Nauczono Polaków czuć wstyd, że są Polakami

UWAGA!!!

Iza40 napisała w komentarzu: „W linkowanym źródle barmanka nie mówi o wstydzie tylko o tragedii. Pomyliłaś się Mario czy zmienili tekst?” TAK, ZMIENILI TEKST! Skopiowałam to z artykułu „Ctrl+C” i „Ctrl+V”. Widocznie mieli dużo wejść z mojego bloga i się zawstydzili.

Napisałam komentarz na WP, że ocenzurowali tekst, ale go nie opublikowali.

—————————

Z czytnika RSS zaatakował mnie przed chwilą tytuł „Przyjaciele Jamesa Nolana opowiadają o dramacie jaki spotkał ich Polsce„. Ten tytuł co najmniej delikatnie sugeruje, że Polska to kraj, w którym ludzi spotykają „dramaty”.

Przyjaciele Jamesa w rozmowie z The Sun opowiedzieli o dramacie, jaki spotkał ich podczas pobytu w Polsce. – To miała być podróż marzeń – wspominają. Grupa 21-latków a wśród nich James, Adam Cullen, Aaron Eustace, Stephen, Aidan Willoughby, Niall Eustace oraz Eoin Burke chcieli z bliska zobaczyć Euro 2012. Podróż do Polski planowali od kilku miesięcy – chcieli zobaczyć Gdańsk, Poznań, Toruń oraz Bydgoszcz.

Wspaniali, młodzi ludzie z cywilizowanego kraju przybyli do naszego kraju zrealizować wieloletnie marzenia o wyprawie życia. Niestety, spotkał ich straszliwy i niewyobrażalny dramat!

Wyobraźnia zaczęła mi podsuwać straszliwe wizje… Oto wspaniały, cnotliwy młodzieniec zostaje uprowadzony przez jakich polskich zawszonych i brudnych sodomitów i gomorytów i złożony w ofierze w jakimś rasistowskim rytuale. A jakby tak jeszcze okazał się żydem, to dopiero by było…

Zapytana o sprawę barmanka mówi:

– Pamiętam tego chłopaka, był taki miły i przyjazny, to taki straszny wstyd.

Babsko odruchowo zapada się ze wstydu pod ziemię i wali się w piersi w imieniu naszego krwiożerczego i mordującego wszystko, co się rusza narodu. Bo przecież to my, a nie Niemcy mordowaliśmy żydów, to u nas były polskie obozy śmierci, okradaliśmy ich ze złotych zębów i majątku, będącego dorobkiem wielu pokoleń, a Jedwabne to na pewno tylko wierzchołek góry lodowej.

Dalej następuje szczegółowy i dramatyczny, jakby żywcem wycięty z Agaty Christie opis, jak to młodzieńcy szukali swojego przyjaciela:

– Kiedy obudziliśmy się rano i zauważyliśmy, że go nie było natychmiast udaliśmy się do informacji turystycznej, skąd skierowano nas na posterunek policji – powiedział Aaron Eustace. Inny kolega młodego Irlandczyka, Adam Cullen dodał, że robili wszystko, by odnaleźć swojego przyjaciela. – Wydrukowaliśmy ponad 500 ulotek, komunikaty o zagięciu Jamesa były wyświetlane na ekranach w strefie kibica oraz na stadionie przed poniedziałkowym meczem

Robili wszystko, żeby odnaleźć swojego przyjaciela… niestety, znikł jak kamień w wodzie. Pamiętajmy, Polska to przecież dziki kraj.

Ale nagle… pojawia się jaśniejszy promyczek…

Irlandczycy byli pod wrażeniem, jak sprawnie działa polska policja. – Byli genialni i niesamowici, bardzo dziękujemy im za pomoc – podkreślili.

Jak to wspaniale, że przynajmniej policja jest tu cywilizowana.

