CZYJ INTERES REPREZENTUJĄ ZWOLENNICY GMO?

PROSIMY O NAGŁAŚNIANIE PONIŻSZYCH FAKTÓW!

PRZECIW GMO SĄ:

 • IZBY ROLNICZE,

 • KONWENT MARSZAŁKÓW,

 • SEJMIKI WOJEWÓDZKIE,

 • KOMITET OCHRONY PRZYRODY PAN, będący szeroką reprezentacją środowisk akademickich kraju,

 • ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW i EUROPEJCZYKÓW.

CZYJ INTERES REPREZENTUJĄ ZWOLENNICY GMO?

 • UCHWAŁA Nr II/09/2011 …Zachodniopomorska Izba Rolnicza opowiada się przeciwko uwolnieniu genetycznie zmodyfikowanych organizmów do środowiska rolniczego Polski…
 • Dolnośląskie Porozumienie Związków i Organizacji Rolniczych stanowczo przeciwstawia się wprowadzaniu na obszarze Dolnego Śląska genetycznie modyfikowanych odmian roślin…
 • Podkarpackie Porozumienie Związków i Organizacji Rolniczych w pełni identyfikuje się ze stanowiskiem przyjętym przez Sejmik Województwa Podkarpackiego w dniu 27 września 2004r dotyczącym ogłoszenia na terenie Podkarpacia strefy wolnej od upraw organizmów roślinnych modyfikowanych genetycznie….’
 • Konwent Marszałków RP stwierdza, że rozpoczęcie upraw roślin modyfikowanych genetycznie może zaszkodzić wizerunkowi polskiej wsi, postrzeganej aktualnie jako producenta zdrowej i ekologicznej żywności o wysokiej jakości…i dalej Konwent pisze: ‚…Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu konsumentów, oczekujących zdrowej i bezpiecznej żywności konieczne jest stwarzanie warunków do produkcji żywności metodami przyjaznymi środowisku…’
 • Wszystkie Sejmiki Wojewódzkie chcą być wolne od GMO i podpisały odpowiednie uchwały/ rezolucje/stanowiska, które zostały wysłane do Rządu RP.

KOMITET OCHRONY PRZYRODY PAN W OŚWIADCZENIU W SPRAWIE UWALNIANIA DO ŚRODOWISKA ORGANIZMÓW MODYFIKOWANYCH GENETYCZNIE (GMO) pisze o konieczności wprowadzenia MORATORIUM na 15 lat. Dalej KOMITET, będący szeroką reprezentacją środowisk akademickich kraju, podkreśla bardzo poważne potencjalne niebezpieczeństwo związane z uwalnianiem GMO do środowiska. Zwraca uwagę na dające się już stwierdzić realne zagrożenie bioróżnorodności ze strony wprowadzanych do środowiska organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO). W oświadczeniu pisze mi.:

Uwalnianie tego typu organizmów do środowiska może wywołać bardzo poważne i dalekosiężne konsekwencje, których ostateczne rozmiary mogą okazać się daleko bardziej groźne niż dające się obecnie przewidzieć…

APEL DO RZĄDU I POLITYKÓW w sprawie odrzucenia projektu nowej ustawy o nasiennictwie, która otwiera Polskę na uprawy GMO i POWAZNIE ogranicza dostęp do tradycyjnych/regionalnych nasion podpisało w ciągu krótkiego czasu 15 tysięcy wyborców (codziennie przybywa tysiąc podpisów) oraz 160 organizacji reprezentujących tysiące obywateli.

Badania opinii publicznej pokazują, że zdecydowana większość Polaków (podobnie jak inni mieszkańcy Unii Europejskiej) nie chce GMO ani na talerzach, ani w uprawach.

9 krajów Unii Europejskiej wprowadziło zakazy upraw GMO chroniąc swoje rolnictwo i swoich obywateli…

a w Polsce ciągle znajdują się zwolennicy tej niebezpiecznej i niesprawdzonej technologii…CZYJ INTERES ONI REPREZENTUJĄ?

ŻĄDAJMY NATYCHMIASTOWEGO ZAKAZU UPRAW GMO. ŻĄDAJMY ODRZUCENIA nowej propozycji ustawy o nasiennictwie w jej obecnej formie.

Materiały źródłowe:

UCHWAŁA Nr II/09/2011 Walnego Zgromadzenia Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej

z dnia 30 czerwca 2011 roku mówi:

‚…Zachodniopomorska Izba Rolnicza popiera stanowisko Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego dotyczące upraw roślin genetycznie zmodyfikowanych przyjęte uchwałą Nr XXIII/258/05 z dnia 20 czerwca 2005 r…’

http://www.icppc.pl/antygmo/2005/03/dolnoslaska-izba-rolnicza/

http://www.icppc.pl/antygmo/2004/10/podkarpacka-izba-rolnicza/

http://www.icppc.pl/antygmo/2005/10/konwent-marszalkow/

http://www.icppc.pl/antygmo/strefy-wolne-od-gmo/wojewodztwa/

http://www.icppc.pl/antygmo/2010/02/oswiadczenie-komitetu-ochrony-przyrody-pan-w-sprawie-uwalniania-do-srodowiska-organizmow-modyfikowanych-genetycznie-gmo-%e2%80%93-koniecznosci-moratorium-i-wielostronnych-badan/

http://alert-box.org/petycja/

==========================

ICPPC – International Coalition to Protect the Polish Countryside,

Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi

34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114 biuro@icppc.pl

www.icppc.pl www.gmo.icppc.pl www.eko-cel.pl

Przeczytaj – „Zmieniając kurs na życie. Lokalne rozwiązania globalnych problemów”, autor: Julian Rose www.renesans21.pl

42 komentarze do “CZYJ INTERES REPREZENTUJĄ ZWOLENNICY GMO?

 1. A wczoraj w dzienniku wieczornym tvp klasyczne szydzenie propagandowe.
  Pierw, jako przeciwnicy wyłowieni z tłumu, dobrani i przedstawieni zostali ludzie o fizjognomii, która od razu kojarzy się z menelstwem i oszołomstwem, a potem – dla kontrastu – dwóch „uczunych” polityków łgało, że jesteśmy zobligowani do wprowadzenia GMO ustawodawstwem europejskim, co jest wierutnym kłamstwem, a potem drugi „mędrzec” uspakaja, że zakaz i tak mozna wprowadzić rozporządzeniem. Piękne – rozporządzeniem zmienić ustawę. No no.
  Stopień ich bezczelności jest niebywały ! ! !

 2. Oj trudno bedzie wyobrazam sobie ilu juz zdrajców wzięło kase od Monsanto i po cichu sprzedaja im nasiona rodzime..
  Otóz akurat wiem troche w temacie ,bo kiedys pracowałam w banku genów roslinnych u baratnków ,Dyrektora tak przekupili ,ze latał non stop do hameryki na rózne konferencje,potem dostał kontrakt na prace z FAO ,nastepnie jak wrócił po 5 latach ,to z powrotem został dyrektorem i wyobrazcie sobie jest nim do dzis ../stary dziad konsumuje coraz młodsze baby ,bo ma kase/cały czas na usługach Monsanto..podejrzewam ,ze u nas schemat podobny.
  Na Wegrzech wrzawa jak w wulkanie ,bo tysiace hektarów kukurydzy GMO pójdzie do zniszczenia ,no i oczywiscie interweniuje ambasada usa,.

