Potraficie kojarzyć i samodzielnie wyciągać wnioski?

Jeśli ktoś jeszcze nie widział tego filmu koniecznie musi go zobaczyć. Po obejrzeniu tego materiału dla każdego powinno być jasne, jaką wartość mają wiadomości przekazywane media.

Na tym kończę swój komentarz i odsyłam na monitorpolski, resztę niech każdy przemyśli samodzielnie.

Całość do ściągnięcia z mojego chomika. Wrzucę go zaraz na dailymotion, skąd można ściągać za darmo.

19 komentarzy do “Potraficie kojarzyć i samodzielnie wyciągać wnioski?

 1. co do zamach nie wiedzieć czemu wszędzie na mediach „nie propagandowych” podaje się informację jakoby podsawiony pionek był rzeczywiście sprawcą strzelaniny

 2. wniosek co do „ataków terrorystycznych” jest taki że po rządowych „ćwiczeniach antyterrorystycznych” trzeba natychmiast zgłosić podłożenie materiałów wybuchowych bo wtedy mają teren wydzielony i podkładają ładunki

 3. Nie działające kamery CCTV to już chyba standard w takich sytuacjach …

 4. Co do tej masakry i planów ograniczania dostępu do broni.

  Wystarczy zastanowić się co by się stało gdyby choć 10% osób z obecnych tam na miejscu miało przy sobie broń. Koleś padłby w 10 sekund pod gradem kul jak po wyjściu z bronią w ręku z otoczonego przez policję stanową budynku.
  A może za dużo amerykańskich filmów się naoglądałem?
  Kolo wiedział że nikt mu do jego giwery nie podskoczy. Bo z CZYM? Z szybkotnącym szwajcarskim scyzorykiem 9cm czy może otwieraczem do ruskich konserw?

  Nie usprawiedliwiam go ale widzę dziurę w postaci możliwości samoobrony ze strony każdego z nas. I to bez potrzeby dzwonienia na numer 112.
  – Tu centrum ratownictwa w twoim mieście…
  – Właśnie jakiś Pan mierzy do mnie z kałacha!
  – Łącze Pana/Panią z posterunkiem Policji…

  A ja mówię do kolesia:
  – Helo! Właśnie zadzwoniłem po pomoc. Czy może Pan uprzejmie odłożyć to żelastwo? A może zechce Pan porozmawiać z przemiłym negocjatorem? Jest równie uprzejmy jak Pan bo nie wali na oślep…
  – Astalavista… beybe…

  Cały ten cyrk równie dobrze może być zwykłym manipulacyjnym chwytem za nabiał.
  I właśnie. Szkoda, że w całej UE nie zakażą obrotu handlowego saletrą amonową czy potasową.
  To by dopiero były jaja.

 5. Można mieć świadomość ,że media manipulują widzami dla swoich celów. To tak jak z ogłaszaniem różnych stopni zagrożenia, którego nie można sprawdzić ,a rząd robi wtedy co chce i ogranicza prawa obywatelskie aby łatwiej móc przeprowadzać swoje zamierzenia.

  I to trzeba społeczeństwom uzmysławiać.

 6. Dyskusja o multi-kulti w mendiach rozpętała się na dobre.
  Klękajcie narody! Ten kto jest przeciw ten jest terrorystą! Tak jak Koleś od masakry w Norwegii.

  I dla pamięci. „Jak syjoniści dzielą i rządzą”:

 7. Tak sobie myśle od paru dni o tym co czytam ostatnio w sieci na tzw. stronach alternatywnych. Powiem tylko, że doszedłem do wniosku, że blog Astromarii jest jednym z nielicznych gdzie udzielający się tutaj ludzie myślą.

