Kosmiczne jaja w ONZ?

Rzepa robi sobie chichy-śmichy z faktu powołania kosmicznego ambasadora przy ONZ. Wiadomość rzekomo zapodał tabloid „The Daily Mail”, a tabloidy jak wiadomo piszą same bzdury, więc nie ma powodu, żeby brać to serio. Pani ambasador już łamie sobie głowę nad tym, jaki protokół dyplomatyczny będzie najwłaściwszy do przywitania gości z kosmosu. Jakoś nikt zdaje się nie mieć żadnych obaw co do tego, że wizyta mogłaby mieć przebieg niekoniecznie dyplomatyczny.

Kosmici to temat tak ośmieszany, że nikt nie ma odwagi pisać o tym na serio. Zrobiłam przegląd stron i blogów i poza tymi ewidentnie ufologicznymi, których żaden racjonalista ani pobożny katolik nie traktuje serio, a tym bardziej z szacunkiem, każdy poruszający ten temat autor, nawet, jeśli zgromadził dowody na możliwość istnienia UFO oraz na podejrzane przygotowania władz na takie spotkanie podkreśla z całą mocą, że on nie pisze tego serio, że to tylko tekst satyryczny i na wszelki wypadek dołącza instrukcję, że po przeczytaniu należy się śmiać.

Śmiej się pajacu.

Poznać głupiego po śmiechu jego.

Jeśli ktoś nie ma racjonalnych i niezbitych dowodów na to, co próbuje wcisnąć publice, nie pozostaje mu nic innego, niż nadzieja, że przemawia nie do istot inteligentnych, obdarzonych zdolnością samodzielnego myślenia, lecz do stada bezmyślnych baranów. A baranami można przecież manipulować, grając na ich lękach, słabościach i kompleksach. Stadny baran nigdy nie zdobędzie się na odwagę wychylenia się z tłumu, który zgodnym chórem potakuje, że białe jest czarne i powiedzenia, że białe jest białe i basta. Każdy normalny baran boi się wyśmiania. Śmiech moi drodzy jest bronią bardziej zabójczą niż karabin maszynowy. Bo śmiech zabija szare komórki.

Wszyscy chyba znają sławne słowa Ronalda Reagana:

W naszej obsesji antagonizmów chwili, często zapominamy jak wiele jednoczy całą ludzkość. Być może potrzebujemy jakiegoś zewnętrznego, uniwersalnego zagrożenia abyśmy mogli rozpoznać tę wspólną więź. Od czasu do czasu myślę, jak szybko nasze globalne różnice zatarłyby się, gdybyśmy tylko stanęli w obliczu obcego zagrożenia z poza tego świata. – Ronald Reagan, 21 września 1987 roku na zgromadzeniu Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Często zastanawiałem się, co by się stało, gdyby wszyscy na świecie odkryli, że grozi nam niebezpieczeństwo z zewnątrz… siła z innej planety. Czy w obliczu tego nagłego odkrycia nie stwierdzilibyśmy, że pomiędzy nami nie istnieją jakichkolwiek różnice, że wszyscy jesteśmy ludźmi, obywatelami świata, czy nie zjednoczylibyśmy się razem w walce z tym konkretnym zagrożeniem? Biały Dom, 5 maja 1988 roku, przemówienie do zgromadzenia reporterów.

Oczywiście naiwni mogą sądzić, że Reagan tylko tak sobie gdybał, bo w rzeczywistości nie wierzył w żadnych kosmitów, a ogóle to miał na myśli ogólnoludzką miłość i solidarność, której tak bardzo nie doceniamy.

A jeśli miał na myśli coś zupełnie innego?

A co, jeśli kosmici są władzy potrzebni, żeby nastraszyć ludzkość i wywołać na całej planecie chaos i przerażenie, nad którym będzie można zapanować wyłącznie dzięki zastosowaniu radykalnych działań, takich jak stan wyjątkowy na całej ziemi i zaprowadzenie władzy Rządu Światowego?

