Wiadomości z wariatkowa część 8

Mały remanent: przedświąteczny przegląd wiadomości godnych odnotowania

Europa tolerancyjna i multi-kulti

Ale tylko w deklaracjach. Bo w praktyce mamy terror i zamordyzm. Nie wolno nosić krzyżyków ani chust, ponieważ tolerancja i multikulturowość oraz miłość bliźniego przejawia się pod postacią zakazów, nakazów oraz wyrzucania z pracy za przejawianie tejże multikulturowości.

Wyrzucona ze żłobka za muzułmańską chustę. Słusznie. Żebyś czytelniku nie miał najmniejszych wątpliwości TVN24 od razu w tytule wali cię po oczach informacją „SŁUSZNIE”. Że wyrzucona to nic. Ważne, że SŁUSZNIE. A jeśli masz inne zdanie na ten temat, to jesteś niesłuszny. I uważaj, bo i ciebie mogą wyrzucić z pracy – jak najbardziej SŁUSZNIE, ponieważ pewna nieliczna grupa ludzi, ta sama, która narzuciła światu komunizm i ZSRR uważa, że ma patent na rządzenie światem i narzucanie obcym państwom swoich pomysłów. Posłuchajcie sami, co gada ta syjonistka i jaką wizję przyszłości Europy roztacza przed światem. Oto Barbara Spectre, syjonistyczna liderka żydowskiej organizacji „Paideia” w Szwecji:

Myślę, że jest tu odrodzenie antysemityzmu, ponieważ w tym momencie Europa nie nauczyła się jeszcze, jak być multikulturową. My będziemy częścią tych bólów przedporodowych transformacji, które MUSZĄ mieć miejsce. Europa już nie będzie monolitycznymi społeczeństwami, którymi ONI byli w poprzednim wieku. Żydzi zamierzają być w centrum tego. To duża transformacja dla Europy, która jest do zrobienia. Oni teraz wchodzą w tryb multikulturowy i Żydzi będą niezadowoleni ze względu na NASZĄ ROLĘ PRZEWODNIĄ.

Przewodnia rola Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej i Związku Radzieckiego – wciąż mam to w pamięci…

Koniec państw narodowych

ogłosił uroczyście w TokFm tuż przed świętami (jak ten dobry święty Mikołaj) prof. Janusz Czapiński. „Bo siły ponadnarodowe są silniejsze, niż narodowe”. Mnie interesuje odpowiedź na pytanie, czy te „siły ponadnarodowe” wkroczą do Polski na bagnetach, jak całkiem niedawno faszyzm i komunizm? A może po cichu – zmienią Konstytucje, likwidując państwowość wszystkich krajów wchodzących w skład Unii Europejskiej? A może potrzebne będzie porządne bombardowanie Europy, żeby obywatele zrozumieli, że to nie żarty?

Operatorzy bankomatów chcą dodatkowych prowizji za wypłaty

Ale pewnie jej nie dostaną. W tej sytuacji bankomaty, jako nieopłacalne, zostaną zlikwidowane, a wraz z nimi gotówka. Bo proszę państwa gotówka to szara strefa. Albo nawet całkiem czarny rynek. Nikt uczciwy nie płaci gotówką, bo i po co? Gotówki używają tylko sutenerzy, handlarze narkotyków, złodzieje i bossowie nielegalnych biznesów. Uczciwi ludzie nie mają nic do ukrycia, więc nie boją się płacić kartą. No i karty przecież nikt nie ukradnie, prawda? Co mówisz? Że może ukraść? Owszem, może. Dlatego dam ci dobrą radę: daj sobie wszczepić mikrochip pod skórę. Wtedy ukradną ci go razem z ręką i będzie jeszcze fajniej, nie?

PS.: Resort finansów przygotował projekt programu rozwoju obrotu bezgotówkowego w Polsce

W dużych miastach Europy w święta będą wybuchały bomby

zapowiedziały Fakty TVN. Nie powiedziano tego w formie przypuszczającej, lecz jako nieuchronną zapowiedź. „Będą to bardzo niespokojne święta, bo będą wybuchały bomby”.

