Akcja „Chemtrails Meetup Group” w Los Angeles

Ehovara podrzuciła nam w komentarzach do naszego bloga o chemtrails film i krótki opis do niego:

Los Angeles. Grupa działaczy przeciwko chemtrails (Chemtrails Meetup Group) 3 czerwca 2011roku weszła w godzinach szczytu w San Diego Freeway z transparentem na wiadukt w Palms 405. Banering okazał się wielkim sukcesem. Tysiące kierowców pokazywało rękoma rogi wolności. Dzięki takim działaniom, ujawnia się przestępstwo, które skierowane jest przeciwko naturze i ludzkości. Za aircrap.org.

Poniżej jeszcze kompilacja z innych akcji grupy „Chemtrails Meetup Group”:

Budujące! Czy znajdą się wśród nas odważni, którzy przespacerują się z banerem przed Sejmem i zapytają polityków, co sądzą o chemtrails nad ich głowami? Czy politycy nie martwią się o zdrowie swoich rodzin? Czy są tak zaślepieni rządzą władzy, że nie dostrzegają problemu, czy też wiedzą o nim, a z jakiś powodów milczą? Polska! To brzmi dumnie…

146 komentarzy do “Akcja „Chemtrails Meetup Group” w Los Angeles

 1. z tymi popalonymi lisciami to moze byc tak, ze spada na liscie suchy proszek i osiada, gdy w nocy robi sie rosa rozpuszcza to dziadostwo i tworzy sie kwas, ktory nabiera stezenia gdy wschodzi slonce i rosa zaczyna parowac.
  LogoPedant dziekuje Ci za Twoj argument z cieniami na niebie od chemtrails! na tej wysokosci co oni lataja oprocz mrozu nic nie ma, wiec napewno nie ma tez chmur! wiec na czym powstaja cienie???

  Nie zrobilam „porzadku” ze zdjeciami w niedziele, zadzwonilam w poniedzialek do klientow ze sie zle czuje i potrzebuje wolne, uzylam tylko zdjec ktore byly w meza komputerze bo on ma bardzo szybki komputer i nie zabiera wiele czasu otworzyc zdjecia, ja mam w pamieci zewnetrznej komputera bo mam stary maly laptop, postaram sie zrobic album z samymi chemtrails, Mam ich uwietrznione rozne odmiany.

 2. tak! deszcz splukuje to z roslin i „uzyznia” ziemie, a rosa zalatwia sprawe na zewnatrz.
  Mnie zastanawia ogrom tego przedsiewziecia, nie pieniadze bo pieniadze to tylko iluzja stworzona do kontroli baranow, ale to ile osob produkuje caly sprzet i srodki i ile pilotow lata z tym dziadostwem. oni wszyscy zyja wsrod nas.

 3. @Niereligijna

  Niekoniecznie wszystkie maszyny latające nam nad głowami, są pilotowane przez ludzi. Gdzieś tutaj na forum, ktoś wrzucił film, wyraźnie pokazujący, iż przed smugami nie leci „nic” lub dziwny pojazd. Przypuszczam, że część samolotów jest sterowanych z ziemi, a część to nic innego jak maszyny niekonwencjonalne, które mają jakieś maskowanie. Na tym filmiku było też nieźle widać, jak leci „coś”, czyli „nic”, a za tym pojawiają się chemtrails. Kołomyja normalnie… Spróbuję to znaleźć…

 4. Znowu lekki off top.
  Nawiązując do wypowiedzi Astromarii nr 99 warto przeczytać w ostatnim Nexusie strefę mroku -” koewolucja – rozmowy z obcą istotą” Alec Newald. Sporo rozjaśnia, szczególnie w jednostkach redakcyjnych pt. „większy obraz”, „ochrona przed pasożytem”, „konfrontacja z prawdą”.

 5. Owacje dla Buzka na stojąco w Izraelu.Jego wygłoszone w Knesecie w języku polskim wystąpienie zostało przyjęte z owacją na stojąco. To lizidupa! W komentarzach na WP aż wrzy.

