Szmaty, kurwy i sodomici napluli ofiarom gwałtu w twarz!

Ludzie w ogóle nie myślą. Oni tylko myślą, że myślą. Mark Twain

Wszystkich moich znajomych, którzy dali się wciągnąć w akcję opluwania posłanki Pawłowicz (której bynajmniej nie popieram ponieważ w całej tej „dyskusji” dała się wpuścić w emocjonalne i niemerytoryczne maliny) informuję, że daliście się zwyczajnie oszukać. Zamiast myśleć i robić to, co lansują media należy samodzielnie ocenić sytuację i dokładnie sprawdzić o co chodzi.

Szmaty2To nie był marsz w obronie zgwałconych kobiet.

To była zupełnie zwyczajna parada sodomitów.

Jednym z organizatorów „Marszu Szmat” jest Łódzkie Stowarzyszenie Lesbijek, Gejów, Biseksualistów, Osób Transseksualnych i Queer „Fabryka Równości”, Polskie Radio Czwórka oraz Queerowe Centrum Społeczne, Feminoteka.pl, Seksualnosc-Kobiet.pl, Kobiety-Kobietom.com, Trans-Fuzja.org, MoreLove.eu, u-f-a.pl, fyh.com.pl, homoseksualizm.org.pl, Radio Kampus, Planeta FM, Laif, Lineout, Live Life.

Sodomici owi zapraszali na wesołą, nocną imprezkę pod hasłem „Sodoma. Zdziry & libertyni”. W programie balangi widnieją m.in. takie punkty, jak „zboczenie na scenie” i „rozpusta na parkiecie”.

Profesor Pawłowicz podpadła, ponieważ podała do publicznej wiadomości treść tego oto zaproszenia:

…dziwki i dżentelmeni, damy i żigolaki, kurtyzany i alfonsi, napalone queery i wyzwoleni feminiści, cudzołożnice i jawnogrzesznicy, fetyszystki i transwestyci, córy Koryntu i sukinsyni, nierządnice i sutenerzy, dominy i niewolnicy, ladacznice i stręczyciele, dewiantki i puszczalscy, święte prostytutki i sprośni utrzymankowie, sodomitki i zbereźnicy, poliamorystki i swingerzy, wszetecznice i rozpustnicy, nimfetki i satyrzy, bezwstydnice i erotomani, cyklistki i pedały… to jest nasza noc. Duszą, ciałem i seksem świętujemy 1. warszawski Marsz Szmat (Slutwalk).

Powyższy plakacik bardzo „zniechęcający” do gwałtu, prawda?Szmaty3

A to… ten? Ta? Przepraszam, ale czuję rozdwojenie jaźni – babskie cyce, męska gęba – co jest grane? Co to ma wspólnego z ofiarami gwałtu?

Czy teraz rozumiecie, w co daliście się wkręcić?

A może uważacie, że to jest w porządku, w tym nie ma absolutnie nic godnego zgorszenia, tylko Astromaria wpadła w sidła prawicowych oszołomów?

Z prawicą mam tyle samo wspólnego, co z lewicą, czyli NIC. 0. Null. Jestem człowiekiem, więc do stada się nie pcham. Stać mnie na to, żeby myśleć samodzielnie.

A teraz czytajcie uważnie!

Kobiety nie są gwałcone dlatego, że wyglądają jak te paradujące zdziry!

Ofiary napaści seksualnej nie wyglądają jak szmaty!

Organizatorzy tego poniżającego ofiary marszu zgwałcili je po raz drugi!

Zdecydowana większość kobiet, które padły ofiarą napaści seksualnej to zupełnie zwyczajne, porządne i uczciwe kobiety, które niczym nie zasłużyły na to, co je spotkało. I nie zasłużyły na to, żeby bronić je w tak poniżający dla nich sposób. Każdy, kto popiera tę akcję ma wyprany przez media mózg!

Znam osobiście trzy zgwałcone kobiety. Żadna z nich nie ubierała się jak szmata i nie wyglądała jak zdzira i żadna z nich niczym nie prowokowała agresora.

Pierwsza to ofiara domowej przemocy. Miała ojca, który katował ją, jej rodzeństwo i matkę. Została zdradzona przez matkę, która ze strachu przed domowym tyranem trzymała jego stronę, zostawiając dzieci bez wsparcia. Została oddana do przyklasztornego liceum z internatem, gdzie wpadła w dewocję. Zawsze ubierała się szaro i skromnie, włosy czesała gładko w koński ogon i wyglądała jak mniszka. Z psychologicznego punktu widzenia to idealna ofiara gwałtu. Na twarzy miała wypisane „kopnij mnie, tylko na to zasługuję”. Nie wyszła za mąż i nigdy nie związała się z nikim (o seksie nawet mowy nie było!), bo bała się mężczyzn i nie chciała mieć dzieci, żeby nie narażać ich na to, czego sama doświadczyła. Kiedy miała prawie 40 lat została na ruchliwej ulicy uderzona w głowę, wciągnięta do bramy i zgwałcona. Nikt tego nie zauważył! A może raczej nie chciał zauważyć.

