Nowa moda: zostaw NWO w spokoju!

Co moment ktoś uszczęśliwia mnie filmem z YouTube nawołującym do porzucenia problematyki NWO i zajęcia się pozytywnym myśleniem i kształtowaniem własnego, szczęśliwego życia.

W blogu o chemtrails jakiś pozytywnie wyedukowany osobnik zapytuje, po co dręczyć się tą straszną tematyką, czyż nie lepiej zająć się swoją rodziną, mężusiem, dziateczkami, zarabianiem pieniążków i planowaniem wakacji nad egipskim morzem? Czyż taka postawa nie gwarantuje nam szczęścia, spokoju i harmonii?

Przypomnę więc, że ten blog nazywa się „Jestem za, a nawet przeciw”!

Nie zalecam nikomu ani zamykania oczu na złą stronę życia i otwierania ich wyłącznie na dobrą ani postawy przeciwnej. Zalecam ścieżkę środka i umiarkowania, ale oczywiście niczego nie należy się trzymać w sposób tępy i bezmyślny. Jeśli twoja żaglówka wychyla się niebezpiecznie w prawo nie będziesz przecież myślał pozytywnie i chwalił Boga za jego bezgraniczne dary, lecz rzucisz się w lewą stronę i postarasz się ze wszystkich swoich sił przywrócić żaglówce pion. Życie jest jak żeglowanie po morzu. Kiedy morze jest spokojne, możesz medytować, myśleć pozytywnie i radować się rodzinką, pracą i wakacjami. Ale kiedy twoją żaglówką miotają sztormowe wichry lub kiedy twój dom płonie byłoby kompletnym idiotyzmem siedzieć bezczynnie i liczyć wyłącznie na boski cud.

Życiowe sztormy są po to, żebyśmy się hartowali i uczyli się zaradności i sztuki walki. Medytacja i modlitwa pomagają w tym, ponieważ osoba medytująca ma spokojny umysł i potrafi korzystać ze swojej intuicji. A poza tym rzeczywiście chroni ją Siła Wyższa. Ale to nie znaczy, że zawsze trzeba rezygnować z walki. Mądrość polega na tym, żeby nie wyrzekać się ani jednej, ani drugiej możliwości. Medytując stajemy się skuteczniejsi w walce, jeśli walka staje się nie do uniknięcia.

Co zyskasz ignorując NWO?

„Zyskasz” ciężki szok, kiedy obudzisz się z ręką w nocniku i uświadomisz sobie, że przespałeś moment, kiedy jeszcze można było przeciwstawić się tej tyranii i zatrzymać jej falę. Ignorując fakt, że płonie dach twojego domu sprawiasz, że spłonie cała reszta. Mówienie sobie, że walka z ogniem powoduje jeszcze większy ogień jest zwyczajnym kłamstwem. Kiedy pali się dom musisz złapać wąż z wodą i gasić.

Jak powiedział ostatnio poseł Macierewicz, „kto chowa głowę w piasek ten wypina inną część ciała”. Nie wypinaj się więc, lecz spójrz prawdzie prosto w oczy. Może się okazać, że nie jest ona taka straszna, jak ci się wydawało, ale na tyle poważna, że nie należy jej ignorować.

Nie wolno poddawać się gęstym wibracjom lęku, ale jest wielka różnica między trwożliwym, jałowym (i biernym!) rozmyślaniem o mrocznej stronie życia, a odważnym przeciwstawianiem się złu. Ignorowanie NWO, zalewanie psychopatów kubłami miłości i inne takie bajki niestety nie działają.

Ty zalejesz ich kubłami miłości, a oni wyleją ci z samolotów na łeb kubły trującej chemii – pod pretekstem ratowania świata przed globalnym ociepleniem (którego, co widać coraz wyraźniej nie ma).

Kiedyś każdy człowiek mógł się przyjemnie urządzić we własnej niszy i cieszyć się bogactwem oraz spokojem, ale dzięki „naukowemu postępowi” ten świat odchodzi do przeszłości. Już niedługo, jeśli nic z tym nie zrobimy, nikt i nigdzie nie będzie bezpieczny, ponieważ świat dąży do technologicznego i „naukowego” totalitaryzmu. Już wkrótce w każdej sielskiej niszy dopadną cię macki elektronicznego Wielkiego Brata.

