WAŻNE! Patogen nieznany nauce znaleziony w uprawach typu RR

Szanowni Państwo,
poniżej niezwykle ważna wiadomość! Prosimy o szerokie nagłośnienie tej wiadomości.
Prosimy o zadawanie pytań w tej sprawie politykom. Prosimy żądajcie od Rządu RP natychmiastowego ZAKAZU GMO zanim omawiany patogen rozpowszechni się u nas.

Profesor Don Huber z USA, który badał patogeny roślin przez ponad 50 lat uważa, że zagrożenie jakie stwarza nowy patogen jest wyjątkowe, stanowi ogromne ryzyko i powinno być ono traktowane jako sytuacja krytyczna.

W swoim liście do Sekretarza Rolnictwa USA Toma Vilsacka prof. Huber pisze:

… Zespół uznanych naukowców specjalizujących się w badaniach roślin i zwierząt zwrócił niedawno moją uwagę na odkrycie widocznego jedynie pod mikroskopem elektronowym patogenu, który wydaje się mieć duży wpływ na zdrowie roślin, zwierząt, a prawdopodobnie także ludzi. Z oglądu danych wynika, że jest on szeroko rozpowszechniony, może wywołać poważne konsekwencje, a także, że występuje w wyraźnie wyższym stężeniu w odmianie soi i kukurydzy (RR) [są to odmiany genetycznie modyfikowane], co może oznaczać związek z genem RR lub co bardziej prawdopodobne z obecnością Roundupu. Organizm ten jest dotąd w nauce NIEZNANY.

Jest to bardzo „wrażliwa” informacja, która mogłaby spowodować załamanie się rynku eksportu amerykańskiej soi i kukurydzy, a także poważne zakłócenia w krajowych dostawach żywności i paszy. Istnieje także prawdopodobieństwo, że ten nowy organizm już jest odpowiedzialny za wywołanie poważnych szkód…

Umiejscowienie i stężenie patogenu. Patogen występuje w wysokim stężeniu w mączce sojowej i kukurydzianej odpornej na działanie Roundupu, w wytłokach gorzelnianych z kukurydzy RR, fermentowanej paszy dla zwierząt, zawartości świńskich żołądków oraz w łożyskach bydła i trzody chlewnej karmionej produktami RR.

Związek z rozprzestrzenianiem się chorób roślin. Patogen występuje w dużym stężeniu w roślinach dotkniętych dwoma wszechobecnymi chorobami, które obniżają plony i dochody rolników. Są to syndrom nagłej śmierci soi (SDS) oraz fuzarioza kukurydzy. Patogen występuje także w grzybiczym komponencie czynnika wywołującego SDS (Fusarium solani fsp glycines).

Związek ze spadkiem płodności zwierząt. Badania laboratoryjne potwierdziły obecność tego organizmu w szerokim spectrum inwentarza żywego, który był dotknięty niepłodnością i poronieniami. Wstępne rezultaty z trwających badań pozwalają na potwierdzenie zdolności do wywołania poronień w warunkach klinicznych.

Istnienie patogenu może wyjaśnić przyczynę obserwowanego w ostatnich kilku latach wzrostu częstotliwości występowania niepłodności i poronień u bydła mięsnego i mlecznego, trzody chlewnej i koni. Mieszczą się w tym także ostatnie raporty, mówiące o ponad 20% poziomie bezpłodności u jałówek i poronieniach u bydła na poziomie 45%…

Cały list:
http://www.icppc.pl/antygmo/2011/03/list-otwarty-profesora-dona-hubera-w-sprawie-nowego-patogenu-powstalego-w-wyniku-modyfikacji-genetycznych/

ŹRÓDŁO: http://www.i-sis.org.uk/newPathogenInRoundupReadyGMCrops.php

WSPIERAJ KAMPANIĘ http://www.icppc.pl/antygmo/pomoz-kampani/

Z poważaniem,
Jadwiga Łopata i Julian Rose

==========================
ICPPC – International Coalition to Protect the Polish Countryside,
Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi
34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114  biuro@icppc.pl
www.icppc.pl www.gmo.icppc.pl www.eko-cel.pl

