Ważny apel rodziców dzieci poszkodowanych przez szczepienia!

Lawinowo rośnie liczba dzieci chorych na autyzm. W 1980 roku autyzm diagnozowano u 1 na 10 000 dzieci. W roku 2004 autyzmem było dotknięte 1 dziecko na 166. Ile jest ich dziś? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że szczepienia powodują mnóstwo innych chorób, jak choćby wciąż nasilającą się epidemię alergii przeróżnego rodzaju. Bardzo proszę nie wierzyć temu, co pisze prasa i „bezstronni” dyskutanci na różnych forach, twierdzący, że „wzrost epidemiologii obserwowany w ostatnich latach udało się wytłumaczyć zmianą procedur diagnostycznych” i krzyczący na Was, że jeśli nie zaszczepicie swoich dzieci, będziecie odpowiedzialni za ich śmierć lub kalectwo. Ci ludzie wcale nie są bezstronni! To osoby opłacone przez przemysł farmaceutyczny do robienia wody z mózgu zdezorientowanym rodzicom. Cynicznie Was straszą, bo wiedzą, że lęk zmusi Was do posłuszeństwa wobec bezdusznych nakazów służby zdrowia. Liczy się wyłącznie zarobek Big Pharma, a nie dobro naszych dzieci.

Mały cytat z pewnego forum (podobne obserwacje potwierdzają inni lekarze, np. występujący w filmie „Zatrzymać autyzm”, do obejrzenia na stronie Szczepienia):

Ja chodzę we Wrocławiu do dziecięcej psychiatry, która przyjmuje w poradni przyszpitalnej. Pani jest w formie i sympatyczna, choć już starsza osoba. Ostatnio mówiła do mnie ze smutkiem, że za czasów jak tylko została psychiatrą to latami nie widywała dzieci chorych na autyzm. Powiedziała, że mniej więcej od lat 80tych zaczęły się pojawiać w jej gabinecie. A teraz dzieje się coś przerażającego, bo co drugie dziecko, które przyprowadzają rodzice ma autyzm. Ona nie selekcjonowała nigdy dzieci, które są przyprowadzane przez rodziców do jej publicznego przyszpitalnego gabinetu. Powiedziała też, że jej obserwacje potwierdzają jej koledzy po fachu – inni starsi psychiatrzy, którzy od lat przyjmowali zaburzone dzieci w tych samych miejscach.

Są to dane przerażające!!! Jeśli nie zatrzymamy tego zjawiska ludzkość, a przynajmniej nasza cywilizacja po prostu przestanie istnieć.

Więcej informacji na temat szkodliwości szczepień znajdziecie w moim blogu na stronie Szczepienia. Są tam artykuły, linki i filmy. Z boku bloga (po prawej stronie) są linki do blogów matek dzieci poszkodowanych przez szczepienia i artykułów na ten temat.

Każda zainteresowana osoba, zanim zaszczepi swoje dzieci, musi poszukać informacji na własną rękę, żeby wyrobić sobie prawidłowe zdanie na ten temat.

Natomiast tych, którzy już wiedzą jakim zagrożeniem są szczepienia gorąco zachęcam do podpisywania listu protestacyjnego dotyczącego poszanowania wolności i praw rodziców rezygnujących ze szczepienia swoich dzieci oraz w sprawie skuteczniejszej ochrony szczepionych dzieci przed niepożądanymi odczynami poszczepiennymi.

Więcej informacji w forum Nie szczepimy – trzeba się zarejestrować, ale warto – znajdziecie tam nierzadko wstrząsające opowieści z życia wzięte, a nie teorie wyssane z palca! Jak już się zarejestrujesz pobierz 50-stronicowy, opracowany przez jednego z forumowiczów Konspekt na temat szkodliwości szczepień.

Zapraszam również na tworzącą się właśnie stronę Stop NOP.

57 komentarzy do “Ważny apel rodziców dzieci poszkodowanych przez szczepienia!

 1. Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Ta pani koniecznie powinna się dokształcić, żeby nie wypisywać głupot. Przeczytaj to: http://www.dobrametoda.com/ARTYKULY/artykuly-zycie%20po%20aspartamie.htm wygląda na to, że to jest jeszcze gorsze niż aspartam i trochę się dziwię, że specjaliści w firmie produkującej żywność tego nie wiedzą. Mały cytacik z tego tekstu:

  W złożonym procesie chemicznym cukier jest przetwarzany między innymi wraz fosgenem (substancja chemiczna używana podczas I Wojny Światowej, a obecnie powszechny składnik w produkcji plastików, pestycydów i barwników) w reakcji której trzy atomy chloru zastępują trzy hydroksylu (wodór i tlen) grupy naturalnie przyczepionej do cząsteczki cukru.

