Koń trojański dla Polski

Fundacja ICPPC

Szanowni Państwo, poniżej ważne informacje wyjaśniające dlaczego konieczny jest autonomiczny zakaz upraw GMO. Prosimy o wykorzystanie tych tekstów w celu wyjaśniania licznych wątpliwości wokół ustawy o nasiennictwie.

ILUZJA ZAKAZU – czyli o tym jak wprowadza się GMO do Polski

Interpretując jak najkorzystniej dla Polski obecne obietnice rządu, mamy taką sytuację:

wchodzi nowa ustawa o nasiennictwie, Rada Ministrów wydaje rozporządzenie zakazujące uprawy np. GM kukurydzy MON810, minister powiadamia KE. To rozporządzenie też musi być poparte przez większość ministrów w Radzie UE i zatwierdzone przez KE…. co jest nierealne. W dodatku odrzucenie wniosku/rozporządzeń na tym etapie kończy procedurę i jest to decyzja ostateczna.

W Polsce obowiązuje ustawa o nasiennictwie pozwalająca na uprawy GM i równocześnie poważnie ograniczająca dostęp do tradycyjnych nasion.

DLATEGO DOMAGAMY SIĘ NAJPIERW AUTONOMICZNEGO ZAKAZU a potem wdrażania ustaw. Tylko natychmiastowe, AUTONOMICZNE zakazy upraw genetycznie modyfikowanej kukurydzy MON810 i ziemniaków Amflora wprowadzone przez Rząd RP mogą dać pewność ochrony naszego kraju przed GMO i tego się domagamy.

Poniżej szczegółowe procedury w wariancie proponowanym przez polski rząd i ewentualne ich konsekwencje.

Wprowadzanie w życie rozporządzeń zakazujących upraw GMO wymaga:

 1. Przekonanie państw członkowskich UE do swoich racji na forum komitetu regulacyjnego ds. dyrektywy 2001/18 WE.
 2. Pozytywnej decyzji komitetu regulacyjnego do spraw dyrektywy 2001/18/WE, gdzie rozpatrywane są wyłącznie przesłanki naukowe, a nie polityczne.
 3. Pozytywnej decyzji Komisji Europejskiej.

Nowa ustawa o nasiennictwie to KOŃ TROJAŃSKI dla Polski

Było już kilka niezrealizowanych przez rząd RP wersji w sprawie utrzymania Polski wolnej od GMO. Wracając do najnowszej wersji Rządu RP:

Nowa propozycja ustawy o nasiennictwie JEST KONIEM TROJAŃSKIM dla Polski bowiem:

cyt. z projektu:

„9. Rada Ministrów może, w drodze rozporządzenia, wprowadzić zakaz stosowania materiału siewnego określonych odmian, kierując się ich nieprzydatnością do uprawy w warunkach klimatyczno-glebowych Rzeczypospolitej Polskiej lub koniecznością uniknięcia zagrożeń zdrowia ludzi, zwierząt, roślin oraz dla środowiska”.

Pytanie: Co oznacza słowo „stosowania”?…

A co z ZAKAZEM SPRZEDAŻY?

Niestety ewentualny zakaz (nawet jeśli politycy dotrzymaliby tym razem słowa) będzie w tej sytuacji NIESKUTECZNY bowiem dotyczył będzie tylko zasiewów a sprzedaż nasion będzie dozwolona. Oznacza to, że nasiona trafią na pola (bo większość rolników, ogrodników, pszczelarzy… większość społeczeństwa nie czyta etykiet… zakładając, że odpowiednie informacje w ogóle pojawią się na tych etykietkach). Inspekcje będą miały w swoich zadaniach obowiązek kontroli ale przy NIEZWYKLE szczupłych zasobach finansowych nie dadzą rady monitorować większości pól i śledzić sprzedawanego materiału siewnego. Być może zostanie wykryte GMO na polach nieświadomych rolników – wtedy zostaną oni ukarani i zmuszeni do zniszczenia zasiewów na własny koszt. A tymczasem zanieczyszczenia powodowane przez niemożliwe do kontrolowania uprawy GM będą się szybko rozszerzały. DLATEGO ŻĄDAMY NAJPIERW JASNEGO ZAKAZU NA UPRAWY GM… a potem możemy bawić się w polityczną grę jak ten zakaz utrzymać.

PROSIMY ZWOLENNIKÓW USTAWY O ZREWIDOWANIE SWOICH STANOWISK I POŁĄCZENIE SIŁ, BO W TEN SPOSÓB MOŻEMY WYGRAĆ PRAWDZIWY ZAKAZ.

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej akcji www.wetodlagmo.pl

Jadwiga Łopata, laureatka Nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel)

Sir Julian Rose, prezes Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC

==========================

Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC

34-146 Stryszów 156, Poland

tel./fax +48 33 8797114

biuro@icppc.pl www.icppc.pl www.gmo.icppc.pl www.eko-cel.pl

13 komentarzy do “Koń trojański dla Polski

 1. Bylam az dwa dni w Los Angeles i powiedzialam sobie wtedy nigdy do Ameryki, lecz jednak nigdy nie trzeba mowic nigdy, bo ten syf systemu amerykanskiego jest dawno zainstalowany w Europie z tymi samymi niszczycielskimi trikami .

  Genetycznie Masakrowane Organizmy powstaly w genetycznie uszkodzonych sifilisem oraz „chowem wsobnym” czerepach i ta zaraza chca zakazic tez Polske ,ktora wlasnie dzieki rolnikom przetrwala , chociaz na dzikim „zachodzie” i „wschodzie” szalal glod ilosciowy przerobiony wspolczesnie na „czarcie zarcie” powodujacy glod jakosciowy z „medycznym” holokaustem gojow.

  W chinskiej medycynie znak oznaczajacy energie zyciowa chi (prana) przypomina greckie pi czyli daszek na dwoch drazkach, taki kociolek symbolizujacy dostarczanie energii.

  Polska wyglada tez, jak taki kociolek na mapie i w zaleznosci od tego z ktorej strony jest podgrzewany ogniem wojennym bierze sila rzeczy udzial w tych roznych zawieruchach historycznych do dzisiejszego dnia.

  Obecnie chce diabel wrzucic i do tego „kociolka” swoja lyzke „dziegciu” i zatruc kraine miodem i mlekiem plynaca…

  Do tej pory niezbedne sily zyciowe przekazywane w odwiecznych roslinach leczniczych i ziarnach zboz sa sola w gadzim oku wspolczesnych inkwizytorow, ktorzy odrzuciwszy malo „wydajne” miecze i ogien przystapili do ataku piorem i papierem wyslugujac sie przy tym „nie – rzadowymi” kurwami w garniturkach, takimi bezmozgowymi kastratami bez jaj i bezdusznymi eunuchami.

  Chlopy z jajami wiedzieli juz dawno, ze takich upierdliwych ” panockow” trzeba przegonic kosami , a „szatanskie wersety” wrzucic do janosikowego ognia :

 2. Modyfikacja ziarna uprawnego zajmuja sie zydowskie firmy.
  Wprowadzenie ziarna modyfikowanego do uprawy pol oznacza nadanie zydom wylacznego prawa na produkcje takiego ziarna, czyli obdarowanie zydow patentem i wowczas nikt nie bedzie mial prawa uzywac innego ziarna do uprawy pol, poza ziarnem modyfikowanym i produkowanym przez zydow.
  W ten sposob zydostwo bedzie miec w swoich lapach monopol na sprzedaz ziarna i ustalac swoje ceny, zeby doic gojow z pieniedzy, pomimo, ze zydostwo nie bedzie zasiewac pol ziarnem modyfikowanym.
  Zywnosc GMO to TRUCIZNA !…. czytaj wiecej w artykule pt. „Video: GMO Ticking Time Bomb, The Bankers Want You Sterilized And Then Dead!”
  Monday, October 8, 2012
  http://northerntruthseeker.blogspot.ca/2012/10/video-gmo-ticking-time-bomb-bankers.html

 3. @ mars: z łaski swojej zamiast pisać „żydzi” pisz „syjoniści”, bo to jeszcze nie jest zakazane i nie traktuje się tego jako przejaw antysemityzmu. Obawiam się, że ju niedługo wprowadzą faszystowskie przepisy przeciwko „mowie nienawiści” i wtedy samo napisanie słowa „żyd” będzie podstawą do karania więzieniem za myślozbrodnię.

