Kolejny tydzień w wariatkowie mamy szczęśliwie za sobą

Ogłoszenie końca pandemii, której nigdy nie było

To niewątpliwe najśmieszniejsza wiadomość w naszym domu wariatów. Ze szczerym podziwem patrzyłam na panią Margaret Chen, która z nabożnie poważną miną ogłaszała rzekomy koniec zmyślonej pandemii. Nie mam pojęcia, jak się tej dzielnej kobiecie udało zachować powagę, więc darzę ją za to wielkim szacunkiem.

Wielki sukces Najpotężniejszej Armii Świata w walce z brodatymi dzikusami ukrywającymi się w grotach

I znowu mamy powód do serdecznego śmiechu, bo oto nadeszła wiadomość z USA. Zabito albo złapano – nie pamiętam dokładnie, bo mnie takie wiadomości tylko śmieszą – talibskiego przywódcę w Afganistanie. Podekscytowany jak mały chłopczyk komentator w Ćwoku aż piszczał z radości, gdy ogłaszał ten niebywały wprost sukces: „Amerykanom bardzo rzadko udaje się złapać lub zabić kogokolwiek z najważniejszych przywódców Al Kaidy”. Wow!!! Tylko drogie owce nie pytajcie jak to jest możliwe, że najpotężniejszy kraj na świecie, posiadający najlepiej uzbrojoną armię, najlepszy wywiad i najlepszą na tej planecie obronę przeciwlotniczą pozwolił na to, żeby kilku uzbrojonych w plastikowe noże, nieogolonych i pewnie nigdy nie kąpanych poganiaczy wielbłądów zdołało bez żadnych przeszkód wlecieć dwoma potężnymi Boeingami w amerykański symbol światowego handlu. A dziś ten dzikus, który to wymyślił i zorganizował żyje sobie spokojnie w jakiejś afgańskiej grocie i śmieje się krzywymi zębami, które nie widziały cywilizowanego dentysty z samego prezydenta USA, którego dzielni i uzbrojeni po zęby chłopcy nie potrafią złapać ani jego, ani nikogo z jego uzbrojonych w drągi talibów. Naprawdę, wyjątkowo głupi są ci amerykańscy wojskowi i politycy. I jeszcze są z tego dumni.

TVN demaskuje przesąd i złodziejstwo: pijawki

Rosjanie są równie ciemni niczym wspomniani afgańscy talibowie, więc hodują pijawki. A jak je wyhodują, to sprzedają je za potworne pieniądze głupim i zabobonnym ludziom, którzy irracjonalnie WIERZĄ w ich leczniczą moc. Cóż za idioci! Przecież nikt światły nie kupi zwykłego, a co gorsze obrzydliwego robala, a co w ogóle najgorsze wampira, który aż się trzęsie z ochoty, żeby utoczyć trochę krwi niewinnej ze swojego nabywcy. Jak można ludziom wciskać takie obrzydlistwo i zabobon za ciężkie pieniądze!?

Skoro uzbrojeni w kije talibowie są lepsi w walce od najlepszej na świecie armii, to może i rosyjscy znachorzy machający pijawkami są lepsi w leczeniu od najlepiej na świecie wyposażonej służby zdrowia?

Od dawna Was przekonuję, żebyście przestali korzystać z usług medycyny XXI wieku i przeszli pod opiekę znachorów. Takie przesądy jak pijawki, larwy much, zioła, witaminy, zdrowe odżywianie ekologicznym jedzonkiem i kontakt z Matką Naturą przywrócą Wam zdrowie za darmo lub za grosze. Nie ma lepszego lekarza niż Natura i jej „wynalazki”, takie jak rośliny i zwierzęta. Mój kot leczy mruczeniem moją migrenę i obolałe kości, a wymienione przed chwilą larwy much okazały się skuteczniejsze w walce z gangreną niż lekarze na frontach I i II wojny światowej. Okazały się skuteczniejsze nawet niż dzisiejsi lekarze, dysponujący znakomitymi (rzekomo) antybiotykami i skalpelami. I z tego powodu triumfalnie powracają do szpitali XXI wieku. Stosują je nie tylko Rosjanie, ale i Amerykanie. Na szczęście i w Polsce są lekarze, którzy nie boją się sekty racjonalistycznej ani jej inkwizytorskich prześladowań.

Natura leczy skutecznie dlatego, że nie podaje choremu jednej, wyizolowanej substancji czynnej (taka substancja zawsze ma groźne skutki uboczne), lecz cały koktajl, który tylko w całości ma właściwe, skuteczne i pozbawione skutków ubocznych działanie. Zioła to nie tylko chemia, ale również białka, enzymy, witaminy, olejki eteryczne i inne, jeszcze nieznane nauce czynniki, podane w idealnych proporcjach. Podobnie działają pijawki, które wpuszczają do ludzkiego organizmu wiele różnych substancji, które razem tworzą idealny lek na wiele chorób. Nawet jad pszczół, węży i pająków ma właściwości lecznicze (SM).

O pijawkach i larwach much możecie przeczytać tutaj i tutaj.

Skoro przy leczeniu jesteśmy…

Szpitale już dawno przestały być miejscem, gdzie z poświęceniem i troską przywraca się chorym zdrowie. Obecnie zadaniem szpitali jest zarabianie pieniędzy. Cześć z nich pochodzi z (nomen omen) Kasy Chorych. Kasy Zdrowych nie ma, bo ci nie leżą w szpitalach, a jeśli w nich wcześniej leżeli, to dziś raczej należy się spodziewać, że leżą gdzie indziej, podejrzewam, że na cmentarzach lub w najlepszym razie w hospicjach. Pacjentów zresztą już nie ma, bo w nowoczesnym świecie zamiast nich są klienci.

We współczesnej medycynie stosuje się skomplikowane procedury i drogie urządzenia, więc jeśli szpital leczy skutecznie, to bankrutuje, a jego dyrektor popada w tarapaty prawne i może skończyć w pudle. Medycyna jest i musi być wysoko zabiegowa i nieskuteczna, bo tylko dzięki temu szpital zarabia. Gdyby leczono tam magią i placebo pacjenci byliby zdrowi, ale nie byłoby zarobku. Problem jest poważny i niektórzy heroicznie próbują go rozwiązać. A jak? Tego dowiedziałam się z mojego ulubionego radia.

Firmy handlujące szpitalnymi długami żyją bardzo dostatnio, proponując dyrektorom placówek zaciąganie kredytów na spłatę długów, a potem kolejnych kredytów na spłatę jeszcze większych długów, zaciągniętych po to, żeby było na spłatę lawinowo rosnących długów (możecie to ciągnąć w nieskończoność), aż w końcu nie można znaleźć żadnego banku, który udzieli kolejnego kredytu. I wtedy szpital bankrutuje, a jego majątek idzie na licytację. Ale firma doradcza zalicza wielki sukces: jej konta wprost pęcznieją od wynagrodzeń za dobre doradztwo i dzięki dobrym referencjom mogą zająć się doradzaniem kolejnemu dyrektorowi placówki zdrowia.

Jeśli przestaliście się śmiać, pędzę z koleją wiadomością, która was rozweseli.

Dziennikarska (i belferska) logika

Dziennikarz w ĆwokFM wyraża swoje zdziwienie: „Rządzi Platforma, a my gadamy wyłącznie i PiSie. Dzieje się tyle ważnych spraw, a my dyskutujemy o krzyżu”, na co wtrąca się drugi i z ironią w głosie pyta: „A co, to Platforma wystawiła ten krzyż, żeby ukryć podatki?”

Tu mi się przypomniała pewna historia z mojego życia. Kiedy byłyśmy małymi dziewczynkami moja mama wróciła z wywiadówki i nie mogła ochłonąć z wrażenia po tym, co usłyszała od nauczycielki matematyki mojej siostry. Powiedziała ona coś takiego: „Wie pani, Ewunia jest taka zdolna, tak dobrze rozwiązuje zadania, nie ma w klasie drugiego dziecka, które by tak dobrze tłumaczyło innym, jak rozwiązać zadanie, dlatego ja zupełnie nie rozumiem, dlaczego ona ma tylko trójkę z matematyki”.

Dziennikarze gadają o PiSie i o krzyżu i szukają winnego, że o tym gadają. A belferka stawia tróję i szuka winnego, że postawiła. Ot, dom wariatów. Co było do dowiedzenia…

Kościół ograbiony, ale uratowany

Prawicowy komentator piał w wiadomym radiu nad dobroczynnością i zbawiennością doskonale nieskazitelnej instytucji, jaką jest Kościół Katolicki i miotał ciężkimi zarzutami, że KRK został po wojnie bestialsko ograbiony z majątku. Wstrętni komuniści odebrali kościołowi budynki, w tym szkoły i sierocińce i do dziś nie oddali. Naiwnie liczyłam na to, że prowadzący program powie w końcu, że przecież Kościół miał być biedny i pielgrzymujący, a stał się najbogatszą instytucją świata i że do dziś nieustająco odbiera państwu nie tylko to, co mu zabrano, ale całą państwową ziemię i nie zna w tym najmniejszego nawet umiaru. Jego apetyt jest nienasycony, a hojność pobożnych urzędników bezgraniczna. Ziemia przechodzi w kościelne ręce w prezencie lub za symboliczną złotówkę, a co raz Kościół uznał za swoje, tego nie odda.

Niewdzięczność Kościoła nie zna granic. Za to, że pozbawiono go szkół i przytułków powinien być komunistom dozgonnie wdzięczny, bo jako jedyny w Europie nie musi płacić ogromnych odszkodowań za pedofilię i znęcanie się nad dzieciarnią i jako jedyny nie utracił szacunku wiernych.

