Świat jest w dobrych rękach, mamy przecież demokrację, więc śpij smacznie, kolorowych snów!

Może to jest list prawdziwego „naczelnego rabina do gojów”, a może to inteligentna mistyfikacja – to nie ma znaczenia. Znaczenie ma wymowa tego przekazu. Jeśli nie wierzysz w „teorie spiskowe” zastanów się nad wizją przedstawioną w tym filmie – czy przypadkiem nie pokazuje ona prawdy o świecie, w którym żyjesz? Może świat wcale nie jest tak cudownie zarządzany, jak chcesz wierzyć (wbrew oczywistym faktom)? Jeśli wierzysz w to, co pokazują media… no cóż, nie chcę używać mocnych słów, żeby nikogo nie obrażać, więc lepiej nic nie napiszę. Wnioski wyciągnijcie sami.

Ko nie nadąża z czytaniem może przeczytać sam tekst, a potem obejrzeć powyższy film jako pokaz slajdów:

Sądzę, że nadeszła chwila by wyjaśnić niektóre wątpliwości, które was nurtowały w ciągu ostatnich dziesięcioleci. I dobrze, że zdajecie sobie sprawę z niektórych prawd, by wiedzieć jak znaleźć się w Nowym Porządku, który zaczyna panować na Ziemi. Chcemy, żebyście byli w stanie w pełni zaangażować się w nasze nowe społeczeństwo. W końcu, gdy już to zrobicie, możecie tylko wygrać.

Przede wszystkim, ważne byście pojęli nasze niektóre cele by móc ofiarnie współpracować.

Nie waham się ostrzec was przed konsekwencjami w przypadku oporu : na tych, którzy będą się opierać, mamy nasze sposoby. Na tę chwilę chcę wam powiedzieć tylko jedno, bo jest już zbyt późno by owijać w bawełnę. Dni, w których mogliśmy być jeszcze zatrzymani należą już do przeszłości. Mamy pełną kontrolę nad Ziemią, nad światem finansów, środkami propagandy. Jednym słowem, żaden naród czy potęga nie mogą nas zwyciężyć. Mamy oczy wszędzie, na każdym poziomie struktur rządowych wszystkich krajów świata. Wiemy co się święci bo mamy oczy i uszy szeroko otwarte. Tajemnice państwowe nie są dla nas tajemnicami.

Wywołujemy konflikty na wszystkich poziomach, w ten sposób nikt nie wie co naprawdę się dzieje. Pośród takiego zamieszania możemy posuwać się naprzód, realizując nasze plany bez przeszkód.

Weźcie na przykład takiego Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Konsekwentnie unika jakiejkolwiek kontroli nad swoją władzą, nikt nie może go zatrzymać. Kroczy swoją drogą robiąc to co chce. Robi dokładnie to czego chcemy, bo wie, że w przeciwnym razie możemy go zmienić w oka mgnieniu. Czy nie jest to błyskotliwa strategia?

Nie możecie zaciągnąć nas przed sąd bo nas nie widzicie. A i tak także sądy są na naszych usługach.

Kontrolujemy wszystko a wy nie wiecie kogo atakować. Muszę wyznać, że ta ukryta władza jest wspaniale zorganizowana, bez precedensu w historii świata. To takie wspaniałe, za pośrednictwem naszych mediów mówimy wam to chcemy byście robili. I robicie to błyskawicznie.

Możemy wysłać wojska amerykańskie czy europejskie gdzie chcemy, kiedy chcemy i w takich celach jak chcemy. A wy posłusznie wykonujecie nasze zadania. Jakich jeszcze chcecie dowodów?

Możemy sprawić, że umieracie z chęci zostawienia waszego domu i rodziny by wyruszyć na wojnę na każde nasze skinienie. Starczy powiedzieć wam jakakolwiek głupotę ustami waszego prezydenta lub napisać to w gazecie i możemy rzucić was gdzie nam się podoba. Nie możecie zrobić nic innego niż to, co wam każemy zrobić.

Wasz nieistotny opór

Jeśli ktoś przeciwstawia się to mamy środki by przedstawić go śmiesznym i żałosnym. Bawi nas demonstrowanie światu jak bezsensowny jest każdy opór.