Przeczytaj – „Zmieniając kurs na życie. Lokalne rozwiązania globalnych problemów”, autor: Julian Rose www.renesans21.pl

http://www.stopcodex.pl/2011/03/patogen-nieznany-nauce-znaleziony-w-genetycznie-modyfikowanych-uprawach-typu-rr-roundap-ready/

30 komentarzy do “WAŻNE! Patogen nieznany nauce znaleziony w uprawach typu RR

 1. To ja jeszcze dorzucę w tym temacie. Nie wiem czy ktoś już tu o tym wspomniał.
  Pamiętacie „Tryptyk o GMO” Z TVN24 z zeszłego roku? „Jedzenie z obcym genem” , „Chemia zabija nie tylko chwasty” , „Lobbing na rzecz GMO”. W drugim z tych filmów przytoczono bardzo krytyczne wypowiedzi naukowca z Francji o GMO, biologa molekularnego profesora Séralini. Ów profesor niedawno wygrał proces sądowy z kolesiami od GMO:
  Starcie Dawida z Goliatem, czyli naukowiec kontra lobby GMO

 2. O, dzięki ci, zaczęłam to wczoraj czytać, ale przez pomyłkę zamknęłam sobie okno z tym tekstem, a potem nie mogłam go znaleźć, a historii nie chciało mi się przeszukiwać…

 3. Ja mam jedno malutkie pytanko- co się do ch….y dzieje ostatnimi czasy na tym świecie??? Gdzie się nie obejrzeć z każdej strony d..a! Telewizorni już nawet nie oglądam, bo tylko rozstroju żołądka można dotać. Każdego dnia coraz wyższe rachunki za codzienne zakupy- paranoja. Nie wspominając o pozostałych rachunkach, a pensyjki jak stoją tak sie obniżają.Nawet już płakać się nie chce tylko wyć. Smutne czasy przyjdzie nam przeżyć- tylko jak to przetrwać nie strzelając sobie najpierw w łep? A gdzie tam, kasy na broń też nie ma- cha, cha, cha. Smutne to wszystko i porażające, a ja już się tylko do ludzi na ulicy uśmiecham, żeby chociaż tak sobie i im humor poprawić. Co nam oprócz uśmiechu pozostalo?

 4. My wszyscy zostaliśmy uznani za patogen na własnej planecie, więc elyty muszą się nas pozbyć. W łeb sobie nie strzelisz, bo broni nie kupisz, jest zakaz jej posiadania. Lud został rozbrojony, nawet kamieni w bruku nie ma do rzucania.

 5. @Nikawera

  Medytacja. Ona pozwoli Ci ze spokojem przyjmować te ciosy głupoty, z którą musimy codziennie obcować. Spróbuj, a nie będziesz żałować, bo jak mawia Maria: „Im gorzej, tym lepiej”. Już niebawem Babilon upadnie. Oj upadnie z wielkim hukiem!

 6. Czekam tęsknie za tym hukiem, oj czekam. Pozdrawiam i dobrej nocki i milych snów życzę.

 7. „Uny” (moim zdaniem) nie dadzą rady tego wprowadzić w życie. Będą próbowali i narobią wiele nieszczęść, które niestety wielu ludzi przypłaci życiem, ale w końcu wszystkie plany się zawalą. Cała sztuka polega na tym, żeby nie być owcą idącą bezmyślnie na śmierć. Ludzie świadomi zagrożeń przetrwają, bo wiedza chroni, a ignorancja zagraża. Dzięki wiedzy unikamy niezdrowych dodatków do żywności, szczepień i medycyny, która zabija zamiast leczyć. Wiemy, że w razie czego trzeba się wynieść na wieś i samodzielnie zadbać o swoje przeżycie. Człowiek świadomy śledzi poczynania psychopatycznych polityków i trzyma rękę na pulsie wydarzeń światowych, więc nic go zaskoczyć nie może. Lunatyczne owce, które mimo ostrzeżeń nie chcą się przebudzić pierwsze wpadną w pułapki losu. Kiedy wybuchła medialna histeria z powodu świniaka świadomi ludzie od razu wiedzieli, że to kłamstwo i ostrzegali, żeby się nie szczepić. Ja krzyczałam gdzie się dało, np. na blipie, gdzie obserwowały mnie tłumy „racjonalistów”. I wiecie co? Mimo, że dawałam linki do wiarygodnych tekstów na temat szkodliwości szczepień i dowody na to, że to spisek firm farmaceutycznych wiele osób uznało mnie za oszołomkę i wariatkę! Niektórzy celowo wchodzili na mój kokpit, żeby mi powiedzieć, że idą z dzieckiem na szczepienie. Jednym z nich był facet prowadzący jeden z najbardziej popularnych blogów informatycznych. Napisał, że idzie zaszczepić młodego przede wszystkim dlatego, żeby pokazać wariatom wierzącym w teorie spiskowe, że on jest racjonalistą i nie da się nabrać na takie głupoty. Mam teraz wyrzuty sumienia, że naraziłam dzieciaka tego idioty na utratę zdrowia. Jedyne, czym mogę się pocieszyć, to ezoteryczne przekleństwo: karma twoja mać! Czymś sobie gówniarz zasłużył na to, że ma ojca idiotę.

