NIE MILCZ – Napisz skargę w sprawie powikłań poszczepiennych!

Uwaga rodzice dzieci poszkodowanych przez szczepienia!!!

Przerwijmy zmowę milczenia!

Niech świat się dowie, że szczepionki nie są wcale takie bezpieczne ani skuteczne, jak się nam wmawia. Tragiczne wydarzenia ostatnich dni pokazują, że szczepionki mogą powodować nawet śmierć niemowląt i małych dzieci, ale lekarze, w tym anatomopatolodzy, boją się o tym mówić. Wygląda na to, że nawet prokuratura nie ma odwagi zadrzeć z wszechwładnymi firmami farmaceutycznymi, które przekupują polityków, lekarzy, sędziów i dziennikarzy, a niepokornych niszczą i wsadzają do więzień.

Jeśli twoje dziecko doznało NOP (niepożądanego odczynu poszczepiennego), a lekarze usiłują zamieść problem pod dywan, nie nadając sprawie biegu zgodnego z przepisami prawa, odmawiając uznania i zgłoszenia NOP, NIE MILCZ, lecz krzycz i domagaj się sprawiedliwości!

Pomóż przeprowadzić zmiany w systemie dla dobra wszystkich dzieci.

Niech rodzice innych poszkodowanych dzieci dowiedzą się, że ich przypadek nie jest wyjątkiem, że takich przypadków jest więcej i że innym również odmawia się prawa do prawdy i sprawiedliwości.

W jedności siła! Tylko razem możemy coś zmienić!

Piszcie maile do senatorów. Opiszcie swój przypadek i żądajcie pomocy. Jest nadzieja, że ten temat zostanie poruszony na najbliższym posiedzeniu senatu, które odbędzie się w dniach 29 i 30 stycznia. Im więcej listów, tym większe prawdopodobieństwo, że tak właśnie się stanie.

Jeśli Twoje dziecko doznało powikłań poszczepiennych, które zostały zignorowane przez lekarzy NIE MILCZ, LECZ DZIAŁAJ!

1. Podpisz trzy petycje
http://petycje.pl/9970
http://petycje.iozn.pl/szczepienia/
http://petycje.pl/7000

2. Wyślij opis powikłań poszczepiennych do:
kancelaria@mz.gov.pl; nik@nik.gov.pl; skargi@pg.gov.pl

Oraz do wiadomości senatorów:
biurorawa@interia.pl; robert.mam@interia.pl; biurojmj@gmail.com; kslon@op.pl; w.skurkiewicz@wp.pl; pek.biuro@gmail.com; marek.martynowski@wp.pl; dyrektor@pajakandrzej.pl; senator.gorski@gmail.com; biuro.senatorskie@hotmail.com; janusz.wojciechowski@europarl.europa.eu

Do wiadomości STOP NOP: biuro@stopnop.pl

PRZYKŁADOWA TREŚĆ SKARGI:

(imię, nazwisko i adres nadawcy) ……………………………….

Ministerstwo Zdrowia,
ul. Miodowa 15
00-952 Warszawa

Prokuratura Generalna
ul. Rakowiecka 26/30
02-528 Warszawa

Najwyższa Izba Kontroli
Skr. poczt. P-14
00-950 Warszawa

Skarga dotycząca ignorowania powikłań poszczepiennych i niedziałającego systemu NOP

Do:
Ministra Zdrowia, Prokuratora Generalnego, Prezesa Najwyższej Izby Kontroli i innych instytucji i osób odpowiedzialnych za system szczepień w Polsce

Do wiadomości senatorów: Grzegorza Wojciechowskiego, Roberta Mamątowa, Jana Marii Jackowskiego, Krzysztofa Słonia, Wojciecha Skurkiewicza, Bogdana Pęka, Marka Martynowskiego, Andrzeja Pająka, Henryka Górskiego i Beaty Gosiewskiej.

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do Oświadczenia złożonego przez senatorów na 30. posiedzeniu Senatu w dniu 4 kwietnia 2013 r. skierowanego do Ministra Zdrowia, Prokuratora Generalnego oraz Prezesa Najwyższej Izby Kontroli, jako rodzice dziecka poszkodowanego przez szczepienia, chcemy poinformować opinię publiczną oraz instytucje państwowe o skali problemu nieprawidłowego funkcjonowania systemu identyfikacji, kontroli i leczenia niepożądanych odczynów poszczepiennych (w skrócie NOP) w Polsce.