Autor nie ustaje w wysiłkach wyciśnięcia gorzkich łez z oczu czytelnika:

Kiedy otrzymali informację, że prawdopodobnie odnaleziono ciało ich kolegi, do końca mieli nadzieję, że to nie jego zwłoki wyłowiono z wody. – Udaliśmy się tam (do miejsca wyłowienia zwłok) z nadzieją, że to może być ktoś inny. Kiedy wracaliśmy do hotelu płakaliśmy przez całą drogę to był jakiś koszmar – mówił jeden z kolegów.

Ups… zwłoki wyciągnięto z wody? Jednak nie były rozczłonkowane i częściowo zjedzone? Cóż za rozczarowanie!

Szukam linku do ciągu dalszego – o, jest! Teraz wreszcie się dowiemy, jak bardzo niebezpiecznym krajem jest Polska.

Wyniki sekcji zwłok 21-letniego Jamesa Nolana z Irlandii

W czwartek została przeprowadzona sekcja zwłok. – Sekcja potwierdziła nasze wstępne ustalenia, że był to wypadek, a mężczyzna utonął. Nie stwierdzono śladów działania osób trzecich. Jeszcze musimy poczekać na wyniki badań fizyko-chemicznych, które wskażą m.in. czy kibic był pod wpływem narkotyków lub alkoholu – powiedział prokurator Bojarski.

Prokuratura wydała rodzinie zmarłego kibica zgodę na odebranie zwłok.

Zwłoki Irlandczyka w środę przed południem z rzeki w centrum miasta wydobyli policjanci i strażacy, prowadzący poszukiwania. Już oględziny, przeprowadzone pod nadzorem prokuratura, wskazywały na tożsamość kibica. Zgadzał się opis jego wyglądu i elementów ubioru podany przez kolegów zgłaszających zaginięcie, a w kieszeniach znaleziono dokumenty osobiste,

Przy zmarłym, oprócz dokumentów, znaleziono karty kredytowe, pieniądze i telefon komórkowy. Na ciele nie stwierdzono obrażeń, mogących świadczyć o przestępstwie.

Tyle jazgotu, tyle mocnych słów i przesadnie dramatyczna narracja kończą się banalną konkluzją, że chłoptaś prawdopodobnie się uwalił jak świnia (z czego słyną brytyjscy kibice) i najnormalniej w świecie wpadł do rzeki. Co ciekawe, jego kolesie byli tak pijani, że jego nieobecność zauważyli dopiero następnego dnia rano („Kiedy obudziliśmy się rano i zauważyliśmy, że go nie było…”)! Historyjka niewarta uwagi ani uruchamiania dziennikarskiego warsztatu.

Samobiczowanie się barmanki okazało się przedwczesne i zupełnie nieuzasadnione.

A ja ze smutkiem myślę sobie, że jako naród daliśmy się upodlić i poniżyć jak nigdy wcześniej.

Medialny jazgot towarzyszący relacjom z ulic Warszawy również świadczy o tym, że wrogie i obce siły udające wolne i polskie media konsekwentnie robią nam czarny PR. Na przykład dowiedziałam się z Gazety, że polscy kibole pobili się z rosyjskimi kibicami.

Rzecz jasna niemal wszystkie zadymy to chamskie prowokacje tajnych, antypolskich służb, histerycznie nagłaśnianie w antypolskich mendiach. Na szczęście naród nie jest głupi i nie daje się wrabiać w niepotrzebne awantury.

23 komentarze do “Nauczono Polaków czuć wstyd, że są Polakami

 1. …i za to wszystko zapłaciliśmy my. Ja nie dałem zgody na organizację mistrzostw, ale kogo to obchodzi. Liczy się PR – Pierdolona Reklama kraju, bynajmniej nie polskiego…

 2. Najwyzszy czas, zeby Polacy i nie tylko poczuli ulge , ze nie sa szatanskimi wypierdkami stosujacymi swoj diaboliczny talmud skierowany przeciwko calej Ludzkosci i Naturze :

 3. W linkowanym źródle barmanka nie mówi o wstydzie tylko o tragedii. Pomyliłaś się Mario czy zmienili tekst? Natomiast niektóre komentarze pod tym artykułem mnie załamały. No kuźwa to tragedia dla rodziny, wiem, bo to przezyłam, ale przeciez chłopak nawalił się jak massershmitt i cóż…

 4. Iza40 ! Talmud nakazuje tez terroryzowac kobiety i nie tylko gojskie i jest to tez utajniane przez obrzezanych „wybranych”.