 3. @ Beta: kto jak głosował w sejmie już wiadomo, ale ciekawe co z senatem. Mieli głosować wczoraj, przełożyli na dzisiaj, ale nie widzę w poczcie informacji czy głosowali, ale ponieważ nawołują do wzięcia udziału w demonstracji pod sejmem również jutro, więc sądzę, że znowu nie głosowali. Dziś byłam prawie cały dzień zajęta i trochę nie wiem, co się dzieje.

 4. O tym czytałem 2 miesiące temu: „Ludzkie mleko od krowy”.

  Chińscy naukowcy wyhodowali genetycznie zmodyfikowane krowy, które dają „ludzkie” mleko. 200 krów, którym wszczepiono ludzkie geny, produkuje mleko o takich samych właściwościach, jak pokarm z piersi kobiety.

  http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/nauka/ludzkie-mleko-od-krowy,1,4232673,wiadomosc.html . Pewnie ktoś już linkował.

  Chińscy biotechnolodzy pochwalili się w naukowym periodyku „Public Library of Science One”, że udało im się wyhodować krowy, które dają mleko zawierające ludzkie białko zwane lizozymem. Ten przeciwbakteryjny enzym, występujący w dużych ilościach w ludzkim mleku, pomaga chronić dzieci przed infekcjami w pierwszych miesiącach życia.
  Naukowcy wyhodowali także krowy produkujące inne charakterystyczne dla ludzkiego pokarmu białko, laktoferynę, która zwiększa liczbę komórek odpornościowych u niemowląt.

  No i po grzyba nam szczepionki? Wiedza jest ukrywana gdy przeszkadza w zarabianiu (na szczepionkach) ale jeśli pomoże w promowaniu nowego produktu (dla kasy) to jest ujawniana.

  „Genetycznie modyfikowana żywność dopuszczana jest do sprzedaży w Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej dopiero po przejściu szczegółowej kontroli.” – Tak, Arpad Pusztai i jego współpracownicy mogą potwierdzić że jednak nie należy tego robić zbyt szczegółowo bo można stracić pracę albo dostać dożywotni zakaz wypowiadania się na temat negatywnych wyników badań pod groźbą procesów sądowych – http://alterkino.org/naukowcy-pod-obstrzalem-pulapki-inzynierii-genetycznej

  „Profesor Keith Campbell, biolog z University of Nottingham, który prowadzi badania na transgenicznych zwierzętach zauważa: – Genetycznie modyfikowane zwierzęta i rośliny nie stanowią zagrożenia, chyba że ktoś celowo wszczepi im gen odpowiedzialny za toksyczność. Ale kto by chciał zatruwać jedzenie?„.
  Kolega Profesor nie zauważył (przez przypadek oczywiście) sprawy genu BT. Czy obcy, wszczepiony roślinie gen BT (z bakterii BT) inicjujący w każdej komórce rośliny GMO produkcję toksyny BT nie zatruwa jej? Czy to nie jest trucizna?

  Takie teksty w artykułach to głodne kawałki. Czy autorzy mają czytelników za idiotów?

  Reportaż z konferencji „Współczesny Frankenstein” kontra tysiące lat ewolucji

 5. Chyba raczej nie można mieć nadziei, ale i tak walczymy dalej. Jeśli Polska wpuści GMO na pola, zostanie bankrutem, bo nikt tego od nas nie kupi. Ale tu nie chodzi tylko o GMO. Większym problemem jest zakaz pozyskiwania i wysiewania tradycyjnych nasion. Ta ustawa zaprzedaje nas korporacjom, które już mają monopol na nasiona, bo posiadają coś, ok. 90% nasion świata. To właśnie dlatego wysiewane są najgorsze możliwe odmiany roślin uprawnych, a za sianie nasion z własnych zbiorów płaci się ciężkie kary. Trzeba będzie stworzyć podziemie nasienne.

 6. Brawo Astromario!!
  Trzeba bedzie stworzyc bank genów roslinnych,na samym poczatku pózniej mozna iść dalej..,ale wcale nie jest trudno taki bank załozyc ,to trzeba robic juz..bo za pare lat ,zniknie wszystko..tzn ,zostanie w rekach tych ,którzy sprytem szatana zdobeda od judaszy patenty..

 7. To Pawlak z Sawickim i całym PSL-em stoją za wprowadzaniem GMO w Polsce
  Pamiętajmy o tym podczas głosowania.

 8. Mario droga, zostalam ugryziona przez owada i juz jest miesiac jak mi nie schodzi, pomimo, ze uzylam krem zaooferowany w aptece.Moze ktos z was mial podobne doswiadczenie i moze mi zaooferowac cos naturalnego.Mysle o okladach z wody utlenionej, czy cos podobnego.Bede bardzo wdzieczna.Serdecznie pozdrawiam wszystkich.

 9. @Zofia

  Woda utleniona jak najbardziej, choć w takim wypadku polecam srebro koloidalne, bo ma szerokie spektrum działania. Napisz, co to za owad był lub jak wygląda ukąszenie, bo przyczyn braku gojenia może być wiele. Może w ranie została jakąś część insekta?

 10. PS. A liść babki (rośnie tam u was?) lub aloesu? Trzeba wziąć liście, rozwałkować lub rozgnieść i przyłożyć, przytrzymując bandażem.

 11. Dziwnie gryzą owady,długo nie schodzą ślady,też tak mam.Jeśli to nie był kleszcz,to raczej Zofio nie masz czym się martwic,spróbuj własnymi sikami posmarowac bąbel.Jeśli to był kleszcz i wokół ukąszenia jest czerwona obwódka,to trzeba zrobic badania na boreliozę,bo to straszne świństwo.Pozdrawiam wszystkich.

 12. Nie ludzmy sie. PO,PiS,SLD,PSL – to agenturalne partie. Maja sie tak dobrze , bo ludzie mysla , ze te przepychanki, klotnie miedzy nimi, niby w trosce o dobro Polski odbywaja sie na serio. A to tylko odgrywany przez nich teatr dla nas. Tylko temu to ma sluzyc.I dopoki nie ockniemy sie z letargu, na scenie beda caly czas ci sami aktorzy , ktorzy przepchna kazda ustawe przynoszaca im profity. Goraco zachecam do przeczytania ponizszego artykulu.

  Odżydzić Belweder i oddać go Polsce!
  12 Grudzień 2010

  Obrazek

  Zdarzyło się parę razy, że z powodu demaskowania przeze mnie agenturalnej zależności Kaczyńskich i PiS od Telawiwu i Waszyngtonu uważany byłem za człowieka sympatyzującego z PO.

  Żydowskim mediom w Polsce udało wpoić się czytaczom i oglądaczom prymitywny i uproszczony sposób alternatywnego myślenia – jeśli ktoś krytykuje PiS to koniecznie musi być to PO-wiec, w najgorszym wypadku lewak sympatyzujący z SLD.

  I odwrotnie – ktoś, kto krytykuje PO – koniecznie musi być podejrzanym PiS-owcem i kaczystą.

