Wiadomości z wariatkowa odcinek 13

Ten to ma szczęście!

Świat się wali, a raczej płonie… Egipski raj, w którego słońcu tak kochają smażyć swoje ciała nasze nowobogackie „elyty” nagle stał się dla turystów piekłem. Luksusowe hotele opustoszały, bo jakaś dzicz wyległa na ulice i rzuca koktajlami Mołotowa. A w naszych mendiach słychać utyskiwania, że nie można ponurkować sobie spokojnie w błękitnych wodach… TVN pędzi na miejsce zdarzeń pokazać, jak to nasi, w ostatniej sekundzie, uciekają z tego strasznego piekła. Dziwnie wyglądający w tej scenerii facet w teksańskim kapeluszu raduje się niepomiernie – ufff, cóż za ulga, jest samolot do Polski.

Dwa dni później tenże sam TVN jest już Libii. Libia płonie! Czy jest gdzieś kraj, w którym nie byłoby Polaków? W Libii też są! I też trzeba ich ratować. Znowu jesteśmy na lotnisku, gdzie grupka polskich obywateli czeka na samolot. I nagle… oczom własnym nie wierzę – ten sam facet, w tym samym teksańskim kapeluszu! Znowu go uratowali!

Z każdą taką wiadomością cena ropy rośnie!

Onet obśmiewa chemtrails i inne spiski

i liczy na to, że wystarczy zatrudnić speca od dezinformacji, żeby znikły. Może to nawet dobry pomysł, ale za dobrze wykonaną robotę trzeba też dobrze zapłacić. Skoro onetu na to nie stać (a raczej jest zbyt chytry), to może lepiej, żeby w ogóle nie ruszał tego tematu. Niestety, marny dziennikarzyna nie wykazał się inwencją. Sztuczki, które nam pokazał są do bólu ograne i nie nadają się nawet na portal Racjonalista.

Sposoby na wyszydzanie są tak intelektualnie wyrafinowane, jak konstrukcja cepa (a nawet prostsze, niż budowa działka orgonowego – patrz niżej). Na usta aż ciśnie się pytanie w wykształciuchowskiej nowomowie: do jakiego targetu „intelektualistów” jest to kierowane?

Kilka cytatów:

Nieudolna podróbka stylu channeligowo-spiskowego:

Na wzór kapitalistycznej piramidy wyzysku, żyjąc w trzeciej gęstości w czwartym wymiarze, Pietroń nakreślił holistyczną teorię spisku „obcych”, z człowiekiem w postaci „śniętej ryby” w roli głównej. Ludźmi, czyli „białymi” sterują „czarni”, czyli ONI, którzy stoją za zamachami na Kennedyego, WTC i za katastrofą smoleńską.

„Czarni” opanowali ziemię kilka tysięcy lat temu, a celem ostatecznym takiej taktyki jest uczynienie z ludzi „mięsa armatniego” do prowadzenia galaktycznej wojny.

„Czarni”, „biali” „śnięta ryba” – skąd on to do cholery wytrzasnął? Chyba pan pismak nie miał czasu (lub finansowej motywacji), żeby solidnie zagłębić się w tematykę, którą zlecono mu wyśmiać, bo chociaż mocno siedzę w tych tematach zupełnie nie kojarzę, do czego pije.

Spektrum podejrzanych zjawisk okazało się być imponujące: kontrolujące jednostkę mikroczipy, modyfikacja genetyczna ludzi, piramidalna struktura społeczna („na wzór produkcji ciast w cukierni, gdzie jest gotowy przepis”), produkcja telewizyjnego społeczeństwa, odcięcie ludzi od źródeł, wrogi kosmos i obce cywilizacje.

Hmmm… „Modyfikacje genetyczne ludzi”? Chyba pomyliło mu się z GMO? „Piramidalna struktura społeczna”? Czyżby pomylił to z okiem w piramidzie? A ten przepis w cukierni? Jeśli ktoś się orientuje o co biega, proszę mnie oświecić. A to jest najlepsze: „odcięcie ludzi od źródeł”! Boskie! Od jakich źródeł?