Nadchodzi koniec pieniądza. Według planów ministra Rostowskiego już za 3 lata zamiast pieniędzy będziemy mieli wyłącznie wirtualne cyferki na monitorze bankowego komputera. Możesz więc zgromadzić dowolnie wielkie bogactwo, ale co ci z tego, skoro jedno kliknięcie bankiera w klawisz komputera może ci całkowicie zablokować dostęp do konta, a nawet skasować na zawsze wszystkie te piękne cyferki?

Gdy dopadnie cię banda facetów w kominiarkach, ze strzykawką z mikrochipem i karabinami maszynowymi mającymi stanowić argument, że to oni mają rację może ci być nieco trudno powiedzieć „nie, dziękuję”, gdyż jedyną alternatywą będą „wczasy” w obozie FEMA, zakończone złożeniem w 4-osobowej trumnie jadącej do super nowoczesnego, naukowego krematorium.

Pomedytuj pozytywnie, a potem odpowiedz mi na pytanie, gdzie schronisz się przed takimi wynalazkami nowoczesnej nauki jak GMO i chemtrails? Może jestem ślepa, ale ja nie widzę ucieczki przed nimi. Te wspaniałe wynalazki dotrą do każdego rajskiego azylu, zapylą każdą ekologiczną uprawę i posypią wszystko grubą warstwą aluminium i innych metali ciężkich. Siedź sobie i medytuj z miłością w sercu – może zdążysz się oświecić zanim dopadnie cię nowotwór i Alzheimer.

My nie potrzebujemy duchowego oświecenia, my potrzebujemy PRZEBUDZENIA z iluzji!

Potrzebujemy przebudzenia z irracjonalnej wiary w to, że świat jest w dobrych rękach, że politycy nie zrobią nam krzywdy, bo przecież nie wybralibyśmy ich w następnych demokratycznych wyborach, że medycyna jest po to, żeby ratować ludzkie życie, że nauka to samo dobro i bezpieczeństwo i że to całe gadanie o NWO to paranoiczne urojenie…

To nie urojenie, to fakt. To nie teorie spiskowe, to realne i bardzo groźne spiski. Jeśli nie dotrze to do uśpionych owiec, to ich koniec będzie tragiczny.

92 komentarze do “Nowa moda: zostaw NWO w spokoju!

 1. Dziękuję Mario. Biorę tydzień wolnego i siadam na poduszkę…nie boję się o siebie, boję się o innych, o to czy będę potrafiła ich chronić…np. mamę, która porusza się o kulach…

  A możesz mi proszę, podesłać jakąś medytację samouzdrawiającą?

 2. Wprawdzie nie jestem katoliczką i Biblii ni uważam za świętą księgę, ale ponieważ Biblia jest zlepkiem pism różnych i przeróżnistych, więc jakimś cudem dostały się do niej księgi prawdziwie święte, nie pisane przez ludzi Jahwego, lecz przez ludzi inspirowanych przez Boga (tego przez duże B). O mądrościach „wypreparowanych” z Biblii pisał dr Joseph Murphy, poczytaj jego książki, a znajdziesz w nich oblicze prawdziwego Boga i przykłady pozytywnego myślenia, które się realizują w życiu. On podaje tam modlitwy, które należy sobie spisać, a potem czytać je na głos, kilka razy dziennie. Opisuje też przypadki swoich klientów, których nauczył tej techniki, dzięki czemu wyszli z życiowych kłopotów i zaczęli żyć w harmonii.

  Jesteśmy w dobrych rękach, bo Bóg (ten przez duże B) istnieje i nie opuści nikogo, kto jest prawy i trwa w wierze. Mam na myśli wiarę w Boga, czyli ufność, że jesteśmy bezpieczni, a nie wiarę w bzdurne dogmaty wiary religii. Bóg nie pozwoli również zniszczyć takiej pięknej planety, która nic złego nie zrobiła i cierpi tak samo jak my wszyscy. Planeta żyje, ale jest chora na raka, a ludzkość „leczy” ją chemioterapią (nawozami, herbicydami i innym g…. Ale nie tędy droga, wyleczyć nas wszystkich może wyłącznie natura, więc ona już niedługo wkroczy do akcji i zrobi tu porządek. Ale spoko, nic nam się nie stanie. Nawet jeśli ta cywilizacja runie z hukiem, my przetrwamy. Będzie nas chronić pozytywna energia, pobierana ze źródła, które nigdy nie wysycha i jest dostępne nawet w więzieniu i w obozie FEMA. Cuda naprawdę się zdarzają.