Amen.

Z naszych podatków płacimy horrendalne sumy na utrzymanie przeróżnych wywiadów i służb specjalnych, na każdej latarni wisi po 5 lub więcej kamer szpiegujących nasze ruchy, za nasze pieniądze instaluje się oprogramowanie szpiegowskie w naszych komputerach i podsłuchy w telefonach, jakbyśmy wszyscy byli bandytami, ale (zmyślona dla potrzeb propagandowych) rzekoma Al Kaida może bezkarnie robić w naszych miastach co tylko zechce. Może podkładać bomby w centrach handlowych, w metrze, WTC i gdzie tylko jej się zamarzy, a służby specjalne patrzą na to obojętnie i nic, poza zapowiedziami kataklizmów, nie zamierzają zrobić. Niech sobie Bin Laden spokojnie podkłada bomby, nawet atomowe, jeśli taka jego wola. Ale oczywiście tym wszystkim tajnym agentom i agenturom należą się za to bardzo wysokie pensje i jeszcze więcej pieniędzy na kamery, podsłuchy, wielkie pały i paralizatory.

TLC: stan uzębienia Brytyjczyków jest coraz gorszy

Niemożliwe! W dobie gumy Orbit, past z fluorem i fluoryzacji zębów w szkołach? Jasne, potrzeba jeszcze więcej fluoru – może by tak dodawać go do wody pitnej, jak w USA? A może trzeba dosypywać go do chleba?

Zbawienna rola Banku Światowego

Weszłam do kuchni zrobić sobie herbatę i na moment włączyłam radio Ćwok. Gościem był były polski ekspert Banku Światowego. Ach, jakże cudownie i z jakim bezgranicznym zachwytem (zupełnie jak wierzący o świętej relikwii) ćwierkał, jakaż to cudowna instytucja ten Bank Światowy, jak on cudownie stabilizuje sytuację ekonomiczną świata, jak genialnie gospodaruje pieniędzmi, dzięki czemu zawsze i dla każdego potrzebującego jest w stanie zorganizować natychmiastową pomoc, przesuwając płynnie kapitał z jednego źródła do drugiego (oczywiście, o drukowaniu bezwartościowych papierków z logo FED nie było mowy) no i jacyż to przecudowni, nieprzeciętni i interesujący ludzie tym zarządzają. Dowiedziałam się też, że obecny kryzys jest największym błogosławieństwem, jakie mogło spotkać ekonomię światową (ciekawe, jak to w ogóle możliwe, że mógł się zdarzyć jakiś kryzys pod tak cudownymi rządami tak cudownej instytucji). Pani prowadząca program potakiwała jak papuga, miód i słodycz kapały z mojego odbiornika na blat kuchenny, a mnie się rzygać chciało coraz bardziej. Oni naprawdę mają nas za idiotów. Albo raczej sami są idiotami i przejadą się na tej swojej pewności siebie.

Ach, zapomniałabym… największym cudem ekonomicznym, jakiego dokonał Bank Światowy jest sprawienie, że nawet te kraje, które miały ustabilizowaną sytuację gospodarczą i zrezygnowały z brania kredytów w tym cudownym Banku Światowym WRÓCIŁY DO NIEGO I ZNOWU BIORĄ KREDYTY!!! Prawda, że to prawdziwy cud gospodarczy i powód do bezgranicznej radości?

Powinniśmy stworzyć Światowy Kościół Czcicieli Lichwy – najlepiej zamiast Watykanu, który już się przeżył i wymaga odnowy w Duchu Przenajświętszej Lichwy.

Zaprawdę, zaprawdę, bydłem bez mózgu jest społeczeństwo, które tę gadkę kupuje i nie zasługuje na nic innego, niż rządy banksterów wespół z „elitami” tego świata.

Owieczki, czas się przebudzić, bo jeśli tego nie zrobicie ockniecie się w największym obozie koncentracyjnym wszechczasów, z chipami w mózgach.