 6. Ehovara, ten hominid przez 4 lata był premierem.
  Jako jedyny wytrwał całą kadencję.
  Za niego i rządów hołoty z AWS, wprowadzono „reformy”, które zniszczyły całkiem, póki co niezły system edukacji, sprywatyzował ubezpieczenia emerytalne, czyli m.in. ustawowo powierzył pieniądze przeznaczone, z założenia na świadczenia publiczne, do prywatnej kasy i zmusił nas do tego, aby je tam wbrew swej woli przekazywać.
  Sprywatyzował, zatem daniny publiczne.
  Rozkręcił bezrobocie, za jego kadencji weszliśmy do NATO, poparlismy zbrodniczą interwencję w Jugosławii, skomercjalizowaliśmy, w celu prywatyzacji kolej, rozwinęliśmy podwaliny akcesji do UE, rozwalilismy przemysł wydobywczy, przyspieszono i usankcjonowano niewydolność służby zdrowia i wiele, wiele jeszcze by pisać.
  Żeby być zrozumiałym do końca, to że poddaję krytyuce jego rząsdy, to nie znaczy, że innych którzy byli przy władzy przed nim i po nim, popieram, ale za jego rządów straty były wybitnie dotkliwe.
  Zaś skoro przetrwał tyle, to niczym Chyży Rój, musiał być spolegliwy do granic aklamacji.
  I tyle w tym temacie.

 7. Ps mój komentarz oczekuje na moderację.
  Jeśli piszę w sprawach, które mogą być ocenione jako oboczne dla poprawności, tedy komentarz ukazuje się nmatychmiast, zaś gdy zawiera zwroty kontrowersyjne, ukazuje się komunikat moderacyjny.
  Wordpress czuwa.

 8. No i właśnie za te zasługi otrzymał owację na stojąco.

  Tak sobie myślę… niektórzy na blogach mają taki banerek „Jestem dumnym Polakiem”, a ja chyba sobie zamówię „Jestem gojką i jestem z tego dumna”. TheEndi – masz jakiś pomysł jak to zrobić?

 9. Nic nie jest do końca jednoznaczne.
  Nawet taki cudak powołał się na zasadność istnienia kraju z granicami i terytorium.
  Izrael nie ma ustalonych z sasiadami granic, terytorium jest w istocie sporne, traktatów pokojowych kraj ten z owymi sąsiadami nie ma, a zatem czy w ogóle stanowi podmiot międzynarodowy?
  Kiedyś ten temat rozwijał dr Marek Głogoczowski. Warto poszukać na jego stronach.

 10. Coś się pomyśli w wolnej chwili. Skrobnij do mnie na mejla pod koniec tygodnia, to uradzimy… 😉

 11. @tytus
  Zgadza się, napisałam Buzek „to lizidupa”. Lubię Nigela Farag-a, to jest jeden z moich idoli

  A tu może nie na temat ale poczytajcie.
  Na moim terenie zaczynają swoje harce różokrzyżowcy. Jakies 10 lat temu kupili teren po jednostce wojskowej – miejscowym notablom mamona mózg zakryła (szkoda bo teren piękny za laskiem miejskim). Mogło powstać coś bardziej pożytecznego dla miasta. Niedawno przekabacali miejscowych sąsiadujących z tym terenem.
  Tu link- http://wielun.naszemiasto.pl/artykul/920723,wielun-rozokrzyzowcy-otworzyli-podwoje,id,t.html
  Co sądzicie o tym?

 12. Ehovara
  Nigel prezentuje się dość autentycznie, a to już jest pewna zaleta. Wystąpienie tej kobitki to wypisz wymaluj retoryka „poprawnosci smoleńskiej”, tj. tuszowania ważnych pytań i osmieszania tych co je zadają. Wybór, a kooptacja, jest różnica.
  Co do Wielunia i różokrzyżowców, w końcu to w Wieluniu, a nie Westerplatte zaczęła się wojna. To i moze w tym zdarzeniu tez trzeba upatrywać drogowskazu? Kto wie?

 13. To wystąpienie Nigela wywołało taki skandal, że nawet pokazali go (oczywiście nie w całości) w Faktach TVN, tłumacząc mylnie i tendencyjnie tego „mopa” jako „szmatę”. Oczywiście wielbiciele Nigela natychmiast ruszyli na odsiecz i musieli tę „szmatę” odszczekać.

 14. Odblokowało.
  Minuta filimiku 2.04-2.06, gość po lewej stronie. Fizjognomia zajmująca zaiste.

 15. Najgorszy to jest ten socjalista Martin Schulz ma prawdopodobnie zastąpić Buzka w 2012r. Ten jest tak zawzięty, że może wywołać wojnę.

