Podpisz petycję!

Komisja Europejska, ignorując wolę 60% obywateli Unii Europejskiej chce wprowadzić uprawy genetycznie modyfikowanych… ZBÓŻ!!! Jeśli do tego dojdzie, nasz chleb powszedni, o który proszą w modlitwach pobożni chrześcijanie i który jest synonimem wszelkiej żywności stanie się bronią biologiczną.

Czytelnikom tego bloga nie muszę tłumaczyć, że nie istnieje możliwość nieinwazyjnego współistnienia upraw ekologicznych z uprawami GMO. Jak już ludzkość miała okazję boleśnie się przekonać (przypadek Percy Schmeisera i innych rolników eko z Kanady) uprawy GMO za nic mają zapewnienia swoich twórców oraz polityków, że można je trzymać pod kontrolą. Nie da się tego zrobić! Pyłek przemieszcza się poza wszelką kontrolą, roznoszony przez wiatr, owady i zwierzęta. Przemieszczają się również same nasiona. Żadne „strefy bezpieczeństwa” nie gwarantują owego bezpieczeństwa, ponieważ co jakiś czas zdarzają się potężne wichury, które mogą przenieść pyłek nawet setki kilometrów od miejsca upraw.

Czytelnicy tego bloga wiedzą również, że GMO jest szkodliwe dla zwierząt, nie tylko dla szczurów i myszy laboratoryjnych, ale również dla krów, świń i innych zwierząt hodowlanych. Karmienie tym zwierząt powoduje zaburzenia w pracy systemu immunologicznego, nerek, wątroby, bezpłodność i poronienia oraz wady wrodzone płodów.

Nie możemy dopuścić do sytuacji, w której nasz chleb stanie się przyczyną chorób, śmierci i bezpłodności.

Dlatego bardzo proszę o podpisanie petycji. Aby zatrzymać tę ustawę potrzeba miliona podpisów. Obecnie jest ich niewiele ponad 800 000.

Zachęcam również do przeczytania wywiadu z Arpadem Pusztai Mity i fakty o mutantach

PODPISZ PETYCJĘ I ROZEŚLIJ LINK DO WSZYSTKICH PRZYJACIÓŁ!

Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości na temat GMO, to po obejrzeniu tych filmów powinien się ich pozbyć:

Playlista

Playlista

Linki:

Bayer przyznaje, że niemożliwe jest kontrolowanie skażeń spowodowanych przez GMO

Dziękujmy Bogu, że dał nam księcia Karola czyli cd. wojny z GMO

Spotkanie z Percy Schmeiserem 16 kwietnia SGGW, Warszawa

TRACIMY NIEZALEŻNOŚĆ ŻYWIENIOWĄ NA RZECZ PONADNARODOWYCH KORPORACJI!

27 komentarzy do “Podpisz petycję!

 1. Jestem przeciwny uprawom genetycznie modyfikowanym, również z tego względu,że spowoduje to uzależnienie od tych , którzy będą rządzić licencjami i ograniczać rozwój krajów narodowych, poza wybitną szkodliwością zdrowotną.

  Nie tworzono by banków nasion itp.gdyby te uprawy były bezpieczne.

 2. Kim jest zadowolony Pan „X” i co go tak cieszy? Jest on „specjalistą ds. rejestracji” w polskim oddziale biotechnologicznego koncernu „Y” – partnera w interesach
  koncernu Monsanto – światowego potentata rynku produktów modyfikowanych genetycznie (GMO). Monsanto, z którym robi interesy firma pana „X”, wytworzyło a potem opanowało ponad 80% światowego rynku GMO. To dobra wieść dla koncernu Pana „X” i koncernu Monsanto.