Nie chodziła z gołymi cyckami, bez majtek i w podartych siatkowych rajstopach. Była cichutką, pomagającą potrzebującym, rozmodloną szarą myszką.

Dobrze, że nie ma telewizora i nie czyta gazet, bo gdyby zobaczyła tę paradę odrażających zboczeńców mogłaby zrobić sobie krzywdę. Co ona ma wspólnego z tymi rozwrzeszczanymi i odrażającymi kurewkami?

Druga ofiara jest bardzo ładna. Gustownie się ubiera (gustownie! a nie wyzywająco!) i ma piękne, długie włosy. Podoba się mężczyznom, ale nie jest szmatą. Nie puszcza się na prawo i lewo. Kiedyś spotkała na ulicy swojego przyjaciela, z którym znali się od bardzo wielu lat. Ufała mu. Uważała go za przyjaciela. Ponieważ było to niedaleko jego mieszkania zaprosił ją, żeby wpadła do niego na herbatę. Kiedy weszli facet złapał nóż i przyłożył jej go do szyi. Była tym tak zaskoczona i zszokowana, że nie potrafiła się obronić.

Trzecią również zgwałcił przyjaciel. Ona również znała go od lat i również mu ufała. Stało się to w czasie domowego przyjęcia, na które zaprosił grupę przyjaciół. Poszła tam bez męża, który musiał zająć się jakąś pilną pracą i został w domu. Trochę wypili, ale nie byli pijani. Facet wciągnął ją do pustego pokoju i zgwałcił.

Ofiarom gwałtu należy się współczucie i troska. Robienie z ich tragedii gorszącego widowiska rodem z Sodomy i Gomory na pewno nie niesie im ukojenia. Sugerowanie, że same sprowokowały atak, bo są szmatami i że tak wyglądają to dla nich straszna obelga.

One nie zostały zgwałcone dlatego, że są szmatami!

Nie wierzę w czyste i szlachetne intencje organizatorów tego marszu. Świat pogrąża się w demoralizacji, a ta akcja była tylko pretekstem, żeby zdziry, zboczeńcy i transseksualiści mogli pomachać na ulicach nagimi cycami.

18 komentarzy do “Szmaty, kurwy i sodomici napluli ofiarom gwałtu w twarz!

 1. Rynsztok przepełniony fekaliami wylewa się na ulicę. Władzy to się podoba, tym się łatwo steruje, mają ubaw. Przeżyjemy i to , fekalie mają to do siebie, że po jakimś czasie się rozłożą, reszta wróci do rynsztoka i spłynie do oczyszczalni ścieków.

 2. To trochę Ty dałaś oszukać się demagogii Pawłowicz. Sam plakat zamieszczony w notce głosi zaproszenie na imprezę „po Marszu Szmat”, nie na niego. Choć to i tak ma w sumie niewiele znaczenia, dlatego że treść zaproszenia jest całkowicie ironiczna. Szmaty, sodomici i libertyni, bo tak nazywa ich społeczeństwo, nie dlatego, że nimi są. Dalej zaprasza się sutenerów i stręczycieli… Czy naprawdę na feministycznej, queerowej imprezie chodzi o burdel? Czy może po prostu o sarkastyczną grę językową? Najwidoczniej ta znowu się udała, ale nie zaspokaja swoich podstawowych intencji, bo większość wciąż woli „tylko myśleć, że myśli” zamiast pomyśleć. Można więc jedynie narzekać na formę wszystkich przedsięwzięć queerowych i feministycznych w Polsce, który są zbyt często trochę bezmyślnie naśladowane, nie są dopasowane do tutejszej kultury i sposobu myślenia. Ale można by znowu tylko sobie zarzucić brak zrozumienia ironii itd.

 3. Zastanawiałam się, czy zatwierdzić ten komentarz „osoby nowocześnie (nie) myślącej”, ale w końcu zatwierdzam. Mam nadzieję, że goście bloga wyjaśnią ci, że ten „sarkazm” nic nie zmienia. To tak, jakbyś nad trumną wisielca robił sarkastyczne żarty ze sznura. Fakty są jakie są: sodomici napluli w twarze ofiar zrównując je ze szmatami i tego nic nie zmieni. A co o Pawłowicz, to z całą pewnością nie uległam jej demagogii z bardzo prostego powodu: nie mam pojęcia, co mówiła, bo mnie to wcale nie interesuje. Mam własny rozum i tylko jego słucham.