  Jest niebywałym sukcesem żydowskiej propagandy wytworzenie takiej odruchowej/bezrefleksyjnej/bezmózgowej polaryzacji. Na krytykę PiS kaczysta nie widzi potrzeby odpowiadania – wystarczy mu rzucić inwektywą pod adresem PO z sugestią, że krytyka PiS to wredny i bezpodstawny atak na patriotów ze strony tuskowców i michnikowskiej GW. Wyznawcy PO jakąkolwiek krytykę tego żydowskiego i agenturalnego kibucu ze stajni Sorosa kwitują epitetami – rydzykowcy, mohery, ciemnogród.

  A prawda jest taka, że PiS i PO to bliźniacze żydowskie agentury.

  Istniejące pomiędzy nimi domniemane różnice są inscenizowane i dotyczą wyłącznie spraw drugo- i trzeciorzędnych. Specjalnie też zostały one tak właśnie w fundacji filantropa Sorosa pomiędzy liderami PO i PiS ustalone i uzgodnione, aby „wojnami” o bzdety odwracać uwagę zaczadzonych wyznawców POPiS-u od spraw najważniejszych. Ważne jest w tej taktyce przede wszystkim to, aby Polacy nie dogadali się pomiędzy sobą, aby wspólnie nie wystąpili przeciwko żydowskiej agenturze bandy czworga – POPiS/SLD/PSL. Jest to o tyle istotne, że jedynie wspólnie, uwolnieni od zaślepienia kaczyzmem i tuskizmem jesteśmy w stanie uwolnić Polskę spod żydowskiej okupacji.

  Jednym z chwytów żydowskiej propagandy jest głoszony i propagowany mit agenturalnej zależności PO od Rosji, GRU i zimnego czekisty Putina. Jest to oczywista bzdura i świadomie propagowane przez żydowską agenturę wpływu kłamstwo. Wykorzystuje się w tym wypadku antyrosyjskie resentymenty, wzmacniane stawianiem znaku równości pomiędzy żydobolszewizmem a dzisiejszą Rosją.

  Putinowi zarzuca się jego KGB-owską przeszłość. Ignoruje się przy tym fakt, że KGB w porównaniu do zbrodniczej CIA stopniowo zmniejszało represywność i zbrodnicze metody, CIA natomiast stawała się coraz bardziej zbrodnicza. Udziałem w zamachach na WTC CIA zdecydowanie przelicytowała zbrodniczość KGB. A zbrodnicze jej wcześniejsze operacje, jak MKULTRA pokazują prawdziwą, zbrodniczą twarz USA i jej służb. Tutaj ciekawostka. Polska wikipedia o MKULTRZE nie pisze praktycznie nic:

  http://pl.wikipedia.org/wiki/MKULTRA

  Natomiast już niemiecka wikipedia poświęca temu zbrodniczemu projektowi znacznie więcej miejsca i uwagi:

  http://de.wikipedia.org/wiki/MKULTRA

  Jedynie do zaślepionego polactfa nie dociera, że USA to państwo zbrodnicze, a nie chorąży wolności i demokracji. Putinowi zarzucają jego KGB-owską przeszłość. A to, że Bush senior był szefem CIA, bardziej zbrodniczej niż KGB instytucji, już tym „patryjotom” nie przeszkadza. Także to, że synalek byłego szefa zbrodniczej CIA, tępak i zbrodniarz Bush junior odpowiada za WTC i Pentagon, oraz za zbrodnicze okupacje Afganistanu i Iraku (w Iraku zginęło od początku amerykańskiej agresji 1,5 miliona osób) patryjotyczne polactfo do USA nie zraża. Nawet film pokazujący, jak żołnierze USA z helikoptera strzelają do nieuzbrojonych Irakijczyków i reporterów Reutera, u bezmózgowych wyznawców USA nie wywołał żadnej refleksji. Temu tępemu polactfu wyprano mózgi w sposób nieodwracalny.

  I takim to skurwysyńskim zbrodniarzom pomagało w okupacji Iraku polskie wojsko. Tym samym zbrodniarzom pomaga ono nadal okupować Afganistan.

  Przyjrzyjmy się teraz dokładniej domniemanej agenturalnej zależności PO od Ruskich.

  PO na równi z PiS był i jest prounijny, proNATOwski, proamerykański i proizraelski.

  Założyciel PO, Czempiński to przewerbowany przez CIA były SB-ek. Za zasługi dla CIA odznaczony został orderami przez zbrodniarza Busha.

  Drugi założyciel PO, były agent SB, Olechowski został przewerbowany na agenta żydowskiego klubu Bilderberga.

  A jedna z gwiazd PO, obecnie tworzący nowy żydowski kibuc, Palikot to agent rockefellerowskiej Komisji Trójstronnej.

  Dalej…

  – Tuż po katastrofie w Smoleńsku PO za bezcen oddało żydowskiej USA prawo eksploatacji gazu łupkowego. Będziemy więc kiedyś za grube pieniądze u Żydów kupowali nasz własny gaz. Ciekawe, dlaczego ruska agentura PO nie oddała łupków Gazpromowi?

  – Latem, gdy Izrael szykował się do agresji na Iran, zarówno Tusk, jak i Komorowski wyrazili gotowość militarnego wsparcia Izraela (A Kaczyński marzył o strategicznym sojuszu z Żydami). Dziwna ta ruska agentura. Do agresji na Iran nie doszło przede wszystkim z powodu rosyjskiego oporu przeciwko tej agresji. A tutaj ruska agentura chce pomagać Żydom w bombardowaniu Iranu.

  – Gdy żydowscy komandosi napadli na humanitarny transport morski płynący do Gazy ruska agentura PO, walcząca rzekomo z PiS-em w identyczny sposób jak żydowski PiS ten akt zbrodniczego piractwa i morskiego bandytyzmu Żydów po prostu przemilczała.

  – A minister finansów w rzondzie gauleitera Tuska, Rostowski ponad 670 firm będących własnością skarbu państwa na licytację wystawił w UK (folwarku i własności Rothschildów) a nie w Rosji u Putina. To żydostwu ułatwia przejmowanie polskich firm PO, a nie Ruskim.

  – Zniszczenia i likwidacji polskich stoczni dokonała PO na polecenioe żydowsko-bilderbergowskiej Unii, a nie na polecenie zimnego czekisty.

  – Za Traktatem Lizbońskim głosowało 100% posłów PO. A przecież traktat ten oddaje Polskę całkowicie w łapska Brukseli, a nie w łapska Kremla.

  – PO gorliwie i bez szemrania wypełnia polecenia płynące z Brukseli. Jako ruska agentura powinna przynajmnie od czasu do czasu szerzyć w Unii defetyzm i obstrukcję. A tymczasem PO pieje z zachwytu o dobrodziejstwach Unii.

  – Szef dyplomacji rzondu gauleitera Tuska, Radek agent Sikorski, co chwilę lata do Waszyngtonu i merda ogonem prosząc o nowe rakiety, samoloty i więcej Marines w polski baraku.

  – Pod rządami PO utworzono w Polsce pierwszy wojskowy obiekt USA. Dlaczego ruska agentura PO wpuściła do nas Amerykańców a nie Ruskich?

  – Trwa śledztwo prokuratury w sprawie tajnych więzień CIA utrzymywanych w Polsce w czasach podwójnych rządów ekskomuchów (prezydentura i premierostwo). Dlaczego ruska agentura PO, zamiast to właśnie śledztwo nagłaśniać, wycisza je? Dlaczego tak dba ruska agentura PO o nieskazitelny wizerunek zbrodniczej USA?

