Uprzejmie donoszę, że w Polsce nie działa żaden „ruch antyszczepionkowy”

Jeśli państwo słyszeliście coś o jakichś mitycznych i przerażających „antyszczepionkowcach” terroryzujących Polskę, to znaczy, że ulegli państwo propagandzie w stylu niezapomnianego Radia Erewań.

Pytanie do Radia Erewań: „Czy to prawda, że na Placu Czerwonym rozdają samochody”?

Odpowiedź: „Nie samochody, lecz rowery i nie rozdają, lecz kradną”.

Dokładnie tak samo wygląda prawda na temat „ruchu antyszczepionkowego”.

Żadna z osób, z którymi rozmawiałam i które sprzeciwiają się szczepieniu SWOICH dzieci nie jest przeciwna szczepieniom. Za każdym razem słyszałam: „nie jestem przeciwna/y szczepieniom! Jeśli ktoś chce, to niech (się) szczepi. Jestem natomiast przeciwna/y przymusowi szczepień, zwłaszcza tym w pierwszej dobie życia”.

Osoby te NIE SĄ PRZECIWNE SZCZEPIENIOM, lecz groźnym dla zdrowia i życia KOMPLIKACJOM POSZCZEPIENNYM, które zdarzają się tym częściej i tym są groźniejsze, im więcej szczepionek wstrzykiwanych jest dzieciom.

Żeby bronić się przed wzruszającą troską nadopiekuńczego państwa przeciwnicy owych przymusowych komplikacji założyli Stowarzyszenie Stop NOP. Co to jest „Stop” nie muszę tłumaczyć. Natomiast być może niektórzy nie wiedzą, że skrót NOP oznacza Niepożądany Odczyn Poszczepienny. Władze medyczne sugerują tym sposobem, że groźne dla zdrowia i życia odczyny występujące zdumiewająco często po szczepieniu są NIEPOŻĄDANE. Co więcej, owe władze życzyłyby sobie, żeby rodzice szczepionych dzieci przyjęli do wiadomości, że pomiędzy załamaniem zdrowia następującym wkrótce po szczepieniu i faktem wstrzyknięcia szczepionki nie zachodzi żaden związek przyczynowo-skutkowy, lecz że jest to przypadkowa korelacja.

Tak się składa, że rodzicom trudno w to uwierzyć. Przynoszą (na całe szczęście nie wszyscy!) do szczepienia zdrowe i radosne dziecko, a po szczepieniu mają w domu małego kalekę, bardziej schorowanego, niż 80-letni staruszek. Ja się wcale nie dziwię tym ludziom, że się buntują i bronią. To zupełnie naturalny i zdrowy odruch. Zdecydowanie bardziej bardziej dziwię się tym, którzy nie boją się igieł ani poczynań personelu medycznego.

Widzimy więc, że mamy tu konflikt interesów. Po jednej stronie tego konfliktu stoi grożący wysokimi grzywnami Sanepid, a po drugiej przerażeni i bezradni rodzice.

W takim razie na usta ciśnie się pytanie: po czyjej stronie opowiada się polskie prawo?

Polskie prawo opowiada się po stronie tych, którzy odmawiają szczepień.

Wszystkie sprawy sądowe wytoczone przez Sanepid rodzicom odmawiającym szczepień skończyły się przegraną tej instytucji i wygraną rodziców.

Oznacza to, że stracono wielkie, społeczne pieniądze, które można było przeznaczyć na jakiś zbożny cel i niepotrzebnie zajęto czas sądom, które i bez tego nie wyrabiają się ze swoimi obowiązkami – jaki w tym sens i logika? Czy to jest postępowanie, które można nazwać RACJONALNYM?

Tak więc radzę wszystkim agresywnym i inwazyjnym pro-szczepionkowcom, żeby zajęli się swoim życiem i przestali się wpieprzać w cudze. To nie wasza sprawa, jak żyją inni. To nie wasze dzieci i nie wy za nie odpowiadacie. Szczepcie sobie swoje własne, a od cudzych wara.