Resort finansów przygotował projekt programu rozwoju obrotu bezgotówkowego w Polsce

89 komentarzy do “Wiadomości z wariatkowa część 8

 1. Teflon, plastiki, kuchenki mikrofalowe – czysta nałka. A teraz w TV emitują reklamę pysznych warzyw, do gotowania w parze w kuchence mikrofalowej, od razu w plastikowym opakowaniu, w którym się je kupuje. Zdrowia życzę, oto prawdziwa Era Wodnika, era nauki i rozumu w akcji.

 2. @44
  Faktycznie napisalam post,ale „zapomnialam” go wyslac. Odkrylam go teraz ,zamykajac poszczegolne strony na dole.Serdecznie pozdrawiam.

 3. xorcerer, czy w tych linkach chodzi o wydobycie gazu łupkowego w USA?

 4. dokładnie, chodzi mi też o to by jak najszybciej uświadomić ludzi na Pomorzu, zanim zaczną dawać dupy za pieniądze dokładnie tak samo, jak tam… i naprawdę pożegnamy się nie tylko z Łebą i całą Wisłą (bo w tych okolicach chcą robić odwierty), ale z Bałtykiem w ogóle. film jest cholernie trudno ściągnąć, bo wszystko co zindeksuje pożyteczny skądinąd filestube.com natychmiast dostaje w łeb cease and desist od psów gończych DMCA. linki które działają można znaleźć tylko w komentach do postów.

  np. tutaj działają te w ostatnich:
  http://www.rlslog.net/gasland-2010-limited-docu-dvdrip-xvid-kata/

 5. Nie dość, że zdewastują nam środowisko, to jeszcze cała kasa za ten gaz pójdzie oczywiście do kieszeni Amerykanów. My jak zawsze zostaniemy na spalonej ziemi i bez grosza.

 6. PRZYPOMINAM PO RAZ OSTATNI: KONIEC DYSKUSJI O HOMOSEKSUALIZMIE!

  ŻADNE KOMENTARZE NA TEN TEMAT NIE BĘDĄ ZATWIERDZANE, A SAMO SŁOWO ZOSTAJE WPISANE NA LISTĘ SPAMOWĄ.

  Zapaleńcom, pragnącym mnie pouczać, że świat nie jest czarno-biały przypominam: przeczytajcie tytuł tego bloga oraz info „O mnie”, a może coś się wam wyjaśni.

  I na zakończenie: tego typu tematy wzniecają złe energie i budzą uśpione trolle. Zaraz zacznie się tu inwazja kłótliwych komentarzy z różnych dziedzin – Awicca już pokazała, jak to działa. Dlatego od razu uprzedzam – będę kasować i banować. W moim blogu nie będzie awantur, bo z awantur nic dobrego nie wynika.

 7. Astromario

  To nie jest tak. Poprostu zrozumiałem, różnice pomiedzzy tolerancją. I to dzięki tobie. Przedtem nie dostrzegałem tego zjawiska. Może emocje wzieły góre. A może i tak mi było wygodnie. Niewiem. jestem człowiekiem i mam prawo popełniać błedy. zrozumiałem że w tej kwesti jestem zbyt nachalny. I już tak nie będe robił.

  I nie chciałem cię pouczać. Jeżeli tak za brzmiało to przepraszam. Poprostu lubie dyskutować, a to ze tak pisze czasem. No cóż pracuje nad sobą.

