Zdelegalizować polskość!

Pooglądałam trochę, jaką ściemę przygotowała telewizornia pod pretekstem przekazania relacji z Marszu Niepodległości 11 listopada. Próbowałam wcześniej obejrzeć kilka programów publicystycznych, ale nie dałam rady. Po prostu: NIE DAŁAM RADY! Prymitywizm i nienawiść syjonistycznych politruków produkujących się na wizji są porażające i jak dla mnie wręcz zabójcze. Jeśli mendia sądzą, że daleko zajadą na takiej prymitywnej, antypolskiej propagandzie, to się mylą, bo coraz wyraźniej widać, że Polacy mają już tego dość i że nawet najmniej świadomi zaczynają rozumieć, że coś tu jest nie w porządku.

Włączyłam telewizor dopiero na wiadomości wieczorne, najpierw na Polsat, a potem na TVN.

W Polsacie jakaś zażywna jejmość o wyglądzie straganiary wykrzykiwała, że od 11 rano do 23 w nocy musiała oglądać przez okna to gorszące widowisko, jakie miało miejsce na Placu Konstytucji. Potem widziałam jakiegoś podstarzałego faceta, który udając Gołotę ruszył z pięściami na szpaler policji, ale o dziwo nie dostał pałą w łeb, lecz… został przepuszczony, bo policjanci grzecznie ustąpili mu z drogi – dziwne nieco, czyż nie? Nie zauważyłam, czy miał w uchu słuchawkę, ale gdyby jej nie miał, to jak nic zostałby spałowany.

Później wysłuchałam narzekań, że policja została pobita i nawet zobaczyłam statystyki, że wśród zadymiarzy było dwudziestu kilku poszkodowanych, a wśród gliniarzy ponad 40. No, nie wiem, czy jest się czym chwalić…

Najbardziej się wzruszyłam, kiedy dziennikarze Polsatu użalali się boleśnie, jak to biedacy oberwali za niewinność, a przecież oni byli tam po to, żeby przygotować rzetelną relację z wydarzeń na ulicach stolicy. Ale najbardziej uradowało mnie wyznanie redaktorka w okularkach, który wypłakiwał się przed kamerą, że niedobrzy widzowie chcieli mu spuścić łomot. Zapytany, za co chcieli go bić wyznał, że za to, że telewizja łże i sieje dezinformację!

No jak tak można, jak można zarzucić telewizji, że kłamie i że dezinformuje?! Przecież to skandal i kłamstwo!

Potem przełączyłam się na TVN, a tam ton był wyraźnie bardziej surowy. Nic dziwnego, bo przecież podpalono im wóz transmisyjny, a policja stała, gapiła się i nic nie zrobiła. „Eksperci” byli podzieleni, jedni twierdzili, że to skandal i że ktoś powinien za to beknąć, a inni, że nie można było inaczej, bo przecież policja nie jest od gaszenia pożarów.

W dalszej części wysłuchałam wydziwiania, jak to możliwe, że wpuszczono do Polski Niemców, którzy (trzymajcie mnie, bo padnę ze śmiechu) przybyli do Polski, żeby ratować nas przed… FASZYZMEM! Niemcy wyzwalają nas spod polskiego faszyzmu! A może raczej spod napoleońskiego, bo zaatakowali członków grupy rekonstruującej wydarzenia historyczne, przebranych w stroje z czasów wojen napoleońskich. Tym panom zdecydowanie należy się Pokojowa Nagroda Nobla!

W końcu zapytano panią prezydent Warszawy, kto jest winien, że doszło do bijatyk na ulicach, a ona z niezmąconą pewnością w głosie orzekła, że chuligani! I że trzeba ich wszystkich surowo ukarać. Na szczęście pani prezydent wie, jak zapobiec takim incydentom w przyszłości: trzeba zakazać Marszu Niepodległości. Ale żeby móc to zrobić trzeba zmienić przepisy i Konstytucję, która jest tak fatalnie napisana, że wiąże ręce władzom stolicy:

Prezydent pytana w sobotę czy w imię „pro publico bono” można było zakazać manifestacji powiedziała, że w „prawie nie ma takiej kategorii”. – Zakaz jest traktowany przez wszystkie sądy jako naruszenie prawa, nie mogę powiedzieć, że mnie nie interesują orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, dlatego że jest to wykładnia konstytucji – mówiła.

– Nie może być sytuacji, że urzędnik łamie prawo (…) nie mogę jako prezydent miasta łamać konstytucji – podkreślała Waltz.

Waltz wyjaśniała, że ograniczone pole do działania. – Aby nie ułatwiać kontrmanifestacjom nie umieściliśmy na naszych stronach internetowych informacji jaka będzie trasa (manifestacji). To zrobiliśmy, ja uważam w granicach prawa – mówiła.

Wczoraj ratusz przedstawił prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu propozycje zmian w przepisach o zgromadzeniach.

Waltz mówiła, że zmiany w dotychczasowych przepisach miałyby dotyczyć przede wszystkim trzech aspektów: zakazu zakrywania twarzy, używania materiałów pirotechnicznych oraz możliwości rejestracji kilku manifestacji w tym samym miejscu.

Jak więc widzicie, władze stolicy nie mogą nic zrobić, żeby zagwarantować bezpieczeństwo mieszkańców, bo na przeszkodzie stoi sprzyjająca kibolom i faszystom, spychająca nas w mroki nacjonalizmu Konstytucja!

Rzeczpospolita

Nie wątpię, że „polskie” władze naszego kraju zrobią wszystko, żeby Konstytucję zmienić lub w ogóle wyrzucić do kosza.

Czyż nie o to chodziło?

Problem – Reakcja – Rozwiązanie!

