Co channelingi od Gwiezdnej Federacji Światła mają wspólnego z wielką polityką?

Myślicie, że to głupi tytuł notki?

Że niby wielka polityka to sprawa poważna, a jakieś channelingi od rzekomych ufoków to kabaret i kupa śmiechu?

„Racjonaliści” zapewne tak właśnie „myślą”. To klasyczny błąd, który popełniają ludzie pokładający bezkrytyczną wiarę w jednym tylko typie informacji ze świata: w me(n)diach głównego nurtu i trzymający się „racjonalnego” (nie)myślenia niczym pijany płotu. Człowiek naprawdę dobrze poinformowany szuka wiedzy wszędzie, a do myślenia używa swojej własnej głowy zamiast polegać na objaśniaczach rzeczywistości z TokFm czy TVN.

Wiele lat temu nabrałam się na pewien piękny i jakże świetlany przekaz od Federacji Światła zatytułowany: „Czy chcielibyście, żebyśmy się ujawnili”. Przekaz ten ociekał wprost miłością i światłem, a ja byłam naiwna i spragniona sprawiedliwości, mądrości, dobra i zwyczajnej normalności. Skoro ziemska władza była w stanie zapewnić mi tylko odwrotność tego wszystkiego, czyli powszechną głupotę, korupcję, niesprawiedliwość, konflikty, wojny i totalną nienormalność, jakżebym mogła odrzucić tak wspaniałą ofertę? Oczywiście zakrzyknęłam radośnie, że chcę. I to bardzo!

Na szczęście profesor Jadczyk ściągnął mnie na ziemię wyjaśniając mi w mailu, że to ściema i że absolutnie nie należy wierzyć w podobne deklaracje.

W pierwszej chwili nie uwierzyłam, ale zaczęłam obserwować i analizować. I zaczęłam dostrzegać, gdzie w tych przekazach kryje się haczyk. Taki sam, jaki wędkarz przygotowuje dla naiwnych rybek: zjedz tłustego robaczka, zobacz, jaki jest smakowity… zrozumiesz swój błąd dopiero jak zjesz. Dzięki temu zrozumiałam, że przekazy ociekające miłością otwierają serce, zamykając jednocześnie racjonalny umysł – i to jest ich prawdziwy cel.

Zniechęcona do GFL (skrót od Galactic Federation of Light) generalnie straciłam zainteresowanie channelingami i przestałam je śledzić, chociaż ich wielbiciele wielokrotnie próbowali przyciągnąć do nich moje zainteresowanie. Z tego samego powodu najpierw dałam się nabrać, a potem nabrałam dystansu do pełnych pięknych obietnic przekazów Benjamina Fulforda i jego Bractwa Białego Smoka.

Niedawno wydarzyło się coś, czego (z powodu nieznajomości channeligów) nie skojarzyłam z GFL: w Internecie zaczęły krążyć pogłoski, jakoby Bill Gates został aresztowany. Niektórzy twierdzili, że aresztowano również innych reprezentantów psychopatycznych światowych elit i że jest to początek oczyszczania świata z kanalii i krwiopijców. Nauczona doświadczeniem powstrzymałam się z osądami i dobrze na tym wyszłam.

Dziś dowiedziałam się, że sam Zbig Brzezinski zapałał świętym gniewem na tych egoistycznych, bezwstydnych bogaczy, którzy mieli czelność zgromadzić w swych łapskach 99% majątku świata. Powiedział, że wobec ogromnej nierówności w bogactwie, które w przypadku najbogatszych zostało wygenerowane poprzez działalność społecznie i gospodarczo szkodliwą („unproductive”), nawołuje do bardziej ścisłej kontroli ogólnoświatowej działalności finansowej ma też nadzieję, że „sloganizacja” dyskursu politycznego zostanie odwrócona przez nową falę niezadowolenia. Chce, żeby utworzono „listę wstydu” ludzi, którzy się wzbogacili ponad miarę na spekulacji, ale którzy nie oddają społeczeństwu nic w zamian (nie dają nic na cele charytatywne, nie płacą podatków itp.), wpędzając w coraz większą nędzę 99% ludności świata i zasugerował, że ci dranie nie mają prawa, żeby żyć. [Szkoda tylko, że nie nakazał bankierom zablokować ich konta i sprawiedliwie obdzielić tym majątkiem biednych].

Ludzie zaczęli pytać, co się u licha dzieje? Zbig gadający takie rzeczy – to pachnie czystym surrealizmem!

Wszystkich, którzy już się ucieszyli, że świat zmierza w dobrym kierunku spieszę uspokoić – nic z tego, kochani!

To kolejna zagrywka psychopatycznych elit, z której (jak zawsze) ludzkość wyjdzie pokonana, a elity umocnione.

Niedawno otrzymałam link do filmu animowanego, wyjaśniającego prawdziwe cele GFL. Po obejrzeniu go wysłuchałam kilku przekazów GFL i wtedy wszystko stało się jasne. Dzięki jednemu zdaniu w nim zawartemu połączyłam te wszystkie, pozornie niezwiązane ze sobą wątki w jedno.

Kluczem do zrozumienia o co chodzi elitom jest klasyczna zasada:

Problem – Reakcja – Rozwiązanie!

Kojarzycie?

Jeśli nie, to zacznę od samego początku:

Apokalipsa zapowiada wielki ucisk i przejęcie władzy nad Ziemią przez Szatana, ale nie lękajcie się owieczki, bo Chrystus już nadchodzi i zetrze go w proch, a wraz z nim rzuci w otchłań piekielną wszystkich jego sługusów, czyli światowe elity.

Że co proszę?

Skoro nikt nie zna przyszłości poza samym Bogiem, to jakim cudem ujawniono światu Apokalipsę i jakim cudem owa Apokalipsa realizuje się niczym scenariusz filmu?

