Kolejna kretyńska akcja Avaaz

Owszem, podpisywałam ich petycje. Tak , wierzyłam, że robią dobrą robotę. Ale kiedy przysłali mi petycję z żądaniem, żebym zmusiła naszego ministra środowiska do podpisania morderczego dla naszej gospodarki pakietu klimatycznego straciłam do nich zaufanie.

Nie muszę Wam tłumaczyć, że globalne ocieplenie to bujda na resorach i pseudonaukowy przekręt wszechczasów (jest 18 maja, a za termometr oknem pokazuje prawie mróz). Wmawianie światu, że dwutlenek węgla jest odpowiedzialny za zmiany klimatu to szczyt nieuctwa i bandytyzmu.

Kiedy dziś dostałam kolejną petycję w sprawie klimatu (w tym przypadku akurat mają ciut racji, bo pieniądze „za klimat” trafiają do bezczelnych złodziei, zamiast do instytucji, które mogłyby zrobić z nimi coś w miarę sensownego) wkurzyłam się porządnie i napisałam do nich maila – chociaż wątpię, żeby raczyli przeczytać (zwłaszcza, że po polsku). Ponieważ prawdopodobnie mnie oleją zamieszczam jego treść na blogu.

Drogi Keith i Avaaz,
droga polska redakcjo
Proszę uprzejmie nie robić z nas idiotów. Naszej planecie nic nie grozi. A zwłaszcza nie grozi jej niewinny gaz, dwutlenek węgla. Nie musimy nikomu nic płacić. Światem rządzi mafia i bandyci, a wy, skoro jesteście tacy mądrzy, powinniście o tym wiedzieć.

Nie ma żadnego globalnego ocieplenia.

CO2 nie powoduje zmian klimatu.

Największym szkodnikiem na tej planecie są wielkie korporacje, które emitują do atmosfery siarkę, bisfenole i tysiące innych trucizn. Szkodnikiem i zabójcą jest też Monsanto ze swoimi diabelskimi wynalazkami, takimi jak glifosat i GMO. Zajmijcie się nimi i je zmuście do płacenia, a nie nas, praworządnych obywateli.

Jeśli nie wiecie o czym piszę poszukajcie sobie hasła „Klub Rzymski”. To jest ta banda psychopatów, którzy wymyślili tę całą ściemę z klimatem. Napiszcie petycję, żeby ich aresztować i zdelegalizować ich działalność.

Odwalcie się od klimatu. Klimatowi nic nie dolega. No, może z wyjątkiem chemtrails – kiedy stworzycie petycję zakazującą trucia nas z nieba? Zgadnę: NIGDY. A może zajmijcie się szczepieniami, które okaleczają i zabijają dzieci na całym świecie? Tego też nie zrobicie, bo nie macie odwagi.

Oto, co naprawdę zagraża klimatowi: geoinżynieria, czyli rozpylanie toksyn z samolotów

61 komentarzy do “Kolejna kretyńska akcja Avaaz

 1. Podałam tu wiele tropów do samodzielnego przemyślenia, ale zaślepiony wiarą konkatenator zignorował je wszystkie. Albo przyjmę jego wierzenia albo zostanę nazwana zakutym łbem, z którym nie ma dyskusji. Ja dyskutuję, a konkatenator zmusza do wiary. Z kim nie da się dyskutować?

 2. Bzdury, nieuctwo i dobrze opłacana demagogia. Wypracowanko dla idiotów, których tu, w tym blogu, nie znajdziesz.

  Po co tracisz swój (cenny, mam nadzieję) czas na nawracanie niewierzących w klimatyczną ściemę? W regulaminie bloga jest jasno napisane: misjonarzom wstęp wzbroniony!

  Obecna inwazja muzułmańskich, dzikich hord była zaplanowana już w roku 1871! To jest tylko i wyłącznie realizacja starego, iluminackiego planu zniszczenia Europy, chrześcijaństwa, islamu, żydów i ateistów jednocześnie. Oto słowa Alberta Pike, iluminata. Czytaj uważnie, bo o ateistach jest tam powiedziane, że zostaną wypuszczeni na Europę niczym wściekłe psy i będą ją niszczyć wraz z dzikimi hordami zamorskich przybyszy.

  Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

  W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

  Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

  Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

  To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie. (http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)

 3. I jeszcze jedno: poczytaj sobie o geoinżynierii. Wielkie mocarstwa (USRael) mają już broń pogodową. Dzięki tej broni mogą wywoływać upały, susze, powodzie i powodować tym głód oraz migracje. Ale o tym w mendiach głównego ścieku nic nie znajdziesz, u lewaków również próżno szukać tej wiedzy.

