Przerażająca inkwizycja medyczna

Autor: Leonard Hardy

Każdego roku tylko w Stanach Zjednoczonych umiera pół miliona osób z powodu ataku serca i łącznie milion – wskutek różnych chorób układu sercowo-naczyniowego. W sytuacji gdy 60 milionów Amerykanów cierpi na jakąś chorobę serca lub układu krążenia, niemal każda rodzina jest bezpośrednio tym dotknięta.

Konwencjonalna medycyna nie znalazła jeszcze rozwiązania tego wciąż rosnącego problemu. Wytwarza się leki przeznaczone do łagodzenia bólu i innych symptomów chorób układu sercowo-naczyniowego, ale nie oferuje się niczego do leczenia samych chorób. Zgodnie z panującą medycyną, jedyną nadzieją dla kogoś kto cierpi z powodu zaawansowanej choroby serca jest interwencja chirurga.

Mimo niewiarygodnych kosztów takich operacji, z pewnością nie są one pozbawione ryzyka. Istnieje groźba wystąpienia komplikacji w czasie operacji, wymagana jest bardzo długa rekonwalescencja i nie ma nadziei na ostateczne rozwiązanie problemu. W rzeczywistości pacjenci, którzy nie dokonają poważnych zmian w swym trybie życia, trafiają ponownie na stół operacyjny, zakładając oczywiście, że uda im się przeżyć kolejny atak serca lub udar mózgowy.

Biorąc pod uwagę tę ograniczoność opcji medycznych, wszyscy – zarówno lekarze jak i pacjenci – niewątpliwie przyjęliby z uznaniem jakąś alternatywną metodę walki z tym dzisiejszym zabójcą numer jeden. Zwłaszcza gdyby taka nowa kuracja była skuteczniejsza, tańsza, nie wymagałaby operacji lub przyjmowania leków do końca życia i nie miała szkodliwych skutków ubocznych. Gdyby ktoś opracował taką alternatywną metodę leczenia chorób układu sercowo-naczyniowego, miliony ludzi na całym świecie domagałyby się dostępu do niej, a lekarzy, którzy by wynaleźli i stosowali nową kurację, uznano by za świętych, zbawicieli ludzkości. Prawda?

Teoretycznie – tak, w rzeczywistości – NIE! Prawda wygląda tak, że dzisiejsze środowisko medyczne bardzo się różni od wyobrażeń, jakie na jego temat mogą mieć ludzie dobrej woli. W rzeczywistości bowiem istnieje już skuteczna, a przy tym niedroga i nie mająca skutków ubocznych, kuracja na choroby serca, ale społeczeństwa o niej się nie informuje. Terapia taka nosząca nazwę chelacji istnieje już od ponad trzydziestu lat.

Znane są alternatywne kuracje nie tylko odnośnie chorób serca. Istnieje wiele naturalnych, bezpiecznych, skutecznych i tanich środków do stosowania przy licznych schorzeniach. Często jednak ukrywa się ich istnienie przed społeczeństwem.

Pacjentom się o tym nie mówi

Kto mógłby ciągnąć korzyści z ukrywania informacji, które mogłyby uratować życie milionom ludzi i zaoszczędzić tysiące dolarów każdemu z pacjentów? By znaleźć winnego wystarczy dowiedzieć się, jakie środowiska są najbardziej zainteresowane w utrzymaniu obecnego systemu.

Najpierw jednak: Jak dokładnie wygląda istniejący system?

Według ocen Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego, choroby serca i układu krążenia kosztują nas rocznie ponad 150 miliardów dolarów. (Stanowi to około $2.000 na rodzinę za leczenie, lecz nie wyleczenie, samych tylko chorób serca!)

Każdego roku wykonuje się w Ameryce pół miliona operacji „by-pass”. Jedna taka operacja kosztuje średnio $44.000 i łącznie wydaje się co roku na operacje „by-pass” 25 miliardów dolarów. Są to ogromne sumy! Wielu ludzi czerpie z tego ogromne zyski i opływają oni w dostatki. Szpitale, wytwórnie leków i chirurdzy zarabiają niewiarygodne pieniądze, a spora armia ich pomocników też ma się bardzo dobrze.

Jaką motywacją mogliby się kierować ci – skądinąd godni szacunku, wykształceni i inteligentni – ludzie, by zrezygnować ze swych zarobków, ponieważ ktoś opracował znacznie tańszą i skuteczniejszą metodę leczenia, niż ich drogie operacje? Co by się stało z chirurgami-kardiologami i ich asystentami, gdyby miliony pacjentów przestały zwracać się do nich o pomoc? Kto byłby tak szalony, by kształcić się latami w akademii medycznej – czy to z powołania, czy też w oczekiwaniu na sukces materialny – a następnie wyrzec się wysokiego poziomu życia i statusu społecznego, aby tylko jego pacjent mógł się poddać skuteczniejszej kuracji płacąc tylko ułamek sumy $44.000, jaką płaci się za operację „by-pass”?

Na szczęście dla chirurgów i szpitali pacjent prawdopodobnie nigdy się nie dowie o istnieniu tańszych i bezpieczniejszych rozwiązań. Jeśli ktoś się dowie o alternatywnych metodach, jego lekarz natychmiast go zniechęci do takiego „znachorstwa”.

To do czego zmierzam tutaj jest smutnym faktem, że w ostatnich dziesięcioleciach konwencjonalna medycyna stała się ogromnym monopolem. Akademie medyczne, szpitale, medyczne stowarzyszenia, fundacje i firmy farmaceutyczne – wszystkie one odgrywają główne role w tym przemyśle o wielomiliardowych obrotach. Wszystkie one są też bardzo zainteresowane finansowo w utrzymaniu obecnego systemu, opartego na opatentowanych lekach i operacjach, tak długo jak to możliwe.

Łatwo można zdobyć informacje o „medycznym gangsterstwie”, jakim para się „medyczna mafia”. Na rynku są dostępne dziesiątki książek i innych publikacji, które dokumentują tę napawającą przerażeniem sytuację. Warto przeczytać „The Medical Mafia” pióra lekarki Gislaine Lanctot z Quebecu i „The Medical Racket”, książkę napisaną przez autora bestsellerów z New York Times, Martina L. Grossa.

Autorem innej wstrząsającej książki zatytułowanej „Racketeering in Medicine” jest znakomity lekarz, profesor akademii medycznej, dr James P. Carter, M.D., Dr PH. Objaśnia on w swej książce, co się naprawdę dzieje za kulisami najbardziej prestiżowej profesji na świecie i jak Amerykanie są pozbawiani skutecznych i tanich kuracji. Nie ulega wątpliwości, że „Racketeering in Medicine” to jedna z najważniejszych książek, jaką przeczytasz w swoim życiu.

dr Carter pisze:

Amerykańskie społeczeństwo nie zdaje sobie sprawy, jak polityka kontroluje w tajemnicy praktykę medycyny. Gdy jakiś lekarz odważy się zaprezentować naturalną, mniej kosztowną metodę leczenia, bez względu na to, jak jest ona skuteczna i bezpieczna, Zorganizowana Amerykańska Medycyna weźmie go na muszkę, by pozbawić go licencji w drodze stosowania taktyki zastraszania i prawnych kruczków. Dlaczego holistyczne terapie zagrażają medycynie?

 • ponieważ wiążą się one z istotną zmianą postawy naukowej;
 • zakładają, że istniejące metody nie są odpowiednie;
 • stanowią groźbę dla ogromnych zysków potężnej gałęzi medycyny lub firmy farmaceutycznej.

Jak pisze dr Carter, coś zupełnie odmiennego zdarzyło się, gdy natychmiast zaakceptowano operacje „by-pass” i angioplastykę balonikową. Te dochodowe metody przyniosły szybko sławę i fortuny kardiologom, chirurgom, pracownikom służby zdrowia i generalnie – przemysłowi szpitalnemu. Nikt nie podważa faktu, że metody te ratują ludziom życie, ale z drugiej strony nikt bezstronnie nie udowodnił, że te zaawansowane technicznie wynalazki przedłużają istotnie życie pacjentów.

Oczywiście zwalczanie alternatywnej medycyny nie ogranicza się tylko do kuracji dotyczących chorób serca. Jeśli ktoś odkryje naturalną metodę leczenia raka (co już zdarzyło się nieskończenie wiele razy), a następnie spróbuje poprawić czyjeś zdrowie, natychmiast rozpocznie się postępowanie przeciw takiej osobie, którą oskarży się o przestępstwo „leczenia” poza medycznym establishmentem. Osoba taka może oczekiwać wysokich grzywien i kary więzienia, mimo że jej metoda jest skuteczna i ratuje ludziom życie.

Powrót inkwizycji

Prześladowania osób praktykujących alternatywne leczenie nie mają końca. I tak na przykład Charles Pixley i jego żona dowiedzieli się o istnieniu naturalnej substancji, homeopatycznej kamfory zwanej 714X, bardzo skutecznie zwalczającej raka i sprzedawanej legalnie w Kanadzie. Zaczęli oni popularyzować ten środek w kraju wolnych ludzi i w 1995 roku wieść o tym dotarła do Agencji d/s Żywności i Lekarstw (FDA). Wydano nakaz rewizji w ich mieszkaniu i wszystko co dotyczyło 714X, w tym dokumentacja badań naukowych, zostało na miejscu skonfiskowane. Pixleya wraz z jego firmą podano do sądu i został on skazany na 19 lat więzienia, mimo że nigdy nikogo nie skrzywdził. (Nawiasem mówiąc, zalegalizowanie 714X w Kanadzie bynajmniej nie było łatwe. Władze kanadyjskie przez trzy lata procesowały się z Gastonem Naessensem, mikrobiologiem, który odkrył ten środek. W końcu, z braku dowodów, sprawę umorzono i zezwolono lekarzom na przepisywanie preparatu. 714X można jednak nabywać tylko w ramach konwencjonalnej służby zdrowia, gdzie łatwo jest utrzymać wysokie ceny).

