thatcherismus-bleibt.html

A z drugiej strony

“Kilka tysięcy studentów przemaszerowało w sobotę ulicami Londynu i Manchesteru w proteście przeciwko wprowadzonej w grudniu podwyżce opłat za studia o blisko 300 proc. – do 9 tys. funtów rocznie, począwszy od roku akademickiego 2012-13.”
http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci_agencyjne/pap/artykul/w;brytania;nowe;protesty;studentow;przeciw;zwyzce;czesnego,246,0,762614.html

Widzicie jak sprawiedliwie – u banksterów 300 % i u studentów 300 %. A mówią, że w kapitalizmie nie ma sprawiedliwości społecznej. Co jest oczywistym kłamstwem. Widać też na tym przykładzie wyższość Wysp Rothschilda nad Rosją – tutaj wszystko rośnie o 300 %. A w Rosji pensje w czasach Putina wzrosły tylko o 250 %. Więc nawet ślepiec widzi, że tylko jewrounia wam jewrosrajdaniarze rzeczywiście pomoże.
Tak więc jewrosrajdaniarze, nie bójcie się – jewrounia finansowo wam wesprze. USA też, choćby miały tam zbankrutować kolejne miasta. http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/949003,detroit-zbankrutowalokiedys-jedno-z-najbogatszych-miast-w-usa-oglosilo-upadlosc-zdjecia-wideo,id,t.html

Amerykanie tak kochają wolność, że nawet bankructwo NY, LA czy Washington D.C ich nie powstrzyma. Tam już od lat wyłączają oświetlenie w miastach, zamykają lokalne drogi bo nie ma pieniędzy na ich remont, zamykają nawet posterunki policji, redukują policję, straż pożarną, komunikację miejską i nauczycieli bo brak na to kasy.

http://alles-schallundrauch.blogspot.de/2010/08/in-amerika-gehen-die-lichter-aus.html

Ale na walkę o pokój i demokrację na całym świecie wciąż pieniądze jeszcze w budżecie USA są!
A jak zabraknie to FED zielonych dodrukuje i żondowi USA pożyczy.

A najbardziej możecie jewrosrajdaniarze liczyć na MFW. Ci chętnie pomagają każdemu, kto gotów jest przyjąć ich warunki. Argentyna np. zgodziła się na nie – i zrobiła na tym świetny interes – sprzedała za długi jakie miała w MFW Patagonię, http://konwent-narodowy-pol.neon24.pl/post/104758,patagonia-miedzynarodowa-spolecznosc-zydowska-kupila-patagonie-argentyny-i-chile-azeby-zbudowac-drugi-izrael
a to co jej pozostało jest sprywatyzowane, zreformowane i uzdrowione. Tak więc żyć nie umierać w Argentynie. A wy macie tyle czarnoziemów, że będzie mieli co za długi wierzycielom z MFW oddać. Tak więc spakojna gaława. A jak zabraknie wam czarnoziemów to bankierzy i lasami nie pogardzą.

Jewrounio…

Co ciebie taki strach obleciał przed tym mięczakiem Putinem? Przecież jego wojsko nie ma bomb, a żołnierze tylko ślepakami do wiwatu strzelają. Czego się boisz? Jak na Serbię czy na Libię napadać trza było i to ukrytym za plecami USA to byłaś chojrakiem. A  przed Ruskimi trzęsiesz gaciami ze strachu. Nie wstyd ci jewrounio? Nawet głupich porządnych sankcji nałożyć nie potrafisz. Walnij Putinowi całkowite embargo. Nie bądź kunktatorem i liczykrupą. Co martwisz się tak o parę groszy, które stracisz? Rothschild dodrukuje i ci pożyczy. Niech Putin udławi się tym jego gazem. Nie kupować u niego gazu i tyle. Monsanto wyprodukuje genetyczną fasolę i groch jeszcze bardziej wiatropędne, każdy jewropejczyk dziennie zeżre pół kilo i napierdzimy sobie tyle metanu, że jeszcze Ruskim wysyłać będziemy mogli – za pół ceny! I ceny gazu tak polecą na łeb na szyję, że Gazprom pójdzie z torbami.

