GMO broń masowej zagłady; 15 marca marsz w obronie pszczół

Monsanto produkuje właśnie nowe, genetycznie zmodyfikowane pszczoły. Stare (czyżby przestarzałe, bo nienaukowe?) niech zdychają, bo nie da się ich opatentować. Skoro trwają prace nad nowym modelem pszczoły, odpornej na toksynę BT zabijającą „przestarzały” rodzaj tych owadów, to znaczy, że Monsanto przyznaje się tym samym do trucia pszczół, czemu do tej pory stanowczo zaprzeczało. Kłamstwo ma krótkie nogi, a freudowskie przejęzyczenia zdradzają kłamcę. Dokładnie tak samo było z Prozac’em. Wszyscy twierdzili, że zażywanie tej trucizny powoduje samobójstwa pacjentów, czemu firma Eli Lilly stanowczo zaprzeczała. Kiedy jednak patent na lek się skończył i trzeba było jakoś ratować to świetne źródło dochodu wypuszczono na rynek „poprawiony” Prozac, a reklama zapewniała, że w przeciwieństwie do „starego” ten nie powoduje skłonności samobójczych. Oj, kłamczuszki, kłamczuszki. Na szczęście ludzkość nie jest wcale tak głupia, jak się wam wydaje.

W bajki o nieszkodliwości GMO już nikt nie wierzy. Ale my mamy przecież „demokratycznie” wybrany rząd, którego zadaniem jest spełnianie woli narodu. I ten rząd pokazuje swoimi działaniami, że ma swój (?) naród w dupie.

15 komentarzy do “GMO broń masowej zagłady; 15 marca marsz w obronie pszczół

 1. Mnie już k***a ręce opadają na to, co wyczyniają durni nałkowcy, ale chyba najbardziej irytuje mnie fakt, iż zachowują się, jakby planeta była ich własnością. Do cholery! Ziemia jest wspólnym dobrem i ja się nie godzę na takie postępowanie. Szlag mnie trafia podobnie, kiedy widzę codziennie to cholerne, pokratowane niebo pełne trucizny w postaci chemtrails. Kto dał prawo komukolwiek, aby decydował za nas, co mamy oglądać i czym mamy oddychać. Najwyższy czas, aby tych psychopatów wystrzelić w Kosmos, bo jedynie Otchłań może ich zneutralizować… P.S. Dziś zaglądam do ogródka, bo jest piękna pogoda, ale już widzę te chemiczne krechy. Ech…, no jak się nie wkurzać, kiedy taki błękit zakichany jest od rana tymi smugami!!!??? 😦

 2. Nie oglądałam dawno pudła dla idiotów, ale wczoraj wieczorem włączyłam na chwilę i cóż widzę? Co reklama to z chemtrails, nawet zbiórka kasy na dziewczynkę z porażeniem mózgowym przyozdobiona pięknym widokiem nieba ze „smugą kondensacyjną”, bo „nałkofcy” podjęli niedemokratycznie decyzję o konieczności schładzania planety, która i tak prawdopodobnie zdąża ku zlodowaceniu.

  Niestety, ludzkość oddała im prawo do decydowania, bo nie protestuje. Jak widać protesty przynoszą skutki, jak choćby z ACTA czy na zachodzie z GMO, ale jeśli nic nie robimy, to mamy przerąbane.

 3. Te wszystkie „plagi” mitologiczne w postaci szaranczy , to pikus w porownaniu z obecnymi.
  ” Ucisk bedzie straszny” i jest porazajaco straszny, a „ci , co przezyli beda zazdroscic umarlym” i po sobie wiem, ze przezylam tylko po to, zeby dawac swiadectwo prawdzie , ktora nas uwolnia….

  LogoPedant ! Mnie juz mocno swedzi mozg, zeby znalesc kogos „technicznego” do wykombinowania dzialka laserowo -elektromagnetycznego do stracenia paru latajacych diablow.

  Trzeba nowej wersji koktajlu Molotowa z docelowa mozliwoscia zniszczenia paru latajacych komor gazowych…

  Bertolt Brecht pisal, ze dopoki znajduja sie debile militarne do mokrej roboty, to dopoty bedzie sie ten zabojczy interes krecil….

  Te „piloty” rozsypujace trucizny z gory, to sa najpodlejsze i najglupsze tchorze, jakie matka ziemia nosi, bo na niej urodzeni i wykarmieni zrzucaja niezliczone ilosci trucizn, zeby ja zabic . To sa wyjatkowo odmozdzone stwory, bo zaden ludzki glupek nie rozsiewal by trucizny, zeby ja pozniej wdychac i zjadac z roslinami, to sa wspolczesni kamikadze bez honoru, czci i wiary masowi mordercy, taki najgorszy rodzaj meskiej kurwy…, co to swoja matke i innych jej synow zabija dla paru dolcow ….