Zbrodnia: młodzi utrzymują starych nierobów!

Stale muszę wysłuchiwać medialnych narzekań, że pracującym młodym ludziom dzieje się straszna krzywda, bo muszą pracować na tych darmozjadów, emerytów.

Jak to jest możliwe, że nikt nie zaprotestuje i nie powie, że gdyby starzy bulili co miesiąc do szwajcarskiego banku taką kasę, jaką zdzierał z nich przez całe życie ZUS, to dziś byliby miliarderami i już po 40-ce leżeliby na tropikalnej wyspie pod palmą, a na brzegu kołysałby się na falach będący ich własnością luksusowy jacht.

87 komentarzy do “Kolejny tydzień w wariatkowie mamy szczęśliwie za sobą

 1. Marcus
  ————

  Musisz wiedzieć,że EKSPERT to ktoś taki, którego starania mają na celu uzależnienie cię od niego.

  Takich ekspertów w naszych mediach jest bez liku.

 2. @ Duke Nukem: z władzą jest ten problem, że za pieniądze, z których nas okrada uzbroiła się przeciw nam po zęby i zabezpieczyła się na wszelkie możliwe sposoby, żebyśmy nie mogli jej wysadzić z siodła. Według prawa to rzekomo owa władza ma nam służyć. A ona stawia sprawę na głowie i uważa, że to my mamy służyć jej, a za bunt przeciwko niej należy się więzienie, a nawet śmierć. Będziemy dymani, dopóki jako cała ludzkość nie przejrzymy na oczy i nie powiemy DOŚĆ! Ale nie w ulicznej zadymie, lecz w sądach, w których osadzimy uczciwych sędziów.

  Co do kryzysu – chyba nikt z was nie wierzy, że mamy takowy? To nie jest żaden kryzys, tylko spisek bankierów, którzy chcą nas doprowadzić do ruiny, żebyśmy nie byli w stanie bronić się przed knowaniami owej samozwańczej władzy, której nie wybieraliśmy nawet w oszukańczych demokratycznych wyborach, więc nie wiemy, kto tak naprawdę nami rządzi. Ta władza chce wprowadzenia obowiązku (czyli przymusu) szczepień dla naszych dzieci i dla nas, żeby pod pretekstem dbania o nasze zdrowie wpuścić nam do organizmów trucizny, które nas ubezwłasnowolnią. Na szczęście ludzie zaczęli już to dostrzegać, o czym świadczą komentarze pod sondą. Ale wyniki sondy są przerażające. Być może są zmanipulowane (sądząc po komentarzach są podstawy, żeby tak sądzić), ale udowodnić to będzie trudno.

 3. @Stawol

  (…)”Musisz wiedzieć,że EKSPERT to ktoś taki, którego starania mają na celu uzależnienie cię od niego.

  Takich ekspertów w naszych mediach jest bez liku”

  nie rozumiem w jakim kontekście ta wypowiedź i dlaczego do mnie?
  Możesz coś wiecej powiedzieć!!!

 4. (…)”– Raport dr Walsha pokazuje, że walkę o kontrolowanie superbakterii poprzez odpowiednie stosowanie antybiotyków trzeba toczyć na poziomie międzynarodowym – uważa Kevin Kerr, mikrobiolog ze szpitala rejonowego w Harrogate.

  Podobnego zdania jest Christopher Thomas, profesor genetyki molekularnej z Uniwersytetu w Birmingham. – Do problemów zdrowotnych należy podchodzić globalnie. To, w jaki sposób leki są przepisywane i nadzorowane w jednej części świata, może błyskawicznie wywołać skutki w innym zakątku globu – przekonuje Thomas.

  W tej chwili wygląda jednak na to, że w batalii o przetrwanie między ludźmi a bakteriami najlepszy wynik, jaki jesteśmy w stanie osiągnąć, to remis. O ile będziemy mieli szczęście”.
  źródło: http://wiadomosci.onet.pl/1623096,242,1,kioskart.html

  Teraz powoli chcą nas przygotować na globalne, centralne sterowanie Twoim zdrowiem. Coraz więcej w mediach tej propagandy.

 5. Polecam każdemu zacząć od siebie robić posiłki w domu,możemy przerwać ten łańcuch trucia nas .
  Czy wiesz, co jesz?

  Wzmacniacze smaku, konserwanty a ponadto pestycydy, ołów, kadm, azotyn i rtęć – to składniki przeciętnego obiadu współczesnego dziecka.

  Wzmacniacze smaku, konserwanty a ponadto pestycydy, ołów, kadm, azotyn i rtęć – to składniki przeciętnego obiadu współczesnego dziecka.
  Każdego roku w Europie na choroby wywołane fatalnym wpływem środowiska umiera około 100 tys. dzieci.

  I co najważniejsze – naukowcy nie zajmują się już szukaniem związku między takimi chorobami jak np. rak, białaczka czy cukrzyca, a skażeniem wody, żywności czy powietrza. Związek taki został już udowodniony tysiącem badań!

  Dziś zastanawiają się nad tym, co należy zrobić, by powstrzymać rozprzestrzenianie się tych chorób. I coraz częściej w swych rozważaniach powracają do problemu produkcji żywności.
  Poprawiacze smaku

  Czy uwierzycie, że wzmacniacze smaku, konserwanty, przeciwutleniacze, a ponadto pestycydy, ołów, kadm, azotyn, rtęć, nitryt – to składniki przeciętnego obiadu współczesnego dziecka, który to obiad składa się z „niewinnych” na pozór produktów, takich jak np.: fasolka, kiełbaski, chleb, ser, woda, makaron? Po prostu nie zdajemy sobie sprawy, w jaki sposób i przy użyciu jakich chemikaliów produkuje się dziś żywność. Przeciętny sadownik, uprawiający na Zachodzie Europy np. jabłka, zanim zbierze plon, stosuje na ogół 32 preparaty chemiczne. I wszystko to, czyli pestycydy, nawozy, środki do tępienia pasożytów i chwastów oraz wiele innych, zazwyczaj niebezpiecznych substancji, przedostaje się do owocu! Nic więc dziwnego, że dane dotyczące zdrowia naszych dzieci są zatrważające. Nie tylko wzrasta ich zachorowalność na raka, białaczkę, cukrzycę, astmę alergiczną, ale też przychodzą na świat w o wiele gorszej kondycji zdrowotnej niż ich rodzice, nie mówiąc już o dziadkach. Jak twierdzą naukowcy, dzieci, które rodzą się dziś, to pierwsza generacja pokolenia słabego i uwrażliwionego, nie tyle emocjonalnie, co fizycznie.
  „Wartości odżywcze”

  Politycy na ogół ignorują problem, a rolnicy, produkujący niezdrową żywność, uprawiają na boku, dla siebie i swojej rodziny, produkty wg. starych, naturalnych metod. Wyciszeniem problemu najbardziej zainteresowane są firmy i konsorcja przemysłu spożywczego, które zarabiają ogromne pieniądze, a tym samym dysponują silnym lobby. Kuszą nas „wartościami odżywczymi”, „naturalnymi składnikami”, produktami „zdrowymi i smacznymi”, a na dodatek obwarowanymi licznymi pieczęciami jakości. Kupujemy więc dla swych maluchów zupki, warzywka, soczki w słoiczkach i buteleczkach, jako wysokowartościowe produkty i do głowy nam nie przychodzi, że w większości przypadków składają się one z wody, soli, cukru, sztucznych przypraw, wzmacniaczy smakowych i aromatów. Słynna była niedawna afera w RFN dotycząca sera, a którym zamiast mleka były wyłącznie tłuszcze roślinne. Znakomitym przykładem są też wyroby szynkopodobne, w których kawałeczki mięsa wymieszane są z żelem skrobiowym, wodą i tkanką łączną, a następnie gotowane tak długo, aż powstanie masa, dająca się kroić.
  Aromaty, konserwanty, stabilizatory …

  Przemysł spożywczy każdego roku promuje około 30 tys. nowych produktów, w tym dań gotowych. Dźwignią tego przemysłu jest branża sztucznych aromatów, osiągająca rocznie w samym tylko RFN obroty rzędu 10. miliardów euro. Każdego roku w Unii Europejskiej dodaje się do żywności około 170 tys. ton aromatów, wytwarzanych z wiórów drewnianych, kultur pleśniowych i innych odpadów, które kompensują to, co traci się w przemysłowej obróbce. Około 2,7 tys. aromatów, dopuszczonych do stosowania w UE oraz 316 dodatków konserwujących i stabilizujących, a dodatkowo wywołujących alergie, oznaczonych jest literą E. I tak np. E 330, symbolizujący kwas cytrynowy, używany jest zarówno do ciast, jak też płynów czyszczących do toalet. Występuje też w ubóstwianych przez dzieci żelkach, lemoniadzie, napojach owocowych i lodach, a przecież wiadomo, że wchodzi w niekorzystny kontakt z zębami i wzmaga w jelitach wchłanianie metali ciężkich, zwłaszcza ołowiu i kadmu. Wzmacniacz smaku to w chwili obecnej najważniejszy manipulator współczesnego przemysłu spożywczego. Stwierdzono, że np. glutaminian, biały proszek podejrzewany o wywoływanie ataków padaczki, sprawia, że taką np. paczkę chipsów pożeramy na poczekaniu i jeszcze nam mało. W związku z przedawkowywaniem aromatów i to nawet 500-krotnym, co zdarza się np. w jogurtach pitnych, nerwy smakowe, zwłaszcza u dzieci, zostają przytępione, a naturalna żywność wywołuje wręcz odrazę. Okazuje się bowiem, że młodzież, aby w ogóle poczuć smak, potrzebuje dzisiaj 20-krotnie intensywniejszych bodźców, niż jeszcze dziesięć lat temu.
  Zanim przeklną nas dzieci