Podobne przejścia miał dr Stanisław Burzyński, M.D., Ph.D. Zbiegł on z komunistycznej Polski do USA mając w kieszeni tylko 20 dolarów. Przybył tu w poszukiwaniu wolności i z zamiarem realizacji swego powołania – leczenia ludzi. Dzięki swym zdolnościom dr Burzyński szybko piął się po szczeblach kariery ku szczytom Baylor College of Medicine w Houston (Teksas). Pracował on nad lekiem antynowotworowym, gdy odkrył nową, nietoksyczną, naturalną metodę leczenia raka. W ciągu następnych 18 lat był w stanie wyleczyć 2500 pacjentów chorych na raka, z których żaden nigdy nie miał dolegliwości z powodu metody leczenia. 17 lipca 1985 r., w ślad za czyimś „poufnym donosem”, agenci FBI w towarzystwie uzbrojonego szeryfa skonfiskowali 200.000 dokumentów medycznych w biurze dr Burzyńskiego. Jemu samemu postawiono później 75 różnych zarzutów oszustwa, z których każdy groził karą 3 do 5 lat więzienia i grzywną $250.000. Setki jego pacjentów pikietowały sąd nosząc tablice z napisami „Zwolnijcie naszego lekarza! Umieramy bez niego!”

Postępowanie sądowe przeciw dr Burzyńskiemu ciągnęło się przez 10 lat. W końcu został on uniewinniony. Ciekawe, że dr Burzyński nie był autsajderem, lecz członkiem systemu z tytułem doktora. Jednak zamiast przyznać mu nagrodę Nobla za jego odkrycie, postawiono go przed sądem za zagrożenie finansowych podstaw przemysłu nowotworowego.

Te same motywy kryły się za odebraniem lekarskiej licencji dr Bruce’owi Halsteadowi. Temu 77-letniemu lekarzowi z Kalifornii postawiono 28 zarzutów konspiracji, malwersacji, złamania przepisów Kodeksu Zdrowia i Bezpieczeństwa oraz oskarżono go o dokonanie 20 innych przestępstw i wykroczeń.

„Prokurator chciał mnie wpakować do więzienia na osiem lat – oświadczył lekarz, – jednak gdy sąd ostatecznie obniżył karę do 32 miesięcy, proponowano mi przynajmniej dziesięć razy, żebym się przyznał do przestępstwa, jakiego nie popełniłem. Zawsze odpowiadałem: Jak mi kaktus na dłoni wyrośnie!”

A jakiego przestępstwa dopuścił się doktor? Miał on czelność rozmawiać ze swymi pacjentami o właściwym odżywianiu się i przepisywał im naturalne kuracje na raka.

dr Halstead ma za sobą świetną karierę naukową. Przez 11 lat był on profesorem wydziału medycznego Uniwersytetu Loma Linda i zastępcą dyrektora Akademii Medycyny Tropikalnej i Prewencyjnej przy tejże uczelni. Specjalizuje się w globalnej medycynie prewencyjnej, chorobach tropikalnych i biotoksykologii. Jest autorem licznych książek na tematy medyczne oraz setek artykułów naukowych. A teraz, przy końcu takiej kariery, zabroniono mu wykonywania jego zawodu.

Prawdziwą przyczyną prześladowań Dr Halsteada był fakt, że pracował on wewnątrz systemu i wiedział dobrze, jak sprawy się mają. „Rak jest świętą krową przemysłu medycznego – mówi on. – Więcej osób zarabia na leczeniu raka, niż umiera na tę chorobę.”

Po 25 latach pracy naukowej w dziedzinie medycyny i biologii Dr Halstead tak podsumowuje obecną sytuację:

Jestem święcie przekonany, że Ameryka zmierza ku katastrofie w służbie zdrowia, zarówno pod wzglądem ekonomicznym, jak i terapeutycznym… Jeśli chodzi o leczenie, w kraju tym panuje niebezpieczne przekonanie, że lepiej umrzeć zgodnie z ortodoksją, niż prze-żyć sprzeciwiając się jej.

Historia pani Dix, pacjentki Dr Halsteada, stanowi doskonałą ilustrację jego oświadczenia i była przez niego wykorzystana w czasie wystąpienia w sądzie.

U pani Dix stwierdzono obecność nieuleczalnego raka w jamie brzusznej. Przeszła ona operację, dziewięć różnych typów chemioterapii oraz ponad 90 seansów napromieniania. Nic jej to nie pomogło. Lekarze dawali jej 4-6 tygodni życia. Pani Dix nie wstawała już z łóżka, nie miała żadnej nadziei i przygotowywała się na śmierć. Wraz z mężem załatwiała już nawet sprawy związane z pogrzebem.

Mąż jej jednak dowiedział się o japońskiej mieszance ziołowej używanej do parzenia herbaty. Ten naturalny preparat zwany ADS pomógł innym osobom chorym na raka. Pan Dix zdobył tę herbatkę i zaczął ją podawać żonie. Po dziesięciu dniach poczuła się ona lepiej i to na tyle, że zaczęła pracować w domu, chodzić na zakupy i nawet na wycieczki. Jej bóle złagodniały i było widać, że czuje się lepiej.

W międzyczasie jej mąż zaczął sam pić japońską herbatkę i nawet sprzedawać ją innym osobom. To przyniosło zgubę rodzinie Dixów! Prokurator Okręgowy w Los Angeles przeprowadził rewizję w ich domu, skonfiskował zapasy herbatki i postawił ich w stan oskarżenia. Pan Dix błagał prokuratora, by nie zabierał całej herbatki jego żony, gdyż bez niej umrze, jednak nie wywarło to wrażenia na przedstawicielach władzy.

Pani Dix była jeszcze wystarczająco silna, by stawić się w sądzie, ale po kilku dniach już nie wstawała z łóżka i wkrótce zmarła.

Wyglądało to tak, jakby nie było wskazane, by żyła dalej z pomocą „nieortodoksyjnej” herbatki, mimo że wcześniej nacierpiała się z powodu metod „ortodoksyjnych” (operacja, chemioterapia, napromienianie) i zapłaciła za nie niemało, zarówno pieniędzmi, jak i własnym zdrowiem. System pozostawił jej tylko jedną możliwość: śmierć.

Prześladowany przez komunistów

Jak można oczekiwać, prześladowania takie nie są specjalnością tylko tak zwanego wolnego świata. Podobna historia rozegrała się w latach 70-ych za żelazną kurtyną. Wybitny biochemik, dr Jozsef Béres pracował, na zlecenie władz węgierskich, nad pewnym problemem z dziedziny rolnictwa, gdy odkrył specyficzne powiązanie między minerałami, pierwiastkami śladowymi i systemem immunologicznym. Opracował on następnie płynną mieszankę nazwaną Kroplami Béresa, która pomogła wyleczyć raka wielu osobom rozsianym po całych Węgrzech. Wynalazek ten uratował życie tysiącom śmiertelnie chorych na raka pacjentów, którym „ortodoksyjni” lekarze pokazali plecy, gdy chemioterapia i napromienianie nie zdały egzaminu. Ratując tym ludziom życie Dr Béres złamał przepisy prawne, gdyż jego doktorat był uzyskany w dziedzinie agrochemii, a nie „medycyny człowieka”. Za kogo się on uważał, że pozwolił sobie wynaleźć coś skuteczniejszego, tańszego i bez skutków ubocznych towarzyszących konwencjonalnym zabiegom?

Komunistyczne władze zorganizowały najazd na jego laboratorium i skonfiskowano jego naukową dokumentację. Jednak ten brutalny atak okazał się spóźniony. Wieść o leku na raka rozchodziła się lotem błyskawicy po Węgrzech i dzień po dniu setki chorych wraz z rodzinami zaczęły się gromadzić wokół domu Dr Béresa. Byli oni skłonni spędzić całą noc w kolejce, byle tylko spróbować kuracji. W rezultacie zezwolono Dr Béresowi na kontynuowanie jego badań i dziś, po trzydziestu latach, Krople Béresa znane są w wielu krajach i codziennie miliony osób na całym świecie przyjmuje je profilaktycznie.

Aresztowana w płaszczu kąpielowym

Najnowszy przykład podobnego skandalu miał miejsce we wrześniu ubiegłego roku, gdy dobrze znana ze swych badań w dziedzinie medycyny Dr Hulda Clark, N.D., Ph.D. została aresztowana w swym domu w San Diego. Dr Clark jest autorką kontrowersyjnych książek – bestsellerów, takich jak „The Cure For All Cancers”, „The Cure For HIV/AIDS” i innych.

71-letnią Dr Clark aresztowano na podstawie listu gończego, gdy miała na sobie tylko płaszcz kąpielowy, i przetrzymywano w areszcie w San Diego (Kalifornia) przez 16 dni. Następnie wysłano ją do Indiany, na tylnym siedzeniu policyjnego samochodu, który w ciągu półtora dnia pokonał 2.200 mil.

Jej przestępstwo? Po przejściu na emeryturę z uniwersytetu gdzie zajmowała się pracą naukową od czasu uzyskania doktoratu w wieku 20 lat – dr Clark zaczęła prowadzić własne badania nad rakiem i AIDS. Tym samym jednak, jak już widzieliśmy wcześniej, naruszyła ona tabu. Gdy wyniki jej badań zaczęły pomagać chorym, zaczęło ją śledzić dwóch detektywów w cywilu z ramienia władz Stanu Indiana. Dr Clark była oczywiście oburzona, by określić to delikatnie, i przeniosła swe naukowe badania do Kalifornii oraz Meksyku. Początkowe śledztwo do niczego nie doprowadziło, ale kilka lat później w powiecie Brown, w Indianie wybrano nowego prokuratora, który doszedł do wniosku, że dr Clark jest niebezpiecznym zbiegiem, jakiego należy ścigać.