Strzelania panu Bogu w okno ciąg dalszy, coś tu jakby dzwoniło, ale to nie był kościół, lecz raczej chyba tramwaj:

Partyka dodał również, że geoinżynieria zmienia kod genetyczny planety, potem pojawia się korporacja rolna, produkująca genetycznie zmodyfikowane organizmy, które są odporne na aluminium.

O Jezusie!!! Wymiękam! „geoinżynieria zmienia kod genetyczny planety”, zasłabłam ze śmiechu, czy może mi ktoś podać szklankę wody?

O! Teraz będzie fajne… budujemy działko orgonowe z kubła, sklejki i przypadkowych śmieci (jakby co, to ja potrafię też wyśmiać budowę samolotu: bierzesz kawał blachy, śmigło, parę kółek i foteli…):

Pan Dariusz zbudował działko orgonowe, czyli urządzenie do rozpraszania chmur.

Do budowy działka potrzebne jest wiadro, miedziane rury, kryształy kwarcu, sklejka, części metalowe oraz żywica.

I na zakończenie: postraszymy paranoją („oblężona twierdza”), Rydzykiem, moherami i jasnogórskim ciemnogrodem (ostrzegam, że to działa tylko na ateistów, a ci w Polsce są mniejszością – wyjątkowo wrzaskliwą, ale jednak mniejszością), po czym, żeby ich ciemniaków ostatecznie dobić, wykażemy że są w opozycji do światłej nauki, która absolutnie nieomylną jest i zawsze do niej należy się zwracać po Prawdę Ostateczną i Świętą:

Zaskakuje delikatna koligacja między światem radykalnego katolicyzmu, a prelegentami konferencji. Aż się nie chce wierzyć, że oba środowiska, jakże odległe od siebie, łączy retoryka „oblężonej twierdzy”. Stąd być może obecność na wrocławskiej konferencji TV Trwam oraz broszury pochodzącej z biura prasowego Jasnej Góry. Jednak wypełniona niemal po brzegi sala wrocławskiego ”Firleja” potwierdza potrzebę mówienia o chemitrails, mimo że jego zwolennicy nie posiadają twardych dowodów naukowych potwierdzających takie przypuszczenia. Wydaje się również, że zabrakło ekspertów z innych dziedzin, chociażby lotników czy pracowników lotnisk, którzy by zabrali głos w tej sprawie.

Wakcynolodzy znowu załamują ręce nad głupotą Polaków

Polacy zużyli w tym sezonie 2 mln szczepionek przeciw grypie – podaje Zakład Badania Wirusów Grypy w Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego. Rok temu było to 2,5 mln.

– To znaczący spadek, a przecież od lat Polacy należą do narodów, które najrzadziej sięgają po szczepionki przeciw grypie – mówi prof. Lidia Brydak, kierownik Zakładu. – Przy zestawieniu z zeszłoroczną histerią taka postawa jest zdumiewająca. Tegoroczna sezonowa szczepionka zawiera także wirus AH1N1v, czyli świńskiej grypy.

Jaka zeszłoroczna histeria wokół grypy??? Że niby kto robił tę histerię??? Kto histeryzował poza sprzedajnymi mendiami, które dostały „sponsoring” od Big Pharma i „ekspertami”, również przez tę mafię opłacanymi, którzy wieścili ostateczny koniec świata, jeśli się wszyscy natychmiast nie zaszczepimy? Kochana pani profesor, nasz mądry naród bardzo słusznie wypiął się na wszystkich uczonych wakcynologów, doradców „medycznych” i ekspertów od spraw „zdrowia”, dzięki czemu jako jedyny w świecie nie zafundował sobie narkolepsji i paru innych plag egipskich, które były w tej strzykawce. Wy w ogóle wstydu nie macie, jeśli po tym wielkim skandalu, ujawnionym przez Jane Burgermeister śmiecie nas oszukiwać w tak prostacki sposób, wciskając nam również w tym roku to trujące i nie dające się sprzedać gówno, które zalega magazyny.

Jeśli ktoś wątpi, że nasz naród jest mądry, niech czyta dalej:

W Polsce szczepi się 55 osób na każdy tysiąc mieszkańców. W USA: 470 na 1000.

– Wskaźniki są fatalne, ale czego można oczekiwać, skoro nawet pracownicy służby zdrowia, którzy zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia powinni się szczepić, robią to tylko sporadycznie – denerwuje się prof. Brydak.

