Mordercze lobby przeciwatomowe atakuje! (Uwaga „racjonaliści”, to jest SARKAZM!)

Mordercze lobby przeciwatomowe chce wymordować ludzkość dwutlenkiem węgla i brakiem prądu!

Psychopaci znaleźli nowy sposób kneblowania ust przeciwnikom energii atomowej. Argumentacja jak zwykle jest kuriozalna!

Otóż według nich przeciwnicy energetyki jądrowej (z astromarią na czele!), niczym te parszywe hieny cmentarne, wykorzystują tragedię niewinnych ofiar awarii w Japonii do straszenia energią atomową!

No proszę! I pewnie płaci nam za to jakieś krwiożercze, psychopatyczne lobby przeciwatomowe, ciągnące miliardy dolarów zysku z emisji do atmosfery dwutlenku węgla?! A może bogacą się ci szubrawcy na braku energii elektrycznej, do czego rzekomo ma doprowadzić embargo na energię atomową?

Powiedzieć, że jest to stawianie sprawy na głowie, to mało!

To typowa psychopatyczna zabawa w pranie mózgu głupiej ludzkości.

Najpierw celowo obniża się poziom edukacji, potem rozkręca się histeryczną i kłamliwą kampanię oszczerstw przeciwko CO2, a na końcu wmawia się ogłupiałej gawiedzi, że energetyka jądrowa jest idealnie czysta i całkowicie bezpieczna i że jeśli z powodu jednej awarii mielibyśmy całkowicie zakazać jej rozwoju, to równie dobrze moglibyśmy zakazać latania samolotami, bo tam też zdarzają się wypadki, w których giną ludzie. Ach, jaka mądra argumentacja, prawdziwy geniusz ją wymyślił! To słowa głównego polskiego „obrońcy rozumu”. I właśnie dlatego „racjonalistyczny” kult rozumu i popisy krasomówstwa niektórych polskich naukowców tak mnie szczerze rozśmieszają!

A teraz popukajmy się zdrowo po pustych mózgownicach, całkowicie i do czysta wypranych przez media i sprzedajną pseudonaukę, miłościwie nam królującą od czasów słynnej nagrody Nobla dla Ala Gore’a i zacznijmy racjonalnie (ale nie „racjonalistycznie”) myśleć: przed czym Japończycy masowo uciekają z kraju?

Przed skażeniem dwutlenkiem węgla?

Czy widzieliście kiedykolwiek, żeby gdziekolwiek w świecie nastąpił wybuch elektrowni węglowej i niekontrolowane skażenie dwutlenkiem węgla, który zabił miliony ludzi?

Czy to samo powiecie drodzy „racjonaliści” o skażeniu radioaktywnym?

Na naszych oczach rozgrywa się niewyobrażalna tragedia: wybuchają kolejne reaktory atomowe skażając wszystko wokół, a ratownicy są całkowicie bezsilni. Nawet gorzej: wszyscy stamtąd uciekli, bo zagrożenie skażeniem jest tak wielkie, że nie ma odważnych, którzy weszliby w tę paszczę diabła.

Nikt nie jest w stanie zatrzymać reakcji łańcuchowej, która całkowicie wymknęła się spod kontroli. Na całej ziemi nie ma takiego mądrego uczonego, który wiedziałby, jak nad tym zapanować.

Polewanie wodą topiących się rdzeni jest nieskuteczne i wręcz śmieszne, a co więcej niebezpieczne, ponieważ para wodna roznosi skażenie jeszcze dalej.

Skoro ludzkość nie potrafi zapanować nad reakcją łańcuchową, bo albo się tego JESZCZE nie nauczyła, albo, być może, jest to w ogóle NIEMOŻLIWE nie powinniśmy w ogóle używać energii atomowej. Proste i oczywiste! Bawiąc się w bogów zachowujemy się jak uczeń czarnoksiężnika. Potrafimy uruchomić śmiertelnie niebezpieczny proces, ale nie mamy pojęcia, jak go zatrzymać.