  – Dlaczego ruska agentura PO upomina się o przestrzeganie praw obywatelskich w Rosji, a nie atakuje USA o istniejący od lat amerykański obóz koncentracyjny Guantanamo?

  – Dlaczego ruska agentura PO pozwoliła ściganym listami gończymi Czeczeńcom zorganizować w Warszawie antyrosyjski sabat? Dlaczego ściganych przez Rosję terrorystów ruska agentura PO nie wydała zimnemu czekiści Putinowi w ręce?

  – Dlaczego ruska agentura PO pomaga Amerykanom w okupacji Afganistanu (a wcześniej Iraku) zamiast wysyłać polskie wojsko do Czeczenii?

  – Dlaczego ruska agentura PO bierze udział w nakazanej przez Waszyngton nagonce na Białoruś? Dlaczego ruska agentura PO na siłę chce zmusić Białoruś do wstąpienia do Unii i NATO? Wszak wciągnięcie Białorusi do tych żydowskich tworów będzie kolejnym etapem osaczania przez żydostwo Rosji?

  – Dlaczego w czasach, gdy funkcje marszałków sejmu pełnili i pełnią PO-wcy, w sejmie obchodzi się żydowskie święta i pali menory, a nie świętuje się świąt rosyjskich czy prawosławnych?

  – Dlaczego ruski agent Komorowski kontynuuje haniebną tradycję wprowadzoną przez żydowskiego agenta Kaczyńskiego i zaprasza do siedziby prezydenta RP żydostwo, urządzając z nimi żydowskie harce? Dlaczego nie zatańczy on na oczach kamer w dniu święta Rosji kazaczoka z ruskimi popami?

  Pytania takie można by mnożyć. Tylko – po co? Ci, co ten medialny matrix przejżeli i tak już nie dadzą się oszukiwać. A ci, co nie przejrzeli do tej pory, mają minimalne szanse na obudzenie się z amoku. Będą nadal ogłupiani przez Kaczyńskiego/Kalksteina, Macierewicza/Singera, Michalkiewicza, Niezależną.pl, Wirtualną Polonię, Niepoprawnych, Nasz Dziennik, RM i TV Trwam. Nadal będą wierzyć, że PO to ruska agentura.

  Dla nich najważniejszym dowodem na ruską agenturalność jest postawa PO w sprawie smoleńskiego śledztwa. Tylko, że tumany nie zastanowią się nad jedną rzeczą.

  Jeśli PO zaczęłoby po Smoleńsku, tak jak i PiS oskarżać Putina i naciskać na Rosję, to kto uwierzyłby jeszcze w to, że jest PO ruską agenturą? A o czym pisałby wtedy Nasz koszerny Dziennik i Michalkiewicz? O co oskarżałby PO Macierewicz/Singer?

  No i gdyby PO w sprawie Smoleńska zajęła PiS-owskie stanowisko, to nawet ślepiec by zauważył, że PO to taki sam sorosowski i żydowski kibuc jak PiS, że to taka sama agentura Telawiwu i Waszyngtonu, tak samo szczująca na Rosję. Ale wtedy być może milionom zaczadzonych wyznawców POPiS otworzyłyby się oczy na to, że są robieni w konia. Że pomiędzy PO a PiS nie ma absolutnie żadnej różnicy. Że są to bliźniacze kibuce których zadaniem jest inscenizowana walka mająca odwrócić uwagę Polaków od szabrowania naszego kraju.

  Zarówno PO jak i PIS wiedzą doskonale, jak to ze Smoleńskiem było. Każdy z tych kibuców odgrywa jednynie wyznaczoną mu (zgodnie ze scenariuszem napisanym za kulisami) rolę. A polactfo obserwując ten spektakl bierze go na serio.

  Bez odżydzenia polityki, mediów, gospodarki, finansów, kultury, szkolnictwa, administracji państwowej nie mamy szans na naprawę Rzeczypospolitej.

  Kiedy to będzie godłem żydolandii nr 3 ?
  Żydzi nadal będą świętować ichnie święta w Belwederze, sejmie, na ulicach miast. A kiedyś w przyszłości, być może już za niedługo, orła z koroną zastąpi menora lub gwiazda Dawida.

  Poliszynel

  http://krasnoludkizpejsami.wordpress.co … go-polsce/

  Zdarzyło się parę razy, że z powodu demaskowania przeze mnie agenturalnej zależności Kaczyńskich i PiS od Telawiwu i Waszyngtonu uważany byłem za człowieka sympatyzującego z PO.

  Żydowskim mediom w Polsce udało wpoić się czytaczom i oglądaczom prymitywny i uproszczony sposób alternatywnego myślenia – jeśli ktoś krytykuje PiS to koniecznie musi być to PO-wiec, w najgorszym wypadku lewak sympatyzujący z SLD.

  I odwrotnie – ktoś, kto krytykuje PO – koniecznie musi być podejrzanym PiS-owcem i kaczystą.

  Jest niebywałym sukcesem żydowskiej propagandy wytworzenie takiej odruchowej/bezrefleksyjnej/bezmózgowej polaryzacji. Na krytykę PiS kaczysta nie widzi potrzeby odpowiadania – wystarczy mu rzucić inwektywą pod adresem PO z sugestią, że krytyka PiS to wredny i bezpodstawny atak na patriotów ze strony tuskowców i michnikowskiej GW. Wyznawcy PO jakąkolwiek krytykę tego żydowskiego i agenturalnego kibucu ze stajni Sorosa kwitują epitetami – rydzykowcy, mohery, ciemnogród.

  A prawda jest taka, że PiS i PO to bliźniacze żydowskie agentury.

  Istniejące pomiędzy nimi domniemane różnice są inscenizowane i dotyczą wyłącznie spraw drugo- i trzeciorzędnych. Specjalnie też zostały one tak właśnie w fundacji filantropa Sorosa pomiędzy liderami PO i PiS ustalone i uzgodnione, aby „wojnami” o bzdety odwracać uwagę zaczadzonych wyznawców POPiS-u od spraw najważniejszych. Ważne jest w tej taktyce przede wszystkim to, aby Polacy nie dogadali się pomiędzy sobą, aby wspólnie nie wystąpili przeciwko żydowskiej agenturze bandy czworga – POPiS/SLD/PSL. Jest to o tyle istotne, że jedynie wspólnie, uwolnieni od zaślepienia kaczyzmem i tuskizmem jesteśmy w stanie uwolnić Polskę spod żydowskiej okupacji.

  Jednym z chwytów żydowskiej propagandy jest głoszony i propagowany mit agenturalnej zależności PO od Rosji, GRU i zimnego czekisty Putina. Jest to oczywista bzdura i świadomie propagowane przez żydowską agenturę wpływu kłamstwo. Wykorzystuje się w tym wypadku antyrosyjskie resentymenty, wzmacniane stawianiem znaku równości pomiędzy żydobolszewizmem a dzisiejszą Rosją.

