UWAGA !!! – NOWELIZACJA USTAWY O SZCZEPIENIACH

Źródło: NewWorldOrder

ROZPOWSZECHNIAJCIE TE INFORMACJE !!!

Od: Maria Majewska
Data: 20 września 2011 14:59
Temat: nowelizacja ustawy o szczepieniach

Szanowni Państwo,

Z przykrością donoszę, że jednak nasze nadzieje na liberalizację ustawy o szczepieniach były płonne. Wczoraj dostałam informacje o planowanych poprawkach do tej ustawy. Jeszcze nie przeanalizowałam szczegółów, ale ogólnie wygląda, że nie zmieniono terminu „obowiązkowe” na „zalecane”, co sugerował nowy rzecznik GIS. Teraz tylko przybywający do Polski turyści czy politycy (np. Bill Gates, królowa Elżbieta ) nie będą zgarniani na lotniskach i przymusowo szczepieni. Zmieniła się więc tylko kosmetyka i dotyczy ona głownie obywateli zagranicznych, a polskie społeczeństwo nadal będzie traktowane instrumentalnie metodami totalitarnymi (dla zysków koncernów farmaceutycznych i i lobbystów). Nadal będzie pozbawione podstawowych praw człowieka, więc każdy rodzic w pojedynkę musi walczyć z systemem o życie i zdrowie swego dziecka. Kartele farmaceutyczne i lobbyści wygrali tę batalię. Nasz rząd widać uznał, że Polakom nie przysługują takie same prawa, co obywatelom krajów zachodnich.

http://orka.sejm.gov.pl/Druki6ka.nsf/wgdruku/4625

Pozdrawiam DM

Od: Maria Majewska
Data: 21 września 2011 0:33
Temat: Szczepionki DTaP nie chronią przed krztuścem

Szczepionki DTaP nie chronią przed krztuścem , albo chronią bardzo krótko (zaledwie przez dwa lata) – pokazuje amerykańskie badanie. Większość osób, które zapadają dziś na krztusiec jest w pełni zaszczepiona. To pokazuje, że nie warto się szczepić przeciw tej chorobie, chyba lepiej i bezpieczniej ją raz przechorować w dzieciństwie, szybko wyleczyć antybiotykiem i uzyskać w ten sposób odporność na całe życie. Ale od fanatyków szczepionkowych należy oczekiwać czegoś innego – raczej będą wymuszać coroczne szczepienia dzieci tymi bardzo toksycznymi i nieskutecznymi szczepionkami, aż do ich trwałego kalectwa lub śmierci. Szczepionki DTP są wśród najbardziej toksycznych i śmiercionośnych ze wszystkich. Ponieważ dziś handel szczepionkami przynosi kartelom farmaceutycznym zyski 30 miliardów $ rocznie i producenci szczepionek planują, ze w 2016 ma przynieść 52 miliardy $, trzeba się spodziewać coraz bardziej agresywnych ataków szczepionkowców na wszystkich ludzi.

http://www.post-gazette.com/pg/11263/1176014-114-0.stm#ixzz1YVNXOsuIhttp://therefusers.com/refusers-newsroom/pertussis-vaccine-failure-and-the-failure-of-pseudo-scientific-vaccination-policy/

Od: Maria Majewska
Data: 20 września 2011 14:11
Temat: Zgony poszczepienne vs. od chorób zakaźnych

Szanowni Państwo,

Lobbyści szczepionkowi straszą w mediach, że w UE bardzo wzrosła zachorowalność na „niezwykle groźne” choroby zakaźne, ponieważ wielu rodziców odmawia szczepienia swych dzieci. Zestawmy więc dane dotyczące zgonów z powodu tych chorób oraz zgonów w wyniku powikłań poszczepiennych. Badanie opublikowane w „Human and Experimental Toxicology”; wykazuje wzrost umieralności niemowląt korelujący ze wzrostem liczby szczepień.

http://het.sagepub.com/content/early/2011/05/04/0960327111407644

Można też samemu zrobić własne analizy, żeby się przekonać , iż kraj szczepiący najwięcej (USA) ma największą umieralność niemowląt z krajów rozwiniętych (7 na 1000 zdrowych urodzeń), a kraje szczepiące najmniej (Skandynawia, Francja, Niemcy, Szwajcaria, Japonia), mają najniższą umieralność – ok. lub poniżej 3 na 1000 urodzeń. Dane o zachorowalności na odrę czy krztusiec w rożnych krajach UE można znaleźć na stronie Euvac.net.