46 komentarzy do “Zdelegalizować polskość!

 1. @ Tesa: na tym polega potęga Internetu (będę pisać z dużej litery, na znak szacunku). Niech gliny wiedzą, że za każdym razem znajdą się w sieci i każdy będzie mógł zobaczyć ich wyczyny. W USA, protestujący na Wall Street też tak robią i to podobno działa. Ten kanał na YT już obsiadły syjonistyczne mendy i piszą, że to manipulacja, pewnie zaraz go skasują.

 2. Człowiek sobie spokojnie szedł a ten s—–n go skopał i spryskał gazem!
  Ściągajcie ten film póki jeszcze na YouTUbe jest.
  To jakiś wściekły pies jak za komuny – zomo. Wtedy równiez były takie gonitwy i pobicia niewinnych ludzi. KURCZE SKĄD GO WYPUŚCILI Z PROGRAMU MK-ULTRA?

 3. @ Lidia:

  Jeden ze świadków relacjonował, że widział grupę roześmianych dzieci uciekających stamtąd, gdzie płonęły samochody.

  Będą sądzić dzieci? Wsadzą je do pierdla? A może skażą na karę śmierci?

  Ciekawa jestem, co by się stało, gdyby w polskiej dzielnicy ktoś napisał coś antypolskiego? Pewnie poza krzykiem w polskojęzycznej gazetce nic! Najlepszym dowodem na to jest film „Defamation”. Gdyby to Polacy obrażali Żydów polałaby się krew i zrobiono by z tego aferę światową, ale Żydzi mogą obrażać Polaków na ich własnej ziemi bezkarnie. Nawet mogą liczyć na nagrodę i uznanie.

  Jak zwykle to jest prawdopodobnie żydowska prowokacja (w klasycznym stylu Hitlera), ale oczywiście zrobią z tego potworną aferę i pewnie skończy się wprowadzeniem kolejnych drakońskich przepisów antydefamacyjnych.

 4. Los niemieckich aktywistów obserwuje Helsińska Fundacja Praw Człowieka.

  Jak rozumiem, Fundacja czuwa, żeby żaden z nich nie został ukarany, bo byłoby to równoznaczne z aktem rasizmu, ksenofobii i nieuzasadnionego okrucieństwa?

 5. Właśnie widać jak nie polska władza , nie polskie sądownictwo w Polsce delegalizuje POLSKOŚĆ . To władza stwarza problemy aby potem ograniczać patriotyczne manifestacje Polaków, a bandytów i faszystów niemieckich wypuszcza bez konsekwencji, co świadczy o tym,że władza o wszystkim wiedziała, a ze zdjęć wynika,że policja ochraniała bandytów niemieckich i atakowała brutalnie Polaków z flagami demonstrującymi swoją POLSKOŚĆ. Czy to jest faszyzm w wydaniu rządzących i ich zbrojnego ramienia ? W jakim kraju my żyjemy ? Czy to jeszcze Polska ?

 6. Policja ochraniała antifę!Od początku mendia trąbiły, że marsz patriotów to faszyzm, który trzeba rozgromić, a antifa jest dobra, więc trzeba tłumnie przybyć, żeby zasilić jej szeregi. To przerażające, ile owiec dało się ogłupić tym syjonistom Blumsztajnom, Szczukom i „racjonalistom”.

 7. Wpuscili paru odmozdzonych golodupcow za pare euro i te glupie ryla mogli nawet zakryc kominiarkami, co w Niemczech jest zabronione .

  Pocieszajace jest to, ze w Fatherlandzie takich gupoli jest malo, bo nawet nie garna sie do dobrowolnej sluzby wojskowej i te „wystepy” goscinne paru debili potwierdzaja tylko prowokacje z wiadomych nam zrodel !

 8. No, ale za to NPD zdobywa jakiś wynik wyborczy w Niemczech, a u nas ONR przynajmniej trzyma się z dala od parlamentu, podobnie jak lewicwych chuliganów (chociaż z Palikotem kilku weszło).

  Nie wiem jak to jest teraz, kiedy Udo Voigta odwołali, teraz w NPD rządzi jakiś Holger Apfel. W Saksonii czy w Vorpommern dostali nawet dużo głosów za swoje antypolskie wystapienia i wiadomo jakie treści. Wiem że wątek traktuje o polskiej „antifie” i zadymiarzach, ale myślę, że Niemcy mają z tym trochę problemu. Pociesza fakt że, jak Poganka mówi, jest tych debili niewielu.

 9. ja słyszałam, że tych niemców to jakaś organizacja zaprosiła do Polski… jak to niektórzy nie pamiętają historii: Konrad Mazowiecki też „zaprosił” Krzyżaków i jakie były tego konsekwencje, to mam nadzieję, że większość kojarzy jeszcze

 10. Gmoch apeluje bronić godła na koszulkach reprezentacji:
  http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/gmoch-apeluje-bronic-godla-na-koszulkach-reprezent,1,4904384,artykul.html

  Wypowiedź Prezydenta:
  Prezydent Komorowski w piątek w radiowej Jedynce oświadczył: „Ja osobiście nie do końca rozumiem, dlaczego miałby zniknąć orzełek jako symbol. Symbol wspólnoty. Tego nie rozumiem. Może są jakieś szczególne powody, może ktoś próbuje stworzyć nowy symbol jedności Polaków i wspólnoty w obszarze przynajmniej sportu, dobrze by było, gdyby to ktoś powiedział, że to ma być nowy symbol”.

