Doktor Matthias Rath opowiada, jak robi się wielkie pieniądze i wielką politykę wywołując choroby

5 myśli nt. „Doktor Matthias Rath opowiada, jak robi się wielkie pieniądze i wielką politykę wywołując choroby

  1. Rath ma bardzo dużo racji w tym co mówi, ale on odkrył problem tylko od tej strony medycznej, jako lekarz, gdyż widział nieprawidłowości i patologię jaka funkcjonuje w świecie medycznym, do którego sam należy. Dostrzegł mechanizmy, które kierują polityką firm farmaceutycznych i ich powiązań sięgających do czasów wojny i nazistów, ale to zniewolenie to ma dużo szerszy wymiar. Wpływy z interesów firm farmaceutycznych, czy dowolnych innych podmiotów i ludzi, to tylko dodatkowe korzyści, które czerpie się przy okazji. Celowe wyniszczanie, utrzymywanie chorób i przyczynianie się do depopulacji ludzi, tworzenie struktur faszystowskich, są działaniami jednostek totalnie pozbawionych najmniejszych śladów empatii. Skoro o tym wszystkim wiedzą elity, nasi guru religijni, media i to nadal funkcjonuje i plany ciągle są posuwane naprzód to jakie siły muszą za tym wszystkim stać?

  2. Za tym stoją potężne siły. Rath wie kto za tym stoi i mówi o tym przy różnych okazjach, ale większość ludzi bierze go za wariata. Ludzie ZNOWU obudzą się z ręką w nocniku. Hitler wiedział, że ludzie są głupi i że można nimi bardzo łatwo manipulować. Dzisiejsze me(n)dia korzystają z dorobku dr Goebbelsa pełnymi garściami. Jeśli nie zdarzy się cud, już niedługo znajdziemy się w Nowym Wspaniałym Świecie.

  3. Moim zdaniem to są te same siły, które wywołały II wojnę światową , przycichły po wojnie , zdobyły sojuszników za Oceanem i wspólnie z tym sojusznikiem i pod jego przewodnią rolą postępują tak samo jak podczas wojny, ale innymi metodami.’
    Musi nastąpić jakiś przełom, bo wszystko na to wskazuje, że tak dłużej być nie może.

  4. Gosc ! Przelom moze nastapic po implozji systemu od wewnatrz ,kiedy to otumanione ludziska z fanatyczna „wiara” w medycyne przestana zapisywac sie w kolejkach NFZ – narodowego funduszu zgonow ,ktore sobie sami „funduja” oddajac odpowiedzialnosc za swoje zdrowie i zycie w koszerne macki lekarzy i wykupujac „leki” z diabelskiej apteki .

    Teraz w szale przedswiatecznych porzadkow napewno trzeba bedzie zrobic miejsce na „nowe” i coraz to drozsze „leki” w apteczce domowej i tu sa porady dla oszczednych gospodyn domowych , jak ja wysprzatac :

W tym blogu komentarze są równie ważne jak teksty na stronie głównej, dlatego bardzo proszę o trzymanie się tematu! Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku. Jeśli Twój komentarz się nie ukazał przeczytaj zasady komentowania bloga (patrz strony na górze bloga). Komentarze nie na temat będę kasować, a awanturników banować!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s