Konferencja „Nic o Nas bez Nas – wolności obywatelskie i naprawa Rzeczypospolitej”

[Konferencję organizuje PiS, ale zanim zaczniecie krzyczeć, że nie głosujecie nie PiS pomyślcie – czy macie jakiś wybór?  Możemy wybierać między dwiema partiami, które w rzeczywistości niczym się nie różnią – ten wzorzec „demokracji” przybył do nas z USA, gdzie „świetnie się sprawdza” (według komentatorów Radia Goebbels) – oczywiście nie dla ludzi, lecz jako narzędzie w rękach elit potajemnie rządzących światem i pociągających za niewidzialne sznurki. Na razie oni rozdają karty, ale my musimy im patrzeć na ręce. Uważam, że należy wykorzystywać każdą możliwość kruszenia dyktatury, więc nie narzekajcie, lecz działajcie – może będzie też możliwość przedstawienia problemu szczepień?]

——————————————————–

Szanowni Państwo,

na prośbę Organizatorów przesyłam w załączeniu zaproszenie na konferencję „Nic o Nas bez Nas – wolności obywatelskie i naprawa Rzeczypospolitej„, która odbędzie się w dniu 26 lutego br. o godz. 12.00 w Centrum Prasowym Foksal w Warszawie, ul. Foksal 3/5.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o potwierdzenie mailowe na adres:

konferencje@pis.org.pl

Uprzejmie informuję, że Organizatorzy nie przewidują zwrotów kosztów podróży.

Pozdrawiam i zapraszam do udziału,

Aneta Kordowska

Program / Zaproszenie

22 komentarze do “Konferencja „Nic o Nas bez Nas – wolności obywatelskie i naprawa Rzeczypospolitej”

 1. Jareczek Kelkstein już w 2005 roku spotykał się z Tuskami i Stolzmanami u filantropa Sorosa. Dyskutowali – a jakże – o naprawie Rzeczypospolitej.
  Tylu „naprawiaczy” mamy, a Rzeczypospolitą szlak trafia.
  To zwykła hucpa propagandowa – start do kampanii wyborczej.
  Obecnie mamy tak – PO szabruje i wyprzedaje co się da, a PiS odwraca uwagę ludzi od tego szabru pierdołami.
  PO-PiS to takie same kibuce Sorosa i takie same agentury Zachodu. Jedynie dla picu kosmetyką się różnią – jedni to katolicy patrioci, a drudzy to „liberalni” jewropejczycy.

 2. No to wiadomo, ale co my mamy zrobić – siedzieć jak te barany i czekać z założonymi rękami, aż Polska zniknie z mapy świata i stanie się jew(riej)-landem? Musimy im trochę poprzeszkadzać.

 3. *****************************************************

  NO I JUŻ NAWET ONET – OTWARTYM TEKSTEM – KTO BY POMYŚLAŁ ŻE TAK SZCZERZE…

  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/naukowcy-ostrzegaja-zabraknie-nam-zywnosci,1,4191108,wiadomosc.html

  Naukowcy ostrzegają: zabraknie nam żywności

  22.02.2011, 20:15 RC / dailymail.co.uk

  W 2050 roku populacja Ziemi może wzrosnąć do dziewięciu miliardów ludzi. Według naukowców z Amerykańskiego Stowarzyszenia Wspierania Nauki może to doprowadzić do nieprzewidywalnych zdarzeń, które dotyczyć będą rywalizacji o towary deficytowe, w tym przede wszystkim o żywność. Przez najbliższe czterdziestolecie będziemy musieli wyprodukować tyle żywności, ile w przeciągu ostatnich ośmiu tysięcy lat – donosi serwis dailymail.co.uk.

  Na zorganizowanej wczoraj konferencji prasowej naukowcy dowodzili, że populacja ludzi wzrośnie gwałtownie w biedniejszych krajach. W związku z tym, aby wyżywić wszystkich będziemy musieli wyprodukować w ciągu najbliższych 40 lat tyle samo żywności, ile w ciągu poprzednich 8 tysięcy lat.