36 komentarzy do “Kosmiczne jaja w ONZ?

 1. Astromario, przecież sama wiesz, że Rzepa to gazeta agenturalna, ogłupiająca „polactwo” na wyścigi z GW, TVP i Rydzykiem.
  Sprawa kosmitów nie jest sprawą wiary, a sprawą wiedzy. Nie ma możliwości, aby wśród setek miliardów gwiazd naszej galaktyki i wśród setek miliardów obcych galaktyk tylko na Ziemi powstał wybryk natury – dwunożna nieowłosiona małpa, uważająca siebie za obraz Boga.

 2. Za moich czasów (czyli w czasach ciemnej komuny) uczono w szkołach rachunku prawdopodobieństwa. Mam wrażenie, że młode pokolenie nawet nie wie, co to jest.

 3. Szanowna Pani,

  O ONZ i oficjalnych czynnikach wspominałem kilkakrotnie na mojej stronie. Już w 2007/8 roku próbowałem przekonać nielicznych Czytelników mojej strony (średnio 200/250 osób/dzień), że ONZ i w ogóle cały świat wojskowo-rządowy w coś gra, tylko nie wiemy jaka to gra. Z jednej strony, nieustannie zaprzeczano, że w ogóle rządy mają jednostki do badania spraw UFO(nautyki). Mówiono, że to bzdury, że rządy mają na głowie Fidela, ruskich, Koreę Płn i tak dalej. Okazało się w ciągu 2 lat (2008-2010) – że rządy miały jednak specjalistów, jednostki, sztaby ludzi, którzy precyzyjnie zajmowali się tymi zagadnieniami (zresztą „bzdurami” jak astrologia, jasnowidzenie, free energy też się zajmują, tylko wciskają nam kit, że jest odwrotnie).

  Co do Ronalda Reagana i jego reakcji dot. UFO – odczytała Pani Jego słowa jako ogólne sformułowanie, jak zachowałaby się ludzkość, gdyby nagle zetknęła się z tematem ufo. Otóż to wcale NIE było ogólne sformułowanie powodów zjednoczenia ludzkości – a skonstatowanie faktu, iż Ronald Reagan WIDZIAŁ na własne oczy obiekt UFO (mniejsza o to, czy oficjalnie uznawał realność ufo, czy nie, moim zdaniem prywatne zdanie Ronalda Reagana, a zdanie prezydenta największego mocarstwa to dwie różne kwestie).

  Przyznam, że ilość różnych teorii i powodów tak raptownego ujawniania, że nagle wszyscy wiedzieli o UFO, nagle wszyscy się tym zajmowali – chociaż jeszcze ledwie kilkadziesiąt miesięcy wcześniej byli gotowi odciąć głowę za wspomnienie o UFO, raczej nie nastraja optymistycznie. Zawsze jest jakiś cel w ujawnianiu takich rzeczy. Być może jednym z celów jest odciąganie realnej uwagi od faktycznie zakulisowych, globalnych działań. Albo też…faktycznie zapowiadane przyjście „Antychrysta” w świetle błyskawic z obiektu ufo. Raczej wykluczałbym tutaj często zarzucane wykorzystanie obiektów HAARP czy Blue Beam, które rzekomo mają wyświetlać na chmurach obiekty ufo, przez co rządy mają rzucić Ziemię i ludzkość na kolana. Co bardziej ciekawe, bardziej prawdopodobne jest przyjście zapowiadanego Antychrysta i stopniowe przygotowanie na ów fakt ludzkości, niż to, że projekty wyżej wymienione mogłyby ogłupić do reszty ludzkość.

  Jedno jest pewne: przyszłość rysuje się przerażająco. Czy to z powyższych względów, czy czysto ekonomicznych, gospodarczych, globalnych. Żyjemy w „ciekawych” czasach.

 4. Reagan nie był jedynym prezydentem USA, który widział UFO. Podejrzewam, że ci panowie nie tylko to widzieli, ale o tym nie mówili. Podobno Carter, który obiecał ujawnienie, po zapoznaniu się z całością materiałów będących w rękach tajnych służb mało nie umarł z przerażenia i z pomysłu zrezygnował.