Widzicie, cokolwiek chcecie zrobić to potrzebujecie pieniędzy. Jeśli nie nie jesteście w stanie zapłacić podatku gruntowego to my zabieramy pole i sprzedajemy temu co może zapłacić. A za pieniądze z podatków indoktrynujemy wasze dzieci. W szkołach publicznych, które w tym celu stworzyliśmy. Chcemy by rośli dobrze wytresowani do naszego sposobu myślenia. Wasze dzieci nauczą się tego czego chcemy by się nauczyły a wy zapłacicie za to z waszych podatków.

Zebrane pieniądze są używane także do realizacji innych projektów, które przychodzą nam na myśl. Możecie mieć wątpliwości czy mamy naprawdę kontrolę nad waszymi dziećmi, lecz prędko zorientujecie się, że naprawdę ją mamy.

Możemy powiedzieć, że molestujecie wasze dzieci dając im klapsa i zabrać je wam. Jeśli nie poddadzą się indoktrynacji szkolnej to możemy oskarżyć was o zaniedbanie i też zabrać. Wasze dzieci nie są wasze, są nasze. Musicie szczepić je i w tym celu prowadzić je do naszych szpitali, w przeciwnym razie odbierzemy je wam.Wy to wiecie i my to wiemy.

Ostatnio nasz niezmierzony geniusz spłodził następną wielką rzecz.

Do tej pory produkowaliśmy leki dla ludzi chorych. Teraz na skalę globalną sprzedajemy leki dla ludzi zdrowych, które nazywamy szczepionkami pandemicznymi. Nie musimy martwić się o ich skuteczność. I tak płacą rządy z waszych podatków. Jeśli będą szkodzić zamiast leczyć? Tym lepiej dla nas.

Dzięki naszemu handlowi elektronicznemu jesteśmy w stanie widzieć gdzie jesteście, co kupujecie i ile kupujecie. Jak myślicie, skąd bierzemy co miesiąc informacje do naszych statystyk finansowych?

Poprzez Internet możemy dowiedzieć się co myślicie i co mówicie. Dopóki robicie to co chcemy, nie interesuje nas w szczególny sposób co myślicie. Wasze myśli i tak nie mają sensu. Lecz jeśli myślicie, że macie jakąś przyszłość albo poczujemy, że możecie narazić na niebezpieczeństwo nasze plany to mamy sposoby by zająć się wami. Mamy cały zasób oszczerstw by wciągnąć was w pułapkę. Możemy postawić was przed sądem na tak długo, że nigdy się z tego nie wyplączecie.

Pod jakimkolwiek pozorem możemy pozbawić was waszych dochodów. Z waszych podatków możemy opłacić adwokatów a wy nie macie do dyspozycji takiej kupy pieniędzy. Wiemy jak was podzielić i skłócić. Nie niszczyliśmy już rządów innych państw dzięki waszym pieniądzom? Myślicie, że wasze mizerne dochody mogą nam zagrozić?

Wasze nieistotne organizacje

Możecie dać się wciągnąć do organizacji, dzięki którym macie nadzieję uwolnić się. Szukacie sposobu by to zrobić. Ale wy nie możecie się uwolnić! My dajemy benzynę do waszych aut i możemy pozbawić was jej kiedy chcemy. Pod jakimkolwiek pretekstem. A co się stanie jak zostaniecie bez samochodu?

My dajemy wam pieniądze, których używacie. Jeśli przyjdzie nam ochota, możemy zablokować obrót pieniądza i sprowokować totalny krach. A potem ustami waszego prezydenta zakomunikować, że banknoty są już bez wartości i wprowadzić nowe. I momentalnie wasze oszczędności znikną.

A możecie obyć się bez jedzenia? Jeśli to potrzebne możemy wywołać strajk kierowców ciężarówek i zablokować dostawy do waszego ulubionego sklepu.

W jaki sposób chcecie nas pokonać? Mówicie, że możecie nazbierać złotych monet by zawsze mieć za co kupować w razie krachu? Możemy wprowadzić prawo zabraniające posiadanie złota, jak już to robiliśmy w przeszłości. Jeśli odkryjemy, że ktoś ma, po prostu skonfiskujemy i wsadzimy do więzienia za złamanie prawa. A w więzieni będziecie pracować w naszych więziennych zakładach.

