WEZWANIE DO DZIAŁANIA!

Po 30 kwietnia 2011 r. wiele produktów ziołowych i suplementów diety zawierających zioła staną się NIELEGALNE. Stanie się tak z powodu zmian prawnych zachodzących na poziomie europejskim.
Po dniu 30 kwietnia 2011 r. dyrektywa europejska, znana jako dyrektywa dot. tradycyjnych ziołowych produktów leczniczych (THMPD) będzie obowiązywać z cała mocą prawną.
Po tym czasie, TYLKO leki ziołowe, które zostały zarejestrowane w ramach programu rejestracyjnego będą dostępne w całej UE. Dla wielu produktów ziołowych, zwłaszcza tych spoza tradycji europejskich takich jak Ayurveda i tradycyjnej medycyny chińskiej, wymagania systemu rejestracyjnego są niemożliwe do spełnienia lub zbyt kosztowne. Do tej pory praktycznie nie ma ŻADNEGO zarejestrowanego leku ziołowego tych tradycji. Te produkty będą zdelegalizowane po 30 kwietnia 2011 roku.
Zakaz również będzie miał wpływ na zioła lecznicze w suplementach żywnościowych, które są zażywane przez wiele tysięcy ludzi w całej Europie w celu utrzymania zdrowia.
Opracowaliśmy kompleksową strategię potrójnej inicjatywy w rozwiązywaniu tych problemów wraz z naszymi współpracownikami w European Benefyt Foundation.
Pilnie potrzebujemy pomocy ze strony społeczeństwa, lekarzy i firm podczas działań prawnych, które jesteśmy w trakcie przygotowywania. Naszym celem jest rewizja dyrektywy UE (THMPD) w oparciu o fakt, że jest ona nieproporcjonalna, nieprzejrzysta i dyskryminująca.
Musimy zebrać 90 000 funtów szterlingów (102 240 euro) na pokrycie kosztów prawnych w pierwszym etapie rewizji, która odbędzie się w High Court w Londynie. Następnie nasze postępowanie będzie przekazane do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, które będzie wymagało dalszego finansowania.

Prosimy o pomoc w celu poinformowania społeczeństwa o działaniach, które podejmujemy w celu ochrony praw Europejczyków do korzystania z ziół. A jeśli używasz ziół, prosimy o hojną dotację, aby umożliwić nam zebranie funduszy na te wielce potrzebne działania prawne! Adnotacja: ANH nie prowadzi petycji.

Alliance for Natural Health (ANH)
http://www.anh-europe.org/node/3113
Tłumaczenie StopCodex

KAMPANIA W POLSCE
Ze swojej strony Zespół StopCodex zaprasza do wsparcia naszej polskiej akcji.
Razem z Fundacją INCARIA prowadzimy rozmowy z firmami z branży zielarskiej
w sprawie przeprowadzenia oficjalnej kampanii medialno – prawnej w Polsce.
Termin do podjęcia ostatecznych decyzji ws kampanii to 15.03 br.
Niemniej zachęcamy do wsparcia naszych działań już TERAZ.
DZIAŁANIA NA TERAZ
Ważnym jest profesjonalne przetłumaczenie szczegółowych wyjaśnień ws zagrożenia ze strony dyrektywy THMPD, ponieważ krąży wiele niejasności w tej kwestii. Zauważalne również jest niepokojące bagatelizowanie problemu oraz postawa bierności.
Całość tutaj http://stop-thmpd.pl/a/wsparcie.html
i więcej info tutaj:
http://stop-thmpd.pl

52 myśli nt. „WEZWANIE DO DZIAŁANIA!

 1. **********************************************

  CO TO ZA SYSTEM – KTÓRY WSPIERA ŚMIERĆ I ZNISZCZENIE ???
  W KTÓRYM NAUKA I LECZNICTWO UPADŁY JUŻ TAK NISKO, ŻE SŁUŻĄ MAMONIE I ZABIJAJĄ ???
  CO TO ZA SYSTEM, W KTÓRYM WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI NIE ŚCIGA LUDOBÓJCÓW ???
  CO SIĘ DZIEJE Z LUDŹMI ??????
  CZY TAK BYŁO ZAWSZE ???
  CZY TO JAKIŚ SEN ?????
  NAJBARDZIEJ WKURZA MNIE TO, ŻE WŁADZE WIEDZIAŁY O TYM ZBRODNICZYM PROCEDERZE :
  http://bazarmedyczny.wordpress.com/2011/02/24/infekcjologia-wakcynologia-to-sciema-a-wladze-o-tym-wiedza/

  CZŁOWIEK – KTÓRY JUŻ NA POCZĄTKU MARCA 2007 ROKU POWIADOMIŁ PROKURATURĘ W WARSZAWIE – ŻE BĘDZIE AKCJA ZE SZCZEPIONKAMI, ŻE WYMYŚLILI TAMIFLU I INNE GÓWNA – JAKO „LEKI” CHRONIĄCE NAS PRZED NIBY WIRUSAMI – NA ISTNIENIE KTÓRYCH NIE MA DOWODÓW !!!
  TAK SAMO JAK NIE MA DOWODÓW NA ISTNIENIE WIRUSA HIV I NA ZWIĄZEK Z AIDS :
  http://bazarmedyczny.wordpress.com/2011/02/12/aids-naukowe-oszustwo/

  TEN CZŁOWIEK ZOSTAŁ OSTRZEŻONY PRZEZ SWOICH ZNAJOMYCH – BIOCHEMIKÓW I BIOTECHNOLOGÓW Z KILKU KRAJÓW………WIEDZIAŁ CO PISZE……..NIE PISAŁBY TAKICH ZAWIADOMIEŃ DO PROKURATURY RP……………..
  I CO ???????
  I GÓWNO !!!!!!!!

  PODOBNIE GÓWNO – KIEDY TAKIE ZAWIADOMIENIE ZOSTAŁO ZŁOŻONE W NIEMCZECH – SPRAWA ODBYŁA SIĘ W 2001 ROKU – SĘDZIA DOSTAŁ ODPOWIEDŹ OD SPECJALISTY WIRUSOLOGII – ŻE NIE MA ŻADNYCH DOWODÓW NA ISTNIENIE WIRUSÓW !!!!!!!!!!!
  I CO ??????????
  I GÓWNO !!!!!!!!!!!

  BO CZYJ INTERES JEST NAJWAŻNIEJSZY ????????
  BIG PHARMA !!!!!!!!!!!
  I ICH WŁAŚCICIELI Z WALL STREET !!!!!!!!!!!!
  CZYTAJ – W LINKU
  http://bazarmedyczny.wordpress.com/2011/01/22/3/

  TAK JAK GOJÓW WYDYMALI ZA POMOCĄ PSEUDO-EKONOMII, FED I MF, TAK SAMO GOJÓW DYMAJĄ ZA POMOCĄ PSEUDO-MEDYCYNY, CHEMICZNYCH NANO-PSEUDO-LEKÓW, CHIPÓW RFID , WAKCYNOLOGII, INFEKCJOLOGII, BIOTECHNOLOGII, I INNYCH DERYWATÓW I SWATÓW – KTÓRE PROWADZĄ DO RUINY, NĘDZY, ŚMIERCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  LUDZIE – OBUDŹCIE SIĘ !!!!!
  DO JASNEJ CHOLERY – TO JEST DEPOPULACJA NA OSTRO !!!!!!!!!

  ***********************************************************************

 2. Niestety, zbyt wielu ludzi nie ma świadomości tego co się wyprawia, przekręty i oszustwa, dokonywane przez wpływowych i trzymających kasę ,,osobistości”. Emocjonują się wyczerpującymi ich potencjał, tak skutecznie osłabiany przez wszelką chemię w wodzie, ziemi i powietrzu i o zgrozo w pożywieniu, mimo ogromnej liczby, regulacji i rozporządzeń prawnych mających zapewnić nam zdrową i bezpieczną żywność. A wiemy jaka jest! Szanowna Astromario, gdybym pisał tu na tym blogu jakiś czas wcześniej, gdy zacząłem to trawić i rozumieć kilka lat temu co tu się święci w sprawie dostępu do naturalnych środków leczniczych, forsowaniu powszechnego stosowania GMO, najlepiej gdzie się tylko da, (w końcu nauka jest mądrzejsza od natury…), to z pewnością mój post nie przeszedłby cenzury. Jednocześnie cieszę się, że wprawdzie przypadkowo(?) trafiłem na Twój blog, i czytam ludzi którzy myślą tak jak ja i tez to rozumieją. Szkoda tylko że w rzeczywistości należą do mniejszości. Nie ma wyjścia jak informować i jeszcze raz informować. Ale głową muru nie przebijesz w skrajnych przypadkach. Do niektórych już nic nie dociera. Nic sobie nie robią z konsekwencji własnej bierności. Wolą wierzyć w państwo, że ich nakarmi w razie głodu i wyleczy z choroby. Widzimy z jaką skutecznością leczy i w jakim tempie leczenie się zaczyna. Oni mają kasę (wszelkie koncerny, korporacje grające w jednym teamie z władzą). A jak ktoś ma ten jeden argument, to dzisiaj wygrywa w każdej walce przy tak urobionych masach ,,obywateli”.