  Moim celem nie jest straszenie ani zapowiadanie apokaliptycznych zdarzeń, lecz informowanie. Jeśli będziemy wiedzieć, co się szykuje, nie ulegniemy panice, głupiej euforii ani innemu, potencjalnie zgubnemu szaleństwu. Ignorancja naraża, wiedza ochrania. Nie bądźmy więc ignorantami, lecz osobami wiedzącymi.

  Podejrzewam, że jeśli dojdzie do ujawnienia, „racjonaliści”, którzy do tej pory tak ochoczo wszystkiemu zaprzeczali i wyśmiewali nagle staną się tymi, którzy będą liderami „nowej rzeczywistości”. No bo przecież istnienie kosmitów jest takie racjonalne i oczywiste. A oni zawsze wiedzieli…

 5. Z racji tego że już napisałem co myślę o tej sprawie u Astromarii na FB to pozwolę sobie skopiować tu swój post z stamtąd

  „Droga Mario takich posunięć było już wile nie sądzę by w przeciągu 2 następnych lat obcy mieli by się tu pojawić

  chyba że będą to obcy z pod znaku „falce flag”
  to znaczy spektakl stworzony przez „unych” używając Twojej terminologii 🙂

  według mnie będzie przeprowadzony fałszywy najazd obcych tak jak w „wojnie światów” słuchowisku z lat 50 tylko na ogromną skale używając technologii która pozwoli w to uwierzyć i tak jak mówisz będzie to dobry pretekst do wprowadzenia NWO”

 6. Co do rachunku prawdopodobieństwa.
  Skoro teleskop Hubble’a odkrył w drobnym, pustym (z pozoru) skrawku nieba około 10 000 galaktyk (każda po około 150 mln gwiazd) to prawdopodobieństwo, jakie by nie było, daje olbrzymią ilość cywilizacji.
  The New Wrinkle (Hubble Ultra Deep Field) napisy PL

  Antykk
  Obecny system nie ma rozwiązywać problemów ale je tworzyć. I to na nasz koszt. Wytyczne są takie że mamy się zadłużać. Europejskie fundusze nam w tym skutecznie pomagają bo musimy się również zadłużać w bankach komercyjnych (konieczność wniesienia własnych wkładów, których nie mamy, pomijając dyskusyjną celowość wielu „projektów” – ostatnio wszyscy „robią projekty”). Potem wejdziemy do strefy Euro i nasze długi zostaną przeliczone na nową walutę i staną się własnością innego, obcego banku EBC. Wystarczy teraz by i jego zadłużyć (lub jakoś przejąć) np. w innych agencjach bankowych panów od f-e-d i skończymy jak Ameryka z obecnym 13-to bilionowym długiem.
  Zegarki dłużne ostatnio w modzie to zalinkuję te hamerykańskie.
  Us Debt Clock – ta strona strasznie zamula (java):
  http://www.usdebtclock.org/
  Inny zegarek U.S. NATIONAL DEBT CLOCK – statyczna strona:
  http://www.brillig.com/debt_clock/

 7. Diuk znam te* 45-zasad i PMS też, widze to bezustannie i męczy mnie życie-przez To-że wiem!

 8. Ale z samym artykułem z Rzepy nie idzie się nie zgodzić. Urząd idiotyczny – wiemy przeciez dlaczego. A podatników faktycznie będzie kosztował. A może ja nie chcę na niego łożyć? 🙂

  Nie będzie w tym kraju chyba nigdy rzetelnej debaty o UFO, no, ale nie oczekujmy jej od mainstremowych mediów.