Możemy wprowadzić prawo zabraniające uprawy ogródka i wymyślić jakiś „naukowy” powód, dla którego będziecie musieli kupować tylko naszą żywność. Jeśli ktoś zobaczy jak uprawiacie ziemniaki, zadenuncjuje was. O, głupi nacjonaliści, nie ma ucieczki przed nami, bo dużo wcześniej niż się urodziliście przygotowaliśmy się by was zniewolić. Wasi nauczyciele i wasi ministrowie kształtowali wasze umysły przez pokolenia.

Nie możecie nam zaszkodzić, znaleźć nas czy nawet tylko zrozumieć do kogo jesteśmy podobni.

Daję wam tylko kilka przykładów, żebyście zrozumieli. I jeśli macie choć odrobinę zdrowego rozsądku, nie zostaje wam nic innego jak podporządkować się naszym rozkazom.

Wasze kontrolowane umysły

To my poruszamy Hollywood. Filmy takie jak Terminator czy Harry Potter i jeszcze wiele innych, zostały stworzone byście myśleli tak jak my chcemy. Przyzwyczailiśmy was do uwielbiania przemocy w taki sposób, że gdy wyślemy was byście zabijali, zrobicie to bez zastanowienia.

Stworzyliśmy brutalne gry wideo by przygotować wasze młode umysły do przemocy.

Star Trek i inne podobne seriale przyzwyczaiły was do nowych norm międzynarodowych. Myśleliście, ze to rozrywka a my po prostu tresowaliśmy was! W każdym razie dopięliśmy swego.

Seks i przemoc są naszymi najlepszymi sprzymierzeńcami by zwiększyć naszą przewagę. Ludzie nie chcą odmówić sobie własnej dawki seksu a my dajemy im to. W ten sposób odwracamy ich uwagę i pozbawiamy chęci zajmowania się sprawami naprawdę ważnymi, które pozostają w naszych rękach.

Wybaczcie, że kpię z waszego systemu wartości, ale to już przeżytek. Czy nie zdajecie sobie sprawy, że wasze nikomu niepotrzebne wolności nic już nie znaczą?

Usuwamy prezydentów gdy tylko chcemy. Politycy zostają na swoich miejscach tak długo jak nie uznamy, że należy zastąpić ich innymi. Przedstawiamy wam ich a wy głosujecie na nich. W ten sposób dajemy wam bezużyteczne prawo głosu, byście mogli łudzić się, że wybraliście waszego prezydenta.

Używamy narody do celów, które uważamy za słuszne.Wiedzą, że muszą być posłuszne.

Na szczęście, napotkaliśmy pewien opór jak Saddam Hussein czy Slobodan Milosevic. Przydali się by pokazać liderom światowym co możemy zrobić jeśli nie będą posłuszni. Chwała należy się tylko tym, którzy przysłużą się naszej sprawie.

Wasz głupi opór przeciwko naszej dominacji

Niektórzy z was myśleli, że mogą nas powstrzymać podkładając bomby w metrze czy jakimś budynku rządowym. Proste zwierzęta! Jak mogliście nam zaszkodzić? Wszystko co osiągnęliście to następne powody by usprawiedliwić nowe kontrole i bariery między społeczeństwami. Jesteśmy szczęśliwi jak wysadzicie coś w powietrze. Dajecie powody by wprowadzać nowe prawa przeciwko wszystkiemu temu co mogłoby pomóc wam uwolnić się od nas. Jeśliby od czasu do czasu nie wyleciało coś w powietrze nie mielibyśmy pretekstów by otoczyć was nowymi barierami. Nie zdajecie sobie sprawy, że opór jest niemożliwy? Naszym królestwem jest królestwo Pieniądza.

Spójrzcie jaka ironia. Daliśmy wam kawałki papieru albo jakiś numer w komputerze, który nazwaliśmy pieniądzem. Nie jest poparty niczym i zabezpieczony niczym, oprócz naszego słowa.

Kreujemy go z niczego, drukujemy, emitujemy i określamy jego wartość. Wszystko co dotyczy pieniądza jest w naszych rękach.

Pomyślcie, co możecie nam zrobić bez pieniędzy? Jeśli stawicie opór, możemy anulować wasz kredyt i zamrozić wasze środki.Wasza gotówka może być łatwo skonfiskowana. Stworzyliśmy tyle reguł, według których żyjecie, że nie możecie obejść się bez pieniędzy.

Nasze niezgłębione tajemnice

Nasza wojna w Serbii miała różne podłoża ale nie chcemy o nich mówić otwarcie.Pozostawmy to gadającym głowom w TV, wygadują same głupstwa więc i tak nie dojdą do sedna.