 16. Ehovara
  Nikt z nich żadnej wojny nie wywoła.
  To jeno marionetki.
  I tyle.
  Postać, którą wskazałem we wpisie 119, to klasyczny debil, jakby były wątpliwości. Generalnie poziom człowieka oddaje jego licówka. Patrzmy racjonalnie. Ów parlament to taki sam cyrk jak nasz Sejm, a nawet jeszcze niżej. Nleży dotrzeć do jego prerogatyw, a nie odbioru medialnego.
  Inaczej Buzuś kochaniusi nie byłyby tym kim jest.
  Decyzje zapadają gdzie indziej.
  Dla rock,n roll’owców takich jak Nigiel, wśród decydentów nie ma miejsca.

 17. Znany większości gości Marii, imć Michał Papierski, który przejawia całkowite przebudzenie, a w porywach oświecenie 😉 , stwierdził rzecz zaskakującą, a mianowicie:

  (…) Co do “chemtrails”, czyli smug chemicznych, to z moich obserwacji wynika, że jest w społeczeństwie na ten temat swoista psychoza. (…)

  UPS!

  (…) Wystarczy jednak spojrzeć na niebo przez średniej klasy lornetkę, żeby się zorientować , że smugi nie są zostawiane przez żadne nieoznaczone samoloty, lecz przez zwykłe samoloty rejsowe. Prawda jest taka, że co najmniej 90% smug to po prostu smugi kondensacyjne. Tyle, że z powodu masowego ruchu lotniczego jest ich obecnie znacznie więcej niż kiedykolwiek, co zaczyna być poważnym problemem i wpływa między innymi na pogodę. (…)

  UPS!

  Dodam jeszcze tylko, że na swojej stronie: http://fioletowyplomien.com/, informuje o Międzynarodowej Konferencji „PROJEKT CHEOPS – MISJA RATOWANIA ZIEMI I LUDZI POPRZEZ ENERGIĘ WIELKIEJ PIRAMIDY I ENERGIĘ MIŁOŚCI“… Trzeci raz UPS! Tym Państwu już dziękujemy…

  Pamiętam, jak Eliszka pisała o postaci Michała Papierskiego, a ja nie mogłem odnaleźć przyczyny mojego uprzedzenia do tej osoby. Coś mi się zdaje, że większość oświeconych guru, co to kłapie ciągle dziobami o miłości i unoszeniu się ponad NWO, działa po ciemnej stronie mocy. Żeby było jasne – nie osądzam, tylko też sobie kłapię dziobem i choć oświecony nie jestem, to intuicję mam. A co mi tam… 😉

  Źródło cytatów…

 18. Oto jedna z bardziej sensownych wiadomości uzyskanych przez Lightworkerów – ten pan mówi między innymi o tym, kto i dlaczego może zalewać nas miłością oraz kto i dlaczego będzie nam proponował desant z naszej planety – o tym, że musimy się przesiąść na statki kosmiczne po to, żebyśmy spokojnie mogli przeczekać czas „remontu naszego domu” mówi właśnie pan Papierski!

  streszczam informacje od Georga Kavasillasa jako ze nie ma polskich tlumaczen, sa zbyt wazne zeby je trzymac w ukryciu, mam nadzieje ze tym razem sie to pokaze 😉

  Najwazniejsze rzeczy to kazdy ma swoja droge i nikt nikogo nie zmusza do zmainy pogladow, jednak George reprezentuje poglady odmienne od wiekszosci przebudzonych, mozna powiedziec ze moga budzic niechec badz strach u co niektorych ktorzy sa na odmiennej sciezce. George byl porywany przez rozne negatywne ET, a takze rzad i Galaktyczna Federacja Swiatla. Mial robione obdukcje oraz byl torturowany, duzo przeszedl w swoim zyciu od dziecka. Podrozowal rowniez poprzez wymiary, 4y i 5y. Spotykal rozne istoty, podajace sie za wcielonych mistrzow, anioly, Jezusa itd. spotkal tez te ktore nazywa tymi wlasciwymi, kiedy je spotykasz, nie musza Ci udowadniac swojej tozsamosci i nie sa nachalni jak tamci, po prostu Twoje serce czuje ze to ci autentyczni. Istoty ktore teraz uwidaczniaja sie na naszej planecie wg niego sa czescia calego imperium ktore tutaj nami rzadzi, czyli sa czescia negatywnych szarych oraz reptilian i innych, jest to wlasnie Galaktyczna Federacja Swiatla oraz ci podajacy sie za wcielonych mistrzow i archaniolow, praktycznie wszyscy z obecnych channelingow. Mozna poznac ich po tym ze staraja sie mowic jak najwiecej o milosci i swietle, emanowac swoja dobrocia i przywiazaniem do nas, cechuje ich podejscie do nas jako do malych, nie umiejacych jeszcze niczego dzieci ktorym trzeba pomoc i ktorym trzeba mowic co maja robic i jak zarzadzac planeta. Sa oni jakby ostatnim stopniem drabiny kontroli. Najpierw mowia nam jak ciezko jest tu na Ziemi, wiedza jak malo jest tutaj milosci, mowia o tym, ukazuja to, a potem oferuja swoja wersje milosci wraz z wyladowaniem tu i propozycja ewakuacji. Licza na to ze ludzkosc zachowa sie wtedy jak skrzywdzone dziecko otrzymujace cukierka. Oni potrzebuja nas aby utrzymac matrix ktory stworzyli, potrzebuja nas abymy ich ubostwiali i sluchali. Podpinaja sie do nas w wszelkiego rodzaju medytacjach w ktorych kaza wypelniac sie energia z ”zewnatrz” np fioletowy plomien St. Germaina. Wg Georga prawdziwi mistrzowie czy anioly nigdy nie mowia Ci co masz robic, mowia ze wszystko jest w Tobie i Moc rowniez, nie trzeba jej pobierac z zewnatrz ta prawde probuje sie ukryc ponad wszelka cene aby utrzymac ludzi w poczuciu wlasnej niemocy i slabosci.