 5. LogoPedant ! Wspaniali Polacy potrafia jednak nawet w tym piekle sobie poradzic i nawet tak opluwani „kibole” wiedza, co jest grane :

 6. Polacy – Żydzi. Relacje w latach 1944 – 1947, wykład prof. Marka Chodakiewicza, 5 części.

  prof. Chodakiewicz to jeden z niewielu amerykańskich naukowców akademickich, którzy nie są umysłowo chorymi filosemitami.
  w przystępny i rozumny sposób wyjaśnia zawiłości historii wojennej kresów.

 7. Jak sie wyjedzie na dluzej za granice, to kompleksy znikaja, nie jestesmy ani gorsi ani lepsi od innych. Wcale nie jestesmy narodem pijakow jak nam zawsze wmawiali, w Niemczech widzialam wiecej nawalonych rodowitych Niemcow, niz w Polsce.
  Ciesze sie, ze tu gdzie mieszkam, w moim miescie w Kanadzie, Polacy ciesza sie bardzo dobra opinia. Mamy reputacje bardzo pracowitych, solidnych i uczciwych pracownikow. Kanadyjczycy podziwiaja Polskie kobiety, ze umieja gotowac i dbac o dom i o siebie (otyla Polka to tu rzadkosc). Wczoraj przesluchiwalam kierowce TIR-a Polaka, i uslyszalam komentarz od prawnika z przeciwnej strony, ze przeciez to taki solidny, uczciwy Polak, na pewno sedzia bedzie mial sympatie dla niego (mimo, ze nie zauwazyl rowerzysty, ktorego potracil).

 8. A ja się wstydzę tego, że jako naród zbyt często się wstydzimy 😉
  Przynajmniej takie można odnieść wrażenie. Kiedy jeszcze mieszkałem w rodzinnym domu i oglądałem telewizję, zawsze rzucał mi się w oczy sposób, w jaki przedstawiano statystyki. W Polsce przestępczość jest taka i taka, 20% większa niż w Unii Europejskiej. PKB wynosi tyle i tyle, trzy razy mniej niż średnia unijna. Jakikolwiek tylko nie byłby temat, zawsze było porównanie do średniej unijnej. Jakiś chory trend.
  Z jakiegoś powodu (jedni powiedzą, że to zorganizowania akcja, inni, że to wynik peerelowskiej demoralizacji społeczeństwa. Ma ktoś jakąś spójną teorię?) mamy tendencję do masochizmu. Największe polskie porażki (powstanie warszawskie, styczniowe, listopadowe) świętujemy z wielką pompą, podczas gdy chwile triumfu (zdobycie Moskwy, powstanie wielkopolskie) jakoś nam umykają. Ciągle kajamy się za nasze grzechy (Jedwabne) a dobre uczynki (tolerancja rasowa, narodowa i religijna w I RP) jakoś nie dają nam powodów do dumy.
  Doprawdy dziwi mnie, że Polacy jako naród, mają w sobie tyle niczym nieuzasadnionej pokory. Gdybyśmy byli normalnym narodem, mielibyśmy w stolicy łuk triumfalny na pamiątkę Bitwy Warszawskiej 1920, kiedy uratowaliśmy osłabioną wojną i epidemią Europę przed czerwoną hołotą ze wschodu! Mielibyśmy muzea poświęcone polskiej tolerancji wobec ludzi innych narodowości i religii i jedynej konstytucji ówczesnej Europy!
  Może i podziw dla dokonań swoich przodków i narodu to warcholstwo, faszyzm i ksenofobia. W takim razie jestem niereformowalnym warchołem, faszystą i ksenofobem. I jestem z tego dumny!