Przede wszystkim, Kosowo posiada bogactwa naturalne, nad którymi musimy mieć pełną kontrolę.

Ma uran. A uran jest bardzo potrzebny naszemu reżimowi. A w ten sposób możemy trzymać od niego z daleka naszych potencjalnych wrogów. Milosevic nie chciał oddać w nasze ręce tych darów

bożych, więc uczyniliśmy jego życie nieznośnym, aż do upadku. Po wojnie nie okazał skruchy, więc postawiliśmy go przed międzynarodowym trybunałem zajmującym się zbrodniarzami wojennymi. Nie wydaje wam się to genialne?

Wojna polega na odłożeniu na bok wszystkich reguł.

Jedyna prawdziwa zbrodnia wojenna to wystąpić przeciwko nam.

Czy Mandela nie był terrorystą podkładającym bomby zabijające jego wrogów? A uczyniliśmy go bohaterem.

Gdy prowadzimy wojnę, nie respektujemy żadnych reguł; robimy to co chcemy, jak chcemy i gdzie chcemy. Możemy zagłodzić całe narody, zabijać cywili i popełniać okrucieństwa, za które postawimy przed sądem naszych wrogów.

Zwycięstwo nad Jugosławią było nieocenione. Upokorzyliśmy ten dumny naród tak, jak możemy zrobić to z każdym innym.

Spójrzcie, zbombardowaliśmy Serbię i Kosowo. Zatruliśmy ich rzeki i strumienie. Zniszczyliśmy ich sieci przesyłowe wywołując głęboki kryzys. I jeszcze mieliśmy przebłysk geniuszu by zrzucić całą winę na Milosevica.

A potem był Saddam z całą swoją bronią masowego rażenia.

Złego można znaleźć wszędzie a my ponadto możemy go stworzyć za każdym razem gdy tylko jest potrzebny

Zwykle nie lubię żartować ale od czasu do czasu muszę ukrywać uśmieszek gdy widzę jakie totalne bzdury jesteście w stanie zaakceptować. A potem dziwicie się, że światowi liderzy drżą na nasz widok? Wiedzą, że nie mają żadnej innej władzy, poza tą którą im damy.

Nie obawiamy się Rosji i Chin bo mamy całkowitą kontrolę nad ich systemami.

Chiny wiedzą doskonale, że jednym pociągnięciem pióra możemy zamrozić ich kapitały i firmy w Ameryce.

Chcemy byście byli częścią Systemu. Gdy kupujecie dom to nie tylko inkasujemy podatek od kupna, używając go do naszych celów lecz zwiększamy także nasze przychody o odsetki od kredytu. Wasz dom kosztuje was dwa razy więcej.

Nie chcemy byście byli wolni, oto dlaczego tak to wszystko urządziliśmy. Jesteście naszą własnością. Do szczęścia potrzebujecie naszych pieniędzy, naszych rozrywek, naszego paliwa i naszych usług. Jeśli nie będziecie mogli ich mieć, poczujecie się oszukani.

I właśnie dlatego waszym przeznaczeniem jest służba dla nas.

Ze szczerym pozdrowieniem,

Wasz Globalista.

PS

Ten list jest zmodyfikowaną wersją „listu” Grega Szymanskiego (autor dostępny na www.LewisNews.com i na www.arcticbeacon.com

 Tekst pochodzi z bloga Spiritolibero

PS.:

116 komentarzy do “Świat jest w dobrych rękach, mamy przecież demokrację, więc śpij smacznie, kolorowych snów!

 1. @ Galluss: my to wszystko wiemy, ale jest mały problem: za bardzo religijno-biblijny ton tego przekazu. Może należałoby to przetłumaczyć na język bardziej przyswajalny dla racjonalistów, i mam tu na myśli nie pseudo-racjonalistów, skupionych wokół sekty stworzonej przez pejsatych politruków w racjonalista.pl (będącej przybudówką michnikowskiego, antypolskiego koncernu wydawniczego Agora), lecz ludzi naprawdę racjonalnie myślących, takich, jakich grupuje ten blog. Mam na myśli ludzi wyzwolonych zarówno ze zniewolenia religijnego, jak i ateistyczno-materialistycznego.

