SZTAFETA ŻYCIA

Szanowni Państwo

Poprzez złożenie podpisu pod petycją i poparcie naszej europejskiej Inicjatywy o Wolny Dostęp do Zdrowia Naturalnego wyraziliście również Państwo obawy, że

 • Wprowadzane są przepisy w kraju i w Europie, których celem jest ograniczenie dostępu do niepatentowalnych naturalnych substancji, takich jak witaminy i do informacji o ich pozytywnych działaniach dla naszego zdrowia
 • Nasze prawo do dobrego zdrowia i długiego życia nie powinno być zagrożone.

Nie byliście Państwo w tym osamotnieni. W międzyczasie setki tysięcy osób w całej Europie podpisało tą petycję, by bronić swego fundamentalnego prawa do zdrowia.

Ogromne poparcie dla tej inicjatywy wyrazili Polacy. Ponad 40,000 osób złożyło swój podpis pod tą inicjatywą i z tego powodu zdecydowaliśmy się zorganizować na terenie kraju dwa spotkania, jako platformy dla koordynacji naszych przyszłych działań. Jest to oczywiste, że nieograniczony dostęp do zdrowia naturalnego jest jednym z podstawowych praw człowieka, które zagraża globalnym interesom ekonomicznym establishmentu.

Jesteśmy przekonani, że jedyną odpowiedzią dla tych interesów, dla których profit jest ważniejszy niż nasze życie jest międzynarodowy ruch „Sztafety Życia”. Jesteśmy dumni z tego, że ruch ten został wspólnie zainicjowany przez tych, co przeżyli obóz koncentracyjny Auschwitz, jednoczesne źródło pracy niewolniczej największego w tych czasach kartelu chemicznego IG Farben, w skład którego wchodziły firmy Bayer, BASF, Hoechst i inne.

Niniejszym zapraszamy Państwa do uczestictwa w interesującym spotkaniu o różnorodnej tematyce i prowokującej myśli treści.

SZTAFETA ŻYCIA

W obronie naszego prawa do zdrowia naturalnego i żywności wolnej od GMO-

Warszawa – 18 czerwca
Pałac Kultury i Nauki, Sala Koncertowa, 6-te Piętro
Godzina 18:00

Wrocław – 20 czerwca
NOT– ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 74 – Sala kinowa
Godzina 18:00

Wstep wolny

Lista prelegentów:

 • August Kowalczyk (dawny więzień Auschwitz) – Lekcje z historii
 • Jerzy Ulatowski (dawny więzień Auschwitz) (tylko we Wrocławiu) – Lekcje z historii
 • Dr. Aleksandra Niedzwiecki (USA/Polska) – Postęp w dziedzinie naturalnej ochrony zdrowia
 • Paul Taylor (Wielka Brytania) – Ochrona naszych praw do zdrowia w UE
 • Dr. Matthias Rath (tylko w Warszawie) – Historyczna konieczność ruchu „Sztafeta Życia”

Zapraszamy Państwa, jak również Państwa przyjaciół i znajomych do uczestnictwa w tym, mamy nadzieję niezapomnianym wieczorze. Przewidywana długość spotkania ok. 3 godziny. Zachęcamy, by przesłać ten email do wszystkich, których znacie.

Do zobaczenia

Dr. Aleksandra Niedzwiecki wraz z współpracownikami z Heerlen i Fundacji Dr Ratha

Prosimy Państwa o kontakt i potwierdzenie chęci uczestnictwa w danym mieście, pod adresem:
e-mail: info.line-pl@dr-rath-foundation.org

European Referendum Initiative, Sourethweg 9, 6422 PC Heerlen, Holandia

Po więcej informacji kliknij tutaj

7 komentarzy do “SZTAFETA ŻYCIA

 1. @Warszawiak

  Jedyny, wspólny mianownik dla wszystkich (prawie wszystkich) znaków, to podobna kolorystyka. O ile w kilku przypadkach, można stwierdzić celowe zestawienie 4, konkretnych kolorów, o tyle w pozostałej jest to maniera (mało wyszukana), która służy przedstawieniu wielokulturowości… Rozumiem, że ukryte przekazy i symbole, są powszechne w znakach, to w tym wypadku doszukiwanie się jej we wszystkich (domniemam, iż o to chodzi) jest nadinterpretacją. Autorzy niektórych logo są mi znani i wiem, dlaczego użyli takich, a nie innych kolorów… 😉