Ameryko…

W tobie nadzieja dla świata. Pokaż że rzeczywiście jesteś światowym żandarmem sprawiedliwości, chorążym wolności, gwarantem demokracji i pokoju. To nic, że masz przejściowe kłopoty finansowe. Teraz idzie o wolność świata.

Ameryko – do dzieła!

Jesteśmy gotowi jak miliony Amerykańców mieszkać w tunelach metra, w kanałach deszczowych, pod mostami, jesteśmy gotowi żreć śmieci, srać na polu, zdychać na ulicy – ale Ruskim musimy dać nauczkę!
Możesz Ameryko za długi sprywatyzować Alaskę, Florydę, czy Kalifornię (a jeszcze lepiej wszystko razem) – chętni zapewne się znajdą, choćby ci sami, co wzięli Patagonię – i wtedy wolna będziesz od długów. Rozbudujesz armię, wesprze ciebie jewrounia – i zrobicie z Ruskimi porządek. Bo tylko my mamy prawo pokojowo bombardować i okupować każdego, choćby na drugim końcu świata. To my niesiemy wolność, pokój i demokrację. Co sobie te Ruskie nie myślą? No bo co to kogo obchodzi, że Krym był ich? Teraz jest nasz i koniec. I go Ruskim odbierzemy. I poniesiemy wolność aż do Moskwy i na krańce Syberii.
.
Ameryko, dokąd ostani Ruski nie wyląduje w rezerwacie, jak Indianie w USA, dotąd nie będzie prawdziwej wolności i demokracji na świecie. Dotąd pokój będzie zagrożony. Ruszaj więc do boju Ameryko. A Putina i jego szajkę obowiązkowo osadzić należy w Guantanamo. Mają być do końca życia zakuci w kajdany. I żadnych ceregieli z sądami i wyrokami w ich sprawie.  Oni na to nie zasługują. Masz zresztą Ameryko “Patriotact”, możesz każdego bez sądu i wyroku dożywotnio więzić i torturować. Karta ONZ ciebie – obrońcę wolności nie obowiązuje.

A jak już rozwalisz Ruskich Ameryko, to wtedy filantropi Rothschild, Rockefeller & spółka będą mogli zrealizować światlaną wizję NWO. I co z tego, że 80% populacji pójdzie do piachu? Ziemia tylu darmozjadów nie potrzebuje.
.
Ruszaj do boju Ameryko. W imię świetlanej przyszłości całej (zdepopulowanej) ludzkości.
.
.“99% populacji to owce przeznaczone do strzyżenia w czasie pokoju i na rzeź w czasie wojny. Politycy i biurokraci to owczarki. Właścicielem farmy jest światowa finansjera”.
.

“Ziemię do której przybywasz jako przychodzień… dam tobie i twojemu potomstwu na wieczne posiadanie.
Rodzaju 17, 8

Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.” 
Powtórzonego prawa 7, 2

“I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”
Izajasza 61, 5-6

“Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosą I będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg.“ 
Izajasza 49, 22-23

“Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.” 
Izajasza 45, 14

“Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”
Jub. 32, 18-19

opolczyk

118 komentarzy do “Mięczak Putin, jewrosrajdaniarze i USA – obrońca wolnego świata