Dlaczego pomysły dr Clark są aż tak groźne? Bo opierają się one na zdrowym rozsądku i nie wymagają ogromnych wydatków na leki. Jej podstawowe założenie: Rozwój wszelkich chorób jest możliwy dlatego, że nasz system immunologiczny nie daje sobie rady z codziennym zalewem toksyn, bakterii, wirusów i pasożytów. Uważa ona, że powinniśmy się pozbyć tych czynników chorobotwórczych i codziennie dbać o niedopuszczanie ich do naszych organizmów.

Dr Clark została zwolniona za kaucją i obecnie oczekuje na proces. Jej zwolennicy utworzyli Fundację na rzecz Obrony dr Clark (dr Clark Defence Fund), z którą można się kontaktować pod adresem: 1055 Bay Blvd, Chula Vista, CA 91911.

„Niebezpieczne przekonania”

Tyle podobnych historii zdarza się na całym świecie, że można nimi wypełnić całą książkę. Przypominają mi one to, co spotkało Giordano Bruno, włoskiego filozofa i uczonego. 400 lat temu Kościół Rzymsko-katolicki doprowadził do jego egzekucji za dopuszczenie się przestępstwa herezji. Władze kościelne tak się bały idei tego człowieka, znanego w całej Europie jako wybitny myśliciel, że katom wydano rozkaz związania mu języka przed spaleniem żywcem na stosie, tak by nie mógł przemówić do zgromadzonych ludzi.

Bruno umieścił Słońce, nie Ziemię, w centrum Układu Słonecznego. Cóż za okropne przestępstwo! Odmawiał on wyrzeczenia się swych przekonań w ciągu ośmiu lat więzienia przez Inkwizycję. Kościół nigdy nie wybaczył mu jego niebezpiecznych przekonań. Jego prace figurują ciągle na watykańskiej liście zakazanych tekstów.

Dopiero w 1992 roku Kościół Rzymsko-katolicki z niechęcią przyznał, że inny średniowieczny uczony, Galileo Galilei, miał rację twierdząc, że to Ziemia krąży wokół Słońca, a nie odwrotnie. W 1633 roku Inkwizycja, grożąc torturami, zmusiła Galilei, który miał wtedy 70 lat, do wyparcia się swych idei. Ortodoksyjna instytucja potrzebowała aż czterystu lat, by uznać rzeczywistość.

Gdy myślę o naszej obecnej sytuacji, w żaden sposób nie mogę dostrzec różnicy między prześladowaniem alternatywnych lekarzy przez ortodoksyjne agencje, a tym, co spotkało Bruno, Galilei i niezliczonych innych ludzi w średniowieczu.

Miejmy nadzieję, że nie będziemy czekać czterysta lat na zakończenie tego polowania na czarownice. Zanim jednak to nastąpi, możemy jeszcze być świadkami wielu zrujnowanych karier oraz najazdów na domy i gabinety lekarzy i osób stosujących naturalne metody leczenia poza obowiązującymi „normami”. Coraz więcej ludzi będzie umierać wskutek nieskuteczności konwencjonalnej medycyny, a przemysł „opieki zdrowotnej” będzie dalej rozkwitać czerpiąc ogromne korzyści z ukrywania informacji, które mogłyby zapewnić ludzkości zdrowie i długowieczność.

Źródło 

92 komentarze do “Przerażająca inkwizycja medyczna

 1. Baria ! Koncerny farmacetyczne sa przedluzeniem firm, ktore stworzyly przeciw ludzkosci gazy „bojowe” czyli chemiczne ludobojstwo.
  Teraz widzimy chemiczne smugi na niebie i mamy komore gazowa na calym juz prawie swiecie.

  Bombe atomowa tez „wymyslily” te same sily. Mordercze leki i szczepionki tez pochodza z tego samego zrodla.

  Kurwy polityczne, pozyteczni idioci, „wielcy” pisarze historyczni, dziennikarze tez potulni i wszystkie obecne mendia graja , jak w upiornej orkiestrze , ktora gra taka „muzyke” za ktora biora pieniadze „dyrygentow” Lucyfera..

  Masy ludzkie z zabitymi duszami przez rozne „koscioly” ( kosciol- miejsce wktorym skladane sa kosci) nie sa zdolne odroznic prawdziwej muzyki od diabelskiego falszu i klamstwa, ktore juz dawno wola o pomste do Nieba !

  Nordzom ! Te dzieci o ktorych piszesz sa tragicznymi przykladami z niezliczonej ilosci ludzkich i zwierzecyh istot uszkodzonych przez diabelska mafie tzw. medyczna.
  Zaden rozsadnie myslacy rodzic nie oddalby swojego dziecka po to, zeby mu jakis diabel zrobil krzywde.

  Diably otumanily i zahipnotyzowaly nawet rodzicow tak, ze przyprowadzaja wlasne dzieci na cierpienie , okaleczenie i smierc.
  Bezczelna mafia kaze sobie jeszcze za te zbrodnie drogo placic.

  Oglupieni i zlupieni ludzie wierza, ze tylko duze pieniadze moga zapewnic zdrowie im i potomstwu. To jest niestety tylko zludna i zgubna wiara, ktora doprowadzila i doprowadza do zniszczenia zycia biologicznego na tej planecie !

  „Dyrygenci” w kosciolach obrabiaja masy na potulne baranki do strzyzenia i zabijania od pokolen.
  Kazde nowonarodzone dziecko przeciez „musi” byc przyniesione do „chrztu ” i to „swietego”.

  Te skurwysyny, ktore to robia sa w pelni swiadome swoich czynow, bo przeciez wszelkie technologie obrabiania masowego dusz ludzkich zostaly im wbite na seminariach „duchowych”.

  Kto zreszta wybiera takie „zawody” ? Tylko sadysci i zboczency , bo to oni wyzywaja sie pozniej we wszystkich mozliwych dewiacjach na dzieciach ! Zbeszczeszczone dzieci od pokolen nie mogly sie bronic i zmuszane byly do milczenia, bo przeciez takich „swietych” i „boskich” pomocnikow nie wolno by bylo nawet podejrzewac o niecne zamiary, a co dopiero o czyny.
  Nazywaja sie szumnie „duszpasterze” i rzeczywiscie sa to perwersyjni zboczency i niszczyciele dusz ludzkich.

  Wprowadzili „spowiedz swieta”, zeby dokladnie wiedziec, co w ludzkich duszach gra i zeby po przerobce danych grzmic z ambon i straszyc ogniem piekielnym.
  Wlezli wszedzie, bo do garnkow, do lozka , do pracy, do pieniedzy. Ustalili cenniki za „uslugi” i wszystko w ramach „milosci” blizniego.

  Kobiety, jako „nieczyste” naczynia „szatana” zmuszono od wiekow do wykonywania ponad sily wszystkich prawie ciezkich prac i rodzenia nastepnych pokolen niewolnikow. Jako pozyteczne i reprodukujace sie bioroboty musialy wkladac morde w kubel, bo przeciez Ewa zgrzeszyla , namowila jeszcze Adama i za kare musi cierpiec .

  Diabelskie trutnie wmowily „solidarnie ” samcom, ze to oni sa czyms wyjatkowym, bo kobiety sa wlasciwie dobre jako sluzace do wszystkiego, ale ze sa tez ludzmi ? Hm !

  Najwazniejsze, ze pierwszy podzial ponizej pasa sie udal i po nim przyszly latwo nastepne.
  Po „duszpasterskich” uslugach przyszly do „obrobki” ciala ludzkie, bo to jest dopiero „byznes”.

  Po roznych polowaniach na „czarownice” inkwizytorzy zezwolili wprawdzie masom czytac, ale to musialy byc pisma „naukowo-medyczne” zeby czasem glupki nie mogly sie pomylic i nie zaczeli znowu korzystac z „poganskiej” wiedzy.
  Dlatego maja pod kontrola wszystkie gazetki i inne nowoczesne mendia oraz politykierow, zeby ludziskom sie we lbach nie poprzewracalo po wiekach pracy inkwizytorow.
  Na pewniaka jest stosowana stara metoda „spalonej ziemi”, bo wtedy nikt diablu nie moze przeszkadzac !.

 2. @Nordzom, dobrą opinią cieszy się dr Elżbieta Czarzasta, przyjmuje w Gdańsku – Wrzeszczu, gdzieś na Chrzanowskiego (musi być w necie dokładny namiar), pediatra i jednocześnie homeopata. Znajomi mojej córki chodzą z dziećmi do niej i b.chwalą. Wycięcie migdałków to niestety efekt nauczania lekarzy, że to super metoda, ale nikt nie mówi, że to migdałki chronią przed wejściem zakażenia niżej. Ostatnio znajoma (lekarz ogólny) opowiadała mi, że skierowano jej wnuka na usunięcie migdałków, ale wysłała córkę na konsultację do innego laryngologa i ten powiedział, że bzdura, że dzieciak w ogóle nie kwalifikuje się do operacji migdałów. Mam też dobrą opinię o dr Paśnickiej, kiedyś u niej bywaliśmy, przyjmowała w Sopocie, jest hematologiem, homeopatą. W Gdyni jest dobry laryngolog dziecięcy, leczy też dorosłych dr Ihnatowicz, jest wiekowy, ale naprawdę dobry, leczy alopatycznie i homeopatycznie, jest na niego namiar na stronach internetowych Trójmiasta.