 4. Astromaria,
  Jestem tu pierwszy raz i nie wiedzialem, ze u Ciebie panuje taka sytuacja.
  Postaram sie zmienic nazwe na „zmijowe plemie” lub „dzieci diabla”, ewentualnie na inna, ale nie moge uzywac wyrazu „semici”, poniewaz zmijowe plemie stanowi 6% narodow semickich i wowczas wyraz „semici” zmienialby znaczenie podawanych informacji i wina spadalaby na niewinnych semitow, ktorych jest 94%.

 5. Rząd , eksperci i media kłamią na każdym kroku w sprawie GMO, a syjoniści na całym Świecie dążą do depopulacji różnymi metodami – przez GMO , głód, niszczenia zdrowego rolnictwa w wielu krajach Świata itp.,itd.

 6. @ mars: to nie są semici, ale używają broni „antysemityzmu” i robią to dość skutecznie. Ale nawet wśród nich są normalni ludzie, czyli jednostki z sumieniem. Dlatego lepiej pisać „syjoniści”. Poza tym nie każdy żyd jest syjonistą i nie każdy syjonista jest żydem.

 7. Astromaria,
  Ja mam odmienne zdanie na ten temat.
  Jakies 12 lat temu byl w Toronto historyk J.R.Nowak, w zwiazku z pojawieniem sie jego ksiazki pt. „Przemilczane Zbrodnie” (wydana w 1999r) i probowal przekonac sluchaczy, ze sa dobrzy zydzi i wymienil kilka nazwisk, jak: M.Balaban, S.Askenazy, J.Lichten etc.
  Zadalem Nowakowi pytanie, czy zna takie przypadki, w ktorych zyd uratowal zycie Polakowi, poniewaz Polacy ratowali zycie zydom i gineli calymi rodzinami oraz tracili dorobek calego zycia za uratowanie zyda ?
  Nowak odpowiedzial, ze nie zna takich przypadkow i odpowiedzialem Nowakowi, ze ja tez nie znam takich przypadkow, a nastepnie zapytalem Nowaka dlaczego
  glosi tego typu rzeczy.
  Nowak odpowiedzial, ze ci zydzi byli przyjaciolmi Polski i tak zakonczyla sie moja dyskusja z historykiem Nowakiem.
  Postanowilem sprawdzic nazwiska wymienione przez Nowaka i okazalo sie, ze Balaban, Askenazy i Lichten byli czlonkami zydomasonskiej organizacji B’nai B’rith (powstala w 1848r w USA i miala swoje branze w Europie, a nawet w Polsce pod zaborami) – jednej z najwazniejszych organizacji syjonistycznych, ktorej czlonkowie biora udzial w swiatowym zjezdzie syjonistow od 1897r; pierwszy swiatowy zjazd odbyl sie w Bazylei (Szwajcaria) i przewodniczyl mu wegierski zyd T.Hertzl – na zjezdzie wypracowano plan podboju swiata przez zydow – vide rewolucje, wojny i Protokoly.
  Zydowscy „przyjaciele” Polski wymienieni przez historyka J.R.Nowaka nie ostrzegli Polski i Polakow przed majacymi nastapic wydarzeniami i bajka o „dobrych zydach” konczy sie w tym momencie.
  Spotkalem sie z osobami, ktore probowaly wmowic Polakom, ze okolo 4 tysiecy zydow bralo udzial w kampanii wrzesniowej 1939r, co na ponad 3.5 miliona zydow zamieszkalych w miedzywojennej Polsce jest zabawna liczba.
  Poza tym nie byli to zydzi, ale Polacy zydowskiego pochodzenia, ktorzy staneli w obronie Polski, bo mieli taki rozkaz i to calkowicie zmienia bajke o „dobrych zydach” – czesc z nich dobrowolnie uciekla z pola walki na strone sowiecka, bo myslala, ze zydo-bolszewicy uznaja ich za swoich i daruja im zycie, ale trafili do obozow jenieckich tak jak inni zolnierze .
  Po starannej selekcji, Sowieci wybrali okolo 400 osob nastawionych przyjacielsko do komunistycznego ZSRR sposrod ponad 20 tysiecy jencow, a reszte wymordowali w Katyniu, Starobielsku, Kozielsku, Miednoje, Charkowie etc o czym wiedzial Stalin, Churchill i Roosevelt, ale nie gen.Sikorski, przed ktorym ukrywano ta tajemnice.
  Po 2000r dowiedzialem sie, ze J.R.Nowak ma zydowskie pochodzenie i zostal adoptowany jako dziecko przez polska rodzine.
  Ponadto robil kariere w PRL i byl w tamtym czasie na placowce dyplomatycznej na Wegrzech.
  Po przemianach ustrojowych zmienil role i stal sie zwolennikiem Solidarnosci, wkrecil sie w kregi zydowskie radia Rydzyka i popieral zyda Kalksteina vel L.Kaczynskiego.
  Kim w/g Ciebie jest J.R.Nowak, Polakiem czy „dobrym zydem” i dlaczego ?

 8. Znam jednego dobrego żyda, ale on nie jest „tutejszy”, więc dla Polski nic nie zrobił. Za to zrobił coś dobrego dla Palestyńczyków, za co go mało nie pobili w Knesecie. To pianista i dyrygent Daniel Bareinboim, żyd rosyjskiego pochodzenia. Przyjął obywatelstwo palestyńskie i zrzekł się izraelskiego. Wierzę szczerze, że to naprawdę dobry żyd.

  Historyka Nowaka nie znam wcale. Ale znam biblijną opowieść o Mojżeszu. Wynika z niej, że żyd zawsze będzie żydem, nawet jeśli wychowa się go na Egipcjanina czy kogokolwiek innego. Oni muszą mieć coś w genach, jakiś program, który zawsze się uaktywnia i działa przeciw gojom.

  Oto dowód z życia wzięty. Moja mama przyjaźniła się z pewną kobietą. Któregoś dnia ta kobieta dowiedziała się od swojej konającej matki, że jest żydówką uratowaną z getta. Była wychowana jak Polka i przez całe życie była przekonana, że jest Polką. I nie uwierzysz, ale kiedy się dowiedziała, że jest żydówką istny diabeł w nią wstąpił!!! To było pod koniec lat 70. Tyle lat, od czasów wojny żyła jako Polka. I wystarczył ten jeden dzień, ta jedna wiadomość, żeby jej polskość ulotniła się jak kamfora. Żadnej wdzięczności za uratowanie, za wychowanie, za wykształcenie – nic, kompletnie nic nie zostało. Zadała się z jakimiś syjonistami i zerwała z moją matką wszelkie relacje. Dla mnie to był szok! I jeszcze przekabaciła swojego męża, żeby został donosicielem. Facet jeździł na taksówce, więc miał mnóstwo okazji do sondowania nastrojów społecznych. Wypytywał pasażerów co o czym sądzą, a potem donosił do jakiegoś urzędu. Syf normalnie.