 9. „Obywatel to zdrowe ziarno tej ziemi” – pisał Uspienski. 🙂 Ale jakos niewielu to rozumie. 🙂

 10. pieniadze to iluzja, te dlugi dlugow tez.
  Zapytajcie sie wiewiorki co jej potrzebne do zycia?!
  jedzenie, schronienie i sex.
  Wam tez! tylko jeszcze nie wiecie ze az tylko tyle.
  Uczcie sie byc samowystarczalni to przezyjecie.
  Zgina napewno uzaleznieni…

 11. wpadlam do spamu za te wiewiorki, tzn za co napisalam, ze im do zycia potrzeba…:)

 12. Astromaria napisała: „Podejrzewam, że jeśli dojdzie do ujawnienia, „racjonaliści”, którzy do tej pory tak ochoczo wszystkiemu zaprzeczali i wyśmiewali nagle staną się tymi, którzy będą liderami „nowej rzeczywistości”. No bo przecież istnienie kosmitów jest takie racjonalne i oczywiste. A oni zawsze wiedzieli…”

  Mało tego. Ja się obawiam, że zrobią z Nas idiotów i to oni będą twierdzić, że są ekspertami od ufo, astrologii, ezoteryki etc. Będą pierwszymi lizo…ami nowej rzeczywistości. NIE jest przypadkiem, że: „sześciu byłych oficerów oraz były szeregowiec próbowało dowieść, zarówno z obserwacji własnych, jak i z raportów dostarczonych przez podwładnych, że w latach 60-80 XX w. niezidentyfikowane obiekty latające unosiły się nad obszarami, na których znajdowały się składowiska broni nuklearnej albo silosy z rakietami – czytamy w serwisie CNN.”.

  Nie jest przypadkiem reakcja ONZ i utworzenie oficjalnego stanowiska w tej sprawie (ufo).

  Jestem jednak przekonany, że sprawa UFO NIE będzie wykorzystana wcześniej niż przed 2030-40 rokiem. Skąd taki pogląd? Ci, którzy pamiętają lata 40-50 XX wieku muszą umrzeć. Dzisiejsze społeczeństwo już jest inne. Jesteśmy urabiani na każdym polu propagandy a ci, co to olewają też są urabiani. Nowe społeczeństwo, którego kręgosłup dojrzeje właśnie około 2030 roku (a raczej będzie wymodelowany sztucznie) – łyknie propagandę obcych cywilizacji niczym pigułkę na ból głowy.

  A wtedy wkroczą „racjonaliści” i cała „nałóka” akademicka twierdząc, że od zawsze oni wiedzieli, że ufo istnieje…będą wspierać i łasić się do władzy tak samo, jak dzisiaj. Ten etap już był przerabiany krótko po średniowieczu, kiedy Nauka pod postacią Inkwizycji najpierw torturowała i zabijała, bo ktoś tam miał odwagę powiedzieć przeciw nim i ich poglądom – a potem nagle po cichu sami stali się jeśli nie propagatorami, to zbierali wisienkę z tortu.

  Dzisiaj to samo. O tym, jak ciemne jest Naród Polski, Polacy, proszę obejrzeć, to tylko półtorej minuty, a wiele mówi o tym, jak wygląda zadowolony ciemnogród – starzy, młodzi „wykształceni z dużych miast” – oto Polacy:

  1. http://hotnews.pl/artpolska-1488.html – artykuł
  2. Bezpośredni link: http://www.youtube.com/v/bIb5WedQuNw

  TACY LUDZIE IM UWIERZĄ.

 13. @ Dominik Myrcik

  Bardzo dobre linki! Powoli schodzimy na poziom, z którym miałem do tej pory styczność bardziej w necie, czyli taki:

  🙂 🙂

 14. 45 zasad plan Bermana, Protokoły Mędrców Syjonu oraz inne sposoby na skuteczne rozbicie państwa.

 15. hmmm… widze po zawartosci tych linkow, ze Polacy zostali przez telAwizje kompletnie rozEdukowani i sa na poziomie amerykanow

  w tym filmie Mark Dice namawia rodakow do podpisania petycji o zwiekszenie przez rzad inflacji, zobaczcie jak chetnie podpisuja kompletnie nie znajac znaczenia slowa inflacja
  a teraz zastanowcie sie jak ci ludzie moga sie w takim ukladzie sami dogadac z UFO, ambasador z korpusem dyplomatycznym jest konieczny.