  Największy przyrost naturalny jest spodziewany w Południowej Afryce i i Azji. Naukowcy przewidują również, że zarobki będą rosnąć, w związku z czym wzrośnie również zapotrzebowanie na pożywienie.

  – Więcej ludzi, więcej pieniędzy, ta sama planeta – powiedział dziennikarzom Jason Clay, jeden z organizatorów konferencji. – W 2050 roku nie będziemy mogli poznać naszej planety – dodał.

  Jedni naukowcy postulują zmiany w produkcji żywności, jednak inni badacze twierdzą, że ważniejsza jest racjonalna kontrola urodzin w biednych krajach. – Jeśli zainwestujemy w kontrolę urodzin, liczba ludności może się zbliżyć do 8 miliardów. Taka inwestycja może mieć pozytywny wpływ na dobrobyt ludności – twierdzą badacze.

  Wpływ na poziom populacji będzie mieć także ujemny przyrost naturalny w krajach wysoko rozwiniętych oraz przewidywane wydłużenie średniej długości życia do 100 lat pod koniec tego wieku.

  Jeśli nie powstrzymamy wzrostu populacji, to pod koniec wieku na Ziemi będzie mieszkać już ok. 10 miliardów ludzi – czytamy na stronach dailymail.co.uk.

  (Kle)

  Autor: RC Źródła: dailymail.co.uk

  **********************************************************

 4. Jasne, ale od czego mamy nałkę – trwa już przecież naukowo opracowany plan depopulacji. Wprawdzie w Europie ziemie leżą odłogiem, bo nie wolno ich uprawiać, żeby nie spadło zapotrzebowanie na nawozy sztuczne, ale mendia i tak jazgocą, że idzie głód, bo żarłoki z dzikich, barbarzyńskich krain zwalą się nam na łby i nas zadepczą. Bój się obywatelu, bo niedostraszony jesteś dla władzy niewygodny. A jak się zestrachasz, to i na wojenkę popędzisz, gromić tych darmozjadów.

 5. PO (zły policjant) się wypaliło* ale swoje zadanie wypełnili a kolej teraz na (lepszego* policjanta) pis a jak nie to sld i tak wkółko. psl sie gdzieś zawsze przyklei… Ten okrągły stół powinien zniknąć raz na zawsze z pejsejmu.

 6. Tu nie chodzi by ich wybierac – tu chodzi by ich zmusic do mówienia o tematach które woleliby przemilczec – by pewne tematy W OGÓLE WYPŁYNEŁY NA POWIERZCHNIĘ – pytania w stylu: jak chcecie rzadzić skoro nawet nie wiecie co sie dzieje na polskim niebie? ( przy próbie lekceważenia chemitrails i przypomnienie wypłynięcia podobno nieistniejacych wiezien i lotów obcych wywiadów na terenie RP)jak chcecie rzadzic skoro byle firma lub koncern może miec gdzieś polskie prawo i sadownictwo? ( w odniesieniu do monsanto, bayer czy producentów szczepionek) SOCJOTECHNIKA I DEMAGOGIA ZAPRZEGNIETA DO „PODSZCZYPYWANIA PECIN” WŁADZUCHNIE I PRETENDENTOM DO NIEJ. Słuchając czasami wywiadów mam wrażenie że dziennikarze tak pytaja polityków by ich nie pytac tak naprawde – ja trafi się dziennikarz z sensownym pytaniem i nie dajacy sie zbyć to drugi raz juz go w tv nie wiedze… I ta nowomowa…może od tego nalezy zacząć – PROSZE NAM TO POWIEDZIEC PO POLSKU PANIE PREMIERZE PANIE MINISTRZE… bez nowomowy rodem z orwella… samo przygladanie sie jak się wiją…bezcenne… no i oczywiscie nagrywac by sie nie wyparli tego co powiedzą. Ja wiem jak to zrobic ale jestem TCHÓRZEM ( nie tylko w takich sprawach – walcze z tym ale to siedzi bardzo głeboko). NIESTETY.