 3. Zofia ! Ja tez czesto mialam zapalenie migdalkow, szczegolnie po jedzeniu lodow albo piciu zimnej wody.
  Odwiedzalam wtedy takiego pediatre, ktory zostal w moim sercu na zawsze i jego postepowanie wobec mnie bylo wspanialym wzorem do takiego samego postepowania wobec pacjentow, a w szczegolnosci do dzieci.
  Otoz ten cudowny czlowiek nazywal sie Dr Jagiello. Przekrecalam wtedy jego nazwisko i kiedy cos mi dolegalo, to mowilam mamusi, ze chce isc do doktora Jagly.
  Bylam zawsze niesforna i ciekawska, ale ten Doktor potrafil ze mna postepowac.Zaczynalo sie oczywiscie od wywiadu:Aha !
  stwierdzal. Znowu jadlas lody i przytakiwalam, bo nie lubialam zaklamywac faktow i nic zlego nie widzialam przy jedzeniu lodow.
  Potem oczywiscie zagladal do gardla za pomoca szpatulki i latarki i tez tak „fachowo” to robil, ze sie nigdy nie wydzieralam ani nie zaciskalam ust.
  Ciekawa bylam, czemu to tylko wystarczy powiedziec „aaa”, a nie „bee”.
  Pozniej zapisywal jakies takie proszki do zrobienia w aptece , ktore byly w takich okraglych oplatkach oraz syrop o smaku anyzkowym. Kazal lezec w lozku przez tydzien i pic duzo cieplej herbaty.
  Oczywiscie nie wytrzymalam i spytalam sie , czy moge jesc lody. Spojrzal na mnie cieplym spojrzeniem i powiedzial : Lody mozesz jesc , ale tylko z patelni i rozesmial sie widzac moja mine. Wiedzialam, ze to nie byl zlosliwy smiech, tylko prosta prawda dotyczaca temperatury spozywanych posilkow.

  Kiedys podslyszala, jak ktos radzil mojej mamusi, zeby dala mi wyciac migdalki.Bylam tym oczywiscie zachwycona, bo sadzilam, ze wtedy bym mogla zajadac lody bez ograniczen., no i slowo „operacja” brzmialo tak fantastycznie tajemniczo.

  Przy kolejnej wizycie u doktora Jagly sama nawet zaproponowalam, ze chcialabym miec wyciete migdalki i mamusia tez przytaknela.
  Znowu spojrzal na mnie tym cudownym wzrokiem i spokojnie mi wytlumaczyl, ze migdalkow wycinac nie trzeba i jak troche podrosne, to te zapalenia nie beda wracaly .

  Ten wspanialy doktor zachwycil mnie swoja postawa, bo tez nigdy sie go nie balam i mial cudowne poczucie humoru.
  Gdzies juz wtedy chodzilo mi po glowie, ze jesli bede chciala zostac lekarzem, to tylko takim podobnym do niego.

  Lata mijaly, studiowalam pilnie medycyne, a w niej anatomie, budowe ukladu limfatycznego, ilosc migdalkow i ich znaczenie w organizmie .Wtedy zaspokoiwszy swoja ciekawosc wiedzialam, ze mialam szczescie w dziecinstwie trafiajac na takiego madrego i serdecznego doktora.
  Majac juz swoja ogolna praktyke przychodzilo do niej tez sporo dzieci.
  Wtedy stawalam sie doktorem podobnym do tego mojego z dziecinstwa. Nie chcialam, zeby mnie sie baly. Zawsze spokojnie im tlumaczylam, ze musze zajrzec do buzki, zeby zobaczyc, co tak boli i ze samo badanie tez nie boli, itd.

  Wielu rodzicom tlumaczylam, ze usuwanie migdalkow to oslabianie ukladu odpornosciowego, itd.
  Mowilam o unikaniu zimnych napojow i jedzeniu lodow.Zabranialam wczesniejszego wychodzenia z lozka i tlumaczylam , czym to grozi.
  Wystawialam bardzo dlugie zwolnienia ze szkoly i uspokajalam rodzicow, ze w szkole zawsze mozna wszystko nadrobic, ale raz straconego zdrowia juz nie. Zakazywalam podawania paracetamolu i tlumaczylam znaczenie goraczki.

  Najwyzej zezwalalam na jedzenie lodow z patelni..
  Pozniej z chinskiej medycyny dowiedzialam sie o wplywie temperatury pokarmow na organizm ludzki. Znowu przypomnialam sobie z radoscia mojego doktora i jego „lody” z patelni.

  Po latach spotykalam znowu ” moje” wyrosniete juz dzieci z praktyki, albo raczej to one mnie rozpoznawaly i pozdrawialy mnie serdecznie z takim wesolym blyskiem w oku.
  Bardzo sie z tego ciesze, ze moja praca nie poszla na marne i w duchu ciagle sie ciesze, ze dobry przyklad z „mojego” doktora mial taki pozytywny wplyw na moje losy i „moich” dzieci w ich leczeniu.

 4. @Poganka dziekuje za ciekawie opisane wlasne doswiadczenia.Nie wiem czy to mozna nazwac szczesciem czy tez bylysmy chronione by nam tych migdalkow nie wycieto.Widac mialas wspanialego lekarza.Ja tez sobie mile wspominam mojego lekarza i dentyste.Byli to panowie w starszym wieku i zapamietalam ich jako lekarzy z sercem, ktorych dzisiaj takich prawie nie widac,ale z pewnoscia jeszcze sa.
  Nie wiem czy slyszalas o takim gosciu z Kanady, ktory chce w Polsce zalozyc
  Ekoklinike i napisal ksiazke pt;”Od lekarza do grabarza”

 5. Indygo ! Ad 33. Mam ksiazke dotyczaca dzialania matrycy krystalicznej i wglebiam sie tez narazie teoretycznie w ten fascynujacy temat. Ta ksiazka zostala przetlumaczona z angielskiego na niemiecki i moze juz tez jest w polskim.
  Podaje tytul : ” Matrix Energetics” Dr. Richard Bartlett Nr. 978-3-86731-069-7

 6. Poganka! Tę książkę już przetłumaczono na j. polski i jest w sprzedaży internetowej.”Matryca energetyczna” Innowacyjne uzdrawianie Richard Bartlett
  Diękuję, że podałaś to tutaj, ponieważ dzięki Tobie i Ryszardowi Bartlett mogę poszerzyć moje umiejętności.

  Dzięki Marii i i Wspaniałemu Gronu, który dzięki niej gości na tym blogu, mam strawę duchową każdego dnia, za co Wam Wszystkim bardzo, bardzo dziękuję!!!!!!!!!!!!!!

 7. CZYTAŁEM KSIĄŻKĘ PANA MASLANKEGO, ZAKUPIŁEM SOBIE JEDEN Z PIERWSZYCH EGZEMPLARZY. UZDRAWIAM LUDZI OD 1983 ROKU I OD POCZATKU ZAUWAŻYŁEM ZALEŻNOŚĆ PRZYCZYNOWĄ CHOROBY I ZAWSZE UZDRAWIAŁEM PRZYCZYNĘ A NIE SKUTEK. Z MEDYKAMI NIE DYSKUTUJĘ CHYBA ŻE Z MĄDRYMI. SAM JESTEM OKAZEM ZDROWIA. WYZNAJĘ ZASADĘ ŻE MOJE ZDROWIE JEST ZBYT CENNE ŻEBY POWIERZAĆ JE LEKARZOM. PAN MASLANKY STRACIŁ DWOJE KOCHANYCH LUDZI I DOPIERO PRZEJRZAŁ NA OCZY, CZEGO DOWODEM JEST JEGO WSPANIAŁA KSIĄZKA. STADO JEST TAK OGŁUPIONE ŻE NA SŁOWO RAK JUŻ UMIERAJĄ, A TO JEST TAKA SAMA CHOROBA JAK KAŻDA INNA. TRZEBA TYLKO W GŁOWIE ZRESETOWAC BŁEDNE ZAPISY, WSKAZAC CHOREMU GDZIE NASTĄPIŁA PRZYCZYNA I JAKIE TO WYDARZENIE BYŁO, ORGANIZM NAFASZEROWAC NATURALNĄ WITAMINĄ C I WITAMINĄ B-17, PESTKI MORELI. JA ZACZYNAM ZAWSZE OD 35 PESTEK I ZMNIEJSZAM DAWKE CO 3 DZIEŃ AŻ DO ZERA. SKUTEK JEST WSPANIAŁY. TRZEBA RÓWNIEŻ UWAŻAĆ BO CHOROBA PODCZAS OCZYSZCZANIA POWODUJE RÓŻNE CIEKAWE REAKCJE, DOSKONALE OPISAL JE DOKTOR RYKE HAMMER MĘCZENNIK WSPANIAŁEJ METODY, OTWARTY UMYSL I CUDOWNY CZŁOWIEK. LUDZISKA NIE BÓJCIE SIĘ MEDYCYNY NIEKONWENCJONALNEJ, PRAWDA SĄ WŚRÓD NAS HOCHSZTAPLERZY JAK W KAŻDYM ŚRODOWISKU, ALE SĄ TEŻ WSPANIALI UZDROWICIELE W PEŁNI ODDANI SPRAWIE UZDROWIENIA CZŁOWIEKA CZY ZWIERZECIA. NIE BÓJCIE SIĘ, ZAWSZE ZNAJDZIECIE KOGOS KTO WAM POMOŻE, TYLKO MUSICIE TEJ POMOCY CHCIEĆ.
  POZDRAWIAM MAHAKALA

 8. @ MAHAKALA: błagam, nie pisz WERSALIKAMI! Ciężko to przeczytać. A kiedy cytujesz coś używaj znaczników html: <blockquote>cytowany tekst</blockquote>

 9. Jeden z najwybitniejszych naukowców w historii przemysłu szczepionkowego firmy Merck, wziął udział w nagranym wywiadzie, w którym otwarcie przyznaje, że szczepionki aplikowane Amerykanom były zanieczyszczone wirusami białaczki i raka. W odpowiedzi na to, jego koledzy (których głosy także się zarejestrowały) wybuchają śmiechem i wydają się myśleć, że to zabawne. Następnie sugerują, że dlatego, że te szczepionki najpierw testowano w Rosji, pomogą Ameryce wygrać Olimpiadę, bo rosyjscy sportowcy będą „obładowani nowotworami”.
  http://naturalnews.tv/v.asp?v=13EAAF22CDA367BB3C2F94D2CD90EF7B

 10. @ LogoPedant: na monitorze jest artykuł o mafii farmaceutycznej. Niby wszystko na ten temat wiemy, ale znalazłam tam takie zdanie:

  W szczególności, jeśli chodzi o leki psychotropowe – są to środki, które powodują uzależnienie od przemysłu farmaceutycznego. Wprost się mówi, że jeśli będziecie brać np. lek antydepresyjny czy anty-psychotyczny, to będziecie od niego uzależnieni do końca życia. I faktycznie ludzie znajdują się w sytuacjach, że muszą przyjmować dany środek przez długi okres czasu, o ile nie na zawsze, gdyż jest prawie niemożliwe uniezależnienie się od nich. Gdy przestaje się brać dany preparat, następują bardzo ostre reakcje organizmu, nawet jeśli próbuje się stopniowego zmniejszenia dawek.