  Jeżeli chodzi o wicca. Nie mam z nimi nic wspólnego. Poprostu mam przyjaciela co jest wiccaninem. I tez martwi się tym że beda nam montować chipy. I dla tego pokazuje te filmy na swojej stronie, że by ludzię się obudzili.

  nie miałem nic złego na mysli. Sadze wyslesz ta treść do spamu. To chociaż powiedz co masz na mysli muwiać o trolach? Bo nie kumam

 8. Śmierć kawek w Szwecji wyjaśniona: jak w filmie Spielberga, po świecie jeździ taka ogromna ciężarówka i rozjeżdża ptaki http://www.tvn24.pl/12691,1688685,0,1,kolejna-tajemnicza-smierc-ptakow-wyjasniona,wiadomosc.html. Na drodze. Bo ptaki nie latają, tylko chodzą albo leżą na autostradach. A wszystkie kręgi w zbożu na calutkim świecie robią dwaj starzy brytyjscy emeryci z deską i sznurkiem. W USA 3000 ptaków spadło ze zdumienia, bo nigdy przedtem nikt w tym kraju nie odpalał fajerwerków. Fajerwerki to zupełnie nowy wynalazek, o którym nie słyszeli nawet najstarsi Chińczycy. I dlatego kawki doznały szoku i z tego szoku spadły z nieba. http://www.tvn24.pl/12691,1688447,0,1,kolejna-tajemnicza-masowa-smierc-ptakow,wiadomosc.html Z kolei w Luizjanie ptaki wpadły na linie wysokiego napięcia. Jak wiadomo linie wysokiego napięcia zostały tam postawione wczoraj, więc ptaki nigdy takiego cudu nie widziały, jeszcze się do tego nie przyzwyczaiły i masowo na nie wpadają. Jak tak dalej pójdzie Luizjana straci wszystkie swoje ptaki w tydzień. http://www.tvn24.pl/12691,1688147,0,1,z-nieba-spadly-tysiace-martwych-ptakow,wiadomosc.html

  TVN24 solennie zapewnia, że masowa zagłada ptaków na całym świecie i w tym samym czasie jest kwestią CZYSTEGO PRZYPADKU. Kto uważa inaczej, ten jest paranoikiem i wierzy w teorie spiskowe, a to bardzo brzydko i powinien się wstydzić.

 9. Tym razem spadlo 8000 golebi we Wloszech, na ulice i dachy domow.
  Kawki w Szwecji wytlumaczono uderzeniem ciezarowki ,a ogledniej – uderzeniem zewnetrznym. To w takim razie musialaby to byc ciezarowka – gigant. A kawki siedzialy i patrzyly jak je przejezdza. A ta we Wloszech musialaby byc w takim razie – latajaca ciezarowka.http://www.expressen.se/nyheter/1.2282077/8000-duvor-i-italien-foll-ner-doda
  Ptaki mialy ponoc niebieskawe dzioby i mowi sie o niedotlenieniu lub zatruciu. To mialoby sens w powiazaniu ze snietymi rybami na swiecie. Tylko co powoduje niedotlenienie u ryb i ptakow w tak odleglych regionach?

 10. A homoseksualiści mogą tutaj w ogóle dyskutować? Nie o homoseksualizmie 😉 Nie rozumiem dlaczego nie puściła Pani mojego ostatniego komentarza.

 11. Wklejam fragment dzisiejszego wpisu z bloga Jadczyka, link do tego bloga jest u Astroamrii – Układ otwarty

  Masami giną ptaki, masami giną ryby. Nauka to wszystko wyjaśni. Ale czy na pewno?

  Oglądając wczorajszy program w telewizji France 2 zwróciłem szczególną uwagę na to co w nim pominięto. Pominięto oczywiście wszelką dokumentację ze źródeł wojskowych. To jasne – sprawa „obronności”. Co ciekawe, pominięto jednak wszelką wzmiankę o hipotezach jednego z najwybitniejszych francuskich speców od tych zagadnień – Jacques’a Vallee. Pominięto wszelkie wzmianki o tym, że technologia UFO może być zagrożeniem dla naszej technologii. Pominięto wszelkie wzmianki o efektach plazmowych i o przenikających się holograficznie „rzeczywistościach”.

  Czemu? Bowiem taka dyskusja mogłaby owocować pytaniami na które odpowiedź byłaby niemożliwa lub niewygodna.

  Program miał najwyraźniej za zadanie: przygotować i uspokoić. Zadanie to zostało wykonane.