Urzędnicy rozważali nawet, czy państwo nie powinno kupić szczepionek dla wszystkich pracowników służby zdrowia. Zrezygnowali, bo w ankietach Państwowej Inspekcji Sanitarnej tylko od 7 do 12 proc. pracowników deklarowało, że skorzystałoby ze szczepionki, gdyby była dostępna za darmo.

– Koszt utylizacji niezużytych szczepionek byłby tak wysoki, że przewyższałby korzyści z takiej akcji – twierdzi Jan Bondar, rzecznik głównego inspektora sanitarnego.

Koszt utylizacji niezużytych szczepionek byłby wyższy, niż koszt utraty zdrowia przez cały naród!!! Chcieli UTYLIZOWAĆ tę truciznę wstrzykując ją w nasze ciała!!! Wyszłoby im taniej niż spalić w piecu. Nie mieli litości nawet dla niemowląt, dzieci i kobiet w ciąży.

A szczepionki, nawet nie zakupione przez przychodnie, i tak trzeba będzie utylizować, bo przecież zostały przez Big Pharma wyprodukowane i gdzieś zalegają. Przecież mieli w planach zaszczepić całą ludzkość, choćby siłą i pod lufami, co się wydało, gdy z różnych urzędów wypłynęły tajne dokumenty!

Unia Polsko-Izraelska

Rzepa donosi, że mamy już prawie wspólny rząd z Izraelem:

W Jerozolimie rozpoczęły się wspólne obrady rządów Benjamina Netanjahu i Donalda Tuska

Aż 55 osób liczy oficjalna rządowa delegacja, na czele której Donald Tusk przybył do Izraela.

Cieszymy się wraz z Bartoszewskim:

– Polska to ewenement. Wszystkie liczące się siły polityczne w naszym kraju są życzliwe Izraelowi. Zarówno PO, jak i prawicowe PiS. Przecież świętej pamięci Lech Kaczyński był wielkim przyjacielem państwa żydowskiego – mówi Bartoszewski. – Proszę wskazać inny kraj w Europie, w którym w ostatnim 20-leciu trzech szefów dyplomacji, Meller, Rotfeld i Geremek, było żydowskiego pochodzenia, jeden ma honorowe obywatelstwo Izraela, a obecny ma żonę Żydówkę.

Nie wierzysz, że Polska i Izrael to jeden kraj? No to czytamy dalej:

Polska-Izrael. Wspólne posiedzenie rządów

Premier Donald Tusk oraz ministrowie: obrony, zdrowia, edukacji i spraw zagranicznych są w Izraelu. W Jerozolimie odbędzie się wspólne posiedzenie rządów.

Głównym tematem będą sprawy bezpieczeństwa oraz współpraca wojskowa. Ale będzie też mowa o współpracy gospodarczej, kulturalnej, edukacyjnej i zdrowotnej. (…)

Przed wylotem do Izraela minister Bogdan Klich mówił dziennikarzom, że regularnie spotyka się ze swoim odpowiednikiem Ehudem Barakiem.

Przypomnę więc jeszcze raz:

JA NA NICH NIE GŁOSOWAŁAM! TO NIE JEST MÓJ RZĄD, PREZYDENT ANI MOJA POLITYKA!

Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do tego, czy Polska jest krajem suwerennym, to teraz już będziesz mieć pewność: za polską (o, przepraszam, KOSZERNĄ) żywność płacimy koszerny podatek 0,1% od ceny każdej sprzedanej sztuki. Nasi katoliccy rolnicy bardzo by się pewnie zdziwili, gdyby wiedzieli, że produkują koszerne jedzonko!

PODATEK KOSZERNY

Miłej lektury!

89 komentarzy do “Wiadomości z wariatkowa odcinek 13

 1. Ich już zupełnie popier….. z tymi wybuchami to już psychopatia na całego.

  Mówiliśmy wcześniej o Lucku. Czekałem, czekałem i sie doczekałem (oczywiście na symbolike). Najnowszy teledysk Lady Gagi. Naprawde trzeba już być durnym do n -tej potegi aby nie wierzyć, że „uny” wywalają nam wszystko w symbolice w jej teledyskach. Kiedyś u mnie na blogu napisałem tekst na ten temat i ktoś mnie tam wyśmiał i nazwał psychicznym. No to zobaczmy co jest w najnowszym.