  Jak więc chronić siebie a zwłaszcza swoje dzieci? Jedną z recept podaje nam francuski film pt. „Zanim przeklną nas dzieci”, który już wkrótce wejdzie na ekrany naszych kin. Ma on wydźwięk edukacyjny i na przykładzie francuskiej miejscowości, Barjac, podpowiada pewną drogę postępowania. Burmistrz tego miasteczka, w którym zastraszająco rósł procent zachorowalności dzieci na raka, namówił okolicznych rolników do upraw ekologicznych i zapewnił ich zbyt. Wykupywane przez gminę trafiały do stołówek okolicznych szkół i przedszkoli, jako produkty przeznaczane na obiady dla dzieci. Produkty zdrowe, bo ekologiczne, a na dodatek świeże i nie faszerowane utrwalaczami, bo transportowane z najbliższej okolicy. Warto zobaczyć i zastanowić się.

  http://www.mamazone.pl/artykul…..-jesz.aspx

 6. Dołączcie do leczniczych roślin-ŻYWORÓDKĘ! super i ładny kwiatek.

 7. Dziś zastanawiają się nad tym, co należy zrobić, by powstrzymać rozprzestrzenianie się tych chorób. I coraz częściej w swych rozważaniach powracają do problemu produkcji żywności.

  a powinni zastanowić sie nad rozwojem duchowym, który stabilizuje stan emocjonalny człowieka – to jego zachwiania są przyczyna chorób

 8. Przyrządzanie posiłków w domu pomoże tyle, co umarłemu kadzidło, jeśli te posiłki będą przyrządzane z produktów kupowanych na rynku. Jeśli ugotuję pyszną zupkę na wywarze z mięsa zwierząt karmionych GMO i szprycowanych hormonami i dodam do tego zaprawiane dioksynami pyszne jarzynki, pędzone na wacie i minerałach zamiast w glebie, a do smaku wrzucę kostkę bulionu Knorr z glutaminianem, doprawię to wszystko śmietanką instant, która znakomicie nadaje się do prania białych koszul, a nie do jedzenia, to raczej niewiele mi to pomoże.

  Dziś nawet na bazarku kupuje się żywność pochodzącą z wielkich hurtowni, identyczną jak w supermarketach, bo tam handlują handlarze, a nie drobni rolnicy, sprzedający własną produkcję.

  Wiosną kupiłam Marwitki. To takie maleńkie, oczyszczone marchewki do chrupania, przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Przeżyłam ciężki szok, bo marchewki nieziemsko śmierdziały… CHLOREM!!! Przed zapakowaniem zostały „zakonserwowane” lub może jeszcze gorzej – nie sprzedały się, więc wróciły do producenta, a ten je „odświeżył” i zwrócił do sklepu. Bardzo wątpię, czy matka najpierw próbuje, co podaje dziecku. Jak „oszczędzają” producenci żywności pokazał nam TVN kiedy wytropił aferę w Constarze. Czy ktoś wierzy, że tylko Constar robi takie rzeczy? Constar wpadł, bo miał pecha. Inni robią dalej swoje i nikt o tym nie wie.

  Żeby robić naprawdę zdrowe jedzenie trzeba się zaopatrywać w gospodarstwach mających certyfikaty eko (a to jest bardzo drogie) lub wyprowadzić się z miasta daleko od cywilizacji i uprawiać wszystko własnoręcznie. Ale w dobie chemtrails nawet to nie gwarantuje sukcesu. Władza świata uznała, że jest nas za dużo i trzeba nas wybić (wytruć) niczym szczury.

 9. TO POWINIEN KAŻDY POLAK PRZECZYTAĆ!!!!!!!!!
  WIELKA DEBATA

  Staje się niezwykle pilne, aby do świadomości Polaków dotarła rzetelna odpowiedź na pytanie o suwerenność państwową. Nie może to być odpowiedź zero-jedynkowa, lecz pełna i obnażająca liczne przekłamania. Nie może to być odpowiedź dotycząca wyłącznie strony formalno-prawnej, lecz dotycząca całokształtu bytu narodowego. Nie może to być także odpowiedź emocjonalna, odwołująca się do minimalistycznego patriotyzmu.

  Pytanie o suwerenność jest bowiem pytaniem fundamentalnym, tworzącym podstawowy punkt widzenia na procesy i wydarzenia zachodzące w ciągu wielu lat w Polsce oraz warunkującym rzetelne rozeznanie przyszłych problemów i możliwości.
  Fatalne zaniedbanie
  Pytanie o suwerenność zostało celowo zepchnięte w Polsce na margines wszelkich dyskusji publicznych, których zresztą jest niewiele. Spowodowało to zatrważające wyjałowienie myśli społecznej i politycznej, a także jej oderwanie od realnych zjawisk gospodarczych i demograficznych, od galopującego zacofania w sferze nauki i techniki, od upadku kultury itp. Wbrew pozorom, procesy te powinny być najważniejszym przedmiotem myśli społecznej, jeśli ma ona zachować realizm i społeczną użyteczność.

  Pytanie o suwerenność i jego synonimy są pytaniami organizującymi całość zapatrywań na te procesy, z natury rzeczy skomplikowane, nieharmonijne i nierównomierne. Jeśli jednak zastanowić się, dlaczego są one przemilczane (w skrajnym przypadku bagatelizowane), zwłaszcza w kręgach władzy państwowej, konkluzja nasuwa się sama. Jest to przejaw zakłamania i zwodzenia społeczeństwa ukrywającego nieprzyjemną lub wręcz groźną dla tych kręgów odpowiedź.

  Najważniejsze są podstawy egzystencjalne społeczeństwa. Suwerenność państwowa zakłada, iż warunki egzystencjalne dla społeczeństwa (duchowe i materialne) są powszechnie znane i bezdyskusyjne, a ocena ich znaczenia nie wymaga szczególnych predyspozycji (lecz uczciwości, kultury i kompetencji). Dlatego sieć ograniczająca podważanie warunków egzystencji może i powinna być szczelna i trudna do rozerwania. Innymi słowy, na podstawowym poziomie dobro publiczne nie podlega dyskusji i nie ma żadnych ograniczeń, które władze mają prawo wprowadzać. To jest właśnie istota suwerenności.

  W szczególności, odpowiedź na pytanie o suwerenność musi obejmować rozeznanie w sprawach społeczno-ekonomicznych. Chodzi tutaj o najważniejsze wymiary życia społeczno-gospodarczego.

  Po pierwsze, proces utraty suwerenności diametralnie zmienia warunki życia społeczno-gospodarczego, albo mówiąc dosadnie – rujnuje społeczeństwo i zagraża jego egzystencji. Dzisiaj mamy kolosalną przepaść między oficjalną oceną „dorobku” ostatniego dwudziestolecia (popularyzowanego wbrew faktom i elementarnej logice przez agendy rządowe) a bezstronną analizą makroekonomiczną tego okresu. Z czasem małe kłamstwa i oszustwa stały się większe, dochodząc do absurdalnych rozmiarów. Założenie, że można forsować je w nieskończoność (korzystając z przewagi w środkach masowego przekazu) jest naiwne. Takie spektakle zawsze kończą się klęską lub narzuceniem brutalnej dyktatury policyjnej. W tym właśnie przełomowym momencie znajduje się Polska. Znajdujemy się prawdopodobnie w przededniu (oby krótkotrwałej) dyktatury policyjnej.

  Społeczeństwo polskie traci ostatnie dobra materialne. Tracąc te dobra, traci podstawy egzystencji. Nie traci ich oczywiście z własnej woli, ani z powodu nieszczęśliwego zbiegu okoliczności. W sprawach tzw. prywatyzacji (czyli agresywnego przejmowania lub likwidacji kapitału polskiego) nie miało ono nic do powiedzenia. Przyjmowane przez Sejm ustawy były często jaskrawo sprzeczne z interesem ekonomicznym Polski. Jednocześnie owa „prywatyzacja” sama stała się potężnym czynnikiem demoralizacji władzy i biznesu. Kapitał zagraniczny (w tym szczególnie zachłanny i bezwzględny kapitał finansowy oraz przestępczości międzynarodowej) zyskał status nienaruszalności. Służby specjalne, które powinny chronić interesy ekonomiczne Polski, zostały „przekierowane” na obce interesy.

  Wprowadzono oficjalnie doktrynę neoliberalizmu, której istotą jest rozbijanie wspólnot. Tak więc z jednej strony osłabiano społeczeństwo polskie wyzuwając je z należnych dóbr i warunków materialnych, zaś z drugiej – osłabiano niszcząc więzi społeczne i organizacyjne.

  Na tych przesłankach ukształtowany został najbardziej nieefektywny system rządów.

  Na te procesy i wydarzenia należy spojrzeć przez pryzmat utraty suwerenności. W innym przypadku będą one postrzegane jako fatum losu lub przejaw braku instynktu samozachowawczego. Ujmowanie sygnalizowanych procesów czy wydarzeń poza dyscyplinującym poszukiwaniem odpowiedzi na pytanie o suwerenność jest fatalnym zaniedbaniem. Pojawia się wówczas okazja do przemycania dwulicowych stanowisk: rzekomej troski o interesy polskie, a zarazem likwidowania kolejnych obszarów suwerenności.
  Po drugie, pytanie o suwerenność wymaga rozpoznania, czy współcześnie pojawiły się jakieś realne warunki harmonijnej współpracy międzynarodowej w duchu „ustępowania z suwerenności”. Trzeba oczywiście odsunąć się od propagandowych lub pseudonaukowych dywagacji o zmierzchu państw narodowych, potrzebie wzmocnienia prawa międzynarodowego i konieczności skoncentrowania prerogatyw politycznych na poziomie globalnym. Nie można zapominać jednakże, że rzeczowa ocena sytuacji w świecie współczesnym wskazuje na potrzebę ścisłej współpracy międzynarodowej i instytucji o zasięgu światowym, niestety zarazem istnieje wielkie (i nadal rosnące) ryzyko przechwycenia tych prerogatyw przez czynniki prące do dominacji lub przez siły imperialne.