  Jeżeli chcesz zobaczyć faktyczne, jednoznaczne odniesienia do NWO i „tajemnej wiedzy”, zajrzyj pod ten link: http://wikicompany.org/wiki/911:Occult_symbolism Pzdr 🙂

  Przepraszam za offtop…

 2. teraz już muszę przestrzec przed uranem bo wszystko zaczęło pasować. Bakteria „coli”daje typowe objawy zatrucia niezubożonym uranem. Możliwe iż zakażone(napromieniowane ) żarełko przypłynęło z Japonii do Hamburga i wtedy wszystko pasuje.

 3. Poniżej wpis ze strony : http://piotrbein.wordpress.com/

  E-coli spreparowana, wypuszczona w świat – przez kogo?

  Mike Adams, przekład Piotr Bein

  Dowody wskazują na laboratoryją produkcję śmiercionośnej E-coli, następnie wpuszczenie lub jakieś wymknięcie się do zaopatrzenia w żywność. Albo pozostaje uwierzyć w przypadkowe powstanie super-bakterii, odpornej na 8 typów antybiotyków – wniosek bardziej przerażający niż bio-inżynieria, bo znaczyłby, że takie bakterie mogą pokazać się na chybił trafił. Zaiste egzotyczna teoria…

  Mamy PROBLEM (śmiercionośna E-coli w żywności). Publika REAGUJE (przerażeniem na bio-terroryzm). Uny mają już ROZWIĄZANIE (totalna kontrola globalnego zaopatrzenia w żywność, zakaz świeżych kiełków, warzyw, mleka). Federalna Agencja Żywności i Leków w USA (FDA) polegała na takimże schemacie, wciskając Prawo Modernizacji Bezpieczeństwa Żywności (Food Safety Modernization Act), które właściwie zakazało rodzinnego rolnictwa ekologicznego, chyba że ktoś chciał lizać tyłki ustawodawców w FDA. Agencja zdołała złamać wolność upraw w Ameryce, jadąc na lęku publiki po wybuchu epidemii E-coli z żywności. Łatwo ludzi przestraszyć: kilka oświadczeń rządu dla mendiów.

  Zakazać medycyny naturalnej, zaatakowć zaopatrzenie w żywność

  A dzieje się to zaraz po zakazie UE na zioła lecznicze i suplementy odżywcze, żeby czasem ludzie nie ochronili zdrowia. Następny krok: przestraszyć ludziska do świeżej żywności, warzyw, bo te też chronią zdrowie. Będą jeść martwe żarcie,przerobione w fabrykach, powodujące choroby i napychające kieszenie Wielkiej Farmacji. GMO odgrywa rolę podobną: zakaża żywność kodem genetycznym, który powoduje powszechną bezpłodność. A ci co się jakoś rozmnożą po konsumpcji GMO, i tak chorują, ku uciesze Farmacji.

  Przestraszono bakterią Hiszpanię, bo sprzeciwiła się wprowadzeniu GMO do swego rolnictwa, nawet gdy USA potajemnie szantażwało odwetem politycznym. Tak ma się sprawa gospodarczej dewastacji hiszpańskich hodowców warzyw.

  Żywność bronią – czyją?

  Najprawdopodobniej szczep bakterii pochodzi z laboratoriów Wielkiej Farmacji, bo kto inny miałby dostęp do tych wszystkich antybiotyków i urządzeń potrzebnych do zmutowania potencjalnie tysięcy kolonii E-coli? Kto inny jest w unikalnej pozycji przeprowadzenia spisku i zyskania na nim? Ośrodek Chorób Zakaźnych w USA (CDC) też mógłby to zrobić.

  Niepodważalny dowód inżynierii tkwi w samym DNA bakterii. Szczep przeszedł wielokrotne, długie ekpozycje na 8 różnych klas antybiotyków i jakoś zdolał wejść w zaopatrzenie w żywność. Kto inny mógłby to zrobić, jak nie szaleni badacze w dobrze zaplanowanym projekcie? Nie ma spontanicznych mutacji w szczep odporny na najwyższe 8 klas firmowych antybiotyków, sprzedawanych przez Wielką Farmację.