  „Ale symbole są potrzebne, zanim się symbol znany, lubiany, ceniony, kochany wyśle na emeryturę, to należy się jednak dziesięć razy zastanowić. Ja nie rozumiem i oczekuję, że ktoś to jakoś rozsądnie wytłumaczy. Wydaje mi się, że nikt nic lepszego, bardziej jednoczącego Polaków, niż orzeł polski w koronie, biały orzeł, nie wymyślił i nie wymyśli” – podkreślił prezydent.

  Wiecie co? – ta wypowiedź ………… tu ręce opadają – ON NIE JEST POLAKIEM!!!!
  „Symbol wspólnoty” „nowy symbol jedności Polaków ”
  Do niego nie ma co pisać, jemu trzeba podziękować! Aha, on sie sam wybrał – zapomniałam!

 11. Szłam dzisiaj z dzieckiem na spacer przez swoją ‚wieś” i jednak Polacy to patrioci. W wielu domach nadal wiszą flagi! Nie wiem czy to na znak protestu czy co?
  Nie wiem tez co za głupek prowokator zaprasza na Swieto Niepodległości i to do stolicy Niemców. Niemców? Niemców!!! Przecież oni mają zakodowane w swojej świadomosci zbiorowej, że my Poalcy to podludzie, podrasa ludzka. I nie oszukujcie się, że jest inaczej. Najgorsi ze szwabów to Prusacy! Reszta jest trochę po II WŚ resocjalizowana haha, ale w dłuższej konwesacji zawsze wychodzi szydło z worka!

 12. małe sprostowanie: zaproszono nie „niemieckich antyfaszystów”, ale stricte niemieckich neonazistów uzbrojonych w kije bejzbolowe i inne bronie. z informacji Mizi wynika, że dwie duże grupy dostały wpier…. od patriotów w okolicach Poznania i między Częstochową a Warszawą, w pośpiechu ewakuowali się do Berlina..

 13. Marsz Niepodległości odbywa się 11.11., od 9 lat od kilku lat środowisko michnikowszczyzny usiłuje zrobić z tego marszu patriotów marsz faszystów. Manipulacja totalna i zmasowana swoje robi, część daje się ogłupić. Nikt nie pyta dlaczego pani HGW dała zgodę na marsz lewaków i niemieckich bojówek na tej samej trasie i o tej samej porze, gdy wcześniej był już „zaklepany” marsz narodowy. Prowokacja szyta grubymi nićmi, powoli odbiera się nam prawa obywatelskie, symbole narodowe (vide wcześniejszy komentarz o orzełkach) i ludzie łykają, jak indyk kluski, że to z nas zrobi obywateli Europy pełną gębą. Zachowują się jak wyzwoleńcy, którzy chcą się dostać na salony, a słoma z butów i tak wyłazi.

 14. HGW nie chciała wydać zgody na masz narodowców, do ostatniej chwili kręciła, w końcu w akcie desperacji stwierdziła, że w piśmie były błędy i że z tego powodu musiała odmówić. Ale antifa dostała zgodę od reki.

  Czy nasz naród jest ślepy? Jak długo jeszcze ludzie będą tolerować tych syjonistów na najwyższych szczeblach władzy? Dlaczego tylu ludzi dało się ogłupić hasłami antyfaszystowskimi? Jak długo ludzie dadzą się nabierać na prymitywne prowokacje? Na szczęście na YouTube jest już pełno filmów demaskujących prowokacje i bandyckie akcje policji.

 15. Niemieccy patrioci tez nie proznuja i maja takie haslo : Kryminalni obcokrajowcy wynocha !
  Na zasadzie uderz w stol i nozyce sie odezwia , to odezwal sie jakis typ z centralnego zrzeszenia zydow i nawija o brunatnych neonazistach.
  Slowo „nazi” pochodzi od „aschkenasi” czyli Zydow chazarskich i to oni wprowadzili faszyzm wszczepiajac to slowo w Niemczech .

  „Niemiecki papiez” literatury Zyd Reich-Ranicki pochodzacy z Polski znowu cos pierdolil o holokauscie w niemieckim sejmie.

  Ktos w komentarzu na ten temat napisal, czy ktos wie, ze ten typ byl katem w Katowicach w 1945 i powiesil wielu ludzi !

  Szwaby sa rozne i oczywiscie prymitywnych jelopow tu tez nie brakuje. Brutalnie przeprowadzane czystki wsrod inteligencji byly rowniez w Niemczech i ten ich obecny literacki „papiez” mowi sam za siebie.

  Przykladowo Bertolt Brecht musial spieprzac w 1933 z Niemiec po dojsciu do wladzy Hitlerka. W swojej ksiazce „Powiesc za trzy grosze” opisuje w genialny sposob dzialalnosc „handlowa” narodu wybranego, czyli wlasciwie moglby byc sprzymierzencem Hitlerka ! Otoz tu jest ten „pies pogrzebany”, bo Brecht przejrzal podwojna gre „handlowcow” wszedzie.

  Przed jednym z rozdzialow tej ksiazki zacytowal powiedzonko policji londynskiej : ” Oni potrafia byc mili, ale pod warunkiem, ze sie im nie przeszkadza w podziale lupow nie nalezacych do nich”.

  Lupia teraz do konca Niemcy rowno, „papiez” literatury sieje dalej propagande holocaustu, a przeszkadzajacych stempluje sie etykietka neonazistow wtryniajac stare triki antypolskie. W Polsce probowali na odwrot, a tak wlasciwie to Niemcy i Polacy maja tych samych „handlowcow” w tzw.rzadach, bo to sa wlasciwie spolki handlowe, gdzie rozkradaja oba kraje tu i tam.
  Czuja sie „praworzadni”, bo ludziska sami ich „wybrali” na wyborach.