  A ci żydzi, którzy pojechali do Achmanideżada? Znasz tę historię? Polscy syjoniści wyją z nienawiści do tego rabina, na portalu racjonalista.pl było wielkie jego opluwanie. On jest przeciwny państwu Izrael i wojnie z Iranem. Ten żyd, który zrobił film dla inteligentnych inaczej ateistów „Wiara czyni czuba” też pluł na niego jadem, aż mi się niedobrze zrobiło.

 9. Mars

  JAK ROZPOZNAĆ ŻYDA

  Jest to cykl artykulow opublikowanych na soc.culture.polish w miesiacach lipiec – pazdziernik 2002, polaczony w jedna calosc, zawierajacy odcinki 1 – 6.

  Wzbudzily one furie i wscieklosc wsrod jawnych i zakamuflowanych Zydow, jacy zapaskudzaja polskojezyczne forum dyskusyjne swymi antypolskimi i antychrzescijanskimi prowokacjami.

  Charakterystyczna cecha wszystkich zydowskich wypowiedzi byl zypelny brak rzeczowych, merytorycznych argumentow i wysoki poziom chamstwa, wulgarnosci oraz agresji.

  I. Wprowadzenie

  1. Religia zydowska nie jest, jak sie mylnie sadzi, oparty na Starym Testamencie mozaizm. Zydzi odrzucili mozaizm, ktory byl religia objawiona a zamiast niego wymyslili sobie wlasnym rozumem religie zwana „judaizmem”. Judaizm jest oparty na Talmudzie i praktycznie rzecz biorac nie zajmuje sie relacjami Bog – czlowiek, tylko ma na celu zdobycie dla Zydow absolutnej wladzy nad swiatem. Zydzi beda panami, a cala reszta gojow bedzie im sluzyc jako niewolnicy. To nie sa wymysly antysemitow – Talmud jest pelen takich stwierdzen, co latwo jest stwierdzic u samego zrodla.

  2. W judaizmie Bog jest Bogiem tylko dla Zydow, a przed podjeciem decyzji zasiega rady rabinow (sic!). Wszystko, co istnieje na Ziemi, nalezy do Zydow, a w reku gojow jest tylko przejsciowo. Obowiazkiem Zyda jest odbieranie gojom swej wlasnosci przy uzyciu dowolnych sposobow, wlacznie z zabojstwem. Goja mozna rowniez oklamac, oszukac, wykorzystac i nie jest to zadnym grzechem, gdyz goje to tylko odrazajace zwierzeta z ludzka twarza.

  3. Talmud pelen jest obelzywych slow przeciwko Panu Jezusowi i Jego Matce. Chrzescijanstwo to wedlug Talmudu jakas sekta zydowska, ktora nalezy zniszczyc wszelkimi sposobami.

  4. Nie jest istotne, czy „Protokoly Medrcow Syjonu” sa autentykiem, czy podrobka. Opisuja one bowiem dokladnie program polityczny i metody jego realizacji w celu utworzenia ogolnoswiatowego panstwa, oczywiscie rzadzonego przez Zydow – program, ktory jest realizowany na naszych oczach, co latwo sprawdzic przeczytawszy „Protokoly”.

  5. Naczelna zasade zydostwa najlepiej ujal niejaki Aaron Szechter, zwany tez Adamem Michnikiem: „Madry Zyd to Zyd zakonspirowany”.

  6. Biblie – czy tez jej odpowiedniki w innych religiach – mozna nabyc bez trudu. Ksiegi takie sa tlumaczone na setki jezykow. Wyznawcy danej religii beda zadowoleni, jesli wykazesz nia zainteresowanie i moze nawet dadza ci swa swieta ksiege za darmo. Inaczej jest z Talmudem: ujawnianie jego tresci albo jego objasnianie bylo przez Zydow karane smiercia, a pierwsze tlumaczenia tego megalomanskiego steku bredni ukazaly sie dopiero w XIX wieku (!).

  7. Nigdy zaden nie-Zyd nie zostal rabinem w judaizmie. Jest to oczywisty rasizm. Katolicy maja nawet biskupow pochodzenia zydowskiego (np. Lustiger, Pieronek).

  8. Czerwony Krzyz czy Czerwony Polksiezyc niosa pomoc bez wzgledu na narodowosc czy wyznanie ofiar. Nigdy jeszcze zadna organizacja zydowska tego typu nie udzielila pomocy nie-Zydom.

  9. Zydom, co wynika z nauk Talmudu, obce jest jakiekolwiek poczucie wdziecznosci – o czym swiadczy nagonka na Polske: na kraj, ktory jak zaden inny pomagal zydostwu podczas II Wojny, narazajac wlasne zycie. W Izraelu naucza sie dzieci, ze za tzw. Holocaust („Holohoax”) odpowiedzialni sa w rownej mierze Polacy, co Niemcy. Czy Zydzi uratowal choc jednego Polaka od smierci po wkroczeniu Rosjan na wschodnie tereny Polski?

  10. Zydzi sa narodem skrajnie megalomanskim i rasistowskim. Nigdy sie nie myla, zawsze maja racje, a ich punkt widzenia jest zawsze jedynym i slusznym. Czy Zydzi np.p kiedykolwiek przeprosili kogokolwiek za wyrzadzone zlo?

  II. Nazwiska zydowskie

  1. Typowo zydowskie nazwiska typu Rozencwajg, Kugelszwanc, Aprikozenkranc, Pipman czy Feldman – komentarza nie wymagaja. Wszystko jest jasne.

  2. Polsko brzmiace, ale…
  Brzmi ono az nazbyt polsko: Zlotopolski, Polanski, Ksiezopolski, Kochanski.
  Brzmi „niby po polsku”: Michnik, Kuron, Krysztal, Indyk, Labuda, Pieronek, Cytron, Muzykant, Bankowicz – ale jakos zabawnie (ktoz to jest „Bankowicz”? Syn banku?).
  Pochodzi od nazwy miasta, regionu lub kraju, w czym przypomina nazwy kielbas albo papierosow: Poznanski, Krakowski, Mazowiecki, Warszawski, Nowojorski, Rzymowski, Amsterdamski, Szwedowicz.

  3. Brzmiace jak parodia polskich nazwisk: smiesznie lub wrecz nawet odrazajaco: Kloakowski, Wychodek.

  4. Ponadto nierzadkie wsrod Zydow sa nazwiska szlacheckie (badz przez przyjmowanie wychrzczonych Zydow jako czlonkow starych rodow – badz przez zlosliwosc arystokracji, np. Sanguszkowie nazwali swego Zyda Radziwillem na zlosc Radziwillom). Mamy zatem Zydow: Malachowski, Potocki, Radziwill, Jezioranski, Muszynski,
  Naimski i in.

  III. Cechy antropologiczne

  Z powodu mieszania sie Zydow z nie-Zydami, cechy antropologicznie czesto ulegaja zatarciu, nie mozna wiec ich uwazac za kryterium absolutne i zawsze nieomylne.

  1. Wysklepiona gorna powierzchnia czaszki (Urban, Oleksy, Borowski, Dziewulski, Nowak-Jezioranski).

  2. Jesli poprowadzic prosta pozioma na wysokosci czubka nosa, to u Polakow przecina ona mniej wiecej otwor ucha. U Zydow cale ucho znajduje sie powyzej tej linii.

  3. U Zydow boczne luki czolowe maja wiekszy promien krzywizny, niz u Slowian.

  4. Zydzi maja plytsze oczodoly, a brwi nieco wyzej nad oczyma i w ksztalcie luku.

  5. Nos Zyda jest na ogol dluzszy, ma ostrzejszy szpic z profilu, zas widziany z przodu jest bardziej rozlozysty. Zydowki maja bardzo waska przegrode nosowa miedzy oczami.