  A co do reszty ludzkości… źli sami skazali się na kiepski los. Natomiast nie wiem, co będzie z tymi biedakami, którzy nie zrobili nic złego, lecz mieli pecha urodzić się w krajach, które psychopaci i ich korporacje doprowadziły do ruiny. Ale to już nie nasza sprawa, zajmie się tym Siła Wyższa. Jeśli ktoś czuje, że powinien im pomóc, to droga wolna, można pojechać do Afryki i działać.

 3. Pierwszy taki przypadek we Francji, ale nie pierwszy na świecie. Szkoda, że onet o tym nie informuje, bo w USA miało miejsce kilka takich przypadków, a jedna historia była bardzo głośna. To dziecko nie jest „bankiem narządów”, a jedynie źródłem krwi pępowinowej. Nie wiem, czy to rzeczywiście działa, bo film, który pokazywał amerykański przypadek, w którym potrzebna była krew pępowinowa skończył się szczęśliwym rozwiązaniem, ale nie poinformowali, czy ta krew rzeczywiście uratowała starszego brata. Ta druga historia była tak głośna, że chyba nakręcono film na jej podstawie. Dziewczynka została poczęta po to, żeby dać szpik siostrze chorej na raka. Szpik pobrano od maleńkiego dziecka, ona chyba nie miała nawet 2 lat! Dziewczynka wie o tym, dlaczego się urodziła, rodzice ją uwielbiają, a ona sama jest szczęśliwa, że uratowała siostrę, którą bardzo kocha. Ale podobno przeszczep szpiku to naukowa lipa, być może dziewczynę uratował zabieg, który zadziałał jak placebo. Nie jestem lekarzem, więc nie wiem, ale tak słyszałam (o tym szpiku).

 4. Jakoś dzień czy dwa temu u nas ktoś usilnie nawoływał w mediach do wzięcia udziału w akcji zapisów do banku szpiku kostnego.
  A w ogóle traktowanie ludzi jako leku niedziwnie brzmi?
  Zaczynamy być traktowani jak hodowla tkanek.

 5. No dokładnie! I nie tylko do banku szpiku. Media stale apelują, żeby podpisać deklarację, że po śmierci pozwolimy wymontować z siebie części zamienne. Każdy z nas jest traktowany jak samochód: jak się rozbije, to się go rozbiera na części. Skoro już narodzeni są „lekiem” lub zbiorem części zamiennych, to dlaczego nie poczynać dzieci, które też są zbiorem części?

  Dochodzi do tego, że ludzie są molestowani przez chorych krewnych, żeby dali narząd. Podobno w USA powstała organizacja samoobrony przed takimi naciskami.

  Wszystko to dlatego, że ludzie uwierzyli, że żyje się raz i że po śmierci to już tylko czarna dziura, nic nie ma. Trzeba więc za wszelką cenę ratować to jedyne życie, jakie mamy. I dlatego uczeni siedzą i ciężko pracują nad nieśmiertelnością. Bo przecież masz to jedno życie i nie możesz go stracić. Tym sposobem nie pozwolą urodzić się innym, bo nieśmiertelni zajmą całą ziemię i nikogo nowego nie wpuszczą.

 6. Mam pytanie. Czy ktoś z gości Marii zna blog „Rozwój duchowy w praktyce” – początek nowej ery.
  Zatrzymałam się na chwile dłużej, bo wydawały mi się dość wyważone i mądre artykuły, choć już z wielu podobnych blogów się wycofałam.
  Przeczytałam ostatnio artykuł „Czy chcecie abyśmy się ujawnili?”.
  Jestem ciekawa waszych opinii na temat autora, materiałów i konkretnie tego artykułu.

 7. Dobre… Une bardzo by chciały, żeby Goje zajęły się pierdołami, żeby gadały o „dodzie” albo innej d.pie Marynie. A w tym czasie une już zatroszczą się o to, aby nas za dużo na tej planecie nie było…

 8. Znalazlam w temacie „wolnosci” wspaniala te oto wypowiedz po polsku:

 9. Myślałem bardziej jakiego języka i postawy, przyjąć. W kontaktach z policja urzędami .
  Ta wiedza co serwują w tym filmie jest szalenie …interesująca!
  To my dajemy sobie zabrać, a nie nam zabierają.
  Trzeba być tego świadomym…
  Czy ktoś już to oglądał?!

 10. Raf ! Mam nadzieje, ze wkleisz jeszcze , to „cos” , bo trzeba byc swiadomym , jak nas roluja i temu masowo przeciwdzialac, a w sumie jest to proste , bo mafia stosuje stare triki ze stekiem „wklejonych” klamstw na roznych zaplutych bezczelnoscia „bibulach”
  przez nich zadrukowanych.

