Niezwykle ważny komunikat dla wszystkich Polaków

Drogi, zidiociały narodzie!

Znowu dałeś się ogłupić wrogom narodu. Gdzie nie spojrzę, wszędzie widzę plakaciki z poronionymi płodami i ckliwe obrazki rozkosznych niemowląt, które mogłyby się urodzić, ale nie będzie im to dane, bo ich podłe matki dokonają aborcji.

Temat aborcji powraca jak bumerang zawsze wtedy, kiedy rząd musi podjąć szkodliwe dla narodu decyzje (obecnie: podatek katastralny). To nie jest przypadek i to nie jest spontaniczna akcja narodu.

To jest robione celowo przez obcą agenturę.

Każdy, kto popiera te narodowe waśnie nie jest Polakiem, lecz chazarskim agentem obcych rządów.

Działa tu machiaweliczna zasada „dziel i rządź”!

 Skłóć naród, niech się osłabi bratobójczymi walkami, a wtedy łatwiej będzie wyprzedać jego majątek za ułamek jego wartości, a nawet przeprowadzić rozbiór kraju.

Kłóćmy się z furią i nienawiścią o aborcję, lejmy się wzajemnie po łbach, wylewajmy na blogach pseudo-wolnościowych i miłośnie chrześcijańskich  kubły cuchnących nieczystości na bliźniego swego, piszmy na siebie obrzydliwe, cuchnące szambem paszkwile i zaprowadźmy powszechną nienawiść w całym narodzie. Niech Polak Polakowi wbije nóż w plecy i nakarmi swą duszę katolicką nienawiścią.

Kłóćmy się i bijmy, zajmijmy się czymkolwiek, bylebyśmy tylko nie przeszkadzali rządowi w pracach nad podatkiem katastralnym. Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. W czasie, kiedy Polacy walczą z Polakami o aborcję obcy rozdzielają ich kraj między siebie.

Miałeś chamie złoty róg, ostał ci się jeno sznur.

Dedykuję pewnemu ukrytemu, pejsatemu chazarskiemu agentowi, udającemu patriotycznego, chrześcijańskiego autora rzekomo polskiego bloga. Teraz już wiem, kim jesteś i dla kogo wykonujesz antypolską robotę. Sam się parchu zdradziłeś.

———————————————

Poniższy tekst pochodzi ze strony Radia bez cenzury:

Państwo polskie stara się narzucić podatek, który zniszczy większą część Narodu Polskiego, który i tak ledwo dopina koniec z końcem.

Proszę o przeczytanie to naprawdę niezwykle ważna wiadomość!!!!!!!

Podatek katastralny – haracz narzucony na właścicieli nieruchomości przez rząd polski – nawet 1% wartości nieruchomości

Podatek Katastralny już jest wprowadzony w bazach informatycznych sądów. Wszystkie sądy w Polsce mają już wprowadzone oprogramowanie podatku katastralnego i są już przeszkoleni ludzie do ściągania tego podatku, więc nie ma co mówić o tym czy będzie wprowadzony bo to już dawno cichcem, w tajemnicy przed Pospólstwem i Polakami zostało zdecydowane. Znajome firmy komputerowe osobiście instalowały to w sądach. Pytanie kto podjął taką decyzję i na jakiej podstawie prawnej? Proszę to sprawdzić i tą aferę nagłośnić bo to jest skandal – kto tak naprawdę rządzi ustawodawczo w Polsce jeśli nie Sejm. Na stronach MF pisze się o 1-2% maksymalnie i to na razie!!!!!! podatku.
Czytać a nie pisać bzdury. Chytre jest to, że to zadłużone po czubek głowy gminy mają go ustalać by odium wprowadzenia i niezadowolenie padło na nie!!! na nie ryżego i jego złodziejską kamarylę. Lemingi w to uwierzą, dobry baćka ryży i źli bojarowie z gmin.

Ludzie będą gremialnie sprzedawać swój dobytek: domy, działki, etc.. oczywiście wszystko po mocno zaniżonej cenie…. dom 10,000 pałac 50,000…. kupią to odpowiedni ludzie.. którzy .. nie będą płacić podatków… Podatki zaczną regulować, jak już skupią to, co mieli.. wtedy zrobi się abolicję, myk… i będzie jak dawniej.. ludzie w slamsach albo barakach, a tuski latyfundyści… wszystko już było…. wszystko już było….

