NIE dla obcych sił w Polsce – ogólnopolska manifestacja – 2 marca

Akcja organizowana na Facebooku. Kto nie ma konta nie może dodać swojego „lajka”, ale może przybyć na miejsce protestu w swoim mieście.

zdrada-stanu

W Polsce pojawiła się bardzo niebezpieczna ustawa o „udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej”.Ustawa zawiera szokujące treści. Oto kilka cytatów z tej ustawy:

Celem ustawy jest także umożliwienie funkcjonariuszom lub pracownikom państw członkowskich Unii Europejskiej i innych państw stosujących dorobek Schengen oraz państw trzecich udziału we wspólnych operacjach na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Dotyczy to sytuacji, w których Rzeczpospolita Polska będzie potrzebować międzynarodowej pomocy w postaci interwencji odpowiednich służb, w przypadkach ochrony porządku i bezpieczeństwa publicznego, zapobiegania przestępczości, w trakcie zgromadzeń, imprez masowych, klęsk żywiołowych, katastrof oraz innych poważnych zdarzeń.

Art. 8. 1. Zagraniczni funkcjonariusze biorący udział we wspólnych operacjach mają prawo do:1) noszenia munduru służbowego;2) okazywania legitymacji służbowej;3) wwozu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i posiadania broni palnej, amunicji oraz materiałów pirotechnicznych i środków przymusu bezpośredniego;4)użycia broni palnej w sposób i w trybie określonych w ustawie z dnia 6 kwietnia 1990 r. o Policji

Art. 2. Użyte w ustawie określenia oznaczają:1)wspólne operacje – wspólne działania prowadzone na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej z udziałem zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników:a)w formie wspólnych patroli lub innego rodzaju wspólnych działań w celu ochrony porządku i bezpieczeństwa publicznego oraz zapobiegania przestępczości – prowadzone przez funkcjonariuszy lub pracowników Policji, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu lub Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego” (źródło: http://sejmometr.pl/sejm_druki/2202449)

Można sobie wyobrazić jak ustawa o takiej treści może zostać nadużywana (w celu zaprowadzenia „porządku” w naszym kraju). W związku z tym apelujemy do wszystkich, którym nie jest wszystko obojętne o pomoc w wspólnym organizowaniu manifestacji w różnych regionach Polski.

To wydarzenie jest stworzone, aby poinformować ludzi o niebezpiecznej ustawie, wyznaczyć termin manifestacji oraz godzinę. Posłuży nam również do reklamy regionalnych wydarzeń. Zapraszajmy na to wydarzenie znajomych, wkrótce każdy znajdzie tutaj informację o organizowanej manifestacji w swoim regionie.

Stworzymy tutaj listę manifestacji, które odbędą się 2 marca w różnych regionach Polski o godzinie 15:00. Jak możesz pomóc? Zaangażuj się! Dołącz, zaproś znajomych, weź udział w manifestacji! Załóż też wydarzenie na Facebook w swoim regionie na dzień 2 marca (możesz do tego wykorzystać materiały z tego wydarzenia, grafiki, tekst). Następnie podaj nam info o założonym przez Ciebie wydarzeniu – my pomożemy Ci znaleźć chętnych do udziału.

2 marca 2013, godzina 15:00 – cała Polska manifestuje!

GŁÓWNE http://www.facebook.com/events/208155702664685/

Kraków http://www.facebook.com/events/284648638329927/

Białystok http://www.facebook.com/events/548992365120660/

Częstochowa http://www.facebook.com/events/438715646204403/

Katowice http://www.facebook.com/events/476170042431907/

Wrocław http://www.facebook.com/events/491777170880661/

Warszawa http://www.facebook.com/events/452781141460724/

Poznań http://www.facebook.com/events/428858060523833

Lubin http://www.facebook.com/events/130209203817278/

Radom http://www.facebook.com/events/507464652628273/

Szczecin https://www.facebook.com/events/213480798793138/

24 komentarze do “NIE dla obcych sił w Polsce – ogólnopolska manifestacja – 2 marca

 1. Ja tylko mam nadzieje, ze te manifestacje odbeda sie bez zawodowych podzegaczy do zadym a jesli tacy by sie pojawili, to zeby ludzie nie dali sie sprowokowac. Wielu Polakow jest oburzonych akurat tym pomyslem nie-rzadu nawet ci, ktorzy do tej pory uwazali, ze nic takiego zlego w kraju sie nie dzieje, wiec chyba te manifestacje powinny byc naprawde liczne.