  Wiedza chroni, ignorancja zagraża!!!

 8. Nikawera, spróbuj dostrzegać te ” ładniejsze ” aspekty życia. Da się, jak człowiek się postara.
  Dzisiaj jest tyle możliwości, by marnować czas na głupoty i by wykorzystać go jak najlepiej się da.
  Pogoda ducha na wagęzłota, po prostu, jak mawia moja znajoma/ mawia po prostu/ 🙂

 9. i jeszcze wtrącę
  jak nie czytaliście Roberta Schwartza ” Odważne dusze”, polecam.
  Człowiek zupełnie z innej perspektywy patrzy i widzi swoje życie i to co wyprawia się dookoła.

 10. Astromario i tutaj dałaś przykład genialny, że racjonalizm niczym się nie różni od fanatyzmu religijnego. Bo reakcja tego pana z bloga informatycznego jest fanatyczna, czy on jest aż tak naiwny myśląc że wszystko co dopuszczone jest do obrotu jest zdrowe?…tu brak mądrości i straszne zaślepienie wychodzą. Spotkałem wielu ludzi w swoim życiu z tego kręgu, tworzą swoiste grupki wzajemnej adoracji, nawet na wyjazdach wakacyjnych. Często jeżdżę w Bieszczady, w nieliczne już tam dzikie miejsca i nawet tam docierają. Chatki studenckie(nazw nie wymieniam) -studenci bardziej elitarnych kierunków z butą pokazujący jacy są mądrzy, jeden ze znanych zespołów(nazwy nie podaję przez grzeczność) Grupa fanatycznych intelektualistów, wywyższających się swoim racjonalizmem.
  Ostatnio w sierpniu, spotkałem kilka młodych osób w jednym ze schronisk , z powodów zawodowych mam zawsze ze sobą komputer(netbook)i spokojnie siedziałem sobie pod drzewem, sprawdzając pocztę i czytając Twojego bloga. Odszedłem na chwilę, oczywiście podleciał do komputera młody jegomość…po którego zachowaniu było wcześniej widać że za wszelką cenę musi pokazać wszystkim w około jaki jest mądry( kompleksy?? nie wiem) Potem oczywiście dowiedziałem się od niego że jak to może być ze czytam takie blogi dla ciemniaków…odpowiedziałem mu tylko że grzeczność nakazuje nie zaglądanie do prywatnego komputera i że mam prawo czytać wszystko co mi się żywnie podoba.
  Bawi mnie takie „nawracanie” na zaślepienie racjonalizmem. Ego niektórych tych ludzi nakarmione przez sukcesy uczelniano-zawodowe rozrasta się do tak niebotycznych rozmiarów, że potem uważają się za nieomylnych i mają misję nawracania. (znasz to lepiej ode mnie Astromario, ilu to psycholi atakowało Cię przez sieć na blogach, FB i Blipach) Betonowe umysły….

 11. Jegomościa który zaglądnął do komputera, poznałem kilka dni wcześniej ,stąd chyba jego śmiałość i bezczelność… (odniesienie do wątku który się moderuje 😛 )
  Widzisz Astromario, na uczelni na której obecnie studiuję, mam na co dzień styczność z racjonalistami, pomimo że to kierunek artystyczny, nie uwierzyłabyś chyba jacy są fanatyczni w swoim racjonalizmie.