 3. No cóż, ja też kiedyś miałam bardzo racjonalistyczny ogląd świata, w końcu jestem córką ateisty-racjonalisty. Kiedy czytałam takie rzeczy, jakie dziś sama piszę, to się stukałam w głowę, że to jakieś wariactwo. W końcu się przebudziłam, na szczęście. Ale są tacy, którzy wiernie i niezłomnie trwają przy „naukowej metodzie”, nawet kiedy jest już całkiem pewne, że stoją nad grobem. Tacy się nie cofną, bo wierzą, że tylko nauka leczy. Jedną taką blogerkę właśnie pożegnaliśmy, świeć panie nad jej duszą.

  Gdyby mnie ktoś dziś spytał, jak przekonać człowieka do alternatywnego widzenia świata powiedziałabym, żeby nie przekonywać, lecz namówić, żeby sam sprawdził i naukowo zweryfikował i obalił wszystko co piszę. Niech udowodni, że szczepienia są zdrowe, że GMO jest bezpieczne itp. ale niech nie gada z głowy, lecz niech przyniesie dowody z opracowań naukowych i statystyk.

 4. http://tzmpolska.org/wiedza/czym-jest-ruch-tzm/obecny-system.html
  Wiem Mayu, że uważasz to za utopię (ja też tak myślałem póki nie zdałem sobie sprawy, że Jacque Fresco zaznacza dość delikatnie prawdziwe źródło tego problemu) ale może czas zacząć się temu przyglądać na serio z ostrzem brzytwy…?
  Domyślam się, że sama wiesz to od dawna to co jest zawarte w linku wyżej.
  Więcej skondensowanej informacji jest w obrazkach na dole. Trzeba kliknąć.
  Jeśli system monetarno-bankowy nie jest gwarantem przewagi elit to niech mnie k…a ktoś w końcu naprowadzi gdzie leży pies pogrzebany lub gdzie jest ten pie……y sęk w desce.
  Tymczasem:
  Premierzy Tusk i Netanjahu planują wzmocnienie ścisłych relacji Polski i Izraela
  A jak wygląda wzmacnianie więzi ze strony USraela: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/02/08/znieslawienie-izraelskie-przedpoborowe-wycieczki-do-polski/

 5. Mnie się ta wizja bardzo podoba, ale zawsze pytam: a co zrobimy z psychopatami? Oni tylko kombinują, jak wszystko zepsuć. Jeśli Jacque Fresco jest świadomy ich istnienia i roli w świecie, to OK, będzie umiał postawić tamę ich wyczynom, ale jeśli jest tak prostoduszny, na jakiego wygląda, to może zlekceważyć zagrożenie. A człowiek nieświadom zagrożenia staje się łatwym łupem.

 6. Oczywiście nie uważam technicznych rozwiązań za jedyną prawdę. To jest tylko narzędzie, które może być użyte w dwojaki sposób.
  Kluczem jak wiesz jest świadomość i informacja. Wszelka i weryfikowalna.
  Jeśli coś działa dobrze i nie przynosi złych efektów to warto to dalej badać.
  Byleby by „eksternalizacja kosztów” nie miała miejsca (przerzucanie kosztów na nieświadome społeczeństwo). Paradygmatem nie może być pod niebiosa wynoszona fałszywa efektywność (pieprzona „ekonomia” z jej PKB czyli obrotem kasy na czymkolwiek za wszelką cenę) ale równowaga, stabilność środowiska (które nam daje to co nam jest naprawdę potrzebne od tysięcy, tysięcy lat) z naszym zdrowiem.

 7. Ten projekt mógłby wystartować jako eksperyment. Nie da się go przeforsować jako rozwiązanie dla całej ludzkości, bo „system” do tego nie dopuści. Ale gdyby zebrała się grupa idealistów (na wszelki wypadek z tęgimi prawnikami), to mogliby stworzyć coś na kształt komuny lub „utopii”. No, chyba żeby nastał jakiś „koniec świata” i zaczęła się jakaś nowa era bez psychopatów. Takie rzeczy niby są możliwe, ale trzeba stoczyć dziki bój z politykami i urzędnikami, bo inaczej wystarczy małe potknięcie i sprawa zostanie pogrzebana w atmosferze skandalu.

 8. Wiem, wiem… ale też mnie to męczy.
  Oni nie kombinują jak zepsuć.
  Oni kombinują JAK na tym Zarobić.
  Przy paradygmacie-konsensusie „kasy”, miliony biją się o ten wirtualny środek płatniczy nie bacząc na jego pochodzenie, własność (procent!) i konsekwencje własnych poczynań (emitent, banki komercyjne i giełda a’la „rynek papierów wartościowych”). Dlatego piszę: niewielu jest tych którzy widzą absurd i idiotyzm tego systemu: klatka zamkniętych ludzi którzy skaczą sobie do gardła o ochłapy rzucane im z pańskiego stołu. To są oprocentowane ochłapy!
  Ludzie się biją o coś co jest obarczone olbrzymim długiem z założenia. Nawet bank centralny (do kogo by nie należał Prezes tego banku – nawet śmiać mi się tu nie chce) obarcza swoją emisję zobowiązaniem procentu od używania „krajowej” waluty a co dopiero banki komercyjne, które „generują” kasę na kredyty w 90% z powietrza. Temu co należy się przyjrzeć to:
  – konstytucja danego państwa odnośnie finansowania jego Skarbu Państwa
  – ustawa o działalności (lokalnych) banków komercyjnych.
  Czy coś jeszcze?
  No jasne:
  – preferencje dla WSZELKICH podmiotów (osoby prywatne/fizyczne i prawne).
  Ja napiszę tak: każda preferencja jest ZAPRZECZENIEM równości wobec konstytucyjnego prawa do równości w traktowaniu wobec PRAWA.
  To o jakie do ku..y nędzy PRAWO chodzi?!
  To dlatego UE w…wiła się na Węgry!
  Bo wyrównali podatki dla osób fizycznych z osobami prawnymi. Koniec i kropka – do przemyślenia wszystkim wierzącym w propagandę uprawianą przez KE UE.

 9. … znaczy zrównano podatki korporacyjne (min. CIT) z podatkami od osób fizycznych.
  O tym że podatki od osób fizycznych są o wiele wyższe od korporacyjnych mówi Robert i Kim Kiyosaki. Np. tu: http://www.youtube.com/watch?v=wsckzLbwBdI
  Ale proszę Was … bądźcie krytyczni jak Budda-potępieniec bo:
  – nie wszyscy chcą przedsiębiorcami
  – a Kiyosaki oferuje opłacalniejsze znalezienie się w systemie ale nie walkę z jego NIERÓWNOŚCIĄ i NIESPRAWIEDLIWOŚCIĄ!
  Jest pewien, możliwy do zrealizowania system „utopii” udupiający ten „schemat” z założenia. Prawnego oczywiście. Ale nie napiszę bo sami zobaczycie jak on wygląda. Zobaczcie ku komu Wasza miłość się skłania a zobaczycie wyjście. Niestety np. prawo spadkowe egzekwowane w Urzędach Skarbowych jest na razie nie do podważenia.
  I wiedzcie że to prawo uchwala Sejm i Senat a ew. zatwierdza lub odrzuca PREDZIO swoim vetem. Jeden człowiek.

 10. errata:
  „- nie wszyscy chcą być przedsiębiorcami”
  – bo dlaczego? Nie wszystkim MUSI się CHCIEĆ być przedsiębiorcami a po za tym: po to by napędzać pie……ą „mantrę ekonomistów”: magiczne PKB?