Opis problemów zdrowotnych jakie wystąpiły u mojego dziecka po podaniu mu szczepionki:
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

(podać nazwę szczepionki, datę podania tej szczepionki dziecku, rodzaj problemów zdrowotnych oraz przybliżony czas wystąpienia objawów w odniesieniu do dnia zaszczepienia – ile godzin/dni od szczepienia)

Prosimy o informacje, jakie kroki prawne powinniśmy podjąć żeby problemy dziecka zostały zarejestrowane jako tzw. niepożądany odczyn poszczepienny i działania niepożądane szczepionki, aby osoba odpowiedzialna za nieprawidłową diagnozę i leczenie naszego dziecka poniosła konsekwencje prawne, oraz w jaki sposób ubiegać się skutecznie o odszkodowanie od osób i instytucji odpowiedzialnych za problemy zdrowotne, które wystąpiły u mojego dziecka w wyniku szczepienia. Oczekujemy również przekazania drogą urzędową skargi pozostałym instytucjom odpowiedzialnym za system szczepień w Polsce, oraz skutecznych działań, które pomogą wyjaśnić poruszone przez nas kwestie.

Jednocześnie informuję, że personel medyczny nigdy nie udzielił mi przed ani po szczepieniu dziecka, żadnych informacji dotyczących ryzyka szczepień i możliwości wystąpienia niepożądanych odczynów poszczepiennych innych niż opuchlizna czy gorączka, czym złamano nasze prawa konstytucyjne i prawa pacjenta ponieważ nie wyraziliśmy świadomej zgody na zabieg.

W związku z powyższym żądamy również wraz z osobami, które podpisały petycję na stronie http://petycje.pl/9970

 1. Opracowania nowego systemu identyfikacji, kontroli i leczenia niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP), włącznie z opracowaniem procedur gwarantujących opiekunom prawnym i dorosłym pacjentom pełny udział w tym procesie.
 2. Utworzenia specjalnego funduszu odszkodowań dla osób dotkniętych trwałym uszczerbkiem zdrowia lub utratą bliskich wskutek wystąpienia NOP i powikłań poszczepiennych.
 3. Utworzenia listy biegłych ekspertów – niezależnych od koncernów farmaceutycznych, w tym producentów szczepionek – na potrzeby wydawania opinii niezbędnych w toku spraw sądowych dotyczących powikłań poszczepiennych (z obowiązkiem złożenia oświadczenia o konflikcie interesów).

Z poważaniem
…………………………………………………

***********************************************
Koniecznie zgłoś też działanie niepożądane szczepionki do urzędu żeby chronić inne dzieci! http://dn.urpl.gov.pl/dn-zgloszenia-dzialan-niepozadanych

Zadbaj też o zabezpieczenie dokumentacji medycznej, która może zostać sfałszowana lub nawet zaginąć. Bezzwłocznie zrób zdjęcia dokumentów, a następnie poproś pisemnie o kopie dokumentów we wszystkich placówkach w których było leczone dziecko.

Tutaj jest wzór wniosku: https://www.facebook.com/events/456408027815093/

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/456408027815093/?source=1

28 komentarzy do “NIE MILCZ – Napisz skargę w sprawie powikłań poszczepiennych!

 1. A tymczasem magazyn comiesięczny DZIECKO wydawany przez GW twierdzi, że „szczepienia nie wywołują autyzmu” i dr. Wakefield to lekarz skazany za kłamstwo i odsądzony przez naukowców od czci i wiary…

 2. ” Lepiej raz skonczyc ze strachem, niz dac sie straszyc bez konca. ” – to przyslowie umieszczone jest na koncu apelu nawolujacego wszystkich urzednikow i funkcjonariuszy administracyjnych, sadowych wraz z policja do rzeczywistej obrony zyciowych interesow ludzi , dzieki ktorym otrzymuja swoje wynagrodzenie , bo to przeciez nie „rzad” im placi tylko podatnik !!!

  Dotyczy to na pierwszym miejscu pracownikow „sluzby zdrowia” , ktorzy pomimo tak juz naglosnionej prawdy o szczepieniach z pozostalymi metodami oficjalnej „medycyny” szkodzenia zdrowiu i pozbawiania w mekach zycia obywateli sa wspolwykonawcami bedacych napewno pociagnietymi do odpowiedzialnosci za ZBRODNIE MEDYCZNEGO LUDOBOJSTWA !!!! i to bezprzykladnego w calej Historii !!!!