 1. Najdziwniejsze dla mnie we wszystkich dyskusjach politycznych z wątkiem NWO w tle jest , to że sama idea rządu światowego nie jest zła. Od zawsze powtarzam, że najważniejsze są intencje. Podobnie zresztą wypaczono na forum publicznym eugenikę, która większosci kojarzy się z Hitlerem i wykańczaniem psychicznie chorych w komorach. A istotą eugeniki w czystej postaci jest finalnie zerowy % narodzin jednostek upośledzonych, tak samo jak finalnym efektem rządu światowego byłby choćby brak wojen, bo nie byłoby z kim sie bić . Tylko jak NWO tworzą psychopaci chorzy na władzę, to efekt jest taki , że nawet ludzie o otwartych umysłach zapominają, ze sama idea nie jest zła, tylko wykonawcy tej idei są źli. Dojrzenie ludzkości do NWO z czystymi intencjami to jest ewolucja na 1000 lat jeszcze co najmniej akurat i temat na inne forum. Wracając do tego jak hasło NWO dzis działa w rozmowie, przykladem jest interpretacja odpowiedzi na pytanie – czy chodzisz do kosciola? -. odpowiesz NIE, to automatycznie znaczy , że nie wierzysz w Boga…i tlumacz katolikowi potem , ze o cos innego Ci chodziło hehe…

 2. Psychopaci mają to do siebie, że z każdej pięknej idei robią syf, a ludzie z kolei dają się ogłupiać prostą zabawą w podmianę znaczenia słów i symboli. Zmiany znaczenia słów i opaczne wykorzystywanie symboli są celowo wykorzystywane przez psychopatyczną władzę. To jest jedno z ukochanych narzędzi psychopatów. Wszystko staje się odwrócone, wszystko stoi na głowie, a ludzkie owce zmieniają swoją percepcję jakby żyły w zwariowanym kalejdoskopie.

  Moim zdaniem rząd światowy nie jest do niczego potrzebny. W ogóle rząd nie jest potrzebny. Potrzebne jest dobre (proste!!!) prawo cywilne i karne (zamiast konstytucji i „demokracji”) i armia kompetentnych urzędników na szczeblu lokalnym, którzy będą robili co do nich należy. Ale to byłoby możliwe tylko w świecie, w którym nie ma psychopatów. Niestety, oni są, a skoro są, to widocznie do czegoś są potrzebni.

  Do tanga trzeba dwojga. Są ofiary do wyssania, to są i pasożyty. Gdyby ludzie nie żyli pogrążeni w głębokiej w ignorancji psychopaci nie mieliby tu nic do roboty. Nikt by ich nie słuchał, więc nie mogliby przejąć władzy i kontroli nad światem. Mają władzę, bo ludzie sami im ją oddają! Głosują na nich w demokratycznych wyborach, walczą na ich wojnach o ropę i maki (dzieci Rothschildów ani Rockefellerów nie przelewają swojej krwi w korporacyjnych wojnach, a służba w armii jest dobrowolna), nie łykaliby chemicznych, trujących leków, nie stosowali chemii w rolnictwie, nie słuchali propagandy w mediach itp.

  Na obecnym etapie rozwoju ludzie nie są gotowi, żeby się wyzwolić. Gotowe są tylko jednostki. Jak na górze, tak na dole. Ludzie świadomi oczyszczają swój organizm z pasożytów stosując dietę i zioła, które sprawiają, że środowisko wewnętrzne staje się dla pasożytów nieznośne. Tak samo powinno się zrobić w skali globalnej: sprawić, żeby te wszy i tasiemce, które wysysają krew z narodów odeszły (odpadły) same. Ale jak widać ludzkość nie ma świadomości, że jakieś pasożyty wysysają jej krew i soki życiowe. Kiedy człowiek nie zdaje sobie sprawy z togo, że w ogóle istnieje jakiś problem, to oczywiście nie może go rozwiązać.

  Nie ma sensu przejmować się ludzkością jako taką. Jak pisałam „rządzenie światem jest proste jak wypas owiec”. My nic na to nie możemy poradzić. Możemy tylko obserwować i czujnie kombinować, jak się ustawić, żeby nas nie zmiótł wicher historii (np. III wojna światowa). Nic więcej zrobić nie możemy.