 4. *naśladowujące

  Pomysł na marsz wziął się z wypowiedzi policjanta (!), który stwierdził, że kobiety unikałyby gwałtu, gdyby nie ubierały się jak dziwki. Ot co. Nie kłóci się więc pomysł na marsz z Twoimi poglądami, więc nie wiem skąd ten atak. Nic nie usprawiedliwia gwałciciela. Ofiary, o których napisałaś nie prowokowały w żaden sposób. Uczestnicy marszu w ogóle nie chcą uznać prowokacji jako takiej w kontekście gwałtu i tylko o to w tym chodzi.

 5. NIE O TO CHODZI!!!

  Nic nie usprawiedliwia gwałtu, nawet nagość, ale organizowanie przez lesbijki, homoseksualistów, transwestytów, sodomitów i innych pomyleńców marszu w rzekomej „obronie” zgwałconych kobiet pod hasłem „MARSZ SZMAT” jest odrażające. Zgwałcone kobiety nie mają ochoty widzieć słowa „szmata” ani wyuzdanych, nagich kurew w kontekście gwałtu. Staję tu w obronie ofiar. I nie pozwolę, żeby jakieś libertariańskie bezmózgi robiły chlew w moim blogu.

 6. Nawet jeżeli uznać, ze ten marsz i jego nazwa miały być „sarkazmem” to jest to przegięcie i wylanie dziecka z kąpielą. Ale z drugiej strony to taka prosta konsekwencja postępującego już od dłuższego czasu wulgaryzowania wszystkiego, co ma związek z seksem jaki można obserwować w mediach. U nas jeszcze ciągle programy tv są dość „pobożne”, ale w innych krajach są odpychające (np. to co się pokazuje na niemieckich kanałach Pro7 lub RTL i to nie wieczorem, ale w godz. 17-19), podobnie ostatnio czytałam, ze w duńskiej tv jest program, w którym wygląd nagich kobiet jest chamsko komentowany przez mężczyzn( żeby niby pokazać jak faceci normalnie oceniają kobiety). Nie, żebym była pruderyjna, bo nie chodzi o sam temat, ale o sposób jego ukazywania. Kiedyś przez przypadek trafiłam na szoł Wojewódzkiego, w którym rozmawiał z jakąś prezenterką MTV (nie pamiętam nazwiska) i podawał różne przykłady tekstów jakie padają w programach mtv, które były obleśne i na kloacznym poziomie i ona zdziwiona mu odpowiadała, ze taki jest standard we wszystkich stacjach. Nie, żebym lubiła Wojewódzkiego, bo dla mnie to mega-dupek, ale mogłam się dowiedzieć co prezentuje polskie mtv i jeżeli takimi tekstami karmi małolaty to nie ma się co dziwić, ze potem wynajdują takie coś, jak np. zabawa „w słoneczko”. Takie marsze tylko pokazują, ze jest ostry zjazd w dół i pewnie będzie jeszcze gorzej…

 7. Nie do końca na temat ale jak to jest: można znać kogoś parę albo i parenaście dobrych lat i uważać za dobrego znajomego albo nawet przyjaciela, i nagle ten ktoś wykorzysta jakąś okazję i cię zgwałci. A wcześniejszych okazji jakoś nie wykorzystał, przez lata znajomości było ich przecież przynajmniej kilka, w tym często też tych sam na sam. Czemu nagle z kogoś wyskakuje ukryty i niewyżyty zbok? A może tych gwałcicieli ( przynajmniej niektórych ) coś opętywuje? Kto wie, mnie tam nic juz nie zdziwi 🙂

 8. ta rewolucje sexualna funduja ci sami co oplacali rewolucje pazdziernikowa.

  cytat z protokolow medrcow syjonu:

  ALKOHOLIZM. KLASYCYZM. PRYWATA
  Spojrzycie na odurzone wódka zwierzeta, do której, uzycia nadmiernego prawo otrzymywane jest razem z wolnośćia. Czyzbyśmy mieli pozwolic, by i „nasi” doszli do podobnego stanu? Narody gojów odurzone sa przez napoje wyskokowe. Mlodziez ich zatracila inteligencje wskutek klasycyzmu i wczesnej rozpusty, do której podjudzana była przez agentów naszych w postaci guwernerów, lokajów, guwernantek w domach zamoznych, kelnerów i kobiet naszych w miejscach rozrywek gojów. Do liczby ostatnich wlaczam również tak zwane „damy z towarzystwa” które sa dobrowolnymi nasladowczyniami tamtych pod wzgledem zbytku i rozpusty.