  6. Odcinek miedzy nosem a gorna warga jest znacznie dluzszy, niz u Slowian.

  7. Ucho u Zydow w dolnej czesci nie posiada opuszki, jest jakby po linii prostej wrosniete w glowe. U gory jest bardziej spiczaste, niz u Slowian. Czesto uszy u Zydow sa jakby zdegenrowane, nieproporcjonalni wielkie i odstajace (Urban, Mazowiecki) albo odwrotnie, malutkie i pokrecone.

  8. Typowy Zyd idac po linii prostej kolysze sie na boki niczym kaczka (Kwasniewski, Oleksy).

  9. U starszych Zydow ich cechy antropologiczne staja sie bardziej wyraziste. Np. satyryk Drozda.

  IV. Sposob wyslawiania sie

  1. Zydzi posiadaja dar latwego wyslawiania sie, co pozwala im „zagadac” niemal kazdego Polaka.

  2. Zydzi, mowiac o sprawach najwazniejszych i bliskich sercu kazdego Polaka, nie angazuja sie emocjonalnie, nie przezywaja tego tak, jak my. Mowia monotonnie, wolno i bez emocji – ot, tak sobie, jak o kazej innej sprawie. Polskie sprawy ich nie obchodza, nie dotycza.

  3. Wielu Zydow ma problem z wlasciwa wymowa „r” (np. Hanna Gronkiewicz, Jan Maria Rokita, Donald Tusk, Janusz Zemke).

  4. Czesto zdarza sie im wtracic do rozmowy jakies typowo zydowskie zwroty, zwlaszcza zas „tfu”, nasladujace odglos spluniecia.

  5. Czesto w rozmowach daja wyraz swej „uczonosci”, co przeradza sie latwo w poczucie wyzszosci i arogancje.

  6. Sa prawdziwymi mistrzami odwracania kota ogonem oraz zmieniania znaczen slow.

  V. Prezencja

  1. Zydzi lubuja sie w noszeniu brody, choc mlodsze pokolenie wydaje sie preferowac tzw. „brodozarost”.

  2. Wsrod mezczyzn widoczna jest niedbalosc o wyglad zewnetrzny, do ktorego nie przywiazuja oni takiej wagi, jak my.

  3. Zydzi odznaczaja sie wielka pewnoscia siebie, czasami przeradza sie ona w bute (np. Ryszard Kalisz, Leszek Balcerowicz).

  4. Z reguly brak im oglady, delikatnosci i taktu.

  5. Zydowkom brak jest delikatnosci, skromnosci i poczucia wstydu. Sa bezpardonowo wscibskie i bezwstydne (np. Monika Olejnik, Kora Jackowska, Monika Lewinsky).

  6. Maja charakterystyczne dla siebie tiki i czesto ruszaja ramionami.

  VI. Cechy charakteru

  Duch zydowski jest na wskros przesiakniety sceptyzcyzmem, wszystko podwaza, podaje w watpliwosc, dazy do destrukcji i zniszczenia. Zydzi nie sa w stanie stworzyc niczego pozytywnego i budujacego. Zniszcza kazda kulture, kazda ekonomie, lad moralny – pozostawiajac po sobie jedynie chaos.

  1. Zydzi ukrywaja swe pochodzenie, udajac rodowitych mieszkancow kraju, w ktorym pasozytuja. Nierzadko graja role „superpatriotow”. Zdarza sie, ze czlonkowie tej samej rodziny wystepuja po roznymi nazwiskami. Wpadaja we wscieklosc i furie, gdy ktos odkryje ich prawdziwe pochodzenie, ich prawdziwe nazwisko itp., co jest cecha zupelnie niespotykana wsrod innych nacji.

  2. Zydowska rodzina wpaja dzieciom silne poczucie swiadomosci narodowej, Kazdy Zyd poda z pamieci bez zajaknienia imiona przodkow do 10 pokolen wstecz. Zaden inny narod nie posiada tak silnego poczucia odrebnosci narodowej. Jesli jedno z rodzicow jest Zydem, to niemal z pewnoscia dzieci zostana Zydami. Czynnikiem wzmacniajacym ten proces jest opieka gminy zydowskiej. Posiadaja silny instynkt gromadny – sa zorganizowani w tajnej sieci gmin zydowskich, tzw. „kahalach”.

  3. Zydowskosc jest ekspansywna i zadna wladzy. Wladza to naczelny motor jej aktywnosci.
  Dla katolika wzorcem bedzie osobista swietosc, skromnosc, pokora, sluzba prawdzie, dobru i pieknu. Horyzonty polityczne Polaka zamykaja sie w granicach Polski. Tylko wybitniejsze jednostki maja szerszy krag zainteresowan.
  Dla Zyda jest to smieszne. Jego wzorcem bedzie bankier (bo posiada najwieksza wladze nad gojami), dziennikarz (bo moze ksztaltowac dusze narodu) albo polityk (bo moze kierowac panstwem w interesie Zydow, czego najlepszym dowodem jest Polska, ze swymi Geremkami, Kuroniami, Bieleckimi, Sztolcmanami, Bermanami itp). Kazdy Zyd mysli na sposob globalny, choc dziala lokalnie w danym srodowisku.

  4. Zydzi brzydza sie praca fizyczna (czy kto widzial kiedy Zyda pracujacego przy budowie drog albo w kopalni?). Ich ulubionymi zajeciami jest spekulacja i handel. Czesto zostaja rowniez adwokatami.

  5. Zydzi wykazuja niezwykla solidarnosc plemienna. Nie jest trudno naklonic Zyda, formalnie obywatela innego panstwa, do dzialania na korzysc Izraela, chocby szkodzilo to krajowi, w ktorym mieszka,

  6. Wsrod Zydow silnie umocowana jest instytucja zemsty. Przyklady: morderstwo syna Boleslawa Piaseckiego, syn i synowa Mariana Jurczyka. Ulubionym rodzajem zemsty Zydow jest zamordowanie osob najblizszych ofierze: w ten sposob cierpi ona wiecej, niz gdyby sama zostala zabita.

  7. Zyd nigdy nie przylozy reki do potepienia swoich, chocby przedstawiono mu niezbite dowody zbrodni. Bedzie zawsze, bezwarunkowo popieral swych wspolplemiencow, idac w zaparte wbrew faktom lub pokretnie tlumaczac je na ich korzysc, w typowo zydowski sposob odkrecajac kota ogonem.

  8. Zydzi sa mistrzami konspiracji. W kazdym nowym srodowisku w mig odnajduja wspolplemiencow i skrycie rozgrywaja sprawy na swoja korzysc. Sztandarowym przykladem jest tu masoneria – tajna, ogolnoswiatowa organizacja satanistyczna, ktora sluzy celom polityki zydowskiej i ktora niezmiennie kieruja Zydzi.

  9. Zydzi latwo sie adaptuja (jesli chca) w kazdym otoczeniu. Zyd rosyjski bedzie powierzchownie przypominal Rosjanina. Ale i tak bedzie wspolpracowal z innymi Zydami dla ich dobra, kosztem Rosji.

  10. Latwo opanowuja jezyki obce.

  11. Nie uznaja zadnej swietosci ani niezmiennej prawdy. Swietoscia jest tylko to, co sluzy Zydom (np. religia Holocaustu).

  12. Kieruja sie podwojna moralnoscia – jedna w stosunkach miedzy soba, a calkiem inna na uzytek gojow.

  13. Sa msciwi i okrutni. Nigdy nie okaza zadnego milosierdzia obcym. Wymordowali narody Ziemi Obiecanej, ukrzyzowali Jezusa, dokonywali mordow rytualnych. Mieli wsrod siebie dr-a Mengele, A. Eichmanna, H. Himmlera. Zydowska byla CZEKA i NKWD. Masakruja Palestynczykow. Z cala bezwzglednoscia stosuja zasade „oko za oko”.