  Putinowi zarzuca się jego KGB-owską przeszłość. Ignoruje się przy tym fakt, że KGB w porównaniu do zbrodniczej CIA stopniowo zmniejszało represywność i zbrodnicze metody, CIA natomiast stawała się coraz bardziej zbrodnicza. Udziałem w zamachach na WTC CIA zdecydowanie przelicytowała zbrodniczość KGB. A zbrodnicze jej wcześniejsze operacje, jak MKULTRA pokazują prawdziwą, zbrodniczą twarz USA i jej służb. Tutaj ciekawostka. Polska wikipedia o MKULTRZE nie pisze praktycznie nic:

  http://pl.wikipedia.org/wiki/MKULTRA

  Natomiast już niemiecka wikipedia poświęca temu zbrodniczemu projektowi znacznie więcej miejsca i uwagi:

  http://de.wikipedia.org/wiki/MKULTRA

  Jedynie do zaślepionego polactfa nie dociera, że USA to państwo zbrodnicze, a nie chorąży wolności i demokracji. Putinowi zarzucają jego KGB-owską przeszłość. A to, że Bush senior był szefem CIA, bardziej zbrodniczej niż KGB instytucji, już tym „patryjotom” nie przeszkadza. Także to, że synalek byłego szefa zbrodniczej CIA, tępak i zbrodniarz Bush junior odpowiada za WTC i Pentagon, oraz za zbrodnicze okupacje Afganistanu i Iraku (w Iraku zginęło od początku amerykańskiej agresji 1,5 miliona osób) patryjotyczne polactfo do USA nie zraża. Nawet film pokazujący, jak żołnierze USA z helikoptera strzelają do nieuzbrojonych Irakijczyków i reporterów Reutera, u bezmózgowych wyznawców USA nie wywołał żadnej refleksji. Temu tępemu polactfu wyprano mózgi w sposób nieodwracalny.

  I takim to skurwysyńskim zbrodniarzom pomagało w okupacji Iraku polskie wojsko. Tym samym zbrodniarzom pomaga ono nadal okupować Afganistan.

  Przyjrzyjmy się teraz dokładniej domniemanej agenturalnej zależności PO od Ruskich.

  PO na równi z PiS był i jest prounijny, proNATOwski, proamerykański i proizraelski.

  Założyciel PO, Czempiński to przewerbowany przez CIA były SB-ek. Za zasługi dla CIA odznaczony został orderami przez zbrodniarza Busha.

  Drugi założyciel PO, były agent SB, Olechowski został przewerbowany na agenta żydowskiego klubu Bilderberga.

  A jedna z gwiazd PO, obecnie tworzący nowy żydowski kibuc, Palikot to agent rockefellerowskiej Komisji Trójstronnej.

  Dalej…

  – Tuż po katastrofie w Smoleńsku PO za bezcen oddało żydowskiej USA prawo eksploatacji gazu łupkowego. Będziemy więc kiedyś za grube pieniądze u Żydów kupowali nasz własny gaz. Ciekawe, dlaczego ruska agentura PO nie oddała łupków Gazpromowi?

  – Latem, gdy Izrael szykował się do agresji na Iran, zarówno Tusk, jak i Komorowski wyrazili gotowość militarnego wsparcia Izraela (A Kaczyński marzył o strategicznym sojuszu z Żydami). Dziwna ta ruska agentura. Do agresji na Iran nie doszło przede wszystkim z powodu rosyjskiego oporu przeciwko tej agresji. A tutaj ruska agentura chce pomagać Żydom w bombardowaniu Iranu.

  – Gdy żydowscy komandosi napadli na humanitarny transport morski płynący do Gazy ruska agentura PO, walcząca rzekomo z PiS-em w identyczny sposób jak żydowski PiS ten akt zbrodniczego piractwa i morskiego bandytyzmu Żydów po prostu przemilczała.

  – A minister finansów w rzondzie gauleitera Tuska, Rostowski ponad 670 firm będących własnością skarbu państwa na licytację wystawił w UK (folwarku i własności Rothschildów) a nie w Rosji u Putina. To żydostwu ułatwia przejmowanie polskich firm PO, a nie Ruskim.

  – Zniszczenia i likwidacji polskich stoczni dokonała PO na polecenioe żydowsko-bilderbergowskiej Unii, a nie na polecenie zimnego czekisty.

  – Za Traktatem Lizbońskim głosowało 100% posłów PO. A przecież traktat ten oddaje Polskę całkowicie w łapska Brukseli, a nie w łapska Kremla.

  – PO gorliwie i bez szemrania wypełnia polecenia płynące z Brukseli. Jako ruska agentura powinna przynajmnie od czasu do czasu szerzyć w Unii defetyzm i obstrukcję. A tymczasem PO pieje z zachwytu o dobrodziejstwach Unii.

  – Szef dyplomacji rzondu gauleitera Tuska, Radek agent Sikorski, co chwilę lata do Waszyngtonu i merda ogonem prosząc o nowe rakiety, samoloty i więcej Marines w polski baraku.

  – Pod rządami PO utworzono w Polsce pierwszy wojskowy obiekt USA. Dlaczego ruska agentura PO wpuściła do nas Amerykańców a nie Ruskich?

  – Trwa śledztwo prokuratury w sprawie tajnych więzień CIA utrzymywanych w Polsce w czasach podwójnych rządów ekskomuchów (prezydentura i premierostwo). Dlaczego ruska agentura PO, zamiast to właśnie śledztwo nagłaśniać, wycisza je? Dlaczego tak dba ruska agentura PO o nieskazitelny wizerunek zbrodniczej USA?

  – Dlaczego ruska agentura PO upomina się o przestrzeganie praw obywatelskich w Rosji, a nie atakuje USA o istniejący od lat amerykański obóz koncentracyjny Guantanamo?

  – Dlaczego ruska agentura PO pozwoliła ściganym listami gończymi Czeczeńcom zorganizować w Warszawie antyrosyjski sabat? Dlaczego ściganych przez Rosję terrorystów ruska agentura PO nie wydała zimnemu czekiści Putinowi w ręce?

  – Dlaczego ruska agentura PO pomaga Amerykanom w okupacji Afganistanu (a wcześniej Iraku) zamiast wysyłać polskie wojsko do Czeczenii?

  – Dlaczego ruska agentura PO bierze udział w nakazanej przez Waszyngton nagonce na Białoruś? Dlaczego ruska agentura PO na siłę chce zmusić Białoruś do wstąpienia do Unii i NATO? Wszak wciągnięcie Białorusi do tych żydowskich tworów będzie kolejnym etapem osaczania przez żydostwo Rosji?

  – Dlaczego w czasach, gdy funkcje marszałków sejmu pełnili i pełnią PO-wcy, w sejmie obchodzi się żydowskie święta i pali menory, a nie świętuje się świąt rosyjskich czy prawosławnych?

  – Dlaczego ruski agent Komorowski kontynuuje haniebną tradycję wprowadzoną przez żydowskiego agenta Kaczyńskiego i zaprasza do siedziby prezydenta RP żydostwo, urządzając z nimi żydowskie harce? Dlaczego nie zatańczy on na oczach kamer w dniu święta Rosji kazaczoka z ruskimi popami?

  Pytania takie można by mnożyć. Tylko – po co? Ci, co ten medialny matrix przejżeli i tak już nie dadzą się oszukiwać. A ci, co nie przejrzeli do tej pory, mają minimalne szanse na obudzenie się z amoku. Będą nadal ogłupiani przez Kaczyńskiego/Kalksteina, Macierewicza/Singera, Michalkiewicza, Niezależną.pl, Wirtualną Polonię, Niepoprawnych, Nasz Dziennik, RM i TV Trwam. Nadal będą wierzyć, że PO to ruska agentura.