  Cala ta „unia” to jest nowoczesny europejski oboz konzentracyjny pod dyktandem faszystowskich karteli.
  Firma Bayer w Oswiecimiu zrobila tylko male cwiczenia w porownaniu z tym co sie dzieje teraz.

  Lekarze jako nastepcy doktorka Mengele morduja ludzi chemioterapia, masowe biologiczne unicestwianie bialej rasy uderza w pierwszej kolejnosci dzieci poprzez „obowiazkowe” szczepienia.

  Mlodzi mezczyzni wpadaja w szal kulturystyki i lykaja anaboliki, co powoduje trwala nieplodnosc i wyniszczenie ogolne po paru latach.
  Kobiety lykaja pigulki antykoncepcyjne i poronne.Otrzymuja szczepionki „przeciwrakowe” powodujace nieplodnosc oraz nagle zgony.

  Inne „leki” lacznie z zatruta zywnoscia i woda powoduja wzrost chorob „cywilizacyjnych”. Komore gazowa mamy tez juz wszedzie przez chemikalia rozpylane z nieba.
  W Oswiecimiu byla muzyczka i glosniki i teraz tez jest wokol wesolo i jak ludzie nauczyli sie tanczyc.W Oswiecimiu porzadku pilnowali kapo, a teraz mamy sady i policje.

  Media przekazuja prosto i kolorowo prawde i tylko jedyna prawde, moze jeszcze dojdzie gazeta o tej samej nazwie, jak w czasach radzieckich, bo struktura tamtego wielkiego kolchozu zostala teraz przeniesiona na zachod.

  Ludziska patrza tez zahipnotyzowane gadajacymi mordami w telAwizor i dostaja oczoplasu od roznych, kolorowych bajek.
  Leca pozniej , jak w dym do sklepow i kupuja nawiedzeni rozne wspaniale nowosci albo podpisuja korzystne kredyty i ubezpieczenia na wszystko.

  Mamy coraz wiecej bankow, zeby tam przechowywac uciulane grosze z orznietej podatkami koszernymi wyplaty. Mozna wziac pozyczke na lepszy standart zycia, no bo przeciez praca czyni wolnym !

  W takiej wielkiej europejskiej wspolnocie zupelnym przezytkiem wydaje sie patriotyczne wylazenie na ulice z polskimi flagami i polskim orlem.
  Sprawdzonym znakiem wydaje sie swastyka i jeszcze ktos w rodzaju Hitlerka panujacym nad cala kula ziemska.

  Taka prorocza scene przedstawil juz na wesolo Zyd Chaplin w scenie, kiedy to probuje polknac kule ziemska !

 16. A dla normalnych ludzi, stroniących od zadym, to lekcja na przyszłość: wybrać się na jakąś defiladę z mniej skrajnie nastawionymi grupami, które manifestują patriotyzm w normalny sposób – i te grupy wspierać. Jeśli się kiedyś wybiorę na taki marsz, to pójdę w pochodzie z jakąś grupą rekonstrukcyjną albo weteranami wojennymi, bo tam przynajmniej nie będzie ani brunatnych, ani czerwonych lewaków, tylko pokojowa atmosfera. Nie uśmiecha mi się dostać po mordzie od niemieckiej Antify, ani od polskiego ONR-u.

 17. …chociaż w tym roku to i grupom rekonstrukcyjnym oberwało się od Niemców „za frajer”.

 18. Co do Komorowskiego i jego korzeni „polskości” to mam taki tekst zapisany u siebie na kompie, nie wiem już z jakiego źródła takze nie podam

  Dziadek „hrabiego” Bronisława Komorowskiego, niejaki Osip Szczynukowicz — to rezun oddelegowany przez Sowiecki Rewolucyjny Komintern do dywersji na terenach pozaborowych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim.

  Według polskiej Wikipedii — (hasło rezun) – w języku staropolskim w znaczeniu morderca, zabójca, siepacz, zapożyczenie zjęzyka ukraińskiego od wyrazu rizun, ukr. Різун, oznaczającego rzeźnika. W okresie po tzw. rzezi wołyńskiej, w Polsce stereotypowe [1], potoczne określenie członków UPA, OUN, Samoobronnych Kuszczowych Widdiłów i innych ukraińskich formacji uczestniczących w rzeziach ludności cywilnej.

  W czasie wojny polsko-bolszewickiej, dziadek Bronisława Komorowskiego był czekistą w armii Tuchaczewskiego i po sromotnym laniu w bitwie nad Niemnem w 1920 roku dostał się do polskiej niewoli. Zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego. W październiku 1920 r. dziadkowi Bronisława Komorowskiego udało się zbiec i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku zginęli z rąk Rosjan, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii.

  Po wyparciu Niemców z Litwy przez Armię Czerwoną pod koniec 1944 roku Zygmunt Leon Komorowski wstąpił do wojska polskiego, do armii Berlinga. Służył w 12 Kołobrzeskim Pułku Piechoty i błyskawicznie awansował na stopień oficerski. Bronisław Komorowski na swojej stronie pisze: „Zygmunt Komorowski, mój ojciec (1925-1992), za czasów tzw. pierwszej okupacji sowieckiej i za okupacji niemieckiej działał w konspiracji (pseudo KOR), a od jesieni 1943 r. był w AK. Pod koniec wojny ojciec przebijał się do Polski razem z Łupaszką (mjr Zygmunt Szendzielorz). Złapali go bolszewicy z bronią w ręku, ale nie rozstrzelali jak stu innych, tylko wsadzili do więzienia. Za złoty pierścionek babuni strażnik wyprowadził go z celi, z której więźniowie trafiali pod stienku , do takiej w której siedzieli rekruci do armii Berlinga.