  Nikt z cichych i podstepnych zabojcow w bieli i zza biurka nie ma nawet prawa sie tlumaczyc w erze internetu, ze nic nie wiedzial w wykonywaniu „obowiazkow” i ze otrzymywal jeszcze pieniadze w nieswiadomosci tego, co czyni czyli zdradzajac i zabijajac swoich bliznich z wykorzystaniem ich zaufania albo tez zastraszajac z powolywaniem sie na „przepisy” czy tez „wiedze” nabyta w szkoleniu. Oczywiscie wszelkie media propagujace smiercionosne terapie i ludobojcze mieszanki trucizn „szczepionkowych” wraz z „lekami” sa wspolwinne kalectwu i smierci codziennie zbierajacej swoje obfite zniwa wraz z dlugotrwalymi skutkami przy najmlodszym pokoleniu w tej nieprzerwanie od przeszlo stu lat trwajacej WOJNIE CHEMICZNO – BIOLOGICZNEJ skierowanej przeciwko KAZDEMU ZYCIU na PLANECIE ZIEMIA !!!!, w tym i przeciwko obecnym zdrajcom i wspolwykonawcom .”pracujacych” w zabijaniu za kawalek papieru czy tez elektronicznych znakow !!!!

  Apel dla pracujacych w sluzbie „panstwowej” :

  http://brd-schwindel.org/appell-an-die-staatsdiener/

 3. Dolaczam link niemiecki z filmami o polskich dzieciach cierpiacych na powiklania poszczepienne . Sanepid w Katowicach ma zablokowany mail , ale trzeba ponizszymi dowodami bombardowac wszelkie placowki i osoby zajmujace sie nadal ludobojstwem i okaleczaniem szczepionkowym . Trzeba tez pamietac o zwierzetach , ktore nadal sa szczepione przez lekarzy weterynarii i tak samo cierpia jak ludzie umierajac przedwczesnie z powodu roznych powiklan poszczepiennych !!!

  http://www.melhorn.de/Impfen/indexpolnisch.htm

 4. @ nieustraszona: jak wrzucasz link do tekstu, to mogę użyć translatora, ale jak dajesz film, to niestety, ale d….

 5. Zastanawiam sie, kiedy w koncu rodzice tych poszkodowanych czy juz zabitych dzieci skrzykna sie w koncu razem z tymi jeszcze silnymi i jakby w chcianej nieswiadomosci czekajacymi na swoja „kolej” do nieszczesc , ktorym by juz w koncu mogli wspolnie zapobiec, a winnych w koncu napietnowac i pozamykac !
  Juz w zeszlym roku musiano zatrzymac akcje szczepien w krajach mniej „ucywilizowanych” po tym, jak ojcowie okaleczonych czy tez zabitych dzieci przez szczepienia zastrzelili kilkanascie osob z personelu „trudniacego” sie szczepieniami z „fundacji” Billa Gates.
  Przeciez to jest bezwzglednie i na podstawie podstepnych klamstw prowadzona WOJNA CHEMICZNO – BIOLOGICZNA i chowanie glowy w piasek z nastawieniem typu, ze to mnie przeciez nie dotyczy przypomina strusia z glowa w piasku i z zadem zapraszajaco wypietym do kopniecia !
  Zadne gledzenie w telawizji nie zwroci zdrowia i zycia nieszczesliwym istotom, a stawianie doktorow w roli „ekspertow” to kompletny niewypal, bo doktory ucza sie tylko teoretycznie nigdy nie widzac tego, co jest rzeczywiscie w ampulkach i tabletkach wyprodukowanych w diabelskim kotle I.G.Farben – Bayer plus jego diaspora.
  Moim pacjentom zawsze to tez mowilam, ze skoro sama nie moge sprawdzic z czego i jak sa produkowane leki czy szczepienia , to tym bardziej uwazam i odpowiadam za ich przepisywanie , zeby nie bylo tego, ze doktor wie przeciez najlepiej i mozna mu w pelni zaufac.
  Najbardziej chroniacym argumentem przez lykaniem „lekow” czy „szczepieniem” jest przeczytanie ulotki z objawami ubocznymi, ktore wczesniej czy pozniej zawsze wystepuja , chociaz i tak wczesniejsze objawy chorobowe po czasami wystepujacej poprawie poglebiaja sie i pogarszaja poprzez powiklania wywolane „jatrogennie” czyli polekowo.