  GFL nazywa rowniez Nordykami, mowi ze sa niesamowicie piekni, jak aniolowie, emanuja miloscia, jednak jest to jedynie ”podpucha” kiedy nie zgodzisz sie na ich warunki, ich zasady potrafia byc bardzo okrutni i bezwzgledni. George byl przez nich torturowany. Wszystko jest dobrze dopoki ich sluchasz, czcisz i przyjmujesz jako prawdziwe to co mowia. Wszystko to, oni takze sa jednak czescia wyzszego planu, planu przebudzenia ludzkosci, oni odgrywaja swoja role tutaj aby kazdy mogl zdecydowac jaka sciezka podazyc. Oni chca nas ewakuowac z Ziemi abysmy nie zdazyli przejsc przez portale organiczne ktore otworza sie niebawem, przez nie mozna przejsc jedynie bedac na Ziemi. Prowadza do 5 wymiaru. Oni podobno zazdroszcza nam tego kim jestesmy i kim sie stajemy, boja sie utracic kontrole nad nami i nie chca zebysmy przekonali sie o swojej Mocy i boskosci. W kazdym razie kazdy powinien robic to co czuje, jesli ktos czuje ze chce sie z nimi ewakuowac to w porzadku, gdyz kazdy z nas jest prowadzony i kazdy ma tu cos swojego do zrobienia. George mowi przede wszystkim wiele o aspekcie kobiecosci, o pierwiastku ktory tak bardzo zostal pogwalcony, mowi o Matce Ziemi ze jest to tak bardzo potezna kochajaca nas bezwarunkowo kobieta ze zgodzila sie na tysiace lub wiecej lat wyzyskiwania, gwalcenia, niszczenia, zniewazania, wszystko to z milosci do nas, ale teraz nadszedl koniec i postanowila sie odrodzic, teraz zaczal sie wlasnie proces rodzenia nowej ludzkosci, Gaja jest brzemienna i urodzi nowa ludzkosc. Ponoc ostateczny proces przebiegunowania zacznie sie wlasnie 21.12.12 i potrwa 3 miesiace, skonczy sie 21 marca 2013, wtedy to ujrzymy nowa planete i nowa ludzkosc, oczywiscie z tej ktora sie nie ewakuuje. Przede wszystkim nalezy ufac Matce Ziemi i sobie, rozmawiac z nia bezposrednio, pytac sie jej co bedzie i co postanowila. Jestesmy z nia ogromnie polaczeni, jemy jej pozywienie, pijemy jej wode, oddychamy jej powietrzem. Jej rola w tym procesie celowo zostala zbagatelizowana i ciagle mowi sie jedynie o iluminatach i co oni kombinuja, nikt nie mowi o ogromnej Mocy Matki Ziemi i tym ze tym razem to ona tutaj dowodzi, wystarczy jej zaufac. Wg Georga chodzaca inkarnacja Matki Ziemi byla Maria Magdalena,a inkarnacja Slonca Jezus.

  Link dla tych, którzy mają konto na Facebooku:

 19. „Wg Georga chodzaca inkarnacja Matki Ziemi byla Maria Magdalena,a inkarnacja Slonca Jezus.”