A ci, którzy twierdzą, że nie mamy żadnej innej alternatywy, jak tylko śmierć z powodu dwutlenku węgla lub atomowe zbawienie przypominam, że istnieje mnóstwo innych, alternatywnych źródeł energii.

Propagatorzy energetyki jądrowej to cyniczni kłamcy i psychopaci!

Wczoraj w Rzepie czytałam, że Japonia nie miała i nie ma innego wyjścia, jak budowanie elektrowni atomowych, bo kraj ten nie ma żadnych surowców naturalnych.

Wyjątkowo cyniczne kłamstwo!

Japonia leży w terenie sejsmicznym, więc ma nieograniczony dostęp do złóż geotermalnych. Mają tyle gorącej wody za darmo, że wystarczyłoby im to do napędzania lokalnych elektrowni parowych. Mogliby też budować elektrownie napędzane falowaniem morza. Słońca ani wiatru również u nich nie brakuje.

Nawet w naszym klimacie do ogrzewania, a nawet chłodzenia mieszkań można używać słońca. Tak! Słońca, a nie węgla, gazu i prądu. Wystarczy zbudować dom w taki sposób, żeby sam grzał się zimą i chłodził latem, a wszelkie piece i klimatyzatory staną się zbędne. Istnieją doskonale opracowane technologie, które to umożliwiają.

Gdyby w każdej okolicy zbudować lokalną, niewielką elektrownię wiatrową, wodną lub słoneczną, zależnie od warunków panujących w danym regionie, a każdy dom wyposażyć w kolektory słoneczne lub wiatraki nie byłoby potrzeby przesyłania energii elektrycznej na duże odległości. Zapotrzebowanie na prąd spadłoby radykalnie i nie byłoby strat ani wielkich awarii na łączach przesyłowych.

Podobnie mają się sprawy, jeśli chodzi o rzekomo zagrażający światu brak wody (w szkole mnie uczono, że w przyrodzie nic nie ginie, więc pozwolę sobie spytać: a gdzie ta woda znikła?) Zamiast budować wielkie oczyszczalnie ścieków i wodociągi (które „za karę” można wyłączyć lub do których można dosypać jakiejś trucizny), lepiej zaprojektować zamknięty, lokalny obieg wody: wszystko, co czerpiemy ze środowiska zwracamy do niego po oczyszczeniu na miejscu. Każdy dom może mieć lokalne ujęcie wody i własną przydomową oczyszczalnię ścieków. Tu również technologie są opracowane, ale są sabotowane przez psychopatów, rządzących światem i niczym te pasożyty czerpiących zyski z dojenia obywateli z ich ciężko zarobionych pieniędzy.

Moi drodzy, wszystkie te technologie, a nawet wiele więcej (zatrącających wręcz o fantastykę naukową), są w zasięgu ręki. Mądrzy i rzetelni uczeni już dawno wszystko to zbadali i opracowali do praktycznego użytku. Problem jedynie w tym, że lobby naftowe i atomowe sabotuje ich powszechne stosowanie, bo gdyby ludzie masowo przestali nabywać ropę, gaz i prąd, to sami rozumiecie, że ci psychopaci wylecieliby z rynku i musieliby się zająć uczciwą pracą.

Śmiech na sali, przecież uczciwa praca jest dla nich rzeczą nie do przyjęcia!

A teraz na zakończenie proponuję zabawę: spróbujcie wybudować samowystarczalny dom, który nie będzie potrzebował usług zakładu energetycznego, gazowni i wodociągów. Macie w swoim posiadaniu wszelkie projekty: projekt samego energooszczędnego domu, rozwiązań wodnych, wiedzę o kolektorach, wiatrak i co tylko może być potrzebne, żeby całkowicie uniezależnić się od dostawców energii i wody.

I jak myślicie?

Kto tu rządzi?

Nie zbudujecie takiego domu.

Nie, bo nie!

No nie nada. Nie lzja, jak mawiali ruscy urzędnicy za komuny.