  14. Zydzi nigdy za nic nie przepraszaja, nie okazuja zadnej skruchy za najgorsze zbrodnie i absolutnie nigdy nie zadoscuczynia dokonanego zla. Polak za doznane krzywdy zapala gniewem na krotko i jest sklonny do pojednania i zapomnienia. Zyd natomiast nie da po sobie tego poznac, ale zacznie skrycie i przebiegle niszczyc przeciwnika, zaprzegajac do tego cala swa inteligencje i umiejetnosci, na zimno, z wyrachowaniem.

  15. Zydow cechuje poczucie wyzszosci i wybranstwa, ktore przechodzi chwilami w groteskowa megalomanie. Z tego powodu nigdy nie scierpia doznanego upokorzenia – a upokorzeniem byla dla nich takze pomoc uzyskiwana od Polakow w czasie wojny. Zyd, ktory zawdziecza Polakowi swe ocalenie, nierzadko bedzie go nienawidzil (np. pisarz Kosinski czyli Josek Lewinkopf). Regula bylo, ze Zydzi zlapani przez Niemcow natychmiast wydawali swych dobroczyncow, aby ci zgineli razem z nimi.

  16. Zyd bedzie pochlebca i przyjacielem dopoki ciagnie z goja korzysci. Gdy osiagna cel, gdy zdobeda nad gojem przewage, zmieniaja sie nie do poznania, bez skrupulow zrywaja znajomosci i staja sie wrodzy.

  17. Specjalnoscia Zydow jest przewrotnosc i pokretna logika w argumentowaniu (np. Jacek Kuron, prof. Maria Szyszkowska, Adam Michnik)

  18. Zydowskosc jest „nierozpuszczalna” i niezniszczalna. Swiadczy o tym:
  odzywanie zydowskosci w trzecim lub czwartym pokoleniu, fenomen nigdzie nie spotykany;
  powrot do zydostwa na stare lata, dotyczy to nawet osob dla Polski zasluzonych (Karski, Nowak-Jezioranski, Bartoszewski).

  19. Zydzi nie czuja zadnego przywiazania do narodu, wsrod ktorego zyja. Bez sentymentow wyjada z kraju, oczerniajac Polske i udajac wielce „dyskryminowanych”. Za granica zas udaja Polakow, wlaczaja sie do organizacji polonijnych i staraja sie je opanowac albo rozbic.

  20. Zydzi przyjaznia sie i zawieraja malzenstwa przewaznie tylko miedzy soba.

  21. Rasa zydowska wykazuje swego rodzaju „nadaktywnosc” – zawsze Zydzi stoja na czele wszystkiego, co jest skrajne, czy to w polityce, czy w nauce, czy w Kosciele (Marks, Lenin, Trocki, Darwin, Freud – w Polsce zas Anda Rottenberg. ks. Musial, ks. Czajkowski).

  22. Jedna z najgorszych zniewag dla Zyda jest, gdy inny Zyd zarzuci mu asymilacje w jakiejs spolecznosci gojow. Rozpiera ich duma bycia „narodem wybranym” – bycia ludzmi, gdy cala reszta, wg. Talmudu, to tylko zwierzeta z ludzka twarza.

  Cykl artykulow nt. „Jak rozpoznac Zyda” wywolal dokladnie takie reakcje, jak mozna bylo bez trudu przewidziec.

  Zydzi reaguja wsciekloscia i swymi sztampowymi, monotonnymi oskarzeniami o „antysemityzm”. Gdyby mogli – wsadziliby autora i tych, ktorzy sie z nim zgadzaja, do ciezkiego wiezienia. Albo rozjechali czolgami, w czym maja duza praktyke z Palestyny.

  Polacy mieszkajacy za granica nie ukrywaja swego pochodzenia. Nie zawsze sie z nim obnosza, ale i nie popadaja w furie, gdy ktos je wykryje. To samo zreszta dotyczy wszystkich innych nacji.

  Zydzi zas z reguly otaczaja swe pochodzenie tajemnica, zmieniaja nazwiska, czasami nawet wyznanie. Udaja lepszych Polakow, niz sami Polacy. I oczywiscie z zaciekloscia atakuja tych, ktorzy im zydowskie korzenie przypomna.

  Warto sie zastanowic, dlaczego tak jest. Dlaczego Zydom tak bardzo zalezy na tym, by uchodzic za kogos innego – zwlaszcza gdy chodzi o Zydow zajmujacych wplywowe stanowiska (w polityce, mediach, bankowosci itp).

  My tymczasem kontynuujemy nasz pozyteczny cykl.

  VII. Metody dzialania

  Od ponad 2000 lat Zydow cechuje konsekwencja i niezmiennosc celu polityki, Zawsze sa zorganizowani hierarchicznie. W danym panstwie istnieje jeden zakonspirowany osrodek kierowniczy (Kahal), ktorego polecenia sa dla nich swiete. Kahaly krajowe zas otrzymuja wytyczne od tajnego swiatowego rzadu zydowskiego, czyli Sanhedrynu, ktory obecnie rezyduje w USA.

  1. Zydzi stosuja zasade „cel uswieca srodki”. Najwieksi znani w historii zbrodniarze, mordercy, zdrajcy byli w ogromnej wiekszosci Zydami (Lenin, Stalin, Hitler, Dzierzynski).

  2. Utracaja tubylcow, a bezwzglednie popieraja swoich. By oslabic panstwo polskie wzmacniaja i wykrzystuja mniejszosci narodowe: Ukraincow, Niemcow, Bialorusinow, Litwinow.

  3. Bez wahania przechodza na przeciwstawne pozycje ideowe. Komunisci zmieniaja sie w demokratow, socjalisci w narodowych katolikow, walczacy ateisci – w „przyjaciol” Pana Boga. Liczy sie bowiem tylko interes zydowski, wszystko inne jest w zasadzie bez znaczenia: lojalnosc, zasady, przyjazn, wiernosc – to tylko puste slowa, bez znaczenia, dobre dla gojow.

  4. Zydzi wszedzie pchaja sie na „doradcow”. Jest to skuteczna metoda sprawowania faktycznej wladzy bez ponoszenia odpowiedzialnosci. Swietnym przykladem jest historia „Solidarnosci”.

  5. Podstawiaja zydowskie kobiety na zony lub kochanki ludziom, ktorzy wybijaja sie ponad przecietnosc. Powiazanie danej osoby z zydostwem to sposob na jej zneutralizowanie dla sprawy polskiej. A gdyby Polak mimo to pozostal wierny swemu narodowi, Zydowka bedzie najlepszym donosicielem do Kahalu. Przyklady: Gomulka, Herbert, Jaruzelski. Za granica: slynna sprawa Billa Clintona i Moniki Lewinskiej.

  6. Zydzi oslabiaja morale narodu. Pod oslona hasel „humanizmu”, „postepu”, „tolerancji”, akcji charytatywnych (Owsiak!), szerza pornografie, pijanstwo i rozwiazlosc (Kwasniewski, Kuron, Izabela Sierakowska).

  7. Daza do podporzadkowania sobie wszystkiego w danym panstwie, obojetne czy w godziwy, czy w skrajnie niegodziwy sposob. Byleby posuwalo sprawe zydowska do przodu.
  Glowne uderzenia kieruja na newralgiczne osrodki wplywu w sferze duchowej: media, uniwersytety, Kosciol. Nie rezygnuja oczywiscie ze sfery materialnej: bankowosc, sa/downictwo, gospodarka, tajne sluzby. Dzialania te prowadzone sa zawsze w najwiekszej tajemnicy przed tubylcami, w sposob planowy i dlugookresowy.
  Zydzi likwiduja rowniez fizycznie jednostki wybitne i szlachetne – np.masowe mordy AK-owcow, NZS-owcow, skrytobojstwa patriotycznych ksiezy, dzialaczy Solidarnosci, czy tzw. morderstwa sadowe.

