Kto jeszcze nie podpisał? Ostatnie 4 dni akcji!!!

Szanowni Państwo,

Jeszcze raz dziękuję za Państwa podpis pod petycją w obronie medycyny naturalnej.

Jak do tej pory w takich państwach jak: Francja, Hiszpania, Belgia, Luksemburg, Wielka Brytania, zebraliśmy już ponad 350 000 podpisów pod petycją w tym w Polsce 26 042 (stan na dzień 08.12.2012 godzina 23:53).

Bronimy podstawowych praw każdego Pacjenta – prawa do uzyskiwania informacji o skutkach wszelkich leków oraz swobodnego wyboru metody swojego leczenia.

Niestety pod naciskiem Unii Europejskiej już za kilka dni, 14 grudnia, wejdą w Polsce w życie przepisy, które de facto nas tego prawa pozbawiają. To zadziwiające, że tak ważna również dla polskich pacjentów zmiana prawa przechodzi praktycznie bez rozgłosu!

Zmiana, która idzie ogromnie na rękę koncernom farmaceutycznym, gwarantując im miliardowe zyski w kolejnych latach, nie została poddana (podobnie zresztą jak dopuszczenie na rynek żywności modyfikowanej genetycznie) żadnej społecznej dyskusji.

A przecież dotyczy to bezpośrednio Państwa zdrowia! W efekcie nowych przepisów zamiast bezpiecznych, stosowanych od setek lat leków naturalnych możemy być zmuszeni stosować leki syntetyczne o potencjalnie groźnych skutkach ubocznych!

Nie twierdzę, że zawsze da się lek syntetyczny zastąpić naturalnym. Ale głęboko wierzę, że to my, pacjenci, powinniśmy decydować o tym, co przyjmujemy. To my ryzykujemy własnym zdrowiem a nieraz życiem. Dlatego musimy mieć prawo wyboru!

Do wejścia w życie nowych przepisów zostało już tylko kilka dni. Ale wciąż jeszcze możemy coś zrobić! Serdecznie do Państwa apeluję o przesyłanie tej informacji z prośbą o podpis pod petycją do jak największej liczby osób, którym zdrowie (zarówno ich samych, jak i ich najbliższych) nie jest obojętne.

Informacje o zbliżającej się zmianie przepisów oraz samą petycję znajdą Państwo na stronie Instytutu Obrony Zdrowia Naturalnego Augustin de Livois Instytut Obrony Zdrowia Naturalnego.

Liczę na Państwa pomoc i bardzo za nią dziękuję,

PS: Im więcej osób pozna wymierne skutki wprowadzanej ustawy i im więcej podpisów uda się zebrać pod petycją do 14 grudnia, tym większa szansa, że doprowadzimy jednak do debaty publicznej w tej sprawie. Nie pozwólmy aby Bruksela i koncerny farmaceutyczne decydowały o NASZYM zdrowiu! Dlatego bardzo proszę o przekazywanie tego linku rodzinie i znajomym: www.iozn.pl/petycja/petycja.

4 komentarze do “Kto jeszcze nie podpisał? Ostatnie 4 dni akcji!!!

  1. NWO postępuje jak widać… będzie musiało być naprawdę źle, bardzo źle, żeby ludzie zechcieli masowo protestować w jakiejś sprawie. Z jednej strony mało kto o tym wie (w TV cicho sza jak podejrzewam), z drugiej chyba niewielki procent ludzi korzysta z dobrodziejstw tej medycyny. Pomijam czosnek, cebule i cytrynę. To nie to samo co ACTA, więc szału nie będzie. Znajomych trzeźwo myślących nie mam… reszta już nie reaguje na moje „nowiny”. Za dużo tych wezwań do przebudzenia, pozaziemskich cywilizacji u zarania ludzkich dziejów i zdolności parapsychicznych człowieka.

  2. Maju, gdyby nie ty, to nic bym nie wiedział. Dobrze, że jesteś.
    No to już niezłe cyrki mamy. Powiem szczerze, że ciągle jestem, a raczej byłem na huśtawce – chcę walczyć, żeby coś zmienić ale co jakiś czas dochodzi do mnie, że ja to mogę sobie chcieć, niestety zdaje się, że większości jest tak dobrze (w sensie tego co robi władza), a najlepiej to nie chcą o tym myśleć. Tak też ostatnio uznałem, że niestety to się może zakończyć przez samozagładę ludzkości. Nie potrzeba nam do tego ani przebiegunowania, wybuchów Słońca, ani żadnych kataklizmów. Po prostu zeżremy się nawzajem. Przykre ale obawiam się, że prawdziwe.
    Nie znaczy to, że składam broń. Ja o swoje prawa będę walczył do końca i staram się do tego namawiać najbliższych. Niestety mało co traktują poważnie – po prostu nie wierzą, że coś takiego jak ta ustawa o medycynie naturalnej czy przymusowe szczepienia, mogą być poważne/prawdziwe. No cóż, zdziwią się… I do kogo będą mieli pretensje? Do rządu? Do swojego Boga?
    Taka jest rzeczywistość… ludzkość jeszcze musi dużo się nauczyć i ponieważ bardzo się zaniedbała, przyjdzie jej teraz odbyć bardzo bolesną lekcję.

  3. Maju. ja to wszystko wiem od dawna.To zadziwiające jak Twoje poglądy są w niektorych kwestiach zbiezne z moimi. Ale niestety jesteśmy w mniejszości. Ludzie zachłysnęli się tanim konsumpcjonizmem i zapomnieli kim są. Ale pomimo prowadzenia przeze mnie akcji uświadamiających, niestety niektórzy moi znajomi w ogóle nie mają świadomości, że są niewolnikami. Nadal uważają, że mają wolny wybór. Boże! Jak szybko, bo w ciągu zaledwie 20 lat dokonała się wizja Orwela.

  4. Właśnie oglądam Galileo. Przed chwilą zachwalali pod niebiosa podskórne chipy, chipy wszczepiane w system nerwowy i możliwość połączenia człowieka z maszyną. Nie znaleźli żadnych wad tego rozwiązania poza jednym: każdy imprezowicz wie, że ile weźmie ze sobą tyle wyda. A w chipie masz wszystko, co masz na koncie. To jest jeszcze gorzej niż Orwell, to jest znamię Bestii z Apokalipsy. Niestety, większość ludzi nie ma nawet wyobrażenia o tym, co nas czeka. Oni sobie wmawiają, że jakoś będzie.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.