 6. Zmuszają mnie i żonę do szczepienia córki. Obecnie dziecko jest zdrowe. W stosunku do swoich szczepionych rówieśników bardzo dobrze się rozwijające. Sam opis NOP daje do myślenia i również stanowi postawę do wszczęcia dochodzenie dotyczącego niezgodnego z Konstytucją RP zmuszania do szczepień, a raczej wymuszania podania dziecku substancję zagrażającą życiu i zdrowi. Szczepienia stanowią również ścigane z przepisów K.K. naruszenia nietykalności cielesnej z niebezpieczny skutkiem. Co ci ludzie dokonujący szczepień maja wspólnego z leczeniem i ratowaniem zdrowia. Gdzie ich sumienie. Jak można żyć ze świadomością okaleczania i mordowania niewinnych dzieci.

 7. Dlaczego nie usunięto mój wcześniejszy komentarz- straciliście dla mnie swoją wiarygodność.

 8. @ Gość: jesteś tu gościem, więc zachowuj się kulturalnie i nie obrażaj szefowej. Awanturujesz się, bo nie przeczytałeś zasad komentowania bloga, a od tego trzeba było zacząć.

 9. Gosc ! Sam sobie udzieliles juz doskonale umotywowanej odpowiedzi z reakcja obronna wobec tych, co przymuszaja do szczepien, bo ci platni mordercy od „mokrej roboty” w szczepionkach wlasnie sa bez sumienia, chociaz z natury sa tchorzami i nigdy sie osobiscie nie podpisuja, zeby w razie problemow mogli zwalic wine na „dobrowolne” przyzwolenie w wykonywaniu „uslugi” .
  Czy to namolne naklanianie do szczepien i zastraszanie jest osobiscie i czytelnie podpisane przez nadawce ? , bo jesli jest tam jakis nieczytelny kleks albo wezyk czy tez „pismo maszynowe” , to wyrzuc to do smieci albo tez zachowaj do celow dydaktycznych i dowodowych bez przejmowania sie tym straszeniem i szantazem. Odpisz wiec im nawet jesli nie podali nazwisk , pod jakie paragrafy podlegaja i opublikuj ten list tutaj.
  W Niemczech tez juz zaczely krazyc po internecie takie kopie straszacych paragrafami swistkow z wyrokami „sadowymi” i z dokladnym wyjasnieniem „szczegolow” , w ktorych jak wiadomo tkwi diabel, tylko ludzie jakos go nie dostrzegaja bez wiedzy o tych starych trikach zydowskich „winkeladwokatow” .

 10. Nikt nie może nikogo zmusić do szczepienia. Mogą próbować zastraszania, ale to jest karalne. Rada: nie dyskutować z lekarzem, oświadczyć stanowczo (nie na piśmie, lecz ustnie), że nie szczepicie, a jeśli wtargną do domu jacyś urzędnicy lub straż miejska nagrywać zajście i wezwać policję. Tu jest wszystko wyjaśnione: https://astromaria.wordpress.com/2013/10/28/apel-do-rodzicow-nachodzonych-przez-sanepid-lub-opieke-spoleczna-w-miejscu-zamieszkania/

 11. Nie awanturuję się po prostu zamieściłem komentarz, który przez jakiś czas był niewidoczny . Jeśli ktokolwiek poczuł się obrażony to przepraszam. Jest taki czas, że nie powinniśmy się dzielić, a jednoczyć. Pozdrawiam serdecznie.

 12. Ponizej UJAWNIENIE tajemnic „rodowych” o „tych” paru wspolczesnych okupantach swiata, ktorzy rabuja i morduja Polske na podstawie swoich bandyckich „praw talmudycznych” i to dzieki wspolpracy calej rzeszy zdrajcow – bezmyslnych podwykonawcow „administracji”, „szkolnictwa”,”policji”, „sadow”, „wojskowych” no i bezposrednio ludobojczego „lecznictwa” bez wspolczucia wobec swoich bliznich i bez sumienia .

  Widac teraz dokladnie, kto zaklamal Historie po to, zeby dzieki swojej wspolczesnej i namolnej propagandzie „sukcesu” dalej niszczyc i mordowac mlode pokolenia oraz rabowac to, co wypracowaly same oraz to, co zbudowaly i stworzyly wczesniejsi Polacy i Europejczycy wraz z ich olbrzymia danina krwi przelanej w wojnach zawsze prowokowanych przez „zmijowe plemie” :

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kaczynski-michnik-rodzina-cud-purimowy-mamy-genealogie-michnikow-2014-01

 13. @ nieustraszona: wrzucałam już ten link do Hyde Parku, czyli tam, gdzie jest jego miejsce. To nie jest wątek genealogiczny, tu piszemy o skutkach szczepień.