Jeśli się boicie chorób to szczepcie! Skoro szczepionki skutecznie chronią wasze dzieci przed zachorowaniem, to przecież nie zachorują nawet w razie kontaktu z chorym! Nawet, jeśli cała reszta ludzkości zachoruje i wymrze w straszliwych męczarniach wy i wasze dzieci pozostaniecie zdrowi i szczęśliwi. To logiczne i RACJONALNE, nieprawdaż? A jeśli ktoś sobie życzy, żeby jego dziecko zachorowało, to nie jest to wasza sprawa, bo wam przecież nic nie grozi.

21 komentarzy do “Uprzejmie donoszę, że w Polsce nie działa żaden „ruch antyszczepionkowy”

 1. Te zmarnowane pieniądze przeznaczyliby na gruntowne badania noworodków, na usg głowy, usg jamy brzusznej, kontrolę neurologiczną i dopiero po wykluczeniu wszelkich odchyleń ewentualnie szczepić, ale w tym zapomnianym przez Boga kraju oznaczałoby to szczepienie jednego dziecka na sto, więc jaka ogromna strata dla big pharmy. Ale te badania pokazałyby też ogrom powikłań okołoporodowych, które są już epidemią w tym kraju, a które mogłam zaobserwować w poradni rehabilitacyjnej.Czasem nasuwa się wniosek czy aby te poradnie nie mają jakiejś zawiązanej współpracy z porodówkami, bo interes kwitnie. I jak to możliwe, żeby co drugi noworodek w Polsce miał nieprawidłowe napięcie mięśniowe, przecież to nie jest schorzenie z okresu płodowego. Moja siostra wiele lat mieszkała za granicą, tam też rodziła i nigdy nie słyszała o jakiś problemach z napięciem mięśniowym, ale w tv nic nie usłyszymy, że to nie jest problem z okresu ciąży tylko wybitne zaniedbanie porodowe wynikające z partactwa personelu medycznego. Bo albo jest nacisk na poród naturalny, chociaż brak kompletnie wszelkiego uzasadnienia i kończy się to najnormalniejszym znęcaniem się nad kobietą i noworodkiem, albo personel ma w tym cel, by wymusić niejako cesarkę i mieć wpis w dokumentacji, że cesarka jest wynikiem zamartwicy. Potem taki noworodek ma już przechlapane od pierwszych chwil życia i jeszcze mu władują szprycę nim cokolwiek dowiedzą się o jego zdrowiu a matka zamiast cieszyć się macierzyństwem to musi przez rok i więcej związać się z poradnią rehabilitacynją, gdzie jeszcze wyniosłe lekarki mając ją za głupią wmawiają, że szczepienia są najwyższą formą profilaktyki. I dziecko ma milion powikłań oczywiście z sufitu.

 2. Ustawa szczepionkowa to ustawa mająca zamieni c Obywateli Polski we własność kogoś tam /?/, bo pomyślana jest jako przymus zaczipowania Polaków jak bydła w oborze, a przy okazji zlikwidowania osób chorych, starych, nikomu nie potrzebnych, bo biednych.
  Zamiar taki powstał po rezygnacji z wymiany dowodów osobistych, bo czipy maja zastąpić dowody tożsamości, z segregacja na tych którzy mogą żyć i na tych którzy nie mają prawa żyć.
  Czipy to urządzenie ,które w każdym momencie może być wykorzystane do eutanazji każdego, kto uznany zostanie za niepotrzebnego.
  Ponadto ustawa ta to powód do depopulacji pod przymusem..

  POLACY !!!

  Czy damy z siebie zrobić czyjąś własność ? Dlaczego jesteście obojetni na jawne działanie tego rzadu przeciwko społeczenstwu polskiemu ? No, dlaczego ?

 3. @AstroMario
  – byłam przekonana, że pierwotnie oznaczało to NIEPOŻĄDANE odczyny poszczepienne, a tu proszę, nawet taką nazwę zmanipulowano… Bagatelka, jakiś nieoczekiwany odczyn, czego się czepiamy??

 4. @ Nordzom: no i przyłapałaś mnie na byku, teraz moi wrogowie mnie zeżrą. Typowa freudowska pomyłka, bo to niby powinien być nieoczekiwany, że niby nikt się tego nie spodziewa.

