Z Elizą Walczak o przymusie szczepień i kartelach farmaceutycznych wywodzących się z Auschwitz

Źródło: monitorpolski.pl

Niedawno weszła w życie znowelizowana ustawa o chorobach zakaźnych, która dopuszcza przymus szczepień na wszystkich obywatelach RP. Redefiniuje pojęcie choroby zakaźnej w taki sposób, że byle katar może stać się epidemią. Za nową ustawą wyraźnie stoją firmy farmaceutyczne z nazistowskimi korzeniami. Rozmowa z lobbystką praw pacjenta Elizą Walczak została nagrana podczas konferencji koalicji dr Ratha z udziałem dr Aleksandry Niedźwiecki w Szczecinie 8 września b.r.

Eliza Walczak podsumowuje działania promotorów szczepień, jako niezgodne z etyką i wynikające z nacisków firm farmaceutycznych. Wyraźnie czuć tu korupcję, gdyż nie można w żaden sposób wytłumaczyć niemal jednogłośnego głosowania za ustawą przez posłów.

Eliza Walczak, lobbystka reprezentująca prawa pacjenta dostarczyła wszelkich dowodów senatorom RP – tak więc wiedzą oni kto stoi za ustawą i jaki jest prawdziwy cel szczepień. Jeśli Polacy będą szczepieni ludobójczymi szczepionkami to wyciągniemy wobec osób biorących udział w tym spisku wszelkie prawne konsekwencje. HOLOCAUST NA POLAKACH SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZY.

41 komentarzy do “Z Elizą Walczak o przymusie szczepień i kartelach farmaceutycznych wywodzących się z Auschwitz

 1. Ojejku! Byłam na tej konferencji i szkoda że nie wiedziałam, ze to jest ta pani lobbystka, a widziałam ją, parokrotnie przechodziłam obok … Chętnie bym uściskała taką światłą duszyczkę:)…
  Po za tym byłam ciekawa, kto to nagrywa, bo ten pan też mnie zaczepił z mikrofonem i nie omieszkałam powiedzieć, że kartele farmaceutyczne to jedna wielka mafia:D

 2. Co to się porobiło na tym zwariowanym świecie, że Żydówka współpracuje z Niemcem i razem kombinują, jak popsuć szyki nazistom z Auschwitz 🙂

 3. Słyszeliście, najpiękniejsze ryby płyną pod prąd oficjalnego strumienia 🙂

 4. Natknęłam się ostatnio w Dzienniku Zachodnim na artykuł zatytułowany: „Niechęć do szczepień jak choroba”. Może nie do końca odnosi się on do wątku bieżącego, ale jak najbardziej do problemu prania mózgów w temacie szczepień. Owy artykuł to kolejny przykład z serii „rozwiewania mitów” na temat szkodliwości szczepień, jak i kolejna próba uciszania budzących się w społeczeństwie obaw i wątpliwości – czyli zdrowego rozsądku, który jak pokazuje artykuł – uznawany jest w naszym kraju za „chorobę”. Nic nowego, choć straszne jest to, że takich manipulacyjnych i tendencyjnych do bólu gniotów dziennikarskich w codziennej regionalnej prasie pojawia się zapewne więcej. Jeśli kogoś interesuje, wklejam poniżej link do skanu tegoż gniota. http://zapodaj.net/29ac72fa8240f.jpg.html

 5. Eliszka ! Te ryby plynace pod prad, to swietne porownanie i czytalam tez uzupelnienie, ze tylko lajno unoszace sie na gorze splywa z pradem rzeki !!! Oj ! Marza mi sie czasy i zeby doczekac, az to lajno z szumowinami u gory splynie calkowicie z calej kuli ziemskiej !

 6. Czekam na pozew przeciwko tym „senatorom”, którzy to przegłosowali!!! Będę im nosić paczki do pierdla, ale nie nie dlatego, że ich lubię, lecz dlatego, że lubię patrzeć, jak zasłużona kara spada na zbrodniarzy.

