Piątek 20.01.2012 – światowy marsz przeciwko „szczepionkowej” cenzurze

Obywatelska akcja w sprawie nie cenzurowania informacji o szczepionkach i wolności wyboru szczepień – 20 stycznia 2012

Raphaël Sirjacobs oraz Béatrice Dupont- rodzice zmarłej Stacy (jej historia poniżej) apelują do całego świata o przyłączenie się w piątek, 20 stycznia 2012 do ich demonstracyjnego marszu w Brukseli. Oto treść ich apelu:

Organizujemy światowy marsz ku czci Stacy, Novy i innych ofiar szczepień na całym świecie. Apelujemy do wszystkich obywateli wszystkich krajów, aby wyszli na ulice miast, miasteczek i wsi: to musi się zmienić teraz! Pamiętajcie, aby zaprosić miejscowych dziennikarzy, media, ofiary i ich rodziców gotowych, do opowiedzenia swojej historii.

Zróbcie plakaty, banery, tablice z hasłem: NIECENZUROWANA INFORMACJA O SZCZEPIONKACH, WOLNOŚĆ WYBORU!

Będziemy szczęśliwi, jeśli wykorzystacie poniższe zdjęcie belgijskich bliźniaczek Stacy i Lesly.

Międzynarodowe wiadomości ujawniły ostatnio, że 14 dzieci zostało zabitych w czasie prób klinicznych pewnych szczepionek w Argentynie, 10 zmarło w Indiach, a wiele innych na całym świecie.

Co gorsze: według relacji Washington Post z 4 stycznia 2012 roku 14 ofiar śmiertelnych z Argentyny znajdowało się w grupie kontrolnej, a jeśli to prawda, dowodzi to, że bezpieczne próby kliniczne ze szczepionkami są oszustwem, a w tzw. „grupach kontrolnych” zamiast „placebo” stosuje się toksyczne szczepionki. Ocena bezpieczeństwa szczepionek jest zatem tendencyjna a nasze dzieci są niczym więcej niż świnki morskie!

Prosimy dołącz do nas 20 stycznia w czasie demonstracji na całym świecie!

Organizatorzy w Belgii: Raphaël Sirjacobs & Béatrice Dupont, rodzice Stacy i Lesly

Telefony komórkowe: 032/492983902 0032/498610088 0032/71438177

Historia Stacy

Stacy Sirjacobs zmarła w październiku 2011 r. w wieku 2 miesięcy, tydzień po zaszczepieniu pierwszą złożoną szczepionką. Jej rodzice desperacko walczą o uzyskanie wyników z autopsji. Zgodnie z prawem obowiązującym w Belgii każda nagła śmierć dziecka poniżej 18-go miesiąca życia wymaga przeprowadzenia sekcji zwłok w celu zbadania przyczyny śmierci, chyba że jedno z rodziców sprzeciwia się. Rodzice nie sprzeciwili się autopsji. Od października 2011 domagają się jej wyników bezskutecznie!

Tutaj można podpisać się online pod petycją rodziców o udostępnienie wyników autopsji: petycja rodziców Stacy

Stacy została zaszczepiona złożoną szczepionką mimo przeziębienia. Rodzice nie zostali poinformowani przez lekarza o skutkach ubocznych takiego szczepienia. Tydzień później dziecko z goraczką 39,9°C trafiło na ostry dyżur. Pierwsza diagnoza około godz. 16:00 brzmiała: wirusowe zapalenie przewodu pokarmowego (gastroenteritis ). Zbagatelizowano zagrożenie – nie uwzględniono możliwości ostrych powikłań poszczepiennych. Zwlekano z podaniem leków i wykonywaniem kolejnych badań diagnostycznych, aby obserwować rozwój choroby. W końcu dziecko przestało oddychać i przez trzy godziny prowadzono akcję resuscytacyjną. Ok. godz. 23:00 rodzice usłyszeli: ” Musicie być silni…” Stacy zmarła o 3:05 w wyniku sepsy (?). Co było jej powodem? Do dziś ukrywa się to przed rodzicami.