 7. Przeczytałam ten tekst w onecie, ale najlepsze są komentarze – coś się ludziom porobiło i zaczęli negować co obwieszcza nałka, np. taki kwiatek „Nam żywności a naukowcom rozumu już brakuje” albo „E, tam. Naukowcy dzisiaj to wykształciouchy. Oni nic nie wiedzą , wszystko ich zaskakuje”. Reszta w podobnym stylu.

 8. Ja się tylko boję, że jak się „porządni” i „poważani” ludzie nie zgłoszą na tę konferencję (naukowcy popierający naszą sprawę, etc.), to stanie się ona tylko jakąś tam propagandową polityczną zagrywką, w której będzie chodziło tylko o to, żeby TVN24 pokazał parę migawek, no bo w końcu wybory nadchodzą.

  Dlatego wydaje mi się ważne, żeby szerzyć wieść o tej konferencji, żeby przybyli tacy, których nawet Salon, pomimo usilnych prób, nie może zaklasyfikować jako oszołomów. Bo jak na konferencję przyjdą politycy PiS-u i historycy kojarzeni z Radiem Maryja to Salon będzie czterdzieści dni pierdział z radości i wyleje wiadro pomyj, bo to w końcu zawsze jakieś punkty dla PO. Mnie naprawdę wsio ryba kto organizuje, chciałbym tylko żeby treść trafiła do jakichś zakutych łbów, żeby była jakaś publikacja pokonferencyjna albo coś. Ludzie z polskiej „prawicy” (to są umowne pojęcia, wiadomo) mają zupełny antytalent do skutecznej promocji swoich idei.

  Nie widziałem programu/zaproszenia, bo link każe mi się zalogować do konta Google, a ja nie mam tam konta.

 9. A dopuszczą Was do głosu na tej konferencji, czy tylko będą potem wymachiwać liczbami i „pochodzeniem” biorących udział ?

  Mario – wybacz, ale nie zgadzam się z Tobą, ze lepiej jest robić mniejsze zło, bo to coś tam choć troszkę napsuje. prawdziwa debata narodowa odbędzie się być może dopiero wtedy, kiedy większość nie pójdzie na wybory.

  Każdy system będzie korumpowany i będą próby zewnętrznego wpływania na niego, ale jeśli już mowa o czymś co popsuje, ale też być może na krotki czas co nie co poprawi, to widzę to mniej więcej tak (choć tylko jako przejściowa forma):

  Powinniśmy dążyć do mini-krain: województw, gdzie lokalnie, w okręgach będą wybierani znani osobiście wyborcom ich reprezentanci. To wyborcy powinni ich zgłaszać a nie partie. Takie województwa, złożone z okręgów, powinny być prawie całkowicie autonomiczne i odprowadzać tylko część kasy rządowi centralnemu. Parlament powinien składać się z przedstawicieli takich województw. bla,bla 🙂

  Cala sztuczka powinna polegać na tym, że wybrany radny powinien zgłaszać pisemne deklaracje swoich dążeń. Taka deklaracja powinna być podstawa jego wybierania, społecznego – okresowego rozliczania i ew. przedwczesnego odsuwania od funkcji. Chodzi o system oddolnej kontroli społecznej i lokalnego wpływu na kariery polityczne..