http://euvac.net/graphics/euvac/index.html

Z tych danych wynika, że w r. 2010 na krztusiec zachorowało w UE 15749 osób, z czego 3 zmarły. Około 82% osób, które zachorowały było zaszczepionych, co dowodzi, że szczepionki DTP/DTaP są mało skuteczne. Zestawmy te liczby z liczbami zgonów po szczepionkach DTP/DTaP. Mamy tu tylko publicznie dostępne dane amerykańskie z bazy VAERS. Wg. nich w USA w 2010 r. zarejestrowano 14 zgonów po szczepionkach zawierających DTP/DTaP, co znaczy, że realnych zgonów było tam od 140 do 1400 (bo wg. FDA rejestruje się tylko od 1 do 10% wszystkich przypadków). Ekstrapolacja tych danych na populację UE da nam liczby od 233 do 2330 zgonów po szczepionkach DTP/DTaP w 2010 r. (przy założeniu podobnego stopnia wyszczepienia). I to są liczby, które trzeba ze sobą porównywać – 3 zgony w roku wskutek krztuśca, a co najmniej 233 zgony po szczepionkach DTP/DTaP. Na odrę w 2010 zachorowało w UE 30367, a zmarło 21 osób (z czego 18 zmarło w Bułgarii). Po szczepionkach MMR w USA w tym roku zarejestrowano 16 zgonów, co znaczy realnych zgonów było prawdopodobnie od 160 do 1600, a po ekstrapolacji tych liczb na populację UE byłoby to od 266 do 2660 zgonów po MMR. A więc z powodu odry zmarło w UE w 2010 r. 21 osób, a po szczepionkach MMR mogło umrzeć ponad 266. Tylko w ten sposób należy porównywać dane dotyczące umieralności z powodu chorób zakaźnych i szczepień. Z tych zestawień jasno wynika, że umieralność poszczepienna uprzednio zdrowych dzieci jest znacznie większa niż umieralność z powodu chorób zakaźnych, przeciw którym się je szczepi. Wybór rodziców sprowadza się więc do tego – czy chcą ryzykować poszczepienną śmierć bądź kalectwo swego zdrowego dziecka, czy pogodzą się z niewielkim ryzykiem, że ich dziecko może zachorować. Ważny do odnotowania jest fakt, że w krajach rozwiniętych praktycznie nikt nie umiera dziś z powodu dziecięcych chorób zakaźnych, choć tysiące dzieci nadal na nie chorują. Choroby zakaźne wieku dziecięcego uważane są dziś za stosunkowo łagodne i łatwe do wyleczenia, lecz szczepionkowe lobby dla zysków nadal czyni z nich straszaka. Gdyby szczepienia były całkowicie bezpieczne, nie byłoby tych dylematów, ale ponieważ nie są, to wybór w tej sprawie musi należeć wyłącznie do rodziców.

Pozdrawiam DM

Od: Maria Majewska
Data: 20 września 2011 17:27
Temat: Powikłania poszczepienne, NMR i DTP
Do danych o zgonach po szczepionkach MMR i DTP/DTaP należy dodać dane o ciężkich, okaleczających powikłaniach poszczepiennych. Otóż w bazie VAERS w USA zarejestrowano w 2010 r.: 329 przypadków takich powikłań po MMR i 430 po DTP/DTaP, co w przeliczeniu na realne liczby (10 do 100 razy większe) wynosi od 3290 do 32 900 po MMR i od 4300 do 43 000 po DTP. Ekstrapolacja tych liczb na populacje UE daje od 5483 do 54 830 ciężkich powikłań po MMR i od 7166 do 71 660 takich powikłań po DTP tylko w jednym roku 2010. Z całą pewnością w tych liczbach znajdują się przypadki encefalopatii poszczepiennej , zwanej autyzmem.

http://davidicke.pl/forum/uwaga-nowelizacja-ustawy-o-szczepieniach-t8214.html

36 komentarzy do “UWAGA !!! – NOWELIZACJA USTAWY O SZCZEPIENIACH

 1. No i widzisz Mario…a już się zdążyłam ucieszyć. Ale wszystko mi mówiło, że nie ma na to szans ze względy na interesy koncernów farmaceutycznych i gigantyczną kasę….ech…