 12. *************************

  wybitna pianistka Tatiana Shebanova zmarła – miała 58 lat
  Nigdzie nie podają powodu – dziwne – skoro jeszcze w styczniu koncertowała…
  Była wspaniała

  http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35590,9187770,Wybitna_pianistka_Tatiana_Szebanowa_nie_zyje.html
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/320884,Zmarla-wybitna-rosyjska-pianistka-Tatiana-Shebanova

  Zmarła wybitna rosyjska pianistka Tatiana Shebanova
  Była laureatką II nagrody X Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie w 1980 r. Od lat mieszkała w Polsce.

  cd w linku

  ************************************************************

 13. Hehe, właśnie piszę tekst o tym i o owym, przywalając racjonalistom niemiłosiernie. Tekst jest długi, więc widzę już, że będę musiała go podzielić na odcinki, bo inaczej nikt go nie przeczyta. A jest ważny, bo mówi o NWO i o tych, którzy pociągają z ukrycia za sznurki. Racjonalizm niczym nie różni się od świętej inkwizycji, bo tak samo jak ona ZAKAZUJE SAMODZIELNEGO MYŚLENIA i poszukiwania prawdy w źródłach niezależnych od tej sekty.

 14. @Eliszka. Trafnie i celnie to ujęłaś.
  Świat potrzebuje wyższej wibracji, pogody ducha, uśmiechu, radości. My, to musimy stworzyć, a raczej sie dostosować, bo w tym kierunku zmierza Ziemia. Nikt za nas tego nie zrobi. Nie jest to łatwe, gdyż global mafia robi wszystko, aby zapaskudzić nam rzeczywistość.
  Dobrze jest złapać dystans do tego narastającego brudu, i o ile to możliwe, włączyć poczucie humoru i uśmiechnąć się do problemów. Nie zawsze się da, ale trzeba próbować, bo bez poczucia humoru nie da się tego cyrku przetrawić.

 15. Wiadomo było od początku, że w kwestii GMO, sprawy finansowe były drugorzędne.
  GMO, to przede wszystkim władza i kontrola, oraz zapaskudzenie nam zdrowia i środowiska.
  Tak samo jak w przypadku szczepionek na świńską grypę. Nigdy nie chodziło o pieniądze, tylko o kontrolowane obniżanie odporności, metodyczną depopulacje określonych grup wiekowych, określonych środowisk, nacji itd. Gdyby chodziło o kasę, w szczepionkach nie znalazła by się rtęć, ani skwalen. Piekarz nie dodaje do chleba trucizny, dla wzrostu sprzedaży i zysków. Truciznę się podaje tylko w jednym celu.
  Tak też jest z GMO. Chodzi tu o władzę i ograniczenie populacji. Poza tym schorowanym i otępiałym społeczeństwem dużo łatwiej jest kontrolować.

 16. No, teraz to już wierzę, że są dzieci Indygo… Ten mały jest o niebo mądrzejszy niż ci różni dorośli mądrale, którzy zostali przeze mnie zbanowani:

 17. Ten dzieciak naprawdę daje nadzieję że doczekamy się zmian na lepsze. Wczoraj w liceum, do którego chodzi moja córka, odbył się event z J.Korwinem – Mikke. Dzieciaki miały okazję się dowiedzieć miedzy innymi, do czego służy instytucja państwa i wszelkie tak zwane demokracje, o ciemnych stronach gospodarki na konkretnych przykładach i td jak to Korwin. Najwiekszym szokiem dla 17-18latków było to, że są JUŻ zadłużeni. Moja córka skomentowała to tak: ”mamo, to chore, nic nie robiłam, ty też nie masz żadnych kredytów, ale już mam dług kilka tych mili..bili…srajlionów, WTF! Nie chcę tego!” I tak sobie pomyślałam, że to fajnie, że nasze dzieci są naszą nadzieją, że one naprawdę potrafią myśleć i każdy z nich w jakimś sensie indygo

 18. Mario. Wielkie dzięki za to wideo ! Jest naprawdę super. Pozwolisz że wstawię je na naszą stronę… To wideo powinien zobaczyć każdy rodzic w Polsce i każde dziecko. Zmienić świadomość to zmienić człowieka. Widać, że można. Jak Ty to nazywasz – Une robią to ze społeczeństwem i my tez możemy, na blogach, wśród znajomych i we własnej rodzinie. Takie filmiki są wtedy nieocenione 🙂 Jeszcze raz dziękuje.