  PKB. Skoro Kolesie od ekonomii twierdzą że PKB nam wzrośnie o 3,8% w 2011 roku a inflacja o 3,4% – to ja się pytam (jak wrzód na dupie) o ile wzrośnie gospodarka NETTO? No ludziska. Od czego są liczone procenty waszych kredytów? Od WASZEGO zysku netto czy od CAŁEJ pożyczonej kwoty brutto? Widzicie tę różnicę?
  Bank ma w dupie wasze zyski. On zarabia NIEZALEŻNIE od tego co zarobicie. Nawet więcej: on zarabia na waszych klientach którzy tak samo siedzą głęboko w du..e TEGO SAMEGO BANKU. Powiem więcej: tego samego SYSTEMU w którym siedzą wszystkie banki na Ziemi. Łącznie z Watykańskim.
  A jeśli spóźnicie się z ratami od kredytu to wam zajmą majątek zastawiony pod wasz kredyt.
  A jeśli Wasz bank „utopi” zbyt dużo w takich zajęciach to ogłosi bankructwo i albo „Państwo” „uratuje” go z Waszych wcześniej zapłaconych podatków (pitolenie o bailout’ach) albo najwyższe banki Świata przejmą jego „majątek” (jako bankruta) czyli wasze zastawione dobra za bezcen. :) – szydera…
  Gońcie się dalej w giełdowe bajki… ciekawe jakie będziecie żreć akcje gdy wam prawdziwego żarcia zabraknie jak kolesie z Wall Street doprowadzą do zapaści rozdymanych „żywnościowych rynków”.

 11. Czy grupa krwi wpływa na poziom agresji u ludzi? – Największe zainteresowanie grupami krwi w Japonii przypada na lata 20 i 30 XX wieku. Była to reakcja na ruch eugenistyczny na Zachodzie.

  W 1931 roku, Furokawa Takeji badał występowanie korelacji między grupą krwi, a typem osobowości. Uważał on, że człowiek jest bardzo prostą istotą i typy osobowości można u niego sprowadzić jedynie do dwóch grup – ludzi dobrych i ludzi złych. Jego zdaniem osoby z grupą krwi A miały łagodny temperament i były typami intelektualistów. Grupa B natomiast charakteryzowała się cechami odwrotnymi. Napisał on książkę pt. „The Study of Temperament through blood type”, w której dokładnie opisał wyniki swoich badań.

  Lata 50 – 70 XX wieku zaowocowały w Japonii największą liczbą badań w dziedzinie psychologii krwi.

  Do rozpowszechnienia zainteresowania tym tematem przyczynił się Masahiko Nomi, dziennikarz japoński[8]. Dzięki swoim artykułom sprawił, że temat psychologii krwi stał się popularny i zdominował wiele dziedzin życia w tym kraju. Zaczęto dzielić dzieci w przedszkolach ze względu na grupę krwi i dla każdej stworzono inny program nauczania. W podaniach o pracę stworzona osobną rubryczkę gdzie trzeba było podać swoją grupę krwi. Werbowano do armii jedynie osoby z grupą krwi, która wydawała się pożądana. Zaczęto nawet pod tym kątem wybierać partnerów – unikano tych z grupą B.

  Masahiko badał w jaki sposób krew wpływa na różne dziedziny życia i stwierdził, że tak jak różne grupy krwi nie pasują do siebie, tak samo osoby z różnymi typami krwi nie będą ze sobą kompatybilne. Napisał na ten temat książkę pt. „Ketsueki-gata de wakaru aisho” (Rozumienie podobieństw/ kompatybilności poprzez grupy krwi), która w 1971 roku stała się bestsellerem. Po jego śmierci kontynuacji badań podjął się jego syn, Toshtaka. Jest on aktywnym działaczem w „Ketsueki-gata Ningen-gaku Kenkyusho” (Humanistycznym Instytucie grup krwi)[9].

  Wiecej: http://www.eioba.pl/a75016/czy_grupa_krwi_wp_ywa_na_poziom_agresji_u_ludzi#ixzz1Exl4h1shhttp://www.eioba.pl/a75016/czy_grupa_krwi_wp_ywa_na_poziom_agresji_u_ludzi

 12. @ Poszukiwacz: ta cała nauka o krwi pachnie mi mocno pseudonauką. Może jestem uprzedzona, ale od początku nie miałam do tego przekonania. Jak to mówią „po owocach ich poznacie” – ani korzenie, ani owoce mi się nie podobają. Jakieś ocenianie, segregowanie ludzi… czym to się różni od „prac naukowych” o inteligencji czarnych – że niby czarni to głąby, bo wczoraj spadli z drzewa, a my to z tego drzewa spadliśmy dawniej, więc jesteśmy mądrzejsi. Zobacz, jakie założenie już na wstępie przyjęły te dziewczyny:

  Pierwszą grupą będą więźniowie skazani prawomocnym wyrokiem za przestępstwa popełnione ze szczególnym okrucieństwem – uważamy, że osoby te będą miały najwyższy poziom agresji i chcemy sprawdzić czy nie przeważa u nich jakaś grupa krwi; zgodnie z postawioną hipotezą były by to grupy B lub 0. Drugą będą osoby ze wsi – wydaje nam się, że osoby te mogą mieć mniejsze hamulce do ukrywania agresji podczas badania. Trzecią osoby mieszkające w mieście z wykształceniem podstawowym lub średnim. Czwartą osoby mieszkające w mieście z wykształceniem wyższym – naszym zdaniem ta grupa będzie miała największą tendencję do ukrywania swojej agresji.

  Czy widzisz, że one wyraźnie mówią o „założonej hipotezie”. One z góry zakładają, że kryminaliści będą mieć określoną grupę krwi, że wieśniacy to prymitywy i chamy, więc będą agresywni, a wielkomiejscy doktorkowie to będą ci dobrzy, mądrzy i światli. I oczywiście łagodni jak te baranki boże.

  To jest to samo, co wygadywali do niedawna genetycy (iniektórzy dalej wygadują, chociaż udowodniono, że to g… prawda) – że to geny rządzą naszym zdrowiem, zachowaniem i wszystkim w ogóle. BZDURA! Obejrzyj sobie najnowszy Zeistgeist, to jest prawdziwa nauka. Ludzie zostają mordercami nie dlatego, że mają złe geny czy złą grupę krwi, lecz dlatego, że w dzieciństwie stali się ofiarami ciężkich przestępstw lub byli naocznymi świadkami morderstwa. Takie badania to czysta eugenika i rasizm swego rodzaju!!! I prowadzą wprost do prześladowań. Już w Japonii selekcjonuje się ludzi na „dobrych” i „złych” z powodu grupy krwi – podział na dobrych i złych przerabialiśmy nie raz i zawsze z tragicznym skutkiem.

  Zakładanie, że ludzie z wyższym wykształceniem nie są agresywni to jakaś kpina z rozumu – wejdź sobie na portal Racjonalista i zobacz, jaka tam panuje atmosfera. Ja tam nie zaglądam, bo ten poziom agresji, nienawiści i dzikiej nietolerancji kojarzy mi się tylko ze świętą inkwizycją. Gołym okiem widać, że dzisiejszą religią jest racjonalizm i tzw. „nauka”.

  Ten cały „naukowy” wstęp o tym, jak to się grupy krwi wykształciły, że ludzie na początku żarli samo mięso, a potem jarzynki – to wersja świata „jak sobie mały Kazio wyobraża” – a gdzie są na to jakiekolwiek dowody?! Nałuka rzekomo opiera się na dowodach – ale tylko wtedy, kiedy jest to dla niej wygodne. Czasem woli opowiadać bajki! To czysta fantazja. Nikt nigdy tego nie udowodnił, ale tego uczy się studentów jak dekalogu – i tu kończy się myślenie.

  Ja mam grupę 0 (cała moja rodzina tak ma), ale jakoś szczęśliwie się nie pozabijaliśmy – jak to możliwe? I z tym mięsożerstwem to też guzik prawda. Od urodzenia nienawidziłam mięsa, nie chciałam go jeść, rzygałam mięsnymi potrawami i z tego powodu moje dzieciństwo było straszne – bo musiałam siedzieć przy stole godzinami, dopóki nie zjem tego zdrowego i pysznego kotlecika, a moi koledzy w tym czasie biegali po podwórku i świetne się bawili. Przeklęty kotlecik… Polowanie wzbudza moją najwyższą odrazę. Moja matka też nienawidziła polowań – też miała grupę 0. Opowiadała, że w dzieciństwie rodzice zabierali ją na polowania i to był dla niej najgorszy horror. Wojna? Też nie dla mnie! Wolę dobrą sałatkę i święty spokój.