Nic dziwnego, że dziś rodzice Stacy apelują o nie cenzurowanie informacji o szczepionkach. Dla nich marsz 20 stycznia będzie miał wymiar osobistej tragedii, jaka być może nie wydarzyłaby się, gdyby informacje o zagrożeniach szczepień były przekazywane rzetelnie nie tylko do rodziców, ale i lekarzy.

Źródło

 

5 komentarzy do “Piątek 20.01.2012 – światowy marsz przeciwko „szczepionkowej” cenzurze

 1. Przemysł szczepionkowy jest coraz bardziej aktywny także we wprowadzaniu nowych szczepionek, próbują testować, gdzie się da. Dostałam maila z propozycją wzięcia udziału w badaniu działania szczepionek, dzięki uprzejmości interia pl:

  Cierpisz na astmę i alergię na roztocza zawarte w kurzu domowym?

  Poszukujemy osób cierpiących na astmę spowodowaną alergią na roztocza zawarte w kurzu domowym, którzy są zainteresowani udziałem w badaniu klinicznym.

  Chcemy zbadać czy szczepionka przeciw alergii (zwana także immunoterapią) zawierająca roztocza z kurzu domowego może zmniejszyć objawy astmy i zredukować potrzebę przyjmowania leków przeciw astmie.

  Rozpoczęcie badania planowane jest na sierpień 2011, a zakończenie na kwiecień 2013. Podczas badania muszą Państwo odbyć 13 wizyt w ośrodku. Każda wizyta będzie trwać mniej niż godzinę.

  W czasie badania będziecie Państwo przyjmować szczepionkę przeciw alergii w postaci tabletki doustnej, a także standardowe leki przeciw astmie.

  Jeżeli:

  · jesteś mężczyzną lub kobietą w wieku ≥ 18 lat,

  · cierpisz na astmę wywołaną roztoczami zawartymi w kurzu domowym,

  · używasz wziewnych leków przeciw astmie,

  · nie byłeś/aś hospitalizowany/a z powodu astmy w ciągu ostatnich 3 miesięcy,

  możesz zostać zakwalifikowany/a do udziału w badaniu klinicznym. Jeśli jesteś zainteresowany/a i chcesz dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt:

  Centrum Medyczne ProMiMed

  Ul. Okulickiego 51/285 , 31-637 Kraków

  Tel. 698 599 400

  promimed@promimed.com.pl

  Badanie posiada pozytywna opinię Komisji Bioetyki przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Krakowie i zezwolenie Ministra Zdrowia.

  Sponsorem badania jest firma ALK-Abelló A/S.

  Wiadomość została przesłana przez portal INTERIA.PL (adres do korespondencji os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków)
  zgodnie z punktem II.5. „Regulaminu świadczenia usług udostępniania kont pocztowych”
  http://info.poczta.interia.pl/regulamin »

  na zlecenie:
  ProMiMed sp zo.o., sp.k
  ul. Okulickiego 51/285
  31-637 KRAKÓW

  Autentyczność niniejszej wiadomości można sprawdzić pod adresem
  http://mailing.interia.pl/verify/?4ec6ebcdf7d50e1b77bc64b8eaaa9dcf

 2. Baba Jaga ! Na „swinska” testowano tez bezdomnych w Polsce …, wielu zmarlo. Teraz robia „lapanki” yntelygentnie rowniez przez net.
  Dobrze, ze ludzie sie budza i swoj potworny bol po utracie dziecka przekazuja dalej i zeby zapobiec nastepnym ofiarom.
  Dzieci i „ryby” glosu nie maja. Nasi mlodsi bracia czyli ukochane nasze zwierzaki tez sa ofiarami tej morderczej mafii.