Związek Socjalistycznych (a może raczej Komunistycznych / Faszystowskich) Republik UE na to nie wyda zezwolenia. Albo koncesje na to będą tyle kosztować, że nawet waszym wnukom nie uda się spłacić kredytów, jakie będziecie musieli zaciągnąć, żeby żyć za darmo.

Czy teraz rozumiecie, o co tu tak naprawdę chodzi?

A teraz zachęcam do przeczytania artykułu ze StopCodex:

Czy Polacy powinni zgodzić się na budowę elektrowni atomowej?

Okiem fizyka jądrowego – ocena bezpieczeństwa.

Czy Polacy powinni zgodzić się na budowę elektrowni atomowej?

W TV toczy się kłamliwa kampania propagandowa dotycząca awarii w elektrowni Fukushima w celu zapobieżenia protestom przeciw narzuconej nam przez Francję budowie elektrowni jądrowej. Jako fizyk jądrowy doświadczalny, mający wieloletnie doświadczenie z US w bezpieczeństwie jądrowym pragnę przedstawić realne zagrożenia, stopniowo materializujące się w elektrowni Fukushima.

Najważniejszym zagrożeniem jest niemożliwość wyłączenia reaktorów atomowych. „Wyłączenie reaktora” to jest tylko zmniejszeniem jego mocy. Analogią jest zdjęcie nogi z gazu w samochodzie, co jednak jest zupełnie czymś innym niż wyłączenie silnika poprzez przekręcenie kluczyka. Następnym zagrożeniem jest niemożliwość poprawnego chłodzenia rdzenia reaktora w przypadku problemów z drożnością przewodów chłodzących w samym rdzeniu. Niewyobrażalna dotychczas, sytuacja awarii wszystkich systemów chłodzenia, zachodzi kolejno we wszystkich blokach elektrowni Fukushima.

Rozwijająca się dramatycznie sytuacja jest dokładnym zaprzeczeniem teoretycznych zapewnień o bezpieczeństwie, niezawodności i nowoczesności energetyki jądrowej. Rząd Japonii rozpowszechniał informacje, że nie występuje niebezpieczeństwo skażenia promieniotwórczego, ponieważ, w przeciwieństwie do Czernobyla, reaktory w Fukushimie są zamknięte w stalowych obudowach. Była to oczywista nieprawda, jak pokazał rozwój sytuacji w ostatnich dniach. Dalsze uszkodzenia grożą eksplozją obudowy reaktora i rozrzuceniem przez wybuch znacznych ilości substancji radioaktywnych po okolicy. Taki scenariusz, obecnie już więcej niż prawdopodobny, grozi poziomem skażenia porównywalnym z Czernobylem.

Niestety nie jest to najgorszy scenariusz. Jeśli stopi się rdzeń, to nastąpi segregacja metali z uwagi na różnice w gęstości. Ciężkie metale rozszczepialne opadną na dno obudowy, a lekkie metale z prętów kontrolnych wypłyną na powierzchnię – spowoduje to niekontrolowane zwiększenie mocy reaktora, zwiększenie promieniowania, wzrost temperatury do kilku tysięcy stopni, przetopieniem obudowy i podłoża reaktora, oraz wylanie się radioaktywnych materiałów do gleby lub morza.

Niestety, jest też możliwy najtragiczniejszy scenariusz.

Jeśli po stopieniu rdzenia, obudowa nie ulegnie całkowitemu roztopieniu, to w dolnej części reaktora nastąpi skoncentrowanie wielkiej ilości płynnych materiałów rozszczepialnych. Może to doprowadzić do zajścia “brudnej” eksplozji nuklearnej o niewielkiej sile. Jednak, skażenie promieniotwórcze będzie gigantyczne, wielokrotnie większe, niż skażenie spowodowane eksplozją, nawet największych, bomb atomowych. Nowoczesna bomba wodorowa zawiera około 1 kg plutonu w zapalniku. Rdzeń reaktora zawiera do kilkunastu ton różnych materiałów rozszczepialnych. Skutki takiej eksplozji, byłyby nieporównywalnie tragiczniejsze niż w przypadku Czernobyla. Słowa premiera Japonii, że Fukushima nie jest Czernobylem, nabrały by tragicznie ironicznego znaczenia. Do atmosfery dostanie się prawie 100% substancji radioaktywnych w wyniku odparowania rdzenia reaktora. Zanieczyszczenie radioaktywne mogą być porównywalne ze skutkami zanieczyszczeń powstałych podczas wojny jądrowej z użyciem setek bomb atomowych.