  Dzisiejszy dzień dla Pana „X” będzie tym bardziej radosny, gdyż koncern Monsanto z którym interesy robi jego firma, będzie jednym z głównych bohaterów spotkania, które zgromadziło wielu wybitnych naukowców. Będzie to teatr jednego aktora i choć nie wprost to wszyscy będą dzisiaj mówić tylko o koncernie z którym interesy robi firma Pana „X”. Pomimo iż Pan „X” ma sporą wiedzę na temat GMO i firmy Monsanto nie odezwie się on w tej sprawie ani słowem

 3. piekna ilustracja do tematu! 😉

  temat potworny…o bombie z opoznionym zaplonem.

 4. Obawiam się jedynie, że jakakolwiek petycja, podpisana przez nawet 100 milionów ludzi, nie będzie miała znaczenia na decyzje unijnych bandytów. Nie po to na „prezydenta” Unii wybrano agenta grupy Bilderberga, Rampuja, aby wykonawcy poleceń ideologów NWO z Komisji Jewropejskiej ulegali naciskom „roboczego bydełka”. Wszystkie takie oddolnie wykreowane inicjatywy są niszczone i wyciszane, a petycje lądują w koszu.
  Czarno to widzę…

 5. Unijni bandyci oczywiście mają zamiar przejąć pełną władzę, bo przecież oni są „oświeceni” i wiedzą lepiej niż europejskie bydło, ale mam nadzieję, że widząc to bezprawie owce w końcu się ruszą i zaczną działać.

 6. Jakiś totalny bezmózgowiec wrzucił mi tu godzien jego „racjonalistycznej” inteligencji komentarz (który oczywiście wylądował w spamie, czyli tam, gdzie jest jego miejsce):

  Puknijcie się w głowę!Żywność genetycznie modyfikowana może rozwiązać problem głodu na świecie,i pomóc w leczeniu różnych chorób.

  Baranie, w Europie nie ma głodu, wręcz przeciwnie, mamy tu nadprodukcję żywności, która się marnuje. W Unii trzeba odłogować mnóstwo ziemi, bo gdyby ją uprawiano żarcia byłby taki nadmiar, że chyba wysypywano by je na pola i ulice. A do krajów głodujących nikt od nas żywności nie wysyłał i nie będzie tego robił, bo to jest za drogie i się nie opłaca.

  Jeśli natomiast chodzi o zdrowie, to od GMO ludzie chorują, a nie zdrowieją. I taki jest cel wprowadzania tego świństwa: ludzie mają od tego umierać, a ziemia ma się wyludnić, bo panom iluminatom zrobiło się tu za ciasno. Ty też jesteś przeznaczony na rzeź, wraz z całą rodziną, bo dla nich jesteś zwykłym śmieciem i producentem smrodu, więc grzecznie żryj GMO i szybko zdychaj, daj dowód obywatelskiej, racjonalistycznej postawy.

  A gdybyś jednak miał ochotę poznać prawdę, to obejrzyj sobie te 2 filmy:
  http://alterkino.org/ycie-wymyka-sie-spod-kontroli
  http://alterkino.org/wiat-wedug-monsanto

 7. Obejrzalam wszystkie 3 czesci tego spotkania.
  Serce mnie scisnelo po wypowiedzi Ministra, ze „nie mamy wyboru musimy zaakceptowac produkty modyfikowane”.

  Moim zdaniem, ta ogromna firma Monsanto kupuje ludzi i robi swoje, a czlowiek ciemny i lasy na pieniadze daje sie przekupic.
  Obserwujac ludzi w polityce to plakac sie chce jak sie widzi tak mocna ciemnote.Zero swiatla!
  Monsanto jest nachalna kompania”po trupach do celu”.
  Ameryka i Kanada prawie 90% ziemi jest skazonej.Kukurydza i soja niby organiczne, ale juz sa zmieszane z genetyczna roslina.
  Ludzie kupuja w marketach (5 kukurydzy za 1 dolara).Biedni ludzie nie maja pieniedzy, a ci co maja oszczedzaja na jedzeniu i kupuja.Biznes kwitnie!Monsanto ma zyski, a lekarze maja pacjentow.
  Zyc w dzisiejszym swiecie jest nielatwo, a przed nami jeszcze trudne dni, ale badzmy pozytywni i unikajmy modyfikowanych produktow.