 16. Niereligijna @14
  Z ludźmi jak z wiewiórkami. Też doszedłem do podobnego wniosku. Naprawdę niewiele nam potrzeba do życia. Dlatego jest nam to odbierane.
  Do tych 3 rzeczy doliczyłbym wolny czas na zajęcia własne…jak medytacja? Filozofowanie? Sztuka? Wszelkie ścieżki odkrywające własną duchową naturę i szacunek dla każdej istoty.

  Mamy żyć w strachu o własne bezpieczeństwo i o własne dochody. I mamy być zależni od systemu, który sami sobie podtrzymujemy w imię ekonomicznego efektu przeliczanego na kasę. Jakby zysk na własnym zdrowiu i otaczającej nas natury się nie liczył.
  Dlatego jest nam to odbierane bo nie wierzymy że sami możemy o siebie zadbać. Bo nam to wmówiono że potrzebujemy ekspertów od ekonomii, która tak naprawdę jest prosta jak budowa cepa.
  Nie ulega wątpliwości że jesteśmy zależni od źródeł energii.
  Tyle się mówi o „wolnej” energii. A ja bym się na razie skupił na tym co naprawdę namacalnie mamy za darmo. Słońce i geotermia. I gazowy nawóz CO2 dla roślinek. 🙂
  Czy My naprawdę jesteśmy idiotami, że daliśmy sobie wmówić że CO2 jest zanieczyszczeniem? Jak o tym myślę to ręce, uszy i nogi opadają.

  A może powinienem inaczej to ująć?
  Jesteśmy unikalnymi z osobna, elastycznie programowalnymi jednostkami, zdolnymi do działania w grupie.
  Czyż nie dowodzi to, że TKWI w nas niesamowity potencjał jeśli ŚWIADOMIE podejdziemy do tematu SAMOŚWIADOMEGO obserwowania siebie i „autoodprogramowywania”?

  Bo jak na razie nasz potencjał wykorzystują inni a my nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy.

 17. od paru lat ciągle się słyszy że lądowanie kosmitów lub „halograficzna paruzja” będą jednym z pretekstów do wprowadzenia nowego ładu. Ale nowy ład i tak zostanie wprowadzony, w taki czy inny sposób, i to jest chyba oczywiste. Ważniejsze jest to jak będzie wyglądał i ile ludzie oddadzą ze swoich swobód rządzącym. Czyli mówiąc krótko czy świat bardziej będzie przypominał Paryż podczas okupacji niemieckiej czy Koreę Północną

 18. Wałśnie nie wiadomo co o tym sądzić. Na konferencji można było usłyszeć informacje już znane z przecieków wiele lat temu, właściwie nic nowego ale fakt, że transmituje to „live” CNN jest jak najbardziej nowy!!!! Manipulacją (jeżeli jest to manipulacja) nie są te osoby bo one raczej mówiły prawde ale fakt, że poszło to na cały świat w CNN. Władza wyraźnie chce aby ludzie zaczeli MASOWO o tym słyszeć. Może być tak jak mówiła ta kobieta w filmie „Moon rising” -„pamietajcie, że ostatnią kartą mają być obcy. Najpierw wrogiem będzie ZSRR, następnie terroryści a ostatnia karta to będą obcy”. Mielismy komunizm, teraz mamy terorystów może powoli przychodzi czas na coś nowego. Co ciekawe wiele osób znających tematyke NWO (szczególnie odłam chrześcijański), plany fałszywego ataku uznaje za dowód, że UFO nie istnieje i jest sztucznie wykreowane przez „elyte”. Zabrakło im wyobraźni, że jedno nie wyklucza drugiego?