 2. Rzad troche sie wystraszyl i udaje, ze bedzie na nowo debatowal. Podobnie bylo z GMO – niby zakazali a wprowadzili. Nie dac sie takim wiadomoscia zwiesc, bo to tylko pozory. 2 Marca jest aktualny!

  ttp://www.msw.gov.pl/portal/pl/2/10607/Dalsze_prace_nad_projektem_ustawy_o_udziale_zagranicznych_funkcjonariuszy_w_dzia.html

 3. Posel Sasin moze sie madrzyc, bo to normalka, ze niepopularne dobrze jest atakowac zeby zdobywac sobie laski u wyborcow. Niedawno sam PiSowy wodz robil manifestacje „Obudz sie Polsko”. Zaklamane zmijowe nasienia tak w sejmie jak i senacie!

 4. Motłoch, bo inaczej nie nazwę, nic o tym nie wie. Byłam na zebraniu pewnego organu samorządowego i na 15 osób tylko ja wiedziałam o tej ustawie, co nam szykują, podobno w tv nie mówili o co chodzi. Za to mówili, że zamaskowani, najpewniej narodowcy robią zadymy, niszczą biuro p.Senyszyn albo przerywają wykład p.Środy. Zamaskowani i szybko uciekający, jakem stara baba pamiętająca czasy dość głębokiej komuny jestem pewna, że to bojówki odpowiednich służb, a za progiem czeka ustawa o ograniczeniu wolności słowa, czyli mowie nienawiści. Mają całe społeczeństwo za idiotów, takie prowokacje grubymi nićmi szyte.

 5. To JEST społeczeństwo idiotów!!! Tu nie są winni żadni żydzi. Winni są biali, pozbawieni godności idioci. Osły i barany hodowlane. Sami się pchają w niewolę, bo albo ich to wszystko nic nie obchodzi, albo wręcz z radością wyciągają łapy po łapówki i jęzor do lizania dupy rasy panów. Oni nie zasługują na wolność. Ja już się zbliżam do końca mojej wędrówki po tym padole, więc mam to w dupie. Boję się tylko, że moje dzieci mogą zrobić dzieci, które będą przeznaczone do wybicia szczepieniami lub przerobienia na autystyczne cyborgi w służbie jakichś kosmicznych czy ziemskich potworów.

 6. 1. ta ustaw(k)a to zdrada stanu

  2. Celem ustawy jest także umożliwienie funkcjonariuszom lub pracownikom państw członkowskich Unii Europejskiej i innych państw stosujących dorobek Schengen oraz państw trzecich udziału we wspólnych operacjach na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

  3. Kiedy Izrael wstąpi do Unii Europejskiej – na razie jest „stowarzyszony” w „specjalnym charakterze”
  ad. 2 – o ile inne państwa stosujące dorobek Schengen brzmi znajomo, o tyle w takiej ustawie powinno się chyba wyjaśnić, co to są państwa trzecie – Kongo? Mauritius? Ghana?

 7. To nie Izrael wstąpi do Unii Europejskiej, lecz cała Europa wstąpi do Izraela. A dokładnie: pod jego rządy. Ameryka również. Afryka i kraje arabskie nie mogą być dyskryminowane, więc też im to prawo przysługuje.

 8. Akcja 2-marca jak dla mnie jest ciut POdejrzana…
  są o wiele większe POwody do niezadowolenia choćby GMO, obowiązkowe szczepienia, ogólna drożyzna, niesprawiedliwość, korupcja, szabrowanie majatku, eksmisje
  itp.

  wierszyk z sieci:
  Watykan rządzi, Watykan knuje,
  Watykan akcje nowe szykuje,
  „Czarni” panują, głupoty plotą,
  Do mózgów włażą polskim idiotom.

  W gumiokach włażą, pieśni śpiewają,
  Datki „co łaska” chętnie zbierają,
  Panują w mieście, w siole i w gminie,
  Tu władza „czarnych” nigdy nie minie.

  Granic dla siebie żadnych nie mają,
  Wszystkich dokoła umoralniają,
  Przed nimi klęczy poseł, senator,
  Prezydent, premier i reformator.

  Klęczy dyrektor, majster, kierownik,
  Znana sportsmenka, młody bojownik,
  Klęczy modelka, klęczy pątniczka,
  Stara dewotka i młoda piczka.

  Naród przed nimi padł na kolana
  I hymny pieje dla nich olbrzymie,
  A oni rządzą, sądzą i knują!
  Miał rację Juliusz – że zguba w Rzymie!

 9. Masz rację Mario, winni są głupcy w Sejmie. Z tego wynika, że sprzedadzą nawet własna matkę dla własnych korzyści. To ludzie z oralnego dna.

 10. Masz rację Mario, winni są głupcy w Sejmie. Z tego wynika, że sprzedadzą nawet własna matkę dla własnych korzyści. To ludzie z moralnego dna.