  ” agentów naszych w postaci guwernerów, lokajów, guwernantek w domach zamoznych, kelnerów i kobiet naszych w miejscach rozrywek gojów”….tzw telAwizja! i wszelkie pochodne.

 9. Ile razy czytałem ten ustęp, tyle razy nie miałem pojęcia co oznacza występujące tam słowo „klasycyzm” (wtf?). Młodzież zatraciła inteligencję wskutek KLASYCYZMU? Kierunek w sztuce, propagujący antyczne piękno i harmonię ma coś wspólnego z alkoholizmem?

  To mnie skłania ku temu, by uważniej przyjrzeć się tekstowi protokołów. I zadać sobie pytanie: z jakiego języka były one tłumaczone na polski?

 10. Tak, mnie to też za każdym razem zdumiewa i zastanawia. Nie mam pojęcia, co to znaczy „klasycyzm” w tym ujęciu i dlaczego miałby być zgubny. Musi to być jakiś błąd w tłumaczeniu.

 11. Może chodziło o klasowość? Znaczy podział klasowy, rozróżnianie, kwalifikowanie, szufladkowanie? W tym sensie(?).

 12. Ale żeby to sprawdzić potrzebny jest tekst z którego tłumaczono na język polski.
  Najlepszy byłby pierwszy upubliczniony tekst protokołów. Inaczej dywagacje tracą sens.

 13. klasycyzm to wzorowanie sie,
  jedni sie wzoruja na sztuce starozytnej Grecji i Rzymu ,
  a inni wzoruja sie na :”padalcach” z MTV i z innych klasycznych zrodel kultury i sztuki – wspolczesnej.
  zapytajcie mlodych wyksztalconych z wielkich miast o porzadek jonski, dorycki i korynski,
  nie beda wiedzieli ale wszystko wiedza na temat obecnych klasycznych trendow nie w architekturze ale np w bieliznie, samochodach, miejscach do bywania,
  musza byc klasyczni – metkowi -z odpowiednich firm, zeby akceptowac siebie i byli akceptowani przez innych.
  Moim zdaniem tlumaczenie jest dobre.

 14. Nie, nie jest, to mocno nagięta logika – a tego rodzaju eksplikacje mogą wyciągać tylko ci, którzy za wszelką cenę chcą podciągnąć cokolwiek pod zadany temat. Klasycyzm w sztuce nie był prostym „wzorowaniem się”, on sporo z dawnych kanonów przetwarzał i tworzył właściwie nowe jakości, wcześniej niespotykane – więc słowo „klasycyzm” jako synonim „naśladowania” nie przejdzie. Klasycyzm odwoływał się właściwie tylko do IDEI antycznych, ale artyści owego czasu nie znali prawdziwej sztuki starożytnych, więc stworzyli własne wyobrażenie na jej temat.

  Zgadzam się z Dukiem, chodzi prawdopodobnie o klasowość (wymieniane później zawody związane z słuzbą domową, świadczą o nawiązaniu, do porządku KLASOWEGO, w którym tego rodzaju służba istniała).

  W tym przypadku jest to dość spory byk, ale jak widać, można się domyślić znaczenia. Pytanie brzmi: czy pozostałe teksty Protokołów są tłumaczone przez równie „rzetelnych” tłumaczy i czy oni czegoś nie uszczknęli. W wolnej chwili muszę dowiedzieć się w jakim języku jest napisany oryginał.

 15. Słowo „klasycyzm” po polsku nie oznacza i nigdy nie oznaczał „naśladownictwa”, dlatego jest to złe tłumaczenie. Nikt z nas nie zrozumiał, co tłumacz miał na myśli, więc nie można uznać, że przetłumaczył to właściwe.

 16. Zawracaja ludziom dupy po to, zeby nie widzieli i nie wiedzieli , co nam naprawde chca zaserwowac czyli POMOR GLODOWY !

  Kurewskie mendia czy merdia rzucaja swoja sraczka „rozrywkowo – sportowa” , organizuja teatralne „marsze” swirow seksualnych po to, zeby odciagnac uwage gojow od KUCHNI , a jak juz dawno wiadomo, to „rzad” sie przeciez zawsze „wyzywi” i to oczywiscie po trupach glupich gojow lacznie z tymi „seksualnie” wyzwolonymi !!!

  Jednak ludzie czuja „pismo” nosem organizujac sie we wspolnej i najwazniejszej sprawie czyli w obronie prawa do obfitego i zdrowego wyzywienia , dlatego uwazam ponizsza piesn za hit stulecia, ktory kazdy przecietny zjadacz chleba powinien sobie wziac do serca zanim bedzie musial wgryzac zeby w mur , bo chociaz nie samym chlebem czlowiek zyje, to jednak bez niego zadne zycie nie jest mozliwe :

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.