Zasięg zanieczyszczenia radioaktywnego o poziomie zabójczym dla ludzi, może wykroczyć daleko poza samą Japonię. Mając nadzieję, że w samej Japonii nie zrealizuje się najgorszy scenariusz, jako Polacy, zastanówmy się jakim ewentualnym kosztem chcemy finansować Francuski przemysł nuklearny. Nie dajmy się zwieść gołosłownym zapewnieniom rządu i osób finansowo powiązanych z dotacjami unijnymi o bezpieczeństwie energetyki jądrowej. Awarię elektrowni jądrowej mogą spowodować różne czynniki, nie tylko trzęsienia ziemi. Skutki em takiej awarii nuklearnej może być całkowite zniszczenie Polski i powolna śmierć w męczarniach większości z nas w wyniku choroby popromiennej.

Dr. Marek Chmielowski

http://prawda2.info/viewpost.php?p=180840

171 komentarzy do “Mordercze lobby przeciwatomowe atakuje! (Uwaga „racjonaliści”, to jest SARKAZM!)

 1. Tutaj właśnie nie jestem pewny – nie kumam po żydowsku więc nawet nie chce mi się sprawdzać ale myślę że Izrael nie ma problemu z zadłużeniem. tzn. przypuszczam że nie ale jeśli ma to w takim razie oni też mają przechlapane. Niedawno koleżanka z pracy mówiła mi że była 2 razy w Izraelu na wycieczce. Pierwszy raz było nadzwyczaj fajnie. Wizytówka to kibuce. Mód, malina itp. Za drugim razem dostali tę samą przewodniczkę (pewnie te same biuro podróży ma umowę z ta samą firmą tam na miejscu)), Polkę, która tam mieszka jakiś czas. No i przewodniczka pękła któregoś wieczora. Łzy jak grochy, że teraz widzi co tu się dzieje, że trudno to wytrzymać itp. Nie znam szczegółów ale to że dziewczyna nie czuje się tam bezpiecznie to jest mało powiedziane.
  Może więc, mimo wewnętrznej propagandy, część ludzi na miejscu dostrzega to jak jest naprawdę.

 2. @ White Tea: ściągnęłam, przeczytałam wstęp i zgroza mnie ogarnęła – szykuje się kolejne pranie mózgu durnych, polskich baranów. Jak znam to stado, akcja zakończy się sukcesem. Tak to właśnie wygląda prawda i obiektywna, „racjonalna wiedza”. Ręce i nogi opadają!!!

  Przeczytajcie ten wstęp, on wyjaśnia wszystko:

  Niniejszy dokument stanowi zbiór podstawowych założeń niezbędnych do przygotowania i przeprowadzenia skutecznej kampanii informacyjnej na rzecz energii jądrowej w Polsce. Poniższe opracowanie opisuje wytyczne dla przeprowadzenia kampanii jedynie na początkowym etapie długofalowego działania, jakim jest zakorzenienie idei energii atomowej w polskim społeczeństwie. Koncepcja wymagać będzie bieżącej weryfikacji i aktualizacji oraz równie cyklicznego dostosowywania do zmieniającej się świadomości obywateli.

  Obywatelu!!! Nie myśl!!! Racjonalistyczna święta inkwizycja tego kategorycznie zabrania! Masz ślepo wierzyć w dogmaty, które ci do wierzenia przedstawia Kościół Racjonalistyczny, jedyny prawdziwy i prowadzący do zbawienia poprzez rozum Kościół na świecie. Amen!!!! Niewierzących, wątpiących i głoszących irracjonalne herezje spalimy na stosie atomowym!

