Ryby się utopiły, a ptaki zostały przejechane na drodze

W USA ocean wyrzuca na brzeg miliony martwych ryb, a w USA i Europie masowo spadają z nieba ptaki. Władze oczywiście wyjaśniają, że wszelkie korelacje są „czysto przypadkowe”. Sprawa wydaje się oczywista: ptaki wędrowały sobie spokojnie autostradą, bo była odśnieżona, w przeciwieństwie do nieprzebytych pól i lasów, nic więc dziwnego, że przejechała je ciężarówka-potwór (powinni raczej wyjaśnić, że był to walec drogowy). No a ryby to wiadomo – utonęły.

Wyjaśnienia władz są racjonalne i logiczne. Jeśli będziecie zgłaszać jakiekolwiek wątpliwości lub zadawać głupie pytania skończycie w obozie FEMA.

Z czystej próżności przypomnę swój komentarz z notki pt. Wiadomości z wariatkowa część 8, gdzie dyskutowaliśmy o tym problemie:

Śmierć kawek w Szwecji wyjaśniona: jak w filmie Spielberga, po świecie jeździ taka ogromna ciężarówka i rozjeżdża ptaki http://www.tvn24.pl/12691,1688685,0,1,kolejna-tajemnicza-smierc-ptakow-wyjasniona,wiadomosc.html. Na drodze. Bo ptaki nie latają, tylko chodzą albo leżą na autostradach.

A wszystkie kręgi w zbożu na calutkim świecie robią dwaj starzy brytyjscy emeryci z deską i sznurkiem.

W USA 3000 ptaków spadło ze zdumienia, bo nigdy przedtem nikt w tym kraju nie odpalał fajerwerków. Fajerwerki to zupełnie nowy wynalazek, o którym nie słyszeli nawet najstarsi Chińczycy. I dlatego kawki doznały szoku i z tego szoku spadły z nieba. http://www.tvn24.pl/12691,1688447,0,1,kolejna-tajemnicza-masowa-smierc-ptakow,wiadomosc.html

Z kolei w Luizjanie ptaki wpadły na linie wysokiego napięcia. Jak wiadomo linie wysokiego napięcia zostały tam postawione wczoraj, więc ptaki nigdy takiego cudu nie widziały, jeszcze się do tego nie przyzwyczaiły i masowo na nie wpadają. Jak tak dalej pójdzie Luizjana straci wszystkie swoje ptaki w tydzień. http://www.tvn24.pl/12691,1688147,0,1,z-nieba-spadly-tysiace-martwych-ptakow,wiadomosc.html

TVN24 solennie zapewnia, że masowa zagłada ptaków na całym świecie i w tym samym czasie jest kwestią CZYSTEGO PRZYPADKU. Kto uważa inaczej, ten jest paranoikiem i wierzy w teorie spiskowe, a to bardzo brzydko i powinien się wstydzić.

57 komentarzy do “Ryby się utopiły, a ptaki zostały przejechane na drodze

 1. WordPress znowu świruje i wrzuca komentarze do spamu z niepojętych przyczyn. Jeśli ktoś tam wpadł, to nie moja wina, przepraszam, staram się tam zaglądać i wyciągać skarby, ale czasem przez parę godzin jestem zajęta czym innym.

 2. Bario, dzięki za ten link.Faktycznie teorie dające do myślenia.

 3. Ryby wyrzuciły się na brzeg w odwrotnym odruchu lemingów. Zamiast skakać ze skały, zebrały się przy brzegu i zginęły zużywając cały zawarty w wodzie tlen.

  Pani Biolog: Ponieważ była to wielka ławica, ryby zużyły bardzo szybko cały tlen bo blisko brzegu nie ma takiej wymiany wody i są słabsze prądy wodne.
  (…)
  Pani Biolog: W okolicy wciaż jest wiele podobnych ławic i jeśli wkrótce nie odpłyną na pełne morze to spotka je podobny los.

  Boszzz, ci nałkowcy śmieją nam się prosto w nos, a ich cynizm jest wprost bezgraniczny. „Odwrotny odruch lemingów”!!!

  Tao mówi: „Uczni nie są mądrzy, a mądrzy nie są uczeni”. Tao jest wielkie!

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.