Kataster ograbi nas z domów.

Ekipa Donalda Tuska chce wprowadzić po cichu za pośrednictwem samorządów druzgocący dla milionów Polaków podatek od nieruchomości. Jeśli podatek katastralny wszedłby w życie, obciążenia właścicieli nieruchomości mogłyby skoczyć z kilkudziesięciu złotych do wielu tysięcy.

Choć od 1997 r. powstało wiele projektów ustaw dotyczących katastru, do tej pory żaden rząd nie odważył się go wprowadzić, gdyż byłby to dla niego polityczny koniec. Aby tego uniknąć, ekipa premiera Donalda Tuska odpowiedzialność za wejście w życie podatku katastralnego chce przerzucić na gminy. Samorządy na mocy nowych przepisów miałyby nakładać na właścicieli nieruchomości nawet kilkutysięczne haracze. Wściekłość mieszkańców za horrendalny podatek zostałaby więc skierowana nie na władze centralne, ale na gminy.

Samorządy, chcąc ratować zadłużone do granic wytrzymałości budżety, chętnie sięgną po nowe możliwości zwiększania swoich wpływów. Za to rząd będzie mógł swobodnie ciąć subwencje i dotacje dla powiatów i gmin, na które nakłada coraz więcej finansowych obowiązków.

Trwają intensywne prace nad projektem nowych przepisów.

21 maja br. minister rozwoju regionalnego Elżbieta Bieńkowska przedstawiła rządowy projekt Krajowej Polityki Miejskiej, w którym zawarto pomysł nowego podatku, liczonego nie od powierzchni nieruchomości, jak dotychczas, ale od jej wartości rynkowej. Właśnie skończyły się konsultacje w sprawie założeń tego projektu – do 6 czerwca organizacje pozarządowe mogły zgłaszać swoje opinie i sugestie. Jeśli nie będzie uwag, rząd będzie miał otwartą furtkę do wprowadzenia podatku katastralnego, który może wynieść nawet 1 proc. wartości nieruchomości. Oznacza to, że za mieszkanie warte 600 tys. zł przyjdzie właścicielowi płacić nie 60 czy 100 zł jak dotychczas, ale 6 tys. zł. – Jeden procent to finansowe zabójstwo.

„Ten podatek powinien wynosić co najwyżej ułamki punktów procentowych” – mówi Urszula Słowik, niezależny doradca rynku nieruchomości, była wiceprezes Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast.

Jeśli kataster zostanie wprowadzony, konsekwencje będą jeszcze poważniejsze niż wtedy, gdy gminy podniosły opłaty za użytkowanie wieczyste z 200 zł do 2,5 tys. zł. Urszula Słowik nie zaprzecza, że w początkowym okresie funkcjonowania podatku będziemy mieli do czynienia z masowym ruchem na rynku. Ludzie z niskimi dochodami będą zmuszeni do sprzedaży swoich nieruchomości. Podatek uderzy też w rolników.

– Przed wprowadzeniem katastru trzeba najpierw całościowo uporządkować rynek nieruchomości – uważa Urszula Słowik. Należy najpierw wykonać plany zagospodarowania przestrzennego, których praktycznie nie ma, aby móc na ich podstawie określać wartość katastralną nieruchomości. Bez takich planów będzie dochodziło do spekulacji wartością.

Trzeba też uregulować rynek najmu, by ochronić lokatorów i wynajmujących. Rynek ten należy wyprowadzić z szarej strefy i stworzyć w pełni funkcjonalny system ewidencji gruntów i budynków. Prace w tym zakresie trwają w Polsce od wielu lat i nie zanosi się na to, że w najbliższym czasie zostaną zakończone. Najtrudniej jednak będzie dokonać zmiany mentalnej, by Polacy nauczyli się czerpać korzyści ze swoich nieruchomości i podchodzili do nich inwestycyjnie, a nie sentymentalnie. Dom rodzinny wciąż dla wielu z nas jest świętością i nie sposób traktować go jako przedmiotu rynkowego obrotu. Artur Gierada, poseł Platformy Obywatelskiej, potwierdza, że w kręgach rządowych mówi się o podatku katastralnym, ale podkreśla, że jego wprowadzenie ma w PO zarówno zwolenników, jak i przeciwników. – Osobiście byłbym bardzo ostrożny. Przy wprowadzeniu tego typu podatku należałoby zadbać o to, by ewentualna stawka była jak najbardziej przyjazna. Jeden procent to dużo, najbiedniejsi mogliby nie wytrzymać – powiedział „Codziennej” poseł Gierada.