  Światowy kryzys ekonomiczny uwalnia nas od dwóch iluzji. Od jednej, jakoby instytucje międzynarodowe (zwłaszcza finansowe i polityczne) służyły ogólnemu dobru, a nie stanowiły terenu realizacji ambicji narodowych i korporacyjnych (w duchu dominacji lub imperializmu). Od drugiej, jakoby problemy globalne, których rozwiązanie wymaga kooperacji międzynarodowej, mogły być długo odkładane ad acta.

  Postulat ograniczenia suwerenności w imię nieodzownej kooperacji międzynarodowej nie może być w tych warunkach wystawianiem weksla in blanco. Widać gołym okiem, że brakuje podstawowych przesłanek ograniczania własnej suwerenności, ponieważ te ograniczanie jest stale i bezrozumnie nadużywane przez dominujące siły. Tak wygląda dziś w Unii Europejskiej, która okazuje się bardziej sprawnym instrumentem realizacji partykularnych interesów korporacyjnych i narodowych, szkodliwych dla zdominowanych ekonomicznie i politycznie krajów, aniżeli organizacją działającą w duchu europejskiej solidarności.

  Na tym tle konieczne jest rozstrzygnięcie, czy dwudziestoletnie doświadczenie okresu tzw. transformacji w Polsce oraz problemy uzewnętrznione i spotęgowane przez kryzys światowy dają podstawy, by oczekiwać jutrzenki dla pozbawionej suwerenności Polski. Po co się dalej zwodzić?! Utrata suwerenności owocuje ubóstwem i uciskiem, utratą wolności i upodleniem, a dalej buntem i klęskami. Po co się zwodzić?! Utrata suwerenności przekreśla na dziesiątki lat szanse dla obecnych i przyszłych pokoleń Polaków.
  Doświadczenie historyczne jest znowu w cenie.

  Szanse na odzyskanie świadomości
  Wielu przenikliwych ludzi, analizujących gwałtowne zmiany w gospodarce światowej i towarzyszące im zaburzenia geopolityczne dostrzega w nich niepowtarzalną szansę odzyskania przez Polskę suwerenności państwowej. To jest szansa porównywalną z tą, która powstała u schyłku I Wojny Światowej i tak dobrze została wykorzystana.

  Ale na przeszkodzie piętrzą się jak zwykle przeszkody. Po pierwsze, wiedza o obecnych przemianach w gospodarce światowej, stanowiących nie tyle skutek globalnego kryzysu ekonomicznego, ile raczej scenariusz nadal rozkręcającego się kryzysu, na ogół jest w Polsce słaba albo traktowana jako „specjalistyczna”. To oczywiście nie może być przypadkowe, gdyż liczne ośrodki propagandowe (krajowe i zagraniczne) mobilizują całą energię dla propagowania tezy, że współczesny kryzys jest zjawiskiem krótkotrwałym, drugorzędnym, a nie potężnym wstrząsem tektonicznym. W szczególności, chodzi o zaciemnienie i zafałszowanie społecznych i gospodarczych skutków kryzysu ekonomicznego w Polsce, a przy tym o zdjęcie z obecnych władz rządowych i parlamentarnych odpowiedzialności za obecny stan rzeczy. Szansa odzyskania suwerenności jest bowiem dla nich niebezpieczna.
  C.D CZYTAJCIE TO JEST DŁUGI ARTYKUŁ
  http://www.monitorekonomiczny.pl/s22/WIELKA_DEBATA.html

 10. Wywiad z H.W.Rosenthalem
  przez sfath » 04 sie 2010, 12:07

  Ta książeczka zawiera tekst rewelacyjnego i wręcz wstrząsającego wywiadu, jakiego udzielił Żyd imieniem Harold Rosenthal patriocie Walterowi White’owi Juniorowi. Pan Rosenthal, wpływowy Żyd znający sprawy żydowskie i zaangażowany w prace rządu w stolicy Waszyngtonie, wytłumaczył przyczyny najważniejszych problemów, jakim stawiamy czoło dzisiaj i żydowski w nich udział.

  Rosenthal przedstawiając niektóre aspekty “wewnętrznego niewidzialnego świata żydowskiego”, pokazał metody i taktyki żydowskie, jakie oni używają dla niszczenia cywilizacji chrześcijańskiej i dla kontrolowania naszego życia i rządów.

  Rezultatem jest ”Ukryta Tyrania“ w stosunku do nas, podobna do tej, jaką przeciwko Świętym prowadził system Czerwonej Bestii określany jako “Tajemnice Babilonu”.

  Ale jak mogła tak mała liczba Żydów zniewolić tak wielu ludzi i zyskać tak przygniatającą przewagę nad ich rządem, a zwłaszcza, że (Mieszkańcy) nie byli tego świadkami? Odpowiedź na to pytanie można znaleźć w słowach Jezusa Chrystusa o niesprawiedliwym słudze, który reprezentuje Żydów. Oni są zdolni do zdobycia przewagi w świecie pomimo bezbożnego postępowania, dzięki swojej chytrości i bystrości. Jak Chrystus powiedział: ”Bo synowie tego świata roztropniejsi są w stosunkach z ludźmi podobnymi sobie niż synowie światłości”(Łk 16;8).

  Innymi słowy, Żydzi ze swoim światowym umysłem są mądrzejsi niż chrześcijański lud boży. Gdy czyta się słowa Rosenthala, realność tego stwierdzenia ujawnia się. Ten problem jest tak ważny dla nas, aby to przezwyciężyć zgodnie ze wskazaniami Chrystusa ”bądźcie mądrzy jak węże“(Mat 10;16). Ameryka i cały świat jest uwikłany w problemy polityczne, ekonomiczne, moralne i socjalne, które muszą rozwiązać Chrześcijanie. Jak powiedział Edmund Burke: „ Jedyną konieczną rzeczą, aby diabeł zatriumfował jest, aby dobrzy ludzie nic nie robili”. Jednak zanim my będziemy mogli właściwie działać, musimy mieć właściwe (nie tylko powierzchowne) zrozumienie problemu. Ta książeczka powinna ułatwić czytelnikowi działanie. (…) W wysoce poufnym wywiadzie z żydowskim asystentem wpływowego senatora żydowskiego, ten pierwszy powiedział: to jest wspaniałe, że naród amerykański nie wygnał wszystkich Żydów ze swego kraju. Żyd – pan Harold Wallace Rosenthal powiedział to po zaznaczeniu, że Żydzi dominują we wszystkich istotnych narodowych programach. Powiedział: my Żydzi stale jesteśmy zachwyceni łatwowiernością, z jaką chrześcijańscy Amerykanie wpadli w nasze ręce. Podczas gdy Amerykanie czekają aż bedą mogli pogrzebać Chruszczowa, my nauczyliśmy ich poddawać się każdemu naszemu żądaniu.

  Zapytany – jak naród mógł zostać usidłany bez świadomości tego co się dzieje, Rosenthal przypisał to zwycięstwo całkowitemu zawładnięciu mediów. Chwalił się tym, że Żydzi mają całkowita kontrolę nad wszystkimi nowościami w prasie. Jakakolwiek gazeta, która by odrzuciła przyjmowanie kontrolowanych nowości, byłaby rzucona na kolana przez wstrzymanie reklam. Jeśliby to nie pomogło, Żydzi wstrzymaliby dostarczanie drukarek i atramentu. To jest bardzo prosta sprawa stwierdził. Zapytany o ludzi na najwyższych politycznych stanowiskach, odpowiedział, że w ciągu ostatnich trzech dekad żaden z nich nie doszedł do władzy bez aprobaty żydowskiej. Od 1932 roku Amerykanie nie mieli wyboru co do prezydenta. Roosevelt był naszym prezydentem i każdy po nim. W dyskusji co do Georg’a Wallace’a, pan Rosenthal uśmiechnął się i zwrócił uwagę, abyśmy spojrzeli, gdzie Wallace znajduje się obecnie. Gdy wspomniano politykę zagraniczną St. Zjed., poufałość wywiadu została zaniechana. Z pogardą i ironią drwił z amerykańskiej głupoty, że wpadli do morza dzięki całemu kompleksowi Kissingerowskiej polityki zagranicznej. To jest syjonistyczno-komunistyczna polityka od początku do końca. A mimo to obywatele sadzą, że żydowska polityka przyniesie dobrodziejstwa Ameryce. Zacytował „zagadkę” i Angolę jako przykłady żydowskiej dyplomacji. Łatwowierna natura Amerykanów wywołała u niego tylko odruch wzgardy.

  Wywiad trwał dalej i poruszane były najróżniejsze aspekty.

  – My Żydzi stwarzamy Amerykanom jedną kwestię sporną po drugiej. Potem podsycamy obie strony sporu, gdy panuje zamieszanie. Z oczyma wpatrzonymi w konflikt oni nie dostrzegają, kto jest za każdą stroną sceny.

  My Żydzi bawimy się amerykańską publiką jak kot bawi się myszą.

  (…) Żydowska myśl popycha każdą z etnicznych grup przeciw drugiej.