 12. Xorcerer, szkoda że nie ma polskiej ścieżki lub napisów.
  http://gaslandthemovie.com/
  Same klipy z głównej strony mówią za siebie. Trailer z HBO jest już niedostępny ale jest na YouTubisiu. Powalające. Sami zobaczcie.

  Częśc Whats Fracking na gaslandthemovie.com dobrze pokazuje „o co biega”.
  Obszary wydobycia na głównej (nasycanie gruntów chemią) – Drilling Areas – po kliknięciu myślę że być może Amerykanie nie będą mieli wyjścia i będą musieli się wynieść w dawno zaplanowane „obszary wzrostu”?
  To wygląda bardzo źle.
  Koleś w kongresie (?) mówi że nie istnieje problem a ludzie w domu nad baterią zlewozmywaka wieszają kartkę „Nie pij tej wody” i sprawdzają na ile jest palna.
  No gdzie my żyjemy?! I mają zamiar zrobić to samo w Polsce. :/

 13. @ Rasti: czy ktoś ograniczał ci prawo zabierania głosu w moim blogu? Możesz komentować, ale na temat. Homoseksualizm mnie nie interesuje, to nie moja broszka, więc nie będę toczyć o niego boju.

 14. @ Anitka: no, zupełnie jak w filmie Spielberga, ciężarówka-potwór. A chyba raczej musiałby to być wielki walec drogowy, bo samochód zostawia tylko dwa wąskie ślady i musiałby być latający, żeby dopaść te gołębie na dachach. Czy ludzie się przebudzą? Czy w końcu zaczną pytać, co się dzieje na tym świecie?

 15. Pary obściskujące się w parku czy na plaży to rzeczywiście takie okropieństwo, że każdy zdrowy na umyśle człowiek musi porzygać się na miejscu, a dzieci, które to zobaczą będą miały syndrom stresu pourazowego.

 16. @ MeliPeli: znudziło ci się w moim blogu? Ja bardzo szybko rozdają bany i wcale tego nie ukrywam. TU NIE MA DEMOKRACJI, TU JEST KULT JEDNOSTKI, CZYLI JA TU RZĄDZĘ. JASNO SIĘ WYRAŻAM?

 17. Opowiem wam coś… Jakieś 10 lat temu mieszkałam nad Jeziorkiem Łacha. To jeziorko jest w rzeczywistości wyschniętą odnogą Wisły, więc jest bardzo długie i wąskie. Leży ono między przedłużeniem Wału Miedzeszyńskiego a Wisłą, w Michalinie. Kiedyś były tam tereny rolnicze, a dziś, nawet na terenie zalewowym między Łachą a Wisłą stoi tam kilka domów, w których ludzie mieszkają przez cały rok. Zimą jest tam cisza i spokój, a od wiosny panuje tam całkiem spory ruch: przyjeżdżają wędkarze, wagarowicze i mieszczuchy spragnione szybkiego wypadu na łono natury. No i oczywiście przyjeżdżają tam parki, którym się wydaje, że przybyły na bezludną wyspę. Jest tam kilka dróg wyjeżdżonych przez samochody. Drogi nie są zarośnięte przez trawę ani krzaki, co jest ewidentnym dowodem na to, że są stale używane. Ale „zakochani” mają w głowie tylko jedno: DO ROBOTY! W związku z tym nie obchodzi ich nic poza tym, po co tu przybyli. Zatrzymują samochody w biały dzień na samym środku drogi i zrzucają ciuchy, a kiedy wezmą się już za robotę okazuje się, że drogą idzie sobie grupka wędkarzy lub małoletnie dzieciaki z podstawówki. Lub jedzie baba na rowerze, czyli na przykład ja. Albo wszystkie te 3 rzeczy zdarzają się jednocześnie, czego tamże doświadczyłam. Przykra sprawa, ale obawiam się, że po odkryciu jak liczna publiczność ogląda ten darmowy pokaz porno parka może nabawić się nerwicy seksualnej.