 14. ” Zmijowe plemie” i juz coraz to bardziej de – maskowane w pozbawianiu ich masek noszonych bezposrednio przez „wybrancow” nierzadowych i tych reprezentujacych „prawo”, „religie” i ” medycyne” z cala reszta odkrywania klamliwych kart zawierajacych jednak widoczne „kruczki” czy tez „wrony” stempli urzedowych symulujacych wyglad „orlow” jako symboli „panstwowych” wraz z istnieniem „panstwa prawa” !!!
  Cala ta sitwa mordercow i rabusiow ukrywala sie do tej pory bardzo sprytnie,wlasnie poprzez „diabla w szczegole”, zeby sie „oficjalnie” nie mozna bylo dobrac do ich tchorzliwej skory.

  Ponizej wersja niemiecka dokladnie opisujaca te „szczegoly” zawarte na kazdym papierowym „wyroku” , gdzie niezaleznie od „sprawy” stosowany jest zawsze i wszedzie ten sam wzor symulujacy „praworzadnosc” wedlug „woli” ludu i to nawet bez dokladnego okreslenia ich narodowosci !!! Z gory zaznaczam , ze te szczegoly zawarte sa na poczatku i koncu papierkow z kazdej „sprawy” , ktorych zawartosc wewnetrzna ogolnie jest nieistotna w tym, zeby te wszystkie triki zrozumiec i z kolei samemu WIDZIEC na kazdym urzedowo – sadowym papierze dostarczanych glownie przez goncow – listonoszy .

  http://brd-schwindel.org/scheinurteile-der-firma-brd-eine-genaue-betrachtung/

  Juz taki skrot w niemieckiej biurwokracji I.A. ( Im Autrag) oznacza to samo , co w jezyku polskich biurw ” Z upowaznienia… ” z kleksem obok czy wezykiem pod symulujacym „prawny” podpis czesto w nieczytelnym skrocie, ktory zadnym zobowiazujacym do osobistej odpowiedzialnosci podpisem nie jest.

  Kto moze i chce niech opublikuje tu kopie jakichkolwiek „papirusow” z polskiej strefy okupacyjnej i oczywiscie bez podawania swoich osobistych danych z zamazaniem ich, bo w ten sposob bedzie mi o wiele latwiej i szybciej szlo wyjasnienie na „pismie” tych miedzynarodowych diabelskich „trikow” bandy talmudycznych mordercow, szantazystow, klamcow i zlodziei „pracujacych” od wiekow poprzez swoich „papierzy” i mianowanych przez nich „kroli – sruli” czy cysorzy, samozwancze nie – rzady, „sekretarzy” , kanclerzy mocnych w pysku gloszacych tylko klamstwa ( por. kancelaria), premierow „rady ministrow” , ministrow z tekami czy bez teki, ministrantow oraz z satyrycznie nazwanym „Urzedem prawa i sprawiedliwosci” wraz z cala banda zdrajcow gornolotnie nazywajacymi sie „reprezentantami” narodu : oslow – POslow pierdzacych tez na rozkaz za pare nedznych „srebrnikow” na papierku czy tez znakow na elektronicznych kontach.

  Jak to wspaniale, ze ten zaklamany moloch zbudowany na papierowym „tygrysie” zaczal sie rozsypywac jak domek z kart po dmuchnieciu w niego wiatrem Historii i jak pod wplywem ujawnianej PRAWDY padaja po kolei , jak kostki domina wszelkie klamstwa , teorie i „autorytety” swietojebliwych pajacow, co to pod krzyzem leza, a dupami ruchaja .

  Trzeba w koncu zatrzymac WSPOLNIE ta tragiczna dla wszystkich gojow „ruchawke”, WYLACZYC TELAWIZJE z bojkotem brukowcow , z bojkotem wszelkiego badziewia kramarzy i lichwiarzy i co najwazniejsze to PRZESTAC SIE BAC czegokolwiek , a w szczegolnosci kazdego swistka i bez przyjmowania do „wiadomosci” calych ton kleksow napisanych diabelskim pazurem, nadajacych sie tylko na smietnik czy na podpalke, jesli nie jest mozliwe odselanie tego gowna z powrotem do nadawcy.

  Wszelkie „polecone” pisma od administracyjnych szantazystow, mordercow „medycznych” i rabusiow „prawniczych” odmawiac trzeba w przyjeciu radykalnie i zdecydowanie w drzwiach, wobec stojacych przed nimi ich diabelskich pomocnikow w mundurkach listonoszy i niech tam sobie z wazna mina smaruja notatki w stylu „adresat odmawia przyjecia…” , bo kazdy goj ma do tego NATURALNE PRAWO WOLNEJ WOLI !!!, i z ktorej w koncu musi zaczac robic uzytek , zeby przezyc i pogonic okupantow do wszystkich diablow !!!