 7. Elizo!!!!!!!!!!!!!!! Już Cię KOCHAM.Kocham Cię za to, że jesteś, za Twoją wiedzę, za odwagę.Cieszę się, że nie wstydzisz się swojego pochodzenia zapewne wiedząc, co robi naród wybrany(Twój naród- a tak na prawdę to jego elita) dla naszej ziemi złego. Polecam swoją stronę. http://www.arkadia-polania.pl Proszę o kontakt. Zjednoczmy się. W grupie siła. Powinnaś złożyć publiczne oświadczenie, że nie masz ciągotek samobójczych. Ja to oświadczenie składam tu i teraz. Gdyby okazało się, że się zastrzeliłem, strzelając sobie pięć razy w głowę, to niech będzie jasne, że wykonano na mnie wyrok.

 8. „Aby dojść do źródeł, trzeba płynąć pod prąd, z prądem płyną tylko śmieci”
  Zbigniew Herbert

  Dusza się raduje,że są tak odważni i uczciwi ludzie jak Pani Eliza!!

 9. @ Boni: to nie naród wybrany, lecz farbowane lisy, podszywające się pod naród wybrany, czyli chazarscy, talmudyczni syjoniści. Prawdziwi Żydzi już raz trafili do gazu, gdzie zgodnie z palnem mieli zginąć wszyscy, co do jednego. Skoro ta zagłada się nie udała, teraz planowana jest powtórka, ale zanim ich zabiją zwalą na nich całą winę za całe zło tego świata. Nas zgładzą wraz z nimi, jako winnych holokaustu („polskie obozy śmierci”). Takie są plany, ale im to uniemożliwimy!!!

 10. @Inimod, dlatego tak trudno jest się przebić do ludzkiej świadomości, bo „une” mają całe zastępy opłaconych i służalczych prestytutek, urabiających ludzkie mózgi jak piekarze ciasto…

 11. Boni! Nie wiem czy Pani Eliza tu zaglada! Poszukaj jej strony, tam jest jej adres kontaktowy.

 12. @ Inimod: tego się nie da czytać!!! Niedługo będą nas leczyć z powodu każdego sprzeciwu. DSM-V, czyli kolejna edycja klasyfikacji zaburzeń psychicznych rośnie jak na drożdżach, bo wciąż dopisywane są tam nowe „choroby”, na które potrzebne są leki. Nie zdziwię się, jeśli dopiszą tam „syndrom obaw przed strzykawkami” lub przed „urojoną rtęcią w szczepionkach”. A ten facet, z którym przeprowadzany jest wywiad powinien stanąć przed sądem, ale pewnie w porę pryśnie do Izraela.

 13. konsekwencja
  Dodaj do notesu
  Językoznawstwo

  Znaczenie słowa i związki wyrazowe
  To bardzo popularne słowo ma dwa różne znaczenia, które mylą się nam zwłaszcza w zwrotach i wyrażeniach. Warto zatem zapamiętać, że konsekwencja to: 1. in. postępowanie według przyjętych zasad, zgodnie z planem, spójne i przemyślane działanie, wytrwałość w dążeniu do celu; 2. wynik, rezultat, skutek, następstwo działań bądź zdarzeń, w tym znaczeniu częściej używany w lmn.
  Najczęstsze związki wyrazowe rzeczownika konsekwencja:
  • postępować, działać, robić coś z konsekwencją: Zawsze postępował z podziwu godną konsekwencją;
  • odznaczać się, wykazać się konsekwencją: Decydując się na ten krok, wykazał się konsekwencją;
  • zachować konsekwencję w czymś: W stanowieniu prawa należy zachować konsekwencję;
  • coś jest konsekwencją czegoś: Konsekwencją jego wyjazdu stał się rozwód;
  • w konsekwencji czegoś: W konsekwencji swojej decyzji musiał emigrować;
  • ponosić, ponieść konsekwencje czegoś/ nie: ponosić, ponieść konsekwencje za coś: nie: Wszyscy ponosimy konsekwencje za błędy popełniane przez polityków/ Wszyscy ponosimy konsekwencje błędów popełnianych przez polityków;
  • wyciągnąć, wyciągać konsekwencje wobec kogoś, w stosunku do kogoś/ nie: pociągać kogoś do konsekwencji – to in. pociągać kogoś do odpowiedzialności: Trzeba wyciągnąć konsekwencje wobec winnych tej tragedii/ nie: Trzeba pociągnąć do konsekwencji winnych tej tragedii.