Pisałam już wcześniej, że Apokalipsa nie jest żadnym objawieniem bożym, lecz scenariuszem, według którego światowe elity pod wodzą owego rzekomego „Szatana” lub jak kto woli „Jaszczurów” (co na jedno wychodzi) realizują swój cyniczny plan zniewolenia ludzkości. Skoro więc Apokalipsa jest scenariuszem, to również jej „pozytywne” zakończenie musi się rozegrać według planów jej twórców. A skoro tak, to ów zapowiadany „Chrystus” nie może być prawdziwym zbawicielem ludzkości, lecz wręcz przeciwnie, będzie to jakaś osobistość, którą owe elity planują się posłużyć przy realizacji swoich diabelskich planów. Nie ma również nadziei na likwidację psychopatycznych elit, chyba, że „diabeł” po raz kolejny pokaże, iż podpisujący z nim pakt, po wykonaniu mokrej roboty, zawsze zostaną przezeń oszukani i strąceni do otchłani.

W Apokalipsie mamy PROBLEM: Szatan opanował Ziemię!

Bóg nie może na to pozwolić, więc REAGUJE.

ROZWIĄZANIEM jest przybycie Chrystusa, który zrobi tu porządek.

Co nam obiecuje GFL?

Mniej więcej to samo. Dowiadujemy się, że władzę nad światem przejęła bezwzględna elita ciemnych kabalistów, którzy nie tylko bogacą się na krzywdzie reszty ludzkości, ale zatruwają żywność, wodę i oszukańcze leki. Ale nie lękajcie się, bo nie jesteście sami. Wiedzcie, że we Wszechświecie istnieją nie tylko cywilizacje złych Jaszczurów, ale jest tam również miejsce dla istot dobrych i chętnych do pomocy. Te szlachetne istoty obserwują wasze zmagania i podziwiają cudowne postępy, które czynicie (???), więc nie pozostawią was samych sobie. Ludzkość będzie uratowana, a znakiem zbliżania się tych cudownych przemian będzie… (UWAGA!) aresztowanie bogatych i wpływowych bandziorów należących do ciemnego kabała! Zanim to jednak nastąpi, droga ludzkości, musisz się zgodzić, żeby zbawcy się ujawnili! Kochani, bądźcie dzielni, nie bójcie się swoich braci z kosmosu! Jesteśmy rodziną, więc nie macie się czego obawiać. Absolutnie, pod żadnym pozorem nie bójcie się kosmitów!

Czy w tym momencie wszystko staje się jasne?

Media wprawdzie milczą (czegóż innego możemy się po nich spodziewać?), ale w sieci szumi od plotek, że aresztowano Billa Gatesa i inne szuje. A więc mamy zapowiadany sygnał! Zaczęło się! Nasi obrońcy już nadlatują i nareszcie zdejmą z nas to jarzmo!

Ucisk panujący na Ziemi stał się nieznośny, czyli mamy PROBLEM.

Na szczęście mamy potężną i dysponującą fantastyczną techniką rodzinę w kosmosie, więc możemy liczyć na jej REAKCJĘ!

Liczne UFO już do nas lecą z ROZWIĄZANIEM naszych problemów.

Czy są jeszcze tacy, którzy nie słyszeli o Projekcie Blue Beam? Jeśli są, to niech czym prędzej poszukają informacji na ten temat.

A tu są wymienione przez mnie filmy. Radzę oglądać je w takiej kolejności, w jakiej je umieściłam, gdyż w innym wypadku Federacja Światła mogłaby Wam zamącić w głowach.

A tu inna zapowiedź bliskich kontaktów – bardziej „racjonalna”?

86 komentarzy do “Co channelingi od Gwiezdnej Federacji Światła mają wspólnego z wielką polityką?

 1. Doczepilam sie tych mendiow, bo robie im ta sama robote tylko na odwrot i nie popuszczajac i …oplaca sie to, bo inna glowna telawizyjna wylegarnia mitomanskich bzdetow na Niemcy ARD musiala juz puscic pare z klamliwej paszczy podajac prawde o akcji zwyklych ludzi z Izraela przeciwstawiajacych sie wojnie z Iranem, no bo zdali sobie z tego sprawe, ze byliby znowu ta czescia przeznaczona do …nastepnego holocaustu i podstawa do dalszych „interesow” banksterow.

  Ciekawa jestem, czy w polskojezycznej telawizji cos dzisiaj bekna, bo po paszczy tego niemieckiego psa widac nawet oznaki radosci z ulgi, ktora sie ma, jak nie trzeba ciagle lgac ze strachu o kawalek kosci, jako „nagrody”.

  http://www.tagesschau.de/multimedia/video/sendungsbeitrag163832_res-.html

 2. Tutaj izraelski diabel ma „problem”, ale nikt mu i tak nie wierzy i wyszly nici z grubych klamstw i z drugiej Palestyny w Polsce :

 3. Nie oglądam telawizji, ale używam programu paseczek, który przewija mi najważniejsze wiadomości. Bez czytania propagandowej ściemy, po samych tytułach, wiem, co jest grane, chyba nawet lepiej, niż gdybym krytycznie czytała newsy, bo takie „czytanie” uruchamia intuicję. Np. o „zamachu terrorystycznym” w Tuluzie i późniejszej akcji dowiedziałam się wszystkiego z tytułów TVN i RP. Żaden komentarz nie jest mi potrzebny.

  Na FB należę do grupy wzajemnej miłości Izraelitów i Irańczyków. Wkleiłam też link o protestach antywojennych w Izraelu. I co dziś z samego rana zapodał mi Paseczek? Że większość mieszkańców Izraela popiera wojnę z Iranem. Jasne, oczywiście, spróbowaliby nie popierać!

 4. Jakby kto pytał, co wiem z paseczka. Oto przykład:
  „Wyborczy prezent” dla Sarko? Merah zdominował kampanię
  Zwrot w kampanii wyborczej we Francji. Jeszcze tydzień temu tematem nr 1 była gospodarka i kształt UE. Po zamachach na południu kraju i operacji antyterrorystycznej w Tuluzie wszyscy mówią tylko o bezpieczeństwie. Pierwsze sondaże wskazują, że to korzystne dla Nicolasa Sarkozy’ego, jednak dyskusja o skuteczności państwa w wojnie z terroryzmem może się w końcu obrócić przeciwko obecnemu prezydentowi. Jego rywal Francois Hollande przekonuje: „Sarkozy zawiódł”.