 5. Spokojnie Astromario, nie zeżrą. Grunt że pomyłkę udało się dostrzec, zawsze można skorygować, a przy okazji Twoim wrogom może w głowach też się rozjaśni …

 6. Właśnie poczytywałem wiadomości z tzw. wolnych mediów, i zahaczyłem o temat szczepień. Zacząłem czytać i już przemknęła mi myśl: Któż jest tak desperacki, by w ten sposób wyrażać swe myśli; więc sprawdzam… Oczywiście ASTROMARIA.

  A dodając na marginesie, większość powikłań poszczepiennych jest jeszcze długotrwale podtrzymywany i nawet wzmacniany, poprzez stosowaną dietę dla dziecka; a to mleko z kartonika lub puszki mieszane z wodą,
  gotowe dania w słoiczkach np. Gerber / dawna Polska nazwa firmy Alima / – jeśli coś przegotujesz lub nawet podgrzejesz do temperatury powyżej 41 stopni Celsjusza, to tym samym pozbawiasz ten przygotowywany posiłek wszelkich enzymów, witamin i ogólnie mówiąc energii.

  Pozdrawiam wszystkich sympatyków Marii

 7. Jakos tez mam odczucia,ze ktos w szczepionkach chce nam cus przemycic w „gratisie”….
  Chip firmy hitaschi tzw m- chip ma wielkosc 0,4×0,4 mm,przez igle szczypionkowa przejdzie jak przez kanal Panamski.Potem to juz tylko odpowiedni sygnal nadany przez zwyrodnialcow i… zbiorowa histeria,apatia,majaki(blue beem?),agresja,bol i paraliz dla niepokornych itp itd.
  Wgryzajac sie w badania nad kontrola umyslu,wlos na glowie sie jezy co mozna w obecnych czasach zgotowac ludzkim istotom
  Na jednym z portali czytalam,ze znaleziono chipy w szczepionkach z 2009 roku
  Jednym ze skutkow ubocznych poprzedniej akcji szczepionkowej jest narkolepsja u wielu ze szczepionych…reszte dopowiedzcie sobie sami

 8. @ Emperia: Jane Burgermeister ujawniła, że szczepionki na świńską grypę miały ludzi nie uodpornić, lecz zakazić świńską grypą i wywołać epidemię. Jane znowu podnosi alarm, że za pierwszym razem się nie udało i będzie powtórka. Możliwe, że w szczepionkach będą i chipy i śmiercionośne wirusy. Większość ludzi ma zniknąć z powierzchni ziemi, a reszta będzie pod kontrolą.

 9. @Stawol: no właśnie, dlaczego ? Moja trzyletnia wnuczka nie jest szczepiona, bo ja w porę, chociaż przypadkiem, odkryłam to szczepionkowe ludobójstwo. Bez problemu przekonałam córkę i zięcia, żeby nie szczepić dziecka. Nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że dobrze robimy. Jednak dalsza rodzina (z wyższym wykształceniem) lekceważy moje ostrzeżenia i szczepi bez opamiętania. Moja siostra, mająca dwóch wnuków, w tym jeden alergik, jest wręcz obrażona na mnie, że próbuję jej otworzyć oczy i zakłócić jej błogostan. Od stycznia nie odzywa się do mnie. Dwaj pozostali chłopcy w rodzinie – babcia psycholog, prababcia pediatra, rodzice też wykształceni, a dzieci od pierwszej doby szczepione wszystkim, co jest dostępne, z rtęcią włącznie. Jeden z chłopców poczęty in vitro i chyba powinien być pod specjalną ochroną. ???
  I jeszcze cytat spoza rodziny. Matka z dwoma fakultetami, o swoim dwuletnim synku : „Muszę go znowu zaszczepić, bo mu odporność spada” !!!
  Ją też próbowałam oświecić, ale bez skutku.

  Ps. Astromario, dziękuję za Twój blog oraz wiedzę i mądrość, jaką dzielisz się z nami. Nigdy się nie odzywam, tylko czytam, czytam, uczę się i coraz szerzej otwieram oczy i gębę 🙂 Pozdrawiam serdecznie Ciebie i pozostałych, od których ciągle się uczę.