  Ten cytat jest na temat…
  mysle ze to slowo jest najwazniejsze, tzn tego slowa znaczenie przy podejmowaniu jakiejkolwiek decyzji.
  Wszyscy powinni myslec o konsekwencjach swoich decyzji, bez wzg czy dotyczy to tylko ich czy dotyczy to innych.

  Mnie tez bardzo podoba sie postawa i zaangazowanie w sprawe Pani Elizy, tylko ze ja ze swoja wrazliwoscia na slowa.
  ten moment gdy ona mowi o swoim zydowskim jescestwie i o tym ze 10 lat byla w izraelu (wie zapewne ze przemawia do polskiego knesetu)
  jest dla mnie jak „paniczny ratunek sytuacji” jakby spadala w dol i probowala sie chwycic paznokciami tablicy szkolnej.
  Nie zebym ja krytykowala tylko na kolorowej palecie slow jej wypowiedzi akurat te slowa mialy kompletnie inne kolory i glos mial inny ton.

  To co ona mowi o szczepieniach w usa to prawda, tu jest pelny zamordyzm i terroryzm, wszystkie dzieci musza byc szczepione bo inaczej nie wpuszcza ich do przedszkola lub szkoly.Czasami widze liste wykonanych szczepien w domach moich klientow, piecioletnia dziewczynka – policzylam! byla w ciagu swojego zycia szczepiona 28 razy.

 14. @ niereligijna: a może to ze strachu, bo przyznanie się w Polsce do żydowskiego pochodzenia wywołuje niekoniecznie sympatyczne reakcje, zwłaszcza teraz, kiedy syjoniści tak potwornie zaleźli nam za skórę? A prawda jest taka, że zdecydowana większość społeczeństwa nie odróżnia Żyda od syjonisty.

 15. Spotkałam w życiu dwie Żydówki w okresie kiedy szalałam w marketingach sieciowych.Śmiem twierdzić w ciemno, że ten biznes też wymyśliła ta nacja. Na samych górach byli wyłącznie oni.
  Jedna i druga kobieta była jakaś zatracająca się w życiu, że nie powiem dziwna z ogromna ulgą uwolniłam się od obydwu i tego całego szemranego towarzystwa, oficjalnie działajacego pod sztandarami przyjaźni, lojalności – a na prawdę, błyskotliwie opracowanego prania mózgu.
  Nie chcę się uprzedzać do tego narodu ani żadnej innej nacji.Są jednostki wybitne wśród Żydów i i mam nadzieję, że ta pani Eliza jest świadomą, mądrą i odważną przedstawicielką narodu żydowskiego.

 16. @Eliszka (4)- ja slyszalam, ze zywe i zdrowe ryby plyna pod prad, a z pradem tylko zdechle.
  @Inimod-dezinformacji jest wszedzie pelno, nie wiem czy ktos zauwazyl kilka tygodni temu opublikowane badania „nalukowe” udowadniajace, ze jajka szkodza bardziej niz palenie papierosow. To jest taka piramidalna bzdura, ze az czuc, ze komus musi sie palic ziemia pod nogami, zeby cos takiego wymyslic i opublikowac i nie spalic sie ze wstydu.

 17. Ale za to aspartam i GMO to samo zdrowie, co też wykazały najnowsze badania nałukowe. I to, że dieta nie wpływa na stan zdrowia, lecz lekarze ze swoimi skalpelami. Za komuny nabijaliśmy się z naukowców pisząc „radzieckie badania naukowe wykazały”, a dziś taką samą wartość zaczynają mieć badania amerykańskie, np. ze Stanforda 😛

 18. Inimod ! „Specjalisci” od tworzenia sciem i zametow, podjudzania i siania niezgody musza krecic i mendzic uznajac jakiekolwiek myslenie wbrew oficjalnej „linii” za …chorobe czyli za niebezpieczny „wirus” prawdy.

  Stworzona przez nich wspolczesna psychiatria ma korzenie w „starej” inkwizycji robiacej z przeciwnikow „wariatow” czy oblakanych z pozniejszymi nakazami przymusowego „leczenia” zamknietego do pozbycia sie przeciwnikow politycznych , bo mogliby popelnic „samobojstwo” :

  To wmawiane „keep smiling” jest przeciez wymagane od wszystkich i czy nam sie to podoba czy nie , podobnie jak w burdelach zniewolone kobiety musza udawac, ze jest wszystko O.K. , bo inaczej uszkodzenie ciala biciem i „znieczulenie” …heroina poprzez swoich „ojcow chrzestnych”.