  Oglupione narody przez rowniez ich kurewskie mendia wierza tez w te rozne „sciemy” i bajki dla „doroslych”.

  Kiedys zastanawialam sie nad tym „przykryciem” glow pajacow watykanskich i talmudycznych, a te „nalesniki” sa zrobione rzeczywiscie z kleju i bibuly ! Do tego przebieraja sie te rozne lumpy w stroje „urzedowe” jak rozne togi, dlugie suknie i inne rekwizyty ze „spalonego teatru”.
  Trzymaja tez w tych chciwych, tlustych , parszywych lapskach rozne „madre ksiegi” albo cyrografy w postaci praw talmudycznych.
  Gdyby juz oczami wyobrazni rozebrac te „figury” do naga oraz zabrac im rozne rekwizyty z lapsk i glow, to widac juz te pokraczne i zdegenerowane kreatury i parchy spoleczenstw zadajac sobie pytanie : Kto to jest ?

  Kto to jest i jakimi sposobami zdolali nas juz tak daleko doprowadzic do chorob, glodu, biedy, wojen i smierci ?!

  Kim sa te „zalosnie smieszne stare pajace” , ktorych obledny belkot „hipnotyzuje” strachem masy i KOGO tu sie bac , kiedy najlepszym sposobem jest wyrzucenie albo spalenie tych niezliczonych , zadrukowanych klamstwami „bibul” i ich „swietych” zmurszalych ksiag , wylaczenie telawizji i szczekaczek oraz informowanie siebie i innych przez niezalezne zrodla !

  Wybrac wszystkie pieniadze z ich „kont” banksterskich i je zamknac , przejsc na tylko niezbedne przelewy bankowe, bojkot wszawych towarow, podatkow i „ubezpieczen”, bo tym glownie nieswiadome masy utrzymuja tych „smiesznych pajacow” na „gorze”, ktorzy tymi pieniedzmi placa roznym „ochroniarzom” i „urzedasom” do utrzymania swoich nedznych, wampirycznych egzystencji i ich zasyfialych ” kurewskich rezydencji”. Te proste sposoby do natychmiastowego zastosowania zalatwia ta szajke szulerow i szubrawcow bez osobistego ryzyka i przelewu krwi.

  W tym wielkim kasynie i burdelu odcinajac masowo doplyw kasy „gracze” beda musieli zrezygnowac, bo nikt ich nie bedzie nadstawial za nich karku za darmo , a z pustego to wiadomo, ze nawet Salomon nie naleje.

  Za „darmo” moga za to dostac po pyskach od nas wszystkich i zeby ich na zawsze uciszyc.

  Szubrawiec z ksywa tusk juz oberwal w zaklamane rylo w czasie powodzi w Polsce, ale merdia to jakos „przemilczaly”, no coz „wypadek” przy „pracy”.

  PODEJMUJAC WSZYSTKIE PIENIADZE I OSZCZEDNOSCI Z KONT BANKOWYCH SYSTEM SZULEROW I ZBOCZENCOW ZALAMIE SIE W CIAGU 24 GODZIN.

  Wsza tez ginie po odcieciu jej od „gospodarza”, bo nie moze zyc jako wampir bez swiezej krwi.

  „Zebrak” pozostaje zebrakiem nawet w szatach „krola” ! Potomek kata zostaje katem – chinskie przyslowie.

  Ten filmik dosadnie „obrazuje” tych potomkow katow poprzebieranych w rozne komiczne kostiumy z bibulami przyklejonymi do tych paranoicznych lbow i czego tu sie bac, skoro „krol” jest nagi !

  O tym tez nauczal Jezus, ze trzeba byc jak dziecko, ktore spoglada na swiat bez narzuconych okularow falszu i obludy rodem z jarmarcznego teatrzyku albo cyrku.

 11. Proszę bardzo, następny…:

  …zastanawia mnie tylko dlaczego nikt tego, tematu nie podjął…?!

  (Zrozumieć, coś tam z tego zrozumiem. Ale przydałoby się tłumaczonko kogoś biegłego w prawie…)
  ..ważne jest każde słowo, przerwa miedzy słowami…
  Nasuwa mi się jedno takie żydowskie przysłowie..:

  „pol prawdy jest całym kłamstwem”
  …boskie…!

 12. Raf ! To jest bardzo rozlegly temat, a wiele osob nad tym nie moglo sie nawet zastanowic, bo zostalo „wychowanych” na literaturze czy sformulowaniach przeznaczonej do wieku lat ….dwunastu.