  Na początku odwrócona piramida a później Gagda mówi (szybkie tłumaczenie):

  „To jest manifest matki potwora,
  rząd obcego terytorium w kosmosie (!!!????), narodziny czegoś majestatycznego i magicznego miały miejsce ale to co się urodziło nie było ograniczone, było nieograniczone,(…) to był poczatek nowej rasy, rasy bez granic, wolnej.
  Ale tego samego dnia inne narodziny miały miejsce – narodziny zła.”

  Później odnosi się do tych pierwszych perfekcyjnych narodzin mówiąc: „jak można chronić coś perfekcyjnego bez zła”

  Dalej mamy piosenke która brzmi jak Madonna z końca lat osiemdziesiątych (Madonna ponoć jest wściekła na Gage za bezczelne jej kopiowanie) i uwaga na końcu Gaga bardzo cicho i subtelnie mówi dwa razy – Szatan. Dalej jest pokazana piramida.

  W jej teledyskach mamy satanistyczne odnośniki,spalenia ciał, głowy Bahometa, statki kosmiczne, gwiazdy dawida, piramidy, „puszczanie oka”, gwiezdne wrota, Gage paradująca w zielonym łuskowatym stroju jaszczura, narodziny ludzkości dzieki komuś tam w kosmosie oraz ograniczenie tej ludzkości dzięki komus innemu tam w kosmosie.

  Jeżeli ktoś mi powie, że to przypadek a ja jestem psychiczny bo to tak interpretuje to ja mu powiem, że jest ślepy i jest skończonym idiotą.

  To jest tak jak powiedział Bill Ryan z Project Camelot. Oni „uny” traktuja to jako gre. Dają nam ochłapy informacji, komunikuja sie poprzez symbole. Wiedza jest dostepna ale porozrzucana. Kto jest bystry to zakuma a reszta jak nie myśli to nie ma prawa żyć (zginie na raka od aspartamu albo od powikłań po pandemicznej szczepionce jak ostatnio ludzie w Szwecji). Taki jest ich punkt widzenia, brutalne ale tak ci psychopaci myślą.

  Teledysk Gagi do zobaczenia na wrzucie ,na you tube jeszcze dzisiaj nie było, link na wrzute tutaj, obowiazkowe dla każdego myślącego:
  http://w312.wrzuta.pl/film/8gLKzKK5gJO/lady_gaga_-_born_this_way

 2. No i znowu zadam pytanie: jak oni sobie wyobrażają poskromienie tych wszystkich inteligentnych ludzi, którzy prawidłowo odczytali znaki i nie dali się otruć? Owce będą martwe, a przecież tylko one nadają się na niewolników.

 3. Dobre pytanie. A co zrobi inteligent jak wyłączą mu czipa?, zdechnie z głodu. Jeżeli nie bedzie chciał przyjąć czipa to też zdechnie z głodu bo gotówka będzie wycofana. Przecież taki mają plan wytruć tyle ile się da a reszte zaczipować. Ich chora logika tak funkcjonuje, robimy swoje, nasze plany idą do przodu. Komunikujemy co chcemy zrobić, tam postawimy pomnik i napiszemy jaka mam być populacja, tutaj coś im opowiemy w teledysku albo w jakimś filmie. Wybudujemy kolejny budynek z dziwnymi symbolami itp, itd. Mamy „czyste sumienie” informowaliśmy ich co chcemy zrobić, nie słuchali to ich problem. To jest chore ale oni tak myślą. Bill Ryan rozmawiał z facetem których pracował dla „unych” i on powiedział, że to jest w ich protokole, to jest część ich filozofi, oni muszą te rzeczy komunikować ale w sposób subtelny i oszczędny. Dlatego mamy np: malowidła na lotnisku W Denver w publicznym miejscu. Miliony ludzi rocznie przechodzi obok tego, a ilu ludzi sie nad tym zastanawia? Garstka i oni dobrze o tym wiedzą. Są bezczelni, pewni siebie i się nie boją.