 3. Z tego samego powodu z jakiego Ty dopuszczasz armie urzednikow na szczeblu lokalnym , dopuszczam ideę rzadu globalnego. W obydwu przypadkach musza byc stworzone dokladnie takie warunki o jakich piszesz. Reasumujac zwal jak zwal, czy ta rzad , czy rada starszych czy jeszcze cos innego..wazne sa intencje. Jesli prawo , to ktos musi je egzekwowac tak czy owak. Slusznie tez napisalas, ze mozemy sie przygladac ..a zmiany najlepiej zaczac od siebie i promieniowac odpowiednim luszem hehe….reszta to juz ewolucja , … nawet Bog nie stwarza idealnych swiatów pojedynczym aktem woli i z czegos to wynika.

 4. Bóg, z jakiegoś powodu, powołał lub przynajmniej toleruje taki niedoskonały świat, jaki mamy tu, na ziemi. Skoro tak, to widocznie do czegoś to jest potrzebne. Ideał niestety nie ma szansy istnieć. Popatrz, co się stało z USA. Ojcowie Założyciele, bardzo mądrzy masoni (tak, tak, już słyszę jak przerażone owieczki krzyczą „precz z masonerią!!!”) chcieli stworzyć ustrój idealny. Zdecydowali, że nie może to być demokracja, bo w demokracji 51% cwaniaków może pozbawić wszelkich praw 49% spokojnych obywateli. Czyli: nie tędy droga. Ustanowili więc Republikę, w której lud nie miał nic do gadania, bo rządzić miało prawo (czyli to, o czym ja wspomniałam). Dali ludowi Konstytucję i Sąd. Urzędnicy mieli postępować zgodnie z konstytucją, a jeśli ktoś postępował nieuczciwie, to trafiał przed sąd. Ale ledwie Ojcowie Założyciele zamknęli oczy zaraz zaczęli działać psychopaci, którzy nie spoczną, jeśli wszystkiego nie zepsują. Od razu zaczęli gadać o czym? O DEMOKRACJI!!! Dziś (dzięki medialnemu i edukacyjnemu praniu mózgu) każdy Amerykanin jest przekonany, że Ojcowie Założyciele stworzyli system demokratyczny! A to jest nieprawda! Każdy Amerykanin chełpi się tym, że żyje w kraju demokratycznym – to przecież z hasłem „więcej demokracji” amerykańscy chłopcy bombardują „tyranów” takich jak Kaddafi.

  To jest właśnie skutek ignorancji. Słowa „ignorancja” używam w sensie ezoterycznym. Ignorancja to nie to samo co brak wykształcenia czy wiedzy. To brak duchowego rozeznania. Skutkiem tego braku rozeznania ludzie dają się nabierać na demokrację i bombardowanie całego świata, na GMO, szczepienia, walkę z zabobonami, postęp naukowy itp.

  Co do ewolucji: ja nie widzę, żeby ludzkość ewoluowała. Ludzkość wciąż jest na tym samym poziomie duchowym, co w czasach jaskiniowych. Zmieniają się dekoracje, ale sztuka jest wciąż ta sama. Kiedyś ta sztuka była grana w dekoracji jaskini, potem ery się zmieniały, rozwijał się przemysł, wynaleziono elektryczność, w końcu nasz ukochany plastik i elektronikę, więc dziś mamy wszędzie ciekłokrystaliczne monitory, ale ludzie wciąż są tacy sami, a może nawet głupsi niż przed wiekami.

  Żartobliwe przybliżenie tematu:

 5. Bardzo dobrze… Odwagę trzeba cenić. Bliżej nam do Rosjan niż do Rządu Ameryki.
  Nie chcemy tu rzezi, chcemy żyć w pokoju.