 19. Świetny film, bo równoważy całą oszołomską propagandę GMO itp. do tego dzieciak wygłaszający takie słowa jest znacznie bardziej wiarygodny niż całe stado profesorów w reklamach „zdrowego jedzenia” i super leków. Wreszcie piarowcy zadziałali w dobrze pojętym interesie przyszłych pokoleń.

 20. Film i dzieciak genialne. Ja bym chciała przesłać ten filmik moim dzieciom, nigdy tego robiłam i nie bardo wiem jak to się robi;)
  Mały powiedział … ” i tak świat zmienia się po jednym dziecku” – święta prawda

  Zauważyłam w systemie/ jak chłopiec nazywa/, że utyskiwanie na swoje zdrowie, świat dookoła i wszystko jak leci, to norma, natomiast, jak mówię, że czuję się świetnie, jestem zadowolona z życia,jestem odbierana z niedowieraniem lub prawie, jak świruska i ludzie mi się przyglądają uważnie.

 21. Film i dzieciak genialne. Ja bym chciała przesłać ten filmik moim dzieciom, nigdy tego robiłam i nie bardo wiem jak to się robi;)
  Mały powiedział … ” i tak świat zmienia się po jednym dziecku” – święta prawda

  Zauważyłam w systemie/ jak chłopiec nazywa/, że utyskiwanie na swoje zdrowie, świat dookoła i wszystko jak leci, to norma, natomiast, jak mówię, że czuję się świetnie, jestem zadowolona z życia,jestem odbierana z niedowierzaniem lub prawie, jak świruska i ludzie mi się przyglądają uważnie.

 22. JUST SAY NO TO GMO! UH-OH!

  😀

  Świetne teksty angielskie i samo tłumaczenie. Rytmiczne i bardzo zabawne, więc może trafi do części młodziaków…

 23. Dlaczego ludzkość i biosfera potrzebuje więcej dwutlenku węgla.

  http://pozamatriks.nowyekran.pl/post/4926,poza-matriks-dlaczego-ludzkosc-i-biosfera-potrzebuje-wiecej-dwutlenku-wegla

  Przyjrzyjmy się raportowi CIA w sprawie wpływu CO2 na zdrowie.
  Raport to nietajny i stary – z lat 60. XX wieku. Został głęboko schowany w archiwach. Przymulony dezinformacją i propagandą tez przeciwnych, przepadł pod gruzami odwróconej do góry nogami ideologii, którą postanowiono rozprzestrzenić w eterze. Jak to u chłopców z CIA, coś wykonają dla swoich zleceniodawców, a gdy nie pasuje do obrazu imperialnych pomysłów kontroli umysłów, kombinują inaczej.

  Dwutlenek węgla okazał się nieprzydatny do prania mózgów, a nawet wprost przeciwnie – jak się okazało – zdawał się uodparniać człowieka na dezinformację.

  W 1960 roku, gdy nikt jeszcze nie głosił z ambon oligarchicznych kazań o śmierci dla CO2, tajne służby USA w ramach projektu MK-ULTRA zajmowały się wpływem dwutlenku węgla na ludzką świadomość i ciało. Inaczej mówiąc, co dzieje się z naszym postrzeganiem, emocjami, odczuciami i zdrowiem, gdy stężenie CO2 rośnie. Czy aby gaz ten nie zadziała jak narkoleptyk pogłębiajacy u ludzi letarg? Rezultaty były zadziwiające.

  Więźniowie i pacjenci szpitala jako króliki doświadczalne.
  Medycyna alopatyczna, by się rozwijać, potrzebuje królików doświadczalnych. Nie zawsze wystarczą myszki białe czy muszki owocowe, więc wielokrotnie sięgano po ochotników ludzkich, którzy najczęściej nie mieli pojęcia, że stali się ochotnikami na służbie nauki. Chłopcy z CIA poeksperymentowali sobie na więźniach i pacjentach jednego ze szpitali. Pojawiła się oczywiście grupa kontrolna, bo jedną hodowlę królików i ich reakcji, trzeba zawsze porównać z inną hodowlą królików, taką zyjącą na wolności.