 4. ***********************************

  Przerażający i obleśny jest ten teledysk – gloryfikacja zła wprost, bez niedopowiedzeń…
  Już się nie kryją – to wyraźny przekaz

  A od kiedy ta gotówka ma być wycofana ?

 5. Inteligent nie da sobie wszczepić czipa! Jeszcze na szczęście można żyć poza systemem. Jeśli wyniesiesz się z miasta i założysz legalne, samowystarczalne eko gospodarstwo możesz się uniezależnić żywnościowo. Może będziesz goły, bo nie dasz rady utkać tkanin (może ci zabraknąć ziemi do uprawiania lnu), ale przynajmniej będziesz miał co jeść. Poza tym możliwy jest barter, który zyskuje coraz większą popularność. Ty „wyprodukujesz” coś, czego potrzebuję lub wyświadczysz mi jakąś usługę, a ja zaproponuję coś co tobie może się przydać. A jak nie przyda się tobie, to wymienisz to z kim innym na to, co tobie potrzebne. Wracamy do średniowiecza i handlu wymiennego!

 6. Ten facet co rozmawiał z Billem Ryanem mówił, że „uny” nie trzymają się dat. U nich liczy sie sekwencja wydarzeń, czyli coś postepuje po czymś. Potrafią zmieniać plany. Gotówka może być wycofana za 10, 20 lub 30 lat. Nie ma konkretnej daty wycofania gotówki. Tak samo mówił, że proces depopulacji ma być długi i powolny. Inna sprawa, że zmieniaja plany jak tylko ludzie się w czymś połapią i tak przestali forsować pandemie jak tylko sie zrobił szum wokół sprawy, nagle media przestały o tym gadać. Powiedział też, że 70% informacji w mediach alternatywnych to bzdury a „uny” podobno najbardziej się cieszą jak ludzie słuchają jakiś czanelingów wtedy mają ubaw. Podziemne bazy są budowane bo spodziewają się tego słonecznego promieniowania, nie wiadomo kiedy to będzie ale podobno nie ma to być jakiś wielki problem jak kiedyś wcześniej myśleli. Kataklizm 2012 to bzdura i „uny” grają tą karta strachu. To prawda, że planuja fałszywy atak z kosmosu ale nie ma mają daty kiedy to nastapi. Powiedział też, że ludzkość to „produkt” istot z kosmosu. Ale na wiele pytań nie chciał odpowiedzieć. I jeszcze jedno z GMO to prawda, oni chcą kontrolować żywność na świecie. Jako bezpieczne miejsce do mieszkania i wolne od GMO facet wskazał Brazylie.

  Tutaj jest ten wywiad:

 7. @Astromaria
  No tak masz racje, będą jakieś wiejskie „oazy” wolności. Tylko ja mam problem jestem mieszczuchem, nie nawidze prac ogrodowych.

 8. Praca w ogródku jest bardzo przyjemna i zdrowa. Ja też jestem mieszczuchem, ale kiedy mieszkałam u teściów grzebałam tam w ogródku i byłam cała zachwycona, kiedy rosły mi piękne warzywka. Miałam szczypiorek i zieloną pietruszkę, różne sałaty, groch, fasolkę szparagową i białą, cebulę, czosnek, pomidory, dynie, kukurydzę, truskawki i całe zagony ziół przyprawowych. Jeśli sam nie lubisz grzebać w ziemi, znajdź sobie żonę, którą to bawi. Ty będziesz wnosił do związku swoje umiejętności, a ona swoje. A jak poprosisz permakulturnika (link z boku bloga) o pomoc, to ci zaprojektuje ogród, który sam się będzie uprawiał (no, prawie sam).