 2. @ Katja: czytałam ten news o zniesieniu obowiązku z niedowierzaniem, ale był poparty wiadomością podaną w TVP, więc pomyślałam, że cuda się zdarzają. Jestem trochę zdezorientowana, bo nie wiem, czy to znaczy, że zmienią przepisy i wprowadzą przymus, czy zostanie tak, jak jest teraz. Teraz jest szansa wygrać walkę, ale to wymaga wiedzy i wytrwałości, a tych większości ludzi brakuje. Jeśli natomiast wprowadzą przepis, że szczepienia są obowiązkowe, to będzie dramat. Teoretycznie można z tym walczyć, bo przepisy unijne nie narzucają obowiązku, ale Trybunał w Strasburgu sądzi według prawa obowiązującego w danym kraju, więc trudno będzie wygrać.

 3. Z tymi kartelami, to tak ,jak nie drzwiami to oknem …wleza obrzydliwce namolne i az sie prosi,zeby im macki przyciac rowno przez masowa informacje dla matek,przez informacje dla lekarzy i pielegniarek,bo przeciez prawie wszyscy maja E-maile i takie masowe akcje mozna od dolu zalatwic .Lekarzom i osrodkom zdrowia moze juz by wystarczyl filmik Dr Rath Kartel, zeby sami zobaczyli w jakie szambo wpadli wierzac na slowo mafii farmaceutycznej i ich „trosce” o zdrowie czlowieka czy zwierzat.

 4. Może jest najwyższa pora, by stawiać pytania: KTO wziął łapówkę od koncernów produkujących szczepionki ich lobbystów – że forsuje ustawy na SZKODĘ obywateli?!?
  Niech usłyszą, że my o tym WIEMY i nie będziemy potulni.

 5. Jest nadzieja, że się to wyda, ale nie od razu. Tak było z koreańską szczepionką, która zasłynęła ze swojej zabójczej mocy, a którą wiceminister zdrowia wpisał na listę za prezent w postaci laptopa. Może za rok lub dwa wypłynie wiedza, kto wziął w łapę za szczepionki, a kto za GMO.

 6. Za GMO w łape wziął „Waldi”. a za szczepionki- to jeszcze nie mam podejrzeń, może „Kopara”?

 7. @Nordzom Kto wziął łapówki? Ciężko będzie dojść, zważywszy że koncerny mają takie pieniądze, że mogą kupować CAŁE USTAWY i RZĄDY danego kraju.

  @Mario, co do tej fatalnej szczepionki to oczywiście mnóstwo polskich dzieci ją dostało a poza tym w Europie chyba nigdzie nie udało się jej wcisnąć. A wiem od mam z forum dzieci niepełnosprawnych, że nawet po wprowadzeniu zakazu gdzieniegdzie jeszcze szczepiono tym badziewiem…

 8. Juz sie to wszystko sypie i prawda wychodzi, kto sluzyl zlotemu cielcowi=mamonie i kto otworzyl puszka Pandory bedaca zlotem ! Widze po moim otoczeniu i znajomych, bo jedni sie ciesza, drudzy niedowierzaja i sie pytaja sie ,czy ze mna wszystko w porzadku i juz ostrzeglam jedna kolezanke ginekolog przed szczepionka na „raka” dla dziewczat i kobiet .
  Tworza sie dalsze socjalne media do rozprzestrzeniana dobrej nowiny!
  Ludzie pojmuja,ze „jeden za wszystkich, a wszyscy za jednego ! „.

 9. Przeczytalam raz plan zajec dla tych wyzszych urzedasow z uny i po kolei kazdy resort otrzymywal cos do podpisania, a przed tym kazdy z tych urzedasow Judaszy dobrze sie bawil w zaleznosci od swoich potrzeb i stylu i najwazniejsze, ze wszyscy dobrze sie bawili przy dobrze zastawionych stolach !
  Podpisane „prikazy” zwane popularnie „prawem” szly dalej do opracowania przez „rzady” panstw uny.
  Ten wicus od zdrowia polecial na laptopa ?
  Juz przedstawicielki „najstarszego zawodu” sie wyzej cenia i jak juz, to biora cash do raczki przed…transakcja i sprzedaja tylko siebie, a nie cale narody i nature.