  JAM JEST

 15. @ lekoman: podejrzewam, że to jest spam, ale zatwierdzam, niech ci będzie. Czytelnicy tego bloga nie korzystają z oferty medycyny alopatycznej, więc opinie o lekach ich nie interesują. Z prostego powodu: ponieważ dawno temu wyrobili sobie własną opinię, że alopatia to ludobójstwo rodem z Auschwitz, a leki to wynalazki godne doktora Mengele i jemu podobnych ludobójców. Od leków nikt nie wyzdrowiał, a wielu straciło resztę zdrowia, jaka mu została. Więcej informacji masz po prawej stronie bloga, na samej górze.

  Moja przyjaciółka była w zeszłym roku w sanatorium, gdzie mieszkała w jednym pokoju z dwiema paniami ok. 60-ki. Obie przywiozły wory leków, a kiedy trochę się zaprzyjaźniły jedna z nich wyznała, że zanim zaczęła brać leki na coś tam miała idealnie zdrowe serce. Po roku „leczenia” serce jej wysiadło i teraz musi brać kolejne leki, na serce, od których wysiada jej wątroba, a po lekach na wątrobę wysiadają jej nerki. Zęby też jej wypadły, ale nie wiem, od którego leku. Tak więc leki biorą tylko debile, wybacz, ale nie potrafię się powstrzymać. Ja nigdy nie robię rzeczy, które mi szkodzą, więc nie odwiedzam lekarzy i nie bywam w aptece.

 16. Mario,

  „Czym byłoby Twoje ‚dobro’, gdyby nie istniało moje ‚zło’ ” ?

  „Święte oburzenie” z powodu jakiejś: profanacji, bezeceństwa, złamania wszelkich prawideł, zasad i norm.. Jest jednocześnie podświadomą fascynacją i żądzą zaznania owego zjawiska, pomieszanego z lękiem przed nim. Jest to z jednej strony bezwarunkowa akceptacja profanacji na poziomie „Ja” i jednoczesny bezwarunkowy strach przez opinią społeczeństwa na poziomie „ego”.

  Oburzenie na bezeceństwo i profanację, jest jednocześnie podświadomą chęcią zaznania bezeceństwa i profanacji, ale w społecznie akceptowalnej formie.

  Dlatego ja mówię Wam: „Nie lękajcie się!” Odrzućcie schematy które Was wiążą i dajcie upust swojej prawdziwej, diabolicznej, demonicznej naturze.. Czyż tego nie pragniecie tak bardzo?

  Nie bój się zrozumieć swojej ciemnej strony! Dobro, zło i ich dylematy:
  http://kefir2010.wordpress.com/2014/02/24/nie-boj-sie-zrozumiec-swojej-ciemnej-strony-dobro-zlo-i-ich-dylematy/

  Jarek Kefir

 17. Ta, teorie, że bez zła nie ma dobra, jak bez nocy nie ma dnia, są mi dobrze znane. Ale nawet buddyści, słynni z tego, że z niczym nie walczą, lecz wszystkiemu się poddają, również czasem stawiają złu opór. Nigdy nie należy być sztywnym i trzymać się dowolnych zasad jak pijany płotu. Czasem złu odpuszczamy, a czasem mu się przeciwstawiamy. Krzywdzenie dzieci jest wyjątkową podłością, ale nikt z nas nie zatrzyma tego, jeśli nie wzrośnie świadomość rodziców. Generalnie, w „walce” ze złem chodzi właśnie o świadomość. Ludzie są nieświadomi, wiec żyją na owczym poziomie i dlatego traktowani są jak te wełniane zwierzątka. Jeśli sami nie czują się ludźmi nie mogą być traktowani jak ludzie. Czyli jedynym sposobem „walki” ze złem jest przerobienie dwunożnych owiec na ludzi. Żeby mogło do tego dość owce muszą cierpieć, i to bardzo, bo jedynym czynnikiem, który je przebudzi jest ból. Stara ezoteryczna zasada…

 18. Wow, Jarek. Jestem pod wrażeniem Twojej metamofrozy :-). Skończyłam Ciebie czytać jak napisałeś że Maria jest agentką syjonu :-))).
  Do twarzy Ci w tej nowej odłonie. A miałeś już „sprawdzam” od Życia? Bo Ono nie lubi fałszu. Mnie jak przetrzepało, bo myślałam, ze już boso do nieba idę, to aż zęba straciłam. Z tej wojny w głowie, aż odłożyłam miecz obosieczny. Bo prawda jest jedna: kto mieczem wojuje (w głowie też) od miecza ginie. Miecz jest obosieczny :-).