  Teraz rozumiesz, co cię dręczy? Nie wiem, co ci radzić, ale spróbuj może radykalnego oczyszczania organizmu, a jeśli znajdziesz się w gabinecie np. homeopaty powiedz o tym, może znajdzie jakieś remedium.

 11. Charakterystyka pacjenta

  Pacjenta łatwo poznać po tym, że przyczyny choroby zawsze upatruje w niedoborze jakichś substancji – witamin, minerałów, leków, ziół, ekstraktów, wyciągów, preparatów, enzymów, suplementów, czy innych dziwactw wymyślonych przez medycynę. Ze względu na tę charakterystyczną cechę, pacjent w obliczu choroby myśli tylko o jednym: – Jakie badania by tu zrobić, żeby dowiedzieć się co mi jest, i co by tu jeszcze wziąć, żeby jak najszybciej wyzdrowieć.

  Warto rozpowszechnić: http://img221.imageshack.us/img221/4365/zakaztankowania.jpg

 12. @Astromaria

  Dzięki za sugestię… Działania oczyszczające, zarówno na poziome fizycznym, jak i mentalnym w toku od dobrych, kilku miesięcy, ale i tak kierują się jedną zasadą: Światło rozproszy każdy mrok, bo choć ostatnio jest bardzo źle, to im gorzej, tym lepiej, ponieważ Yin przechodzi w Yang. Jeszcze tylko momencik… 😉

 13. Dokladam sie z nastepnym swiatelkiem wyjasnien, zeby poszlo szybciej w ten yang.

  Donosze uprzejmie nastepne odkrycia dotyczace mojego „ulubienca” pana Kapusty, bo tu gdzieniegdzie o nim i jego „dziewczynce” juz pisalam oraz jego „zaslugach dla przemyslu” trucicieli lacznie z polityka tez.

  Teraz dokladniej, bo pan Kapusta czyli Helmut Kohl nazywa sie wlasciwie Hennoch Kohn i jest potomkiem Zydow chazarskich z Galicji ! i jeszcze to , ze ta jego „dziewczynka” pani dr Merkel to jego rodzona coreczka. Podaja to zrodla narazie niepotwierdzone i kombinuja podpierdolic jej szczoteczke do czyszczenia zebow w celu wykonania badan genetycznych, ale jest dobrze otoczona przez „psy” wychowane w domach dziecka.

  Z tego jak sie pan Kapusta o nia troszczyl i przygotowal jej „przyszlosc” wynika, ze mogl to tylko robic czule kochajacy ojciec, bo kazdy normalny czlowiek ostrzezony instynktem samozachowawczym ucieka od takiego pokracznego potwora !

  Te potwory stworzyly ta niby niewidzialna siec , ale jednak nitka po nitce juz peka i wchodzi coraz wiecej swiatla !

 14. No to już znamy tego drania który cię opętał – to zły duch Big Pharma. Wyegzorcyzmuj go! I trzymaj się od piguł z daleka, do końca życia.

 15. Policja potrafi odtworzyć kod DNA z jednej komórki naskórka, a nasz naskórek sypie się z nas wszędzie, gdzie przebywamy. Włosy też nam wypadają, więc jakiś Sherlock Holmes z lupą by się przydał, niech podąży śladami tej dziewczynki i zbierze do foliowego woreczka co z niej spadło. Ciekawa jestem, czy spłodził ją Kapusta, czy Hitler? Do którego jest bardziej podobna?

 16. Astromaria ! Ten obrzydliwie potworny duch Big Pharmy rozprzestrzenil sie z powodu glupoty i arogancji wiekszosci lekarzy, ktorzy zamiast sluzyc wedlug humanitarnych zasad medycyny przeszli na strone podstepnie i klamliwie dzialajacej kliki szumowin ludzkosci !
  Niepodwazalna zasada medycyny : Przede wszystkim nie szkodzic ! zostala odwrocona na przede wszystkim zabijac i szkodzic oraz tym samym dac zarabiac mafii trucicieli robiac sie przy tym wspolwinnym zbrodni przeciwko ludzkosci !

  Stosowalam zasade zyczenia tego samego innemu czlowiekowi , co bym sobie zyczyla czyli w setkach nowych „lekow” , ktorymi lekarzy zasypywano do dalszego przepisywania nie znalazlam prawie zadnego, ktory bym zastosowala u siebie.
  Raz wyprobowalam na sobie nowy i drogi antybiotyk i gowno mi pomogl.
  Pojawil sie znowu pozniej ten sam referent, ktory mi go wczesniej dostarczyl i grzecznie sie pytal, czy juz wielu moim pacjentom zapisalam to cudo.

  Odpowiedzialam ze nie i ze nie bede przepisywac, bo to nie zadzialalo u mnie w zapaleniu zatok i dlaczego by to mialo dzialac u moich pacjentow ? Skrecal sie posrednik sprzedazy trutek , jakby dostal kolki …i cos dalej trul…slownie.

  Truciciele rozbudowali cala siec na konowalow i wlaza im na bloczki recepturowe, jak sie da.
  Sa gorzej upierdliwe niz muchy. Muchy przynajmniej zima daja ludziom spokoj i na przyjscie wiosny czlowiek sie cieszy,jak sie pojawiaja znowu mile brzeczace muszki.
  Nasraja najwyzej na szyby i leca dalej.

  Upierdliwe mordy farmaceutyczne bezczelnie sie usmiechaja, przynosza jakies tam kolorowe tabele z dowodami „nalkowymi”, daruja dlugopisy z nazwami ich „lekow” i inne badziewie oraz zostawiaja bezplatne probki trutek.

  Czasami zapraszaja na jakas wyzerke i pozniej pojawiaja sie znowu, zeby sprawdzic, czy wdzieczny doktor zapisal to i owo.

  Obliczylam, ze przecietnie juz zapisanie jednego opakowania trucizny zwraca im koszta kolacji dla jednego konowala z nawiazka.Po takich „kolacyjkach” zjawiaja sie znowu (a bylam na paru), bo nigdy nie mialam czasu dla siebie i na gotowanie tez nie. Ci specjalisci od obnizania „zlego” cholesterolu pytali slodko i uprzejmie, czy juz pomoglam moim pacjentom zapisujac im jakis super preparat na to nieszczescie.
  Odpowiadalam , ze owszem, bo pomagam moim pacjentom jak moge zwracajac im szczegolna uwage na odpowiednie zywienie, a szczegolnie do obnizania zbyt wysokich tluszczy i cholesterolu we krwi polecam jedzenie owsianki na wodzie.

  „Lojalnie” dodawalam, ze jesli po paru miesiacach takiej diety nie bedzie efektu obnizenia cholesterolu, to wtedy ewentualnie rozwaze mozliwosc zapisania tych wspanialych i drogich „lekow”, bo kto jak kto, ale o pacjentach musi najpierw myslec lekarz i za kazdy podpis na recepcie tez odpowiada on.

  Zaraza trucicieli farmaceutycznych rozlazla sie niestety tez w Polsce i nic dziwnego, bo tym wszystkim kieruje „rzad” oplacany przez tych samych trucicieli. W Polsce tez tak samo placza, jak w Niemczech, ze maja za malo kasy dla sluzby zdrowia i dlatego jest tak zle.
  Prawda jest taka, ze prawie wszystkie skladki na „zdrowie” laduja w gardzieli zachlannej bestii farmaceutycznej.
  Na sile nowymi „przepisami” wprowadzono tez w Niemczech obowiazkowe skladki na kasy „chorych”.
  Do dzis pamietam, jak ulubiona „dziewczynka” pana Kohna przemawiala do narodu niemieckiego i powolywala sie na jego „dume” narodowa mowiac : „Najlepszy system opieki zdrowotnej jest w Niemczech, bo…. (krotka pauza) kazdy chory na raka otrzymuje w szpitalu chemoterapie ! ”

  Jedna chemoterapia kosztuje okolo 300 tys. Euro i dziennie jest wyleczonych „na smierc” okolo 2000 obywateli !
  Nic dziwnego tez, ze tak obrabowane kasy „chorych” placza z powodu brakow kasy i musza do tego placic jeszcze inne „wynalazki” z diabelskiej kuchni farmaceutycznej !
  Przymusowo ubezpieczonym , cos sie przeciez nalezy .