 3. @ Beatus i inni: już pisałam, że WordPress ma dziwne problemy z odróżnianiem spamu od komentarzy. Może i dobrze, że jest nadgorliwy w wywalaniu, lepiej coś niepotrzebnie wyrzucić niż przepuścić paskudę. Ja tu mam podgląd na wszystko co się dzieje, więc jak widzę że w spamie coś siedzi, zaraz tam zaglądam i sprawdzam. Ale cierpliwości, czasem muszę zająć się czym innym.

  @ Duke Nukem: ludzie w Izraelu mają ciężkie życie. To nieprawda, że wszyscy wierzą w syjonizm i są pełni żądzy mordu. Niektórzy dali się nabrać, że wreszcie odzyskali swoje państwo, więc tam przybyli. Jednak rzeczywistość ich powaliła. Nie wszyscy mogą wrócić skąd przybyli. A bardzo często jest tak, że mąż jest syjonistą, a żona nie, więc mąż chowa jej paszport, żeby nie zwiała. Widziałam reportaż na Planete, w czasach, kiedy w Izraelu ciągle wybuchały autobusy. Młodzież się buntuje, małżeństwa się walą – nie ma czego zazdrościć. A nad ich głowami też latają truciciele i smużą ich niebo. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku. Jak widzisz ta Polka też nie może wyjechać i tylko płacze.

 4. Poznałam niedawno Żyda z Białorusi, który od kilku lat mieszka w Izraelu z rodziną. Wszyscy zgodnie chcą wracać, tylko chyba już się nie da…

 5. A dziś znowu, po 7 latach przerwy mieli wybuch. Wprawdzie nie w autobusie, jak dawniej, ale na przystanku i też ktoś chyba zginął.

 6. Pewnie mój wpis zniknie (bo opiera się na logice a nie pokrzykiwaniu), ale co tam, poświęcę parę minut i wypiszę trochę statystyk:

  – liczba ofiar Czarnobyla na całym świecie – 60 na pewno, maksymalna możliwa 4000
  – liczba ofiar wszystkich pozostałych katastrof atomowych – mniej niż 100 osób
  – liczba osób zabijanych każdego roku przez nasze krajowe elektrownie – niemal 25 000.

  Liczba mutacji dzieci jest proporcjonalna do liczby zgonów – w samej Polsce nasze dzisiaj używane elektrownie powodują każdego roku 6 razy więcej urodzeń „potworków” niż wszystkie elektrownie atomowe świata spowodowały od początku istnienia energii jądrowej.

  Wygląda na to, że aby atom był tak samo zabójczy jak to, co mamy teraz, musielibyśmy mieć w kraju 6 elektrowni atomowych, z których każda co roku miałaby katastrofę na skalę Czarnobyla.

 7. @ tomotom: łżesz jak cyniczna świnia i nie wątpię, że dla pieniędzy (bo przecież nikt nie może być aż tak głupi). Nie ma w tym ani słowa prawdy. Dlatego mam pytanie: czy życzycie sobie podyskutować z trollem i hasbarą, czy mam mu dać bana?

 8. @tomtom, zajrzyj na Nowy Ekran i na wpis prof. Dakowskiego, który jest fizykiem jądrowym i wie co mówi oraz na inne wpisy fachowców, a nie dyletantów, może się doszkolisz. I dowiesz o alternatywnych metodach pozyskiwania energii, Polska jest największym posiadaczem wód geotermalnych, ale celowa robota lobby atomowego, przez ośmieszanie Rydzyka, który próbuje to wykorzystać, została wykonana. I nic nie robi się w tej dziedzinie.
  Rząd Tuska zamierza przeznaczyć kilkadziesiąt milionów na przekonywanie do energii jądrowej, a ja sobie nie życzę, żeby moje podatki szły na coś takiego. W ogóle bąkają o dodatkowym podatku na budowę elektrowni, na razie po cichu.
  W ogóle jest szlaban na informacje o promieniowaniu, zauważyliście, że na głównych portalach nic nie ma, gdy skażenie w Japonii osiąga apokaliptyczne rozmiary, a chmury płyną do nas. Skażone morze,a za tym i fauna, i flora na dziesiątki albo i tysiące lat. PAA prawdopodobnie ma zakaz publikacji danych, choć powinni mówić co z plutonem, strontem i cezem, i całym tym składowiskiem odpadów radioaktywnych z Fukushimy (ok. 3.000 t.) Czy w ogóle możemy się uchronić przed promieniowaniem alfa ? może jak z Czarnobylem dowiemy się po czasie, że trzeba było siedzieć w domach i nie wychodzić na dwór.