 5. Teraz jeszcze myslacy, ze Grecy to lenie i kombinatorzy dobrze zyjacy na dlugach z „dobrotliwej” uny moga spojrzec na ten obrazek z lowieczkami i barankami na naszej wspolnej drodze:

 6. Zbig to jest dopiero …widzialam ten wywiad, w ktorym tak pieknie mowil i domagal sie sprawiedliwosci….nawet przez ulamek sekundy nie mialam watpliwosci, ze to sciema zeby ludem pokrecic, zamieszac i wiadomo co jeszcze. Na apele milosci, jako rozwiazania tez sie nie nabieram, ale sa jeszcze spontaniczne szczere akcje, trzeba jednak troche do nich z dystansem, bo w kazdej chwili moga sie obrocic przeciwko swojej pierwotnej idei. Z ciekawoscia obserwuje ostatnio fejsbookowa kampanie Iran-Loves-Israel i vice versa.

 7. Hmmm ogolem jesli moge sie wtracic ze swoim prywatnym zdaniem. To nasuwa mi sie pewien wniosek.
  Dajmy na to cala akcja, z tablicami o Annukakach etc. Zostala wymyslona, dzis zgodnie z pierwotnym planem kreuje sie taki o to obraz, by przecietnemu czlowiekowi wysunela sie mysl iz „cos w tym jest” a oni chca ta „Zatuszowac” Wiecie, historia o kosmitach + rzekome tuszowanie tego + coraz wieksza ilosc przebijajacych sie informacji, by w koncu pokazac „dobrych” kosmitow.Tylko jaki to moglby byc ostateczny efekt takich dzialan? Zielone swiatlo dla „Blue Beam” ew dla zbrojen?
  Jesli gdzies w swej „logice” popelnilem blad, bardzo prosze o poprawki, byc moze wiem o wiele mniej niz wy- a czlowiek w koncu cale zycie powinien sie uczyc.
  PS:To ze nazwalem to moim „prywatnym zdaniem” nie oznacza w zadnym razie iz jest to jedyna opinia o ktorej jestem „swiecie” przekonany, pokazuje wam tylko jeden z wielu moich wnioskow w tej kwestii
  Pozdrawiam

 8. poprawka, by bylo przejrzysciej :”(Annukakach etc. Zostala wymyslona (kiedys), dzis zgodnie(…)”

 9. Historia ludzkiej rasy jest zupełnie inna, niż dowiadujemy się z podręczników. Jeśli chodzi o takie seriale, jak „Starożytni kosmici”, to ja myślę, że tymi „kosmitami” byliśmy my sami i posiadaliśmy fantastyczną technikę, lepszą niż dziś, tylko potem coś się stało (Atlantyda? Inny kataklizm?) i zdziczeliśmy. Oczywiście nie wyklucza to naszych kontaktów z „bogami”, czyli przybyszami z innych cywilizacji kosmicznych.

 10. Co do mozliwosci z uprzednim „wysokim rozwinieciem technicznym” tez sobie o tym myslalem.Nigdy tez nie wykluczylem mozliwosci kontaktow.
  Zbyt wiele niedomowien by wierzyc w slowa z podrecznikow czy tez z Biblii/ innej religii. No coz, byc moze nigdy za zycia sie nie dowiemy^^

 11. Te wszystkie sciemy robia ciemni po to, zeby zatuszowac najwazniejsze, bo od czasow najwiekszego geniusza ludzkosci, ktory nazywa sie NIKOLA TESLA jest mozliwosc zycia w pokoju i w zgodzie z NATURA.

  Kazdy z nas wkuwal w szkole podstawowej „mantre”, ze tzw. perpetuum mobile nie istnieje , a to tylko po to, zeby zrezygnowani ludzie poddali sie terrorowi mafii ropy naftowej. Wkrecono ludziom innego „pustego” eugeniusza Einsteina, ktorego „teorie” mozna o d… rozstrzasc, bo podana przez niego w jego slynnym wzorze predkosc swiatla nie jest wartoscia stala !!!

  Z radoscia stwierdzam, ze ta okolo stu lat blokowana wiedza pojawia sie wszedzie i jest dostepna oraz zrozumiala dla kazdego, bo ludzkosc niezalezna energetycznie odcina sie juz od „wielkiej polityki” klamstwa i zniszczenia.

  Spedzilam wiele czasu przysiadujac „faldy” , ale trzeba nadgonic stracony nudnie czas w szkolkach i przerabiac ten fascynujacy i przynoszacy wyzwolenie temat wolnej energii i im szybciej to nastapi, to tym szybciej pozbedziemy sie wampirow energetycznych kradnacych energie ludzi i Natury:

 12. Księżyc jest sztuczny i szkodliwy.
  Kosmici, którzy przybyli na tę planetę, potrzebowali więcej niewolników. Kobiety z jednego krwawienia na rok, zaczęły krwawić co miesiąc. Produkcja większej ilości ludzi. To był główny cel powstania satelity. Polecam ponadto film Apollo18, który tłumaczy dlaczego od kilkudziesięciu lat nie wysyłamy tam żadnej załogi. Kamyczki, które pieczołowicie zbierały poprzednie ekipy, okazały się być organizmami, które potrafią się błyskawicznie poruszać i wnikać w ludzkie ciało. Film powstał na podstawie filmików dokumentalnych umieszczonych na you tube.
  Ziemia dobrze funkcjonowała bez tego ciała niebieskiego. Będzie mniej problemów z nim związanych.
  Ponadto, nie trzeba go zestrzelić, ani w żaden sposób usuwać. Ma sam odpaść w ciągu kilku lat. Tego podobno uczą chyba na lekcjach przyrody w klasach przedgimnazjalnych.