  8. Zydzi psuja system prawny narodu, tworzac jego karykature. Takim „nowym” systemem osaczaja narod, ktory meczy sie w nim, jak ryba wyjeta z wody. Prawo staje sie niemoralne: zaczyna chronic przestepce, a przesladowac zwyklych obywateli. „Troska” o wiezniow, zniesienie kary smierci,lagodne wyroki – wszystko to pojawia sie z inicjatywy zydowskiej, odziane w sztandary „humanitaryzmu” (prof. Zoll).

  9. Zydzi wprowadzaja zamet w panstwie przez wymyslanie i nachalne lansowanie destrukcyjnych ideologii. Robia to zydowscy „naukowcy” na uniwersytetach, robia to w ich slad zydowscy dziennikarze i politycy. Komunizm wymyslil Zyd Marks, a wprowadzili go w zycie Zydzi: Lenin, Stalin i Trocki. Narodowy socjalizm jest dzielem Zydow (wspieranym przez nich finansowo), podobnie jak zachodni „liberalizm”.

  10. Zydzi bezustannie „reformuja” wszystko, paralizujac w ten sposob normalne funkcjonowanie panstwa. Uniemozliwia to akumulacje dowiadczen i naturalnw wylanianie sie kompetentnych elit.

  11. Uprzedzaja rodzace sie dazenia narodu i natychmiast wskakuja „na czolo pochodu”, przejmujac dowodzenie (np. Solidarnosc, AWS, ZChN).

  12. Zydzi zakladaja dziesiatki najrozmaitszych partii politycznych (w tym jawnie antysemickie!) i prowadzac miedzy soba walke na niby doprowadzaja do chaosu w panstwie.

  13. Udaja patriotow i przenikaja do kazdej organizacji. Gdyby ktorejs udalo sie pozostac wolnej od Zydow, beda ja zwalczac z najwieksza zaciekloscia, uciekajac sie do jawnych klamstw w mediach, oczerniania jej dzialaczy, podawanie do sadu za zmyslone „przewinienia” (wsrod ktorych „antysemityzm” stanowi przestepstwo glowne, obok rasizmu i ksenofobii). Sztandarowym przykladem moga byc ponawiajace sie fale atakow na Radio Maryja. Jesli i to nie pomaga – dokonuja skrytobojstw.

  14. Jesli Zyd nie moze w polemice sprostac swemu oponentowi – bez ceregieli przejdzie do wyzwisk, obrzucania blotem i oszczerstw. Polakom obca jest polemika oparta na inwektywach, choc pod wplywem panoszacej sie cywilizacji zydowskiej coraz czesciej i oni do niej sie uciekaja. Nalezy wyraznie podkreslic, iz jest to czysto zydowski sposob prowadzenia dyskusji.

  15. Bardzo czesto Zyd nie atakuje przeciwnika bezposrednio, lecz posluguje sie innymi, sam ograniczajac sie do roli inspiratora.

  16. Zydzi zawsze stoja na czele „postepu” i walki z „zacofaniem”. Skuteczna bronia w ich rekach jest sztuka: np. opluwanie chrzescijan i wybielanie Zydow w filmach, ksiazkach i przedstawieniach teatralnych, falszowanie prawdy historycznej itd.

  17. Zydowscy artysci propaguja rzeczy obrzydliwe (Anda Rottenberg, propagatorka dziela pt. „Kloaka”), wysmiewaja tradycje narodowe (Olga Lipinska) i wulgaryzuja jezyk. Przy kazdej mozliwej okazji atakuja Kosciol Katolicki (np. profanowanie krzyza, „artystka” Dorota Nieznalska).

  18. Zydzi prowadza akcje antysemickie. W razie braku antysemitow sami odgrywaja ich role (np. Zydzi sami robia antysemickie napisy na murach, sami „podpalili” synagoge w Warszawie, sami niszczyli zydowskie nagrobki) – badz tez celowo prowokuja do wystapien antyzydowskich.
  Jest to zelazny punkt ich repertuaru, ktory daje wiele korzysci:
  wsrod zwyklych Zydow wzbudza strach przed antysemitami i sklania ich do trzymania sie razem;
  wsrod Polakow wywoluja poczucie winy i oslabia naturalne odruchy obronne przed zydowska agresja;
  stwarza znienawidzonej Polsce zla opinie za granica („kraj antysemitow bez Zydow”);
  powoduje skupienie sie polskich patriotow pod zydowska komenda;
  W klimacie stworzonym przez zydowskich prowokatorow nawet rzeczowa krytyka antypolskich dzialan Zydow staje sie „endemicznym antysemityzmem”, „ksenofobia”, „rasizmem” itp. Owocem tego jest, iz Zydzi w Polsce sa nietykalni.

  19. Udajac „polskich patriotow” Zydzi czesto „walcza” z innymi Zydami, ale tak by, bron Boze, nie zrobic im zadnej krzywdy, zas walka kieruja tak, by nie dotknac istoty problemu. Czyli wpuszczaja naiwnych w maliny.

  20. Od samego poczatku chrzescijanstwo jest dla Zydow najwiekszym, najbardziej znienawidzonym wrogiem. Prowadza nieustepliwa walke z Kosciolem Katolickim. Inicjuja powstawanie najrozniejszych sekt pseudo-chrzescijanskich w celu oslabienia Kosciola. Oczerniaja ksiezy, wysmiewaja zasady wiary (Urban, Olga Lipinska). Rozbijaja od srodka srodowiska katolickie („Znak”, „Wiez”, „Tygodnik Powszechny”), lansujac wersje „katolicyzmu otwartego” (Turnau, ks. Musial, ks. Czajkowski, bp. Pieronek). Wyciagaja na swiatlo dzienne jednostkowe przyklady zdemoralizowanych ksiezy i robia z nich afere na caly swiat. Obwiniaja chrzescijanstwo za holokaust. Zakonspirowani Zydzi w sutannach wmawiaja w katolikow poczucie winy wobec Zydow.

  VIII. Zydowskie akcje dezinformacyjne

  Zydzi, jak to bez trudu mozna naocznie stwierdzic, popadaja we wscieklosc, gdy ktos wyjawia ich prawdziwe nazwisko, odkrywa ich prawdziwe zamiary, przejrzy ich podwojna gre. I po tym wlasnie najlatwiej jest ich poznac. Po odruchu robaka, ktory – gdy ktos podniesie kamien, pod jakim siedzi – zaczyna sie wic i gwaltownie szukac kryjowki.

  Przede wszystkim jednak Zydzi staraja sie, aby ich prawdziwe cele byly nieznane gojom i doszli w tej sztuce maskowania sie do duzej bieglosci.

  1. Zydzi bardzom czesto udaja Polakow, przybierajac sobie, niekiedy bardzo piekne, polskie nazwiska (czasami jednak zawodzi ich wyczucie jezykowe i powstaja rozne nazwiska-potworki, jak np. Kloakowski).
  W roli „Polakow” usiluja bagatelizowac kwestie zydowska. Tych, ktorzy o niej mowia, okrzykuja antysemitami, ksenofobami, faszystami, nazistami, oszolomami itp.