  Sorry… 😉

  Jestem pewien, iż moc jest w nas, a nie na zewnątrz i każdy ma jej pod dostatkiem, tyle, że… nas po prostu zmanipulowano i udupiono w tej zabawie w karmę, nauczycieli i całe to niuejdżowe gówno. Wysyłajmy intencje TYLKO i BEZPOŚREDNIO do Centrali, a doczekamy się wspaniałego świata bez psychopatów i codziennej komory chemicznej…

 20. @124. Wykład Dariusza Kwietnia o kompleksie Riese:

  Ogólnie bardzo ciekawe informacje, widać komuś bardzo zależy aby nie ujrzały światła dziennego.

 21. Pamiętacie jak Marcus opisywał stadion na olimpiadę w 2012 roku, gdzie wspominał o symbolice w architekturze? Tutaj jest zdjęcie oświetlenia (w kształcie piramid): http://img.global.ciscoeos.com/en/pro_thumbnails/locog/default-group/mascots-site-ugc-folder/2011/05/24/6e196f3a-24bd-4a61-a20c-c7b695f4d43e_8.jpg Chyba nie muszę przypominać, że logo olimpiady to „ZION”: http://static.global.ciscoeos.com/zipupload/3d2/87e/d1c4d69f9441df8fc7144b6a7d/images/logos/homepage-side-olympics-logo.png, ale jest coś jeszcze… Wszystkie maskotki, mają jedno oko, na przykład: http://img.global.ciscoeos.com/en/pro_thumbnails/locog/default-group/mascots-site-ugc-folder/2011/05/19/ef12c9bf-cb17-4a1c-acc9-97fa87817bf1_8.jpg i na przykład: http://img.global.ciscoeos.com/en/pro_thumbnails/locog/default-group/mascots-site-ugc-folder/2011/04/19/ff1c1755-d2e4-4373-924f-5766e6564210_8.jpg

  …albo ja jestem idiotą i nie rozumiem, dlaczego maskotki mają po jednym oku, albo nie jestem idiotą i wiem, że to perfidna aluzja do oka RA…

 22. Co to kurcze jest? Wyraźnie widać, że ta symbolika ma pomóc w przemianie, czego?
  Albo bedą kogoś witać tym sposobem?
  A oświetlenia wyglądają jak anteny! Powinniśmy zaopatrzyć się w jakieś :odgromniki” to nie żarty.
  A kto jest wykonawcą tego stadionu? Jaka firma zajmuje się wykonaniem tych dziwadeł?

 23. Te maskotki są ohydne! Nie wiadomo nawet, czy to oko cyklopa, czy świecący się nos? A może to otwór gębowy? Ja to olewam ciepłym moczem, bo to nie mój świat. Ani nie jestem kibicem, ani mnie kręcą jakiekolwiek imprezy masowe. Sport, tzw. „muzyka” to rozrywki dla owiec. Ja w tym nie uczestniczę i mnie tam nie będzie, więc niech sobie robią co chcą. W ogóle nie korzystam z oferty, jaką proponuje mi świat. Nie leczę się, nie szczepię się, nie biorę udziału w wyborach, nie jem tego, co jest polecane jako zdrowe, nie czytam gazet, wyrzuciłam radio do śmieci, w TV oglądam tylko filmy dokumentalne i wybrane fabularne – wszystko robię po swojemu i mam wrażenie, że świat jest daleko ode mnie.

 24. @LogoPedant @Astromaria
  A towarzycho staranuje sklep i wykupi tonami „maskotki – dziwadła”, tak samo jak pobiegli na ślub swojego książątka. brrr. Sami się proszą by żyć w matrixie, a mają się za racjonalistów.

