Brytyjski arystokrata demonstruje przed Ambasadą Polską w Londynie

INFORMACJA DLA PRASY:

Data:  07/02/2013

Czas:  11:30

Miejsce:  LONDYN, Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej, 47 Portland Place, London W1B 1JH

Brytyjski rolnik, Sir Julian Rose, Prezes Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi (ICPPC), wraz z  laureatką Nagrody Goldmana Jadwigą Łopatą i obywatelami polskimi mieszkającymi w Zjednoczonym Królestwie, dostarczą Ambasadorowi RP w Londynie oficjalny list popierający polskich rolników i ich postulaty. Na zewnątrz Ambasady RP w Londynie wystawiony będzie duży transparent z napisem: „Solidarność z rolnikami polskimi”.

Rolnicy protestują m.in. przeciwko planom rządu RP wysprzedania polskiej ziemi rolnej ponadnarodowym korporacjom w celu uprawy na tej ziemi GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy). Wchodzą tu w grę kapitały: holenderski, angielski, niemiecki i duński.

Rząd polski, który zapewnia, że z dniem 28 stycznia 2013 r. zakazał upraw genetycznie modyfikowanych na ziemiach polskich, zezwala jednak na handel nasionami GM zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej, zalecającą uprawę GMO w ”specjalnie wyznaczonych strefach”. Na mocy tej klauzuli ziemia sprzedawana korporacjom może być użyta do uprawy roślin GM w Polsce.

Przez ponad dwa miesiące rolnicy organizowali akcje blokad traktorami w pięciu województwach Polski. Podstawowe postulaty protestujących rolników (poniżej) nie zostały dotąd spełnione przez rząd RP:

 • Powstrzymanie wysprzedaży polskiej ziemi rolnej międzynarodowym korporacjom i usunięcia nieprawidłowości w obrocie ziemią.
 • Wprowadzenie ustawowego zakazu obrotu i upraw GMO.
 • Zlikwidowanie uciążliwych przepisów blokujących i zakazujących sprzedaży w miejscowych sklepach produktów wytworzonych w gospodarstwie.

Sir Julian powiedział:

Jest sprawą kluczowej wagi, aby ziemie rolne pozostały w rękach dobrych rolników, a nie były sprzedawane dla zabezpieczenia interesów międzynarodowych korporacji, których jedyną motywacją jest zysk i władza. W interesie nas wszystkich leży udzielenie poparcia akcjom protestu przeciwko uprawianiu żywności transgenicznej.

Kontakt: Julian Rose julian@icppc.pl  or the Hardwick Estate Office tel. 0118 9842955 lub  e-mail hardwickestate@btinternet.com

LIST DO AMBASADORA (w wersji oryginalnej i tłumaczenie):
http://www.icppc.pl/index.php/pl/

WIĘCEJ: www.protestrolnikow.pl

9 komentarzy do “Brytyjski arystokrata demonstruje przed Ambasadą Polską w Londynie

 1. Psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Naszego (nie)rządu wcale takie protesty nie obchodzą. I tak robi swoje, bo tak każe UE. Ciekawi mnie tylko, czy ci ludzie nie mają dzieci, czy wnuków? Czy ich w ogóle nie interesuje w jakim świecie one będą żyły? Czy doraźne korzyści materialne już tak ich zaślepiły, że przyszłość świata ich już nie obchodzi?

 2. A co, jeśli oni są szantażowani? Nie wiem, co się za tym kryje, ale to musi być coś poważnego, skoro rządzący podcinają gałąź na której sami siedzą wraz z rodzinami. To nie Unia rządzi, Unia jest tylko przykrywką, a diabeł kryje się gdzieś za jej plecami.

 3. Ma Pani rację,że to nie UE rządzi,ale ci, którzy wszystkim sterują też przecież żyją na tym świecie i też mają potomstwo, więc o co w tym wszystkim chodzi. Dlaczego chcą zniszczyć świat? czyżby oni nie byli z tego świta?

 4. „..Dlaczego chcą zniszczyć świat? czyżby oni nie byli z tego świta? ”
  Może w tym temacie znajdzie się na to pytanie odpowiedź ?

  Cyt. Jeszcze nigdy w historii satanizm nie był tak intensywnie i masowo propagowany… Wszystko to chyba nie przypadkowo dzieje się w jednym czasie…

  Wiele wskazuje na to, że powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, iż satanizm, być może pod inną nazwą i w bardziej akceptowalnym ubranku, promowany jest na nową, światową religie XXI wieku, wieku dominacji elit i całkowitego zniewolenia społeczeństw.
  Trzeba więc zniechęcić nas do naszej wiary i naszych dotychczasowych religii, zrazić do czynienia dobra jako naiwnego, niepraktycznego postępowania i wpoić w nas cyniczny model życia, w którym bliskie i szczere relacje ludzkie nie będą miały racji bytu. Trzeba też nauczyć nas, że zło, w różnych postaciach nie koniecznie jest czymś nagannym, a czasami wręcz czymś pożądanym.