 13. ************************************************************

  …”Musimy zebrać 90 000 funtów szterlingów (102 240 euro) na pokrycie kosztów prawnych w pierwszym etapie rewizji, która odbędzie się w High Court w Londynie.”

  ABY URATOWAĆ ŻYCIE POPULACJI – ZMIENIĆ JAKIEŚ PRAWNE PIEPRZONE I MORDERCZE PRZEPISY, WPROWADZONE PO CHAMSKU I BEZ ZGODY OGÓŁU – „MUSIMY” JESZCZE ZA TO ZAPŁACIĆ ??????????????
  PŁACIĆ PRAWNIKOM I SĄDOM – KTÓRE SĄ OPŁACANE Z PODATKÓW ??????????
  PRAWNIKOM KTÓRZY TEŻ SĄ TRUCI PRZEZ TE SUPER-MEGA-CHEMICZNĄ MEDYCYNĘ ???
  Z PODATKÓW PŁACONYCH PRZEZ OWCE – KTÓRE SĄ OSZUKIWANE, I CHCĄ OCHRONIĆ SWOJE ŻYCIE I ZDROWIE – I JESZCZE ZA TĘ OCHRONĘ MUSZĄ PŁACIĆ ???????????????
  HALO – CZY LECI Z NAMI PILOT ???
  CZY PILOT WIE GDZIE LECIMY ???

  TE SĄDY ZAJMUJĄ SIĘ TAKIMI NP SPRAWAMI :
  http://bazarmedyczny.wordpress.com/2011/02/06/jacy-ludzie-%E2%80%93-takie-problemy%E2%80%A6/

  TE SĄDY I TE „WYMIARY SPRAWIEDLIWOŚCI” NA CAŁYM ŚWIECIE MAJĄ OBOWIĄZEK CHRONIĆ ŻYCIE OBYWATELI – BO ZA TO SĄ OPŁACANI Z PODATKÓW TYCH OBYWATELI !!!
  A W SPRAWIE DEPOPULACJI, LUDOBÓJSTWA, OBRONY NASZEGO PRAWA DO ŻYCIA W ZDROWIU – MAMY JESZCZE PŁACIĆ – 90 000 funtów szterlingów (102 240 euro) na pokrycie kosztów prawnych w pierwszym etapie rewizji……………………PRZECIEŻ TO JEST KOLEJNY GESZEFT !!!
  TO JEST KOLEJNY PRZEKRĘT !!!
  LUDZIE – CZY ZNOWU TEGO NIE WIDZICIE ???
  TO POSTĘPOWANIE MUSI BYĆ DARMOWE – BO JEST POSTĘPOWANIEM RATUJĄCYM ŻYCIE CAŁEJ POPULACJI !!!
  JAK MOŻNA ŻĄDAĆ ZA TO OPŁAT ???
  90 000 funtów szterlingów (102 240 euro) na pokrycie kosztów prawnych w pierwszym etapie rewizji – CZYLI ROZUMIEM ŻE BĘDĄ KOLEJNE ETAPY Z JESZCZE WIĘKSZYMI SUMAMI DO OPŁACENIA ???
  TAK SAMO JAK PŁACI SIĘ ZA ODPUSZCZENIE GRZECHÓW I SAKRAMENTY ŚWIĘTE ???
  TAK SAMO JAK SIĘ PŁACI ZA JEDNĄ DAWKĘ SUPER-MEGA-CUDOWNEGO-CHEMICZNEGO LEKU NP 8000 $ ALBO ZA LECZENIE JEDNEGO PACJENTA Z RAKIEM PĘCHERZA – 140 TYSIĘCY DOLARÓW ??? JAK WYLICZYLI AMERYKANIE – TO NAJDROŻSZY NOWOTÓWÓR DO LECZENIA, A TO SA WYLICZENIA BEZ KOSZTÓW LECZENIA POWIKŁAŃ………………………………………………
  OK – ROZUMIEM – GESZEFTY DOTYCZĄ RÓŻNYCH DZIAŁÓW ŻYCIA…………
  ALE TO JUŻ JEST ORDYNARNE PRZEGIĘCIE !!!
  NIKT TEGO NIE WIDZI ???
  HALO – ZIEMIA – CZY TO ZIEMIA ???
  CZY MOŻE TO INNA PLANETA ODMÓŻDŻONYCH ZOOMBIE ???

  ********************************************************************************

 14. @ bazarmedyczny: a czy ty aby na pewno wiesz, co tu głosisz? Po czyjej stronie jesteś? Owszem, przeróżne instytucje mają obowiązek stać na straży naszego zdrowia i życia – ALE NIE STOJĄ! Wręcz przeciwnie, stoją po stronie przeciwnej i za nasze podatki nas trują i mordują. I ty nawołujesz do tego, żeby zdać się na ich opiekę, bo one wzięły nasze pieniądze? Mamy nic nie robić i czekać, aż ci kryminaliści poczują wyrzuty sumienia i zaczną robić, co do nich należy? CHYBA ŻARTUJESZ???

  Jak będziemy tak czekać, to się doczekamy – ale tylko tego, że nas do reszty eksterminują.

  Nie mamy innego wyjścia, jak opłacić niezależnych prawników. Płacisz i wymagasz. Racja nie jest po stronie tego, kto ma rację, lecz po stronie tego, kto lepiej szczeka – a to duuuużo kosztuje. Wiem, wiem, już słyszę te głosy oburzenia, że to upadek prawa i że ja to popieram. Nie, nie popieram, ale TAKIE JEST ŻYCIE. Żyjemy w czasach totalnego upadku prawa, moralności i cywilizacji, więc musimy stosować metody, które nas uratują, nawet jeśli to oznacza przyjęcie zasad gry przeciwnika. Jeśli tego nie zrobimy, oni nas pokonają. Oni grają skutecznie i w dupie mają prawo. Jeśli my zawsze będziemy tacy czyści i cnotliwi, to zostanie po nas tylko kupka szkieletów na spalonej ziemi.

  A co do srania kotów – nie odwracaj naszej uwagi od spraw ważnych na tematy poboczne. Srającymi kotami zajmują się sądy cywilne i każda ze stron zaangażowanych w te sprawy płaci swoim prawnikom. Te sądy są od tego, a te firmy mogą się procesować do woli, jeśli je na to stać. Moje zdrowie od tego nie zależy. To nie jest sąd, który będzie wydawał wyrok w sprawie Codex Alimentarius czy innych spraw ważnych dla całej ludzkości. Moje koty srają w żwirek z drewna i nie zamierzam go zmieniać, nawet jeśli sąd uzna, że inny jest lepszy.

 15. Pingback: WEZWANIE DO DZIAŁANIA! « Dziennik gajowego Maruchy

 16. @Bazar

  Przeginasz… Zarówno z formą, jak i treścią…
  Czy nie lepiej w kilku, zwięzłych słowach zainteresować nas swoimi przemyśleniami i odesłać na Twój blog po więcej informacji, a nie walić nam po gałach tymi kulfonami i dramatycznym sposobem wypowiedzi? Wprowadzasz zamęt i tyle. Jak widzę Twój kolejny komentarz, pod jakąś notką, to mi się odechciewa czytać…

 17. *********************************

  ad 15
  @ Logopedant

  znowu zero merytoryki…
  zero argumentów na temat…

  to nie czytaj – nie ma przymusu
  po design – wchodź na strony o design

  jak wchodzę na takie strony ” o design” gdzie tak namiętnie i wytrwale nawija się o „design” , o muzyce koreańskiej itp…….ale zupełnie nie widzi się dramatu codziennego życia np design w lecznictwie i design w medycynie… że o design wojnach o pokój, już nie wspominam – to wiem co mam myśleć o takich autorach – którzy tylko widzą na swoich monitorach kulfony i słyszą krzyk capslook’a ………i leczą się u chemicznego lekarza…

  …”przeginasz z treścią ” – zrób sobie wycieczkę na oddziały onkologii, hematologii, hospicja – to dopiero zobaczysz przegięcie – mówisz jak Anitka…szkoda słów – real jest lepszy

  …”w kilku, zwięzłych słowach zainteresować nas swoimi przemyśleniami” to można designem w mainstream – pismo obrazkowe o celebrytach…

  wystarczy mi, że mam pozytywny feedback z innych stron – są też ludzie którzy doceniają moją prace i ryzyko przeze mnie ponoszone