  Dla nich najważniejszym dowodem na ruską agenturalność jest postawa PO w sprawie smoleńskiego śledztwa. Tylko, że tumany nie zastanowią się nad jedną rzeczą.

  Jeśli PO zaczęłoby po Smoleńsku, tak jak i PiS oskarżać Putina i naciskać na Rosję, to kto uwierzyłby jeszcze w to, że jest PO ruską agenturą? A o czym pisałby wtedy Nasz koszerny Dziennik i Michalkiewicz? O co oskarżałby PO Macierewicz/Singer?

  No i gdyby PO w sprawie Smoleńska zajęła PiS-owskie stanowisko, to nawet ślepiec by zauważył, że PO to taki sam sorosowski i żydowski kibuc jak PiS, że to taka sama agentura Telawiwu i Waszyngtonu, tak samo szczująca na Rosję. Ale wtedy być może milionom zaczadzonych wyznawców POPiS otworzyłyby się oczy na to, że są robieni w konia. Że pomiędzy PO a PiS nie ma absolutnie żadnej różnicy. Że są to bliźniacze kibuce których zadaniem jest inscenizowana walka mająca odwrócić uwagę Polaków od szabrowania naszego kraju.

  Zarówno PO jak i PIS wiedzą doskonale, jak to ze Smoleńskiem było. Każdy z tych kibuców odgrywa jednynie wyznaczoną mu (zgodnie ze scenariuszem napisanym za kulisami) rolę. A polactfo obserwując ten spektakl bierze go na serio.

  Bez odżydzenia polityki, mediów, gospodarki, finansów, kultury, szkolnictwa, administracji państwowej nie mamy szans na naprawę Rzeczypospolitej.

  Kiedy to będzie godłem żydolandii nr 3 ?
  Żydzi nadal będą świętować ichnie święta w Belwederze, sejmie, na ulicach miast. A kiedyś w przyszłości, być może już za niedługo, orła z koroną zastąpi menora lub gwiazda Dawida.

  Poliszynel

  http://krasnoludkizpejsami.wordpress.co … go-polsce/

 13. @Zofia, skoro nie schodzi przez tak długi okres to na pewno masz uczulenie. Spróbuj wziąć wapń tak jak radzi Astromaria. Moja matka kiedyś uratowała życie ciotce za pomocą tego zwykłego, poczciwego wapnia. Sam kiedyś miałem alergię (minęła wbrew zapowiedziom lekarzy) więc mogę Ci z czystym sumieniem polecić wapń. Hmmm… pewnie gospodyni bloga mnie za to opieprzy, ale jeśli nie pomogą naturalne metody, zawsze możesz wziąć Zyrtec:) Leki syntetyczne mają duuuuuużo skutków ubocznych, ale ja akurat leczyłem się tym i nic mi się nie stało. Jeśli to nic poważnego to nie musisz brać (czasami lepiej przeboleć chorobę niż skutki uboczne lekarstw) ale jeśli Ci to przeszkadza bardzo, to ten lek mogę polecić (wiem, brzmię jak agent Big Pharmy:)).

 14. W tej chwili jestem w Anglii i opiekuje sie moim 3 letnim wnukiem, a bedac u moich dzieci w Grecji na plazy kiedy siadalam na lezak widocznie siadlam na komara i uzadlil mnie.Po tygodniu miejsce zrobilo sie dosc czerwone i duze, wiec corka zaprowadzila mnie do znajomego aptekarza i on dal mi „dobra masc” o nazwie Betafusin.Smarowalam ponad 2 tygodnie i nic mi nie pomogla, jedynie miejsce zaczerwienienia sie powiekszylo i nie wyglada to dobrze,ale nic mnie nie boli i nie mam babli.Byc moze jest to uczulenie albo zakazenie…
  Dziekuje Ci Mario za rade o tej babce lub aloesie.Tez o tym wiedzialam, ale w takiej chwili czlowiekowi wszystko z glowy wylatuje.
  Od dzisiaj robie sobie oklady z moczu, bo mam na to warunki i zobaczymy…
  @Dr Szczepionka dziekuje za rade i chetnie wezme wapno.
  Dziekuje Wam za troske!

 15. @ DR SZCZEPIONKA: Zyrtec (dawniej zwany Zaditen; na marginesie – dużo lepszy od Zyrtec’u) brał mój syn, bo miał do wyboru: albo łykać ten lek, albo zachorować na kolejne zapalenie oskrzeli. Ciężka astma poszczepienna powodowała u niego nawracające zapalenia oskrzeli, przechodzące w zapalenie płuc, więc stale był na antybiotykach (to ten syn, który mało nie umarł na zapalenie opon mózgowych po potrójnej szczepionce). Wtedy byłam naiwna i głupia, więc nie wiedziałam, że to był NOP, a lekarze oczywiście mnie o tym nie poinformowali, chociaż leczyło go po tym zdarzeniu wielu specjalistów od wielu chorób. Żaden nawet słowem nie pisnął o NOPie i o tym, żebym zrezygnowała z dalszych szczepień.

 16. @Zofia

  Powtarzam: srebro koloidalne, które poza bakteriobójczym działaniem, wzmocni Twój układ odpornościowy i nabierzesz wigoru, a na samą ranę wodę utlenioną. Spróbuj. Sięgając jednak do sedna (źródła stanu zapalnego, bo to nie owad lecz Ty sama), czyli jego psychicznej przyczyny, możemy w uproszczeniu stwierdzić wewnętrzny konflikt przeniesiony na płaszczyznę ciała. Zastanów się zatem, co powoduje u Ciebie walkę w psychice? Przyczyn może być oczywiście wiele, ale ciało nie kłamie, bo choroby, są naszymi sygnałami i tak naprawdę sprzymierzeńcami… Jeżeli jesteś na coś „uczulona” (alergia to mit, po prostu masz dziury w układzie immunologicznym) to jest to wynik tłumionej agresji… Tak, tak. To prawda. 😉 Paradoksalnie ja mam właśnie gorączkę i analizuję jej podłoże, choć raczej wiem, co ją powoduje… 😉 ZDROWIA!

 17. Jesli potrzebujemy wapno z apteki, czytajmy skład…teraz prawie wszystkie preparaty wapna są z aspartamem!!!…kilka m-cy temu chciałem kupić wapno i szlag mnie poprzeczny trafił bo w kilku aptekach były tylko te cholerne mieszanki…a kiedyś było takie zwykłe niesłodzone niczym…ech…:)

 18. aha…w końcu zmęczony zwiedzaniem aptek i wściekły nie kupiłem żadnego…wolę nie brać w ogóle niż brać z aspartamem!…:)

 19. Bo nie należy kupować żadnych leków musujących!!! Trzeba pytać o wapno w tabletkach. Całkiem niedawno kupiłam wapno calcium panthotenicum w tabletkach. Pani aptekarzowa gapiła się w monitor komputera bardzo długo, potem długo grzebała w szufladach, w końcu powiedziała, że… NIE MA i zasugerowała, że w ogóle takiego nie ma. Ale nie ze mną te numery. Wyjaśniłam pani, że wapno w tabletkach jest prawdopodobnie bez aspartamu i że ja takie właśnie chcę. Widząc, że trafiła na twardą zawodniczkę, która nie da się zbyć wykrętami powiedziała (ach, ta żądza pieniądza), że skoro mi zależy, to na jutro zamówi. Więc poprosiłam o zamówienie i faktycznie przyszło. Niech aptekary wiedzą, że nie damy się zbyć bajeczką, że nie ma takiego, tylko niech się nauczą, że klient nasz pan. Ostatnio panie w aptece ciągle muszą zamawiać „na jutro” różne ekstrawagancje dla mnie, bo jak tylko wchodzę do apteki, to od progu krzyczę „bez aspartamu proszę” (może już nawet nadały mi taki przydomek).