 11. Dla mnie akcja jest podejrzana z zupełnie innego powodu. Kościół nie ma z tym nic wspólnego. Jeśli coś tu śmierdzi, to Anonymous, którzy się nagle uaktywnili. Popatrz na ich logo, to kółko z wieńcem. Śmierdzi Illuminati? Na 100 mil!

 12. Ad. 15 Właśnie wczoraj byłam mocno zdziwiona, kiedy szukałam jakichkolwiek objawów ilustrowanych dla manifestacji przeciw i… zaskoczenie; nie ma nic! Szczerze mówiąc robiło się niedobrze od liści laurowych… Obejrzałam też różne obrazki z policjantem walącym pałką i rachitycznymi wyciągniętymi rączkami mającymi przed tym „obronić”; sama nie wiem, ale i we mnie budzi to podejrzliwość… chyba jednak lepiej „bez kagańca”

  trzeba by wreszcie przestać się bać; a znaczek zamierzam nalepić sobie na odzieży wierzchniej; 30 lat temu nosiło się przecież oporniki – a jak sobie dzisiaj uświadomiłam kiedy to było i co przez ten czas „zyskaliśmy”, to nic tylko siąść i płakać

 13. Podaje ciekawostke z partii DB oglaszajaca nabor do reprezentantow senatu. Ta partia budzi moje nadzieje na zmiany we wlasciwym kierunku. Nie wiem tylko jak chca sie uchronic przed syjonistycznym robactwem.

  Mamy dość przynoszenia kandydatów w „teczkach” przez inne partie. Mamy dość głosowania na wciąż te same nazwiska przygotowane w partyjnych gabinetach! W prawdziwej demokracji każdy obywatel może wziąć udział w wyborach – i nie musi być do tego reprezentantem żadnej partii!

  http://www.facebook.com/events/160112540809445/

 14. Ad.15
  Absolutnie nie łącze wierszyka z chazar-anymusami!
  Wierszyk wkleiłam bez związku, chciałam się z Wam podzielić literaturą*. 🙂

 15. Czyzby obawiano sie, ze w przypadku spolecznych rozruchow na duza skale nasza rodzima policja moze opierac sie przed strzelaniem do Polakow? A wrecz stanac po stronie ludu?? Wiec sie asekuruja mozliwoscia sprowadzenia „policji” z innych krajow???

 16. Tak, obcemu najemnikowi który nie zrozumie w tutejszym języku co się krzyczy, co ludzie napisali na transparentach i w ogóle dlaczego ludzie protestują.
  Kto siedzi w rządzie? Polacy czy podobni najemnicy?

 17. Byłem w Katowicach pod Spodkiem i faktycznie było aż trzydzieści osób…..bez komentarza.

 18. Szkolne wyszkolenie plus religijna tresura zajmuje sie wylacznie hodowla dusz przeznaczonych na rzez przez piekielnikow grzeszacych z powolania , bo tak obrobione jednostki sa zbyt sparalizowane umyslowo oraz tak zajete swoim ego , ze plyna z falami na powierzchni tak, jak gowna w towarzystwie roznych parchow .

  Z kim przestajesz takim sie stajesz i nic dziwnego, ze ludzie zaczynaja tak samo myslec i dzialac, jak ci slynni (propaganda) ,piekni ( szminki) i bogaci ( rabunek) kabareciarze na „gorze”.

  Zaraza ta stara jak swiat zostala juz wczesniej opisana w „Boskiej komedii” , a o jej zawartosci nic nie wiedza juz maturzysci, no bo po co, skoro kariera za wszelka cene jest wazniejsza w oparciu „wiary” w autorytety „komediantow” od wiekow prowokujacych chaos, wojny, zniszczenia , cierpienia i smierc.

  „W dół spojrzyj: oto krwi rzeka już bliska,
  Gdzie w kotłujące zanurzon jest piany,
  Kto gwałtem bliźnich na ziemi uciska.

  — Dante, Boska Komedia I 12, 46–48
  Za bramą piekła znajduje się Przedpiekle – miejsce przeznaczone dla gnuśnych, którym za życia równie obojętne było i dobro, i zło.”

  Dzieki takim obojetnym siedziacym w Przedpiekle tu na Ziemi leniwcy ociezali umyslowo umozliwiaja dzialanie roznym psychopatom i stracencom idacych na calosc w zaparte majac oparcie w swoim wyobrazeniu „boga” ciagnacego ich i caly swiat w otchlan :

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Boska_Komedia

  Kto przeczyta jeszcze te stopnie w piekle, to moze przyzna mi na racje, ze zmienilam dla siebie tytul tego dziela na ” Diabelska tragedia” , w ktorej biora udzial wszyscy na Ziemi po przyjeciu rol bezmyslnych „wiernych” i telawidzow w smiercionosnym teatrze zniszczen i wojen placac za to swoim majatkiem, zdrowiem i zyciem :

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.