  2. Usiluja macic gojom w glowie przez sztuczne rozroznianie miedzy Zydem – czlonkiem narodu, a zydem – czlonkiem wspolnoty religijnej. Nazywaja tez Zydami tylko wyznawcow judaizmu – a cala reszta jest rzekomo „zasymilowana”. Jest to oczywiscie tzw. „zydowska prawda”, gdyz wedlug Sadu Najwyzszego Izraela „Zyd nigdy nie przestaje byc Zydem”. Kropka.

  3. Zydzi nienawidza „Protokolow Medrcow Syjonu” i za wszelka cene usiluja je zdezawuowac, uczynic z nich jakies olbrzymie antyzydowskie falszerstwo. Zaden Zyd nie przyzna, ze „Protokoly” sa prawdziwe. Po stosunku danego czlowieka do „Protokolow” mozna z duza trafnoscia osadzic, czy jest Zydem, nawet pozornie zasymilowanym.
  Daj Boze, aby wszystkie „falszywki” tak wiernie opisywaly zydowska mentalnosc oraz zydowskie cele i metody, jak czynia to „Protokoly”.

  4. Zydzi zaciekle zwalczaja tzw. spiskowa teorie dziejow, probuja ja wszedzie osmieszac.

  5. Zydzi wysmiewaja albo nazywaja rasizmem, gdy ktos domaga sie ujawnienia przynaleznosci narodowej. Podczas fali wielkiej imigracji do USA wszystkie nacje mialy wpisywana taka przynaleznosc, niekiedy bardzo drobiazgowa (np. Gorny Morawianin!). I tylko Zydzi zawziecie walczyli o to, by nigdy nie podawac narodowosci zydowskiej, lecz np. polska lub niemiecka, czyli kraju, w ktorym mieszkali.

  6. Zydzi, udajac Polakow, przejaskrawiaja niekiedy az poza granice absurdu negatywne opinie o Zydach. W ten sposob osmieszaja te opinie oraz osoby, ktore dopatrywalyby sie w nich sensu – zarazem podwazajac wiarygodnosc wszelkich opinii o Zydach, nawet tych dobrze umotywowanych i slusznych.

  7. Udawanie Polakow sluzy Zydom do jeszcze innego celu: jako „Polacy” przepraszaja oni innych Zydow za rzekome zbrodnie narodu polskiego, co ulatwia „Przedsiebiorstwu Holocaust” wyciagac pieniadze od Polski, „odzyskiwac utracone mienie” oraz szkalowac Polske. Przykladem moze tu sluzyc mgr Izaak Stolzman, prezydent Polski.

  8. Zydzi praktykuja „ekumenizm” w stosunku do Zydow i bratanie sie z judaizmem (ktory nie ma nic wspolnego z pierwotna, natchniona religia zydowska, lecz jest tworem „uczonych” talmudystow – nierobow mitomanow i pasozytow). W tym celu rowniez udaja Polakow – Polakow „otwartych” na judaizm (np. zespol redakcyjny „Tygodnika Powszechnego”, bp. Pieronek, abp. Zycinski).
  Posuwaja sie oni nawet do perfidnych twierdzen, jakoby chrzescijanstwo wywodzilo sie z judaizmu (sic!!!).

  9. No i oczywiscie nie zapominajmy, ze gdy inne srodki zawioda, Zydzi nie cofaja sie przed najgorszymi obelgami i wyzwiskami (mowiacymi zreszta wiecej o osobie, ktora je wypowiada, niz o osobie obrzucanej obelgami) – a nawet jawnymi pogrozkami. Rzadko zreszta za pogrozkami kryje sie realna mozliwosc ich spelnienia; na ogol sa to puste slowa (vide rozliczne pogrozki Macieja Kloakowskiego i toczone przez niego rzekomo „rozprawy sadowe”, ktorych liczba idzie juz chyba w dziesiatki). Tym niemniej gwaltownosc i wscieklosc Zydow moze zaszkowac normalnego Polaka, niezdolnego do tak ogromnej, zajadlej nienawisci i sklonnego do wybaczania swym wrogom.

  10. Warto tez wymienic lansowana przez krypto-Zydo w teorie o rzekomo ogromnym wplywie zydostwa na polska kulture. Wyrazaja sie oni pogardliwie o najwiekszych polskich pisarzach (Sienkiewicz, Prus) i zamiast nich usiluja wywyzszyc np. Schultza, pisarza miernego, dobrego na lokalna skale spolecznosci zydowskiej w Pikutkowie.

  11. Zydzi nachalnie wciskaja sie do wszystkich polskich organizacji, a takze sami zakladaja rozne organizacje, jako niby „Polacy zatroskani o spoleczenstwo”. To stad biora sie rozne „Otwarte Rzeczypospolite”, „Nigdy Wiecej” albo „Zwiazki Walki z Polskim Faszyzmem”. Tymi organizacjami kieruja Zydzi albo ich wierni szabesgoje. Zadaniem takich organizacji jest po prostu szkalowanie Polski i Polakow.

  Czule punkty zydostwa

  1. Boja sie ujawnienia prawdy o sobie samych: ich skrajnego szowinizmu, rasizmu, pogardy dla innych narodow, ich antyludzkich celow i lajdackich metod dzialania.

  2. Zieja nienawiscia do innych ludzi (goje to tylko zwierzeta z ludzka twarza). Judaizm i wywodzacy sie z niego syjonizm sa najskrajniejszymi formami rasizmu, jakie zna historia czlowieka.

  3. Niemal nigdy (wyjatki sa jednostkowe) nie dzialaja dla dobra ludzkosci i nie przyczyniaja sie do rozwoju swiata, a jedynie zeruja na innych. Nie produkuja – wola posredniczyc w sprzedazy i kupnie.

  4. Znaczna czesc Zydow to ateisci, zachlanni jedynie na dobra materialne, zdolni dla nich nawet do zdradzenia swoich.

  5. Sa tchorzliwi i przekupni – ale w razie przewagi staja sie od razu aroganccy, bezczelni i msciwi. Nie znaja slowa lojalnosc i wdziecznosc.

  6. Zawsze trzymaja z silniejszym, a gardza slabym. Widac to bylo wyraznie, gdy zarowno wojska Hitlera, jak i Stalina, byly owacyjnie witane przez polskich Zydow, ktorzy natychmiast i niemal bez wyjatkow przechodzili na strone okupanta.

  Podsumowanie

  W poprzednich pieciu czesciach naszego cyklu zajmowalismy sie cechami fizycznymi i charakterologicznymi, ktore sa typowe dla Zydow. Zebrana wiedza to fakty historyczne oraz rozgrywajace sie na naszych oczach wydarzenia.

  Normalny czlowiek, po bodaj powierzchownym zapoznaniu sie z kwestia zydowska, jest zbulwersowany i gleboko zaszokowany perfidia tej nacji, nie majaca sobie rownych w swiecie.

  Skad u Zydow tyle nienawisci do obcych i takie bezgraniczne oddanie sie zlu? Rozum ludzki, aby znalezc wyjasnienie, musi uciec sie do zapisow Ewangelii.

  Jak podaje sw. Jan, Pan Jezus rzekl Zydom: „Ojcem waszym jest diabel i chcecie postepowac wedlug pozadliwosci ojca waszego”. (J 8, 44)

  U sw. Mateusza czytamy zas: „Pilat ujrzawszy, ze to nic nie pomaga, przeciwnie, ze zgielk sie wzmaga, wzial wode, umyl rece przed ludem i rzekl: Nie jestem winien krwi tego sprawiedliwego, wasza to rzecz. A caly lud, odpowiadajac, rzekl: Krew jego na nas i na dzieci nasze.” (Mt 27, 24-25)

  A wiec narod zydowski dobrowolnie przyjal na siebie najciezsza klatwe, ktora na nim ciazy do dzis – a to oznacza, iz jest zaprzedany diablu. Ze zrodel judaistycznych wiemy, iz Sanhderyn swiadomie zawarl pakt z diablem w zamian za obiecana mu wladze nad swiatem. Dopiero w swietle wiary mozemy zrozumiec te szatanska zlosc, przewrotnosc, niegodziwosc i perfidie, jakie cechuja ten narod.