  Niech Bronek wytłumaczy ten „cud nad cudami”, że oto żołnierz AK z oddziału Łupaszki, śmiertelnego wroga Sowietów i polskich zdrajców, złapany z bronią w ręku, w ciągu paru miesięcy zostaje oficerem Ludowego Wojska Polskiego. Jeżeli fakty podane przez Bronisława Komorowskiego są prawdziwe, to jedynym wytłumaczeniem tego „cudu” jest to, że Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława — był sowieckim agentem.

  Był nim także i syn Bronisław, który jak wskazuje przeciek z utajnionego aneksu do raportu o WSI był sowieckim agentem działającym w polskich WSI. I pewnie dlatego p.o. prezydenta RP — Bronisław Komorowski, w ciągu pierwszych godzin po katastrofie polskiej delegacji, dopilnował, aby utajniony aneks do raportu o WSI przechowywany w Pałacu Prezydenckim znalazł się w jego rękach.

  Komorowski wycofał informację o swoim hrabiowskim pochodzeniu — rodzina sfałszowała dokumenty.
  Aktualizacja: 2010-06-28 10:27 pm („Super Ekspres” — źródło)

  Zdaniem ekspertów Bronisław Komorowski szczycił się herbem hrabiowskim, który należał do innego rodu Komorowskich.

  Pojawiły się wątpliwości, czy herb hrabiowski którym szczycił się Bronisław Komorowski nie należał do innego rodu Komorowskich. Eksperci ze Związku Szlachty Polskiej oraz dr Marek Minakowski zarzucili rodowi kandydata PO na prezydenta nieuprawnione posługiwanie się herbem Korczak, który należał faktycznie do innego rodu Komorowskich.

  Tłumacząc dlaczego przodkowie Bronisława Komorowskiego zaczęli posługiwać się należącym do innego rodu tytułem hrabiowskim, eksperci zwracają uwagę na możliwość wyłudzenia tytułu od zaborców w oparciu o sfałszowane dokumenty.

  Dziennikarze „Super Expressu” ustalili, że gdy pojawiły się wątpliwości dotyczące hrabiowskiego pochodzenia Bronisława Komorowskiego, ze strony internetowej kandydata PO na prezydenta zniknęła informacja o tytule hrabiowskim.

  Bronisław Komorowski został prezydentem RP. To ten polityk, który publicznie skomentował nieudolność snajpera sowieckiego strzelającego na granicy gruzińskiej do Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego – „jaki prezydent taki zamach” – powiedział wówczas Bronisław Komorowski-ówczesny marszałek Sejmu RP.

 19. To jest jeszcze „lepsze”:

  Nowelizacja Kodeksu Karnego – łatwiej zostać „terrorystą”

  Zgodnie z wchodzącą w życie nowelizacją Kodeksu Karnego, kodeksu postępowania karnego oraz ustawy o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych za czyny zabronione pod groźbą kary osoba, która będzie zachęcać do popełnienia przestępstwa o charakterze terrorystycznym może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

  Nowe prawo oznacza, że nie trzeba bezpośrednio namawiać do ataku konkretnej grupy osób. Liczy się to, czy pod wpływem informacji jej odbiorca popełni czyn o charakterze terrorystycznym.

  Prawo nie precyzuje co konkretnie miałoby być podlegającą karze inspiracją dla terrorystów.

  Przepraszam, czy to już dom wariatów?

  Ja już wysiadam z tego cyrku, bo i tak to zdaje się nikomu nie przeszkadza…
  A te kilkaset osób, które się obruszy, to kropla w morzu, bo co to niby zmieni?

 20. Dość ciekawy wywiad. Co prawda z człowiekiem zaangażowanym w „sprawy krzyża” ale pada tam kilka bardzo ciekawych informacji.
  Rozmowa z dr Eugeniuszem Sendeckim o Marszu Niepodległości.

 21. @ Duke: nie podejrzewałam cię, że oglądasz takie „krzyżackie” materiały, ale dzięki ci, to faktycznie wartościowa rozmowa (na marginesie – jak taki inteligentny i niezależnie myślący facet może trwać w wierze?) Zawsze mówiłam i utwierdzam się w tym, że to Internet (koniecznie z Dużej Litery) może nas uratować. Protestujący na Wall Street i nasi też odkryli, że filmowanie „akcji” policji i umieszczanie tego w sieci sprawia, że owa policja zachowuje się przyzwoicie, z lęku przed ujawnieniem wrednych ryjów, zdemaskowaniem czyj to ryj i w końcu procesami sądowymi. Podobało mi się to zdanie, że tam, gdzie robiono zdjęcia i filmowano policja odstępowała od wykonywania rozkazów. Podobało mi się, jak ten Sendecki rozmawiał z Podlewskim, nie dał się zamienić w potakiwacza „tak, tak, to moje osobiste zdanie, przepraszam, że kontrowersyjne”. Nie, on powiedział „jeśli ktoś nie zrozumiał powtórzę jeszcze raz” i wywalił swoją rację bez cenzury. Oby inni też tak umieli i mieli odwagę. Słówko „kontrowersyjne” jest ostatnio zdecydowanie nadużywane i jak je słyszę od razu stają się nerwowa i bojowa. Bo słówkiem „kontrowersyjne” spycha się prawdę na pobocze. Bo „kontrowersyjne” teksty czytają tylko jacyś ekstremiści, jakieś mohery albo wyznawcy teorii spiskowych, a nie „normalni” i „zdrowi” ludzie.

 22. @Astromaria

  Słówko „kontrowersyjne” jest ostatnio zdecydowanie nadużywane i jak je słyszę od razu stają się nerwowa i bojowa. Bo słówkiem „kontrowersyjne” spycha się prawdę na pobocze. Bo „kontrowersyjne” teksty czytają tylko jacyś ekstremiści, jakieś mohery albo wyznawcy teorii spiskowych, a nie „normalni” i „zdrowi” ludzie.