 8. Bajka o tym, ze moze byc glod na ziemi, bo jest nas za duzo wyszla z telewizji i jak widac objela prawie caly swiat.
  Biedni Ci ludzie co w to wierza…
  Czas sie opamietac!

 9. Ta petycja wisi już od miesięcy, sam sie podpisywałem, ale oni co jakiś czas robią weryfikację podpisów i część ląduje w koszu, bo ludzie zamiast podpisywać się pełnymi danymi, wklepują tam jakieś ksywki i inicjały. Czekam, aż uzbiera się milion ważnych podpisów…

 10. „”Czy rząd celowo próbuje ogłupić masy? Trudno to udowodnić, ale istnieje wiele danych wskazujących na to, że elita rządząca nie tylko toleruje, ale również aktywnie prowadzi politykę, której efekty szkodzą zdrowiu fizycznemu i psychicznemu populacji. Niniejsza seria artykułów traktuje o różnych sposobach ogłupiania współczesnego człowieka. W części pierwszej przyjrzymy się truciznom, które można znaleźć w spożywanych na co dzień napojach, pożywieniu i lekach.””

 11. Podpisałam, puściłam dalej…
  A teraz mam taką wizję: sygnatariusze tej petycji w pierwszej kolejności zapełniają obozy (żreć tego nie chcieli, to trzeba się ich pozbyć w inny sposób).

 12. Według przybliżonych szacunków ok. 60% wszystkich przetworzonych artykułów spożywczych, obecnych na rynku Unii Europejskiej, może zawierać śladowe ilości gmo.

  Produkty spożywcze, w których mogą być dodatki z transgenicznej soi i (lub) kukurydzy:

  Soja i kukurydza to często podstawowe surowce do produkcji żywności
  dla wegetarian, przekąsek,używek, dań chińskich, dań typu ;fast food;,
  mleka sojowego, przeznaczonego dla niemowląt i dzieci(sojowe izolaty i
  koncentraty wysokobiałkowe stosowane w produkcji mleka początkowego i
  następnego), preparatów mlekozastępczych dla niemowląt i dzieci
  nietolerujących laktozy (cukru mlecznego), glutenu, dzieci
  alergicznych, chorych na przewlekłe biegunki.
  Produkty spożywcze, w których mogą być dodatki z transgenicznej soi i
  (lub) kukurydzy:
  wyroby cukiernicze i
  czekoladowe
  lody i desery
  koncentraty spożywcze
  sosy, dresingi, zupy
  błyskawiczne, majonez
  margaryna
  miksy masła i margaryny
  lub masła i oleju
  płatki śniadaniowe
  przyprawy
  napoje bezalkoholowe
  napoje alkoholowe (piwo,
  wino)
  słodziki
  ocet
  wyroby mleczne (sery,
  twarogi, napoje
  fermentowane)
  konserwy rybne
  przetwory owocowe i
  warzywne
  przetwory mięsne

 13. W filmie „Świat według Monsanto” można zobaczyć, jak wielkie zasługi dla światowego postępu, dobrobytu i zdrowia ludzi są zasługą tej firmy. To wprost przerażające, jak bezmyślne jest ludzkie bydło, które mając możliwość dowiedzenia się prawdy wciąż pozostaje ślepe i głuche na porażające wprost fakty.

  Monsanto, największy truciciel wszechczasów, powinien być zdelegalizowany już dawno, a jego szefostwo powinno wisieć na szubienicy, ale nie tylko nie wisi, lecz nie ustaje w wysiłkach dalszego, pełnego sukcesów trucia ludzi i środowiska.

  Onkologia, mające równie wielkie zasługi w mordowaniu ludzi może działać w majestacie prawa, ale jeśli na horyzoncie pojawi się jakiś „szarlatan”, który ludzi rzeczywiście leczy i przywraca im zrowie, natychmiast rusza przeciw niemu kampania oszczerstw i oskarżeń, po czym wsadza się go do pudła, jakby popełnił ciężkie zbrodnie.