 10. juz nie wiem gdzie dac ten link, bo do obu tematow sie nadaje i tu i do milczenia baranow, filmik jest po angielsku…przypuszczam ze facet ktory jest oprocz prezentera programu jest znajomu bo od wielu lat prowadzil i sam uczestniczyl w amerykanskim programie ukryta kamera. To o czym mowia to problem…na ile ludzie sa posluszni wladzy ubranej w uniformy wladzy. Pokazuje jak ludzie poslusznie klada sie na tasmociagu do przeswietlania toreb i walizek, albo na drodze do texasu postawili znak ze texas dzisiaj nieczynny ale za to informowali ze alabama jest otwarta i moga tam swobodnie jechac, tylko mieszkancy texasu wyklocali sie ze chca wrocic do domu, reszta byla gotowa zawracac,dorwali tez kogos z malym pieskiem, ktorego mieli szczepic konska igla, ale zeby piesek sie nie bal i dobrze sie zachowywal namowili czlowieka ze jego pierwszego zaszczepia….zgodzil sie. Mowia w programie, ze to nakrecili przed 9/11 gdy na swiecie nie bylo jeszcze „terroryzmy”. Zabawne , ale tez zalosne bardzo!

 11. Nowy sejm zajmie się tymi poprawkami do ustawy dopiero po wyborach. Jeszcze nic nie jest przesądzone. Czekajcie na odpowiedź MZ na petycję w sprawie zmuszania do szczepień.

 12. Niereligijna! Mowi sie ,ze za mundurem panny sznurem ! To skutek tresury w kulcie mundurow i kostiumow w roznych dziedzinach naszego zycia.Pierwszego „mundurowego” poznalam na lekcjach religii w takiej czarnej kapocie.W kosciele widzialam takich tez i czasami w kolorach z takim fajnymi czapeczami z pomponikami.Zastanawialam sie wtedy, jak sie takie pomponiki robi.Czasami mieli cos takiego narzucone podobne do firanki.Nastepni mundurowi to byli na niebiesko i tych sie balam, bo mieli zawsze przy sobie pistolety i takie duze paly z gumy.Pani w pierwszej klasie tez sie balam, chociaz nie miala munduru,bo jak czasami cos ja napadlo to walila po lapach cala klase takim waskim ,debowym piornikiem.W drugiej klasie juz nie mogla,bo zalila sie ze jest to niestety zabronione.
  Pozniej widzialam taka mloda pania w bialym fartuchu i wydawala mi sie aniolem w przychodni dla dzieci.Jak zauwazylam,ze ta pani wziela taka strzykawke i innemu dziecku pobierala krew, to wpadlam w szok,zaczelam wrzeszczec i ucieklam stamtad..
  Mamusia mnie jakos dogonila i uspokoila,ze to nic nie bedzie bolalo ,bo dostane tylko male zadrapanie na ramieniu i dostalam., a pozniej spuchlo to potwornie,bolalo szczegolnie w nocy i okropnie zropialo.Tlumaczyl w domu,ze to kazdy dostaje i to jest dla mojego dobra.
  Teraz widac juz bardzo dokladnie,jak zbrodniczo wykorzystuje sie uczucia rodzicielskie do podstepnego niszczenia zdrowia i zycia dzieci na raty i robienie z tego ogromnych zyskow sluzacemu morderczemu interesowi niszczenia biologicznej przyszlosci narodow!

 13. Mocne i brak słów. Ale wielu i tak nie uwierzy. Pewnie, ich sprawa, ale jeśli są to osoby z najbliższej rodziny, to trudno przejść nad tym do porządku dziennego. K …..a , ręce opadają.

 14. @Lidia
  – najlepiej wpłyniesz na rodzinę, pokazując im artykuł, który znajdziesz pod linkiem podanym przez AstroMarię w komentarzu 14.
  Jest tam spisane nagranie sprzed lat (ujawnione dopiero niedawno) z narady nałkowców od szczepionek, z czołowych firm produkujących szczepionki.
  Robi wrażenie ich cyniczny rechot, jak to guzy rakowe szybko wyrosną tym, którzy testowali ich szczepionki!!!
  Te kanalie doskonale wiedziały, że szczepionki (m.in. na polio) rozsiewają nowotwory, oraz inne zarazy, z aids-em włącznie.
  Kiedyż znajdzie się Norymberga dla tych zbrodniarzy?!?

