Doktor Andrew Wakefield ujawnia prawdę

Ropiejąca złośliwość, przerażająca powtarzalność, kłamliwa obsesyjność, to wszystko jest dla mnie sygnałem patologii. I jeszcze się zastanawiają, dlaczego ich dzieci mają problemy z mózgiem.

Nowa naukowa teoria? Złośliwość rodziców przyczyną autyzmu ich dzieci? Proponuję kandydaturę Briana Deera do nagrody Nobla. Niech stanie w jednym szeregu z wybitnym klimatologiem Alem Gore i zaprowadzającym pokój i demokrację przy użyciu bomb Obamą.

Brian Deer to zwykły przestępca. Dopuścił się oszustwa, składania fałszywych zeznań i ukrywania ważnych dowodów. Z jego winy cierpiące silne bóle dzieci zostały pozbawione pomocy medycznej, bo z powodu ryzyka oskarżenia o sympatyzowanie z poglądami dr Wakefielda lekarze boją się ich jak zadżumionych. Przyjdzie dzień, w którym sprawiedliwość upomni się o niego.

Saga Andrew Wakefielda

Jedna myśl nt. „Doktor Andrew Wakefield ujawnia prawdę

  1. Dr Sherry Tenpenny – Szczepionki nie dadzą ci zdrowia [PL]

W tym blogu komentarze są równie ważne jak teksty na stronie głównej, dlatego bardzo proszę o trzymanie się tematu! Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku. Jeśli Twój komentarz się nie ukazał przeczytaj zasady komentowania bloga (patrz strony na górze bloga). Komentarze nie na temat będę kasować, a awanturników banować!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s