  Więcej info w tym wpisie (komentarze też trzeba przeczytać) https://astromaria.wordpress.com/2015/09/06/to-my-europejczycy-potrzebujemy-pilnej-pomocy-a-nie-imigranci/

 4. Ponadto podaje się, że im silniejsze jest El Nino, tym mroźniejsza zima. Są to tylko domysły naukowców.

  1. Domysły naukowców są nową religią Globalnego Ocipienia. Genialne!

  2. Im gorętsze lato i im silniejsze El Nino tym mroźniejsza zima – szkoda, że nikt nie zauważył, że to przeczy religii GO (średnia temperatur się nie zmienia)

  3. Może Generał Mróz przegoni z Europy afrykańskich amatorów życia na nasz koszt. Oby użył jak najsilniejszych mocy mrożących!

  http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/swiat,27/el-nino-nie-odpusci-az-do-wiosny-czy-to-oznacza-trudna-zime,178859,1,0.html

 5. Zapowiadają ciężką zimę w UK. Logiczny wniosek jaki możemy z tego wyciągnąć (jeśli jeszcze potrafimy logicznie myśleć) jest prosty: letnie „ocieplenie” ponad normę zostanie zredukowane przez mrozy ponad normę. W takim razie w wyniku nie mamy ani ocieplenia ani ochłodzenia http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/swiat,27/wielkiej-brytanii-grozi-najciezsza-zima-od-50-lat,179070,1,0.html

  Jakieś problemy z CO2 i tzw. „gazami cieplarnianymi” (które nota bene są takim samym prymitywnym oszustwem jak GO)? Spoko! Matka Natura poradzi sobie i z tym, bo ten świat tak został obliczony przez swoich kreatorów (kimkolwiek byli), żeby zawsze powracał do stanu równowagi: http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/ciekawostki,49/w-13-lat-pochlonal-40-proc-gazow-cieplarnianych-jakie-wyprodukowalismy,178984,1,0.html Tylko jeden mały Ocean Południowy! Może jego zdolność pochłaniania jest wyższa niż innych, ale JEST MAŁY! W takim razie wielkie oceany pochłaniają tego gazu jeszcze więcej! Pomijam oczywistą oczywistość, że CO2 jest gazem obojętnym, a raczej wielce pożytecznym – sprzyja bujnej wegetacji roślinnej, która pochłania jeszcze więcej CO2 i produkuje cudowny, uzdrawiający tlen!

  To wszystko są wiadomości ze skorumpowanego przez korporacje i służących im polityków mainstreamu. To nie są teorie spiskowe znalezione gdzieś u Alexa Jonesa czy Davida Icke. To jest TVN24, gadzinówka stworzona po to, żeby ludziom wciskać korporacyjną ciemnotę (pseudonaukę). Ale nawet te kłamliwe media muszą czasem napisać prawdę, żeby w przyszłości nikt nie mógł im powiedzieć, że jej nie pisały. Owszem, piszą ją, ale zahipnotyzowani szkolnym praniem mózgu (edukacja to tak naprawdę INDOKTRYNACJA!), atakiem ze strony mediów na rozum i migotaniem ekranu TV nie są w stanie samodzielnie rozumować ani wyciągać logicznych wniosków. Zahipnotyzowany (leming) nie widzi tego, co jest i widzi to, co mu się wmówi!!!!

 6. Jeśli ktoś jeszcze wierzy, że Avaaz jest inicjatywą obywatelską, to chyba jest skończonym idiotą. Avaaz otwarcie sprzyja „liberalnym” opcjom politycznym i najprawdopodobniej przez ludzi powiązanych z tymi właśnie partiami politycznymi jest prowadzony. PO jakoś nie było przez nich krytykowane, za to po obecnej ekipie rządzącej Polską jadą jak po burych sukach.

 7. Nawet nie wiem, co tam u nich słychać, bo od czasu kiedy się wypisałam przestałam tam zaglądać. Pewnie dalej walczą z gazami, szkoda tylko, że nie z tymi, które spadają na nas z samolotów.

  Misjonarze globalnego ocieplenia się nie poddają, właśnie próbowali zrobić kolejną zadymę w moim blogu o chemtrails. Jeden udawał, że jest w szoku, że może istnieć ktoś (to znaczy ja) kto wątpi w GO. Najbardziej wątpię w maju, czerwcu i lipcu, kiedy muszę się ubierać w ciepłą polarową kurtkę i włączać CO w mieszkaniu. Za to październik zdaje się potwierdzać ich tezę, bo od wczoraj mamy tu Afrykę.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.