 15. Nordzom.
  To nie fundatorzy tego burdelu zwanym 2 WŚ znaleźli się na ławach oskarżonych w Norymbergii ale pionki, które korzystały z funduszy, nieliczni bezpośredni powiernicy szeptających do kieszeni, wykonawcy własnych psychopatycznych planów, które były na rękę o wiele bardziej psychopatycznym fundatorom (rekrutacja polityczna?). To ci którzy poczuli zapach pieniędzy. Dlaczego nikt nie pyta o to kto te pieniądze im dał? Bo mało ludzi wie, że do takiego szaleństwa są potrzebne wielkie pieniądze?
  (Archiwum Trybunału Norymberskiego przeciw kartelowi naftowemu i farmaceutycznemu: Jeśli odpowiedzialność za czynniki ekonomiczne, które wywołały II wojnę światową – mianowicie kartel olejowy i narkotykowy – nie zostanie wywiedziona na światło dzienne, te same czynniki wywołają w przyszłych pokoleniach jeszcze więcej szkód niż naziści. [Telford Taylor, amerykański oskarżyciel w Trybunale do Ścigania Zbrodni Wojennych w Norymberdze przeciwko IG Farben, w 1947 r.] – z prawego boku bloga na dole. Operacja „Paper Clip” też nie śmierdzi).

  Lidia. Nie ręce tylko rabarbary 😉
  Zauważ, że w takich programach wydawcy na WSZYSTKIM robią kasę. Na tym, że Amerykanie wyglądają na idiotów, na tym, że wbrew zdrowemu rozsądkowi są spolegliwi jak owieczki… itd, itp… a w tle śmiech tłumu tak naprawdę płatnych klakierów, którzy śmieją się w studiu na komendę na widok tabliczki „laugh” lub jęczą ze smutku na widok „sadly”.
  W faszystowskim korporacjonizmie wszystko jest na sprzedaż. Nawet qpa w opakowaniu z napisem: „Extrement by Michael Jackson”. – ** niniejszym nie miałem zamiaru obrazić jego oraz jego rodziny**.
  Taki jest faszyzm korporacyjny. Udziałowcy jęczą: „kasa, kasa, kasa” i amen (lub Enter). To i klakierzy śmieją się lub płaczą na komendę reżyserów w studiu (a może ich dawno temu nagrano i teraz przerabia elektronicznie?). A widzowie? Leją po udach (albo płaczą) i płacą comiesięczny abonament za dostęp do tzw. rozrywki. Business is buisness.
  Czy wszystko dziś musi być wymieniane na „pieniądze”?

  Może ktoś by się pochylił nad zagadką kasy z procentu od „bezgotówkowego” pieniądza w Hyde Park?

 16. Nordzom! Juz wkrotce wszystko przyjdzie lacznie z Haag,bo sa juz dawno na liscie i ci od szczepionek ,chemoterapii i innych wynalazkow dla „dobra” ludzkosci oraz posrednikow tychze i nie tylko tych „wynalazkow humanitarnych”!
  Bedzie aj waj i wyrywanie pozostalych wlosow nie tylko na glowie ! i ten sie bedzie najlepiej smial,co sie smieje na koncu!
  Polecam w tym stylu filmik na YT BENEDIKT , bo to jest smiech i zdrowy i tez na koncu pewnej dlugiej i morderczej mistyfikacji.dla maluczkich i „biada tym, co maluczkich gorsza” !
  Nie zabijaj ! to wiemy z przykazan koscielnych, ale to jest glebokie przeslanie i nie chodzi tylko o zabijanie bezposrednie drugiego czlowieka ,tylko rowniez o to posrednie na raty stosujac klamstwa, triki falszywej od dna nalki,wykorzystywania uczuc ludzkich i rodzicielskich,wykorzystywania zaufania do polbogow w bieli,itd.,zeby robic ogromne pieniadze na krwi i cierpieniu i te pieniadze uzywac do dalszego prowadzenia wojen ! To juz nie jest nawet przyslowiowe diabelskie kolko, to jest jakas spirala i to jaka….
  Brakowalo i brakuje mi okreslen do opisywania i nawet niechcacy do oceniania tych mechanizmow,bo chyba zaden normalny czlowiek nie jest w stanie tego zrobic i ja wysiadam przy tym.
  Moge byc tylko swiadkiem !