– W wielu krajach kataster się nie sprawdził. Dlatego nie sądzę, żeby został wprowadzony w tej kadencji – uspokaja parlamentarzysta.

———————————————

Całość poniższego tekstu do przeczytania tutaj.

POdatek katastralny doprowadzi do kradzieży tysięcy mieszkań i domów.

Od ponad 20 lat Polską rządzi zdegenerowana grupa ludzi, którzy w normalnym kraju nie zostaliby przyjęci nawet na stanowisko woźnego w szkole. Do tej pory zajmowali się kradzieżą majątku państwowego czyli prywatyzowali a w rzeczywistości kradli spółdzielnie, zakłady pracy, huty, stocznie, itd. Ponieważ cały ten majątek został już właściwie ukradziony to było oczywiste, że POtem zajmą się prywatnym majątkiem Polaków. Na kradzież majątku państwowego wymyślili nazwę prywatyzacja. Na kradzież majątku prywatnego wymyślili nazwę POdatek katastralny.

Ponieważ są to bardzo prymitywni złodzieje więc mechanizm tej kradzieży będzie wyglądał następująco:

1. Wszyscy właściciele nieruchomości (mieszkania, domy, ogrody, działki, itp.) zostaną obciążeni podatkiem w skali rocznej 1-2% wartości nieruchomości

Żyją tysiące ludzi, którzy są właścicielami odziedziczonych nieruchomości w miejscach gdzie są bardzo wysokie ceny gruntu, np. w okolicach Warszawy, Anin, Komorów, itp. Są to biedni ludzie utrzymujący się z głodowych rent i emerytur po ok. 1000 zł miesięcznie. Nieruchomości w których żyją są warte ok. 1 mln zł. POdatek katastralny wyniesie od tego 20 tys. zł rocznie czyli ok. 900 zł miesięcznie a więc nie ma żadnej możliwości aby został zapłacony.

całość: http://k14.eu/3s

Aleksander Szumański

———————————————

PS. Wiadomość z ostatniej chwili: Ministerstwo Finansów dementuje:

Ministerstwo Finansów nie prowadzi prac nad podatkiem katastralnym

012.06.29 12:28

W odpowiedzi na informacje przedstawione podczas konferencji prasowej PiS uprzejmie wyjaśniamy, że od 2004 r. w Ministerstwie Finansów nie są prowadzone prace nad zmianą zasad opodatkowania nieruchomości, a w szczególności nad wprowadzeniem podatku, w którym podstawę opodatkowania dla wszystkich rodzajów nieruchomości i ich części stanowiłaby wartość nieruchomości (tzw. podatek katastralny).

Jednocześnie informujemy, że z wyjaśnień Premiera Donalda Tuska do expose wygłoszonego w Sejmie RP w dniu 18 listopada 2011 r. jednoznacznie wynika, że nie planuje się wprowadzenia podatku od wartości nieruchomości.

To święta prawda, Ministerstwo Finansów nie prowadzi prac nad podatkiem katastralnym. Z cytowanego tekstu wynika, że zajmuje się tym NIE MINISTERSTWO FINANSÓW, LECZ MINISTERSTWO ROZWOJU REGIONALNEGO. Sprawdzam więc, co słychać w ty ministerstwie i z ulgą czytam, że również ono zapewnia, że

Nie będzie nowego podatku – wyjaśnienia Ministerstwa Rozwoju Regionalnego dotyczące polityki miejskiej

W związku z wątpliwościami, które pojawiły się w toku zakończonych konsultacji społecznych „Założeń Krajowej Polityki Miejskiej”, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego informuje, że z dokumentu nie wynika wprowadzenie żadnego nowego podatku. Istniejący podatek od nieruchomości jest jednym z narzędzi mogących przyczyniać się do realizacji polityki miejskiej.

