Doktor Andrew Wakefield ujawnia prawdę

Ropiejąca złośliwość, przerażająca powtarzalność, kłamliwa obsesyjność, to wszystko jest dla mnie sygnałem patologii. I jeszcze się zastanawiają, dlaczego ich dzieci mają problemy z mózgiem.

Nowa naukowa teoria? Złośliwość rodziców przyczyną autyzmu ich dzieci? Proponuję kandydaturę Briana Deera do nagrody Nobla. Niech stanie w jednym szeregu z wybitnym klimatologiem Alem Gore i zaprowadzającym pokój i demokrację przy użyciu bomb Obamą.

Brian Deer to zwykły przestępca. Dopuścił się oszustwa, składania fałszywych zeznań i ukrywania ważnych dowodów. Z jego winy cierpiące silne bóle dzieci zostały pozbawione pomocy medycznej, bo z powodu ryzyka oskarżenia o sympatyzowanie z poglądami dr Wakefielda lekarze boją się ich jak zadżumionych. Przyjdzie dzień, w którym sprawiedliwość upomni się o niego.

Saga Andrew Wakefielda

1 komentarz do “Doktor Andrew Wakefield ujawnia prawdę

  1. Dr Sherry Tenpenny – Szczepionki nie dadzą ci zdrowia [PL]

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.