 17. @Astromaria, Poganka

  Nie wiem, czy prześladuje mnie duch Big Pharmy, ale na pewno wkroczył na moją ścieżkę kilkukrotnie… Odstawiłem antydepresanty na początku zeszłego roku i od tego czasu miałem naprawdę nieciekawe rewelacje „zdrowotne”, których opisywać nie będę, bo jestem już tym wszystkim bardzo zmęczony. Choroby powstają w naszych głowach, jednak część z nich ma na pewno bardzo silne wsparcie ze strony farmacji…

  P.S. W zeszłym roku brałem dłuższy czas (jakieś 2 miesiące) tabletki przeciwbólowe (Nurofen, Ipubrom, itp.) Tak, wiem, że to co najmniej nierozsądne, ale sposoby psychiczne nie działały na bóle, które wtedy miałem. Dostałem wrzodów i zapalenia żył i skóry od toksyn. Wrzody już sobie wyleczyłem, ale zapalenie trwa (swędzenie skóry jest koszmarne). Ocet jabłkowy się robi, a cebula je. 😉 Wspominam o tym dlatego, żeby nikomu innemu nie przyszło do głowy łykać to GÓWNO farmakologiczne. Ono może uśmiercić…

 18. @LogoPedant jak czytam Twoje wypowiedzi na temat lykania tabletek antydepresyjnych to zaraz mi sie przypomina doswiadczenie z leczeniem mojej depresji.Kiedy mialam 28 lat bylam zarazona tasiemcem(jadlam tatar z surowego miesa wolowego) i po leczeniu wpadlam w straszna nerwice.Mialam uczucie, ze ten tasiemiec mnie dusi i mialam okropne leki przed smiercia i wpadalam w panic attak.Straszne uczucie!Bralam leki uspakajajace prawie 6 miesiecy i nie zapomne lekarza, ktory pomogl mi wydostac sie z tych lekow.
  Otoz bylo to ponad 35 lat temu i pamietam, ze poszlam prosic lekarza o przypisanie mi tych lekow, a on mnie wyprosil z gabinetu i powiedzial „jestes zdrowa i tego nie potrzebujesz”.Byl juz w podeszlym wieku(lekarz starej daty) i wiedzial jakie spustoszenie te tabletki robia w organizmie.Ja po wyjsciu z gabinetu, oczywiscie rozplakalam sie i postanowilam sama sobie pomagac.Najtrudniejsze byly pierwsze ataki bez lekow, ktore musialam opanowac.Prawda jest taka, ze wszystko jest w naszym, umysle i naprawde sami mozemy sobie pomoc.Wyszlam sama z nieuleczalnej astmy,z migren ktore mnie strasznie meczyly i wiem jedno ani Pan Bog ci nie pomoze jak se sam nie pomozesz.Oczyszcic cialo i dusze wtedy nie potrzebny nam ani lekarz ani ksiadz…

 19. @Baria

  – niechaj Dobro, jakie hojnie przekazujesz i wyświadczasz, wróci do Ciebie, pomnożone w wielkiej obfitości.
  Wielkie, WIELKIE dzięki – informacje już przekazałam rodzicom tych dzieci.
  Wybacz, że odpowiadam z tak dużym opóźnieniem.

 20. WARTO ZAPOZNAĆ SIĘ Z TĄ STRONĄ :
  http://www.zdrowie1.com/depresja.html

  @ POGANKO , wpis NR 68 – czy tę owsiankę na wodzie trzeba jeść cały dzień …? Mogłabyś napisać o tym
  trochę więcej, bo ten problem obniżania wysokiego cholesterolu i tłuszczy szczególnie mnie interesuje.

  Pozdrawiam 🙂

 21. Emmi! Odpowiadam w sprawie owsianki, bo to wazne dla wielu osob, tak totalnie oglupionych i zlupionych przes big farme.
  Cholesterol i tluszcze istnialy i istnieja w organizmach ludzkich i zwierzecych od poczatku swiata …., bo kazdy organizm potrzebuje te skladniki do swoich celow czyli do budowy hormonow, blon komorkowych,komorek tluszczowych czyli do utrzymania wlasciwych funkcji komorek , ich regeneracji oraz funkcjonowania wewnetrznych gruczolow.

  Te bajery ( slowo pochodzi napewno od Bayer ) z cholesterolem , itd. wymyslili producenci pewnego gowna czyli margaryny i wiadomo, ze zeby sprzedac towar, trzeba go rozreklamowac czyli trzeba stworzyc bajki o „cudownych” wlasciwosciach zdrowotnych.
  Ta „reklame” i dowody zrobili fachowcy od marketingu i nalkowcy piszac i drukujac cala mase klamstw .Mordowali przy tym sadystycznie cala mase zwierzat, bo ci zboczency pastwia sie zawsze cierpieniem zywych istot.

  Glupim gojom wciskali kit, ze to dla ich „dobra” , no i teraz widac to ich „dobro”, bo ludziska kompletnie skolowani uwierzyli w te bzdury i sie boja .
  Zastraszony czlowiek chce sie pozbyc „zagrozenia” i „dobroczyncy” podaja wszystko na tacy, tylko to sa kelnerzy z diabelskiej kuchni i wystawiaja sobie jeszcze bezczelnie rachunki za niszczenie zdrowia, stwarzanie „chorob cywilizacyjnych” i „nowych trucizn.

  Trzeba w koncu zamknac ta mordercze reustauracje big-farmy, a kelnerow i szefow „kuchni” potraktowac ich wlasnymi „daniami” Zaczelam ludziom polecac owsianke, jako naturalny i zdrowy pokarm sciagajacy przy tym niekiedy podwyzszony poziom tluszczy zwierzecych oraz cholesterolu oraz kwasu moczowego pochodzacego przewaznie z miesa wieprzowego.

  Zauwazylam, ze gotowy pokarm dla psow i kotow nigdy nie zawiera wieprzowiny , dlaczego ? Odpowiedz : trujacy szybko kwas moczowy
  Zwierzeta nie maja zawalow ani miazdzycy, dlaczego ? Zwierzeta produkuja w organizmie witamine C.
  Pisze o tym dokladnie Dr.Rath i Polka biochemik Dr. Niedzwiedzki.

  Zwierzetom nie mozna wciskac zadnego „gowna”, bo albo nie beda tego jesc, albo wkrotce po tym szybko choruja i umieraja.
  Czlowiek reaguje po ludzku czujac i opowiadajac o tym, ze mu cos dolega.

  Zwierze stara sie swoje niedomagania ukryc i szuka spokoju do naturalnej regeneracji. Czasami nic nie je, zeby wydalic z siebie niekorzystne pokarmy.

  Czlowiek, ktory nie wie nic o starych i sprawdzonych systemach leczniczych leci do lekarza, a ten go kluje , pobiera krew i …. znajduje skutki , ale nie przyczyny ! Na te „skutki” czeka juz i zaciera diabelskie lapki big-farma …

  Nic dziwnego, ze tu bedac swiadomymi tego, ze pokarm jest lekarstwem, a lekarstwo jest pokarmem powstala strona dotyczaca odzywiania.Tam chce znowu wkrotce dalej pisac.
  Dobrze, ze tu tez trafilam , bo dzieki mojej dlugoletniej fascynacji chemia , biochemia, odzywianiem i farmakologia moge duzo wyjasnic i pomoc .Owsiance zawdzieczam, ze tu siedze i pisze.
  Zaczelam ja juz dawno regularnie jesc na sniadanie , zeby bylo szybko . Teraz tez ja zajadam, bo jest szybko i tanio w mojej tez kryzysowej sytuacji.

  Wedlug chinskiej medycyny sniadanie powinno byc cieple i gotowane. Taka owsianka syci szybko i utrzymuje dlugo poziom sytosci i jest tez oczywiscie bardzo zdrowa wplywajac pozytywnie na sluzowke zoladka, perystaltyke jelit. Dziala ogolnie wzmacniajaco na caly organizm. Obniza tez zbyt wysoki cholesterol, tluszcze ,kwas moczowy tez. Gotuje ja okolo 20 minut na wodzie i dodaje lyzke miodu albo jakies rodzynki, jak mam ..

  Mozna dodac swieze owoce albo dolac kompotu.

  Zreszta wystarczy sie zastanowic i pomyslec o takim fajnym stworzeniu , jakim jest kon .Tez zajada ciagle owies i nawet slome owsiana i jaki jest z tego piekny, silny,zdrowy i jaka ma siersc. Owsianka ma tylko jeden pozytywny objaw uboczny uzalezniajac do codziennego jedzenia.

  Wywar ze sloma owsiana uzywa sie tez w leczeniu schorzen skornych u ludzi do kapieli .

  .

 22. Zauważcie, że wieprzowina jest uznana w Biblii za mięso „nieczyste”. Nie jedzą jej Żydzi i muzułmanie. Byli u mnie kiedyś Świadkowie Jehowy i powiedzieli mi, że ich uczeni robili doświadczenia z nasionami: moczyli je w wyciągach z różnego rodzaju mięs, a potem wysiewali. Okazało się, że te moczone w mięsie uznanym za nieczyste nie kiełkowały albo kiełkowały bardzo słabo. Jakiś czas temu, w audycji kulinarnej w Antyradiu prowadzący zapytał kucharza, czy będzie coś z wieprzowinki, a ten odpowiedział że nie będzie. A dlaczego? Dopytywał się prowadzący, bo miał apetyt na szyneczkę lub schabik. Kucharz odpowiedział na to pytaniem: „a czy widziałeś kiedyś karmę dla psów lub kotów z wieprzowiną? Skoro to szkodzi zwierzętom mięsożernym, to człowiekowi tym bardziej”.

  Co do owsianki: płatki i kasze są podstawą diety makrobiotycznej, która wyprowadza ludzi z najgorszych chorób, z rakiem włącznie. Tylko uważać na pszenicę, bo jak już wiemy stała się ona glutenową bombą i szkodzi zdrowiu. U nas na śniadanie jada się prażone płatki owsiane i żytnie (ewentualnie orkiszowe, ale je trudniej dostać), z wiórkami kokosowymi, słonecznikiem, płatkami migdałowymi, sezamem, siemieniem lnianym i makiem. Do tego dodaje się owoce sezonowe (latem) lub suszone (zimą). To jest taka pycha, że każdy gość podkrada trochę do domu. W zimie, w czasie mrozów, powinno się płatki gotować i zjadać na ciepło z masełkiem i miodem, posypane tymi ziarenkami.