  Pan Rosenthal powiedział chłodno „krew mas będzie płynęła, kiedy my czekamy na nasz dzień zwycięstwa”.

  Po tej niesamowitej dyskusji, przez całe godziny pozostawało uczucie niedosytu. Czy jest możliwe, żeby jakaś inna grupa istot ludzkich była tak zdradziecka w swoim umyśle, tak zła w swoich intencjach ? Niemniej słowa słyszane i dowody pod ręką są realne. Czy jest możliwe, żeby naród amerykański pozostawał łagodny, gdy wytacza sie z niego żywą krew?

  Wydaje się, że tak jest. Co to wszystko nam mówi? Po tym, co przeczytaliście plus długi wywiad, pan Harold Wallace Rosenthal, asystent administracyjny senatora Jakuba K. Javisa z Nowego Jorku, został zabity w sierpniu roku 1976, będąc w wieku 29 lat, w rzekomej próbie porwania samolotu izraelskiego w Stambule.

  Wydaje się, że pan Rosenthal mógł się wypowiadać zbyt odważnie. Można tak sądzić, gdyż wprawdzie 4 osoby zostały zabite podczas próby porwania, a 30 było rannych, ale Rosenthal nie był zabity kulą jak inni. Z poufnego śledztwa, jakie ja, Walter White przeprowadzałem wynika,że Harold Rosenthal został bez wątpienia zamordowany w Stambule w czymś, co wyglądało na porwanie samolotu, a dokonane było przez jego współziomków. (…)

  – Miliony dolarów wolnych od podatków są co roku wysyłane do Izraela i prawdziwi Amerykanin nie jest z tego zadowolony.

  Pan Rosenthal powiedział: naiwni politycy z Waszyngtonu sa łatwowierni. Większość z nich to ludzie niezbyt bystrzy i potężni żydowscy lobbyści wpłynęli na te praktykę przed laty i nie ma teraz silnego, aby ją zatrzymać. Trochę tych pieniędzy nawet wraca do USA na propagandę syjonistyczną, duża część z tego przechodzi przez B’nai B’rith i przez Konferencję Żydowskich Organizacji oraz przez Żydowski Światowy Kongres. Żydowska Agencja jest ramieniem finansowym (rodzaj przedstawicielstwa) B’nai B’rith. Nie ma nic złego w przesyłaniu amerykańskich dolarów do Izraela bez podatków, tak długo jak my jesteśmy dość przebiegli, aby się ich pozbyć. (…) – Antysemityzm nie oznacza przeciwstawiania się Semitom. Nie ma czegoś takiego. To jest wyrażenie, które my Żydzi używamy skutecznie jako „obsmarowujące” słowo, używane po to, aby kogoś napiętnować jako fanatyka, jak Was chłopcy, każdego, który krytykuje Żydów. My używamy go przeciwko szerzycielom nienawiści.(…)

  Czy historia dowodzi, że Żydzi ukrzyżowali Chrystusa? Na co on odpowiedział: – Ja sądzę, że zrobili to. Wydaje mi się, że 2000 lat temu Wasi ludzie zrobiliby to samo człowiekowi, który by ich Chrystus tak zmaltretował jak Żydów. – Pan mówi o Chrystusie jako o człowieku.- To jest wszystko kim był – człowiekiem, który chodził po ziemi jak każdy inny człowiek, a ten mit o Chrystusie, który powstał z martwych i powrócił na ziemię, aby odwiedzić swoich uczniów, to kupa bzdur. Żydzi, którzy wygnali Arabów z Palestyny zrobili to, aby zaprzeczyć misji Chrystusa – stworzenia królestwa duchowego. Widzi Pan, zamiast przywódcy, który stworzyłby imperium dla Żydów, ludzie podobni do Pana dali Żydom pokojowego kaznodzieję zwanego Chrystusem, który zamiast prawa „oko za oko” powiedział – nadstaw mu drugi policzek. Brednie! My budujemy i w rzeczy samej zbudowaliśmy światowe imperium bez waszego udziału i waszego Mesjasza.(…) Wasz rodzaj (ludzi) próbuje usunąć Chrystusa z Bożego Narodzenia. Szkoda mi was…Na co on szybko odpowiedział: Nie wciskaj mi tego gówna! Ja nie życzę sobie Waszej litości! Nie potrzebuję jej! Zbyt wielu Żydów nie ma odwagi powiedzieć Wam, jak my żyjemy i planujemy, ale ja nie tchórzę przed nikim i przed niczym. Ja wiem gdzie idę. Myśmy spytali – dlaczego Żydzi tak często zmieniają nazwiska? – Żydzi są najinteligentniejszym narodem na świecie, więc jeśli jest dla nich korzystne zmienić nazwiska, czynią to. To jest wszystko na ten temat. Oni mieszają się z Waszym społeczeństwem, które jest zupełnie skorumpowane, więc gdy to jest korzystne dla Żydów, głupi goj nie zdaje sobie sprawy z tego, że ci Żydzi, którzy mają nie-żydowskie nazwiska, są Żydami.(…)

  Tylko frajerzy i ignoranci, źle poinformowani degeneraci znajdują spokój w Waszym społeczeństwie i Wy, bastardzi, ukrywacie wasze grzechy ubierając się w owcze skóry. Wy jesteście hipokrytami a nie Żydzi, jak to piszecie i mówicie. Aby odpowiedzieć na pytanie o Rosję: są tam dwa rządy, jeden widzialny i drugi niewidzialny.W widzialnym są ludzie różnych narodowości, a w niewidzialnym sami Żydzi. Potężna sowiecka tajna policja otrzymuje rozkazy od niewidzialnego rządu. W Rosji jest 6 do 7 milionów komunistów, z tego 50% to Żydzi i 50% nie-żydzi, ale tym ostatnim nie dowierza się. Komuniści Żydzi są zjednoczeni i ufają sobie, podczas gdy inni szpiegują się wzajemnie. Mniej więcej co 5 do 6-u lat tajna Żydowska Rada zarządza czystkę w partii i wielu ludzi jest wtedy likwidowanych. – Gdy spytaliśmy dlaczego? – odpowiedział: – Ponieważ zaczynają zbyt dużo rozumieć co do tajnego rządu żydowskiego. Rosyjscy komuniści mają Tajny Zarząd składający się tylko z Żydów. Oni rządzą wszystkim, co należy do widzialnego rządu. To jest ta potężna organizacja, która była odpowiedzialna za tajne przeniesienie centrum komunizmu do Tel Avivu, skąd teraz przychodzą wszystkie instrukcje. (…)dlaczego komuniści niszczą klasę średnią lub ludzi wykształconych i ich rodziny gdy najeżdżają jakiś kraj, pan Rosenthal powiedział: To jest ustalona zasada, aby zniszczyć wszystkich członków poprzedniego rządu, ich rodziny krewnych, ale nigdy Żydów. Oni niszczą wszystkich członków, państwowej policji, oficerów wojska i ich rodziny, ale nigdy Żydów. Widzi Pan, my wiemy, że gdy rząd zaczyna szukać komunistów wewnątrz swych granic, oni w rzeczywistości chcą znaleźć Żydów na tym terenie. Nie jesteśmy głupcami! Niewidzialni władcy w krajach komunistycznych mają światową kontrolę nad propagandą i rządami w wolnych krajach. Kontrolujemy wszystkie media włączając w to gazety, kolorowe periodyki, radio i telewizję. Nawet Waszą muzykę! Cenzurujemy piosenki, przedkładane do publikacji na długo, zanim są publikowane. Niezadługo będziemy mieli całkowitą kontrolę nad waszym myśleniem.(…)

  My jesteśmy agresorami! Ponieważ Wy ukradliście mądre wierzenia religijne z naszego Talmudu. (…)

  Czarni pomagają służyć „naszym” celom. Dyskutowaliśmy inwazję Czarnych na miasta, wieś i państwo, promowanie ich w telewizji, także, jak śmieszne jest dla Czarnych, gdy nawracani są na Żydów, jak np. Sammy Davies. – To nie ma znaczenia. My wiemy, że Czarny nie może być Żydem i że Sammy Davies jest nadal czarny. To jest jego korzyść, że został nawrócony. W rzeczywistości on nadal jest Murzynem a nie Żydem. – Powiedziałem mu o swoich głębokich studiach nad Żydami i że mało jest ludzi, którzy wykonali więcej badań nad żydostwem niż ja – o moich nieprzyjemnych odkryciach, m.in., że nie ma moralności wśród Żydów. Odpowiedział: – Pieniądze są ważniejsze niż moralność. Możemy dokonać wszystkiego za pomocą pieniędzy. Nasz naród dowodzi tego w Izraelu, gdzie ich siła przeciwko atakowi jest ich stałym stanem gotowości do wojny. Izrael może teraz zwyciężyć w każdym starciu. Intelektualne elementy są w stanie zamienić ten mały kraj Śrdk. Wschodu w cudowna krainę. Może nawet stać się bazą dla głównej kwatery Rządu Światowego. Dyskutowaliśmy tragedię Watergate i korupcję na wszystkich szczeblach rządowych i sugerowaliśmy, żeby reprezentanci rządu byli bardziej otwarci i uczciwi w ich działaniach. Pan R. powiedział: – A cóż dobrego by z tego wynikło? Co u diabła publika wie o rządzeniu? Ogromna większość to osły! – Czy możemy te Pana słowa zacytować? – Nie dbam o to, co Wy robicie, jak powiedziałem, niewielu miałoby odwagę powiedzieć. My wszyscy rozumielibyśmy się lepiej między sobą, Żydzi i nie-żydzi, jeśli rozmawialibyśmy bardziej otwarcie. Wasz naród nie ma odwagi. My ustalamy Wasze myślenie, my nawet wpajamy w Was kompleks winy tak, że boicie się krytykować Żydów otwarcie. (…)My Żydzi nigdy nie posiadaliśmy żadnej instytucji religijnej, która by rozwinęła się z naszej własnej świadomości, ponieważ nam brak idealizmu. Tak więc wiara w życie poza tą ziemską egzystencją jest nam obca. Istotnie, Talmud nie przedstawia zasad, przy pomocy których osoba mogłaby się przygotować na życie przyszłe, a jedynie dostarcza reguł do dostatniego życia tu na tym świecie. To jest zestaw instrukcji, aby utrzymać rasę żydowską i regulujące stosunki między nami a gojami. Nasze naucza-nie nie zajmuje się Þproblemami moralnymi, ale tym, jak coś zdobyć.(…) My Żydzi nigdy nie posiadaliśmy żadnej instytucji religijnej, która by rozwinęła się z naszej własnej świadomości, ponieważ nam brak idealizmu. Tak więc wiara w życie poza tą ziemską egzystencją jest nam obca. Istotnie, Talmud nie przedstawia zasad, przy pomocy których osoba mogłaby się przygotować na życie przyszłe, a jedynie dostarcza reguł do dostatniego życia tu na tym świecie. To jest zestaw instrukcji, aby utrzymać rasę żydowską i regulujące stosunki między nami a gojami. Nasze nauczanie nie zajmuje się problemami moralnymi, ale tym, jak coś zdobyć.(…) Żydzi wymyślili pięć głównych kłamstw, które służą, aby ukryć ich naturę oraz zachować stan i moc. Oto one:

  1. Że Żydzi są Izraelitami i stąd, są narodem wybranym przez Boga.

  2. Że Jezus Chrystus był Żydem.

  3. Że 6 mln Żydów zostało zamordowanych w czasie holokaustu w II Woj.Światowej.

  4. Że wszystkie rasy są równe i wszyscy są braćmi.

  5. Że Żydzi są tylko inną grupą religijną.

  My musimy ukrywać nasz specjalny charakter i sposób życia, abyśmy mogli nadal żyć w sposób pasożytniczy między innymi narodami. Nasz sukces w tej materii jest tak wielki, że wielu sądzi iż Żydzi między nimi są autentycznymi Francuzami, Anglikami lub Włochami czy tez Niemcami, którymi zdarzyło się należeć do wyznania religijnego innego niż przeważające w ich kraju. Zwłaszcza w kołach zbliżonych do rządu, gdzie urzędnicy mają tylko minimum historycznego zmysłu, my jesteśmy w stanie narzucać nasze kłamstwa stosunkowo łatwo. Tak więc nie ma nawet najmniejszego podejrzenia, że my Żydzi tworzymy odrębny naród, a sądzi się, że jesteśmy tylko wyznawcami innego wyznania. Mimo to jeden rzut oka na prasę, którą my kontrolujemy, powinien dostarczyć wystarczające świadectwo, że jest zupełnie inaczej nawet dla tych, którzy posiadają najniższy stopień inteligencji. (…)Spytany o to, w jaki sposób zdobyli swoją moc na świecie, p.R. powiedział: – Nasza moc wyrosła z manipulacji narodowym systemem monetarnym. My byliśmy autorami powiedzenia „Pieniądz to siła”. Jak było ujawnione w naszym głównym planie, najistotniejsze dla nas było założenie prywatnego banku narodowego. Federalny System Rezerw wspaniale nam pasował, gdyż był on naszą własnością, ale jego nazwa mówi, że jest państwową instytucją.(…) Przed 1968 r. łatwowierni goje mogli zanieść banknot 1-no dolarowy Federalnej Rezerwy do jakiegokolwiek banku w Ameryce i wymienić go na dolar, który wg. prawa zawierał 412 i pół grana90%-go srebra(gran=0,0648g.), natomiast w 1933 r. można buło wymienić taki sam banknot na monetę zawierającą 25 i 4/5 grama 90%-go złota. Wszystko co robimy, jest dać gojom więcej niewymienialnych banknotów lub lepiej – miedzianych krążków. Ale nigdy nie oddajemy im ich złota i srebra. Tylko więcej papieru. My Żydzi cieszyliśmy się powodzeniem dzięki papierowej machlojce. To jest nasza metoda, poprzez którą my bierzemy pieniądze i dajemy w zamian papier. – Czy może na Pan dać jakiś przykład na to, o co pytaliśmy?– Jest wiele przykładów, ale ale niektóre łatwo dostrzegalne to: rynek obligacji; wszelkie formy ubezpieczeń i system częściowych rezerw praktykowany przez korporacje Rezerw Federalnych;żeby nie wspomnieć o miliardach w złocie i srebrze, które zyskaliśmy na wymianie na papierowe banknoty idiotycznie nazywane pieniędzmi. Potęga pieniądza jest istotna dla przeprowadzenia naszego głównego planu podboju świata poprzez propagandę. (…)Na pytanie, jak oni zamierzają to zrobić, odpowiedział: – Po pierwsze, przez kontrolowanie systemu bankowego, jesteś-my zdolni kontrolować kapitał korporacyjny. Następnie, dzięki temu zdobyliśmy całkowity monopol w przemyśle filmowym, w sieci radiowej w rozwijającej się ostatnio telewizji. Przemysł wydawniczy, gazety, periodyki i techniczne periodyki już wpadły w nasze ręce. Najlepsza gratka przyszła później, gdy opanowaliśmy publikacje wszystkich materiałów szkolnych,. W ten sposób możemy kształtować opinię publiczną tak, aby odpowiadała naszym interesom. Ludzie są tylko głupimi świnkami, które kwiczą i piszczą piosenki, które my im poddajemy, czy są prawdziwe czy kłamliwe. (…)Zapytany, czy Żydzi odczuwają jakieś zagrożenie ze strony „milczącej większości”, roześmiał się na tę myśl mówiąc: – Nie ma czegoś takiego jak milcząca większość, ponieważ MY kontrolujemy ich krzyk. Jedyna co istnieje, to jest nie myśląca większość i oni pozostaną niemyślący tak długo, aż do momentu, gdy wymkną się spod rygorystycznej naszej służby, to jest od narkotyku naszego przemysłu rozrywek. Przez kontrolowanie tego przemysłu staliśmy się nadzorcami, a naród (goje) niewolnikami. Kiedy ciśnienie codziennego znoju wzrasta do stanu eksplozywnego, my dostarczamy wentyl bezpieczeństwa w postaci chwilowej rozrywki. Telewizja i Film dostarczają koniecznej chwilowej rozrywki. Te programy są starannie dobrane tak, aby odwoływały się do emocji zmysłowych, a nigdy do logicznego myślenia. Dzięki temu ludzie są zaprogramowani zgodnie z naszym Dyktatem, a niezgodnie z rozumem. Oni nigdy nie są spokojni. Kontynuując swoją myśl o kontroli Żydów nad gojami, p.R. powiedział: – Wykastrowaliśmy społeczeństwo poprzez strach i zahukanie. Ich męskość egzystuje tylko w kombinacji z kobiecym zewnętrznym wyglądem. Będąc tak zneutralizowani stali się łagodni i łatwi do rządzenia. Jak u każdego trzebieńca w naturze, ich myśli nie krążą wokół przyszłości ( prosperity ) lecz są tylko zajęte obecnym znojem i następnym posiłkiem. (…)Mieliśmy sukcesy w podzieleniu społeczeństwa przez skierowanie przeciwko sobie pracowników kontra właścicieli przedsiębiorstw. To było, być może naszym największym wyczynem, gdyż w rzeczywistości to jest coś jak trójkąt, choć tylko dwa punkty wydają się występować. W nowoczesnym przemyśle, w którym jest kapitał, którą to siłę my reprezentujemy, on jest na szczycie trójkąta. Własność przedsiębiorstw i praca są w podstawie tego trójkąta. One stale przeciwstawiają się sobie i ich uwaga nigdy nie jest skierowana na główną istotę ich problemu. Właściciele stale zmuszani są do windowania w górę cen, gdyż my stale zwiększamy koszt kapitału. Pracowni-cy muszą zwiększać płacę i właściciele muszą zwiększać ceny, co stwarza diabelski krąg. My nigdy nie jesteśmy obciążani za naszą rolę, która jest prawdziwą przyczyną inflacji. Konflikt między pracownikiem a właścicielem jest tak duży, że żaden nie ma czasu obserwować co my robimy. Powodowany przez nas wzrost kosztów kapitału powoduje cykle inflacyjne.