 20. No niestety, w większości przypadków w aptekach pod pozycją „musujące” są specyfiki z aspartamem. Człowiek przyzwyczajony do tego że wapno pomaga na ukąszenia prosi o wapno, a okazuje się, że są tylko te musujące, (oczywiście obowiązkowo z E951) – więc zwykle bierze to co jest, bez zwracania uwagi na dodatki. Ciekawi mnie tylko skąd ten pęd na słodzenie aspartamem tych środków, czy wynika z odzewu ogłupiałych klientów (którzy chyba zapomnieli że lekarstwo ma leczyć a nie smakować), czy też jakaś odgórna (ukryta) dyrektywa (truć na potęgę).

  PS. Astromario jak tam mail?

 21. Na ukaszenie owadów zawsze stosujemy olejek z lawendy ,naprawde rewelacja,,kilka razy smarowania dosłownie kropelka i zaraz znikaja wszelkie objawy ..

 22. http://www.projektasymetria.blogspot.com

  – cytat z dzisiejszego wpisu pt. „Genetyczne ludobójstwo”:

  „Każdy inżynier zajmujący się genetyką z jakim rozmawiałem, który pracował w tych dużych firmach stwierdzał, że w różnych badaniach np. ziemniaków GMO, ryżu itd, że pojawia się efekt uboczny w postaci sterylizacji wśród szczurów, myszy, świń na których testowano żywność [GMO].

  Część wywiadu z G. F. Smithem:
  „Te które spożywały genetycznie zmodyfikowaną soję nie wykazały problemów w pierwszym pokoleniu, drugie pokolenie powoli dorastało do dojrzałości. Ale w trzecim pokoleniu okazywało się, że prawie wszystkie straciły możliwość posiadania potomstwa. (…)
  Jesteśmy tym karmieni. Uprawy GMO infekują inne uprawy, jak również inne rośliny, które rosną naturalnie i nie powstały w wyniku hybrydyzacji. Kiedy mamy do czynienia z nuklearną katastrofą i widzimy wzrost przypadków
  występowania raka i innych chorób, te zazwyczaj zanikają z czasem. Z genetycznie wytworzonymi i zmodyfikowanymi organizmami jest inaczej, objawy ich oddziaływania nie zanikają. Te organizmy łączą się z innymi gatunkami, i o tym chciałbym dziś mówić.

  Jakie jest największe zagrożenie dla naszego gatunku? To jest niesprawdzona, poza wszelką kontrolą genetyczna inżynieria prowadzona przez tysiące firm w dziesiątkach tysięcy laboratoriów na całym świecie.”

 23. Nauka już niedługo wyśle nas do jaskiń, a nawet całkowicie wybije – czy ktoś jeszcze ma wątpliwości, że „racjonaliści” to psychopaci i ludobójcy?

 24. a ja z innej beczki podejdę do tego co się dzieje na naszych oczach

  Ci, którzy z chciejstwa władzy, pazerności decydują o losach, zdrowiu i życiu niekoniecznie tylko tych czytaczy i oglądaczy – wg zasad wszechświata gromadzą swoje karmy na dalsze inkarnacje.
  I tak sobie kombinuję w mojej głowie, która za nic nie chce wnikać w meandry szachrajstw pożal się Boże „politykierów” różnej maści – to nieuchronnie prowadzić musi do końca.
  Musi nadejść nowe, ta przysłowiowa kropla przepełniająca dzban dotyczy wszelkich zjawisk.

  Co można zrobić? Medytować z prośbą, by światło oślepiło to całe szachrajstwo.

  Angażowanie się w komentarze pełne wściekłości, oporu tylko podsycają te polaryzacje, które chcą dominować za wszelką cenę, a nadchodzi czas na nowe.

  Czas na żeńskie, ciepłe, miękkie energie.

  ps.

  Odchodzi z tego padołu mój ojciec/ nie wiem, jak długo to jeszcze potrwa/. Widzę, jak nie można uciec przed sobą, jak trzeba się mierzyć ze swoimi cieniami do końca, do funkcjonowania ostatniej komórki w ciele.
  Wymiar duchowy z kolei zakłóca strach przed religijnie wdrażanym sądem bożym mimo,że w recytacjach modlitewnych klepie się bezmyślnie, że ” .. dusza ludzka jest nieśmiertelna, a łaska boska do zbawienia koniecznie potrzebna”

  Nie oceniam, tylko przyglądam się, wspieram, jak potrafię jedno i drugie/ ciało i duszę/ i mam nadzieję, że wyciągam wnioski dla swojego serca. Nic nie dzieje się bez przyczyny tylko trzeba mieć oczy otwarte i WIDZIEĆ I SLYSZEĆ.

  Każda próba okłamywania siebie samego odbije się potężnym rykoszetem w indywidualnej Jaźni, a ŻE JESTEŚMY WSZYSCY JEDNĄ WIELKĄ TKANINĄ , barwy i odcienie tej tkaniny są, jakie są.

  A dotyczy to żyć na maleńką skalę,
  My nie wpływamy na życie milionów, tylko swoje własne i kilku czy kilkunastu osób, które spotykamy na swojej w drodze w większym lub mniejszym stopniu.

  I taka refleksja w trakcie tych nie wiem, jak długo jeszcze trwających dni i nocy – gdybyśmy potrafili kierować się sercem i głową, gdyby nasze ego wspierało tylko nas w tym, z jak lekkim bagażem i radością odchodzilibyśmy na drugą stronę.

 25. @ Eliszka: teraz już wiem, gdzie znikłaś – wczoraj się nad tym zastanawiałam. Trzymaj się, wspieramy cię wszyscy. Jedyne, co ci mogę radzić, to to, co sama zrobiłam, kiedy odchodziła moja mama. Z nią też nie było dyskusji, więc widząc, że nadchodzi jej koniec kilka razy powiedziałam do niej (a była nieprzytomna): „pamiętaj, żeby iść do światła, jak zobaczysz światło, idź do niego, musisz iść do światła, bo światło jest dobre”. Mam nadzieję, że dzięki temu nie zgubiła się na astralnych ścieżkach.

  Wczoraj była u mnie koleżanka z czasów studiów i podyskutowałyśmy sobie o tym, dokąd zmierza świat.Kilka razy powtórzyła mądrą myśl: „pula dobra i zła, światłości i ciemności jest stała, więc jeśli ciemność wzrośnie, to i światłość również wzrośnie”. Im gorsze będą rządy zła, tym lepsza będzie oaza dobra. Każdy z nas ma wybór i to, co się teraz dzieje zmusza nas do jednoznacznego samookreślenia. Od tego zależy, czy będziemy żyli pod rządami ciemności, czy jasności.