 17. Nordzom, tak zrobię, może trochę tego betonu skruszeje.
  Mam nadzieję, że ta Norymberga nastąpi i uczciwie zostanie przeprowadzona, bo jednak mimo wszystko coraz więcej ludzi się otrząsa i zaczyna inaczej żyć.
  Np. w Poznaniu na brunonowe spotkania przychodzi coraz więcej ludzi. Ostatnio w jednym miejscu było ok.50 osób. A dwa spotkania wcześniej moze ze dwadzieścia, albo i mniej.
  Duke Nukem – no, rabarbary 😉
  Widać to w reklamach, które dobrze zrobione, potrafią sprzedać wszystko. I wmówią Ci, że akurat tego potrzebujesz, jak to kupisz przepełni Cię czysta radość posiadacza tego ekskluzywnego szajsu.

  No cóż, miłej niedzieli 🙂

 18. Jutro zaczyna sie ” wielki tydzien” i tez w Bankfurcie po wspanialej rozgrzewce na calym juz swiecie.
  Mieszkam niedaleko tego miejsca,gdzie gady zwane rotszyldami wykluly sie po dlugim czasie hibernacji czekajac na wlasciwy dla nich moment i jak sie doczekaly to wypuscily piec strzal na caly swiat w postaci pieciu wypierdkow tej paskudnej gadziny zwanej czerwona tarcza po polsku.Przed nastepnym miejscem handlu niewolnictwem czyli gielda frankfurcka tez stoi jeszcze ” zloty” cielec, ale jego godziny juz sa policzone.
  Jade tam jutro ze znajoma i ciesze sie,ze doczekalam tych momentow,bo i mnie ten cielec dal tez rowno popalic!

 19. Epidemii opornej gruźlicy – sztucznie wyhodowana ?

  Prof. Dorota Majewska

  Napisałam wcześniej o doniesieniach epidemii gruźlicy opornej na antybiotyki . Nie wykluczam, że jest ona wywołana bakterią sztucznie wyhodowaną w laboratorium, w taki sposób, żeby była bardziej zabójcza niż tradycyjna (podobnie jak było z niedawną epidemią zatruć zabójcza bakteria E. Coli w Niemczech). Jest możliwe, ze jest to sztuczna epidemia , bowiem wiadomo, ze firmy farmaceutyczne właśnie testują nowy typ szczepionek przeciwgruźliczych, których bezpieczeństwo i skuteczność sa nieznane. W tej sytuacji zachorowanie na gruźlicę może oznaczać wyrok śmierci. Myślę wiec, ze warto sie zaszczepić tradycyjną szczepionką BCG, jeśli ktoś nie był szczepiony lub nie zetknął sie z gruźlicą i nie wytworzył odporności (co można sprawdzić testem tuberkulinowym). Nie sadze jednak, żeby obecnie warto było szczepić noworodki czymkolwiek, jeśli żyją one w zdrowej rodzinie. Myślę, ze można poczekać z tym szczepieniem, aż dziecko skończy co najmniej 4 miesiące. Uważam, ze nie warto sie szczepić przeciw chorobom, które sa stosunkowo łagodne lub łatwo dają sie leczyć dostępnymi lekami/metodami, ale przeciw tym, na które nie ma leków i które zagrażają życiu – chyba jednak warto. Nie mniej, każdy musi w tej sprawie kierować sie własnym sądem, ew. instynktem i decydować za siebie.
  Wpis ze strony http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=4376&Itemid=53