  Nigdy dotychczas o tym nawet nie myślałem, choć zapoznawałem się z różnymi propozycjami rozwiązań. To są tylko takie wolne – doraźne myśli… 🙂

  Prawdziwy problem jest w tym, że nie wiadomo co byśmy wymyślili, to elity światowe będą w tym potencjalnie przeszkadzać, a sami przecież wiecie, że sposobów są tysiące, a środków im nie brakuje. Popatrzcie tylko na te „rewolucje”, które ogarniają świat arabski… Zgadnijcie co będzie się tam działo dalej … U nas wcześniej czy później doprowadzono by także do chaosu, aby zniszczyć coś, co tworzyło by niebezpieczna wyrwę w światowym systemie. To jest niestety, ale system naczyń połączonych i doprowadziło by w pierwszej kolejności do wielu problemów. Nie sadze aby nasze konsumenckie społeczeństwo było w stanie solidarnie wyrzec się tego i owego dla wolności, zdrowia i dobrobytu np. za 20 lat.

  Kołko się zamyka 🙂

  Dlatego uważam, ze jedyna droga to uświadamianie (co właśnie robisz Mario). Najpierw ludzie powinni się zmienić, aby mieli siłę zmieniać świat. Wtedy zmiany będą naturalne i bardziej trwałe. To jest jednak bardzo niepewna, trudna i długa droga. Komu starczy cierpliwości ? 🙂

 10. Co do tekstu onetu, że zabraknie żywności to można powiedzieć, że pewne tematy są jak moda – co jakiś czas się pojawiają i są wałkowane (jak np. ten, że rock umarł itd.). W latach 70-tych był taki film z Charltonem Hestonem „Zielona pożywka”, o braku jedzenia i robienia go z ludzi. Trochę to już nudne i przewidywalne.

 11. Co do tego akurat tekstu to masz racje Alex, ale być może nie co do samego tematu braku żywności w tym roku…

 12. Jeśli żywności zabraknie, to nie z powodu niemożliwości jej wyprodukowania (w Unii ziemie leżą odłogiem, bo są limity produkcji rolnej!), lecz wyłącznie z powodu złej polityki rolnej Unii. Bo zamiast uprawiać żywność uprawia się np. biopaliwa lub Unia źle wyliczy limity i potrzeby itp. Nigel Farage grzmiał w Parlamencie UE, że z powodu błędnej polityki kilka lat temu Brytyjczykom zabrakło mleka i musieli je importować z Holandii. Jeśli nadprodukcja żywności jest w Unii nielegalna, to co się stanie w razie nieprzewidywalnych klęsk: zimna, suszy, powodzi, nieurodzaju itp.? Jakieś rezerwy przecież muszą być. Ale to jest celowa polityka. Nie ma rezerw, więc niech goje zdychają albo niech wybuchnie wojna o żarcie.

 13. I jeszcze jedno – takie teksty mają rodzić niepokój. Bo jeśli żywności jest za mało, to trzeba zrobić zapasy. Wiadomo, jak się to kończy – za komuny przerabialiśmy wiele razy wykupowanie cukru, bo miało zabraknąć. Kiedyś miało też zabraknąć kartofli, taką wiadomość podały wszystkie media i faktycznie zabrakło. Ale nie dlatego, że ich nie było, a tylko dlatego, że ludzie wykupili co było w sklepach, a cwani rolnicy policzyli sobie, że jak schowają co mają, to na wiosnę sprzedadzą drożej. No i kartofle się wtedy zmarnowały… Pamiętam, jak poszłam do zaprzyjaźnionego warzywniaka i spytałam, czy są kartofle, a sprzedawca spojrzał na nie filuternie i powiedział: „nie kartofle, tylko kochane ziemniaczki – nie ma!”

 14. Z innej beczki… dziś powaliły mnie takie dwie wiadomości: Polska – najlepszy przyjaciel Izraela w Unii Europejskiej i Polska-Izrael. Wspólne posiedzenie rządów. Właściwie to chyba nie ma co silić się na komentarz, zwłaszcza, że czytamy tam takie rewelacje:

  W Jerozolimie rozpoczęły się wspólne obrady rządów Benjamina Netanjahu i Donalda Tuska. Aż 55 osób liczy oficjalna rządowa delegacja, na czele której Donald Tusk przybył do Izraela.