 10. @ paradisia: witaj w blogu! Wykształceni ludzie to ludzie nauczeni różnych rzeczy oprócz sztuki niezależnego myślenia. Od podstawówki uczy się ludzi posłuszeństwa i wiary w autorytety, a im bardziej utytułowany autorytet, tym bardziej „nieomylny”. Do najbardziej wykształconych najtrudniej dotrzeć, bo oni są równie „głęboko wierzący” w naukę jak katolicy w Kościół. Kiedy byliśmy jeszcze piękni i młodzi szkolna koleżanka mojego męża, która została lekarką spuściła mu ciężki „łomot” za to, że powiedział jej, że my do lekarza nie chodzimy, bo stosujemy zdrową dietę i homeopatię. Normalnie dziewczyna dostała szału i prawie go pobiła. Nawyzywała mu od ciemniaków, zupełnie jakby go pierwszy raz widziała na oczy i nie wiedziała, że to inteligenty facet.

 11. Paradisia ! Widac, jak ci z tymi dyplomami powpadali, jak sliwki w kompot i robia za uzytecznych idiotow, ktorzy zreszta tez gina wczesniej czy pozniej na polu „walki” nalukowej. Kojarza mi sie tacy jednoznacznie z miesem armatnim, co to w imie czegos tam, czy jakiegos boga walcza z przekonaniem i masowo za nie gina.

  Jajoglowi tez zgina przez to i to lacznie ze swoimi dziedzicami i to jest jeszcze bardziej perfidne, niz na polu walki, gdzie kazdy zolnierz przeciez wie, ze go moze trafic kula .

  Obecne wyksztalciuchy sa tak tez celnie i podwojnie trafieni, bo rownoczesnie w zdrowy rozsadek i w cialo, ze nawet o tym nie wiedzac w slodkim zadufaniu wyzszosci prowadza swoje dzieci tez na „odstrzal” szczepionkowy.

  Podobnie bylo w 2009 ze „swinska” kiedy to na pierwszym miejscu zalecano personelowi medycznemu szczepienie sie, bo przeciez w razie „zarazy” mieliby byc najbardziej narazeni !

  Zreszta fanatyk w swoim nieugietym fanatyzmie jest najbardziej „zakazny” , bo juz wczesniej sprytnie zainfekowany wirusem klamstwa i jako antidotum na nie pomaga tylko prawda .

  Szczegolnie tez wkrecano szczepienia ludziom starszych i schorowanym. Ta lista ze zmarlymi po szczepieniu na swinska jest bardzo wymownym argumentem dla lekarzy czy wyksztalciochow, bo ze zrozumialymi dla nich diagnozami :

  http://www.impfkritik.de/schweinegrippe/todesfaelle.htm

  Tu dla wielu doktorow dokladne dane tez o doktorze Osterhaus i podajac to trzymam sie zasady informowania lekarzy i spoleczenstwa o tym, co moze im szkodzic. Gdyby bylo za malo tych danych, to z checia podesle nastepne.

  http://chemtrails-info.de/schweinegrippe/betrug-durch-osterhaus.htm

 12. Uprzejmie donosze, ze w Polsce nie dziala zaden ruch przeciwko manipulacji klimatycznej na calym swiecie.

  Ten szatanski spisek kanibali daje sie rowniez we znaki, jako chemtrails z HAARP w Polsce i obojetnie czy to jest do pojecia czy tez nie.oraz, ze stacje meteorologicznie totalnie na temat milcza, chociaz wiedza….

  O tym terroryzmie z nieba pisza jednak, ze Iran zarzuca USA stosowanie broni pogodowej z wywolaniem suszy w jego regionie :

  http://www.politaia.org/israel/iran-beschuldigt-die-usa-wetterwaffen-einzusetzen/

 13. Obywatel ! Astromaria ! Wiem, wiem, ze trzeba trzymac sie podzialow, ale nic na to nie poradze, ze jedno z drugim sie laczy , a tu trzeba szybko informowac o roznych wewnetrznych powiazaniach.

  „Dobroczynca” z ksywa Bill Gates zaczal masowo szczepic truciznami ludnosc Afryki za pieniadze wyludzone na cele „dobroczynne” i za te pieniadze tez finansuje opryski chemiczne lacznie z roznymi mikrobami majacych wywolywac epidemie.