 13. Bartekpawel ! No tak , widac jak postep nalukowy przekazywany jest dalej w szkolkach , zeby eugeniusze z nich dalej wychodzily z tytulami i z podstawami do otrzymania „Nobla” , hi,hi.
  Moja teoria brzmi, ze Ziemia bedzie zawsze dobrze funkcjonowac z Ksiezycem, o ile szybko usunie sie tych popaprancow tworzacych te kosmiczne bzdury.

 14. Według mnie Księżyc,a szczególnie jego pełnia może odpowiadać za tzw świrowanie ludzi i inne tego rodzaju przypadłości,ponieważ związany jest z pływami,a jak wiadomo nasze organizmy zbudowane są w dużym procencie z wody.Mniej odporny organizm reaguje gwałtownie na ruch wody np w mózgu i generalnie praktycznie każdej tkance.Najsilniejsze pływy występują ponoć wtedy, gdy wpływy Słońca i Księżyca dodają się do siebie tzn Słońce,Księżyc i Ziemia położone są w linii prostej.

 15. Ziemia bez księżyca dobrze funkcjonowała. Trzeba patrzeć na konsekwencje jakie przyniosło jego wstawienie i cel jaki spełnia/ał, a także zadać pytanie jaki się żyło ziemianom bez jego obecności. Nie rozumiem też stwierdzenia zawsze będzie z nim dobrze. A było i jest?
  Moja znajoma wręcz się ucieszyła, słysząc że może sam wypaść z obiegu. Nie będzie co miesięcznych problemów.
  O tym, że jest to ciało sztuczne, wstawione przez wyższe cywilizacje, nie uczą w szkołach. W szkole jedynie przekazują, że najprawdopodobniej za kilka lat księżyc sam wypadnie z orbity. Przekaz od astronomów.
  Dlatego trochę się dziwię, że są ludzie, którzy chcą go zestrzelić, podczas gdy problem za parę lat sam się może rozwiązać. Nie wszystko czego uczą i przekazują w szkole jest bzdurą. Trzeba to jeszcze wypośrodkować.
  Mamy tendencję do wpadania w skrajności i wynoszenia na piedestał tylko jednego źródła informacji, negując pozostałe, które również mogą mieć rację.

 16. Dlaczego nie mogę publikować komentarza od razu?
  Niedawno wstawił mi się automatycznie, a teraz znowu musi czekać na publikację.

 17. Zakładając, że wcześniej nie było Księżyca, a sama grawitacja też mogła być na przykład dużo mniejsza, to takie stworzenia jak dinozaury czy też giganci (ukryta archeologia) mogły bez problemu żyć na Ziemi. Księżyc „odpadnie” od Ziemi, bo nie będzie już potrzebny, kiedy „une” swoje plany wdrożą i wykonają. Skoro ludzkość ma być według ichniego planu zniewolona w najbliższych latach, to i centrum Matrixa przeniesie się na planetę. Nie musieliby się już ukrywać…

 18. Tu sa zdjecia wskazujace na to, ze globalnego ocieplenia nie ma i jak juz to raczej napewno jest globalne ocipienie spowodowane przez pejsatych naufkofcow , bo takie popierdolone teorie moga tylko powstac w ocipialych , zgrzybialych mozgach stetryczalych parazytow ludzkosci i Ziemi :

  http://alles-schallundrauch.blogspot.de/2012/03/eisflache-des-nordpol-gleich-wie-vor-17.html

  Dzisiaj widac pelno szalejacych na niebie, bo latajacych z tonami chemii biale samolociki prowadzone przez ocipialych samobojcow na raty . Szkoda, ze nie znosze alkoholu, bo bym sie chetnie go napila dla poprawy humoru w czasach, kiedy rzeczywistosc jest gorsza od najstraszniejszych koszmarow ludzkich , bo stworzona przez upiornie niebezpieczne parchate lby.

  Na frasunek dobry trunek , ale parchaci cwanie wprowadzili „monopol” zeby golic gojow z pieniedzy oraz truc fuzlami.

  Tyton, to tez ich „monopol” na wielka kase , chociaz to tez mozna obejsc sadzac go na polach w ukryciu miedzy innymi roslinami, bo w koncu kazdy rolnik ma prawo posadzic sobie na swoim polu to, co potrzebuje, a ziemi jest wszystko jedno, co czlowiek na niej posadzi.

  Moj wujek robil cale zycie papierosy z naturalnego tytoniu i dlugo zyl, lubil tez sie napic swojskiej sliwowicy.

  Wybijajac w ten sposob ich „monopole” uzaleznione ludziska zaoszczedza duzo kasy i nie beda chodzic takie „strute”.

  W Ameryce wprowadzajac prohibicje bankstery dorobily sie olbrzymich fortun, za ktore kupily sobie stolki polityczne i do tej pory siedza na nich poprawiajac dochody dragami „farmaceutycznymi” robiac dalej „wielka polityke” zniewalania i niszczenia ludzkosci. Chanellingi , ktore wypuszczaja diably propagandowe tlumacze , jako wpuszczanie w ciemny i slepy kanal kradnacy do reszty czas, zdrowy rozsadek i sily ludzi.

 19. Na Schodamidonieba znalazłam taki głos w dyskusji na temat przekazów:

  „Nie wszystkie przekazy pochodzą z uwalniających planów światła. Nawet, jeśli informacje tych istot wydają się bardzo piękne, rozsądne, fascynujące i dają pewne rezultaty, gdy się je zastosuje, stanowią część wirtualnego i mitycznego programu Dualnej Matrycy Ewolucyjnej. ONE WAS NIE UWOLNIĄ. (Radyum Solaris, Ramaathis-Mam)

  Dualna Matryca obejmuje cały materialny Wszechświat, z wszystkimi jego wymiarami. Wymiary różnią się oczywiście od siebie gęstością, (więc np. inne ciała zamieszkujących je istot) i poziomem obowiązujących ograniczeń, ale to ciągle Matrix – dualizm, rzeczywistość wirtualna, iluzja… Wszystkie cywilizacje, z różnych wymiarów, są tak samo „rzeczywiste” jak my, a podział na ciemne i jasne jest charakterystyczny tylko dla Matrycy.