  Jeśli odrzucić tę hipotezę, to zostaje jeszcze straszniejsza: przypadek! Bo to znaczyłoby, że skażenie świata antybiotykami jest tak skrajne, że szczep E-coli może się sam nasycić 8 rozmaitymi klasami antybiotyków i w sposób naturalnyrozwinąć w super-zarazek, zabijakę.

  Początek nowej ery bio-broni w żywności

  W każdym razie stanęliśmy przed nową erą globalnych szczepów bakterii, nie do pokonania znanymi lekami. Oczywiście wszystkie je można zabić srebrem koloidalnym, dlatego FDA i światowe wladze od chorób zacięcie atakują firmy produkujące to srebro. Można je wszystkie łatwo zabić kombinacją pełnego asortymentu naturalnych antybiotyków z roślin (czosnek, cebula, imbir lekarski, zioła). Ponadto probiotyki pomagają zbalansować florę przewodu pokarmowego i “wyprzeć” E-coli. Zdrowy system immunologiczny i dobrze działający przewód pokarmowy są zdolne zwalczyć super-bakterię E-coli, ale it ego władze od chorób nie chcą rozpowszechniać. Wolą bezradne ofiary w szpitalach, czekające na śmierć, bez opcji wyzdrowienia – nowoczesna medycyna. Powodują problemy, które niby leczą, nawet nie leczą niczym, co mogłoby pomóc. Wszystkim dotychczasowym przypadkom zgonów od super-bakterii E-coli można było zapobiec. Były to zgony z ignorancji i 1-sze ofiary nowej ery bio-broni ukrytej w żywności, wypuszczonej przez grupę szalonych uczonych albo instytucję, zwalczającą ludzkość.

 4. Głosowanie nad ustawą o nasiennictwie 7.06!
  Z treści obowiązującej ustawy o nasiennictwie wykreślono kluczowe zapisy w
  brzmieniu
  : „Odmian genetycznie zmodyfikowanych nie wpisuje się do krajowego
  rejestru.” Nowa
  ustawa zawiera bardzo nieprecyzyjne regulacje w sprawie nasion i roślin
  GMO, co
  zostanie wykorzystane jako kolejna furtka prawna przez tych, którym
  zależy, aby w
  Polsce uprawiać GMO.

  Ponadto ta nowa ustawy o nasiennictwie spowoduje poważne (!!!)
  ograniczenia dostępu
  do tradycyjnych nasion, a zatem lekceważenie dorobku polskich naukowców,
  rolników i
  organizacji rolniczych. Zawiera ona m.in. takie zapisy: “…Ilość
  materiału siewnego
  odmiany regionalnej roślin rolniczych, jaka może zostać wprowadzona do
  obrotu,
  będzie określana, w drodze decyzji, przez ministra właściwego do spraw
  rolnictwa.
  Maksymalna ilość materiału siewnego danej odmiany w przypadku rzepaku,
  jęczmienia,
  pszenicy, grochu, słonecznika, kukurydzy i ziemniaka wynosi 0,3 %
  materiału siewnego
  danego gatunku stosowanego rocznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
  oraz
  odpowiednio 0,5 % dla pozostałych gatunków… Łączna ilość wprowadzonego
  do obrotu
  materiału siewnego odmian regionalnych roślin rolniczych nie może jednak
  przekroczyć
  10%…”

 5. Sztafeta życia – spotkanie w Warszawie to już w najbliższą sobotę18.06 o godz.18 na 6-tym pietrze PKiN…hmmm same szóstki…:))) … zapowiada się bardzo ciekawie…bylem na spotkaniu z Dr Niedzwiecki w Warszawie kilka miesięcy temu…naprawdę było warto!!!!…
  Teraz tez będę na pewno…więc kochani ruszmy tyłki i spotkajmy się tam razem zamiast jechać na kolejny pochmurny weekend poza miasto…:)))
  Mario, wybierasz się???…
  Pozdrawiam serdecznie wszystkich co regularnie tak jak ja czytają ten wyjątkowy blog…:)

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.