  To sa po prostu skurwysyny i to potoczne okreslenie nie moze oddac calej tej potwornosci, bo w ludzkim pojeciu takich okreslen nie ma…
  Monsanto, ktos przerobil na monsatan i to jest najblizsze prawdy okreslenie, bo ta szatanska bron wymyslily mozgi opanowane przez diabelskie moce.

  http://www.arkadia-polania.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=79:uniwersalny-zabojca-monsanto&catid=34:aktualnoci&Itemid=64

  Ten skurwiel chcial jak Szwejk „dobrowolnie” do wojska, ale nie zostal do niego przyjety , no to ten kurdupel psychiczny i fizyczny podparl sie swoja „wiedza” chemiczna przy I.G Farben, a na ktorej dorobil sie „Nobla” i ktorej to ” tej nagrody owoce” juz wszedzie widac i wszedzie mozna wdychac, no i jesc oraz pic do woli za darmo, albo nawet …tanio w supermarkecie.

  Szkoda, ze go do tego woja nie wzieli, bo takich „dobrowolnych”, to trzeba od razu na pierwsza linie frontu do ….odstrzalu !

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Fritz_Haber

 4. ” Ucisk bedzie straszny” i jest porazajaco straszny, a “ci , co przezyli beda zazdroscic umarlym”

  Będzie taki, na jaki ludzkość pozwoli. Nic nie jest przesądzone, przyszłość nie jest ustalona, to my ją sami tworzymy. Ktoś bardzo chce, żebyśmy uwierzyli, że będzie tak, jak on chce, ale my możemy pokazać mu Kozakiewicza gest.

  Monsatan może zbankrutować. Jest to realne i coraz bliższe realizacji. Jeśli uda się nam zablokować plany naszego satanistycznego nie-rządu, który działa przeciwko naszemu narodowi i chce nas wytruć GMO, to ten Satan będzie odliczał dni do swojego upadku. Wszyscy mają dość jego szatańskich wynalazków i z nich masowo rezygnują, tylko pejsata banda Tuska i jego „naukowe” dołowe i anielskie przydupasy się do nich obleśnie ślinią. Zamkniemy ich w obozach FEMA i do końca ich dni będziemy ich karmić tym genetycznym, „naukowym” gównem, z radością patrząc, jak im wyrastają ogony, a morgellonka ich dręczy jak Bush więźniów w Guantanamo. Amen, czego im z całego serca życzę.

  Na chemię z nieba mamy chembustery – tego jeszcze nie zakazali. A kto to robi? Może ten film trochę wyjaśni:

 5. Klara Immerwahr – to jest nazwisko zony tego diabla Habera, a o ktorej tak wymijajaco napisano w Wikipedii.

  Jej nazwisko znaczy „zawsze prawda” i rzeczywiscie ta „przemilczana” kobieta byla po stronie prawdy i zycia.

  Stwierdzila tez, ze „Natura jest tak samo pogardzana, jak kobiety” w szczegolnosci po tym, jak jej „maz” gazowal i mordowal szczury w celach nalkowych.

  Warto kliknac tlumaczenie na ten link:

  http://www.chf.de/eduthek/chemiewaffen.html

 6. Fajny artykuł jest na stronach Mirosława Dakowskiego o genezie potencjalnej inwazji na Iran.
  Z dnia poprzedniego artykuł, autor legitymuje się rozyjskojęzycznym nazwiskiem, ale treść jest warta co najmniej rozważenia.
  To odnośnie dygresji na temat bankructwa Monsatanu.
  Warte i głębszej uwagi.
  Pozdrawiam Wszystkich po okresie „czynnej” niebytności.

 7. My w RP zmuszeni jesteśmy toczyć ciężkie prze-boje z tutejszym nie-rządem o zakaz GMO, a tu proszę, jaka piękna optymistyczna wiadomość (zdaje się, że nie była jeszcze odnotowana na tym blogu):

  „środa, 15 lutego 2012 21:01
  W początkach lutego br. strong>Monsanto ogłosiło, że wycofuje się z Wielkiej Brytanii wskutek „opozycji wobec produktów GMO”. To jednoznacznie pozytywna wiadomość. Skądkolwiek Monsanto się nie wycofa, to tylko szczęśliwie dla mieszkańców tego kraju.

  Monsanto wreszcie zaczęło przegrywać na rynkach wielu krajów – i to nie ekonomicznie, ale wobec rosnącej świadomości tego, czym jest GMO. I czym jest samo Monsanto.

  W Europie GMO ma zakaz wstępu do większości krajów – choć jak wiadomo (…) Polska nie należy do tej „większości”. W Europie najbardziej spektakularny ruch wykonały Węgry nakazując spalenie tysięcy hektarów obsianych roślinami GMO, co zresztą jest jedynym zabiegiem, który ma szansę uniemożliwić im ponowne samo wysiewanie. Także żywność z Węgier – choć często etykietowana jako „produkt UE” – jest najbardziej bezpiecznym produktem na rynku spożywczym Unii.