  Język Biblii nie nadaje się do otwierania oczu na lucyferiański spisek, ponieważ Biblia została napisana przez… Lucyfera, a mówiąc bardziej racjonalnie, przez wężowe plenię kosmiczne, którego potomstwo, równie wężowe (syjonistyczne), niszczy świat i Polskę. Kogóż my niby czcimy jako „boga” Biblii, jeśli nie gadzie bóstwo? Któż tak plugawo lży tych biednych starożytnych Żydków na pustyni, któż tak zionie do nich nienawiścią i pomstuje na nich, odgrażając się, że zniszczy ich do n-tego pokolenia, jeśli nie gadzi okupant i najeźdźca? Masz czelność bluźnić przeciwko Bogu prawdziwemu, utożsamiając go z tą starotestamentową kreaturą i psychopatą?

  Bóg to nie jakaś małostkowa małpa, żądająca od ludzi miłości, czołobitnego szacunku, a przede wszystkim posłuszeństwa jego durnym przykazaniom! Jest tylko jedno przykazanie, podobno dane przez Jezusa: „kochaj bliźniego swego, jak siebie samego”. I właśnie za wyzwalanie ludzi spod władzy starotestamentowego bóstwa biedak zawisł na krzyżu. Niech więc ci zbawiacze świata i ludzkości przestaną pieprzyć biblijne głodne kawałki o oczekiwaniach Boga wobec niego samego i zaczną mówić racjonalnym językiem, nie rozśmieszającym człowieka XXI wieku.

  Poza tym tego typu treści znane są nam od zawsze.

 2. Żeby ludzie zdali sobie sprawę, jaką ściemę wtłoczyła im do głów Biblia, krzyże z Jezusem nad wieloma drzwiami, pospadałyby z hukiem…

 3. Wysłuchałam do końca tej przemowy na temat NWO, ale ja mam coś z głową nie tak, bo nie łykam niczego bezkrytycznie. Jest tu całe, piękne 99% prawdy i 1% ściemy. Bajanie o chrześcijaństwie i jego bogu to strawa nie dla mnie. A najbardziej dobiła mnie „budująca historia” o męczeństwie Jaszua. Jak to pięknie złożyć ofiarę ze swojego życia! Dla kogo? Dla Boga? Typowa gadka Jahwe! Możecie znać prawdę, możecie powiedzieć satanistycznej władzy świata „pocałujcie nas w dupę”, ale na końcu „bóg” zażąda ostatecznego dowodu lojalności – ofiary z życia. Oddaj życie bez wahania, a będziesz zbawiony. Bla bla bla.

 4. Uważam, że Jezus nie został ukrzyżowany, a cała ta historia o jego śmierci, poświęceniu dla nas życia i zmartwychwstaniu to bajka. Był nauczycielem, jakich z resztą było w jego czasie wielu i to na całej planecie. Postać Jezusa (nie wiem czemu akurat jego) została sprytnie wykorzystana i zmanipulowana. Przypominam choćby jeden mocny wątek, pod tytułem: Faraon zwany Jezusem. O Całunie Turyńskim też możemy sobie pogaworzyć, jako o relikwii, ale głupoty ludzkiej. No, robią nas w bambuko i to mocno. 😉