  Pozniejsze merdia i pochodne tez tej linii sie trzymaja…, dlatego wielu nie zauwaza podstepnych pulapek slownych , ktore niby brzmia jak prawda, a to tylko polprawdy.

  Ksiadz Tischner pisal w „Filozofii po goralsku”, ze istnieja trzy rodzaje prawd : jest prawda, polprawda i g… prawda !

  Praktycznie odkrylam te przekrety slowne juz dawno w „dzialce ubezpieczeniowej” w powiazaniu z „prawem”.

  Przykladowo agenci wciskaja te czy inne g…. w polisach rowniez pod pretekstem odliczenia skladek ubezpieczeniowych od podatku, bo takie jest „prawo”.
  Zawsze jednak zapominaja dodac, ze istnieje tylko gorna, ryczaltowa granica stosowana w tym „prawie”, ktora jest juz i tak przekroczona po sciagnieciu innych „skladek” …! beee, i tak ma sie cale klamstwo zapakowane „prawnie” i dla „dobra” posiadacza polisy tej czy innej.

  Mlodym „jeleniom” wciska sie zawsze tez taka sama mantre, ze raz podpisanych ubezpieczen nie wycofuje sie…., beee , znowu bujda na resorach !

  Jak juz ktos chce sie wycofac, to mu tlumacza w „biurze podatkowym”, ze tego sie robi z powodow ” ubezpieczeniowo-technicznych”, beee, kto glupi, to kupi !!!

  Inna stara mantre poznalam wkrotce po przyjezdzie do Niemiec, ktora mowi o tym, ze trzeba robic dlugi w „kapitalizmie”, zeby placic mniej … podatkow , beee i buuu, bo to jest najgorsze klamstwo, jakie slyszalam w swoim zyciu.

  Jakiekolwiek pismo „stworzone” przez parchatych ma za zadanie wywolanie zludzenia zrobienia „dobrego” interesu z nimi i poczucia „slodkiego” bezpieczenstwa…i to tylko przy zastosowaniu roznych pokretnych sztuczek slownych i sformulowan „robiacych” za prawde.

 13. @Poganka dziekuje za Rosiewicza.Ale sie usmialam! Slowa piosenek na czasie…Dziekuje za wszystkie informacje.Pozdrawiam.

 14. ” szkoły istnieją by zakładać ustalone NAWYKI i REAKCJE na AUTORYTETY, i dlatego to zajmuje 12 lat by odpowiadać odruchowo……………” !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  John Gatto
  z filmu „Thrive”
  … piękne, odkrywcze zdanie…….

 15. Raf ! Szkolki dla gojow sa tylko i wylacznie po to, zeby im ukrasc dziecinstwo i mlodosc oraz zapedzic do kieratu, bo to diablom w „ludzkiej” skorze przynosi ciagly doplyw swiezej krwi , energii , ktora te szatanskie stwory sie zywia.

  W szkolkach na historii jakas cisza o bezposrednim toczeniu krwi z dzieci gojow oraz ich …koszernego mordowania :

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/psychopatologia-judaizmu/zydowski-historyk-przyznaje-%E2%80%9Erytualne-mordy%E2%80%9D-to-prawda-%E2%80%93-tzn-zydowskie-rytualne-skladanie-ofiar-i-kanibalizm-%E2%80%98gojowskich%E2%80%99-dzieci/

 16. Widze ze nikt nie jest zainteresowany zgłębianiem tematu.
  Z całym szacunkiem- lepiej siedzieć i cały czas narzekać….
  W tym co przesłałem jest na razie …”pojecie o wyobrażeniu”.., ale powoli obraz staje się klarowny.

  To nie dla baranków….
  meeee
  Czy nie zobaczę żadnych sensownych opinii na temat tych 2 filmów…?!
  Czy Pani Maria szanowna może widziała?..

 17. @ Raf: pisałam tu wiele razy, że moja znajomość angielskiego nie pozwala na oglądanie filmów w oryginale. Tekst pisany przetłumaczę (jest tu kilka moich przekładów), ale gadanej mowy nie nadążam przetwarzać, bo mam zbyt wolny procesor w mózgu. Sorry.