 20. Niereligijna! W Hameryce wsadzanie ludzi do pudla,to tez big bysnes i czytalam na niezaleznych niemieckich stronach ,ze to tez musi przynosic zysk , a koszty placa podatnicy i wiemy juz dawno, gdzie plynie ta zlota zyla…Zamyka sie oczywiscie najwiecej ciemnoskorych „wczesniejszych” niewolnikow w wiekszosci „profilaktycznie” i rowniez jest przyczyna psychologiczna czyli kompleks fallusa u tych bialych i w wiekszosci przypadkow odkorowanych osilkow w mundurkach. Dla zrownowazenia owego kompleksu nosza chyba przy sobie takie wielkie,gumowe paly.
  Plec piekna traktuja delikatniej, bo gazem pieprzowym.
  Chodzi mi teraz po glowie taki „szatanski” plan i moze wspolnymi silami cos takiego wymyslimy i stworzymy urzadzenie niszczace wszystkie „mundurki” na swiecie, bo jesli juz tyle wydano na niszczenie zycia na ziemi i samej Ziemi, to wymyslenie urzadzenia niszczacego wszystkie parszywe szmaty mundurowe juz powinno byc proste.
  Krol jest nagi !
  Juz wyobrazam sobie takiego osilka na ktorym znika mundur i czapeczka i zostaje sam na sam z dwiema palami !

 21. a ja Poganko kochana wyobraziłam sobie panów … osłów w parlamencie bez ubranek. włącznie z tymi wybrańcami narodu
  o księżach nie wspomnę 🙂

 22. @ Poganka: o korzyściach z systemu więziennictwa w USA możesz się dowiedzieć z filmów Michaela Moore’a. Nieświadomi realiów życia obywatele narzekają na system więzienny, bo żyją w iluzji, że więźniowie są utrzymywani z ich podatków. Może u nas, w Polsce są, ale nie w USA. Tam więzienia zostały już dawno sprywatyzowane i de facto są to współczesne farmy niewolników lub ogromne fabryki. Na południu siedzą sami czarni i pracują na plantacjach, jak dawniej, a na północy więźniowie, w ramach „resocjalizacji przez pracę” produkują wszystko, co tylko da się wyprodukować, a przede wszystkim to, co przynosi zyski. „Dzięki” takiej polityce prywatne firmy już dawno padły, bo musiały płacić pracownikom. Więźniom się płaci tyle, żeby starczyło im na papierosy i dało iluzję, że pomagają utrzymywać swoje dzieci. Nowe, ogromne więzienia rosną jak grzyby po deszczu i nawet powstają całe „więzienne” miasta, które utrzymują się z tychże więzień. Są tam hotele i restauracje dla rodzin odwiedzających skazanych, są dla nich sklepy i parkingi, mieszkańcy pracują jako strażnicy i inna kadra więzienna i biznes się kręci. Michael Moore zakończył swój film komentarzem, że bez niewolnictwa nie ma rozwoju gospodarczego USA. Wtedy, kiedy kręcił ten film co 10 obywatel siedział.Obecnie na pewno nastąpił wzrost i siedzi przynajmniej co 8. Niedługo wszyscy będziemy siedzieć i to nie są żarty.

 23. @ Eliszka: w mojej szkole Harrych Potterów jedna wykładowczyni dała nam dobry sposób na lęk przed autorytetami i wielbienie fałszywych, świętych guru: uświadomić sobie, że oni też korzystają z WC. W cięższym przypadku zniewolenia przez kult należało w wyobraźni posadzić takiego „świętego” na sedesie. Podziw dla „świętości” znikał jak kamfora. Polecam gorąco.

 24. Astromaria! My juz dawno siedzimy w ciupie i druty kolczaste zastapiono „prawem”,mendiami i truciznami !
  Teraz te niewidzialne kraty pekaja rowniez dzieki Tobie !

 25. Baba Jaga! Juz podstawia sie lekarzy, zeby dla „dobra” dzieci jeszcze bardziej je wykanczac wlasnie tymi spotegowanymi swinstwami w jednej dawce, zeby nie kluc dzieci wielokrotnie i oszczedzajac koszty na personelu. Oh! Jakie to humanitarne i pelne „wspolczucia” !

  „Panstwo” oczywiscie doplaci, ale ze skladek sciagnietych na sluzbe „zdrowia”, zeby bylo „strzyzono i golono” dla mafii trucicieli i masowych mordercow.

 26. „wyjątkowo trudne i oporne środowisko” – tak to teraz nazywają

  „Mimo że szczepionka chroni, to jednak ryzyko złapania choroby istnieje” – no jasne ??!!!!

  „- Jeśli pomiesza się dzieci szczepione z nieszczepionymi może tworzyć się niebezpieczna nisza – zaznacza Joanna Biowska. – Dlatego w niektórych szkołach czy przedszkolach wymagane są zaświadczenia o szczepieniach” Amen.