  ***************************************************************

 18. @ bazarmedyczny: nie obrażaj się, bo nikt ci tu na złość nie robi. Zrozum, że jeśli chcesz być wiarygodna, to musisz prezentować się profesjonalnie. Tak jak lekarz nie może przyjmować pacjentów w stroju hydraulika, a prawnik nie powinien urzędować w kancelarii w hawajskiej koszuli i krótkich spodenkach, tak strona o medycynie nie może wyglądać jak dzieło zwariowanej nastolatki. Pomyśl – ktoś zagląda do ciebie pierwszy raz, nie mając pojęcia, kim jesteś i widzi takie różnokolorowe woły, całe rzędy wykrzykników, kropek, linii zajmujących 2,5 wiersza – co sobie pomyśli? Twoje teksty powinny robić profesjonalne wrażenie, w przeciwnym wypadku trafisz ze swoim przekazem tylko do wąskiej grupy osób, które wiedzą z innych źródeł, że masz dobrze w głowie. Myślisz, że jakaś ofiara onkologii lub mieszkaniec hospicjum poczułby się poważnie potraktowany czytając w takiej formie prawdę o medycynie, która go wykończyła?

 19. @Astromaria

  I co się dziwisz? Ludzie cały czas szukają pełnego wzoru na życie. Część podpowiedzi dają mendia, część „autorytety”, gadające głowy i nałka. Dostajesz gotowe oprogramowanie i instalujesz od urodzenia… Wszyscy poszukują rozwiązań dla siebie, ale poza sobą, nie szukając we wnętrzu, tak, aby za wszelkie niepowodzenia obwinić geny i grupę krwi… To takie proste. Badania, czy raczej ich wyniki, które oceniałyby którąś z grup krwi, jako bardziej agresywną, byłyby silną sugestią, jak okłamywanie ludzi, że są w jakiejś grupie ryzyka na zachorowanie na raka. Takie walenie podprogowe i zaszczepianie poglądów, rzekomo zgodnych z nauką. Ale jaką nauką? Każdy jest kowalem własnego losu. Ja to wiem, Ty to wiesz, ale co z innymi…? Inni myślą, że rak to nieuleczalna choroba. Ech…

 20. @ Astromaria – Czy grupa krwi wpływa na poziom agresji u ludzi? – Moim skromnym zdaniem coś w tym musi być. Azja [ Kaukaz Aszkenazy ]grupa krwi B. Tam gdzie pojawiali się Aszkenazy, to upadały całe cywilizacje. Nasza cywilizacja, też chyli się ku upadkowi.Przejęli naszych ojców ziemie, przejęli całe ich majątki,przejęli herby rodowe, przejęli majątek Polski, oraz przejmują jej tożsamość, aż w końcu przejęli nasze nazwiska [ genealogia prawdę ci powie ]Kim lub czym jest Naród lub osoba bez tożsamości?

 21. Dobre! Ja mam grupę B (@Poszukiwacz: no to wydało się, po kim ;-))
  I jeszcze MC w Skorpionie, hehe :P
  No tak, karierę robię po trupach, jestem potwornie agresywna i cichaczem realizuję się jako seryjna morderczyni ;-))))
  Lubię te „krwawe” teorie…

 22. Od paru wieków tzw. „naukowcy” szukają sposobu, żeby jednoznacznie określić cechy, po których można poznać złego i dobrego. Szukano w budowie czaszki (źli mieli mieć jakieś zgrubienia), w typie budowy ciała (krępi mieli być prostakami), w gwiazdach (złe Skorpiony i dobre Rybki), w genach i we krwi. Pomysłów było (i jest nadal) mnóstwo. Na szczęście żadnych korelacji nie znaleziono. Strach pomyśleć, co by było, gdyby nagle ktoś ogłosił, że całe zło jest w grupie krwi… wybiliby wszystkich jej posiadaczy? Strach się bać, że kiedyś pojawi się jakiś „naukowo nawiedzony” Hitler i rzuci takie hasło. A na razie obejrzyj sobie poszukiwaczu film „Niebieskoocy”.

 23. Prawdopodobnie Hitler z pochodzenia Aszkenzy z grupa krwi B.

 24. @Poszukiwacz,to wg mnie są wyssane z palca bzdury.W mojej rodzinie dominuje grupa B i jak prześledzę jej losy,to rzuca się w oczy zupełnie przeciwny obraz,najczęściej byli to ludzie bardzo przenikliwi,nade wszystko kochający Polskę,w imię jej wolności oddawali swoje najlepsze majątki i dobra.Ta nagonka na grupy”B” i „0” może brać się stąd,że to ludzie nie dający sobie dmuchać w przysłowiową kaszę ,więc niebezpieczni.Jeśli zajdzie taka potrzeba w imię czegoś w co wierzą,prawdy gotowi są postawić na szali dużo ,o ile nie wszystko.Innymi słowy „wojowników” nie tak łatwo zniewolić,choć nie oznacza to,że są oni agresywni bardziej niż inni.

 25. *******************************

  Supreme Court Prohibits Lawsuits For Vaccine Side Effects

  Airing Date. Feb.23, 2011

  KOMENTARZE POD FILMEM :
  .

  This lady is full of it.

  She is just parroting the big pharma lies encouraged by globalist eugenics ideology.

  A brain washed drone with letters after her name.

  This is not good news.
  .

  behavior treatment makes a difference my ass

  if it’s true these vaccines have mercury you’re fucked

  mercury not only prevents healthy synapses from being created but also

  rapidly degrades healthily active synapses in the brain.

  if you search around you can find videos of this phenomena take place under a microscope.

  .
  This makes me angry. To hell with those fat pocket, paid off, judges. So now we have seen H1N1, bird flu, swine flu, whats next, Imacompletfuckinidiot flu! I better go get my vaccine so I stay healthy. BAAAAAAAA! To hell with them.
  .

  A little filth in your diet is the key to a good immune system :) Has anyone ever gotten a computer virus, and the creator of that virus wants to sell you a cure? Who knows what to think anymore..I feel fine..so no needle please…

  http://revolutionarypolitics.tv/video/viewVideo.php?video_id=14108&title=supreme-court-prohibits-lawsuits-for-vaccine-side-effects

  .

 26. Wywody na temat agresji zależnie od grupy krwi są dla mnie tak samo wiarygodne, jak teorie nazistów o kształcie czaszki i w związku z tym odpowiednią klasyfikacją ludzi. Dziwne, że badanie prowadzili Japończycy i do takich wniosków doszli, bo z tego co czytałam w mądrych książkach wśród rasy żółtej dominująca jest grupa B.

 27. ***************************************************

  kolejne przegięcie ? treści nad formą ? formy nad treścią ?

  *****************************************************************

  masowa produkcja marichuany przez big pharma bedzie dozwolona dla robienia interesu pod tytułem – np leczenie ADHD
  FDA ROZPATRUJE JUŻ 4 PETYCJE OD FIRM Z PROŚBĄ O POZWOLENIE NA SPRZEDAŻ MARICHUANY W KAPSUŁKACH JAKO LEKU…

  http://www.naturalnews.com/031489_DEA_legalized_marijuana.html

  DEA to legalize marijuana chemical for Big Pharma but keep it a crime for everyone else

  Thursday, February 24, 2011

  (NaturalNews) Have no illusions about the true nature of the so-called „War on Drugs” and the actions of the DEA. The War on Drugs has always been about protecting the profits of the drug companies which have a long and well-documented history of copying street drugs, repackaging them as „medications” and selling them to children as FDA-approved drugs (see below).

  Today, yet another example emerges as the DEA moves to legalize THC in Big Pharma’s pills while simultaneously making it illegal for anyone else to grow, sell or possess THC. The DEA, you see, is working to change the classification of THC from a schedule I substance (like street heroin) to a schedule III drug (pharmaceuticals). So if Big Pharma grows its own marijuana plants, extracts the THC and puts it into a „pot pill,” those pills will be perfectly legal. They’re already FDA approved, actually, when made with the synthetic version of THC.

  But if a guy grows the very same chemical in his backyard, then extracts THC from those plants — even for his own personal use — suddenly he’s guilty of committing a federal crime and will likely be subjected to an armed raid by DEA agents.