  Ludzie zachowują się jak zwierzaki w rui. Kto mieszka koło parku lub blisko natury, ten może mieć naprawdę mnóstwo radochy z podglądania, oczywiście, jeśli lubi ten typ „rozrywki”. Nie jestem tylko pewna, czy dzieciakom z podstawówki takie atrakcje nie szkodzą. A przecież dzieciaków nie da się stale trzymać na smyczy.

 18. Jeszcze jedna zabawna anegdotka pt. „podejrzana aktywność w ksiutach nad Wisłą”. Kiedyś mało nie pękłam ze śmiechu. Był bardzo deszczowy początek lata i drogi nad Łachą zamieniły się w grząskie bagno. Przedzierałam się z trudem przez te ostępy, skacząc z jednej kępy trawy na drugą, kiedy minął mnie zielony jak żabka samochód z damsko-męską obsadą. On rozpaczliwie usiłował przejechać przez coraz bardziej pochłaniające samochód bagno, a ona trzęsącymi się rękami paliła papierosa. Celem był widniejący w oddali brzeg Wisły. Obawiam się jednak, że mimo szalonej desperacji raczej tam nie dotarli i musieli wzywać pomoc drogową, która pewnie również tam nie dojechała. Ech, na silną potrzebę nie ma mocnych…

 19. @Duke @Maria

  Tak to wygląda bardzo źle. Ale od czego są nasze niewyparzone gęby? Są portale gazet pomorskich. Kumpel dostarcza mi ostatnio łopatami materiałów na ten temat, włącznie z rozróżnieniem co jest faktyczną informacją (masowa śmierć ptaków w Luizjanie, ryby masowo zdychające w stanach – metan jest NEUROtoksyczny, zarówno ten rozpuszczony w wodzie, jak i ten wypuszczony w ogromnych ilościach do atmosfery) a co jest pieprzoną dezinformacją (kogo obchodzi stado rozjechanych ptaków??? tylko dziennikarzy którym się płaci za produkowanie redundantnych informacji).

  Mario – tu mam dużo materiałów i od tego zacznę nowe artykuły na xorserii. chcę zrobić cały dział X-Leaks i wrzucać tam wszystkie tego typu kwiatki. z czasem na pewno zbiorę co ciekawsze przykłady robienia dezinformacji i jakoś to podwiążę pod Goebbelsa, narazie za mało się do tego jeszcze przyłożyłem – ale skoro się pochorowałem, to czasu będzie na to w bród…

 20. Tylko nie mów, że złapałeś świniaka, bo pęknę ze śmiechu! Pomysł z X-Leaks bardzo dobry, będę reklamować, niech ludzie poczytają, to może w końcu zaczną myśleć głową, a nie telewizorem.

  Nałukowcy chcieli wtłaczać pod ziemię dwutlenek węgla, w ramach walki z globalnym ogłupieniem. Nie wiem, czy ten pomysł wciąż jest podtrzymywany, ale z tego co mi wiadomo, gdy to się zacznie w końcu uwalniać, skutek tego byłby podobny do zatrucia metanem. Wtedy wszyscy siedzielibyśmy na tykającej bombie.

 21. Jestem w trakcie czytania Jana van Helsinga „Ręce precz od tej książki”.
  Póki co ręce opadają, ale trzeba je podnieść zdecydowanie do góry w geście buntu.
  Niech świadomość Praw Prawdziwego Stwórcy będzie dla nas ochroną, azymutem, pancerzem nie do przebicia przed zbrodniami bogów władających naszą planetą.
  Tym większy szacunek dla autorki bloga i ludzi współtworzących go kreatywnie i merytorycznie.

  Ze swojej strony mentalnie i serdecznie będę wspierać wasze wysiłki.

 22. Nie ma jeszcze polskiej ścieżki do „GasLand”.
  Trzeba czekać.
  Co do „Ręce precz od tej książki” – coś mnie odpycha od niej. Ale nie wiem co. Podobnie mam do Roberta Kiyosaki. Niby mówi do rzeczy i logicznie ale wyczuwam w nim… konformizm?
  Tymczasem.