  Z tej perspektywy cała koncepcja Wzniesienia – przejścia w czwarty czy piaty wymiar – jest niczym innym, jak tylko zmianą poziomu iluzji, ale ciągle w obrębie tego samego Matrixa. Oczywiście w ramach tej matrixowej gry istnieje mnóstwo różnych programów, których, zgodnie z naszym wyborem, możemy doświadczyć, ale niezależnie od tego, jak świetliste by się nam wydawały, nie uwolnią nas…

  Koncepcji wzniesienia przeciwstawiana jest w „Radyum Solaris” koncepcja Uwolnienia – wyjścia poza Matrix na tzw. Plan Boski. Każdy z nas może wybrać Wzniesienie, czyli przejście na inny poziom iluzji, potem kolejny i kolejny, aż do Uwolnienia, lub drogę na skróty: Uwolnienie z naszego wymiaru. Jest to najtrudniejsze, jednak nie niemożliwe. Uwolnienie to wyjście poza iluzję, poza dualizm… Arkturianie mówią, że jako cywilizacja dokonali transformacji przeciwieństw. Świadomość tej Cywilizacji stanowi dla nas jakby Gwiezdne Wrota między Dualną Matrycą a Rzeczywistością poza iluzją. Rzeczywistość określana jest jako Plan postrzegania nadsubiektywnego, na którym świadomość doświadcza swego zróżnicowania i jednocześnie swojej jedności z czystym, przejrzystym i doskonałym uczuciem Miłości odczuwanym w połączeniu i komunii z Absolutem. (Radyum Solaris)

  Czytam ostatnio uważnie przekazy od Galactic Federation of Light i stwierdzam, że podsycają bardzo mocno podział na Ciemne i Jasne, odwodzą nas od Jedności. Chcemy się zjednoczyć ze Wszystkim, co Jest, ale kto z nas chce zjednoczyć się z Ciemnością? W przekazach tych zrzuca się całą odpowiedzialność za wszystko na „Ciemnych” – to oni winni są całej istniejącej na Ziemi sytuacji. To podsyca niechęć a nawet nienawiść. Ostatnio pojawił się nowy wątek: teraz wszystko zostanie im odebrane i dane wam… ego nie może się już doczekać. Ogólnie Ciemność jawi się nam w tych przekazach jako Wróg numer jeden, z którym my jako Light Workers mamy walczyć do ostatniej kropli światła. A przecież Ciemność jest naszym przyjacielem, sprzymierzeńcem, nauczycielem, uzewnętrznieniem naszej własnej ciemności wewnętrznej, której nie chcemy jeszcze zobaczyć ani uznać. Staje przed nami jako zwierciadło, byśmy mogli się w nim przejrzeć. Gdy wewnętrzna ciemność rozświetli się, zewnętrzna odchodzi z naszego życia wypełniwszy swą służbę. W zewnętrznym zwierciadle odbija się już tylko nasze Światło.

  Żyjemy w czasach przyjmowania odpowiedzialności. Czy nie bardziej świetliste byłoby uznanie, że sytuacja na Ziemi jest odbiciem naszego stanu świadomości? To nie ciemność nas wykorzystała, tylko my oddaliśmy jej władzę. Paktowaliśmy z nią, szliśmy na wszelkiego rodzaju kompromisy. Aby gra, której chcieliśmy doświadczyć mogła zaistnieć, ktoś musiał wziąć na siebie rolę „Złego”. Czy z Ciemnością trzeba walczyć? Nie wystarczy po prostu być Światłem?

  Ciemność i Światło to tylko role w ramach dualnej Matrycy. W „Kromie”, Przesłaniu Wielkiego Centralnego Słońca Wszechświata, jedynym Uwolnionym jest Antor Zło – najbardziej krwiożercza bestia, która wypełniła swoją rolę ewolucyjną – w momencie, gdy wyraża pragnienie Uwolnienia. Koncepcja mówiąca, że obie strony są „sponsorowane” przez to samo źródło jest dla mnie zrozumiała. Jest to Matrix, który chce utrzymać nas w podziale na Ciemne i Jasne, Dobre i Złe.

  W tych ewolucyjnych puzzlach wszystko ma swoje uzasadnione miejsce, również istnienie lawiny przekazów, z których nie wszystkie, niezależnie przez kogo zostały podpisane, prowadzą do przejrzenia przez nas iluzji, w których żyjemy. To dla nas ważna lekcja wnikliwości i rozpoznawania tego, co znajduje się w pięknych złotych opakowaniach, odczuwania sercem każdego słowa przekazu. To również kwestia osobistego wyboru. Jesteśmy kochani i uznawani tak samo, niezależnie od tego, czy wybieramy jeszcze doświadczanie najróżniejszych programów proponowanych przez Dualną Matrycę, czy zapragniemy wznieść się poza wszelkie podziały.

  Wszystko wewnątrz dualnej matrycy nie jest prawdziwe. Jej działanie jest pełne mocy i potrzeba wiele determinacji, by przejrzeć, że żyje się w całkowicie wirtualnym świecie. „My wszyscy i wszystko, co stanowi zjawisko kosmiczne, z jego milionami wszechświatów, to baśniowy sen Boga.” (Radyum Solaris) Najpełniejszym mocy narzędziem umożliwiającym wyjście poza Matrycę jest pragnienie ponownego połączenia z wewnętrzną Boskością i naszą Istotą, wybrane drogą wolnej woli spośród miliona możliwości oferowanym nam przez Dualną Matrycę. Pragnienie połączenia i całkowite oddanie ma wypływać z absolutnie czystej wewnętrznej relacji z Boskością, opartej na bezwarunkowej miłości.