  The DEA answers to its pharma slave masters
  Why would the DEA decide to legalize THC only for pharmaceutical companies? Well, because Big Pharma requested it, of course! As the DEA says on the subject:

  „The DEA has received four petitions from companies that have products that are currently the subject of ANDAs (abbreviated new drug applications) under review by the FDA. …While the petitioners cite that their generic products are bioequivalent to Marinol, their products do not meet schedule III current definition provided above. Therefore, these firms have requested that 21 CFR 1308.13(g)(1) be expanded to include naturally derived or synthetically produced dronabinol.”

  You can read it all at the DEA’s own website: http://www.deadiversion.usdoj.gov/f

  The DEA goes on to say:

  „This proposed action expands the schedule III listing to include formulations having naturally-derived dronabinol and products encapsulated in hard gelatin capsules. This would have the effect of transferring the FDA-approved versions of such generic Marinol[supreg] products from schedule I to schedule III.”

  Just so you can make total sense of this, the DEA’s loopy logic is that since Marinol (an FDA-approved synthetic THC drug) is already recognized as a pharmaceutical, the DEA is saying that other generic drugs containing natural THC from marijuana plants can also be recognized as a pharmaceutical. What they fail to recognize is that even the synthetic THC is, of course, based on natural THC grown in marijuana plants!

  It’s classic Big Government pseudoscientific quackery: Only „synthetic” chemicals are considered authoritative, even when those synthetics were stolen from nature in the first place.

  Your doctor is your new dealer
  So now, thanks to the DEA and its twisted position on THC, your doctor is now your dealer and Big Pharma steps in to take over the manufacturing and distribution of drugs that have traditionally been handled by street criminals and Mexican drug gangs. That’s what this was always about of course: Big Pharma taking over the drug trade, using its own private gang of armed enforcers known as DEA agents.

  It’s a lot like Mexico, in fact: Armed enforcers, drug profits, turf wars… except in the U.S., it’s all „legal” under the monopolistic protection of the FDA — an agency that has always sought to protect Big Pharma’s market monopolies.

  What’s astonishing about all this is the DEA’s insanity in saying that the very same chemical can be legal for corporations to sell you but illegal for you to grow yourself using a natural plant. THC is THC, after all, and if this chemical is so „incredibly dangerous” that the DEA must throw people in prison for daring to grow it, possess it or sell it, why is it suddenly okay for corporations to do the exact same thing?

  You already know the answer: The DEA’s position on marijuana and hemp has always been based on the king of warped logic you only get if you’re smoking crack.

  The DEA becomes armed enforcement branch of Big Pharma
  The real job of the DEA, you see, is not to protect people from dangerous drugs, but rather to protect the profits of Big Pharma by shooting, arresting or otherwise destroying anything that competes with Big Pharma. Namely, street dealers of marijuana.

  It’s not the first time the DEA has done this, of course. Drugs that used to be sold on the street as „speed” are now FDA-approved pharmaceutical medications for ADHD — and they’re being prescribed to children by the tens of millions!

  Every successful drug operation needs henchmen who run around with guns eliminating the competition. In a drug gang, that used to be the job of „Frankie” back in the Sicilian mob days. But today, with Big Pharma, it’s the job of the DEA.

  Hilariously, this announcement by the DEA was posted by their „Office of Diversion Control” (http://www.deadiversion.usdoj.gov/f…). For once, they’re honest: It is a diversion! A diversion to prevent people from realizing the truth about the DEA, the War on Drugs and the pharmaceutical industry.

  Because the DEA, of course, is the armed enforcement division of Big Pharma. It works hand in hand with the FDA, of course: The FDA legalizes Big Pharma drug dealing, and the DEA targets the competition for elimination. It’s a bang-up job, a real one-two punch to protect the world’s largest drug dealers of all… the drug companies themselves.

  I wonder how long it will take before a few DEA agents will wake up and realize they are the armed mercs working for their corporate slave masters known as the pharmaceutical companies?

  The real criminals, you see, are not the joint-smoking hippies getting high in their basements but rather the Big Pharma CEOs whose entire careers are dedicated to addicting people to their patented, FDA-approved pharmaceuticals… even when they’re the exact same chemicals the DEA claims are „illegal drugs” on the street.

  Read more about the DEA legalizing THC for Big Pharma:

  http://blog.norml.org/2011/02/10/da
  http://dailycaller.com/2011/02/10/i
  http://www.alternet.org/drugs/15000
  http://www.rawstory.com/rs/2011/02/

 28. **********************************************

  ANH challenge to EU threat to traditional herbs

  E.U. = Nazi origins! We’ll need to put ALL of them in jail otherwise they will come back…

  Soon they will forbid, to be in the sun, drinking water, etc,
  For them is better to drink cola, and eat medicine!

  This is as CORRUPT as it gets, its not about making things safe its about big pharma keeping control of the industry when western FDA medicines kill more people than herbs and alternatives will EVER harm people.
  WAKE UP to the EU conspiracy of global control and ,yes GENOCIDE !
  people need to wake up. we are heading for a scary world Nazi EU control grid.
  AND WESTERN MEDICINE SIDE EFFECTS ARE ABUNDANT, (NOT RARE )!

  Folks I suggest in the U.K. you check into Rutland Biodynamics and note; „We remain the only practitioners’ herb farm with adequate quality assurance to be licensed by the MHRA as a manufacturer under the European Directive on Traditional Herbal Medicine. (2004/24/EC)”. I would also suggest you watch this video for truth on the E.U. dark side; v=Jug-W-DKcms You can be sure a real pandemic will be put out next time once the herbal medicines are banned, I assure you of this.Swine was a dummy run.

  Obviously you have not seen the amount of clinical scientific data in China which is quite extensive. Anyway why do you trump science when its really hindered man for many years wether it be poisons from chemicals or electro-smog etc? Do you realise that pharmaceutical drugs kill up to 300,000 people a year in the U.S? How many herbal medicines killed any in the U.S. last year? Also if you find one please check their drug intake history. WAKE UP or are you from the PHARMA!

 29. Poszukiwacz odgrzebał jakieś zaprzeszłe nałkowe ślepe uliczki, mity, które już dawno się zdezaktualizowały.
  Fizyka kwantowa – też przecież nauka – od kilku lat publikuje wyniki swoich badań, biochemia komórkowa również, i w obu tych dziedzinach udowodniono, że to NIE geny rządzą człowiekiem, lecz program wtłoczony do jego mózgu z otoczenia (czyli przez środowisko, w którym rośnie, przebywa, edukuje się itp.). I ten program, tj. PRZEKONANIA, modyfikuje całą genetykę człowieka, aby była dostosowana do jego przekonań! Jest na odwrót, niż do tej pory wciskała nam nałka i wszystkie systemy edukacyjno-wychowawcze.
  Parę miesięcy temu mieliśmy w tym blogu rewelacyjne materiały, w których dr Bruce Lipton udowadniał to wszystko, co w paru zdaniach wyżej streściłam: „Żyjąca matryca”, „Tam, gdzie się spotyka umysł z materią”. Można odszukać je w Archiwum, albo na blogu „ProjektAsymetria”.
  Zakładam, że przynajmniej część gości AstroMarii zna ten temat, więc warto utrzymywać to w pamięci.
  Jednak pewnie nieprędko oficjalna nałka ogłosi oraz powszechna opinia zakoduje w swoich głowach, że to nie geny decydują o wszystkim. Przecież wygodniej jest zwalać niepowodzenia medycyny i wszelkie inne indolencje na defekty genetyczne – nieprawdaż? – niż przyjąć do wiadomości FAKT, że to my sami odpowiadamy za stan i jakość naszych genów.

 30. Nordzom, dobrze że piszesz o pracy Bruce’a Lipton’a.
  „Przecież wygodniej jest zwalać niepowodzenia medycyny i wszelkie inne indolencje na defekty genetyczne – nieprawdaż? – niż przyjąć do wiadomości FAKT, że to my sami odpowiadamy za stan i jakość naszych genów.” – Tu chyba nie chodzi tylko o „nieświadome” niepowodzenia medycyny. Te jako takie są raczej wbudowane w system „opieki” skoro prawdziwym paradygmatem nie jest zdrowie pacjentów ale ustawiczne rżnięcie z nich kasy. Powiem więcej: raczej chodzi o to abyśmy nie byli świadomi tego że mamy wielki mentalny wpływ na własne i członków naszej rodziny zdrowie.
  Efekt wpływu środowiska fizycznego i mentalnego na „ekspresję genową” (jak to będzie po ludzku? – programowanie? odpowiedź genów?) poruszyli również: profesor Robert Sapolsky z Uniwesytetu Stanford, dr Gabor Mate, emerytowany profesor Richard Wilkinson z Uniwersytetu Nottingham oraz dr James Gilligan ze Szkoły Medycznej w Harvardzie w najnowszym Zeitgeist Moving Forward od miejsca 9m10s.