  Na początek zacytuje fragment z „Protokołów Mędrców Syjonu”:

  „(…) § 2. Masoństwo zewnętrzne

  Kto lub co, zdolne jest obalić siłę niewidzialną? A siła właśnie jest taka. Masoństwo zewnętrzne służy do ukrycia jej oraz jej celów, plan zaś działania tej siły, a nawet miejsce, gdzie się znajduje, nie będzie nigdy ludziom wiadome”.

  koniec cytatu.

  Ludzie wypisują takie bzdury na forach na temat zamachu w Norwegii: – Masoni rządzą światem, Masoni zorganizowali zamach !!!

  Popukajcie się w łeb i zacznijcie myśleć !!!

  Prasa podała: – zamachowiec należał do Loży Masońskiej to prawda, Loża odcieła się oficjalnie od zamachowca – to prawda.

  Która supertajna organizacja oficjalnie wygłasza oświadczenia dla prasy?

  W wielu miastach loże masońskie są oficjalnie zarejestrowane w sądach okręgowych jako organizacje publiczne. Tu gdzie mieszkam w Northampton jest budynek loży masońskiej z oficjalnymi emblematami na ścianach budynku. Jest tam spora sala którą oni odpłatnie wynajmują na wesela i imprezy. Jak chcesz to możesz mieć weselisko w loży masońskiej !!! To właśnie supertajni masoni co rządzą światem. Zacznijcie myśleć ludzie zanim zaczniecie pisać durne komentarze.

  (…)”Masoństwo zewnętrzne służy do ukrycia jej (realnej władzy) oraz jej celów….”

  Czy już rozumiecie?

  Jak nie to kolejny przykład:

  „Mimo, że kardynał Stanisław Dziwisz nałożył na księdza Piotra Natanka suspensę, zbuntowany ksiądz odprawił w niedzielę mszę świętą w swojej pustelni”

  „- Teraz mówię już dosłownie! Abp. Życiński rzeczywiście przykuty jest grubym łańcuchem w piekle! Bo to masoni napisali za niego doktorat, ubrali go w sutannę i wyświęcili – grzmiał z ambony.

  O bycie masonem oskarżył też kardynała Dziwisza. – W czerwcu przyjął nagrodę najwyższej loży masońskiej, kardynała Bea. To niemiecki kardynał, największy rozbójnik na Soborze Watykańskim, i krystaliczny mason najwyższym stopniem. Po drugie: nad kamieniem węgielnym, w budowanym Centrum Jana Pawła II, jest piękne wsadzony trójkąt masoński! Niech kardynał wyjaśni dlaczego – mówił”.
  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10000753,Msza_ks__Natanka__masoni_i_telefon_z_nieba.html

  W sieci się zatrzęsło, – olaboga !!! „- Natanek prześladowany bo walczy z masonami” !!!

  Moim skromnym zdaniem Natenek gówno wie o rzeczywistości a sam jest po płaszczykiem fałszywego – Jahwe „Boga” w którego szczerze wierzy.

  Teraz owce będą miały nowego męczęnnika za walkę z ukrytą władzą – Masonerią. Ta władza jest tak „ukryta”, że napisano o niej setki książek, nakręcono dziesiątki filmów a każda owca w kościele i nie tylko wie, że to wróg numer jeden. Tak się ta masońska władza schowała, że wszyscy o niej gadają (sic !!!). A teraz ten zamachowiec w „masońskim” mundurze. Dla owiec pewnie już wszystko jasne.

  Im więcej piany i szumu bitego wokół masonów tym lepiej dla prawdziwej ukrytej władzy. Panowie z loży (czytaj pionki) prędzej czy później zostaną poświęceni w imię wyższych celów. Może kiedyś będą wieszać ich na ulicach a prawdziwa władza będzie śmiała się z głupoty wieszanych i wieszających. Być może ten zamach i biały mason z klasy średniej w bogatym społeczeństwie (tym razem nie muzułmanin z jaskini) który dokonał zamachu jest początkiem jakiegoś planu odwrócenia uwagi społeczeństwa. Jak widać po komentarzach na niektórych stronach alternatywnych plan chyba zadziałał. Według wielu wszystkie spiski zatrzymują się na Masonach albo/i Żydach, to najczęściej pojawiające się słowa przez tropiących spiski w sieci i nie tylko. Nie pozostaje nic innego jak współczuć ograniczonej wyobraźni i zapewne lenistwa w dokopywaniu sie głębiej.