  „Znowelizowana ustawa o chorobach zakaźnych, która weszła w życie we wrześniu, przewiduje restrykcje wobec rodziców uporczywie uchylających się od szczepień obowiązkowych dzieci”.

  źródło: http://www.nowosci.com.pl/look/nowosci/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=6&NrIssue=2176&NrSection=1&NrArticle=232497&IdTag=238

 27. Marcus ! Diabel tkwi w szczegole i podales przyklad jego istnienia w slowie „ustawa” , ktora jest tylko ustawianiem wbrew Konstytucji czyli wszystkie „ustawy” ustawiane „nie – rzadowymi” marionetkami sa bezprawne, bo bez wyrazenia zgody drugiej strony na pismie.

  Biurwokraty pisza, co im narzucono jednak wedlu „normalnego” prawa umowy musza byc dotrzymywane tylko wtedy, kiedy obie strony wyrazily na to zgode . Gdzie jest wiec jakakolwiek „zgoda” na jakakolwiek „ustawe” ludobojcza ?
  Wykorzystywane jest tzw, ciche przyzwolenie mas wynikajace z ignorancji i strachu przed bezprawnymi „konsenkwencjami”.

  Przeciez kazdy goj otrzymuje rozne „propozycje” grania w loterie czy w inne sciemy z rownoczesnym formularzem wymagajacym podpisu do udostepnienia „automatycznych” i „stalych” przelewow z osobistego konta i jesli jakis naiwniak na „szybki pieniadz” to glupio podpisze, to sam wpadl w maliny z …chciwosci.

  Napewno zaden rodzic nie podpisalby wyroku smierci na swoje dziecko i tylko przez wredne triki pejsatych udaje sie im lapac „jelenie” we „wnyki” slowne :

  „Kto odwaga slaby , ten mocny chytroscia ! ” Stanislaw Wyrzykowski

  Wystarczy tylko napisac list do „urzedu” z zapytaniem, gdzie jest ta czy inna „ustawa” w Konstytucji i napewno kazdy biurwokrata wymieknie z braku rzeczywistej podkladki.prawnej w dodatku nawet nie podajac swojego nazwiska powolujac sie na pismo maszynowe ! albo podpisujac „na zlecenie” i tu znowu trzeba byc upierdliwym i pytac CZYJE ?

  Trzeba sie uczyc od diabla i po rozszyfrowaniu jego blagierskich trikow prawnych przejsc do ataku listownego , bo wiekszosc czy nawet wszystkie takie listy z upierdliwymi pytaniami w sprawie „szczegolow” laduje u nich w koszu !

 28. Dodatek nadzwyczajny, bo jakby na zawolanie w uzupelnieniu powyzszego artykulu na ponizszym linku jest apel do kopiowania wszelkich sciem pisemnych pochodzacych od biurwokratow z „nie – rzadem” wlacznie ! Juz sie domyslam , o co chodzi …!!!, bo sa to materialy dowodowe na pismie z roznymi opisywanymi powyzej „diabelskimi szczegolami” wskazujacymi na niewaznosc jakichkolwiek „ustaw” wprowadzanych przez „nie -rzad” !!!

  http://www.obnie.pl/

 29. Tu zdjecie „przyjemniaczkow” z falszywmi usmieszkami chytrusow do „ustawiania” niemieckich gojow holokaustem szczepionkowym.

  ” Czlonkowie i bezczlonkowi” ( napis pod zdjeciem) nalezacy do Stalej Komisji Szczepien podpierajac sie sciemami Instytutu Kocha podlegajacego ministerstwu „zdrowia” biora udzial w nagonce szczepionkowej nadchodzacej fali „ciezkiej grypy”, a pejsate zeitungi donosza, ze LEKARZE uderzaja na alarm z tego powodu i ze scypionek bedzie za malo !!!

  Wyglad tych morderczych kurw farmaceutycznych oplacanych przez Novartis czyli Bayer mowi sam za siebie, bo szczegolnie te „bezczlonkowe” niestety nie nadaja sie do zwyklych burdeli, w ktorych frajerzy widzac takie potwory uciekli by na skargi do pani „doktor” Merkel :

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.