 31. Gdzieś tu pisałam o rodzince pokazywanej niedawno na Discovery. Wszyscy chorzy na serce, w młodości powala ich zawał. W drugiej rodzince wszyscy mają cukrzycę. To są święte krowy mediów, bo media i lekarze robią z nich ofiary genów. Oni są genetycznie chorzy, oni są nieuleczalni, oni potrzebują kompleksowej pomocy medycyny. Trzeba im wstawić rozrusznik, bypassy, w końcu dać przeszczep – dojna krowa do końca życia. Ci z cukrzycą potrzebują insuliny, butów na cukrzycową stopę, opieki okulistycznej, chirurgów i cudów – wszystko w naszej ofercie. Czy ci ludzie są jacyś nienormalni, że w to wierzą?

 32. @AstroMario
  – tak, niestety – ci ludzie w to WIERZĄ (że geny decydują o wszystkim) i to jest przekonanie powszechne…
  To jest jeden z aspektów letargu lemingów.
  Może przebudzenie setnej małpy obnaży i ten destrukcyjny program.

 33. oj, nie słyszeliście powiedzonka … „taką mnie Boziu stworzyłeś i taką mnie masz”
  Pokoleniowo to tylko głupota może się przekładać i kontynuować, acz Bozia dała rozum i serce i warto by było je użyć samodzielnie a nie dziedziczyć po mamusi i tatusiu, szkółkach i środowiskowych zwyczajach i obyczajach.I nie chodzi o tradycje ludowe, żeby było jasne, bo można się nimi pobawić.
  O Matko kochana, a tych polemik;) na temat grup krwi to nawet nie chce mi się „studiować”;)

 34. https://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/2011/02/25/wezwanie-do-dzialania/

  Komentarz własny:

  Z dużymi oporami wkleiłem powyższy apel. Biorą się one z tego powodu, iż już od dawna nie wierzę, że podobne apele, podpisane nawet przez miliony ludzi, cokolwiek są w stanie zmienić. Kiedyś podpisywałem wiele apeli i petycji. Zauważyłem jednak, że jeśli adresatami takich niepoprawnych i niepokornych apeli są nadzorcy polskiego baraczku Unii, bądź nadzorcy Unii Jewropejskiej, apele te są przez nich po prostu IGNOROWANE. Gdybyśmy zbierali podpisy pod słusznym, a jeszcze lepiej – pod jedynie słusznym – apelem, np. o budowę pomnika, powiedzmy, takiego szumowiny Geremka, to nawet przy kilku podpisach „władza” zareagowałaby pozytywnie.

  Powyższy apel dotyczy jednego z kluczowych przedsięwzięć depopulacyjnych ideologów NWO. Ale przecież nie po to pracowano nad nim ciężko latami, pod parasolem WHO (światowej organizacji chorób i depopulacji) oraz FAO (światowej organizacji depopulacji głodem), aby ustępować od tego zbrodniczego projektu pod naciskiem podpisów zainteresowanych-depopulowanych Gojów. Nawet, jak podpiszą się ich miliony.

  Nadzorcy żydolandii nr 3 jak i Unii Jewropejskiej wiedzą o jednym – dokąd Goje podpisują petycje czy apele, dotąd nie grozi nadzorcom niebezpieczeństwo. Dokąd bowiem Goje są przekonani, że fasadowa demo(n)kracja funkcjonuje tak, jak żydomedia o tym głoszą, dotąd będą Goje podpisywać kolejne i kolejne apele. Z nadzieją, że być może tym razem nareszcie „władza” łaskawie zareaguje. Kiedyś przyjdzie naturalnie taki moment, że Goje się zorientują, iż są robieni w bambuko, że „demokracja” zachodnia to fikcja i pic na wodę, ale wtedy będzie dla nich już najprawdopodobniej za późno na ratunek.

  Dlatego nadzorcy cieszą się, kiedy Goje „walczą” o ich prawa podpisując kolejny, setny, tysięczny apel…

  Ale dlatego właśnie ja pod tym apelem się nie podpisuję.

  Szkoda (nomem omen) zachodu…

  Poliszynel

  ps.

  Nie zapominajmy, że mechanizmy „demokratyczne” wymyślono nie po to, abyśmy my z nich korzystali. Te mechanizmy służyć mają IM!

  Podam konkretny przykład – najbardziej demokratyczną formą podejmowania decyzji jest referendum. Irlandia odrzuciła w referendum traktat lizboński. Ponieważ zagłosowała niesłusznie, zmuszono ją nielegalnie, łamiąc prawo, do ponownego „referendum”, w którym zastosowano na wsjakij słuczaj znaną technikę – nie ważne kto i jak głosował – ważne kto głosy „liczył”. W ten oto obnażający dyktatorskie i nielegalne metody Brukseli sposób „demokratycznie” traktat lizboński narzucono jewropejskim Gojom.

  Wracając do apeli i petycji…

  Podejrzewam, że wiele apeli i petycji puszczanych jest w obieg celowo. Istotnym ich celem jest spuszczanie pary z kotła. Niejeden sygnatariusz, po podpisaniu apelu czy petycji jest już spokojniejszy. Swój obowiązek obywatelski wypełnił, podpisał się, walczy!

  A więc może spokojnie iść spać.

  A za tydzień czy za dwa podpisze kolejny apel, kolejną petycję…

  I znów będzie spokojniejszy…

 35. @Poliszynel

  Masz cholerną rację. To teatrzyk. Podpisanie petycji uspokaja, podobnie jak wysłanie sms’a na ratunek choremu dziecku, które patrzy z ekranu tv dramatycznym wzrokiem. Obowiązek spełniony i niech się dzieje co chce. Ja przecież pomagam i mam taką zajebistą empatię. Ech…

  @Astromaria
  Wcięło mój wczorajszy, wieczorny komentarz do bazaru medycznego. WordPress kompletnie oszalał, czy co?

 36. Dziwna sprawa… Czytałam w nocy ten komentarz (albo już zwariowałam).
  Przed chwilą wpadł mi w łapy wywiad z Mariuszem Łapińskim („NIE” 8/2011 „Kciuk, który nie leczy”), byłym ministrem zdrowia (jednym z nielicznych, którzy żyją…).
  Wiedzieliście, ze ten lekarz propaguje ziołolecznictwo, a jako minister powołał Radę ds. niekonwencjonalnych Metod Leczenia (odwołaną po jego odejściu).
  [cytat:]
  – Podobno się Pan zmienił: nie jada mięsa, nie pali tytoniu i nie pije wódki. Znajomi się o pana niepokoją…
  – W moim wieku staram się już nie przesadzać, choć miałem do tego skłonności. A moje zmiany zaczęły się od tego, że przeczytałem książkę Capry „Tao fizyki”, zapoznałem się też z teorią bioelektroniczną prof. Sedlaka. Zainteresowała mnie fizyka kwantowa i pola elektromagnetyczne komórek. Czyli energia organizmów i jej przemiany. Nie opowiadam o tym jeszcze moim studentom, ale przygotowuję dwa duże projekty naukowe na ten temat. Zresztą zanim zacząłem studiować medycynę, studiowałem fizykę, w tym kwantową.”

  Nie miałam o tym pojęcia. Chyba się bliżej zainteresuję jego działalnością…

  Jeszcze drugi cytat: „Leki chemiczne należy brać w stanach ostrych, natomiast ziołami wyleczyć można stany przewlekłe. To trwa, ale jest według mnie znacznie zdrowsze.”

  Może go nie spalą na stosie za te słowa?