  Otóż, króliki w pasiakach i białych kitlach poddawano coraz większemu stężeniu dwutlenku węgla i (zgodnie z oczekiwaniami?) nikomu nic nie szkodziło. Dopiero horrendalnie wysokie nasycenia CO2, gdy we wdychanym powietrzu było znacznie mniej tlenu niż dwutlenku węgla, okazały się szkodliwe dla organizmu. Została przekroczona bariera nasycenia – najprawdopodobniej wzrost udziału dwutlenku węgla w powietrzu może rosnąć wyłącznie do pewnej granicy. Ta granica jest z grubsza znana. Optymalnie to jakieś 5%, wobec 0,038%., które obecnie jest w atmosferze.(W roku 1960 było 0,032%).

  Dlaczego więc szkodzą nam spaliny samochodowe w zatłoczonych miastach, dymiące kominy elektrowni, różne wyziewy fabryk chemicznych i papierosy? A to już zupełnie inna narracja. Szkodzi nam tlenek, węgla, ołów z benzyny bezołowiowej (to kiedyś) i tysiące innych trujących gazów, wydzielanych z trzewi przemysłu jako efekt uboczny naszych przestarzałych technologii.

  CO2 to samo zdrowie, gdy uwolnimy ten gaz od szkodliwych domieszek przemysłu.

  A oto w lapidarnym skrócie, co odkryli naukowcy pracujący dla chłopaków z CIA:
  1. Wzrost zawartości CO2 w powietrzu znacząco obniża napięcie mięśniowe w całym organizmie, zarówno mięśni prążkowanych jak i gładkich, co zwiększa kontakt ducha z własnym ciałem.
  2. Podobne rozluźnienie można osiągnąć przy pomocy różnych technik relaksacyjnych, medytacji i modlitwy, ale wówczas towarzyszą temu pewne subtelne zmiany w stanie świadomości. Dwutlenek węgla jest absorbowany przez świadomość, zmierzającą po spektrum wzmocnienia uwagi i jako neutralny wyzwalacz lepszego samopoczucia. Bez skutków ubocznych.
  3. Ciśnienie krwi stabilizuje się na prawidłowym poziomie, co znaczy, że można leczyć tą metodą zarówno nadciśnienie, jak i niedociśnienie.
  4. Znikają lęki, symptomy stresu, napięcia wokół radzenia sobie z problemami życia i towarzyszące im emocje gniewu, agresji, hiper-aktywności lub apatii.
  5. Stwierdzono znaczącą poprawę funkcjonowania biochemii organizmu oraz zelżenie objawów migren, spazmów, a u pacjentów z Parkinsonem cofanie się choroby.
  6. Powietrze z CO2 na poziomie 5 proc., wydawało się być optymalnym dla ludzkiego organizmu, zmniejszało poczucie przygnębienia i zwiększało zdolność do bardziej radosnego postrzegania świata.

  Badania zamknięto w sejfach. Nie wiadomo, czy ktoś je powtarzał. Czy efekty nie byłyby bardziej niespodziewane, gdyby eksperyment był kontynuowany. Wnioski, być może przedwczesne, da się jednak wyciągnąć.

 24. A to niespodzianka jaką nam dziś zaserwowano, w postaci przytoczenia ciekawej sprawy:

  http://wolnemedia.net/prawo/niespelnienia-obietnicy-wyborczej-nie-mozna-traktowac-powaznie/

  Otóż jak się okazuje, nawet sąd wykazuje, iż obietnic wyborczych nie można traktować poważnie.

  Niby oczywista dla nas sprawa, ale może warto to zmienić?

  Ktoś w komentarzach rzucił bardzo dobry pomysł, iż wystarczyłaby poprawka do ustawy, aby obietnica wyborcza była jednak wiążąca i wtedy sąd nie miałby nic do gadania.