 26. @Eliszka

  Twój ojciec ma dobrego przewodnika. Ciebie… Trzymaj się.

 27. Dziękuję kochani. Tego wsparcia bardzo mi trzeba.

  Przyznaję, że przygięło mnie potężnie po pierwszych trzech dobach szaleństwa ojca/ nie da tego się opisać żadnymi słowami/.

  Pamiętajmy, że kto otwiera się na duchowe światło na oścież całym swoim sercem powinien mieć świadomość, iż każde załamanie powoduje dziurę w aurze, do której ładuje się świat astralny. Logo Pedant- ja wiem, że ty wiesz, ale nigdy dość czujn ośći.

  Bliscy dali mi możliwość wyjazdu na 2 dni do Węsior. Magia tego miejsca, spotkanie z ludźmi pełnych światła, ciepła, miłości i przyjaźni/ dało mi nową siłę.

 28. Eliszka czy czujesz to, ze Cie teraz przytulam?
  nie oczekuje slow w odpowiedzi…pokiwaj tylko glowa.

 29. noo, to puściła fontanna łez

  Jesteśmy jedną wielką tkaniną, utkaną z energii naszych serc.

  Po chwilach załamania otworzyła się dla mnie od nowa przestrzeń światła i miłości.

  Kochani, wspieram się modlitwami ze strony www. vismaya-maitreya.pl/ właśnie weszłam do kompa po to, by przeczytać jeszcze raz, jak to Maria mnie uczyła żeby „fachowo”podać linka – tę indolencję techniczną mam też m.in. po tatusiu;)/, ponieważ chcę podać je moim siostrom.

  Ich przebaczenie, wdzięczność i podziękowanie dla duszy ojca jest konieczne by mógł spokojnie przejść na drugą stronę.

  Otaczam Jego duszę i ciało światłem, dla siebie wyznaczam granice własnego pola holograficznego i polecam modlitwy.
  Maja potężną moc uzdrawiającą, ochronną.

  W Jego i swoim imieniu z głębi serca z wiarą i nadzieją mówię :

  „JESTEM/ ś/ ŚWIATŁEM,PŁONĄCYM ŚWIATŁEM, PROMIENNYM ŚWIATŁEM, POTĘŻNYM ŚWIATŁEM.
  Bóg spala ciemność we mnie / w tobie/ przemieniając ją w światłość,
  Jam Jest dziś ogniskiem centralnego słońca, przepływa przeze mnie/ przez ciebie/ kryształowa rzeka światła, żywa fontanna, której naznaczyć nigdy nie mogą myśl ludzka ani uczucie.
  Jam Jest przybytkiem boskości.
  Ciemność, która mnie/ ciebie/ wykorzystywała pochłonięta jest potężną rzeką światła, którą Jam Jest.
  Jam Jest, Jam Jest, Jam Jest, Jam Jest światłem.
  Żyję, Żyję, Żyję w świetle.
  Jam Jest światła pełnym wymiarem
  Jam Jest światła najczystszym zamiarem.
  Jam Jest światłem, światłem, światłem, światłem, zalewającym świat dokądkolwiek idę / idziesz/, błogosławiącym, potęgującym, głoszącym cel Niebieskiego Królestwa.”

  Dwie ostatnie noce i dnie mieliśmy spokojne.

  Mario, Twoja koleżanka trafiła w sedno – znak ying-yang, to równowaga w kole światła i ciemności.
  Obserwujemy nasilanie zła, jednocześnie jak ogromna wielka kula śniegowa wrasta rzesza ludzi światła.

  Mario sorry za ten off top w temacie – spojrzę hm. …czyj interes reprezentują zwolennicy gmo – może im też przydałaby się tego typu inwokacja.
  Modlitwę podałam, może komuś kto tu zajrzy niekoniecznie z intencją oświecenia rządzących przyda się.

  pozdrawiam i dziękuję

 30. Eliszka, różnie to bywa. Mój dziadek ma 103 lata i odchodzi powoli od, co najmniej 3 lat. Różne ma to oblicza, generalnie najbliżej groteski, ale jak wyłowi się istotne niuanse, to jego godność, mimo wszystko, się broni. Od 17 lat stale opiekuje się nim moja owdowiała Matka, która jest jego – jedynie – synową. Syn odpuścił opiekę, jak nie otrzymał praw majątkowych, które należą mu się dopiero po jego śmierci.
  Tak to czasem los się toczy.
  Wsparcie masz od wszystkich, choć, myślę, że gross z nich, tu nic nie wpisało.
  Wrażliwa jesteś bardzo.
  Niemniej znieść i ten scenariusz musisz.
  Jak by nie oceniać wzajemnych relacji dobra i zła, to my decydujemy o naszej drodze, bez względu na statystykę.
  Można przecież, w imię zasad, opowiedzieć się po stronie czegoś, co jawi, lub może jawić się, jako przegrana.
  Na tym polegają zasady i to odróżnia je od oportunizmu.
  Trzymaj się.

 31. Sorry, że jeszcze pociągnę ten swój osobisty wątek.

  Przerabiam, przeżywam starość i odchodzenie drugiego z rodziców.
  Mama odchodziła w głębokiej depresji, spasowała całkowicie, dręczona i upokarzana przez egocentrycznego ojca.
  Los sprawił, że to był dla mnie najtrudniejszy okres, też byłam w głębokiej depresji. Obydwoje rodziców już miałam u siebie.
  Nie trzeba bogatej wyobraźni, jakie energie dominowały, jak było potwornie ciężko. Odeszła w wieku 90lat.

  Myślę, że walka cieni, demonków, które zapamiętane fotograficzną wręcz pamięcią z młodości i wieku „dojrzałego” u ojca, przy mojej co by nie powiedział, większej świadomości jest dla niego korzystniejsza.
  Nie wiem, jak długo to jeszcze potrwa, jaki jest plan jego duszy, bowiem doszedł do siebie, wszystko wróciło do normy z przed szaleństw, jak piszesz Tytusie, które oscyluja między porażającym dramatem a groteską. Ojciec na nic nie choruje, żadnych leków, tylko zużycie materiału i psychikę dotyka starość.

  Tak, że to może jeszcze potrwać.Wiem, że muszę i chcę znieść ten scenariusz. Oportunizm nie leży w naszej naturze i dobrze.

 32. po angielsku o historii monsanto……
  z mojej ulubionej televizji ktora ogladam na internecie tzn jedyne normalne wiadomosci

  RT (początkowo Russia Today) – ogólnoświatowa wielojęzyczna telewizja informacyjna z siedzibą w Moskwie, założona przez rosyjski rząd.

  Stacja nadaje od 10 grudnia 2005 r. 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Właścicielem stacji jest rosyjska międzynarodowa agencja informacyjna RIA Novosti finansowana ze środków budżetu Rosji.

  W RT pracuje przeszło 700 korespondentów, dziennikarzy, tłumaczy, prezenterów, producentów. Stacja dociera do około 150 milionów odbiorców na całym świecie.

  Od października 2008 r. telewizję internetową RT można oglądać w angielskiej wersji językowej na platformie multimedialnej

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.