 19. Byłam i wciąż jestem agentką syjonu, bo w kwestii aborcji mam zdanie odrębne niż reszta walczących z syjonem. Jak się komuś nie podoba, nie musi tu zaglądać. Żeby było jasne: ani nie popieram aborcji, ale też jej nie zakazuję, bo to jest sprawa każdego, kto musi podjąć własną decyzję. Ja się w to nie wtrącam nie zamierzam brać udziału w żadnych antyaborcyjnych krucjatach. W kwestii sumienia nie jestem wyrocznią ani sądem i nikogo na stosie palić nie będę.

 20. Przypomnial mi sie z czasow przepotopowych ( bo nie bylo internetu ) taki Lancuszek Szczescia jakiegos tam swietego .

  Chodzilo w tym lancuszku glownie o to, zeby go nie przerywac, ale wyslac do minimum dziesieciu osob dalej, bo inaczej na odbiorce spadnie pech i rozne nieszczescia ze smiercia wlacznie.

  W czasach szarej komuny, kiedy to ludzie rzadko pisali listy takie „lancuszki” wymagaly kupna wiekszych ilosci znaczkow, zeby wykonac „plany” poczty .

  Teraz poczciarze maja pelne gacie od latania w roznosicielstwie straszacych swistkow biurwokracji, a pisanie listow wyszlo z mody i sa to co najwyzej petycje ,ktorymi „rzadacy” obcieraja sobie geby czy tylki.

  Jednak reaktywacja pomyslu z ostrzezeniem wobec smiercionosnych szczepien za pomoca „Lancuszka Szczescia” do conajmniej dziesieciu osob poprzez nowoczesne mendia przyniosloby rzeczywiste szczescie w nieszczesciu potopowej dezinformacji.

  Juz taka piramida stworzona w ciagu geometrycznym po paru kliknieciach moze osiagnac 100 milionow odbiorcow przy przykladowym rozpoczeciu akcji od jednej osoby !

  1 x 10 = 10 x 10 = 100 x10 = 1000 x 10 = 10000 x 10 = 100000 x 10 = 1000000 x 10 =
  10 000 000 x 10 = 100 milionow !

  Rodziny poszkodowanych czy tez sami poszkodowani moga sie tez najpierw poprzez mendia laczyc w grupy , zeby wymienic bolesne doswiadczenia wraz z przygotowaniem zbiorowego aktu oskarzenia przeciwko bezkarnie czujacym sie ludobojcom.

  W kupie sila i powrot do wspolpracy w obronie zycia , zdrowia i majatku przed atakami propagandy „sukcesu” w zniewalaniu, zabijaniu, oklamywaniu i okradaniu spoleczenstw.

  Zreszta jeszcze raz przedstawiam niepodwazalny dowod na to, ze tzw. Ministerstwo Zdrowia jest spolka o ograniczonej odpowiedzialnosci ( nie ma jej zadnej) i jako „firma” robi tylko i wylacznie „geszefty” ludobojstwa w masce nowoczesnej „medycyny” :

  UPIK® Datensatz – L

  L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO ZDROWIA
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 367462863
  L Geschäftssitz Ul. Miodowa 15
  L Postleitzahl 00 952
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 226349440
  W Fax Nummer 226352487
  W Name Hauptverantwortlicher Arlukowicz Bartosz
  W Tätigkeit (SIC) 9431

  Kto chce jednak pisac petycje w sprawie powiklan poszczepiennych, to od razu powinien ja wyslac do „szefa” o nazwisku Bartosz Arlukowicz – glownego odpowiedzialnego za ta „firme” i to za potwierdzeniem jego osobistego podpisu i odbioru !

 21. Kefir to niech się pochwali, co „wyrzygał” na temat aresztowania Jerzego Ulickiego. Widac nikt już jego wypocin nie czyta, skoro spamuje po blogach swoją autoreklamą.

  Co do aborcji to zauważyłam, że najwięcej mają do powiedzenia faceci, szczególnie ci w moherowych beretach. Podrzuciłabym takiemu jednemu z drugim niechciane dziecko do samodzielnego wychowania, to ręczę, że szybko by zmienił zdanie.