  Czy ktoś z Was ma doświadczenie w pisaniu petycji i wie jak sprawę ruszyć? Myślę, że jest to całkiem dobry pomysł (w końcu to tylko poprawka do ustawy 🙂 a nie pisanie jej od nowa)

  Być może warto by było zrobić mały szum, a temat dość ciekawy i większość luda zapewne by podchwyciło, w końcu to temat chwytliwy (mendia przecież tylko komentują takie rzeczy).

 25. @ Dominik: czy ty chcesz całkiem zniszczyć politykę? Co by to było, gdyby nie mogli obiecywać gruszek na wierzbie?! Przecież na tym polega polityka! Oni z Polski zrobią drugą Japonię, a komuchów puszczą w skarpetkach, zapełnią ci lodówkę, wybudują darmowe autostrady, a emeryturę będziesz spędzał na Karaibach – hahahaha… Gdyby mieli się wyliczać z tych obietnic, to nie mieliby o czym gadać w kampanii.

 26. ***************************************

  NO I MAMY NASTĘPNY SUKCES MEDYCYNY KONWENCJONALNEJ :

  http://www.filmy.pl/nowosci/aktualnosci/gary-winick-nie-zyje/
  Gary Winick nie żyje
  01.03.2011

  27 lutego zmarł reżyser Gary Winick. Miał zaledwie 49 lat.

  Winick zmarł na raka mózgu.
  – Wszyscy myśleliśmy, że Gary pokonał chorobę, jednak myliliśmy się – oświadczył pogrążony w smutku przedstawiciel reżysera.
  Winick miał na koncie wiele przebojów kinowych, m.in. „Listy do Julii”, „Ślubne wojny”, „Pajęczyna Charlotty”, „Dziś 13, jutro 30”. Reżyser był także ważną postacią kina niezależnego. Jako założyciel firmy producenckiej InDigEnt Winick zrealizował 19 filmów niezależnych w ciągu ostatniej dekady. Jednym z nich był doskonale przyjęty przez widzów i krytykę „Debiutant”.
  Ostatnią pozycją w dorobku reżysera jest wspomniana komedia romantyczna „Listy do Julii” z Amandą Seyfried w roli głównej.

  http://www.hbo.pl/article/seyfried-i-garner-wspominaja-winicka_12748

  zmarł 27 lutego w wieku 49 lat.
  Winick, znany reżyser komedii romantycznych, zmarł po długiej walce z rakiem mózgu.

  *****************************************************************************************

 27. Chyba cos przeoczylam i w miedzyczasie jest zakaz umierania czyli – witaj niesmiertelnosci. A jak ktos mimo zakazu umrze, to znaczy sie, ze medycyna go zabila. Coraz weselej tu sie robi.
  Chyba ktos sie zawzial na Twoje forum astromario. Albo sa to zazdrosnicy albo Twoje forum stalo sie wystarczajaco popularne i komus zaczyna to przeszkadzac.
  Moj znajomy lekarz zmarl nagle jakis czas temu na zawal serca w wieku 49 lat. Wedlug tej teorii (a la bazar) zginal z wlasnej reki albo dostal to na co zasluzyl. Proponuje celem zwiekszenia poczytnosci bloga kopiowanie/skanowanie nekrologow z ostatnich stron gazet. Przeciez ich wszystkich ponoc zabila medycyna wedlug kryteriow bazaru. Bazar kojarzy mi sie z przekupa ,a w zadnym wypadku z medycyna.
  A poza tym w domu wszyscy zdrowi?

 28. @marek2213
  Zgadzam sie z Toba. Kasa to tylko przy okazji. Nadal zastanawia mnie dlaczego w Polsce nie doszlo do zakupu tego „cuda”. Wyglada na to, ze chodzi o zniszczenie bialej rasy. Mamy juz senatora z czarnego ladu (chyba Nigeria), ktorego nikt nie wybieral,tylko zostal mianowany. I zmieniono mu nazwisko na Godson(imie tez).Czyli mamy syna bozego z czarnego ladu. Celowo napisalam z malej litery. Ma ich ponoc przybyc wiecej(informacja z netu). I bedzie tak jak w innych krajach. Nie mozemy przeciez roznic sie od reszty Unii. Ktos z Was byl w Paryzu ostatnio? Jechal metrem? Mialam wrazenie ,ze zostalam przeniesiona do samego centrum czarnego ladu.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.