  Matryca istnieje, bo to my sami stworzyliśmy ją dla doświadczenia istnienia w pozornym oddzieleniu, by „pobawić się” w wirtualnej, nie prawdziwej rzeczywistości, tak jak teraz tworzymy wirtualne gry. Stworzyliśmy Dualną Matrycę w tak doskonały sposób, że będąc w niej całkowicie zatraca się świadomość jej nieprawdziwości, a iluzja staje się dla nas jedyną rzeczywistością. Myślę, że dla zabezpieczenia wprowadziliśmy w siebie instrukcje wyjścia poza grę w odpowiednim momencie i teraz właśnie się to dzieje.

  Wszystkie kolejne poziomy ewolucji działają w obrębie rzeczywistości wirtualnej, tylko coraz mniej gęstej. Z tej gry można wyjść przechodząc jej kolejne poziomy, a można bezpośrednio z poziomu najniższego. „Wygraną” będzie wyjście świadomością poza Dualną Matrycę z naszego poziomu. W tym kontekście Wzniesienie oznacza przejście na kolejny poziom ewolucji – iluzji; Uwolnienie wyjście poza grę, powrót na plan Boski, ponowne połączenie ze Źródłem Wszystkiego…
  Może to jest właśnie ten świat, za którym wszyscy tak bardzo tęsknimy…

  W zwierciadle ciemności
  moje lęki
  patrzą na mnie prosząc,
  bym je zobaczyła.
  Już czas je dostrzec
  i uznać ich istnienie

  Wtedy pozostaje mi już tylko
  ostatni, odważny krok,
  by znikły
  rozpuszczając się
  w Bezwarunkowej Miłości
  dla Jasności i Ciemności,
  dla Całości Istnienia.

  Nameya – Anna Burakowska”

 20. @ Pola: zgadzam się ze wszystkim. To ludzkość podtrzymuje tę iluzję i ją kreuje. Nie raz pisałam, że gdyby ludzkość się przebudziła i powiedziała „dość” wszystko to by znikło.

  Ludzkość po prostu śni sen wariata. Jak się wyśpi, to się obudzi i koszmar zniknie.

  My nie musimy czekać, aż lunatycy otrzeźwieją, my musimy się przebudzić sami i stać się zmianą. Nie jesteśmy Chrystusami, żeby cierpieć za miliony, każde z nas musi pracować indywidualnie, nad sobą, bo na innych prawie nie mamy wpływu. Nie jest naszą misją budzenie mas, lecz przede wszystkim musimy pracować nad sobą.

  W kasjopeańskim channelingu przedstawiona jest wizja przyszłości, w której ludzkość zostanie podzielona na dwie frakcje: jedna będzie żyła w niewoli „ciemnych”, a druga pod wodzą „Chrystusa”. Jaki piękny dualizm? Co się zmieni? Nic! Dalej będą „dobrzy” i „źli” i dalej będą ze sobą walczyć, bo przecież w imię dobra trzeba przelewać krew i pokrywać ziemię trupami. Jedyna różnica ma polegać na tym, że wreszcie będziemy w stanie widzieć tych „złych”, bo obecnie gramy mecz, ale nie widzimy, kto po przeciwnej stronie kopie piłkę i stale wbija nam ją do bramki.

  Ten blog dlatego właśnie nazywa się „Jestem za, a nawet przeciw”.

 21. Pola ! Piekny tekst i ten wiersz o …lekach , o strachu ! Przed czym ? Przed kawalkiem papieru ? Przed kazdym listem „urzedowym” ? Przed kazdym „paragrafem prawnym” ? Przed „nalukowymi teoriami” ? Przed innym czlowiekiem , ktory sam zraniony tez zyje w ciaglym strachu ?

  Zamieniono „byc” na „miec” , dzieki sprytnemu rozdmuchaniu ego, dzieki wywolaniu strachu przed …smiercia, ktora nie istnieje i jest przejsciem w inny wymiar energetyczny.
  Czego tu sie bac i skoro najwyzej moga zabic cialo , to niesprzedana wieczna dusza i tak pojdzie wyzej . Jezus Chrystus o tym wiedzial i przestrzegal przed handlem w swiatyni ducha, w swiatyni, ktora kazdy z nas ma w sobie.

  Nie zabijaj – odnosi sie rowniez do duszy ludzkiej, zeby jej nie dac zabic za trzydziesci srebrnikow .

  Pokochac samego siebie, to znaczy usmiechnac sie do kazdego napotkanego czlowieka , chocby byl pijany, bezzebny czy brudny. Glodnego nakarmic, spragnionego napoic, strapionego pocieszyc… , bo jakie to proste jesli wychodzi z serca i bez oczekiwania na „nagrode”.

  Jakie to niewazne zbierac pod siebie rozne „dobra” materialne, ktore i tak przemina , bo jedyna nieprzemijaca sprawa, jest to, co sie zrobilo z serca dla innych. Trzeba byc zimnym jak lod, albo goracym jak ogien i zadne tam takie szaro-bure sciemy.

  Spalic trzeba kawalek szmatlawego papierka , ktory nam wkrecono podstepem bez naszej zgody .

  Trzeba go jak najszybciej spalic bez uczucia „straty”, zeby samemu zobaczyc, ze pozostaje po nim tylko malenka kupka popiolu, ktory z latwoscia rozdmuchuje slaby wiatr. Nie ma czasu do stracenia, bo jesli my tego nie zrobimy, to kawalek zaplutego papierka spali nas.

  Przedkatoliccy przodkowie wiedzieli o tym, ze co stare i nieprzydatne po „zimie” trzeba spalic i splukac woda, zeby zrobic miejsce na odradzajace sie zycie na wiosne.