  My nie jesteśmy pracownikami ani właścicielami, a mimo to otrzymujemy zyski. Dzięki naszym manipulacjom z pieniędzmi, kapitał którym my obdzielamy przemysł, nic nas nie kosztuje. Przez nasz bank narodowy, Federalne Rezerwy, rozciągamy kredyt, który stworzyliśmy z niego, na wszystkie lokalne banki, które są bankami członkowskimi. A one z kolei rozciągają kredyt na przemysł. W ten sposób stworzyliśmy więcej niż Bóg, gdyż całe nasze dobra powstały z niczego. Pan wydaje się zszokowany! Niech Pan nie będzie! To jest prawda, my obecnie więcej robimy niż Bog. Za pomocą tego niby kapitału, czynimy naszymi dłużnikami zarówno przemysł, jak i posiadaczy i pracowników. Ten dług tylko wzrasta i nigdy nie jest likwidowany. Dzięki temu stałemu wzrostowi jesteśmy zdolni przeciwstawić właścicieli …pracownikom, tak że oni nigdy się nie zjednoczą i nie zaatakują nas i nie zapoczątkują wolnej od długów przemysłowej utopii. My jesteśmy koniecznym elementem, ponieważ nic nie wydajemy. Własność może stworzyć swój własny kapitał – zyski. Ich przedsiębiorstwa mogą rosnąć i ich zyski też. Pracownicy mogą prosperować również, podczas gdy ceny produktów mogą zapewnić stałe powodzenie przemysłu, pracy i właścicieli. My Żydzi chlubimy się tym, że głupi goje nigdy nigdy nie zdali sobie sprawy z tego, że MY jesteśmy PASOŻYTAMI, które konsumują coraz to większe porcje produkcji, podczas gdy producenci otrzymują coraz mniej.(…) Religia także musi być nauczana i w tej dziedzinie my też pracowaliśmy. Ponieważ zawiadujemy przemysłem podręczników i nowymi mediami, możemy mieć pozycję jako autorytety religijne. Wielu naszych rabinów jest profesorami w rzekomo chrześcijańskich teologicznych seminariach. Jesteśmy zdumieni głupotą chrześcijan, którzy przyjmują nasze nauki i rozpowszechniają je jako swoje. Judaizm jest nie tylko nauczaniem w synagogach, lecz także doktryną każdego „Chrześcijańskiego Kościoła” w Ameryce. Dzięki naszej propagandzie Kościół stał się naszym najbardziej entuzjastycznym stronnikiem. To nam dało nawet specjalne miejsce w społeczeństwie. Oni wierzą w to kłamstwo, że my jesteśmy „narodem wybranym”, a oni są gorszym ludem (gentiles). To zwodzone dzieci Kościoła bronią nas do takiego stopnia,że aż niszczą swoją własną kulturę. Żydzi nie muszą trzymać swoich palców na wszystkich guzikach, które powodują zniszczenie lub judaizację chrześcijańskiej cywilizacji, ponieważ w wielu przypadkach oni maja swoich prozelitów lub gojów-posłańców, aby to czynić. Ta prawda jest oczywista nawet dla tępaków., gdy przyjrzymy się historii i widzimy, że wszystkie wojny polegały na tym, że biali walczyli z białymi po to, abyśmy my utrzymywali nasze zwierzchnictwo. My kontrolowaliśmy Anglię w czasie Rewolucji, północ w czasie amerykańskiej wojny domowej, Anglię i Amerykę w czasie I i II Wojny Św.. Poprzez nasz wpływ na religię byliśmy w stanie włączyć nieświadomych tego białych chrześcijan w wojny między sobą, które zawsze powodowały ubożenie obu stron, podczas gdy myśmy zbierali finansowe i polityczne korzyści. Zawsze gdy prawda wychodzi na wierzch, co odsłania nas, my zawsze przychodzimy do siebie i skupiamy nasze siły – o nieświadomi chrześcijanie! Oni atakują krzyżowców (uczestników wypraw krzyżowych) nawet gdy ci są członkami ich rodzin. Poprzez religię zdobyliśmy całkowitą kontrolę nad społeczeństwem, rządem i ekonomią. Żadne prawo nigdy nie zostało uchwalone, jeśli jego zalety nie były wcześniej wykazane z kazalnic. Jako przykład można przytoczyć równość rasową, co doprowadziło do integracji i w końcowym efekcie do skundlenia ludności. Łatwowierny kler jednym tchem instruował parafian, że my jesteśmy narodem specjalnym,wybranym, a drugim tchem głosił, że wszystkie rasy są takie same. Ich niekonsekwencja nigdy nie zoastała odkryta. Tak więc my Żydzi cieszymy się specjalna rolą w społeczeństwie, podczas gdy wszystkie inne rasy są zredukowane do równości. To dlatego właśnie przyczyny my popieramy równość, bujdę przez którą cała reszta (poza Żydami) jest zredukowana do niższego poziomu. Byliście uczeni, że nasze bieżące ekonomiczne praktyki pochodzą z dobrej woli, a więc są zgodne z religią chrześcijańską. Te papugi z kazalnic wysławiają naszą dobroć, że pożyczamy im pieniądze na budowę ich świątyń, nigdy nie zdając sobie sprawy z tego, że ich święta księga potępia wszystkie lichwy! Oni są gotowi płacić wygórowane procenty. Pod względem politycznym głoszą błogosławieństwa dla demokracji, a nigdy nie rozumieją, że przez demokrację myśmy opanowali ich naród! Ich księga (zwróćcie uwagę, że p.R. zawsze mówi o Biblii jako o „ich księdze” – księdze białych ludzi, nigdy jako o naszej księdze, czyli żydowskiej księdze) także uczy dobrowolnej despotycznej formy rządów zgodnie z prawem tej księgi, podczas gdy demokracja jest regułą motłochu, który my kontrolujemy poprzez ich Kościoły i media oraz instytucje ekonomiczne. Ich religia jest tylko innym kanałem, przez który możemy kierować siłę naszej propagandy. Głupotę tych religijnych marionetek przewyższa tylko ich tchórzliwość, ponieważ z łatwością można nimi kierować. (…)Podczas gdy Wy będziecie żyć i umierać dla dobra wspólnoty, my będziemy żyć i umierać tylko indywidualnie dla siebie. Idea samopoświęcenia jest obrzydliwa dla Żydów. Jest obrzydliwa dla mnie. Żadna przyczyna nie jest warta losu śmierci, skoro śmierć jest końcem.(…) My nigdy nie dajemy, tylko bierzemy. My nigdy nie pracujemy, tylko cieszymy się z owoców pracy innych. My nie tworzymy lecz zabieramy. My nie jesteśmy producentami lecz PASOŻYTAMI. My możemy fizycznie żyć w danym społeczeństwie, ale duchowo zawsze pozostawać osobno.(…) My bierzemy Waszą produkcję za marny grosz i przekształcamy ją w fortuny.(…) Obecnie robimy plany szybkiej ucieczki. Wiemy, że gdy zaczyna się świt, nic nie zdoła powstrzymać rodzącego się dnia. Wszystkie wysiłki z naszej strony wzmocnią tylko światło i skierują oczy w jego kierunku. My obawiamy się, że światło nadchodzi w ruchach w poprzek tego kraju, zwłaszcza powodowany przez Was,. Zadziwia nas, jak Wy byliście skuteczni w kontaktowaniu sie z ludźmi, kiedy my zamknęliśmy wszystkie drogi komunikacji. (…)Biada nam, jeśli oni kiedykolwiek dojrzą próżność tych wysiłków, odłożą pióro i wezmą się za miecz. Historia potwierdza fakt, że pasja powstańczej mniejszości, nieistotne jak mała to jest grupa, wytwarza dość siły, aby wywrócić największe mocarstwo. Ruchy, które kierują losem, to nie są te, które polegają na nieaktywnej większości, ale dokonują się poprzez siłę aktywnej mniejszości. Siłą jest wola, a nie liczba ( Bardzo to przypomina „wolę” niejakiego Adolfa Hitlera – H.P.), ponieważ silna wola zawsze rządziła masami.

  A więc my jesteśmy bezpieczni tak długo, jak nasza wola jest silniejsza, albo jak wola narodu (białego) jest skierowana na manowce, rozproszona i bez przywództwa.

  MY nigdy nie będziemy zwaleni z tronu słowami, tylko siłą!. (…)

  My jesteśmy narodem wybranym przez Boga… Większość Żydów nie lubi tego mówić, ale naszym Bogiem jest LUCYFER, więc ja nie kłamałem – i my jesteśmy jego wybranymi dziećmi. Lucyfer jest bardzo aktywny.

  (Całość wywiadu składa sie z 13 stron, powyższe stanowi tylko wybór tych, że tak powiem – „najsmakowitszych MYŚLI” p.Rosenthala.)

  Za:http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=2045&sid=142f94e047ca0dc659fdf24e7bc3897b
  sfath
  Sublime Master Elect * 11th Degree

  Posty: 462
  Dołączył(a): 01 kwi 2010, 09:47 Góra
  ——————————————————————————–
  Wywiad z H.W.Rosenthalem
  przez Sponsor » 04 sie 2010, 12:07

  Boska matryca – Braden Gregg

  Czego szukasz w sieci? Nie mam bynajmniej na myśli internetu. Mówię o sieci świata, o Boskiej Matrycy. Cóż to takiego?

  Spójrz na obraz za oknem. To jest matryca. Podobnie, jak Twoje domowe zwierzę. Spójrz w lustro ? też jesteś matrycą. Twoje ciało i wszelkie odczuwane przez Ciebie emocje. Jak tylko zrozumiesz swoją pozycję w tym układzie, dowiesz się jak kształtować rzeczywistość zgodnie ze swoimi pragnieniami. Bo matryca jest w pełni poddana Twojej woli!… zobacz więcej
  Sponsor
  Sponsor

  ——————————————————————————–
  Re: Wywiad z H.W.Rosenthalem
  przez timewave » 04 sie 2010, 14:15

  Prawie jak Protokoły mędrców Syonu

  http://davidicke.pl/forum/protoko-y-m-drcow-syjonu-t1199.html
  .
  timewave
  Administrator

  Posty: 3164
  Dołączył(a): 19 kwi 2009, 23:37
  Lokalizacja: PL
  Płeć: mężczyzna Góra
  ——————————————————————————–
  Re: Wywiad z H.W.Rosenthalem
  przez sfath » 05 sie 2010, 09:51

  c.d.
  Pan Rosenthal oświadczył publicznie, że Żydzi będą kompletnie panować na całym świecie i że oni kontrolują wszystkie aspekty życia politycznego w Ameryce i wszystkie aspekty porozumiewania się przez media (podkreślenie pana Rosenthala).