 9. Pan mówi całkiem do rzeczy, aczkolwiek trzeba wiedzieć co wyławiać z mediów tzw. alternatywnych.
  W mainstreemie to naprawdę dowiemy się o wieleeeeeeee mniej.
  Uny są za bardzo pewni siebie, żeby się nie okazało ze ich coś mocno zaskoczy…

 10. Tej Gagi nie mogę oglądać, lecz niestety obawiam się;) , że mogą ją oglądać moje wnuki,choć mam taką nadzieję, że rodzice z nimi rozmawiają.
  Co do pracy w ogródku i lubię, nie lubię… Nie lubiłam grzebania w ziemi, nie lubiłam mojego domu, miejsca, środowiska, w którym żyłam, o tym, ze nie lubiłam swojego męża już nie wspomnę.
  I – po wytężonej pracy 😉 nad sobą i ze sobą – polubiłam wszystko w.w.
  I teraz waham się tylko czy to jest już na stałe, czy mi czasem nie przejdzie…;)
  Podobnie, jak temu bacy, co to siedzi przed chałupą i
  myśli:) Drugi baca pyto: Baco, co tak dumocie? a nasz baca na to: Jo nie myślę ino sie wahom. ???
  No, bo my byli z Maryną w ostatnią sobote na zabawie, my se popili, pobili a moją Marynę dwa razy zgwałcili. No i ? No, mówię, że jo się wahom, a moja Maryna chce iść 🙂

 11. ten teledysk przeraził mnie bardziej niż wszystko co dotychczas widziałam… przypomniał mi się odcinek z archiwum x gdzie facet widział jak naprawde wygladął jego szef ( kryjacy sie w swietle), film o gosciu co miał takie okulary że widział ludzi potworami takimi jak w teledysku a takze fragment z adwokata diabła… cos za bardzo to do siebie podobne… jakby meczyło ich ukrywanie się…

 12. Pytajnik napisał/a:
  „film o gosciu co miał takie okulary że widział ludzi potworami takimi jak w teledysku”

  Mnie też te twarze pomalowane na kościotrupy skojarzyły się z tym, co widział bohater filmu „Oni żyją” przez okulary. Dokładnie tak samo wyglądały w tym filmie alieny.

 13. Zgaga z Gułaga…
  Ja pie… Sceny jak z pierwszego Alien’a.
  Mocno poryta.

  Eliszka, widzę że te dowcipy Cię ożywiają ;]
  Ja mam tak, że jak czytam/słyszę kawał z góralami to mi się zaraz Tischner przypomina… 😉

  Tischner na poważnie:
  „Ale klucz wydaje się jasny – kluczem jest praca i jej koncepcja. Miniony czas narzucił społeczeństwu nie tylko określoną strukturę pracy, ale również jej koncepcję: stworzył ogromną ilość pracy iluzorycznej i zmusił do uznania iluzji za pracę autentyczną. W efekcie ludzie się męczą, ale nie pracują. We współczesnym świecie normalnej pracy nie jest pracą zajęcie, które nie rodzi i nie mnoży kapitału, kryterium pracy jest wzrost kapitału.” – myślę więc Eliszko że nimocie powodu sie wahoć (chyba nie spaliłem).
  Góralska prawda za Tishner’em: „Są trzy prawdy: Święta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda.”
  No i to: „Nie wiecie, gdzie jesteście? Dialog w Kościele to dialog dupy z kijem.” – noo, tyż prowda.
  Jego przemyślenia nie zawsze pasowały władzy wyższej w KRK.
  Cytaty za: http://pl.wikiquote.org/wiki/J%C3%B3zef_Tischner

 14. znowu te tagi… ech, nie dość że do spamu/moderacji to znów gdzieś się zgubiłem w łamaniu.

 15. Technologia z teledysku Zgagi.
  Kupiła se Zgaga kalejdoskop z jednym zwierciadełkiem na odpuście WalęwTynkowym a gawiedź sika po nogach że to wielki artyzm.
  I jak tu sobie nie zaparzyć melisy?

 16. Uny wyraźnie dają nam znaki. Pytanie tylko, gdzie można kupić te okulary. A „Kongres futurologiczny” Lema kto czytał??? A Zajdla „Limes inferior”???

 17. Ja czytałam, a do dziś pamiętam Kobyszcze czyli Kontemplator Bytu Szczęsny, chyba tak to szło, od dziecięctwa uwielbiam Lema.

 18. Zajdel to też klasa a Lema to ja już zapomniałem prawie. Czas odgrzebać bo też go uwielbiam ale nie wszystkie jego powieści przeczytałem.

 19. Przede wszystkim, to Syrenka obraża uczucia mężczyzn, bo oni piersi nie mają i mogą zazdrościć. Dlatego radzę: ODRĄBAĆ!