  Tu skondensowany w tresci urywek w tym temacie :

  Jak dowodzą wyraźnie wydarzenia dnia codziennego, nikt inny w żadnym okresie zapisanym w historii nie był w stanie zrobić tyle szkód i tak skutecznie przy pomocy czegoś mniej wartego niż świstek papieru, malutkiego papirusu i szczypty czarnej magii, jaką oni nazywają „hasbara”. Machając tym, przez siebie skonstruowanym monologiem spisanym na papierze, przed obliczem świata jak czymś na podobieństwo pradawnego kuponu na loterię otrzymanego w darze od wielkiego”7-11” z niebios, wypełnionego pewnymi trafieniami, którego ważność nigdy się nie kończy, to – religijne powieściopisarstwo żydowskie – okazuje się najbardziej niebezpieczną bronią masowego rażenia, jaką wymierzono w śmiertelnika, człowieka cywilizowanego. W myśl tego papierka (oraz zawartych w nim modłów) każda jednostka z tego miotu staje się udziałowcem sił zniszczenia, na podobieństwo cząstek radioaktywnych, których efekt zbiorczy przeważa masę krytyczną i nieuchronnie doprowadza do reakcji termojądrowej.

  Tu calosc tego artykulu , ktory warto przeczytac, bo ujawnia konkretne zrodla , bedace podstawa dzialan „braci starszych w wierze” :

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/03/04/%E2%80%9Epanstwo-zydowskie-co-to-naprawde-oznacza-i-dlaczego-reszta-swiata-powinna-byc-przerazona-na-samo-wspomnienie-o-tym/#more-19412

 22. Tu filmik z apelem do dziennikarzy i pisarzy w sprawie waznosci slowa pisanego w imie prawdy :

 23. …tu nie ma o czym pisać…….

  chyba zrozumiałem…….. 🙂 fajnie….

  ciesze się…!!

  pozdrawiam Wszystkich

 24. Każda religia ,ideologia ,polityka głoszona i stosowana ma zawsze dwie doktryny: – jedna wewnętrzna dla wtajemniczonych, a druga egzoteryczna dla „bydła” lub motłochu, którym można manipulować dowolnie w celu osiągania korzyści i założonego celu.
  Cele osiąga się kierując polityką przez tajemne organizacje kontrolowane przez wyznaczone organizacje i osoby np. Jezuici. Iluminaci, Bilderbergowie, rządy w poszczególnych państwach itp. , itd.

 25. Dusza slowianska panie Andrzeju istnieje,,istniala caly czas…i ewoluuje…ewoluuje ale istnieje i jest..nie trzeba nic odbudowywac! Przypominac tak..ale przypominac nalezy prawdziwe informacje,,ktore pojawiaja sie masowo wlasnie w ciagu ostatnich 12 lat….wczesniej nie mielismy o nich pojecia!
  Napewno wieciew panowiew ze skonczyla sie wlasnie Noc Swaroga.. i wstaje Dzien Svaroga! To dla nas wszystkich potomkow Slowian wielka szansa,,nalezy ja wykorzystac! Tak wiele dzieje sie w Rosji, na Slowacji…

  Ten urywek uwazam za zachecajacy do przeczytania calosci w artykule : ” Polska przedmurzem …Slowianszczyzny ? ” na

  http://grypa666.wordpress.com/

 26. Super wpis (trochę późno zauważyłam ale trudno).Temat channelinów ma swoją historię w zamierzchłej przeszłości kiedy wiedza została użyta przeciwko człowiekowi.
  Przeciętny Kowalski (przepraszam wszystkich Kowalskich) który dotyka tych tematów zachłystuje się wiedzą przekazywaną w channelingach, bo to coś nowego takiego extra ale ma zbyt skromną praktykę aby aby zobaczyć intencję i sens tych przekazów.Zwyczajnie daje się nabrać a kiedy się zorientuje jest już „po praniu mózgu” a „odprać” się trudno. Moim zdaniem ezoteryka to taka droga przez ruchome piaski, jak juz w to wtepniesz to musisz przejść do końca. Nie doceniamy „przeciwnika”, czasem angazuja sie w to ludzie ot z chęci zrobienia czegos dobrego i tu mam na mysli grupy tłumaczy które aktyualnie się organizują by tlumaczyć przekazy ( zapewne za jakąś opłatą). Mało kto się zastanowi kim są ci, którzy „odbierają od sił wyższych” te rewelacje. Za mało ufamy sobie samym, pokładając wątpliwej jakości wiarę w anonimowe „przekazy”, które mają nas wybawić od czego? OD NAS SAMYCH. Pozdrawiam cieplutko.

 27. @ nnka:

  Za mało ufamy sobie samym, pokładając wątpliwej jakości wiarę w anonimowe “przekazy”, które mają nas wybawić od czego?

  No właśnie! Biblia to też w znacznym procencie jej treści channeling i nie powiedziałabym, że pochodzi od przyjaznych bytów. Coś mi się zdaje, że większość channelingów wpuszcza ludzkość w kanał wmawiając im, że ktoś / coś ją zbawi i programując ludzi na ślepą, irracjonalną wiarę zamiast na samodzielne myślenie. Ludzkość generalnie błądzi ufając innym bardziej niż sobie (choćby politykom), ale pewnie to właśnie jest celem tych istot, które nas „hodują”. Dajemy się nabierać na demokrację i wybieramy „zbawców”, którzy załatwią za nas wszystkie problemy, a kiedy tego nie robią wybieramy innych i tak bez końca, zamiast wziąć kija i pogonić tych oszustów. Swoją biernością ludzkość doprowadziła do tego, że „władza” tak się uzbroiła i okopała przeciwko swojemu elektoratowi, że jesteśmy bez szans.