  Wczoraj „odkrylam” u psa mojego przyjaciela guz, ktory sie pojawil po szczepieniu na wscieklizne, a ktore to szczepienie wraz z innymi sa wkrecane strachem wlascicielom zwierzat.

  Jesli chodzi o szczepionkowe ludobojstwo, to polecam strone ze Szwajcarii, gdzie bardzo dokladnie podane sa fakty historyczne dotyczace tego bestialstwa wobec dzieci, doroslych i szczegolnie Afryki, gdzie szczepionki spowodowaly AIDS.

  Ostrzegam, ze trzeba miec mocne nerwy, bo wystarczy spojrzec na te zakazane mordy, ktore tym tu kierowaly i kieruja w EUdSSR majacy juz nawet hymn „narodowy” i podaje tez strone na YT.

  http://www.geschichteinchronologie.ch/med/AIDS-als-impfschaden.htm

  http://www.youtube.com/watch?v=zX9Yi-OP-4c& feature=related

 3. @ Poganka: nawet nasz stary wet na stare lata ześwirował i próbował wcisnąć mojej starej Kici jakieś okropne szczepionki. Na szczęście byłam leniwa i nie pojechałam do niego, a potem wpadłam na trop tej szczepionkowej afery. Żeby było straszniej (pisałam już o tym), to usłyszałam w radiu, że nie należy szczepić kotów w łopatkę, lecz w łapkę, bo jeśli po tych szczepieniach kot dostanie raka, to się łapkę utnie i cześć, a z łopatką tak łatwo nie będzie. Ten wet, który to mówił, nawet się nie zająknął, że to jest niezbity dowód na to, że szczepić nie wolno – ani ludzi ani zwierząt, bo to jest zabójstwo i nowotwór. Na szczęście ja wyciągnęłam z tego własne wnioski i moje koty są nieszczepione. Na pewno się wściekną i zjedzą mnie w nocy, hehe 😛 (mam koty dlatego, że nie ma przymusu ich szczepienia, a psy niestety mają przerąbane).

 4. Przekazalam dalej info o tym marszu, jutro jeszcze raz zamieszcze na swojej FB. Ja juz nie pamietam kiedy ostatnio bylismy z nasza suczka u veta, poki co sami sie ze wszystkiego leczymy, lacznie z nia 😉

 5. Piątek 20.01.2012 godz.15:30 POZNAŃ
  włączamy się w światowy PROTEST PRZECIWKO „SZCZEPIONKOWEJ” CENZURZE
  Obywatelska akcja w sprawie nie cenzurowania informacji o szczepionkach i wolności wyboru szczepień – 20 stycznia 2012, Poznań, ul. Półwiejska, pod pomnikiem Starego Marycha.

  Protest urządzamy w solidarności z rodzicami zmarłej Stacy. Prosimy chętnych o pomoc w organizacji i nagłośnieniu akcji.

  Raphaël Sirjacobs oraz Béatrice Dupont- rodzice zmarłej Stacy apelują do całego świata o przyłączenie się w piątek, 20 stycznia 2012 do ich protestu w Brukseli. Cały czas przyłączają się kolejne grupy osób z całego świata. Oto treść ich apelu:

  „Organizujemy światowy marsz ku czci Stacy, Novy i innych ofiar szczepień na całym świecie. Apelujemy do wszystkich obywateli wszystkich krajów, aby wyszli na ulice miast, miasteczek i wsi: to musi się zmienić teraz! Pamiętajcie, aby zaprosić miejscowych dziennikarzy, media, ofiary i ich rodziców gotowych, do opowiedzenia swojej historii.

  Zróbcie plakaty, banery, tablice z hasłem: NIECENZUROWANA INFORMACJA O SZCZEPIONKACH, WOLNOŚĆ WYBORU! Będziemy szczęśliwi, jeśli wykorzystacie poniższe zdjęcie belgijskich bliźniaczek Stacy i Lesly.

