Skoro Wszechświat powstał przez przypadek, to dlaczego nie mógłby się utworzyć na niebie pentagram?

Przez „czysty przypadek” i „z powodu zwiększonego ruchu lotniczego” nad Polską ludzie mieszkający na południe od Gorzowa Wielkopolskiego, wczoraj punktualnie o 21:00 (tam to dopiero jest szalony ruch lotniczy, nieprawdaż?) mogli obserwować pentagram na niebie.

Na całe szczęście w nieszczęściu, jako osoba co-nieco obeznana z symboliką używaną zupełnie bezprawnie przez Iluminati mam dobrą wiadomość – ten pentagram nie jest „diabelski”. Ten diabelski ma rogi jak diabeł, a ten jest „ludzki”, bo „stoi” na dwóch nogach. Proszę więc  nie wpadać w panikę, to nie diabeł zostawił tę wiadomość, tylko piloci wykonujący rozkaz rozpylania chemii nad naszym krajem. Może chcieli (o, naiwni!), żeby ludzie wreszcie zobaczyli co się dzieje? Niestety, oprócz Freenaty, która nadesłała to zdjęcie chyba niewielu to dostrzegło.

Śpijcie dalej, miłych snów!

59 komentarzy do “Skoro Wszechświat powstał przez przypadek, to dlaczego nie mógłby się utworzyć na niebie pentagram?

 1. @ niereligijna: przez długi czas byłam nękana przez „niewierzących w chemtrails”. Jakiś dupek napisał na swoim blogu długi tekst o tym, że astromaria to kompletna wariatka, że chemtrails nie istnieją, że to zwykle contrails, że paranoja itp. Ale kiedy wstawiłam do tamtej notki ten film i parę innych ataki ustały. Już nikt mnie nie odsyła do tamtego „naukowego” bloga i nie przekonuje, że powinnam się dokształcić, bo ciemna baba ze mnie.

 2. Moja hipoteza, że dla możnych tego świata nie ma chemtrails’ów, okazuje się być błędna. Dzień przed przylotem Obamy do Dublina na niebie było niewiele chmur, wiał silny wiatr i co rusz pokapywał kilkuminutowy deszczyk. Przy tym odbywało się szaleństwo sprayowania, istna „rzeźnia”. Miało się wrażenie jakby chcieli wysypać jakieś zapasy albo wysiać na zapas. Pocieszałam się, że następnego dnia to już będzie na niebie raj. Ale nic z tego, wiał huraganowy wiatr a część nieba była zasmużona chemią. Dramat. To jest idealnie zorganizowany proceder.
  Pozdrowienia nieustające

 3. Obama ma odwiedzić i nas. Ciekawe, jak będzie w dniu jego wizyty, bo jak na razie to jest masakra. Cały dzień przez niebo przesuwały się smugi podłużne, poprzeczne i skośne. Skoro nie przestają pylić z powodu przybycia polityków, to może oni też mają być wytruci, wraz z resztą ludzkości? Mnie od kilku dni ćmi głowa, a ostatnio trochę więcej niż zwykle przebywam na „świeżym” powietrzu, więc się zastanawiam, czy się przypadkiem trochę nie przytrułam tym świństwem. Jutro wrzucę dzisiejsze zdjęcia, może na Garnek, a może na bloga, zobaczę jak wyjdzie.

 4. Przypominam, że dwukrotnie, kiedy gościł w Polsce Putin, niebo było prawie idealnie czyste, ponieważ opryski były wstrzymane w poprzedzającą jego przyjazd noc i kontynuowane kilka godzin po jego wyjeździe. Obserwacje nad Poznaniem…

 5. Tematyka chemtrails to coś co mnie bardzo niepokoi. Ciągle szukam na nie wytłumaczenia. Pewne tropy wyhaczyłam w komentarzach do artykułu http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2011/05/29/chemtrails-widziane-z-satelity-pogodowego/
  Jacolo pisze „Sama warstwa (chemtrals) poza obniżaniem odporności naszego organizmu, ma za zadanie ochronić instalacje elektromagnetyczne przed wybuchami na słońcu. Bo jeżeli taki solidny wybuch dotrze do samej ziemi zniszczy wszystkie urządzenia elektromagnetyczne a wtedy ich panowanie nad nami zwyczajnie się skończy, bez techniki będzie chaos i nie da się bydełka kontrolować”. A jakiś „ja” pisze, że widział „linie ryanair’a w ubiegłym roku, wyglądało to jakby mu się paliwo skończyło a on tylko wyłączał trutkę, nigdy nie zastanawiało was dlaczego oni mogą tak tanio latać a inni nie?”. Ciekawe. Niestety latam tym powietrznym pks-em, jak go nazywamy na Wyspach czyli Ryanair’em, bo jest absolutnie atrakcyjny cenowy. Na to wygląda, że będę musiała go zacząć olewać.
  Nieustające pozdrowienia dla bywalców bloga

 6. Zdjęcia zrobione podczas wycieczki na zamek w Mosznej (woj. opolskie) w dniu 29.05.2011
  Osoby zagadnięte, że „nieźle nas trują” patrzyły na mnie jak na kosmitę…

 7. @Dominik: Nie zgodzę się z Tobą względem tych stacji monitorujących promieniowanie. Znalazłam taki komentarz: http://tnij.org/oeeo . Jako, że chciałam poznać drugą stronę medalu, to ją poznałam. Poza tym GAMMAVO, to prywatny projekt kogoś, kto skontruował to z własnych środków. Jaki to ma związek z rządem? Lublin to też stacja monitorująca, nie związana z państwem. PAA może być podejrzane, ale pozostałe? Nie przesadzajmy znów.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.