Przedstawiona przez MRR na początku czerwca 2012 r. pierwsza wersja „Założeń KPM” w żadnym wypadku nie przesądzała czy i w jakim kierunku powinny pójść zmiany w systemie tego podatku. W tym zakresie nie poczyniono żadnych wiążących ustaleń.

Zakończyliśmy konsultacje założeń Krajowej Polityki Miejskiej. W najbliższym czasie przedstawimy nową wersję tego dokumentu, z której będzie jasno wynikać, że nie zostaną wprowadzone żadne nowe podatki od nieruchomości – podkreśla wiceminister rozwoju regionalnego Marceli Niezgoda.

„Założenia Krajowej Polityki Miejskiej” zawierają jedynie kierunkowe propozycje, będące podstawą do opracowania właściwego dokumentu, czyli projektu „Krajowej Polityki Miejskiej”. KPM, jako dokument strategiczny, również będzie poddawana szerokim konsultacjom społecznym. Liczymy, że w toku konsultacji wypracowane zostaną takie rozwiązania, które będą stanowiły optymalną odpowiedź na wyzwania stojące przed obszarami miejskimi.

Oba ministerstwa skwapliwie zapewniają, że żadnego podatku nie planują. Możemy im uwierzyć lub nie. Ale nie cieszmy się przedwcześnie i w żadnym wypadku nie składajmy broni, bo to wcale nie znaczy, że podatek katastralny wylądował w koszu. Ja radzę daleko posuniętą nieufność i nieustające patrzenie urzędnikom na ręce.

Z całej tej historii można wyciągnąć dość optymistyczny wniosek, że naród jest bardzo świadomy zagrożenia i że same pogłoski o podatku katastralnym wywołały tak ogromne wzburzenie, że aż oba ministerstwa musiały zareagować, składając te deklaracje. Wierzę więc, że tym razem naród wydymać się nie da.

Tak trzymać!

60 komentarzy do “Niezwykle ważny komunikat dla wszystkich Polaków

 1. Co zrobić,większość POlaków ma QI wielkości mózgu krokodyla.Przykro tak pisać.

 2. To jest czwarty rozbiór Polski.Do tego doprowadzą rządy OKRĄGŁEGO STOŁU i tzw. ŻYDO-kOMUNY i ESBEKÓW.POpatrzcie na Wałęse,co roku wyprawia swoje urodziny na 600 osób/wesele/ i beszczelnie się wyPOwiada, że ma małą emeryture.

 3. Terael !
  Żadne bunty niczego nie zmienią. Trzeba robić swoje, bo kontrolerzy najbardziej obawiają się tych ,którzy maja swoje zdanie i nie wykazują strachu przed ich działaniami.
  Właśnie kontrolerzy chcą wywołać bunty aby móc je spacyfikować pod byle pretekstem, a do tego nie wolno dopuścić. Trzeba zachować spokój i nie dać sie sprowokować, a zmiana sama przyjdzie, bo gdyby było inaczej to kontrolerzy juz dawno by wprowadzili swoje zamierzenia, a najwidoczniej nie mogą z powodu spokoju.
  Czeka nas w najbliższym czasie zmiana energetyczna, bo zmiany następują na wszystkich planetach, również i na Ziemi i dlatego kontrolerzy tak się denerwują, bo „Obcy”, którzy sa wśród nas równiez o tym wiedzą i mówią na te tematy.
  Tylko spokój może nas uratować, a nie żadne bunty, bo widać,że kontrolerom nie wychodza ich plany.

 4. Alfa! Podales wspanialy link, ktory obejrzalam juz trzy razy i przeslalalam go wszystkim moim znajomym. Przeciez to jest genialne, co ten prawdziwy Profesor i Wielki Polak mowi i w prostych zdaniach otwiera spiacym czy zastraszonym klapki na oczach.

  Pomysl jest prosty i dlatego tez genialny oraz taktycznie sprawdzony !!!!

  Jesli uzywa slowa lacinskiego kojarzacego sie nieodlacznie z wyborem capo di tutti capi (szef wszystkich szefow) czyli papieza , a brzmi ono „con clave” co oznacza w talemniczej lacinie „pod kluczem” i pod taki „klucz” trzeba tez cala klike bandytow w ich gniazdach zamknac wedlug opisu Profesora Miroslawa Dakowskiego i sprawdzonego przez Szarego.