  Diably truja ze wszystkich stron, bo wiedza, ze ich czas sie skonczyl. To wszystko tez ujawnil z wyprzedzeniem Dr.Richard Day, bo opublikowal nagrania z roboczego spotkania mafii Rockefellera w 1969 roku.

  „Kommt der Virenschreck,
  schlägt die Angst das Denken leck,
  Chemo bringt sie weg.”

  Tlumacze ten wierszyk z komentarza na temat tych ujawnionych planow :

  „Przychodzi zgroza wirusow,
  Strachem wybijajac dziure w mysleniu,
  Chemia ma go zniwelowac ”

  Typowe dla : teza – antyteza – synteza i stad nagonka na „szczepienia” i inne wynalazki z diabelskiej kuchni czyli problem-reakcja-rozwiazanie czyli wirus – strach o zycie – szczepienie.

  Wczesniejsza inkwizycja robila podobnie : diabel – strach przed potepieniem wiecznym – spalenie na stosie .

  Tu podaje najwazniejszy tekst dla nas wszystkich w oryginale i z tlumaczeniem :

  „Die größten Mörder und Verbrecher in der Geschichte und in der Gegenwart “DIE PHARMAMAFIA” “DIE CHEMIEMAFIA” “DIE LEBENSMITTEL oder besser VERGIFTUNGSITTELMAFIA(ASPARTAM-FLUORID-JOD-Geschmacksverstärker und Konservierungsstoffe)” “DIE BANKENMAFIA” “DIE ÖL-MAFIA”.”

  Najwiekszymi mordercami i przestepcami w historii i w terazniejszosci ” MAFIA FARMACEUTYCZNA” ” MAFIA CHEMICZNA” „MAFIA SRODKOW ZYWNOSCI albo lepiej MAFIA SRODKOW ZATRUWAJACYCH ( ASPARTAM-FLUOR-JOD-srodki poprawiajace smak i substancje konserwujace)” ” MAFIA BANKOWA” „MAFIA ROPY NAFTOWEJ:” ”

  „Dabei vergessen diese Herrschaften der Linken-Schikaria, dass auch die Pharmaindustrie, einer der größten Kriegsverbrecher in der NAZI ZEIT war. IG-FARBEN-hat die Bande geheißen-mit Bayer-Hoechst und BASF. Einer baut ja jetzt die hochgiftige Kartoffel Amflora an. Da kann man sich schon vorstellen, wo die landen wird, auf unseren Tellern natürlich.”

  ” Przy czym zapominaja rzadzacy z lewackiego nurtu o tym, ze rowniez przemysl farmaceutyczny byl najwiekszym przestepca w CZASIE NAZIZMU . I.G.FARBEN nazwala sie ta banda – z Bayer-Hoechst i BASF. Jeden z nich zasadza wysoko trujacy ziemniak Armflora. Juz mozna sobie wyobrazic, gdzie on wyladuje, bo oczywiscie na naszym talerzu .”

  Te WAZNE URYWKI , bo wskazujace krotko i bezposrednio na sprawcow nieszczesc oraz planujacych masowe unicestwienie ludzkosci lacznie z Natura pochodza z komentarza kingrobinhood1 ze strony :

  http://infowars.wordpress.com/2007/10/27/endgame-alex-jones-blueprint-for-global-enslavement/

  Wojna jest pokojem, wolnosc jest niewolnictwiem , niewiedza jest sila – takie motto ma tez ten link , bo rzeczywiscie nieuswiadomione masy, to sila w mackach bezlitosnych okupantow planety z ludzmi :

  Warto tez kliknac na tlumacza, zeby ujrzec i zrozumiec wage wspolpracy wszystkich narodow w pozbyciu sie tego wspolnego i nieobliczalnego wroga :

  http://infowars.wordpress.com/2009/07/26/der-masterplan-die-aussage-eines-zeugen-teil-i-eine-einfuhrung/

 14. Nie wiem, czy to juz bylo, ale warto znowu dolaczyc materialy o poprzednim zamachu ze „swinska”, ktoremu zapobiegla wtedy ta odwazna kobieta z brawura do pozadroszczenia przez niejednego, zastraszonego faceta :

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.