 9. Tylko ludzie o złej woli i szemranych interesach , Antypolacy lub zupełni ignoranci mogą coś takiego napisać . To się w głowie nie mieści,że takie głupoty można wypisywać. W czyim interesie takie artykuły są serwowane ?
  Po prostu całkowite zdziczenie obyczajów i wroga polityka w stosunku do Państwa Polskiego i Polaków.

 10. @ Iza40: ja to skopiowałam z artykułu „ctrl+c” i „ctrl+v”. Widocznie mieli dużo wejść z mojego bloga i się zawstydzili. Zaraz to dopiszę do tekstu.

 11. Jeszcze raz odsyłam do Michalkiewicza, on wyjaśnia, dlaczego Polska ma przestać istnieć. Mamy pecha żyć między dwoma wielkimi mocarstwami o imperialistycznych ambicjach. Polska ma stanowić strefę buforową między tymi imperiami, więc najbezpieczniej by by było, gdyby tu rosła gęsta, nieprzebyta dżungla. A i żydzi mają tu swoją drugą „ojczyznę”. Izrael nie będzie istniał zawsze, już niedługo zostanie zmieciony z powierzchni ziemi, więc naród wybrany pilnie poszukuje nowej ziemi obiecanej. Jak widać Polacy przeszkadzają wszystkim.

 12. Cudzoeziemcy uwielbiają do nas przyjeżdzać! Pracuje w międzynarodowej firmie (no, dobra, korporacji) i wielu się tu przewinęło, na własne zyczenie przedłuząli pobyty. a jedne Amerykanin nawer mieszkanie kupił i nei zamierza się stad ruszać! A to wcale nie wielkie miasto, tylko takie tam 80-tysięczne coś. Ale ludzie, Polacy znaczy, gadają, ze pewnei luia tu przyjeżdzać, bo tanio, bo laski latwe, bo się czują lepsi wśród polskiego motłochu. I tak Polacy myślą pozytywnie i potrafią się docenić:-(

 13. Strasznie mnie irytuje to sterowanie uwagą ludzi, czyli ich energią. Nic, trzeba po prostu pogłębiać świadomość ludzi. Pozytywne jest to, że w moim kręgu praktycznie wszyscy zdają sobie sprawę z tych manipulacji. Manipulacja to jedno, a jak to wpływa na procesu energetyczne pośród ludzi – to drugie. Generalnie nawet takie doniesienie prasowe może stworzyć sobie takiego małego mini-egregorka czasowego.

  Ad vocem, potęga prasy jest niesłychana, bo tworzy energię tłumu, choć tłumu jako takiego nie ma w sensie fizycznym. Byłem ostatnio na większej imprezie masowej skupiając się szczególnie na odczuciach związanych z tłumem. Powiem szczerze, trudno jest nie iść za tłumem, ale właśnie pójście inaczej niż tłum, a zwłaszcza obserwacja tłumu z góry, daje większą szanse na bezpieczeństwo i podjęcie słusznych decyzji.

 14. Astromario, tak właśnie jest, mamy fatalne położenie geopolityczne i jedyny polityk, który w tym trudnym położeniu umiał lawirować to był Piłsudski. Nie jestem jakąś tam ślepą fanką Piłsudskiego, ale tego jednego nie można mu odebrać czyli świadomości naszego fatalnego położenia. Miał ten zmysł, że trzeba układać się z lewa i prawa symetrycznie, trzymać z Niemcami przeciwko Ruskim i z Ruskimi przeciwko Niemcom, gdyby się Piłsudskiemu nie zmarło przed wrześniem 1939 roku losy wojny nie byłyby tak tragiczne dla Polski, ale jak widać, pecha mamy nieustannie. Nie ma drugiego polityka, który umiałby realizować „testament” Piłsudskiego, wszyscy po nim popełniają tak katastrofalne kaskady błędów, że jedyne logiczne wytłumaczenie, jakie się pojawia, to takie, że musi być w tym jakiś cel.

 15. Bo nasi politycy nie są nasi. To podstawione pionki, realizujące obce cele. A głupi jak but naród wciąż gania na wybory i wciąż masowo wybiera, mimo, że za każdym razem każda nowa władza doprowadza kraj do stanu zupełnego rozkładu. Nie rozumiem, jak można głosować wciąż na te same kanalie i wciąż zrzędzić. Czas się przebudzić i olać wybory, a potem stworzyć własną listę kandydatów niezwiązanych z żadną partią i wybrać spośród nich, tak, jak zrobili to Islandczycy.