 5. Gallus,
  jeśli myślisz, że my jako Polska zajmujemy szczególne miejsce w planach „żydostwa” to szczerze współczuję Ci tego mesjańskiego zboczenia. Naprawdę to każdy naród, każde państwo na świecie jest robione w goja. To nie pokorni żydzi ale ideowi syjoniści ze starego testamentu „ssą mleko z piersi każdego narodu świata” – to cytat z twojej ukochanej Biblii ukochanego JHWH, który pobłogosławił lichwę w swoim bożym słowie. Gallus, Talmud to objaśnienie Biblii dla niekumatych. Poszukaj sobie w Biblii Tysiąclecia chociaż. Są dwa miejsca o lichwie. Taki to kochany jest JHWH.
  Biblia w starej części (i nie tylko tu zmanipulowana) to instrukcja „obstrukcji” każdego „obcego” jaki się napatoczy na drodze samowybranego narodu. Czym się różni zabijanie w imię „boga” od takiego zabijania w imię innego boga na którego powoływały się najechane, tubylcze narody w krainie Kanaan?
  Przejrzyj w końcu na oczęta. Inaczej każdy pasterz z niej wyrastający w końcu Cię wybatoży i wydoi jak każdego kto się na nią powoła jako ostateczny ałtorytet. 😉
  Potrzebowali spełnienia proroctw Daniela to i znalazł się ideologiczny prorok. W obliczu ostatecznie zrównanej z ziemią świątyni po powstaniu żydowskim potrzebne było przesunięcie ośrodka duchowej władzy nad ludem na „rząd emigracyjny”. Taką rolę przejęły stare żydowskie diaspory w basenie śródziemnomorskim wyłonioe później w historii jako chrześcijańskie zbory. Paweł jako uczeń żydowskiego kapłana Gamaliela dobrze to przeprowadził. Z rzekomego syna cieśli zrobił objawionego Boga… a dalej to już można ciągać dyrdymały o objawionym Bogu którego wizerunki w końcu można malować i kłaniając się czcić (zmieniając teść pierwszego przykazania), o niepokalanym poczęciu jego matki itp itd… To są wszystko historie mające pierwowzory i idee ze staroegipskiej religii. Egipscy kapłani już dawno to „wymalowali” na ścianach swoich świątyń.
  Chyba nie trzeba Ci przypominać skąd wyszli rzekomi żydzi (pomijam już historię usprawiedliwianej w imię boga grabieży – skoro pozwolił to można za….dolić. A co?)? Zastanawiam się czy chazarska ściema nie miała pierwowzoru w historii wyjścia z Egiptu kiedy to być może (Narassim Hamarein o tym mówił?) kolesie zajumali „arkę” z którejś wielkich egipskich piramid? Jak dla mnie to świetna metafora zakorbienia żydowskiego rodowodu zaginionego w dziejach historii plemienia Izraela.
  Takie moje przemyślenia.
  Chrześcijaństwo umarło wraz z odejściem Jezusa i jego bezpośrednich uczniów.
  To ludzie tworzą Religie. Ale dla naiwnych naśladowców a nie prawdziwie oświeconych i wyzwolonych.

 6. Poganka, łojtam, łojtam doda u u nas czołowa celebrytka i skandalistka jest

  i może jeszcze dodam 😉 co to owo łoj łoj tam’ oznacza’

  Małżęństwo, mąż lubi seks nie tylko po bożemu, a świni równo, wykorzystując wszystkie części ciała małżonki. Ta cierpi i prosi, że.nie pozwoli więcej, tylko, jak jej obieca, że tylko po bożemu. Uwierzyła.
  No i zaczął po bożemu, a skończył, jak zwykle. Kobita udręczona i upokorzo0na do granic możliwości, jęczy i znów, a obiecałeś ! A ten – łoj tam, łoj tam 🙂

 7. I Mario, żeby nie było. Wpisało mi się w temat ” świat jest w dobrych rękach” jak w mordę strzelił 🙂

 8. Kochani, jeśli liczycie na odpowiedź Gallussa, to możecie się przeliczyć ; ) Ja do takich filmów nawet nie podchodzę… (jestem heretyczka ; )

 9. Eliszka,jak to falnie na tym przykladzie widac,ze diabel tkwi w szczegolach ! Mialo byc dodac, a wyszla doda , bo to c u mnie szwankuje w klawiaturze.Nad moim innym, wysokim „c” tez pracuje podspiewujac hymn polski, gdzie zamieniam w pierwszej zwrotce slowo szabla na sode,bo tylko szabla teraz sie nic nie zwojuje .Wiedza to potega i tylko soda zdrowia nam doda ! Moze by tak podjudzic Dode skandalistke, zeby cos takiego zaspiewala w mendiach i zrobil by sie dopiero skandal ! Coz by jej to zaszkodzilo , skoro uwielbia skandale, to mozna by to wykorzystac i pozniej mowic o niej Doda Soda albo Soda Doda !

 10. Czysta soda zdrowia doda. Kiedyś takie coś o wodzie haftowano na tanich makatkach, a my zastąpimy wodę sodą. Kupiłam sodę dr Oetker, a na niej jest napisane, że na problemy żołądkowe1 łyżeczka na szklankę wody. Co na to Big Pharma?

 11. @ Indygo: dzięki za wersję pisaną. Z tymi faktami to się niestety muszę zgodzić, bo pamiętam, jak się to wszystko działo. I jak widać nikt za to nie beknął. Podobnie jak nie beknie za „wypadek” Casy i za Smoleńsk. Anie za obecne zadłużenie i wyprzedaż majątku narodowego.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s