  Dopiero wowczas mozna zrozumiec, dlaczego Zydzi wszedzie propaguja pornografie, rozwiazlosc obyczajow, alkohol, narkotyki. Dopiero wowczas mozna pojac, dlaczego to Zydzi stworzyli komunizm i hitleryzm i dlaczego spowodowali wybuch dwu wojen swiatowych (zydowskie banki finansowaly zarowno Rewolucje w Rosji, jak i rezym Hitlera).

  Zydzi stosuja hitlerowskie metody wobec Palestynczykow – bo przeciez sa tych metod tworcami!

  Jak zwyciezyc?

  Punkt ciezkosci walki z zydostwem lezy w sferze duchowej: religia, kultura, nauka i sztuka. Ale ograniczenie sie do tej sfery nie starczy. Walka z Zydami musi byc totalna: fizyczna i duchowa. Nie chodzi tu oczywiscie o totalne wyniszczenie rasy zydowskiej, to nie byloby chrzescijanskie, lecz o jak najszybsze odsuniecie ich od wplywu na funkcjonowanie panstwa i znieprawianie polskiego ducha.

  1. Kluczem do zwyciestwa jest posiadanie mediow. Zydom nalezy odebrac media, zwlaszcza zas telewizje, bo jest najpotezniejszym instrumentem oddzialywania na ludzi. Kto ma media, ten sprawuje rzad dusz i wygra kazde wybory.
  Na marginesie: furiackie (i jakze prymitywne) ataki zydowskich mediow na niezalezne, polskie media (Radio Maryja, Nasz Dziennik) dowodza, jak grozna dla zydostwa jest wolnosc slowa.

  2. Nalezy poglebiac katolicyzm w Polsce. Narod polski musi byc zjednoczony w dzialaniu, by skutecznie przeciwstawic sie naszym smiertelnym wrogom, ktorzy sa agresywni i zepchneli nas do obrony. Dzis wojna toczy sie na plaszczyznie duchowej o naczelne zasady w moralnosci, polityce i ekonomii.

  3. Nalezy nasladowac Zydow w organizowaniu sie i metodach dzialan:
  jeden tajny osrodek kierowniczy
  skryta totalna wojna
  dlugomyslnosc, wytrwalosc
  popieranie tylko swoich (w naszym przypadku: Polakow)
  patriotyzm rozumny, a nie uczuciowy
  narzucanie innym swego sposobu myslenia, upodoban i celow, spychanie do defensywy
  Potezna bronia sa media, sztuka (glownie film) i edukacja.

  4. W zyciu politycznym musza obowiazywac jasne kryteria polskosci: polskosc z metryki i z ducha. Dotyczy to rowniez duchownych!

  5. Szerzenie polskiej idei narodowej i podnoszenie swiadomosci narodowej Polakow.

  6. Upowszechnianie znajomosci zasad cywilizacji lacinskiej, takze na tle porownawczym z cywilizacja zydowska.

  7. Uswiadamianie narodowi polskiemu celow zydostwa, cech zydowskiego charakteru oraz metod dzialania.

  8. Eliminowanie Zydow z zycia publicznego, wszedzie tam, gdzie moga miec wplyw na narod (polityka, kultura, sztuka, nauka, media).

  9. Ofensywa historyczna, ukazujaca haniebne czyny zydostwa na przestrzeni tysiacleci, ze szczegolnym uwzglednieniem historii Polski, nastepnie wielokrotne wymuszanie przeprosin od Zydow przy najrozniejszych okazjach (i bez okazji).

  10. Z Zydami nie wchodzi sie w uklady.

  11. Polska jest jedynym krajem w Europie, ktory nigdy nie wypedzil Zydow. Czas nadrobic te zaniedbania. „Caly swiat” troche pokrzyczy na „polskich antysemitow”, po czym, predzej czy pozniej… pojdzie naszym sladem. A Zydzi beda zmuszeni do zycia w Izraelu, gdzie ich miejsce – co bedzie oznaczac ich koniec. Izrael nigdy nie da sobie rady sam. Cywilizacja zydowska jest na tyle defektowna, ze uniemozliwia jakikolwiek samodzielny byt, nie wspominajac o rozwoju. Oni sie sami po prostu zazra. Ponad 2000 lat zycia na cudzy koszt, w atmosferze oszustw i destrukcji, skutecznie uksztaltowalo charakter zydowski, co kiedys wyda „godne owoce”.

  12. Jesli masz trafic Zyda, to tylko celnie. Bo jak spudlujesz, to do konca zycia mozesz spodziewac sie zemsty. Polak potrafi wybaczac, nieraz az za latwo. Zyd – nigdy.

  Zakonczenie

  Zydzi zawsze uwazali i nadal uwazaja Polske za raj dla siebie. „Polscy” historycy – oczywiscie Zydzi – szyderczo wychwalaja „polska tolerancje”, ktora okazala sie zgubna dla Polski.

  Zydzi propaguja w Polsce patriotyzm dla przyglupow: stawianie pomnikow, zajmowanie sie cmentarzami, swietowanie przegranych powstan itd. Z tego bezrozumnego sentymentalizmu nic nie wynika dla narodu. Polacy zajmuja sie rzeczami drugorzednymi – podczas gdy Zydzi zniewalaja ich Ojczyzne politycznie i duchowo, oraz grabia polski majatek narodowy.

  Zydzi zyja wsrod nas, gleboko zakonspirowani, nosza piekne polskie nazwiska, sa – a jakze – ochrzczeni, chodza do kosciola, a nawet zostaja ksiezmi i biskupami. Znaja doskonale nasza mentalnosc, nasze tajemnice, sa z nami powiazani relacjami zawodowymi, kolezenskimi a nawet rodzinnymi. Oni wiedza o nas wszystko – my natomiast nie wiemy o nich prawie nic, nie mamy dostepu do ich struktur, nawet nie umiemy ich rozpoznawac – wiec nic dziwnego, ze maja nad nami olbrzymia przewage.

  Poniewaz Zydzi posiadaja wladcza mentalnosc, sa doskonale zorganizowani i solidarni – wiec opanowali pozycje kluczowe dla egzystencji i dla tozsamosci kulturowej Narodu Polskiego.

  Konsekwentnie, krok po kroku, przerabiaja nas na zydowskich Polakow poprzez zazydzenie kultury i wyplukiwanie z niej tego, co rodzimie polskie (katolicyzm, lagodnosc obyczajow, skromnosc, honor, chec pomocy drugiemu czlowiekowi itp). Zas na plaszczyznie materialnej zepchneli Polakow do poziomu niewolnikow, w najlepszym razie parobkow, zajetych jedynie biologicznym przetrwaniem, pozbawionych wlasnego warsztatu pracy, a wkrotce pozbawionego wlasnej ziemi, domow i mieszkan.

  Oto mamy panstwo z nazwy polskie – gdzie narod polski staje sie coraz bardziej „mniejszoscia” w znaczeniu politycznym, gospodarczym i kulturowym, rzadzonym przez Zydow nienawidzacych tego narodu.

  Na tym konczy sie cykl wykladow pt. „Jak rozpoznac Zyda”.

 10. przepraszam za gigantyczny cytat na temat zydow, ale to tez moze byc potraktowane jako argument usprawiedliwiajacy problem jaki wiaze sie z legalizacja GMO w Polsce
  wyglada na to ze nie ma zbyt wielu zydow w Kenii

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.