  Wszystkie goje to niewolnicy czyli „sclave”, bo trzymani z kluczem , slowo „slave” oznacza slowianin i jesli teraz ludziska przespia ta szanse majac juz ten „klucz” uwolnienia, to beda sobie sami winni.

 5. @Nieustraszona

  W naszym kraju, w przeciwieństwie do wielu krajów zachodnich, nadal nie wolno obiektywnie mówić o stosunkach żydów z katolikami i innymi, o ich działaniach w świecie, o syjonizmie, itp. Nawet o oboju rytualnym nie można.

  Jesteśmy z automatu klasyfikowani jako antysemici.

  Dzicy próbują narzucać ludziom cywilizowanym dzikie obyczaje –> męczarnie jakie przeżywają zwierzęta, aby mięso miało certyfikat koszerności czy halal (ubój rytualny, który ma miejsce w Polsce).

  I jeszcze stara, znana sprawa przypomniana w ostatnim ”Uważam Rze”. Jak źle i okrutnie żydzi aszkenazyjscy traktowali w Izraelu żydów sefardyjskich. Nazizm. Przeczytałam w wersji papierowej. Tu tylko fragment, reszta płatna.

  http://www.uwazamrze.pl/artykul/723778,905927-Skaza-na–Magicznym-Dywanie-.html

 6. @ Moon: to tylko jedna z wielu, tragicznych historii z cyklu „żydzi” przeciw Żydom. Żydzi pisani z małej litery to pseudo-żydzi chazarscy, czyli Aszkenazyjczycy, a Żydzi przez duże Ż to Sefardyjczycy, czyli ci pierwsi nie są narodem, lecz konwertowanymi wyznawcami heretyckiego i satanistycznego Talmudu, a ci drudzy to resztki biblijnego narodu studiującego Torę. Ci pierwsi tych drugich traktują jak gojów, a nawet jeszcze gorzej. Wysłali ich do Auschwitz w nadziei, że znikną z powierzchni ziemi. A kiedy część z nich znalazła się w Izraelu robili na ich dzieciach okrutne eksperymenty pseudo-medyczne. Nie wiem, o czym piszą w „Uważam Rze”, ale może to o to chodzi http://wolnemedia.net/zdrowie/100000-napromieniowanych-dzieci/ a jeśli nie, to mamy kolejną haniebną kartę z historii Izraela i działań syjonistów.

  Z tego powodu wkurza mnie potwornie, kiedy ludzie mówią i piszą, że żydzi są winni wszystkiemu. Nauczmy się odróżniać żydów od Żydów i piszmy o tych pierwszych SYJONIŚCI, a nie Żydzi.

 7. Moon ! Na Zachodzie nawet nie mozna myslec o „tych” sprawach , bo ludzie wpadaja zaraz w panike, a szczegolnie Niemcy… dlatego tez tu podniesiono taki raban z powodu opublikowania wiersza Günthera Grassa, bo lamiacego to tabu milczenia i narzuconej wiecznej „winy”.

  Jesli polska czy rosyjska prawda historyczna ukazuje straszne pasma cierpien i smierci calych pokolen, to historia niemiecka jest najbardziej przesiaknieta krwia i dlatego tak tragiczna w swoim wymiarze, az do dnia dzisiejszego , bo stad wlasnie „zmijowe nasienie” wyslalo z uwitego wczesniej „gniazda Rotschilda” swoje dalsze trujace do tej pory swiat spory i skad Polska jest „podtruwana” nawet z dwoch stron.

  Widzialam tylko raz film o uboju koszernym z propagandy filmowej Goebbelsa….i wiem tez , co czujesz, a ja wiem, ze to byla i jest prawda ten szatansko-sadystyczna masakra zwierzat do dzisiaj… zreszta przelozona rowniez za pomoca koszernej „medycyny” na gojow…i gdzie ich zwierzeta sa rowniez szczepione…

  Ludzie jednak tez sie juz tu z oporami musza wybudzic dzieki wolnym stronom internetowym, a czego rozne satanistyczne marionetki bardzo sie obawiaja.