 6. Obawiam się, że „elity” z całej siły dążą do rzezi. Nie oglądam i nie czytam mendiów, ale mam uruchomiony czytnik RSS i widzę, że już są gotowi, żeby uderzyć, jeśli Ukraina w referendum opowie się za przyłączeniem do Rosji. Ukochana „demokracja”, którą wszędzie zaprowadza się bombardowaniem jest mieczem obosiecznym, który, jeśli wyrwie się spod kontroli, działa przeciwko NWO, a wtedy trzeba przemówić bombami, żeby ją uniemożliwić. Nawet nie bawią się w zachowanie pozorów. Widziałam też tytuł, że NATO jest już w Zatoce Gdańskiej. A Polska jak zawsze jest polem walki „Zachodu” ze „Wschodem”.

 7. Tusek na kongresie powiedział, że ” nie wiadomo czy w ogóle dzieci pójdą do szkoły we wrześniu” Nie zdzierżę tego jakbym była na tym kongresie to bym ściągnęła buta i mu przywaliła.

 8. Mam takie przeczucie, że jednak ten rozbiór Ukrainy to jest już dawno z góry ukartowany i że jest to gra pozorów z jednej jak i z drugiej strony. Pewne siły za tym stojące a poruszające pionkami na szachownicy (politykami) celowo wprowadziły dwie przeciwstawne zwalczające się siły. Rosyjscy syjoniści dostaną wschodnią część a zachodni zachodnią.
  Putin za dobry się wydaje niż jest, mogę się mylić, ludzie się zmieniają i ich zachowania też.

 9. Były planowane 3 wojny światowe. Być może zagrywki z Iranem i Syrią miały tylko odwrócić uwagę od tego, co knują „elity”, czyli od wojny z Rosją. Jak chyba wszyscy wiedzą świat ma się pogrążyć w chaosie i bestialstwie po to, żeby ludzie z radością przyjęli nadejście totalitarnego rządu światowego, który zapewni porządek i pokój. Nie wiem, czy w dobie Internetu wszystko przebiegnie tak, jak planowali, ale możliwe, że tak, bo jak widać oni nie robią sobie nic z tego, że większość ludzi doskonale wie, że to wszystko to akcje pod fałszywą flagą, których ostatecznym celem jest NWO.

  Obejrzałam przed chwilą 2 filmy dokumentalne o końcu II wojny i ucieczce nazistów, w tym Hitlera, do Ameryki Południowej. Ciekawe wielce jest to, że akta zostały odtajnione dopiero w roku 2000. Po co w ogóle były utajnione, skoro niby alianci walczyli po stronie jasności, przeciwko siłom ciemności? Gdyby tak było, to wszystko powinno być jawne. Z tych filmów wyłania się taki obraz, że bez bardzo aktywnej pomocy aliantów i Watykanu ucieczka w ogóle nie mogłaby dojść do skutku. Nie dość, że pomagali w przerzucaniu zbrodniarzy, to jeszcze zacierali ślady, żeby nie można było wytropić, co stało się z Hitlerem. Najpierw ogłosili, że Hitler popełnił samobójstwo, ale Stalin uparcie twierdził, że zwiał. Potem nagle zmienił zdanie. Rzekome zwłoki Hitlera (prawdopodobnie sobowtóra) najpierw pochowano, a potem, w latach 70. wykopano i … potajemnie skremowano!!! Bez badania! Prochy rozrzucono. Potem okazało się (równie rzekomo), że czaszka trafiła do Moskwy. Po badaniu okazało się, że czaszka należała do młodej kobiety, a krwi z wersalki (należącej do mężczyzny) nie można było (również rzekomo) porównać z DNA krewnych Hitlera. Jakby naprawdę chcieli, to by mogli. Wiele instytucji (głównie KRK) w ogóle nie odpowiada na pytania badaczy i prośby o dostęp do akt. O tym, że FBI potwierdziła śmierć Hitlera w Argentynie, w wieku ok. 100 lat, nawet nie pisnęli. Wszystko to (+ badania dr Ratha) świadczy o tym, że naziści są obecnie u władzy i że wszyscy żyjemy w IV Rzeszy, co widać, słychać i czuć, ale media uważają to za paranoiczną teorię spiskową.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.