 25. @Dominik
  Mam dalszą rodzinę w Walimu k.Góry Sowiej. Byłam oglądałam podziemne kompleksy-fabryki. Zwiedziłam również Zamek Książ. Obiekty są bardzo ciekawe i każdemu polecam aby jechał w Góry Sowie i zobaczył te miejsca.
  Z opowieści miejscowych dowiedziałam się , że krótko przed wkroczeniem Rosjan, do tych podziemi wjechał cały pociąg z kilkunastoma wagonami i nie wyjechał. Wyjazd został zasypany. Wysadzono w kilku miejscach tunel. Miejscowi opowiadają też, że jak ktoś interesuje się za bardzo tunelami i próbuje zorganizować odkopanie pewnych tuneli, to zaraz przyjeżdża delegacja z Niemiec i sprawa zostaje uciszona. Odkopali tylko to co im kazali i teraz można to zwiedzać. Władze przekonują że nie odkopują więcej, bo nie ma na to środków. Niekiedy po ulewnych deszczach zapadają się tunele i tworzą się wyrwy na zboczach gór. Wtedy to odsłaniają się jeszcze inne dziwne tunele, które są szybko zasypywane. Młodzi chłopcy, którzy tam mieszkają, często do zapadlin zaglądają i twierdzą, że całe góry sowie zryte są tunelami, a staży mieszkańcy, że ciągną się do Zamku Książ, potem do Kotliny Kłodzkiej i dalej za granicę. Opowiadali też, że kilku pozostałych mieszkańców było pochodzenia niemieckiego. Mieszkańcy mieli wrażenie, że pilnują tych tuneli. Jeden z nich, który całkiem niedawno zmarł miał ponoć tatuaż esesmański.
  A Pan Dariusz Kwiecień za dużo powiedział o obecnych potomkach nazistów, którzy dzisiaj posiadają firmy farmaceutyczne, instytuty badawcze, odziedziczone po esesmanach.
  A naziści ci, zamiast ponieść zasłużoną karę, zostali obsypani laurami i mieszkają lub mieszkali, sobie w Europie zachodniej, USA, Argentynie i RPA.
  Instytuty badawcze praktykują obecnie tak samo jak w latach 40-ch, tylko teraz robią to za zgodą ludzi. Poprzez chemizację społeczeństw łatwiej ludzi przekonać, że to dla ich dobra.
  Mózgi ludzkie są już tak zniszczone, że wielu nie jest zdolnych do samostanowienia i trzeźwego myślenia.

 26. Kto nie widział, niech obejrzy film „Śmiertelne dziedzictwo darwinizmu”. Za tym wszystkim stoją „Nordycy”, ale bynajmniej nie ziemscy. Część 1, część 2 i część 3. Film przedstawia „Inteligentny projekt” oczywiście z punktu widzenia Biblii, ale myślę, że potraficie przymknąć na to oko i przyjąć do wiadomości fakty historyczne i naukowe (czyli brak dowodów na ewolucję). „Rasa panów” to rzekomo Skandynawowie. A niby dlaczego? Co w nich jest takiego szczególnego? Jedyne, co ich wyróżnia, to blond włosy i niebieskie oczy, na których punkcie obsesję przejawiają naziści i Iluminaci. Zauważcie, że w channelingach dominują przekazy od postawnych blondynów z antypatycznymi gębami i blond „aniołów” z wielgachnymi i straszliwymi mieczami w żylastych łapskach. Oto owi „cudowni Nordycy”. Prywatnie, gdy na nich nie patrzymy mają pewnie gadzie paszcze. To oni dali nam Darwina, Marksa, Lenina, Dawkinsa, ateizm jako religię i sektę „racjonalistów”.

 27. Astromaria!!!
  to jeszcze fajniejsze!!!!!!!!!!!
  jesli to prawda….a czuje ze tak to trzeba to bardzo naglosnic

 28. Pola
  wpisz to w youtube

  New World Order Chemtrails & Olgacom connection explained

 29. „Alenka Wacek” – to ma być polskie imię??? Jak ktoś pisze coś takiego, to od razu zapala mi się czerwona lampka w mózgu – takiego imienia w Polsce nie ma!

 30. I jeszcze ci dwaj „polscy” założyciele tej firmy http://olgacomglobal.pl/about.html

  After the revolution in Poland in 1989, the Patryk Tretyakow and his grandson Ulryk Tretyakow – being finally freed from the bonds of Communism – seized the opportunity to start a company. As a tribute to their mother, who was called Olga…-

  Polacy o nazwisku Tretyakow? Dziadek i wnuk mieli matkę o imieniu Olga? Pierdoły jakieś.

 31. slychac ze ma rosyjski akcent, tego nie da sie ukryc i twarz na zdjeciu pasuje do glosu. zdjecie jest dosc leciwe, a ta pani uczyla sie jezyka angielskiego bedac juz dorosla osoba…taka jest moja diagnoza. 🙂

 32. W komentarzach pod linkiem który podałem jest sugestia,że może to być robota wiadomo kogo,w celu wiadomo jakim!
  Czyli mamy MOCNY dowód,że coś jest na tzw.” rzeczy”
  Chłopaki nie śpią.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s