 19. Wszyscy nagle zaczęli trąbić, że kosmici istnieją i zaraz się objawią. My spodziewaliśmy się takich wieści już od dawna, ale te wszystkie racjonalistyczne barany muszą się teraz przestroić na zupełnie inny sposób myślenia. Ciekawe, co wykombinują w swoich małych rozumkach: że to nasi przyjaciele, czy że wrogowie? Pewnie żaden z nich nie wpadnie na pomysł, że to Iluminaci. Bo Iluminaci przecież nie istnieją. Gdyby istnieli, to by o nich mówili w FoxNews. I Lis by powiedział, hahaha!

 20. Racjonalistyczne barany już mają swojego nowego „guru”, Bernatowicz świetnie się nadaje. Przecież on zawsze bardzo „racjonalnie” podchodzi do tematyki, wywiady z naukowcami,doświadczenia, te wszystkie „naukowe” pomiary kregów w Wylatowie itp. Co tam spiski, te nie istnieją a David Icke to świr no bo jak jaszczurki mogą latać w spodkach co innego małe szaraki. Hahaha!!! Takiego pomieszania jak teraz jeszcze nie było a będzie jeszcze większe. Ilość bzdur wypisywanych na różnych forach przekracza wszelkie granice. Widać, że ludzie coś tam „łykneli” ale po łebkach, miksują wszystko następnie tworzą z tego postchrześcijańskie teorie (kościół jest bee!!! ale zbawiciel niezbędny). Mieliśmy postmodernizm teraz będzie postchrześcijaństwo, w łagodniejszym opakowaniu. Watykan już mówi o istnieniu UFO. Wyobraźmy sobie ląduje spodek a oni biegną z kropidłem na powitanie. Kto nie zobaczy całości (schematu) ten zginie marnie. Trzeba mieć mape a nie widzieć tylko droge ale do tego trzeba główke troche wysilić, poszukać i poczytać.

 21. O boszzz, wszystkie blogi na szczytach rankingu WP (http://pl.wordpress.com/) są chrześcijańsko-jedynie-słuszne i broniące krzyża. Ale ostatnio się tam straszliwie namieszało i zaczynają królować jakieś gówniane boysbandy. Jestem jedyną heretyczką w tym towarzystwie.

 22. Jak nie przez Biblie to przez boysbandy albo Lady Gage do serc i umysłów owieczek. „Centralne sterowanie” prze kulture i religie (a raczej postreligie).

 23. Aby dopełnić jeszcze bardziej, co stwierdziłem powyżej, uzupełniam moje wypowiedzi artykułem, który napisałem ponad 2,5 roku temu (!!!). Nim podam link, muszę koniecznie wspomnieć, że moja/nasza wiedza o UFOnautach i ich powodach przebywania na Ziemi drastycznie się zmieniła po wrześniu 2008 roku – artykuł pisałem w marcu 2008.

  Pewne rzeczy musiałyby ulec zmianie, ale jeśli ulegną, zostanie tylko dopisany wyraźnie oddzielony fragment.

  W każdym razie Czytelnik może sobie sprawdzić na bazie tego, co napisałem wcześniej, czy te wszystkie Davidy Icke i reszta dennych polskich badaczy ufo (a w rzeczywistości robiących szmal new-age’owców) ma rację – czy jednak sposób dostrzegania rzeczywistości, który m.in. promuję ja.

  Bardzo łatwo to zrobić – wystarczy, tak jak w tym przypadku cofnąć się do moich artykułów sprzed kilku lat bądź kilku miesięcy i sprawdzić co twierdzili oni – a co np. ja.

  http://angelus-silesius.pl/articles/ufo_onz.html – to jest artykuł sprzed ponad 2,5 roku! Czy chociaż część z niego się sprawdza można teraz sprawdzić jak w Pokerze: sprawdzam!

  Wszyscy mogą się przekonać, kto jest koniunkturalistą i kto czerpie zyski ze swojej działalności i jakie było zdanie tych „proroków”.