 16. zydzi (polskojezyczni) …popisowy numer tzn jeden z wielu
  Dwóch dziennikarzy Radia Eska Rock Michał Figurski i Kuba Wojewódzki w audycji po meczu Ukraina – Szwecja, który wygrali gospodarze, mówili, że Ukraińcy powinni przegrać albo co najmniej zremisować i w związku z tym jeden z nich „zachował się jak prawdziwy Polak” i „wyrzucił swoją Ukrainkę”. Największe oburzenie wywołały jednak słowa: „Gdyby moja była chociaż odrobinę ładniejsza, to jeszcze bym ją zgwałcił”. Ukraińskie MSZ zażądało, aby polscy dziennikarze przeprosili za to, że obrażali Ukrainki. Przeprosiny ostatecznie zostały wypowiedziane, ale tak naprawdę słowa dwóch dziennikarzy-celebrytów nigdy nie powinny paść w eterze. Wypada tu się zgodzić z tymi, którzy głośno wyrażają swoje oburzenie. To, co wyemitowano na antenie Radia Eska Rock, nie może być zaakceptowane przez cywilizowanego człowieka i demokratyczne społeczeństwo.

 17. Niereligijna ! Takie mendy bezczelnie psuja i profanuja mendialnie, to czego sami nie moga miec i probuja upodabniac do siebie cale otoczenie, bo z kim przestajesz takim sie stajesz.

  Pejsate, wsciekle „psy” mendialne szczekaja z klamliwa slina coraz glosniej, bo karawana prawdy dalej jedzie coraz to szybciej i szczekaczki najlepiej wylaczyc, bo tym niepotrzebnie goje sie denerwuja , kiedy to sila lezy w spokoju :

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/poznaj-zyda/#comment-18588

 18. Za oceanem lunatycy sie budza, tu w Europie chodza barany zakrecone pilka nozna i alkoholem . Patriotyczne nastawienie tez widac po flagach zawieszonych w oknach albo przyczepionych do samochodow.

 19. Bezwstydne i wyrafinowane bestie potrafily bezczelnie wykorzystywac poczucie „winy” zbiorowej wymuszajac tym „odkupienie” za ten „grzech”. Wszystkie prawdziwe fakty historyczne musialy dlatego byc bezwglednie tlumione przez roznego rodzaju inkwizycyjne macki dzialajace z ukrycia.

  Kradnac ludziom przeszlosc kradnie sie im przyszlosc. Obecne warunki i wspolczesnosc wskazuja jednak na bardzo silne powiazania z tragiczna przeszloscia, gdzie niezliczone ofiary ludobojstwa krzycza o wyjawienie prawdy, o sciagniecie nieprzenikalnych zaslon z roznych bogow czy sztucznie tworzonych niebezpieczenstw w medycynie albo „terrorystow”, kiedy to w rzeczywistosci „kontrolerzy” prowokuja z ukrycia rozne akcje terrorystyczne, ktore uzywaja jako przyczyne do dalszego rozkrecania terroru kontroli i wojen.

  Teraz kazde dziecko przeciez o tym wie, ze napasc „Polakow” na radiostacje w Gliwicach bylo tylko zainscenizowana sciema mendialna , histerycznie rozprowadzona w swiat przez owczesna propagande.

  Poprzez strach jest osiagany paraliz uniemozliwiajacy obrone , a co wiedzial juz Lukrecjusz : Strach jest ojcem wszystkich bogow !

  Madry zyd to zakonspirowany zyd i straszacy z ukrycia sfalszowanymi kartami historii, a o ktorych kazdy czlowiek musi sie dowiedziec, bo chodzi przeciez o zycie i przyszlosc nas wszystkich :

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/rewizjonizm-%E2%80%93-bat-na-zydowskie-klamstwa/#comment-18599

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.