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/02/03/czy-satanizm-jest-promowany-jako-jedyna-swiatowa-religia-xxi-wieku/

 5. Politycy są po prostu skorumpowani i zaszantażowani tym, że mogą utracić wszystko co osiągnęli, niezależnie od tego jakim i czyim kosztem. To jest fraktalna korupcja na różnych szczeblach , a dokonywana głownie przez głównych Archonów, ukrywających się za pomniejszymy bankierami , gdy głowni Archoni sterują właśnie w kierunku uzależnienia poszczególnych poziomów korupcji, które są wzajemnie od siebie zależne. Ma to na celu podtrzymywanie dualności i nie pozwalanie na tworzenie jedności wśród ludzkości.
  Jak sam Brzeziński orzekł zbyt dużo ludzi już sie obudziło i widzi to, do czego to zmierza.
  Umysł fizyczny niczego nie wymyśla , tylko postrzega, a to co jest planowane przez Archonów jest z pozycji Umysłu Fizycznego i nie może się spełnić, bo Wyższy Umysł ma inną wizję rzeczywistości, która dzieje się równocześnie na wszystkich poziomach, a Fizyczny Umysł nie jest w stanie postrzegać tego co Wyższy Umysł zaplanował i realizuje.
  Plany Archonów nigdy sie nie spełnią, bo nigdy nie spełnia się to co Fizyczny Umysł sam zaplanował.

 6. Apokalipsa – kurtyna powoli , ale opada i wszystko będzie widoczne jak na dłoni i obudzeni ludzie poradzą sobie z przeciwnościami, bo rządzący , mający tylko Fizyczny Umysł , którym sie posługują, nie znają wszystkiego co z Wyższego umysłu będzie realizowane.

 7. Z tym satanizmem to nie przesadzajmy. Jeżeli mówimy o nurcie stworzonym jako konkurencja dla korporacji zwanej KRK to można się tym nie przejmować. Przed KRK były inne sztuczne twory, które powstały jedynie by trzymać za pysk lud. Zanim krzyżacy przynieśli nam jedynie słuszną religię miłosci mieczem i pochodnią, to mieliśmy swoje słowiańskie religie i wierzenia, w których reinkarnacja była jak najbardziej naturalną i oczywistą sprawą. Obecnie sprzedawany produkt nie posiada tego „fijuczera” (nie wiem jak napisać miękkie „f”) i wciąż czekam cierpliwie aż ludzie zaczną wracać do korzeni.

  To co nam piewcy talmudu próbują wcisnąć to jest sprytnie poukładany zlepek złych nawyków aby obniżyć nasze wibracje, czyli nas osłabić. Oni wiedzą co robią, bo to jest realne i działa. Magia luster, żywiołów, krwi itd to jest coś co się cały czas praktykuje. Jak wszystko, można wykorzystać do dobrych, neutralnych lub złych celów. Mówimy, że żyjemy w erze oświecienia naukowego, a czasy wróżek latających na jednorożcach po szeolu zakończyły się dawno temu. Niestety „oni” chcą aby ludzie w to wierzyli. Wystarczy wyjść poza ramy „dobry chrześcijanin – zły satanista” ponieważ świat duchowy został specjalnie spłaszczony to tych dwóch absurdalnych biegunów, gdzie na dodatek oba są nierealne. Coś jak gra w dobrego i złego policjanta. Dla dociekliwych: new age to taki sam element gry, ale to chyba wiecie.

  Temat dotyczy polskiej ambasady w GB. Nie pamiętam czy to co mam na myśli wydarzyło się w GB czy w USA. Otóz na tablicy informacyjnej w któreś z nich były wypisane języki narodów. I dla Polski obowiązującym językiem jest Jidysz. Naj znajdę link to wrzucę. Czy nasze MSZ interweniowało? Czy była krytyka w mediach? W końcu czego innego można się spodziewać po Radku Sikorskim.

 8. @ masarnia: to jest blog niepokorny, a autorka ma niewyparzoną gębę (chociaż na stare lata nieco stonowała swoje wypowiedzi, to i tak zdarzają się protesty, że tu chamstwo jest straszne), więc się nie kryguj. Nawet czasem jakąś kurwą możesz rzucić, byle nie przesadzić. A co do satanizmu, to my wiemy, że większość informacji na ten temat pochodzi od świętojebliwych owieczek, więc trudno tu mówić o obiektywizmie i zrównoważonych opiniach. Raczej pachnie to histerią i linczem. My święci nie jesteśmy, słuchamy AC/DC i Ozzy Osborne’a, a Bafometa się nie boimy.

 9. Pentagramu, gwiazdy Dawida i ADL też się nie bomy. Te figury geometryczne są neutralne, ale cwaniacy wykorzystują je do straszenia głuptasków. Pentagram to piękny symbol złotego podziału! A kolesie z ADL mogą nas w dupę pocałować, bo im bardziej nadęta figura, tym mniejszą mocą dysponuje, jak balon, który im bardziej nadmuchany, tym łatwiej można przekłuć.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.