  W rzeczy samej. Też zauważyłem celowe używanie słów/kluczy. Najbardziej znanym kluczem jest oczywiście wymieniona przez Ciebie „teoria spiskowa”. Mamy też „medycynę niekonwencjonalną”, która jest zapewne bardzo „groźna”, bo nie opiera się na wiedzy ujętej w konwencjach (czytaj: wykładanej na medycynie). 😉 Bardzo rzadko słyszy się natomiast o „alternatywnej” medycynie. W zasadzie wszystko, co wykracza poza ramy ogólnie pojmowanego świata i zaszczepionych wzorców, według których żyje świat jest niekonwencjonalne, a już na pewno kontrowersyjne, he, he. Innym przykładem jest pojęcie „energii odnawialnej”, tak, jakby była wcześniej zużyta i stara, co z gruntu stwierdza, że jej pobór (na przykład z paneli słonecznych) wiąże się z kłopotami i kosztami (te akurat wiemy, dlaczego są takie duże). To takie zniechęcanie. Subtelne, ale zauważalne… Mamy również inne pojęcia: nienowoczesny/niepostępowy, zaściankowy, eurosceptyczny, nietolerancyjny, itd…

 23. Ach te przymiotniki … Przypomnina mi sie definicja przymiotnika z gramatyki niechetnie wkuwanej w podstawowce :
  Przymiotnik, to taka czesc wyrazu w zdaniu, ktory opisuje przedmiot w zdaniu i odpowiada na pytania :jaki, jaka, jakie !

  Do najlepszego przedmiotu mozna zawsze przykleic najgorszy przymiotnik, a pozniej to juz leci.

  Stare przyslowie juz ostrzegalo przed tym twierdzac, ze jak sie gowno do statku przyklei, to do portu doplynie !

  Przyklejaja to „gowno” rozni „literaci”, gdzie sie da w ten subtelny sposob.

  Niekonwencjonalna medycyna oznacza przeciez niedozwolona, bo to nie jest „ladnie” wychodzic poza ramki, gdzie mozna cos innego zobaczyc. Takie slowka wchodza od razu w podswiadomosc i odwoluja sie do wrodzonego u kazdego normalnego czlowieka poczucia uczciwosci i nieczynienia krzywdy. W ten sposob blokuje sie wolnosc myslenia czlowieka i wykorzystuje sie jego najlepsze cechy przeciwko niemu…
  Nikt nie chce czuc sie niepostepowy czy nietolerancyjny.Tlumaczylam juz ta technike opisana przez Bertolda Brechta, gdzie dobry sprzedawca musi byc nauczycielem i tlumaczyc klientowi, jak on to nedznie zyje oraz powinien kupic to, co moze potrzebowac , a nie to, co naprawde potrzebuje.
  Trzeba byc przeciez „nowoczesnym”, a nie zasciankowym, trzeba byc „modnym” a nie staroswieckim, trzeba byc ” sknera” i kupowac w Media Markt…, itd.
  Sekretarka propagandy i agitacji z bylego dederowa , a obecnie handlarka niemieckiej spolki handlowej dobrze o tych slowach-kluczach wie.
  W niedawnym przemowieniu uzyla slowa : „alternativlos”, co oznacza , ze Niemcy sa pozbyci alternatywy, ze nie ma innych drog !
  Masy ludzkie sa takimi slowami paralizowane najpierw na poziomie energetycznym (duchowym), co przechodzi pozniej na materie.
  Jesli ktos takie slowo przyjmie za prawdziwe, to znaczy nic sam dalej nie bedzie szukal i sam odetnie sobie alternatywe, bo o to wlasnie tym „handlowcom” chodzi.
  „…. i slowo cialem sie stalo …”.
  „Teoria” spiskowa jest taka negacja spisku i ciekawe, dlaczego z kolei „teoria” ewolucji Darwina jest uznawana za prawdziwa ?
  Aha! Sa na nia dowody !? Gdzie …?
  Spisek przeciwko ludzkosci i ziemi jest wszedzie widoczny i nie trzeba go udowadniac, bo on jest i jego kamuflaz slowny tylko go potwierdza !
  Jesli prawie wszystkie doniesienia mendialne odwrocic, to wtedy z nich mozna czesto odczytac prawde.

  „Reuter donosil” o zadymach chuliganskich w Warszawie i ja zaraz wiedzialam, ze to „chuligani” w Polsce czegos w koncu maja dosc i ze te „zadymianie” wyszlo z innego zrodla , czyli od prowokatorow i ich ukrytych za zaslona „dymna” siepaczy Narodu Polskiego i nie tylko.

 24. Policjant w cywilu, który kopał przechodnia stanie przed sądem – jest śledztwo prokuratury http://www.tvn24.pl/-1,1724349,0,1,policjant-kopal-demonstranta-jest-sledztwo-prokuratury,wiadomosc.html

  Ilu było takich prowokatorów? Ilu udało się uniknąć kary? Mam nadzieję, że jest więcej takich filmów i że policja będzie musiała porządnie walnąć się w piersi.

  Tego typu prowokacje to odwieczny i dotąd skuteczny sposób na wszczynanie burd w czasie różnego rodzaju demonstracji i protestów, na szczęście dziś każdy ma kamerę w telefonie i może dostarczyć władzom niezbity dowód popełnienia przestępstwa przez funkcjonariuszy państwowych.

 25. Policjant ten przebywa obecnie na zwolnieniu lekarskim.

  Widocznie biedaczek się nadwyrężył kopiąc bezbronnego.