 24. Obawiam się, że ci psychopaci coś kombinują. Takie pomysły i takie informacje nie pojawiają się przypadkowo. Być może to jest element nacisku na zgodę ludzi na utworzenie światowego rządu wobec globalnego zagrożenia Ziemian złymi ufoludkami.

 25. @Dominik
  Ja bym nie panikował, robimy wszystko aby informować ludzi i zatrzymać psychopatów i ich kosmicznych panów. Jak się nie uda to po śmierci będziemy spadać na inną planete. Wszechświat jest ogromy i są w nim przyjazne miejsca. Nasz układ galaktyczny i tak zginie za tysiące lat to naturalny proces. Wszystko ma swój początek i koniec. Słońce eksploduje za kilka tysięcy czy milionów lat (słońce to świadomość która tak samo podlega cyklowi reinkaranacji) o tym mówią naukowcy i o tym mówił Budda. Tak czy siak trzeba bedzie kiedyś wiać z naszego układu słonecznego.

  Ta kobieta (film poniżej) twierdzi, że przez najbliższe 200 lat na Ziemi będą otwarte „gwiezdne wrota” (będzie ich kilka) przez które przy pomocy prostej techniki medytacyjnej ludzie będą się mogli przenosić na inne planety i w inne wymiary. Będzie to można za pare lat zrobić ciałem fizycznym (odblokować DNA) lub po śmierci w astralu. Ona twierdzi, że słońce weszło w proces „bardo” – powolnego umierania co potrwa w skali naszego czasu bardzo długo, więć nie ma co panikowac bo fizycznie tego nie doczekamy. To naturalny proces inkarnacji świadomości słońca. W 2012 nie będzie katastrofy tylko początek powolnej zmiany ludzkiej świadomości. Kosmiczne „service to self” będą chciały przejąć wszystkie gwiezdne wrota tak aby zablokować ludzkości proces powolnej ewakuacji i dalej na nas pasożytować.Po prostu ich królestwo zaczyna się powoli walić a my zaczynamy się uwalniać. Ciekawie też opowiada o kremacji i o tym, że nie powinno się grzebać ciał bo to powoduje w jakiś sposób zatrzymanie świadomości na Ziemi i jej odradzanie tutaj (dlatego te wszystkie chore religie to promują) a kremacja powoduje jej uwolnienie. Takie gwiezdne wrota otwierają się co pare tysięcy lat i były otwarte w czasach Atlantydy. Po 200 latach wrota zostaną zamknięte (to naturalny cykliczny proces) i jedynym sposobem będzie ewakuacja przy pomocy latających spodków (jeżeli ludzkość będzie miała technologie do tego czasu). Prawie wszystko co ona mówi można potwierdzić w innych źródłach na temat NWO,szaraków,reptylian,światowego rządu,innych wymiarów, reinkarnacji, itp. Jedyny kontrowersyjny problem to informacje na temat gwiezdnych wrót dlatego, że są to nowe informacje i trudno je potwierdzić w innych źródłach. Z grubsza brzmi to wszystko spójnie i logicznie ale jak zawsze nigdy nie ma pewności, że to prawda.

 26. Koleżanka mi uświadomiła, że takie wiadomości, jak ta o UFO trafiają do tabloidów nie dlatego, że to jest głupia wiadomość dla głupich ludzi, lecz dlatego, że tabloidy są czytywane przez szerokie masy. I wcale nieprawda, że tylko przez kucharki oraz blondynki. Ona pracuje w uczelnianej bibliotece, więc wie, co kto czytuje. Doktory też czytają tabloidy, a co gorsze traktują je jako źródło wiedzy, co zresztą nie raz wyśmiewałam w tym blogu i za chwilę znowu to uczynię. Gdyby napisali to w Nature, to kto by to przeczytał? Zresztą cenzura by tego nie puściła.

  Najbardziej prawdopodobnym celem tej wiadomości jest nastraszenie ludzi i przekonanie ich do pomysłu utworzenia rządu światowego, który w naszym imieniu przemówi do najeźdźców, a oni niby co na to? Uciekną? Hehehe…

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.