  To wszystko dzieje się jawnie, na oczach całej ludzkości, ale ta, zamiast myśleć i wyciągać samodzielnie wnioski z tego, co widzi woli wierzyć mediom, które przedstawiają całkowicie fałszywy obraz rzeczywistości.

  Czasami ręce i nogi mi opadają, bo widzę, że ludzkość pcha się do rzeźni zupełnie dobrowolnie i nikt jej nie musi tam zaganiać karabinami ani bagnetami.

  Pies tańcował głupią i tępą ludzkością, bo każdy dostaje od życia to, w co wierzy i na co zasługuje. Dlatego nie ma co się bać „końca świata”, bo sytuacja przybiera taki obrót, że musi się stać coś prawdziwie apokaliptycznego, co oczyści ten cały syf.

 14. @ Astromario
  ——————–

  Każdy jest kowalem swego losu i na głupotę nie ma rady. Wystarczy popatrzeć w telewizji jak lansowana jest zabawa w podrygiwania tłumu nastolatków . A dorośli z różnych poziomów decyzyjnych uważają ,że to co się dzieje w przedmiocie GMO i innych zdarzeń ich nie dotyczy i nieszczęścia z tego tytułu ich ominą. Nie ominą nikogo, nawet tych kilkanaście rodzin elity światowej również.

  Nasz pan minister od rolnictwa dla stanowiska i dla kasy poświęci wszystkich Polaków. Taki minister to nieszczęście.

 15. @ steinbock: spoko, lepiej wstrzymaj się od takich wizji, bo jak wiesz to, co wizualizujesz spełnia się. Dlatego ja wizualizuję świat czysty, naturalny i zaludniony cudownymi, mądrymi istotami. Obozy się przydadzą – do zamykania w nich psychopatów. Kiedy ludzkość wreszcie przejrzy na oczy i wprowadzi obowiązek poddawania tym testom każdego, kto będzie kandydował na dowolne, ważne stanowisko, trzeba będzie coś z tymi psychopatami zrobić. Nie można puścić ich wolno, bo oni są zbyt niebezpieczni, a ich umiejętność odgrywania świętych, dobrych i zatroskanych jest wprost legendarna. Co więcej nie poddają się oni żadnym próbom resocjalizacji – psychopatia jest nieuleczalna! Dlatego nie ma innego wyjścia, niż ich całkowite izolowanie od reszty świata. Sami sobie zbudowali obozy, do których w końcu trafią. Mają szczęście, że normalni ludzie nie palą się do mordowania, więc te instalacje gazowe do kremowania zwłok nie zostaną użyte.

 16. Przepraszam,że nie pisze na temat ale dzisiaj próbują zablokować moją strone. Aby odstraszyć ewentualnych czytelników: http://asymetriainformacji.wordpress.com/. Mój komputer ma bardzo dobre orginalne (kupione w sklepie) programy antywirusowe, nie szlajam się po dziwnych miejscach w sieci aby przyciągnąć jakieś wirusy. To co się stało odbieram jako atak na moja strone, wczoraj umieściłem tekst o Prezydencie Kennedy no i mam za swoje. Na strone można wejść, komunikat podaje, że na własną odpowiedzialność na początek pokazuje sie ostrzeżenie o potencjalnych wirusach. To napewno skutecznie odstraszy wiekszość czytelników. Przyznaje jestem troche podłamany bo włożyłem w to sporo pracy. Nie widze sensu przenoszenia strony gdzieś indziej bo prawdopodobie zrobią to samo.

 17. Po raz pierwszy poczułem NWO na własnej skórze. Nie wiem co z tym będzie dalej ale pozdrawiam wszystkich.

 18. Marcus, spoko, nie wpadaj w panikę. Weszłam na twój blog bez problemów, ale nie przez google, lecz bezpośrednio. Wygląda normalnie, nie ma żadnych komunikatów.