  W jej skład wchodzą m.in. ministrowie obrony Bogdan Klich, edukacji Katarzyna Hall oraz spraw zagranicznych Radosław Sikorski. Premierowi towarzyszy również jego doradca – a zarazem honorowy obywatel Izraela – Władysław Bartoszewski.

  – Wspólne obrady rządów Polski i Izraela to dowód, że łączy nas szczególny sojusz. I nie chodzi tu tylko o historyczne sentymenty, ale także o twarde interesy – powiedział „Rz” Władysław Bartoszewski. – Polska w lipcu obejmuje przewodnictwo w UE i Izraelczycy łączą z tym spore nadzieje – dodał.

  Już w 2004 roku, gdy Polska przystąpiła do Unii, mówiono, że stanie się w tej instytucji przeciwwagą dla propalestyńskich państw, takich jak Francja czy Wielka Brytania. Obecnie, w wyniku rewolucji w świecie arabskim, osłabienia roli USA w regionie oraz impasu w rozmowach z Palestyńczykami, międzynarodowa pozycja Izraela uległa znacznemu osłabieniu. Polskie przewodnictwo w Unii może ją wzmocnić.

  – Polska to ewenement. Wszystkie liczące się siły polityczne w naszym kraju są życzliwe Izraelowi. Zarówno PO, jak i prawicowe PiS. Przecież świętej pamięci Lech Kaczyński był wielkim przyjacielem państwa żydowskiego – mówi Bartoszewski. – Proszę wskazać inny kraj w Europie, w którym w ostatnim 20-leciu trzech szefów dyplomacji, Meller, Rotfeld i Geremek, było żydowskiego pochodzenia, jeden ma honorowe obywatelstwo Izraela, a obecny ma żonę Żydówkę.

 15. *****************************

  http://bazarmedyczny.wordpress.com/2011/02/06/no-i-mamy-sedno-%E2%80%93-scisle-stosunki-z-israel/

  ŚCISŁE STOSUNKI – I ICH POGŁĘBIANIE – TO KLUCZ……….DO ….HADESU ?
  NIE – DO SHEOLU…..CHYBA…….
  OK – NIE MA CO SIĘ OSZUKIWAĆ…….
  WIADOMO KTO ROZDAJE KARTY…………..
  CYRKLE I EKIERKI, FED I MF, MAALOK, LUCEK I
  KABAŁA………….
  PROPONUJĘ ZWOŁAĆ POSIEDZENIE ŚCISŁYCH
  STOSUNKÓW W 3 ŚWIĄTYNI JEROZOLIMSKIEJ….
  W TAKICH WNĘTRZACH………….Z TAKĄ…
  ŚWIADOMOŚCIĄ…………..HISTORYCZNĄ………
  UWYPUKLI SIĘ CAŁA JAKOŚĆ………………
  ZAMANIFESTUJE SIĘ ZACIEŚNIENIE…………..
  ZNACZENIE STOSUNKÓW……………………..
  GRUNTOWNY PRZEGLĄD………………..
  CAŁOKSZTAŁTU WZAJEMNYCH RELACJI…………
  KTÓRE DOPROWADZĄ DO KONKRETNYCH
  INICJATYW………………………..W RÓŻNYCH…
  DZIEDZINACH……………..ORAZ DO…
  PODPISANIA UMÓW…………..M.IN. O…
  ROZWIJANIU WSPÓŁPRACY……………..
  W DZIEDZINIE BADAŃ……………….
  I ROZWOJU………………….

  .
  JAKICH BADAŃ ??????????
  NAD CZYM ????????????
  JAKIEGO ROZWOJU ?????? CZEGO ???????
  CZYLI POLANDIA JEST WYTRYCHEM ????????
  DO KOLEJNEJ ROZWAŁKI ??????????
  A CO NA TO RESZTA ŚWIATA ????????
  A CO NA TO RESZTA ŚWIATA ?????????
  A CO NA TO RESZTA ŚWIATA ??????????????
  ???????????????????????????????????????
  .
  CZY WŁAŚNIE DLATEGO – DO ZREALIZOWANIA
  TAKICH CELÓW – POLACY SĄ BEZBRONNI ???
  I POLSKA JEST BEZBRONNA – NIE POSIADA
  PRAWDZIWEJ ARMII ?????