  Katalog zaburzen „psychiatrycznych” wszystko ma przewidziane z nowoczesnymi „lekami” wlacznie :

  http://www.cchr.org/videos/making-a-killing.html

  Patrzac na to wszystko z „lotu ptaka” widac, jak caly swiat dal sie zeswirowac poprzez najgorszych psycholi , ktorych trzeba jak najszybciej unieszkodliwic dla dobra wszystkich i dla nich samych tez, bo nie wiedza, co czynia … nawet bezczelnie przerywajac i zagluszajac przemowienie odwaznej kobiety w powyzszym filmie.

 19. Ależ to oczywiste. W końcu wszystko co ludzkość żarła od zarania MUSI być trujące, bo ludzie zawsze umierali i umierają, więc wiadomo, że ta ‚naturalna’ dieta jej nie służy. A teraz, z nowym sposobem życia pędzonym skondensowana chemią, z pewnością osiągniemy jako gatunek przynajmniej nieśmiertelność. Czekam na stosowne reklamy w tv. I obawiam się, że nie przesadzam.

 20. Może nie osiągnęliśmy jeszcze nieśmiertelności w pożądanym znaczeniu tego słowa, ale w sensie czysto cielesnym jak najbardziej, co się przejawia w postaci nierozkładalności ciała fizycznego. Osiągnęliśmy to dzięki konserwantom dosypywanym do wszystkiego, co sprawia, że zwłoki się nie rozkładają. Kiedyś takie zjawisko zostałoby uznane za cud i dowód świętości zmarłego, a dziś uważa się to za spory kłopot.

 21. To wspaniale, że na świecie są tak dzielni, odważni i mądrzy ludzie, jak Pani Eliza.

 22. Mysle ze Pani Eliza jest tego typu czlowiekiem co Aaron Russo, David Cole, oni dbali i dbaja o prawde a nie o to by zadowolic religie.

 23. @Astromaria, ad. 20, moja sąsiadka jest dobrze poinformowana, więc używa białego cukru, a jej mąż aspartamu, bo jest na diecie. Próbowałem zwrócić uwagę. Kilkukrotnie i bez skutku. Beton.

 24. nigdy nie widzialam , zeby ktokolwiek robil demonstracje tak walecznie przeciwko szczepieniom tak jak tu na filmiku widac walczacych o swoje prawa do kupowania i sprzedazy duzego rozmiaru (sody) np coca coli ktora jest slodzona toksycznym syropem kukurydzianym,
  poniewaz w new york citi sa teraz nowe prawa ….sode z aspartame moga kupowac bez ograniczenn rozmiarowych , a sode na (hfc syrup) kukurydzy tylko w malychbutelkach i kubeczkach bo tuczy.

  ok tu znalazlam waleczna demonstracje przeciw szczepieniom, zwroccie uwage na frekfencje i zaangazowanie
  http://archive.org/details/WereNotGonnaTakeItAnti-forced-vaccinationDemonstration-Vancouver

 25. Grupa, która domaga się wolności picia syropu z kukurydzy GMO robi podejrzanie profesjonalne wrażenie!!! Podejrzewam, że stoją za tym koncerny Coca Cola i Monsanto! A może też syjonistyczna gazeta, mająca swoją bazę w NY…

 26. Witam wszystkich. Bardzo dawno juz tu nie zagladalam (wiem, moja strata, ale pomalu nadrobie). Astromario jak dobrze ze ciagle nieustraszenie dzialasz.
  Nie wiem, czy komus sie to przyda, ale blog ktory naprawde otworzyl mi oczy na temat szczepionek to http://www.mednat.org Niestety jest po wlosku. Pozwole sobie zacytowac pare zdan. Ten blog jest bardzo, ale to bardzo obszerny, wyjasnia cala historie szczepien na calym swiecie. Dla zainteresowanych lektura naprawde polecam. Mozna znalezc informacje na temat tego ze zolnierze nie cierpieli z powodu napromieniowywania, i nawet nie byli na froncie, a chorowali i umierali od szczepien. blog zawiera cale masy nazwisk lekarzy, parlamentarzystow, nazwiska rodzin apelujacych, itd. Czrnobyl? Zapomnijcie o oficjalnych wersjach…
  Przetlumacze pare zdan:

  „Merc przyznaje sie do dodawania wirusa raka do szczepionek. Wstrzasajacy wywiad przeprowadzony przez badacza historii medycyny Edwarda Shoter dla telewizji publicznej Boston WBGH i Black Well Science, zostal wyciety z ksiazki „The Health Century” przez swoja zawartosc- ze Merc dodawal wirus SV40 i inne do szczepionek dla populacji na calym swiecie. Ten film z dokumentu „In Lies We trust: The Cia, Hollywood &Bioterrorism” wyprodukowany i zrealizowany dobrowolnie przez fundacje chroniace konsumatorow i eksperta zdrowia publicznego Dr. Leonarda Horowitz, charakteryzuje wywiad z najwiekszym ekspertem szczepionek na swiecie, Dr. Maurice Hilleman, ktory wyjasnia dlaczego Merck rozprzestrzenil AIDS, bialaczke i inne okropne plagi na swiecie”….

  „W szczepionkach dla trzeciego swiata odkryto hormon B-hCG, powodujacy bezplodnosc jesli podany w formie szczepionki”…

  „Sad Najwyzszy w Filipinach odkryl iz trzy miliony dziewczat i kobiet przyjelo skazone szczepionki, tak samo jak Nigeria, Filipiny…”
  zrodlo: http://www.mednat.org/vaccini/uranio.htm

 27. Astromaria! dokladnie jest jak piszesz, i wszystko jedno kto z nich wygra ta „wojne o wolnosc” spozycia i wyboru bedzie mial w nagrode gwozdz do trumny konsumentow. Do wyboru maja trucizne w malych i duzych opakowaniach i o roznych skladach.

  Kilka dni temu weszlam po cos do pobliskiego supermarketu i zaraz przy drzwiach stal stragan ze specjalami dla zydow z okazji nadchodzacego ichniejszego nowego roku i pierwsze co zobaczylam to aspartame ogromne ilosci -kosherne na okazje passover.

  Ludzie sa tylko ludzie i to od nich zalezy jak bardzo i w jaki sposob daja sie liderom w ciula robic.

 28. Niereligijna 28: Ta akcja wygląda tak profesjonalnie, że aż zęby bolą. Liczby na tablicach powalają, to takie amerykańskie, widowiskowe. Wychowani na telewizji takie rzeczy „kupują”.
  Kiedyś Niereligijna dawała tu linka do wywiadu z George’m Carlin’em (po angielsku), nie mogę tego od wczoraj znaleźć. W tym wywiadzie Carlin mówił o iluzji wyboru, że nie ma prawdziwej możliwości wyboru. Amerykanie są wytrenowani w wybieraniu i np. mogą wybierać papier lub plastik (w sklepie), miejsce przy przejściu lub przy oknie, dla palących lub niepalących, to są prawdziwe możliwości wyboru. Prawdziwy wybór to jest w Dunkin Donuts gdzie możesz wybrać spośród ponad 20 gatunków pączków.

 29. @ Irene: wpadłaś do spamu, a ja nie zauważyłam 😦 ech, ten WordPress, stale trzeba na niego uważać, żeby nie narozrabiał.

  Kiedy ludzkość wreszcie się przebudzi i zrozumie, że szczepionki to broń masowej zagłady? Kiedy dotrze do świadomości ogółu, że GMO i supermarketowe żarcie służą ludobójstwu? Jeszcze za mało trupów i kalek, żeby się ocknąć? Ech, czasem ręce i nogi mi opadają, bo pisanie o tych rzeczach najczęściej przypomina rzucanie grochem o ścianę.