  300 tysięcy amerykańskich rolników ekologicznych wystąpiło z pozwem przeciw Monsanto. Indie wkroczyły na drogę prawną przeciw Monsanto skarżąc ich o „biopiractwo”. We Francji niechlubny bohater tego postu [tj.Monsanto] przegrał właśnie proces o zatrucie pestycydami. Chiny zakazały upraw GMO. Fala przetacza się przez świat. I wielki wysiłek amerykańskich dyplomatów, którzy od lat lobowali na całym świecie w interesie Monsanto, zaczyna się marnować. Jeszcze jeden tragiczny „interes” w skali globalnej zaczyna się chylić ku upadkowi. Oby!”

  Tę radosną informację znalazłam na stronie:
  http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1200:monsanto-zmuszone-do-opuszczenia-uk&catid=44:swoje&Itemid=125

 8. Wiadomość o wyprowadzce Monsatana z UK została (niestety) zdementowana, tuż przed tym, kiedy miałam ją ogłosić na tym blogu i na transgenicznych organizmach. Co więcej (a raczej gorzej) Brytyjczycy mają coraz bardziej obojętny stosunek do GMO. Być może lata prania mózgu rozmiękczyły im ten narząd. Nadzieja w reszcie świata.

 9. Wpływanie na zmiany w DNA poprzez GMO jest celowe, bo prowadzi do degeneracji DNA i zmian w pożądanym przez elity światowe kierunku. Są też inne stosowane techniki prowadzące do masowych zmian w DNA .Zmiany w DNA mają pozbawiać ludzi ich odziedziczonych zdolności , które są zagrożeniem dla elit światowych i stąd te wszystkie działania korporacji farmaceutycznych, lekarskich, mediów uczestniczących w tym procederze, Chemitreals itp. itd.

 10. „Elyty” swiatowe, to jak szumowiny w garnku z zupa , ktore trzeba usunac, bo sobie jeszcze cos wykombinowaly wbrew prawom Natury i wyglada to tak, jakby wszy na glowie umowily sie do tego, jak maja zmienic DNA „gospodarza” i jego otoczenia .

  Maca „elyty” teraz duzo, bo jak sami twierdza, to w metnej wodzie najlatwiej lapie sie „ryby” !

  Niebezpieczenstwo rozpoznane to niebezpieczenstwo zazegnane – mowi niemieckie przyslowie , bo coraz wiecej ludzi sie o tych przekretach „elyty” dowiedzialo i dowiaduje dalej glownie dzieki internetowi i tej fali oswiecenia „elyta” juz nie powstrzyma…

 11. Jesli w czasie drugiej wojny ludzie glodowali, to bylo to spowodowane zamieszaniem i zniszczeniem wywolanym bezposrednimi atakami owczesnego wroga , ktory napadl na Polske z dwoch stron i juz w niej pozostal prowadzac podstepna wojne od srodka i teraz widac ta dalsza podstepnie trucicielska wojne polegajaca na zatruwaniu zywnosci, wody i ziemi, na leczeniu „lekami” i „szczepionkami”, na terrorze wychodzacym z faszystowskich urzedow i sadow, z propaganda telawizyjna wspomagana przez presstytutki, z lapankami szczegolnie na dzieci, z morderstwami „niewygodnych” dla systemu i mozna sobie przypomniec znowu ta piesn, bo niby ze starego filmu, ale bardzo aktualna :

 12. Mendia jak juz cos takiego pisza, to wiedza, ze to juz wszyscy wiedza i zeby nie bylo , ze sa do tylu z „wiedza” , ot pejsate presstytutki , bo najbardziej etyczne i najbardziej moralne, tak jak armia izraelska .

 13. @ Tekla: już raz to odkryli, ale potem dostali „wpierdol” od producenta tegoż herbicydu, czyli Bayer, więc odszczekali. Sprawa jest wiadoma od dawna, ale nic się nie robi, bo Bayer mógłby ponieść straty. Na naszym blogu o GMO był artykuł o tym, już dość dawno to było, i do tej pory nic się nie zmieniło. Pewnie zanim opublikują te dane, dostaną zakaz i nikt się nie dowie albo naukowe pismo im odmówi i zabawa zacznie się od początku. A pszczoły dalej będą ginąć.

  Bayer produkuje nawet środek przeciwko pchłom dla kotów oparty na tym świństwie.

  Przekonajcie się, jak stara jest to afera. Jak wpiszecie do Google imidakloprid, to wyleci mnóstwo artykułów nie o związku chemicznym, lecz o pszczołach.

  https://www.google.pl/search?client=opera&rls=pl&q=imidakloprid&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.