 26. Astromaria! Ten „biedaczek” przezyl szok, bo sie niespodziewal , ze go przylapia przy takiej „pracy” i bedzie „slynny”. Szkoda, ze wczesniej sie nie wybral do psychiatry, bo tylko swiry,sadysci i ostatni tchorze popieraja ten system kierowany przez tchorzliwych psychopatow i zboczencow.
  Dobrze , ze ludzie juz sie budza i nie wierza wiecej w „oficjalne” wersje przebiegu wydarzen.

 27. Powiem wam, że NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO OD CZASÓW KOMUNY. Na początku, po wejściu do Unii władze udawały, że jest fajnie i że teraz to dopiero będzie wolność i postęp. Media starały się nie wkurzać, politycy ładnie się uśmiechali, płace wzrosły, nawet w urzędach zrobiło się przyjemnie i miło było coś w nich załatwić. Prawie uwierzyłam, że nastała wspaniała epoka. A potem powolutku z pieca na łeb i ani się spostrzegliśmy, jak media zaczęły prać mózgownice swoich słuchaczy i widzów, władza stała się arogancka, a państwo nieprzyjazne. Teraz już jesteśmy w komunie po uszy. Widzę dokładnie te same prowokacje, jakich dopuszczała się komunistyczna władza w stosunku do działaczy opozycji i ten sam styl podawania „wiadomości” w radiu i TV. Normalnie, mam uczucie deja vu! Jakbym się przeniosła w czasie do minionej epoki.

  Obejrzałam komentarz Kaczyńskiego na temat Marszu. Komentarz jak komentarz, nic szczególnego, ale kiedy usłyszałam, jakie pytania i w jakim stylu zadawali „dziennikarze”, deja vu powróciło. Na przykład dziennikarz zaczął wciskać tezę, że to nie był Marsz Niepodległości, lecz bijatyka ustawiona przez kiboli. Inny zapytał, czy Kaczyński uważa, że należy się zwrócić do Angeli Merkel z żądaniem, żeby zabroniła neonazistom przyjeżdżać do Polski. Naprawdę, miałam wrażenie, że śnię!!! Widać tę samą rękę, która robiła propagandę za komuny i robi ją teraz. A może to nie jest kwestia osoby, która to robi, lecz „szkoły propagandy”, która nie idzie z postępem, lecz utknęła w poprzednim stuleciu.

 28. W dniu 11 listopada powodem do otrzymania pałą policyjną było posiadanie niebezpiecznego narzędzia jakim jest FLAGA NARODOWA. Uczestnik marszu miał pecha bo twarzy nie miał zasłoniętej, nie wygląda tez by ubrany był w popularne dresy … no ale Policyjne przyłbice chyba zniekształcają rzeczywistość !!!

 29. Hehe! „krzyżackie” materiały! 🙂
  Jakoś nie odrzuca mnie już tak mocno jak kiedyś. Rozumiem prawo do posiadania odmiennych poglądów póki nie szkodzą one innym. Aczkolwiek ewidentne bredzenie należy po prostu omijać szerokim łukiem. A informacje dobrze jest wyłuskiwać zewsząd.

 30. a te policyjne materialy filmowe sa bardzo popularne na amerykanskich stronach – politycznie niepoprawnych
  policja ma sie czym pochwalic jesli chodzi o techniczne gadgety

 31. Ta cala „wladza” nie tylko w Polsce, to jest banda faszystow oplacana przez syjonistycznych banksterow i … oglupionych ludzi kupujacych np: Coca Cole i trzymajacych pieniadze w ich bankach.

  Powtarzam jeszcze raz : TOTALNY BOJKOT ich „wynalazkow” przyspieszy ich upadek !

  Ta ich „legalna medycyna” jest tez narzedziem masowego ludobojstwa i depopulacji – to jest niestety okrutna PRAWDA !
  i tylko PRAWDA moze nas uratowac, kiedy wiekszosc ludzi to zrozumie i bedzie omijac szerokim lukiem mordecze pulapki systemu w postaci lekarzy i aptek !

  W pierwszej wojnie swiatowej uzyto trujacych gazow i te same kartele produkuja dalej trucizny dla ludzkosci pod postacia „lekow” i zabojczych szczepionek.

  Diabelska perfidia tych dzialan jest dlatego trudna do zrozumienia, bo ponoszac znikome koszty produkcji tych trucizn kaza degeneraci sobie jeszcze za nie bardzo duzo placic osiagajac wieksze zniwa smierci i zniszczenia, niz gdyby to robili narzedziami „tradycyjnymi” z glosnymi wystrzalami kul.

  Rownolegle zatruli wode, powietrze, ziemie i zywnosc !

  Ludziom wmawiono wczesniej, ze co „dobre” musi byc drogie.

  Wmowili jeszcze bezczelnie i arogancko ludzkosci, ze to jest „sluzba zdrowia” i doslownie tlumaczac, jest to bezwgledne masowe ludobojstwo oplacane tez przez „pacjentow”.

  Pacjent pochodzi od lacinskiego slowa „patient” , co oznacza cierpliwy, cierpiacy !

  Czas powiedziec stop oprawcom i ich pozytecznym idiotom, bo ludzkosc i natura dosyc sie juz nacierpiala !

 32. Gdyby ktoś jeszcze myślał, że Polska to ostoja prawa i demokracji (i zielona wyspa haha) 😀

  Sąd dał wiarę oprawcy

  To niewyobrażalne! Brutalnie skatowany przez policjanta uczestnik Marszu Niepodległości został w trybie przyspieszonym skazany za… pobicie funkcjonariusza. Dziennikarze „Gazety Polskiej Codziennie” jako pierwsi dotarli do pobitego.