 30. Rosemount1
  wczoraj bylam swiadkiem tego amerykanskiej mozliwosci wyboru, odwiedzilam klientki (dwie siostry 71-75 lat) zamawialy sobie kolacje z wloskiej restauracji i gdy ustalily juz jakie dania zamowia , musily ustalic jaki rodzaj makaronu bedzie w tym daniu , bo to ze danie ma nazwe to jedno, klient ma do wyboru, czy chce makaron spagetii czy swiderki, kokartki rurki czy (..x..) wie co?!
  zaraz mi sie George Carlin przypomnial

 31. Irene, dzięki. Nie zma włoskiego i nie poczytam tej strony, ale wystarcza mi myśl, ze dzieje sie i to dużo na świecie, że przekręty wyłąża na wierzch….Ale, jak pisze Astromaria, nie wiadomo, czego jeszcze trzeba ludziom, żeby się ocknąć….

 32. Miało być nie „znam”. Czasami szybciej klepię w klawisze, niż myślę 🙂

 33. Odwieczna natura bezwzględnie karze tych, którzy; łamią jej prawa.

  zlota mysl z ksiazki ktora podobno hitler (kukielka syjonistow)- napisal…. sam!
  zapewne tak samo sam napisal jak reszta przywodcow ksiazki pisze.
  Mimo wszystko zdanie bardzo tresciwe i powinno wisiec w knesetach wszystkich krajow , by wiedzieli czym ryzykujac podejmujac decyzje.

 34. Piękna złota rybka… i trzy życzenia lobbistki Polsko – Żydowskiej:

  Płyn piekna rybeczko pod prąd rzeki.
  Potem dotrzyj do źródła.
  Gdy dopłyniesz,załatw na wieki…..
  Wisły spływ do „Martwego Morza” i nie bądz marudna!!!. 🙂

 35. Oficjalna „medycyna” to smiercionosna mieszanka teorii z ignorancja lekarzy wprost proporcjonalna do ich nadetego ego z tytulomania czy poszukiwaniem „slawy” wlacznie.

  http://portal.bioslone.pl/teoria-zarazkowa-chorob

  Podstawowe haslo – Przede wszystkim nie szkodzic ! zamieniono na holokaust medyczny gojow lacznie z osiagnieciami w dziedzinie higieny i „profilaktyki” szczepionkowej !

  Prawie wszystkie srodki „czystosci” i chemia gospodarcza sluza tez ostatecznemu „rozwiazaniu – rozpuszczeniu” kwestii istnienia gojow – Endlösung slowo klucz uzywane przez tego krzykacza i hipnotyzera z wasikiem oznacza calkowite rozpuszczenie czyli zabicie wszystkich gojow. Ende – koniec ; Lösung – rozpuszczalnik, roztwor, … rozwiazanie !

  Rozdmuchana w odwrotnym kierunku higiena z histeria lacznie ze strachem i panika na temat „smiercionosnych” zarazkow wywolujacych epidemie „rozwiazuje” i oczyszcza „przestrzen zyciowa” roznymi „rozpuszczalnikami” poglowia gojow poczynajac od najmlodszych z obnizaniem ich odpornosci immunologicznej i konczac na podawaniu „lekow” przeciwgrzybiczych ludziom w stanach agonalnych po oficjalnej chemioterapii szpitalnej przeprowadzanej „reka” gojskich lekarzy.

  Dla tych u ktorych nie „wykryto” grzyba w lapankach profilaktycznych jest chemioterapia terroru higieny z kosmetykami, kremami i tysiacami innych „rozpuszczalnikow” chemii gospodarczej majacymi sluzyc „pieknosci”, „zdrowiu” i „czystosci” z „wyczyszczeniem” na pierwszym miejscu bialej rasy ludzi tak bezczelnie zajmujacych obszary zyciowe dla „wybranych”, ktore wedlug ich „boga” naleza przeciez do nich, a „insekty” ktore po nich chodza trzeba przeciez wytruc roznymi pulapkami chemicznymi.

  Pieknie pachnacy salicylan benzylowy dodawany do perfum, kremow przeciwslonecznych i soli kapielowych jest pochodna aspiryny ( Bayer) rozpuszczajacej wlokna kolagenowe w organizmie , ktore pekajac powoduja owrzodzenia i krwawienia przewodu pokarmowego , zawaly serca i udary mozgu , uszkodzenia watroby i nerek oraz wiele schorzen alergicznych :

  http://www.kosmopedia.org/encyklopedia/benzyl_salicylate,365/

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.