 18. @Raf

  Jak trochę przytemperujesz EGO to może zechcesz zauważyć, iż tutejsze (Maryjno Szanowne) baranki sporo już widziały i słyszały i niekoniecznie lubią meczeć na każde wezwanie kogoś, kto „objawia”, co już objawione… Skoro tak frapują Cię treści, o których traktują prezentowane przez Ciebie filmy, to może zbierz myśli w całość i przedstaw nam swój punkt widzenia. Na razie to jedynie wymagasz od nas indywidualnej interpretacji, a tej jest pod dostatkiem na blogu. Na uwagę trzeba sobie nieco zasłużyć… 😉

 19. Panie LogoPedant, z całym szacunkiem
  – nie interesują mnie wywody na temat mojego EGO.

  co do meeeeeee / to prowokacja. Wreszcie ktoś odpisał…

  Co do myśli w całości..-to zbiorę dopiero po zrozumieniu całej treści. Wyrywki nie interesują mnie. i na pewno podzielę się przemyśleniami z reszta. Temat jest dość poważny – jak sadze. I tu są NARZĘDZIA…

  Interpretacja – tylko moja własna. Taka mnie interesuje, szczególnie.

  Na razie PROSZĘ usilnie , bo żem niecierpliwy…. powtórzę ; PROSZĘ o przetłumaczenie tej treści z tych filmów, kogoś – dobrego człowieka…Bo mój angielski jest „nie biegły za bardzo”

  Skoro objawiam już objawione – to PROSZĘ mi wskazać gdzie mogę tego szukać. Relacje ze spraw, relacje świadków zdarzeń, jaki miały przebieg, jakich slow użyto?! Jak poradził sobie jeden z drugim : z policja, z sadem? Nie mogę tego znaleźć jedynie na stronach anglojęzycznych.
  Pan Deska z tego co wiem …nie poradził sobie ze sprawa. A może mógł by gdyby znal…

  Jak na razie jedynie Pani Maria odpowiedziała na temat – DZIĘKUJĘ.

  To to każdy zrozumie:

  a tu jak Pan w Kanadzie poradził sobie w sadzie:

  w tym jest moc i siła uważam Ja…- szacunek i branie odpowiedzialności za siebie i innych.

 20. Tego potrzebowalam Astromario, z tych samych powodow co Ty. Dziekuje.

 21. A Stalin to chazarem był? Może jakimś gruzińskim chazarem. O ofiarach komunizmu w ZSRR mówi się w liczbach przekraczających 100 milionów, Co do Rosji dzisiejszej – szkoda że się nie „obudziła” kiedy było trzeba, teraz już za późno.

 22. No ciekawe, Kerry Cassidy z Project Camelot zaemailowala do Microsoft z zapytaniem czy rzeczywiscie NY Police aresztowala Bill Gates’a. To odnosnie rewelacji Fulforda. Zamiast odrazu odpisac, ze to absurd poprosili o czas na zweryfikowanie jej adresu email.

 23. No i odpisali, ze nie moga nic odpisac i zeby sie skontaktowala z osoba PR Microsoftu.

 24. Jeśli nie będzie go dłuższy czas, to w końcu to wycieknie, dla mnie te ploty z internetów są zbyt piękne żeby były prawdziwe. Myslę, że ludzie w tym roku będą realizować więcej myślenia życzeniowego niż zwykle.

 25. Astromaria ! Szef Mikroszrotu w towarzystwie szefow od Monsatan polecieli na pierwszy „ogien” i jest to tez logiczne, bo informacja i odzywianie jest najwazniejsza w zyciu, ktore nam te mendy tak zatruly.

 26. Zniewolenie ludzkosci zaczeto „religijnie”, a moglo byc tak :

  Ksiądz katolicki, pastor i rabin postanowili sprawdzić, który z
  nich jest najlepszym duszpasterzem.
  Uradzili, że każdy z nich uda się do puszczy, znajdzie sobie
  niedźwiedzia i nawróci go na swoją wiarę.
  Po powrocie spotkali się i wymienili doświadczeniami.
  Zaczął ksiądz:
  – Kiedy znalazłem niedźwiedzia, poczytałem mu katechizm
  i pokropiłem wodą święconą.W przyszłym tygodniu idzie
  do I Komunii.
  Pastor:
  – Ja spotkałem niedźwiedzia nad strumieniem. Zacząłem mu
  głosić Dobrą Nowinę. Niedźwiedź stał jak zahipnotyzowany
  i pozwolił się ochrzcić.
  Obaj spojrzeli na rabina, całego w gipsie, leżącego na
  szpitalnym łóżku. Rabin uniósł oczy do góry i szepnął:
  – Tak sobie teraz na spokojnie myślę, że może nie
  powinienem był zaczynać od obrzezania…
  _________________

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.