  W wyniku procesu powstaje 1,6-dichloro-1,6-deoksy-beta-D-fruktofuranozydo-4-chloro-4-deoksy-alfa-D-galaktopiranozyden (znana również jako trichlorogalaktosukrozą lub cukralozą), nowa substancja chemiczna, którą Tate & Lyle nazywa ‚rozpuszczalnym w wodzie węglowodanem’.

  Przyjęcie klasyfikacji Tate & Lyle’s, wg której sukraloza jest węglowodanem zwiększa niepokój o to, czy nadaje się ona do stosowania jako dodatek żywnościowy. Chlorowane węglowodany należą do klasy związków chemicznych znanych jako chlorocarbons.

  Lista tych związków, zawierająca znane trucizny niszczące zdrowie ludzi i zatruwające środowisko, zawiera:

  Polichlorowane bifenyle (PCBs) (więcej)
  Chlorowane węglowodory alifatyczne
  Chlorowane węglowodory aromatyczne takie jak DDT
  Pestycydy chlorowcoorganiczne takie jak aldryny and dieldryny (więcej zobacz poz. 62 i 63)
  Chlorowane etery aromatyczne takie jak polichlorowane dioksyny (PCDD) i polichlorowane dibenzofurany (PCDF)

 2. @Astromaria
  No tak, a dalej na stronie dobra metoda jest taki kwiatek:

  „Dziwne, że w obronie produktu, który ‚smakuje jak cukier’, McNeil argumentował, że utrata wagi była spowodowana ‚zmniejszoną smakowitością diety zawierającej sukralozę.”

  Zwierzeta nie chcialy tego zrec, ale czlowiek zezre wszystko.
  Dzieki za ta strone, podsune ja pani z Sanoka, moze troche podyskutujemy 🙂 .

 3. Chodziło za mną pytanie Niereligijnej, po co im autystyczni ludzie? Gdy przyjechałam do Dublina kilka lat temu porażał mnie widok wielu dzieci i dorosłych z widocznym ograniczeniem umysłowym i ruchowym. Znajomy skwitował to, bo oni dopiero w latach 90. ustawowo zakazali kazirodztwa. Wiadomości tej nie mogłam sprawdzić. Ale mieszkając w biedniejszej północnej części miasta nadal widok ten jest codziennością. Co jeszcze poraża? Wiele osób czy starszych czy młodszych jest potwornie otyła. Te „kaszaloty” (bez rasizmu to mówię) bardzo często to ludzie radośni i bez kompleksów. No i tak połączyłam te kwestie z zapytaniem Niereligijnej i wyszło mi: tacy ludzie nie zagrożą systemowi, takich ludzi łatwo jest się pozbyć. Oni się nie obronią sami, bez zewnętrznej pomocy giną.
  Jeszcze jedna obserwacja, przechodząc obok przedszkola zauważyłam wysiadające z autokaru dzieci, wszystkie w odblaskowych kamizelkach. Odblaskowe ubiory i elementy ubioru rowerzystów, motocyklistów, pracowników ochrony (a i rachmistrzów spisowych ostatnio) to tutaj normalka na ulicy. „Walnęło” mnie, jakim prawem te maluszki (w Irlandii do szkoły idzie się w wieku 5 lat) są tak zabezpieczane, jak owieczki. Te dzieci już są częścią systemu, nie nauczą się myśleć i pilnować swego bezpieczeństwa same. Może „przesadzam”?
  Pozdrawiam z zamglonego aluminium Dublina.

 4. Nawiązując do Planete: „Opowieść ojca. Przez mongolskie stepy w poszukiwaniu cudu.”. Najbliższa emisja ma się odbyć w sobotę 23.04.2011 o 12:25 (http://www.planete.pl/dokument-opowiesc-ojca-przez-mongolskie-stepy-w-poszukiwaniu-cudu_35013).
  Jeśli ktoś z Was miał by możliwość nagrania tego … Z tego co widzę to Planete jest u nas oficjalnie dostępne tylko na Cyfra+.
  Te stepy Mongolii są niesamowite. Nie mówiąc o ludziach.
  A u nas? Ludzie, lasy… i kleszcze. 😉

 5. Gorąco zachęcam Was do podpisania niniejszej petycji dotyczącej wolności decydowania w kwestii szczepień i ochrony dzieci przed negatywnymi odczynami poszczepiennymi (NOP) poprzez pozostawienie rodzicom wyboru szczepionki, szczepienia (lub rezygnacji z nich), stworzenie sprawnego systemu rejestracji NOP i egzekwowania od lekarzy wypełniania formularzy NOP, do czego są prawnie zobowiązani.

  PETYCJA WS.ZMUSZANIA RODZICÓW I DZIECI DO SZCZEPIEŃ I OCHRONY DZIECI PRZED ODCZYNAMI POSZCZEPIENNYMI http://tnij.com/podpiszpetycje

  Po więcej informacji na ten temat zapraszam na działające od kilku lat forumwww.szczepienia.org.pl i niedawno powstałego Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP (strona na razie w budowie – zapraszamy wkrótce)

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
  Pozdrawiam

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.