  Zanim ktoś mi przywali, że cytuję pismo Urbana, przypominam, że np. o chemtrails pierwsi pisali dziennikarze bodajże „Naszego Dziennika” (jeśli to nie oni , popraw mnie, Astromario. Na pewno był to pismo katolickie). Mamy mózg, więc chyba nie uprzedzamy się do źródła, jeśli podaje ważne i cenne informacje? ;-)

 37. @ Poliszynel: ja to wiem, ale… kiedyś, dawno temu w Zachodniej Europie… brzmi jak bajka, ale to kiedyś pomagało. Zawsze trzeba było walczyć, co trwało latami, ale w końcu jakoś się udawało. Przecież pozwolenie na leczenie homeopatyczne czy inne metody medycyny naturalnej, z których cieszą się ludzie zachodu tak właśnie były wywalczone. Uny nie dały tego ludziom z miłości, lecz dlatego, że ludzie z uporem o to walczyli. Ja wiem, teraz jest inaczej(czytaj: gorzej). Ale skoro petycja nie pomogła, zaczyna się zbieranie kasy na prawników. To już nie jest odfajkowanie haczyka na papierze, teraz zaczyna się prawdziwa walka. Mam nadzieję, że sądy są jeszcze niezawisłe, chociaż z tymi s…synami nic nie wiadomo. Skoro zdołali obsadzić swoimi FDA i WHO, to i z sędziami mogą zrobić to samo. Tego właśnie obawia się dr Rath.

  @ Steinbock: my tu jesteśmy za, a nawet przeciw. Nie czytujemy prasy wyłącznie prawicowej czy lewicowej (podział jak wiadomo jest fikcją), lecz jedną i drugą, bo tylko tak możemy się dowiedzieć co jest grane.

  @ TheEndi: nie wiem o jaki komentarz ci chodzi, ale jeśli go tu nie widzisz, to on w ogóle przepadł, właśnie przed chwilą zrobiłam przegląd spamu i tam nic nie ma.

  A tak na marginesie – już dawno miałam to napisać… narzucono nam tak nieludzkie warunki w tej „grze”, że właściwie nie da się jej wygrać. Oni mają w swoich rękach wszystko: władzę, media, policje, armie, technikę, banki i żywność, a my mamy gołe ręce. I tylko (jeszcze) wolny Internet, z którego niektórzy i tak nie chcą korzystać, bo dali sobie wmówić, że to śmietnik i bezwartościowy wynalazek.

 38. @Astromaria

  No, to trudno, choć dziwne, bo najpierw wpadł do moderacji, więc musiałaś go zatwierdzić. Heca! ;-)

 39. Zajrzę do kosza, może przez pomyłkę go wywaliłam (ale nigdy dotąd coś takiego się nie zdarzyło!), zaraz wracam :)

 40. No takie cuda to się jeszcze z komentarzami nie zdarzały. W takim razie zajrzę do kosza w mailu, bo zawsze dostaję powiadomienia o każdym komentarzu. Ale jeśli poleciał do spamu, to powiadomienia nie ma, jak pewnie wiesz.

 41. No,no p.Łapiński, gdy odszedł z ministerialnego stołka zrobił się normalny, to cieszy, że tak się zmienił. Jednak jako polityk nic mądrego nie zrobił, przypomnijcie sobie pomysł z rozwaleniem Kas chorych i wprowadzeniem jeszcze gorszego obecnego systemu. Zawsze mówię, że we wszystkich organach powinna być kadencyjność, za długie zaleganie na stołku zmienia człowieka nieodwracalnie.

 42. LogoPedant, cofnij się w historii jeśli nie zamknąłeś tej karty. Ale nawet jeśli została zamknięta to da się ja odzyskać w FF i cofnąć do momentu wpisywania komentarza.
  Niestety podzielam zdanie Bazarmedyczny (12), Poliszynel (36), Logopedant (37).
  Sceptycznie to widzę zwłaszcza jeśli chodzi o wywalanie kasy na coś co tak naprawdę nie powinno być uchwalone i wprowadzone w życie.
  Pisałem wielokrotnie komentarze o systemie bankowym.
  To jest ta siła i niesprawiedliwość. To co mówiło wielu kongresmenów z USA odnośnie emisji krajowej waluty przez prywatne banki widać jak na dłoni. To jest ich siła. Emisja na niczym nie opartej waluty daje im moc przeciągania na swoją stronę każdego nieświadomego sytuacji człowieka. Wszczepienie ludziom paradygmatu pieniądza (w prywatnych rękach i zamkniętej przestrzeni – co niewielu ludzi dostrzega) kosztowało ich dużo czasu. I równie dużo czasu może nas kosztować uświadamianie ludzi że to jest wirtualny wytwór funkcjonujący na papierze, podtrzymywany na siłę i mający tylko oparcie w naszej zmanipulowanej milczącej i bezkrytycznej świadomości.

 43. Włąśnie sobie wymyśliłem że zakupione w wiadomym kraju drony,
  będą sobie monitorować łąki czy nikt ziółek nie zbiera…
  np. wiadome konopie sadzone były dawniej w inne uprawy
  bo odstraszały szkodniki, ale teraz to nielegalny narkotyk,
  a od szkodników są chemiczne opryski.
  Mineło parę latek, ktoś nie uważa marychy za narkotyk?
  Za jakiś czas będzie tak ze wszystkim. A łąki i lasy i tak będą sprzedane.

 44. Dobra wiadomość, trzymajcie kciuki!
  StopCodex informuje:

  Dyrektywa “ziołowa” THMPD w sądzie
  marzec 2nd, 2011

  Witamy,
  miło nam zawiadomić, że uzbierano wymaganą kwotę 90 000 funtów szterlingów potrzebną do pierwszego etapu rewizji sądowej dyrektywy ziołowej THMPD.

  Po procesie w High Court w Londynie sprawa będzie skierowana do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Wspierajmy dr Roberta Verkerka z zespołem ANH w swoich wysiłkach w obronie naszych swobód wyboru.

  Wiemy, że profesjonalny zespół złożony m.in. z prawników i naukowców, któremu przewodzi dr Robert Verkerk z ANH podołają zatrzymaniu tej dyrektywy w obecnej postaci. Należy zaznaczyć, że to nie jest pierwszy raz kiedy ANH rewiduje dyrektywy UE przed sądem.

  Podpisujmy również petycję STOP THMPD http://www.stopcodex.pl/petycje/i złóżmy ją na ręce komisarzy UE podpisaną przez MILION Europejczyków.

  Udowodnijmy, że sami możemy decydować o swoim zdrowiu i o tym jak mamy dbać o zdrowie.

 45. Było, jest i BĘDZIE, bo to jest patent firmy MONSANTO!!!

  Nikt mi nie wmówi, że to nie jest robione celowo. Monsanto ma misję wytrucia ludzi i prowadzi ją bezkarnie od początku powstania. Na całym świecie!

  * Aspartam, którego produkcję jako dodatku do żywności rozpoczęła firma farmaceutyczna G.D. Searle & Company, przejęta później przez Monsanto; niektóre badania sugerują, że związek ten zwiększa ryzyko wystąpienia nowotworów[1], inne tego nie potwierdzają[2].
  * Agent Orange – produkowany m.in. przez Monsanto defoliant używany przez USA podczas wojny w Wietnamie, aby zniszczyć dżunglę mogącą ukrywać wietnamskich partyzantów; w czasie jego degradacji wyzwalają się dioksyny, które mają szkodliwe działanie na ludzi.
  * PCB – produkowane m.in. przez Monsanto, od 1977 zdelegalizowany w USA z powodu właściwości rakotwórczych. W UE można je stosować z ograniczeniami.
  * DDT – produkowany m. in. przez Monsanto insektycyd wykorzystywany od lat 40. do początku lat 60. XX wieku. Obecnie DDT nie jest używany w krajach wysoko rozwiniętych z powodu jego trwałości i nagromadzania się w organizmach żywych. W krajach trzeciego świata w dalszym ciągu jest używany do walki z komarami roznoszącymi malarię.
  * Cycle-Safe – pierwsza plastikowa butelka na napoje, po roku zaprzestano używania z powodu stwierdzonego ryzyka raka u ludzi. Po kilku latach ponownie zaaprobowana przez FDA.
  * Posilac – rekombinowany bydlęcy hormon wzrostu (), zwiększa produkcję mleka u otrzymujących go krów. Ze względu na zwiększoną podatność tych krów na infekcje (związaną ze wzrostem mleczności[3]), otrzymują one wyższe dawki antybiotyków; nie stwierdzono bezpośredniego działania rBGH na ludzi. rBGH nie został dopuszczony do użytku w Kanadzie i niektórych krajach Unii Europejskiej.

Bardzo proszę o trzymanie się w komentarzach tematu notki! Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku. Jeśli Twój komentarz się nie ukazał przeczytaj zasady komentowania bloga (patrz strony na górze bloga). Komentarze nie na temat będę kasować, a awanturników banować!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s