 28. Witam wszystkich.Od kilku miesiecy siedze Brazylii u medium Jan od Boga,pomijajac to co tutaj sie wyprawia,ciekawym jest to ze zadne z entity operujace przez niego, nie wypowiada sie na zadne tematy dotyzace wspolnej przyszlosci naszej i jakichkolwiek braci kosmicznych.Ot po prostu robio swoja robote nie zwazajac na to co dookola sie dzieje.Cos sie szykuje bo kiedys medium wspomnial o tym ze te rejony beda spokojne w nadchodzacym czasie, ale nic wiecej poza to.Ja ze swej strony jako medium uczestniczace w kilku kontaktach z naszymi bracmi, moge poswiadczyc ze harakter tych doswiadczen nie przypomina zadnych pochwalnych czy slodkopierdzacych 🙂 uniesien na temat kontaktow.Uwierzcie mi drodzy przyjaciele, one juz od dawna istnieja 🙂 Sam mialem przyjemnosc inkorporowac z kilkoma z nich i nikt nie wspominal o zadnych federacjach czy latajacych miastach cyganskich 🙂
  W momencie gdy dochodzi do kontaktu po prostu zaczyna sie pracowac razem.Do takiego stopnia reszta sie nie liczy ze nawet nie wiem jak nazywac istote z ktora wspoldziele siebie w tym momencie.Naprawde sa to nieistotne sprawy, liczy sie fakt ze mamy mozliwosc robienia czegos wspolnie.Drugim miejscem gdzie zeczywiscie energie sa niesamowite i absolutnie doswiadczalne jest podobne w tym sensie ze tak naprawde nie liczy sie jutro, ani to co moze nastapic.Mozna sie dowiedziec wiele ale taknaprawde liczy sie ten fakt gdy zaczynacie pracowac razem i doswiadczacie przecudownego uczucia bycia wspoltworca pieknych energii.Dajecie,dostajecie i dajecie i dostajecie.Wiem ze zabrzmi to moze jak wpis oszoloma, ale PROSZE zaytajcie sei swego serca czy to prawda-ONI juz tu sa, od bardzo dawna pracujac z nami jesli tylko wyciszymy sie na tyle by uslyszec ich szepty.Ostatnio zostalem poproszony by inkorporowac z jedna z istot.Poznalem ja kilka miesiecy temu podczas krotkiej „wizyty” ot prowadzila moje cialo przez ten czas, delikatnie i z czuloscia.To tak jakby po raz pierwszy ktos prowadzil Twoje cialo a Ty siedzisz na tylnym siedzeniu.Otoz ostatnio mialem wyjechac z tego miejsca wiec delikatnie zaczeto przypominac mi ze chca kontynuowac ten kontakt,ale zapewne moje ego postawilo sie,oj dzialo sie.
  W kazdym badz razie chodzi mi o przekaz jaki dostalem.Do podrozy po wchechswiecie i miedzy nimi uzywa sie ducha, ktory przemieszcza sie natychmiast.I to jest najpopularniejszy srodek komunikacji,wiec nie fale radiowe czy grawitacja tylko duch-energia inaczej-komunikuje sei ze soba.W naszym przypadku to jest po prostu forma dzwonienia do nas.I niestety dzwoni takze kupe „swirow” Jako ze w zasadzie my funkcjonujemy jeszcze w osi iluzji Dobro-Zlo gdzie z naszej perspektywy cos jest ok lub nie,gdzie raczej chodzi o doswiadczanie roznych polaryzacji tego samego.Choc tak naprawde to wszelki tzw.negatyw jest iluzja wykreowana przez nas samych by doswiadczas tego wlasnie.Bog z natury nie bylby w stanie wykreowac czegos co jest poza miloscia(ale to jest poza tematem).
  Wiec reasumujac 🙂 Z mojego puktu widzenia,wszystko co nt. przyszlosci czy to piajac czy po prostu przekazujac jest nieistotne.Tak naprawde sama droga jest istotna, tu i teraz.Jak zaczniemu nia isc to zobaczymy ze obok nas idzie niezliczona ilosc takich samych podroznikow jak my.
  I tylko to sie liczy
  Dziekuje i przepraszam za brak „ogonkow”

 29. Nie neguję takiej możliwości, że istoty kosmiczne mogą udzielić nam pomocy. Skoro „złe” byty mogą ingerować w naszą rzeczywistość, to dlaczego „dobre” miałyby mieć zakaz ingerowania? Ale… Ale musimy być ostrożni i mądrzy, żeby nie dać się zwieść tym „złym” udającym dobre. Wiemy już, że najczęściej używanym podstępem jest miłość. Jeśli jakiś przekaz zalewa nas miłością, to prawie na pewno jest oszustwem. Musimy pamiętać, że nie wolno naiwnie i ufnie otwierać czakry serca. Musimy zawsze pamiętać o rozumie i nim analizować wszystko, co do nas mówią. To wszystko.

 30. Astromaria ! Tu wiadomosc o opublikowaniu ksiazki o kamieniu filozoficznym z podaniem linka do jej bezplatnego zaladowania.
  Na wstepie jest krotki opis dotyczacy tej ksiazki zredagowany przez redaktora naczelnego „Nexus” Thomasa Kirchnera.

  Chodzi o ten slynny „kamien filozoficzny” przemieniajacy wszystkie metale w zloto albo srebro oraz dajacy wieczna mlodosc, a ktory zapowiadano w jednym objawieniu dotyczacego przejscia jednej epoki ludzkosci w nastepna i majacy w tym przejsciu jej pomoc.

  http://www.politaia.org/wissenschaft-forschung/technologie/das-buch-aquarius-alchemisches-wissen/

 31. 600 mln lat temu zaczęła się jatka. Imperium Drako napadło Orion i naście innych światów.
  Syriusz A sprzedając bronie i mind kontrolne sprzety naraziło na prześladowania Konfederacji Oriona i reszty światów na szwank i dladego Syriusz A został zaatakowany. Zapraszam do lektury uciekinierzy.rar
  na Polskie expansions

  http://www.zamba.pl/g/?link=https://www.facebook.com/groups/1471103933102977/1471628059717231/?notif_t=group_comment_reply
  http://www.zamba.pl/g/?link=https://www.facebook.com/download/212672675592963/uciekinierzy.rar
  Gady i ich porwania samolotow cywilnych. Od lat ’40 zniknelo az 80. http://www.youtube.com/watch?v=iZkZSnTCU5E&feature=share&list=UUqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCw
  Moja grupa Star Gate Universe: https://plus.google.com/u/0/communities/100844480023298194102

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.