Jedzcie GMO, pseudo-racjonaliści, ale nie narzucajcie siłą światu tego, co stanowi śmiertelne zagrożenie dla całej ludzkości

Jakie są prawdziwe skutki uprawiania GMO opowiada Sofia Gatica z Argentyny, laureatka nagrody Goldmana. Argentyna stała się miejscem katastrofy ekologicznej z powodu działalności Monsanto i innych firm biotechnologicznych.

Zanim uwierzycie biotechnologicznym, sprzedajnym, pseudonaukowym autorytetom poznajcie szokującą prawdę, którą przekazuje nam ofiara upraw soi GMO i toksycznych oprysków glifosatem (Roudup).

Nie musicie mi wierzyć, wysłuchajcie uważnie tego, co mówi Sofia, a potem sprawdźcie to sami!

12 komentarzy do “Jedzcie GMO, pseudo-racjonaliści, ale nie narzucajcie siłą światu tego, co stanowi śmiertelne zagrożenie dla całej ludzkości

 1. Litości, piatek jest, chciałabym się troche cieszyc weekendem…a tu takie wieści.

 2. To może Nobal im za to, ze dbają o dzieci? Kuźwa, mojego kolegi rodzice zapłącą karę za nadwyżki mleka, kóre produkują. A tu kombinują i wymyślają. Czy swiat się wreszcie skończy??

 3. Obawiam się, że się skończy. Poprawianie Natury musi się skończyć interwencją, tak jak skończyła się Atlantyda. Nasi pseudo-uczeni uznali, że są mądrzejsi od Boga, bo Bóg spieprzył świat, więc oni muszą go naprawiać. Jak wypuszczą w świat centaura albo podobną, spektakularną chimerę będziemy wiedzieli, że czas się kończy.

 4. A ja chciałam tylko napisać, że u nas nie można legalnie kupić surowego mleka od rolnika czy hodowcy, bo za to mógłby on pójść za kratki – to nie żart.Są różne próby obejścia tego idiotycznego „prawa”, ale i wtedy nie można mówić, że to mleko i jego przetwory są do jedzenia, a tylko służą jako kosmetyki. Ale i to się nie podoba i są duże naciski, aby zabronić indywidualnym rolnikom trzymania krowy – nawet tylko dla własnych potrzeb, bo trzeba dbać, aby się aby się ludzie nie potruli tym strasznym surowym mlekiem. Oczywiście to tłumaczenie dla baranów, chodzi przecież o to, aby wyhodować jakiś jeden specjalny gatunek, odpowiednio zmodyfikowany i aby nikt nie mógł odtworzyć normalnej, prawdziwej, poczciwej „Krasuli”.

 5. W środę byłam w Łodzi i zrobiliśmy małą wycieczkę od stacji Widzew do rodzinki mieszkającej w pobliżu. Widzieliśmy po drodze KROWĘ! Widzew to taka dzielnica jeszcze pół-wiejska, są tam domki w ogródkach i gospodarstwa ogrodnicze, gdzie można kupić drzewka i kwiaty. I przy jednej chacie w budowie, przy ulicy pasła się krasula, polskiej rasy czerwonej, a obok stał chłop i na nią patrzył. Rzadki dziś widok!

 6. Debilizm cholerny! Gdzie tu logika?? Miliony ludzi na świecie głodują, a tu każą kontrolować produkcje mleka, żeby nie było nadwyżek (wiadomo, za tanie by było). A potem plany depopulacji tworzą, bo na Ziemi za dużo ludzi do wykarmienia i ziemia już nie daje rady…ludzie, wytłumacz -ta mi to, bo ja się już gubię…Chyba, że częścią planu depopulacji jest wyrzucanie żywności, żeby nei było dla tych, co potrzebują…Dżizes!!!!!

 7. Astromaria@7 – tak, to właśnie o takim „obejściu” prawa pisałam, ale i wtedy musi to być powiedziane, że to tylko do celów kosmetycznych. No ale i ot chcą nam zabrać, toczą się o to boje w sądach już od dłuższego czasu, na razie sprawa odłożona do lutego 2013 (parę dni temu w naszym lokalnym sądzie to odroczono), walka jest ostra, ale brak poparcia większości społeczeństwa, bo ci ludzie mają tak wyprane mózgi, że są święcie przekonani o szkodliwości spożywania surowego mleka (widziałam wywiady z ludźmi w tv, ale tak myślę, że może to było jednak spreparowane, bo w Kolumbii Brytyjskiej, a głównie w Vancouver, jest bardzo dużo tzw. „oszołomów” – wegetarian, ekologów itp – więc dla nich sklepy czy restauracje ze zdrową żywnością, ludzie uprawiają ogródki nawet na skrawkach ziemi i tego typu sprawy).

 8. @ Dana:
  Możesz podać podstawę prawną? Jakąś ustawę, rozporządzenie albo prawo unijne? Moja rodzina mieszka na wsi, i nigdy nie było problemów, żeby kupić od rolnika cokolwiek tylko dusza zapragnie – poczynając od mleka i jajek a skończywszy na świniach. Nie dotarły też do mnie informacje jakoby ktoś poszedł za to siedzieć. Mieli ludzie kłopoty bo nie kolczykowali krów, ale o takim czymś nie słyszałem.

 9. @Dr Szczepionka – mieszkam w Kanadzie i piszę o tutejszych prawach. Mam nadzieję, że w Polsce do takiego „bez-prawia” nie dojdzie.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.