 20. Duke:) święto prowda. nie spaliłeś 😉

  A w tym wywodzie Tischnera można odnaleźć ideę pracy, działania, życia, które sprawiają przyjemność, a to kapitał nad kapitały jest.

  Tischner jest też autorem powiedzonka, że nie zna nikogo kto by stracił wiarę po rozmowie z I sekretarzem Partii /b.PZPR/, natomiast sporo takich, co ją stracili po rozmowie z własnym proboszczem.

 21. Dzis o 23.30 tvn zaczyna emitować serial s.f. V-Goście. Jaszczury z misją „pokojową” na Ziemi – coś w ten deseń.

 22. Widziałem niedawno już pierwsza serie na DVD nieźle zrobiony. Pamiętam jeszcze wersje pierwotną z lat osiemdziesiątych którą oglądałem w podstawówce na kasecie VHS w erze modnych wówczas magnetowidów w Polsce dzięki którym docierało do nas coś z zachodu. Teraz po latach już wiem dlaczego ten serial wywoływał u mnie wielkie emocje. Kilka lat później do ręki trafiły mi pierwsze wydania książek Denikena w Polsce i tak się to wsystko zaczęło.

  W nowej wersji świetnie są pokazane mechanizmy jak się manipuluje opinią publiczną.

  Zapowiedz drugiego sezonu:

  PS. Anna jest bardzo sexy jak na gadzine !!!

 23. Eliszka, ja pierpapier… po takim haśle pewnie go wywalili z Partii… znaczy się z Kościoła ;P
  Tenże wywód Thishnera uzupełnia się nieco z myślą Victor’a Lebow’a tu z lewej. I w ogóle dobrze podsumowuje monetarno-bankowo-giełdową iluzję. Dobrze że nie wszystkim klapki przywarły do oczu na amen.

 24. Astromario, uprzejmie proszę nie kontynuować wywodu dla płci męskiej.
  Jakoś nieswojo się czuję. 😉
  W ogóle gdyby komuś zabrakło klapek na oczy w sklepie to proponuję zakup wiadra na głowę. Może być cebrzyk z drewnianej, surowej i niemalowanej klepki. Zawsze to bliżej natury a i posądzenie o „zakuty łeb” nie grozi.

 25. @ Duke Nukem: dobrze, że nie skojarzyło ci się z Freudem, a tego trochę się bałam, bo mógłbyś pomyśleć, że jestem za odrąbywaniem tego, o co rzekomo mają być zazdrosne kobiety 😛

 26. @Baria

  Takie informacje jak ta o piersiach Syrenki, którą zalinkowałaś, wywołujące przeraźliwe cierpienia moralne muzułmańskich mężczyzn, obrażają moją inteligencję. Gdzie mogę to zgłosić? 😉 Jak nie wiem, jak Wy dajecie radę to wszystko przetrawić. To jest kuźwa taki cyrk, jakiego chyba jeszcze nigdy na Ziemi nie było. Głupota wsiadła na kretyna i jedzie wraz z debilem na osiodłanym idiocie. Czyżby pojawili się właśnie czterej jeźdźcy, a pokaż klipsy? 😀 Czy to już końcówka tego, mało zabawnego filmu, w którym każą nam grać…?

 27. Przeczytałam wszystko, jak leci po lewej stronie ‚ekranu’.
  Wiele przemyśleń znałam, czytałam tu i tam.
  Wynotowałam : „Wszyscy jesteśmy gigantami, wychowywanymi przez pigmejów, którzy nauczyli nas chodzić na mentalnych czworakach”

  i ” Jeśli ktoś żyje z tego, że zwalcza wroga, jest zainteresowany tym, żeby wróg pozostał przy życiu” – chyba Nitsche – tyz prowda

 28. AstroMario, fragment opisu autora pod filmem:
  … Film w prosty sposób pokazuje, dlaczego dwutlenek węgla jest korzystny dla życia na Ziemi.
  Komentarz leminga pod filmem:
  – Dla życia roślin ,nie życia zwierząt.
  Kontra autora filmu do inaczej sprawnych umysłowo:
  – Jak wszyscy wiemy, rozwój szaty roślinnej na ziemi ani trochę nie wpływa na życie zwierząt…

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.