  *****************************************************************

 16. @Bazar…

  Po pierwsze spuść powietrze, bo pływasz w energii, której nie pożądasz.
  Po drugie: nie przypisuj mi słów, opinii i zachowań, które nie są moje.
  Po trzecie: nie odbieraj mi wrażliwości.

  Forma, o której piszę jest bardzo ważna. Nie dla mnie, ani ludzi świadomych zagrożeń, bo oni na nią nie zwracają uwagi. Jest ważna dla części społeczeństwa, do której tak usilnie pragniesz dotrzeć. Pracuję z formą na co dzień, więc krowie spod ogona nie wypadłem. Mało tego, bo pod przykrywką zabawnych i ciekawych projektów graficznych (staram się, żeby takie były), przemycam na swoim blogu ważne treści. To mój sposób na dotarcie. Twoim natomiast jest krzyk i lament, który skutecznie odstrasza większość potencjalnych czytelników. Feedback o niczym nie świadczy. To tylko statystyka…

  Poruszasz na swoim blogu zagadnienia medyczne i jak słusznie Maria zauważyła, forma ich prezentacji POWINNA być stonowana i profesjonalna, bo wtedy uzyskasz posłuch i zainteresowanie. Poza tym, obowiązuje chyba jakaś niepisana netykieta, która walenie po gałach wołami, traktuje jako obraźliwe. Czy my jesteśmy ślepi, żeby rzucać nam w oczy taki kalejdoskop fontów i barw?

  Mnie, w równym stopniu jak Tobie, zależy na przebudzeniu ludzkości. Myślę, że każda, słuszna rada, która poprawi sposób dotarcia (czytaj: zainteresowania) do społeczeństwa jest godna uwagi. Przemyśl to. Proszę. Dziękuję.

 17. @17 – W kasynach zawsze tak bylo (wiem, bo pracowalam). Na recepcji spisywalo sie wszystkich, dokladnie tak, jak jest opisane w artyluke. Kazdy przedstawial dokument tozsamosci. Nie wymagalo sie tego od stlych bywalcow, bo ich tozsamosc pamietano. Moze ten przepis ma teraz nalozyc taki obowiazek raczej na salony gier (z automatami). Kiedys nie wpuszczono nawet pewnej znanej pani z TV (ktora szukala swojego meza), bo nie miala dowodu osoistego 🙂 .

 18. w izraelu tez maja chemtrails i drzewa popalone od kwasnych deszczy (wystarczy rosa)widac to w lewym dolnym rogu ekranu
  wyglada na to ze nwo nie ma dla zydow zadnej litosci, „kali zrobil swoje…kali moze odejsc”

 19. @ Niereligijna, a gdzieś ty się podziewała, stęskniliśmy się. Masz rację, syjoniści też są sprayowani… Czas zacząć MYŚLEĆ!!! Iluminaci, syjoniści, Żydzi, masoneria, bilderbergowie, rządy świata i Unia Europejska – wszyscy oni SĄ TAK SAMO, RÓWNO OPYLANI! Wykonują czarną robotę licząc na to, że wytrują ludzi, ale sami zyskają – gówno! Sami będą zniszczeni tak samo jak reszta.

  Warto się więc zastanowić, KTO TAK NAPRAWDĘ ZA TYM WSZYSTKIM STOI. Tylko proszę mi tu nie pierniczyć, że za dużo naczytałam się powieści sf…

 20. A tu są inne izraelskie chemtrails – zobaczcie, jakie paskudne „pióropusze” chemii z nich wyłażą – chyba nikt nie ośmieli się twierdzić, że to smugi kondensacyjne albo chmury.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s