  Dotarliśmy do pobitego przez policjanta w cywilu uczestnika Marszu Niepodległości. Film z Danielem Klocem bitym i kopanym w twarz umieszczony przez jednego z blogerów w sieci zbulwersował Polaków. Na wideo widać idących spokojnie kilkoro młodych ludzi. Wśród nich jest Kloc, który wraz z kolegami przyjechał do Warszawy z Obornik Śląskich, by uczcić Święto Niepodległości. Gdy grupa wracała już z Placu Konstytucji do autokaru, pojawili się policjanci w cywilu, którzy rzucili się na nich.

  Dziennikarze „Gazety Polskiej Codziennie” dotarli do pobitego. Mężczyzna przebywa na zwolnieniu lekarskim. Jest z zawodu kierowcą. Jego szef boi się posadzić go za kółkiem.

  ─ Przyjechałem na marsz, bo dużo o nim słyszałem. Chciałem zobaczyć jak wygląda. Zachowywałem się spokojnie. Nikogo nie atakowałem. To policjanci rzucili się na nas. To co widać na filmie w internecie to prawda ─ powiedział nam Kloc. ─ Gdy usłyszałem krzyk >>Stać! Policja!<< zatrzymałem się ─ wyjaśnił. ─ Wtedy policjant w cywilu dopadł do mnie, obezwładnił gazem i bił po całym ciele ─ relacjonował Kloc. Po odwiezieniu na komisariat mężczyznę sądzono w trybie przyspieszonym. Sąd nie usłuchał wyjaśnień pobitego. Dał wiarę zeznań funkcjonariusza, który bił Kloca i innym policjantom, którzy nie wiedzieli, że zdarzenia nagrywał jeden z blogerów. Sąd nie uwzględnił prośby Kloca o uwzględnienie nagrań z monitoringu. Skazał mężczyznę na 3 miesiące bezwarunkowego pozbawienia wolności za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza. O sprawie rozmawialiśmy też z kolegą Kloca, Michałem, który również był na Marszu Niepodległości w Warszawie i nie kryje swego oburzenia na policję. ─ Jest bezkarna. A ludzie i bez tego są rozgoryczeni tym, co się dzieje w kraju ─ dodał.

  Tekst został opublikowany w piątkowym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie”.

  http://niezalezna.pl/19139-sad-dal-wiare-oprawcy

  Niestety jest to jak najbardziej „wyobrażalne”, gdyż nie od dziś wiadomo, że polska policja to jedna wielka mafia, na którą nie ma mocnych.

 33. @ martek i inni: co jest z wami, czy nie możecie przynajmniej pobieżnie przejrzeć komentarzy, zanim wrzucicie tu film? Rozumiem, że niektórym nie chce się czytać wszystkiego, co napisali inni, ale filmy widać wyraźnie. Film o Marszu zamieściła tu już niereligina, i wcale nie trzeba przerzucać stron, żeby go zobaczyć. Zdublowane komentarze i filmy kasuję!

 34. @ Indygo: dam to na stronę główną, mam nadzieję, że inni blogerzy też to nagłośnią! Tylko najpierw znajdę ten film z kopaniem…

 35. „Psy” policyjne i sady, to sa kurwy placone przez faszystowski, nielegalny rzad.

  Tylko w „hollywodzkich” filmach sprawiedliwosc wygrywala i policjanci bronili ludzi.

  Twarda rzeczywistosc jest odwroceniem bzdur, ktorymi nas nafaszerowano.

  Za komuny nikt normalny nie kupowal radzieckiej gazetki „Prawda”, bo kazde dziecko wiedzialo, co to tam bylo.

  Naklady tego smiecia, zostawaly zwracane, bo nikt prawie tego nie kupowal, chyba ze uczniowe zmuszani byli przez „prikaz” nauczycieli „historii”… Inne zeitungi wydawane po jedynej slusznej linii tez nie byly brane na powaznie chyba, ze ktos mial problemy i pisal do „Przyjaciolki”.

  Propagandzisci sie wycwanili z kolorowkami, gdzie na przyklad poleca sie na milych spotkaniach towarzyskich unikanie tematow politycznych i pienieznych. Ludzie maja byc zawsze modni, zadbani, usmiechnieci, kobiety perfekcyjnie umalowane i uczesane.

  Do tego reklamuje sie setki preparatow upiekszajacych , ktore im drozsze , to tym lepsze, przykladowo kremy firmowe pani Rubinstein.

  Inne gazetki sprzedaja sie zawsze dobrze, bo na pierwszej stronie musza byc polnagie „modelki” i duzo ciekawostek z zycia erotycznego „gwiazd”. Dla wykazujacych „ducha walki” jest duzo artykulow sportowych z tych najbardziej chamskich „dyscyplin”.

  Walki oparte o tradycje wschodnie, jakos sie nie przyjely, bo jest w nich za duzo duchowego „mistycyzmu”.

  W zachodnim stylu „walki” dusza sie nie liczy, co widac po tych bezdusznych prymitywach policyjnych sadystycznie wyzywajacych sie w grupach na pojedynczych ofiarach ! Do tego doszla jeszcze ta paranoja w „sadach”, gdzie z ofiary robi sie sprawce , a ze sprawcy ofiare ! Ten trik juz jest stary i ciagle jeszcze stosowany !

  Z wielka radoscia obejrzalam ujecia z marszu niepodleglosci na niezaleznych kanalach i widze , ze duch Narodu Polskiego obudzil sie i ze faszyzm jest bez szans.

  Goje byly juz zbyt dlugo manipulowane i oglupiane przez garstke pasozytow i jesli juz im tak mocno wlaza pod skore, to trzeba je wyrwac i unicestwic !

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.