 9. @Astromaria

  Adekwatnie do ksywki trolla, proponuję „banban”, bo chyba nikt nie utrzyma długo takiego poziomu głupoty… 😉
  Jednym słowem „bajbaj”. Myślisz, że ktoś zechce zostać Syzyfem? Jest niedziela do cholery! 😉

 10. Banban zawsze można dać, ale czasem warto poczytać to, co pisze np. baria. Trolla pewnie nie przekona, bo głupota trolli jest nieuleczalna, ale może ktoś mający wątpliwości przeczyta i zmądrzeje.

 11. Witam, od dłuuuuugiego czasu jestem fanem owego bloga. Strasznie podoba mi się wywlekanie wszelakich dziwnych zjawisk, czy spisków rządowych i naprawdę się cieszę, że w naszym kochanym kraju internet jest tak szeroko dostępny. Lecz chcę odnieść się do wpisu powyżej:

  Baria : Czy w ogóle możemy się uchronić przed promieniowaniem alfa?
  – tu radzę książkę od chemii, jakąkolwiek w sumie. Promieniowanie jąder helowych jest naprawdę słabe i wystarczy zwykła kartka papieru by je zatrzymać.

  Nie mam zamiaru trollować, ale irytuje mnie fakt, że każdego kto ma inne zdanie okrzykuje się trollem czy hasbarą. Często tutaj widzę inne podstawowe błędy z dziedzin przyrodniczych. Opieracie się często jedynie na swoich „zaufanych” źródłach nie patrząc na inne, co jest niedopuszczalne jeżeli chcemy prowadzić konstruktywną krytykę.

  ps. cieszy mnie duze zainteresowanie astronomią z waszej strony. Polecam http://www.astronet.pl i zachęcam do częstszego patrzenia w nocne niebo 🙂

  Pozdrawiam

 12. @ Gruby: po co generalizujesz? Zasady są jasno wyłożone na górze bloga, w zasadach komentowania.

  Nie mam zamiaru trollować, ale irytuje mnie fakt, że każdego kto ma inne zdanie okrzykuje się trollem czy hasbarą.

  Nie mam czasu użerać się z każdym, kto zechce tu wpaść i wykrzyczeć „homeopatia nie działa, udowodniono to naukowo” albo „homeopatia działa na zasadzie placebo” albo „homeopatia jest zabobonem i nigdzie w świecie nie została zalegalizowana” albo „pamięć wody nie istnieje”. To jest kretyński bełkot, ponieważ tak naprawdę udowodniono naukowo pamięć wody i skuteczność homeopatii, a co najważniejsze wszędzie w świecie jest ona legalna i szanowana jako jedna z bezpiecznych metod leczenia, zwłaszcza dzieci i ludzi starszych. Wszystkie dowody są przedstawione po każdym moim artykule, ale jeśli ktoś kieruje się wyłącznie fanatyczną wiarą racjonalistyczną i w dupie ma zweryfikowaną wiedzę, to ja na pewno nie będę z nim dyskutować na zasadzie „strzyżono-golono”. Takich kretynów zaliczam czasem kilku dziennie, czy wyobrażasz sobie, że mam ochotę tłumaczyć każdemu to samo każdego dnia do końca świata?

  Opieracie się często jedynie na swoich „zaufanych” źródłach nie patrząc na inne, co jest niedopuszczalne jeżeli chcemy prowadzić konstruktywną krytykę.