  Międzynarodowe wiadomości ujawniły ostatnio, że 14 dzieci zostało zabitych w czasie prób klinicznych pewnych szczepionek w Argentynie, 10 zmarło w Indiach, a wiele innych na całym świecie.

  Co gorsze: według relacji Washington Post z 4 stycznia 2012 roku 14 ofiar śmiertelnych z Argentyny znajdowało się w grupie kontrolnej, a jeśli to prawda, dowodzi to, że bezpieczne próby kliniczne ze szczepionkami są oszustwem, a w tzw. ?grupach kontrolnych? zamiast ?placebo? stosuje się toksyczne szczepionki. Ocena bezpieczeństwa szczepionek jest zatem tendencyjna, a nasze dzieci są traktowane jak świnki morskie!

  Prosimy dołącz do nas 20 stycznia w czasie demonstracji na całym świecie!

  Organizatorzy w Belgii: Raphaël Sirjacobs & Béatrice Dupont, rodzice Stacy i Lesly
  Telefony komórkowe: 032/492983902 0032/498610088 0032/71438177″

  Historia Stacy z Belgii
  Stacy Sirjacobs zmarła w październiku 2011 r. w wieku 2 miesięcy, tydzień po zaszczepieniu pierwszą złożoną szczepionką. Jej rodzice desperacko walczą o uzyskanie wyników z autopsji. Zgodnie z prawem obowiązującym w Belgii każda nagła śmierć dziecka poniżej 18-go miesiąca życia wymaga przeprowadzenia sekcji zwłok w celu zbadania przyczyny śmierci, chyba że jedno z rodziców sprzeciwia się. Rodzice nie sprzeciwili się autopsji. Od października 2011 domagają się jej wyników bezskutecznie!

  Nic dziwnego, że dziś rodzice Stacy apelują o nie cenzurowanie informacji o szczepionkach. Dla nich marsz 20 stycznia będzie miał wymiar osobistej tragedii, jaka być może nie wydarzyłaby się, gdyby informacje o zagrożeniach szczepień były przekazywane rzetelnie nie tylko rodzicom, ale i lekarzom.

  W Polsce również zdarzają się równie szokujące i smutne historie związane ze szczepieniami.

  Historia Kubusia z Polski
  Jako noworodek został standardowo zaszczepiony szczepionką przeciwko gruźlicy w szpitalu, wkrótce pod pachą pojawiły się powiększone węzły chłonne, które zostały nacięte, żeby oczyścić je z ropy. Rok później Kubuś trafił do Centrum Zdrowia Dziecka gdzie leżał nieprzytomny. Okazało się, że jest chory na poszczepienną gruźlicę mózgu, którą prawdopodobnie wywołały prątki bydlęce ze szczepionki, jednak szpital i lekarze nie potwierdzili na piśmie tej diagnozy (wykluczono zarażenie gruźlicą). Kubuś zmarł w maju zeszłego roku. Mimo wielokrotnych próśb i pism, rodzice do dzisiaj nie otrzymali wyników sekcji zwłok, chociaż minęło już 8 miesięcy od śmierci chłopczyka!!! Lokalny Sanepid odmówił rodzicom prawa do uzyskania informacji czy lekarz zgodnie z obowiązkiem zgłosił niepożądany odczyn poszczepienny!

  WIĘCEJ INFORMACJI http://stopnop.pl/
  APEL DO PARLAMENTARZYSTÓW http://stopnop.pl/stowarzyszenie/dzialania/108-apel-do-parlamentarzystow-o-ujednolicenie-prawa-dotyczacego-obowiazku-szczepien
  PETYCJA DO MINISTRA ZDROWIA http://petycje.pl/7000

  ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROTEŚCIE!
  PEŁNA I NIECENZUROWANA INFORMACJA O SZCZEPIONKACH, WOLNOŚĆ WYBORU!

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.