 23. Emmi ! Depresje powstaja z powodu zaburzen energetycznych w watrobie, wskutek jej wysokiego Yang.

  Spowodowane jest to z kolei dzialaniem strachu na meridiany nerek i jest to w organizmie tak powiazane, ze te nierownowagi energetyczne przechodza na inne organy wewnetrzne.

  Nadcisnienie , choroby oczu, zaburzenia snu tez sa zwiazane z zaburzeniami energetycznymi w watrobie

 24. @ Poganka: przez większą część życia żyłam w strachu, stresie i w złości. Teraz, dzięki duchowemu uzdrawianiu przestałam się bać, stresować i wkurzać, ale skutki wieloletniego stresu dają znać w wątrobie i nerkach. Może napisałabyś coś więcej o tym, jak sobie z tym radzić, ale nie tu, lecz w blogu o zdrowiu. Bardzo potrzebuję takiej wiedzy i sądzę, że potrzebuje tego większość ludzi, bo wszyscy jesteśmy poddawani takiej samej presji. Czy mogę prosić…?

 25. Proszę mi pomóc znależć logiczne wytłumaczenie, medyczny aspekt znam!

  W krótkim okresie 3 z moich znajomych miały usuwaną macicę (powodem były mięśniaki) a zostawione jajniki…

  Do czego te jajniki podłączają”, aby pełniły swoje przeznaczenie? czy one tak tylko sobie wiszą a mafia-med. ma z tego tytułu następne operacje? czy to nie jest ściema?

 26. Astromaria ! Leczylam ludzi akupunktura ze zdumiewajacymi efektami, ktore przechodzily nawet najwieksze oczekiwania moje i pacjentow !
  Szczegolnie dobrze wychodzilo mi leczenie depresji „przypadkowo” i przykladowo pacjenci przychodzacy z powodu bolu kregoslupa szyjnego i potylicy odstawiali „leki” antydepresyjne, ktore wczesniej otrzymywali od neurologow i zaden czlowiek nie uskarzal sie na objawy uzaleznienia od tych swinstw. Oczywiscie bole „schodzily” wczesniej.

  Takie moje rozne poboczne wyleczenia nie zwiazane z glowna przyczyna bolowa poddania sie akupunkturze nazwalam pozytywnymi objawami „ubocznymi” na przekor przewrotnemu haslu big farmy. W blogu o zdrowiu napisze o tym wiecej, po przygotowaniu podstaw teoretycznych, bo zdaje sobie sprawe , ze po tylu latach sciemy inkwizytorskiej jest duze zapotrzebowanie na tego typu informacje.

  Szczegolnie przeciez „obrabiano” i manipulowano ludzkimi duszami i straszono, zeby sie do ludzi szybko „dobrac” z diabelska chemia.

  Mozna obnizac yang watroby przez spozywanie pokarmow z yin czyli gruszki ,grzyby ,wywar z zielonej pietruszki zamiast herbaty czy kawy, na wiosne rabarbar. Unikac miesa wieprzowego i wedlin , bo zawieraja one duzo soli, ktorej tez trzeba w nadmiarze unikac oraz ostrych przypraw.

  AQQ ! Jesli chodzi o te operacje wycinania macicy u wielu kobiet, to podciagam to w program depopulacji ! Konowaly sie ciesza tez, bo zarabiaja od ilosci sterylizacji.

  Jajniki „technicznie” sa podwiazywane i dalej sa czynne hormonalnie, chociaz tez u wielu kobiet sa wycinane i tym sposobem farma zarabia dalej sprzedajac hormony jako substytucje.

  Chirurdzy, ortopedzi i ginekolodzy zarabiaja od ilosci operacji , a nie od gotowosci do czasami niezbednych zabiegow.

  Maz mojej znajomej byl najpierw zoperowany na „raka” jelita grubego i trzy dni pozniej usunieto mu pecherzyk zolciowy ! Ten czlowiek nie przezyl tych zabiegow „ratujacych”, ale rzeznicy zarobili na nim podwojnie.

  Ambulatoryjnie ortopedzi uwielbiaja robienie artroskopii czyli sondowanie bolacych kolan i tu tez zarabiaja, a pacjent dalej ma bole , ryzyko infekcji oraz uszkodzenia zoladka czy ukladu krwiotworczego po diabelskich tabletkach.

  U wielu ludzi , ktorzy trafili na akupunkture u mnie nastapilo cofanie sie bolow kolan i powrot sprawnosci ruchowej bez odwiedzania „specjalistow”.

 27. @ AQQ: tak się oszukuje kobiety, żeby się zgodziły na usunięcie macicy. Mówi się im, że zostawienie jajników sprawi, że nie wejdą w przedwczesne klimakterium, ale to nieprawda. Pozostawienie jajników nie chroni przed menopauzą! Ale kobiety w to wierzą i lekarze mogą zarobić trochę szybkiego grosza. Pachnie Auschwitzem? A jakże, tam robili takie „zabiegi” wręcz taśmowo.

 28. @ Astromaria, Poganka.
  Od początku mi to śmierdziało ściemą, cóż, konowały mają dyplom (ja nie) i jak mało kto znają metody manipulacji ciemnymi masami.
  Najlepszy numer : kobitki były przygotowane do operacji a tu rzeżnik* przychodzi i mówi: fundusz odmówił bo kasy nie ma…zebrały sie nieboraczki poszły prosić (wypchały kopertki) ordynatora i znalazł się fundusz!!!
  Tak się piecze 2 pieczenie na 1 ogniu. Broń nas bosze od takich suk..synów!

 29. No to nie dość, że kobitki dały sobie zrobić krzywdę, to jeszcze za to słono zapłaciły. Ostatnio czytałam u adwentystów o leczeniu mięśniaków dietą i ziołami. Oni mają naprawdę świetne receptury, a w księgarniach można kupić ich książki o leczeniu, np. „Leki z bożej apteki”. Prowadzą też sklepy z książkami, ziołami i zdrową żywnością, trzeba kliknąć i poszukać w swojej okolicy.

  Ostatnio zaczęto też leczyć mięśniaki laserem, ale tylko u młodych kobiet, stare mogą iść na rzeź.

  Mendia lansują medyczne rzeźnictwo, w tzw. programach o zdrowiu. Jest taki brytyjski program o szpitalu miejskim, gdzie doktory dokonują „cudów”, wycinając ludziom nerki (po co płakać po nerce, przecież ma drugą, a jak się zepsuje, to przeszczepimy) i macice (ok. 40-letnia pacjentka sama błagała o jej wycięcie, bo krwawi, boli i już niepotrzebna). Same sukcesy tam odnoszą, wszyscy są zachwyceni opieką medyczną w uk!

 30. Astromaria ! Przyszedl mi pomysl wyjasnienia pochodzenia „kas chorych”. Otoz zaczelo sie to znowu w Niemczech, kiedy to w epoce uprzemyslowienia rodziny tracac glownego zywiciela czyli robotnika zostawaly bez zabezpieczenia w razie choroby.

  Ktos wpadl na pomysl zalozenia kasy zapomogowej w razie choroby tylko dla wdow i sierot, bo widocznie wtedy ludziska chodzily sobie do dowolnych doktorow bezposrednio i placili od razu konowalom do raczki.

  Pozniej zaczely juz rosnac te „kasy chorych” , jak grzyby po deszczu i ludziom zaczeto obowiazkowo na nie sciagac skladki.

  Jak wiemy juz, ze gdzie zaczyna sie jakikolwiek przeplyw pieniadza tam pojawia sie od razu jakas kosmata lapa i zaczyna ciagnac kase z obu stron i nikt nie wie za co.

  Powstaly tez takie urzedy trudniace sie tylko rozliczaniem honorariow miedzy lekarzami a kasami chorych i to cos wyglada na funkcje alfonsa w burdelu.

  Doktory sa gorzej traktowane jak kurwy, bo ponoszac wielkie koszta i zaciagajac duze kredyty musza dlugo czekac na wyplacenie orznietego ostro honorarium . Opisy dotyczace regulacji „prawnych” i naliczania honorarium nie mieszcza sie i tak w zadnej srednio inteligentnej, niemieckiej glowie lekarskiej i nie zmiescily by sie tu na wszystkich stronach.

  Strajkowac konowalom nie wolno, bo tym narazili by „zycie i zdrowie” klienta czyli spadly by zyski z zapisywania recept i innych wynalazkow.
  Zdarzalo sie konowalom w jakichs krajach strajkowac i tam spadala szybko zachorowalnosc i smiertelnosc pacjentow.

  Pacjent ograbiony wstepnie na kasy chorych przy wyplatach domaga sie leczenia, bo przeciez na to bulil ! Doktor wyrolowany przez banki dla konowalow i pigularzy oraz alfonsow z posrednictwa rozliczeniowego kombinuje, jak by tu dodatkowo wyrolowac pacjenta i dla jego dobra wciska mu dodatkowe szczepienia albo badania laboratoryjne.

  Jesli jakis szczegolnie upierdliwy pacjent domaga sie czegos „szczegolnego” czyli naturalnego leczenia, to zostaje od razu sprowadzony na ziemie czyli slyszy, ze kasy placa tylko sprawdzone nalkowo metody, a nie jakies tam dyrdymaly chinskie ,homeopatie albo ziolka. Zabiegi fizykoterapeutyczne tez wyszly jakos z mody, bo tabletki dzialaja szybko i skutecznie wylaczaja bol.
  W spoleczenstwie trzeba byc tez wyrozumialym , bo kasy placa tez solidarnie i nie daj boze, ale jak trzeba, to zaplaca nawet przeszczep serca czy watroby, ladnie placa tez chemoterapie, drogie leki dla nerwowych swirow oraz szczepionki.