  Opieramy się na źródłach alternatywnych, ale wiarygodnych (np. na opiniach lekarzy, którzy mają odrębne zdanie w kwestii zdrowia). Źródła oficjalne są lansowane przez wszystkie media: prasę, radio, TV oraz portale typu onet. Tę wiedzę każdy zna, bo mu ją wbijają do głowy od chwili narodzin. Nie widzę więc powodu, dla którego ja miałabym ją propagować u siebie, zwłaszcza, jeśli się z nią całkowicie nie zgadzam. Mój blog pokazuje inne spojrzenie na wiele kwestii i nie wynika to z przekory, lecz z tego, że tematami zdrowia, ziół i odżywiania interesowałam się już w dzieciństwie, więc przez te wszystkie lata zdobyłam sporą wiedzę na ten temat i wiem, co jest prawdą, a co kłamstwem.

  Chyba nie muszę się tłumaczyć z tego, że nie dopuszczam do głosu ludzi, którzy wpadają tu i piszą np. coś takiego: „jesteś głupia, piszesz bzdury, ale nie powiem ci gdzie i jakie, bo jakbyś była mądra, to sama byś wiedziała co i gdzie”.

  Zbanowałam agitatorów namawiających do szczepień na świńską grypę. Uważam, że się całkowicie skompromitowali i utracili wiarygodność na zawsze. Ci ludzie wciąż działają i wciąż próbują prowadzić „racjonalistyczną krucjatę”. Ale do mojego bloga już nigdy więcej nie zostaną wpuszczeni.

  I na zakończenie: udało im się uciszyć kolejnego blogera, który poczuł się zaszczuty. Ogłosił, że nie będzie więcej pisał, bo to nie ma sensu. Taki właśnie cel mają ci ludzie, których ja nazywam hasbarą i trollami.

 13. [cytuj: Astromaria]
  tak naprawdę udowodniono naukowo pamięć wody i skuteczność homeopatii, a co najważniejsze wszędzie w świecie jest ona legalna i szanowana jako jedna z bezpiecznych metod leczenia,
  – – – –

  Interesujące rzeczy napisali o tym w najnowszym Nexusie („Noblista odkrywa naukowe podstawy homeopatii”, „Kuba zapobiega epidemii stosując homeopatię”. Jeśli chcecie, to w wolnej chwili zacytuję co ciekawsze fragmenty.

 14. @ steinbock: jeśli masz to w postaci tekstu, to wrzuć na stronę „Homeopatia” (na górze bloga). Mam tego Nexusa, ale papierowego i nie mam skanera, a przepisywać mi się nie chce. O, przepraszam, pewnie jest na którymś chomiku, więc mogę ściągnąć i wrzucić na OCR.

 15. Ja też mam tylko papierowego Nexusa…
  Jak nie znajdziesz go na chomiku, to przepiszę kawałek.

 16. @ poszukiwacz: ty faktycznie jesteś poszukiwacz, masz może jakąś bazę linków (np. Delicious lub diigo albo coś w tym rodzaju), którą mógłbyś nam udostępnić? Jeśli masz i zechcesz się podzielić do dodam do niej link z boku bloga 🙂

 17. Lobby atomowe, czy szczepionkowe, ma cel nadrzędny – wykończyć nas. I robi to krok po kroczku. Najważniejsze to wmówić ludziom, że koniecznie potrzebują się leczyć,szczepionkami, naświetlaniami itd. Trafiłam na nowy pomysł amerykańskich psychiatrów http://pracownia4.wordpress.com/2011/04/22/nowa-definicja-zaloby-%E2%80%93-na-wniosek-chorych-psychiatrow-zal-bedzie-zaburzeniem-psychicznym/
  A tak poza tym to Wesołych Świąt, spędzenia ich w spokoju i na błogim lenistwie.

 18. @ Astromaria – nie dysponuje żadnym zbiorem ani baza linków. Przeczytałem po wyżej wasza dyskusje i wyszukałem w parę minut oraz podrzuciłem to co podrzuciłem. Po prostu umiejętność szukania, w myśl zasady kto szuka ten znajdzie.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.