  Co do zamachowca, poczytajcie o programach kontroli umysłu, tych od CIA i nie tylko. Zamachowca można sobie przygotowywać latami i wykorzystać w odpowiednim momencie. Jednym ze sposobów „wychowywania” zamachowca jest wbicie mu do łba określonej ideologii, dzięki której można go bedzie pociągać za sznurki i dalek kształtować. Ten blondas z Oslo napisał nawet ideologiczny manifest który był przeróbką manifestu innego amerykańskiego zamachowca, ofiary kontroli umysłu programu CIA – MKULTRA.

  „”(…) § 2. Masoństwo zewnętrzne

  Kto lub co, zdolne jest obalić siłę niewidzialną? A siła właśnie jest taka. Masoństwo zewnętrzne służy do ukrycia jej oraz jej celów, plan zaś działania tej siły, a nawet miejsce, gdzie się znajduje, nie będzie nigdy ludziom wiadome”.

 8. Podsycanie problemu i zaostrzanie społecznej reakcji w celu mocniejszego przykręcenia śruby?

  W Polsce nie brak ludzi myślących tak jak Behring Breivik, który strzelał do rodaków, by obalić rząd, ponieważ uważa, że jest on pozbawiony prawnego i politycznego tytułu do rządzenia – powiedział w Londynie szef polskiego MSZ Radosław Sikorski.”

  Fragment z http://www.tvn24.pl/-1,1712057,0,1,w-polsce-nie-brak-ludzi-myslacych-jak-breivik,wiadomosc.html
  No no. Ktoś to mocno kuma czaczę.

 9. @ Marcus: To się robi coraz zabawniejsze.

  Biali chrześcijanie podnieśli krzyk pod niebiosa, że próbowano niecnie zwalić na nich całą winę i tym sposobem ostatecznie zniszczyć chrześcijaństwo, ale oni są mądrzy, więc postawili kontrę i świat już wie, że to nie oni. Chrześcijaństwo zostało uratowane! Hura! Masoni są przecież antychrześcijańscy.

  Masoni, Iluminaci, syjoniści i rząd światowy – to wszystko są pionki, wykonawcy brudnej roboty albo nawet zaledwie figuranci. O prawdziwej władzy ludzkość nigdy się nie dowie, bo na straży tej tajemnicy stoi „racjonalizm”. Wszelkie spekulacje są „nieracjonalne” i lęgną się w głowach „paranoików”.

  Jahwe wymiata!

 10. cytując dalej Sikorskiego z tego samego źródła jak wyżej:

  „Według niego winni wpisów nadużywających wolności słowa muszą brać odpowiedzialność za to, co piszą, tak samo, jak właściciele mediów, którzy rozprowadzają ich wpisy. Sikorski uważa, że internet wymaga regulacji tak samo jak inne media”.

  Więc po co był ten zamach? Co przeszkadza władzy która chce stworzyć globalne super – państwo. Przeszkadzają im tendencje separtastyczne, narodowe, zachowujące dotychczasowy porządek rzeczy. Zrobili ze światopoglądu narodowego i konserwatywnego wroga numer jeden a teraz po zamachu to wręcz zakazane myślenie. Wróg nie czai się już tylko w azjatyckich stepach i jakskinach. Teraz twoim wrogiem może być twój sąsiad bo mu się nie podoba, że unifikują mu państwo. Wrogiem może być ktoś kto trzyma broń w domu.Dlatego władza pewnie będzie chciała broń zabierać. Wrogiem może być ktoś taki jak ja piszący taki komentarz w internecie. WSZYSCY teraz to potęcjalni teroryści. Amen.