  Kiedyś coś takiego stało się z moim Skarbczykiem. Zostałam powiadomiona przez czytelniczkę o komunikacie, że ta strona kradnie dane i rozsiewa wirusy. Zajrzałam i zamiast strony pokazała się czerwona, krzycząca plansza o groźnym oprogramowaniu. Przez chwilę myślałam, żeby stronę skasować albo przenieść, ale miałam wtedy inne sprawy na głowie. Kiedy po dwóch czy trzech dniach tam zajrzałam wszystko było normalnie.

  To samo zdarzyło się z moim blogiem, jeszcze kiedy był na blog.pl. Ludzie pisali, że zamiast bloga widzą planszę powiadamiającą, że to jest phishing i że ich okradnie. Prawdopodobnie przyczyną tego był banner z adresem, taki złoty, który jako nazwę miał „golden”.

  A co masz na myśli pisząc „chodzi o google”?

 19. jak szukam bloga poprzez google chrome wtedy jest blokada. Sprawdziłem przez Explorera (dopiero po ponownej instalacji bo nie używam tej przeglądarki) i działa. Może rzeczywiście spanikowałem zobacze za kilka dni. Dzięki za informacje wiedziałem, że jako blogierka o długim stażu coś mi doradzisz dlatego od razu napisałem komentarz tutaj.

 20. szczerze mówiąc to nie wiadomo co z tym zrobić, myślę też, że sporo „proli” po krótkiej analizie „co mogę zrobić” popada w bezsilność i obojętność.

  rewolucja – trudna do osiągnięcia w krajach demokracji i kapitalizmu (zbyt wiele operacji „false flag”, zbyt duża inercja)

  zamachy i eliminacja psychopatów u władzy – toż to młyn na ich tryby kontroli i dominacji ludzi.

  informacja – małą grupę aktywistów łatwo izolować społecznie – szufladka „teorii spiskowej” zadziałała nawet w USA, gdzie np ruch Prawdy 9/11 liczy setki tysięcy osób, w tym wielu na wysokich stanowiskach akademickich (co najmniej parę tysięcy wykładowców i pracowników naukowych wyższych uczelni). zidiocenie ludzi jest zbyt wielkie (kultura szybkich zmiennych bodźców i amerykański standard „zaangażowanego dziennikarstwa” robią swoje)

  tak sobie myślę, że największa nadzieja w wyklinanych talibach, innych fanatykach i konserwatystach. największa nadzieja w głupim oślim oporze, bo rozsądek już umarł.

  bo – szczerze – co UE zrobi z inicjatywą, podpisami, głosami?
  czy zrobi tak jak z Irlandzkim referendum (komisarze rzekli: „będziemy powtarzać referendum w Irlandii do skutku czyli do przegłosowania eurokonstytucji”) – posypali pieniędzmi po mediach, fundacjach i stowarzyszeniach (grupa pro-eu NGO) a te przekonały konieczną cząstkę społeczeństwa, zmęczonego zresztą perspektywą ciągłej indoktrynacji.

  niech bozia wyśle jakąś super skuteczną grupę anarchistów z kałachami, bo chyba tylko to pomoże.

 21. Marcusie! Również do innych ludzi apeluję: róbcie screeny (zrzut ekranu – klawisz „Prt Scr” i wkleić do painta i zapisać na dysk w .jpg) z takich sytuacji. To trzeba to pokazywać światu. Widać klasyfikacja stron może być manipulowana.

 22. @Astromaria: jak wiesz, wizja (spontaniczna)to jedno, wizualizacja – drugie. Nie bój żaby! Mam za dużo planów na przyszłość, żeby sobie wizualizować takie ponure rzeczy 🙂

 23. Jestem przeciwna GMO,
  przyszli ludzie,nasze wnuki zasluguja na zdrowa zywnosc

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.