 23. @M.

  nie, nie świniak. to jakieś g…. walące w wątrobę, na które o dziwo najskuteczniejsza do tej pory homeopatia to ta na Aspergillus niger, czyli na czarną pleśń. wali w wątrobę do tego stopnia, że dookoła mnie w środkach masowego transportu jest dużo luzu. wreszcie się naprawdę pobratałem z Chińczykami. po jednym zastrzyku z Nigersanu i Hepar compositum prawie fruwałem. niestety oczyszczająca śmieci w powięzi pleców akupunktura szybko zrobiła mały reality check.

 24. Duke, ja postawy konformistycznej u autora nie znajduję w najmniejszym stopniu, ani takowej nie wyczuwam, wręcz przeciwnie, ale każdy ma własną intuicję i nią się kieruje.

 25. Wrzucam ciekawostkę z dziedziny projektowania graficznego do tego wątku, bo „Wiadomości z wariatkowa” to nic innego jak „Wiadomości z NWO”…

  NWO Annual Report 2010

  Choć pomysł, może się wydawać słusznym, to jednak jest to raczej projektowanie
  przez same owce szyldów z napisami „STRZYŻENIE”…

  Jeżeli te wizualizacje spowodują, iż ktoś zacznie poszukiwania zagadnień związanych z NWO
  to bardzo dobrze. Jeżeli służy to jedynie, jako nośny temat do portfolio to bardzo źle…

  Cała identyfikacja jest w mojej opinii bardzo dobra (sic!)…

 26. Business is business…
  Wszystko co daje zapotrzebowanie na kasę (z centralnego banku) jest wodą na młyn tych którzy ten młyn POSIADAJĄ. A posiadają go Ci którzy rżną zyski z rezerwy częściowej mając władzę nad CB!
  Kuźwa! Ludzie! Zacznijcie myśleć! Matma jest prosta jak 2 + 2! Co wychodzi poza to równanie jest oszustwem! Nawet zalegalizowanym! Co nie mieści się w tym równaniu jest ZAWSZE FAŁSZERSTWEM! Prawo służy fałszerzom. Zacznijcie w końcu dodawać!

 27. @ xorcerer: właśnie jak na zamówienie dostałam medyczny newsletter o „klątwie faraonów” i grzybie aspergillus, jeśli cię to interesuje mogę ci przesłać. Adres, który podałeś w blogu działa?

 28. tak, poproszę. to baaaaaaardzo ciekawe…. nikt mi tego nie zdiagnozował wiesz? a ilość zbiegów okoliczności która doprowadziła do tego, iż wybrałem właśnie Nigersan jest zadziwiająca.

  rano idę na drugą kontrolę krwi. no, na 97% założę się, że nie znajdą nic.

 29. cholera popatrz – nie czytałem tego wcześniej, a napisane po byku:

  „Recent studies of newly opened ancient Egyptian tombs that had not been exposed to modern contaminants found pathogenic bacteria of the Staphylococcus and Pseudomonas genera, and the moulds Aspergillus niger and Aspergillus flavus. Additionally, newly opened tombs often become roosts for bats, and bat guano may harbour histoplasmosis. ”

  http://en.wikipedia.org/wiki/Curse_of_the_pharaohs

  zostają jeszcze te szczepy Pseudomonas i Staphylococcus, zbadam się na ich obecność na Salvii… ale i tak najmądrzejszy jak się okazuje dr house siedzi gdzieś z tyłu mojej głowy.

 30. Ech Xorcerer, zlituj się z tą w MordeKsiażką… pliis.
  Nie można gdzie indziej tej instrukcji zapodać?
  Kurcze, jaka szkoda że już nie kumkam en france. 😐
  Szkoda że to nie było jakieś 20 lat temu to bym był w stanie pomóc.

  A mendia to faktycznie mendia. (*%#@ mać!!

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.