  Witaminy i mineraly nigdy nie mogly byc zapisane na recepcie kas chorych, bo trzeba bylo oszczedzac na wyzej wymienione „przyjemnosci” i doskonale zorganizowana opieke medyczna w Niemczech.

  Jest tez pare „rodzynkow ” ubezpieczonych „prywatnie” i sa ci oni zdrowo zylowani, ale ci co wybrali najtansze taryfy tez nie moga za wysoko podskakiwac.

  Nie wiedzialam o tym tak dlugo, ze skladki na kasy chorych byly wlasciwie dobrowolne i sciagane przez tak zwana „cicha aprobate” calego oglupionego spoleczenstwa.

  Dopiero „dziewczynka” od pana Kapusty zrobila z tego przed trzema laty prawny „obowiazek” dla dobra obywateli oczywiscie.

  Niektore wyrolowane doktory poszly na uklady z big farma i zaczeli z nia nalkowo wspolpracowac „testujac” leki na pacjentach i kasujac dobra kase za dobra wspolprace w imieniu „dobra” ludzkosci.

 31. Ze strony:
  http://monikaczyrek.blogspot.com/2011/11/fragment-ksiazki-opisujacej-rozmowy.html

  fragment rozmowy z chłopcem, który pamięta poprzednią inkarnację – przybył z planety Inuaka

  D: Ci, którzy są w systemie, znają prawdę do ostatniego szczegółu, a chceliby ją przedstawić, są usuwani. Czyli nie są zagrożeniem, a co się tyczy masy…. Rzeczy przedstawiają się inaczej. Jesteśmy kontrolowani środkami chemicznymi na poziomie mentalnym. W ten sposób mogą nami sterować.
  A: Środkami chemicznymi?
  D: Tak. Wszystko, co kupujecie, żywność czy napoje, leki, woda, którą się myjemy, absolutnie wszystko jest zaprogramowane.
  A: Możesz mi to bardziej szczegółowo objaśnić?
  D: Wszystkie środki chemiczne, które dodawane są do żywności lub wody, konswerwanty, różne dodatki, leki, stworzone są specjalnie po to, żeby ludzie reagowali na pewne stymulacje lub nie, zależy od tego, co jest potrzebne.
  A: Ale leki uratowały tak wiele żyć!
  D: Tak, w pewnym stopniu. Podczas gdy inne stworzone są wyłącznie po to, żeby ludzie oddalili się od swojego Pierwotnego Źródła.
  A: Ok, ale bardzo ciężko jest postawić granicę. Co mamy zrobić z antybiotykami, co zrobilibyśmy bez szczepionek….
  D: Szczepionki są największym oszustwem. Atakują sytem immunologiczny. Ja sam bardzo źle się czułem po ostatniej szczepionce, do której zostałem zmuszony. Jasno widziałem jak do mojego organizmu wpuszczone zostały drobnoustroje i jak zaatakowały moje czakry, destabilizując je. Potem całe moje ciało reagowało, drżało, czując negatywny wpływ na system gruczołów wydzielania wewnętrznego i wszystkie systemy.
  A: Tak, ale leki działają również korzystnie!
  D: Tak, ale możemy żyć i bez nich. Leki w rzeczywistości bardziej szkodzą niż pomagają. Choroba to tylko znak, ostrzeżenie, że coś robimy źle. Być może, żyjesz tam gdzie jest niedobre, zanieczyszczone powietrze, pożywienie ci nie odpowiada, albo masz negatywne myśli i błędne odczucia. Zamiast brać pigułkę, powinieneś rozważyć te czynniki. Tabletki, jak ja to widzę, nie czynią nic innego, jak tylko tłumią objawy, ale nie przenikają do rdzenia, do przyczyny. W chwili kiedy połykasz tabletkę, rozpada się ona w organiźmie i przetwarzana jest w energię. Energia ta różni się od naturalnej i zależy od składowych części tabletki. Jak tylko te substancje dostaną się do organizmu, regulują płyny w organizmie, zwiększają je lub zmniejszają. Organizm dużo dokładniej wiedziałby jak to wyregulować, jeżeli zostałyby usunięte przyczyny choroby.
  A: Dobrze, ale odkrycie antybiotyków było fantastyczne.
  D: Tak, ale w rzeczywistości w ten sposób steruje się organizmem. Im więcej antybiotyków przyjmiemy, organizm już się nie broni, dostosowuje się, dosięgając tego momentu, kiedy już nie odpowiada. Bakterie i wirusy są częścią naszego życia, tak samo jak i samej planety. Od samego początku byliśmy tu razem z nimi. Musimy je zaakceptować. W rzeczywistości, nasz organizm to wie. Wie, że wszystko jest wyliczone.

 32. AQQ! Dziekuje za wspanialy filmik obalajacy nastepny negatywny mit o konopiach.
  To jest chyba najwspanialsza roslina, jaka Natura dala ludzkosci ! Przyjrzalam sie tez dokladnie historii tej cudownej rosliny i jeszcze innym jej roznorodnym i szokujacym nieswiadomych zastosowaniom.

  Wczesniejsze podroze statkami i opanowanie swiata bylo mozliwe dzieki niesamowitej wytrzymalosci lin i sznurow zeglarskich. Na Wschodzie juz dawno znano wlasciwosci lecznicze konopii i odzywcze wlasciwosci jej nasion.

  Na jakims filmiku You Tube widzialam samochody produkowane z ….konopii i robil je Henry Ford. Pokazali, ze karoseria i szyby sa odporne na silne uderzenia mlotkiem .Lakiery i farby tez mozna produkowac z konopii oraz papier , bo dzieki temu mozna zaoszczedzic drzewa …

  To wlasnie mafia papiernicza lacznie z mendiami rozpoczela krucjate przeciwko konopiom.

  Ludziskom wmowiono, ze to straszny narkotyk , a prawda jest taka ,ze palacy maryche sa spokojnymi, pokojowymi ludzmi i nie daja sie wmanipulowac w agresje.Zreszta tez w tym powyzszym filmiku potwierdza sie pozytywny i regenerujacy wplyw konopii na psychike ludzka…
  W ukryciu ludzie hoduja dalej konopie i raz slyszalam, ze kogos przy tym „przestepstwie” nakryto, bo rachunek za prad byl za wysoki.
  Na poczatku tego lata odkryto z helikoptera policyjnego mala plantacje konopii pod skrzyzowaniem autostrad przy Frankfurcie i pokazywano „psy” policyjne zajete wykopywaniem tych roslin.

  Marne z nich „psy ogrodnika”, bo nie wiedza, co czynia „wykopujac” tez wlasne zdrowie i zdrowie swoich rodzin lacznie z naturalnym srodowiskiem. .

 33. @ AQQ: ja też się przyłączam do podziękowań, filmik jest naprawdę super! Szkoda, że produkcja tego cudownego oleju jest tak niebezpieczna, nie tylko z powodu groźby wybuchu, ale i wieloletniego więzienia. To oczywiste, że olej nikomu zaszkodzić nie może, bo nawet gdyby miał właściwości halucynogenne, to w takich ilościach, w jakich się go stosuje i tak by halucynacji nie wywołał.

  Konopie to najbardziej magiczna roślina świata i właśnie dlatego jest tak bardzo zakazana. Gdyby była legalna owczarnia już dawno wyzwoliłaby się spod władzy wilków, a nawet umiałaby demaskować wilki przebrane za owce.

  W anty-konopnym spisku brały udział firmy farmaceutyczne i firma DuPoint, która musiała zapewnić sobie zbyt i pełny monopol na swoje badziewne liny, które w porównaniu z konopnymi są do niczego.

  Co do hodowli w piwnicy – można to robić bez pobierania wielkich ilości prądu i pewnie dlatego światłowody doprowadzające światło do domów i własne panele słoneczne są zakazane. Monopoliści dostarczający energię, żarcie, wodę itp. mają nas w garści, więc nie dopuszczą do tego, żeby ktokolwiek stał się niezależny.

  Mimo to wierzę, że ten system zwali się z hukiem. Ludzie już wiedzą, że coś jest nie tak i że władza jest przeciwko nim i zaczyna się ruch oporu.

 34. Film bomba, nie mogłam się oderwać ;]

  Tak myślę, że może również przemysł alkoholowy jest przeciwko maryśce, bo jak każdy sobie ziółko sam w domu wyhoduje, to może zmaleje popyt na tę trutkę i obroty spadną…

  Z bloga Maruchy:

  „Właśnie dziś rano, w TVN, dr Burzyński oznajmił (po raz pierwszy w mediach), iż dwa tygodnie temu antineoplaston został legalnie i oficjalnie dopuszczony przez FDA do stosowania przy leczeniu raka”

  Mam nadzieję, że ktoś ten wywiad wrzuci na jt..

 35. Dziekuje za ciekawy film.Hemp Olej ,Hemp mleczko i inna zywnosc z hemp w kanadzie-Ottawa jest dostepna w sklepikach z naturalna zywnoscia.Tutaj w Kanadzie wyrazne widac pozytywne zmiany w mentalnosci ludzi jesli chodzi o odzywianie i stosunek do sluzby zdrowia.Sam fakt, ze 50 procent spoleczenstwa Kanady odmowilo szczepienia na swinska grype.Swiadomosc wzrasta.

 36. Kochani,tylko co wrocilam ze sklepu z butelka pol litrowa biologicznego hemp oleju(czyli oleju z maryski) za jedyne 14.29CD i zrobilam sobie salatke z tym olejem.Olej ma przepiekny ciemno zielony kolor i smakuje wysmienicie, chetnie bym was poczestowala.

 37. @Zofia
  Prawdopodobnie kupiłaś olej z konopii siewnej (Cannabis sativa). On chyba jest dostępny w sklepach i ma wiele cennych własciwości. Jednakże w filmie jest wyraźnie powiedziane, ze ten leczący raka wyrabiany jest z konopii indyjskiej (Cannabis indica), która prawie wszędzie jest nielegalna 😦

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.