  Więcej pożytku z tych, co tak płaczą po nienarodzonych dzieciach byłoby, gdyby się w końcu zajęli dolą dzieci narodzonych, ale to wymagałoby jakiegoś wysiłku, a najłatwiej ujadać o nienarodzonych dzieciach i karmić jeszcze tą zastępczą tematyką innych. Ogólnie ten temat mnie drażni, a wszystkie moherowe portale nachalnie forsujące kościółkową propagandę omijam szerokim łukiem.

 22. Pierwszy i ostatni raz przepuściłam autoreklamę Kefira. Właściwie to nie wiem, co mi odbiło, że przepuściłam tym razem, bo Kefir zawsze się u mnie próbuje ogłaszać, ale zawsze wywalałam te linki do kosza. Mój blog to nie słup ogłoszeniowy dla innych, niech każdy sam pracuje na swoją popularność. A co do aborcji, to jest to dyżurny temat do skłócania narodu. Działa ze 100% skutecznością. U nas nienarodzeni mają wielkie prawa, a w momencie urodzenia tracą je zupełnie. Płodu nie można tknąć, natomiast noworodka można wyrzucić na śmietnik, bo nikt się nie troszczy o jego dobro. Można jego matkę wywalić z roboty i nie dać jej zasiłku. Narodzony nikogo nie obchodzi, niech sobie radzi sam. Obrońcy życia nie szaleją w bidulach, nawet tam nie zaglądają, bo musieliby kiwnąć palcem, a to jest trudne. Łatwe jest robienie wrzasków pod klinikami, zwanymi aborcyjnymi, bo tam jest telewizja i można się wylansować. A opieka nad narodzonym to mało widowiskowe zajęcie, w telewizji tego nie pokażą. Ostatnio miałam okazję podejrzeć kilka „dyskusji” o aborcji. Wyzwiska latały ostro w powietrzu, świadcząc wymownie o „miłości bliźniego”, jaką reprezentują pobożni ludzie.

 23. Astromaria ! Wlasnie „wracam” od Kefira i jego tekstu ujawniajacego sprawe „urzedowego” namawiania rodzicow do szczepien dzieci przeziebionych i ktorych to juz ludobojcza bestia tez sie nie moze doczekac w wykonywaniu „planow” „wyszczepialnosci” !!!

  Bestia ta wystepujaca jako Sanepid tez jest zarejestrowana jako „geszeft” bez podania nazwiska glownie odpowiedzialnego i numeru faxu !

  Ciekawe dlaczego, bo przeciez to jest ta „glowa hydry” wszczepien smierci wraz z podlegajacymi jej „podwykonawcami” na caly okupowany obszar Polski.

  UPIK® Datensatz – L

  L Eingetragener Firmenname SANEPID
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 422414339
  L Geschäftssitz Ul. Hertza 8
  Postleitzahl
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 228152054
  Fax Nummer
  Name Hauptverantwortlicher
  W Tätigkeit (SIC) 9999

 24. ” Im glebiej w las , tym wiecej drzew ” !

  Najwyzsza Izba Kontroli , to tez „geszeft” bez podania nazwiska „glownie dowodzacego” , a podlegle jej „delegatury” znajduja sie w kazdym miescie wojewodzkim !

  UPIK® Datensatz – L

  L Eingetragener Firmenname NAJWYZSZA IZBA KONTROLI
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 366032593
  L Geschäftssitz Ul. Filtrowa 57
  L Postleitzahl 02 056
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 224445563
  W Fax Nummer 224445692
  Name Hauptverantwortlicher
  W Tätigkeit (SIC) 9111

  Skrytki pocztowe sa bez namiarow , czyli ta powyzej podana , to „fake” !
  Podpadajacy jest tez brak polaczenia mailowego !

  Cos mi sie wydaje, ze petycje przesylane poczta czy dostarczane (p)oslom laduja gdzies w pojemniku z listami do „swietego mikolaja” !!!

  Nawet prokurwatura generalna, to tez „firma” na ulicy Barskiej ,bez podania nazwiska „szefa” , skrytek pocztowych i maila !

  UPIK® Datensatz – L

  L Eingetragener Firmenname PROKURATURA GENERALNA
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 424306989
  L Geschäftssitz Ul. Barska 28/30
  L Postleitzahl 02 315
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 223189400
  W Fax Nummer 223189831
  Name Hauptverantwortlicher
  W Tätigkeit (SIC) 9211

  No i gdzie tu szukac „sprawiedliwosci” ?

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.