  Dzis w szczekaczce znowu cos truli o zamiarze wprowadzenia acta, jak zwykle z klamliwymi uzasadnieniami, w ktore juz tylko ostatni idiota moze „wierzyc”.

  Tu na zdjeciu widac, kto nosi spodnie w tym calym cyrku niemieckim, bo nalezy tez do pewnej lozy :

  Tu bardzo duzo materialow wyjasniajacych tak powierzchowne czyli „oficjalne” wersje dotyczace kwestii „zydowskiej” :

  http://radtrap.wordpress.com/tag/bnai-brith/

 8. @ Astromaria:
  „Dedykuję pewnemu ukrytemu, pejsatemu chazarskiemu agentowi, udającemu patriotycznego, chrześcijańskiego autora rzekomo polskiego bloga. Teraz już wiem, kim jesteś i dla kogo wykonujesz antypolską robotę. Sam się parchu zdradziłeś.”

  Czyżby niejaki Kefirek? 🙂
  Czytałem wpis który zapewne masz na myśli, i miałem Ci napisać co o nim sądzisz, ale nie zależy mi na sianiu fermentu. Nie warto się wdawać w pyskówki z fanatykami, jeśli chce się zachować zdrowie psychiczne. Mam nadzieję, że go olejesz.

 9. @ DR SZCZEPIONKA: ja jestem mistrzynią świata w olewaniu trolii, agentów, szkodników i parchów. Niektórzy stawali na uszach, żeby przyciągnąć do siebie moją uwagę i żeby sprowokować mnie do „dyskusji”, a w rzeczywistości, żeby okraść mnie z cennego czasu i energii i doprowadzić mnie do utraty równowagi psychicznej.

  Mam żelazną i niezłomną zasadę: OLAWAM AGENTURĘ CIEPŁYM MOCZEM, NIE CZYTAM BREDNI SPŁODZONNYCH PRZEZ UMYSŁY, KTÓRE DOWODZĄ, ŻE NIEKTÓRZY LUDZIE POCHODZĄ OD MAŁPY I NIE POLEMIZUJĘ Z CHORYM BEŁKOTEM. Stosuję zasadę Kisiela, który powiedział „Polemika z głupstem nobilituje je bez potrzeby”. Głupota była, jest i będzie, a ja nie mam mocy, żeby ją zlikwidować, więc nie porywam się z motyką na słońce. Ponieważ nawozem dla głupoty jest energia uwagi, jaką jej poświęcamy, jedynym sposobem, żeby ją uśmiercić jest jej totalne ignorowanie.

  Jeden koleś stracił prawdopodobnie dobrze płatne zajęcie, polegające na wyśmiewaniu na blogu wszystkiego, co piszę. Biedził się i trudził, czytał moje wpisy, czytał wszystkie komentarze, musiał chyba poświęcać na to lwią część doby, niestrudzenie wrzucał trackbacki do swoich wypocin, żebym wiedziała, że o mnie pisze. Jego kolesie wrzucali mi linki do niego w komentarzach, licząc na to, że tam zajrzę, wkurzę się i będzie zabawa. NIC Z TEGO. Zajrzałam tam raz i nigdy więcej tego nie zrobiłam. W końcu ktoś życzliwy doniósł mi, że blog umarł śmiercią naturalną. Prawdopodobnie sponsor uznał, że nie będzie wyrzucał kasy w błoto.

  Czasem ktoś „rzyczliwy” podrzuci mi link do portalu Racjonalista, gdzie jakiś pseudo-racjonalistyczny półgłówek wypisuje o mnie brednie. To również olewam, ale traktuję to jako wyróżnienie – widocznie kogoś mocno zabolało co piszę.

  Inny rzyczliwy postarał się, żeby wywalić mój blog z rankingu blogów na WP.

  Wszystko to jest dla mnie pięknym dowodem, że moje słowo ma wielką moc i że moja działalność mocno psuje robotę parchatych Chazarów.

 10. @Stawol
  Tak. Przeymślałem sobie to wszystko nieco wcześniej i uznałem, że tutaj nie chodzi o walkę z systemem itp., tylko o to żeby tworzyć świat w którym chcielibyśmy żyć. Zawsze o to chodziło, tylko czasami w tym wszystkim człowiek zapomina.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.