 11. Ksiądz Natanek:

  Duchowny zdradził zebranym, że w sobotni wieczór kontaktował się z Jezusem. – Otrzymałem od Jezusa możliwość telefonu do Nieba, i kiedy nie nabrykam z Panem Bogiem, to mam taki światłowód, że ta linia jest otwarta. W sobotę prosiłem o wiadomość z nieba i ją dostałem – zaczął. I zrelacjonował, co usłyszał: – Nie bój się. Żądam twojej ofiary. Podoba się mi twoja ofiara. Nie słuchaj tych, którzy nie mają mojego ducha. Bądź posłuszny Bogu, a nie tym, którym dałem władzę – opowiada.

  Ksiądz channelinguje! Przypadkiem wiemy, skąd lecą takie przekazy. Ale jazda!

  A teraz RadSik:

  W Polsce też mamy środowiska, które uważają, że demokratycznie wybrany prezydent czy rząd to zdrajcy, którzy naprawdę nie reprezentują Polski i Polaków. To są bardzo niebezpieczne emocje i ich podsycanie może prowadzić do takich nieobliczalnych skutków – przestrzegł szef MSZ na spotkaniu z dziennikarzami.
  (…)
  W sprawie zamachowca w Norwegii są niestety wątki polskie, zarówno ideologiczne – terrorysta z aprobatą wyrażał się o niektórych partiach politycznych w Polsce – jak też niestety również wątki logistyczne. Atak pokazuje, jak bardzo potrzebna jest paneuropejska współpraca wymiany danych o podejrzanych transakcjach

  Nie podoba ci się „demokratycznie wybrana” władza, to jesteś terrorystą. Obozy już na ciebie czekają. A na podejrzane transakcje też już mamy sposób – za 3 lata koniec gotówki.
  Daiej czytamy:

  Sikorski uważa, że internet wymaga regulacji tak samo jak inne media.

  Zamach w Norwegii skomplikował – jego zdaniem – wstępne rządowe prace nad projektem ustawy o usługach internetowych, ponieważ na nieprzejrzyste uregulowania prawne nałożył się dodatkowy element bezpieczeństwa publicznego.

  I wszystko jasne! Resztę wyjaśnił Alef Stern. W październiku koniec opozycji politycznej.

 12. @Astromaria

  „O prawdziwej władzy ludzkość nigdy się nie dowie, bo na straży tej tajemnicy stoi „racjonalizm”

  dokładnie, dlatego już mnie gardło boli od gadana do ludzi bo i tak nie dociera. No mamy demokracje hehehe !!!, spiski nie istnieją.

 13. Jedna wiadomość z Łonetu a ile treści! To się rzadko zdarza… ale jednak.
  Gdy to przeczytałem to mi ręce opadły.

  Zatem czekamy na powołanie Agencji Prewencji Departamentu Sprawiedliwości. Konkurs piękności otwiera kandydat nr 1 – Radko Sikoreczka vel Pytia.
  Polowanie na czarownice czas zacząć.

  Natomiast na Natanka wstawki z objawień to mi rabarbary więdną.
  Niezły duet sado-maso się szykuje.
  Z tego co słyszałem to ofiara została zniesiona. Niejaki Jezus nie chwaląc się to uczynił. Podobno. Niestety kilku odszczepieńców twierdzi, że to najlepszy od 2 tysięcy lat hit eksportowy żydowskich rabinów, ekspertów od zatruwania źródeł i manipulacji umysłami.

 14. @Astromaria

  „Duchowny zdradził zebranym, że w sobotni wieczór kontaktował się z Jezusem”.

  O rany, rzeczywiście jaka jazda !!! On jest bardziej nawiedzony niż myślałem. Teraz kiedy astralny Jezusik nim pomiata to dopiero będzie jazda, ciekawe co na to Dziwisz. Warto śledzić ten wątek.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.