  Wreszcie pan Rosenthal i ja spotkaliśmy się i odbył się prywatny wywiad z nim, w czasie którego rozmowa była nagrywana na taśmie za jego wiedzą i zgodą. W czasie długiego wywiadu pan Rosenthal stał się niecierpliwy, szorstki i wulgarny (wszystko to znalazło się na taśmie) i on żądał reszty zapłaty zanim ja skończyłem moje pytania.

  Ponieważ cały wywiad był tak długi, my opublikowaliśmy w 1977r. tylko pierwszą część pod takim samym tytułem jak powyżej: „Ukryta tyrania”. Kopie tego artykułu były poszukiwane przez ludzi z całego świata. Obecnie my uwalniamy resztę nagranego wywiadu jako Część drugą. Chociaż nie zamierzam robić dygresji, ale pewien analityk powiedział mi, że pierwsza część manuskryptu „Ukrytej Tyranii” trafiła do 7 milionów czytelników. Gdy ta końcowa, druga część zaczyna cyrkulować, jej rozchodzenie się wydaje się nawet większe. To zależy też od Ciebie czytelniku.

  Zanim jakakolwiek umowa została zawarta między nami, ustaliłem z panem Rosenthalem, że on odpowie na nieograniczoną liczbę pytań całkowicie uczciwie i jak tylko będzie mógł najlepiej. To właśnie dzięki temu uzgodnieniu ja oskarżyłem pana Rosenthala , że nie odpowiada mi uczciwie w czasie końcowej fazy wywiadu na następujące pytanie: Czy Pan wie kiedy i dlaczego zaczęła się historia dotycząca Żydów jako narodu wybranego? To jest między innymi wtedy, kiedy on powiedział: ” Większość Żydów nie lubi wspominać tego, ale naszym bogiem jest Lucyfer – więc nie kłamałem – i my jesteśmy jego wybranym narodem. Lucyfer jest bardzo żywy. Jak to poszło do prasy, my stale szukamy państwowego urzędu, aby badał twierdzenie pana Rosenthala. Mój słownik określa takie twierdzenie jako „zdradę stanu”.

  My teraz podsumowujemy dysputę, w czasie której dyktafon był wyłączony. Kiedy pojawia się literka „W” to są moje słowa a kiedy „R” to są komentarze pana Rosenthala.

  W- Panie Rosenthal, jak Pan przewiduje, co społeczeństwo Świata zrobi Wam Żydom, kiedy cała ta historia zostanie opublikowana w całości, kiedy prawda rzeczywiście wyjdzie na jaw?

  R – Ja myślę, że myśmy skończyli już ten wywiad.

  W – Ja jestem zainteresowany, wydaje mi się, że ta kwestia wymaga Pana odpowiedzi.

  R – My wszyscy będziemy skończeni, Pnie White a Pan mnie teraz znów zaczyna pompować. Ja już dałem Panu „tablice z kamienia” i jeszcze Pan chce

  więcej.

  R – Tak czy owak, czy Wyście jeszcze nie zrozumieli – Wy Chrześcijanie!!!

  W – Teraz Pan mnie gani, ponieważ jestem chrześcijaninem. Myślałem, że próbujemy opierać się na podstawie jakby interesu (business-like basis).

  R – (niezrozumiałe wykrzykniki pana Rosenthala)

  W – Cokolwiek to jest lub znaczy, Pan używa słów, których ja nigdy przedtem nie słyszałem. Czy Pan (teraz) mówi po angielsku?

  W – Czy Pan może to przeliterować?

  R – (Rosenthal literuje M I S CH N A H i krótko komentuje, że jest to słowo z podstaw Talmudu. I dalej kontynuuje: Nie zatrzymujmy się nad tym bo nigdzie nie zajdziemy – poza tym my zakończyliśmy sprawę i to kończy naszą umowę.

  W – Czy boi się Pan odpowiedzieć na pytanie, które zadałem?

  R – Co u diabła Pan o mnie myśli? – Ja się nie boję odpowiedzieć na żadne pytanie, ale już dałem Panu dość informacji na całą książkę.

  W – Czy ja nie zapłaciłem Panu według naszej umowy?

  R – Ech! – oczywiście – ale znów Pan chce więcej. W porządku, chce Pan mojej opinii na temat co ludzie na świecie pomyślą, gdy ta historia będzie napisana.

  W- Dobrze, ja nie postawiłem pytania dokładnie tak, ale proszę kontynuować.

  R – Ja nie przysięgnę się co ludzie będą myśleć. Nie mniej kiedykolwiek to się stanie Pan i ja będziemy martwi. Po prostu nie żywi. Czy to Pana satysfakcjonuje?

  W – Są jeszcze dwa lub trzy pytania w moich notatkach i jedno z nich jest bardzo ważne.

  R – Jakie to pytanie?

  W – Że 6 milionów Żydów rzekomo było spalonych (skremowanych) lub zamordowanych przez nazistów

  R – Co na ten temat?

  W – Czy Pan wie kto, albo jaka żydowska organizacja stworzyła to wielkie kłamstwo?

  R – Nie, nie wiem nic na temat jego autentyczności. Nie myślę wszakże żeby to było ważne.

  W- Panie Rosenthal, pan wie lepiej, co Pan myśli o młodej generacji, która wzrasta wierząc w to wielkie kłamstwo? I Pan myśli, że to nie jest ważne!!

  R – To jest następstwo wojny i my wszyscy wiemy, że Hitler nienawidził Żydów, więc ktoś, kiedyś pomyślał, że przesadzi z tą liczbą. My wiemy, że wielu, wielu Żydów było zabitych przez nazistów.

  W – Jestem pewien, że Pan wie, iż kiedy II wojna światowa wybuchła, w całych Niemczech było mniej niż ćwierć miliona Żydów. Wiele tysięcy Żydów już opuściło (wtedy) Niemcy. (Przypisek tłumacza: Pan White nie bierze pod uwagę, że w Polsce przedwojennej było 3.5 miliona Żydów i bardzo dużo ich było (kilka milionów) w sąsiednich państwach, Europy Środkowo-Wschodniej i na Białorusi i Ukrainie i ci Żydzi zostali w ogromnym procencie wymordowani. W Warszawie było ich pół miliona a kto wrócił? W Izraelu też ich nie ma, prócz nie wielu niedobitków. Liczba 6 milionów nie wydaje się bardzo przesadzona).

  R- Więc co? Jak poprzednio powiedziałem, naród żydowski jest najmądrzejszym narodem świata. Tak wiec ktoś wymyślił wielką liczbę i może ta liczba rosła aż do dzisiaj i mamy 6 milionów Żydów zabitych. My kontrolujemy media i to jest wielka różnica. W innym przypadku Wasi ludzie mogliby puszczać Wasze wielkie kłamstwa.

  W – Pan przeczesał to troszkę. Coś tak ogromnego…

  R – Przerwał mówiąc – Mój naród był uczony zważać (na słowa) naszych nauczycieli raczej niż na słowa waszych ludzi i na (wasze) prawa.

  W – Pan żyje w Ameryce Panie Rosenthal i naszym obowiązkiem jest przestrzeganie praw naszego Kraju. Wasza religia uczy Was, że możecie składać przysięgę, taką jak wtedy gdy jesteście przyjmowani do urzędu związanego z polityką i jeśli przysięga Wam nie odpowiada możecie po cichu zaprzeczać faktowi że składaliście tę przysięgę. Ja mam teraz kopie żydowskiego dokumentu zwanego Kol Nidre i sprawdziłem jego autentyczność. (Dokument Kol Nidre (wszystkie śluby) znajduje się w księdze Talmudu Nedarim (Śluby) i jest odczytywany w synagogach każdego roku w Dniu Pokuty. To pozwala uznać za nie ważne i rozgrzeszone zapomniane i puste, bez efektu – wszystkie przyszłe zobowiązania, przysięgi i przyrzeczenia. To pozwala Żydom kłamać, oszukiwać i być przewrotnym.

  R – Nie wszyscy Żydzi praktykują te sprawy z przysięgami. Jestem tego pewien.

  W – Nie mniej czy to praktykują czy nie, ale robią to z przyzwoleniem Rabina

  R – W pewnym stopniu tak. Prawdopodobnie gdy to jest korzystne dla jakiejś osoby.

  W – Czy to nie jest grzech?

  R – Być może z Waszego punktu widzenia. Powiedziałem Panu – Pan i ja jesteśmy różni. Jesteśmy odmiennymi ludźmi. Nasze wierzenia są całkowicie różne. My byliśmy chowani w ten sposób od stuleci tak, że dla nas nie jest żadnym grzechem składać przysięgę i łamać ją. To jest nasze nauczanie. (Ten punkt w różnicy charakterów był wyrażony przez wielu innych żydowskich pisarzy i mężów stanu i jest dobrze udokumentowany w historii i nauce. Nie mniej, co jest śmieszne, chrześcijanie nadal wierzą w żydowskie kłamstwo, że „wszyscy jesteśmy jednakowi lub równi”.

  W – Prawdopodobnie zachowałem najważniejsze kwestie aż do teraz

  R – Słuchaj White, jeśli będziesz nadal przedłużał, to mój czas to pieniądz. Zrobiliśmy umowę a Pan przedłuża ją poza granice rozsądku. Pan ma to wszystko na taśmach i proszę pamiętać, że uzgodniliśmy, że Pan może brać cokolwiek chce z tych nagrań i Pana notatek, ale pod żadnym warunkiem nie wolno Panu ich reprodukować. One powinny być zniszczone. Jeśli złamiesz tą umowę wytniemy Ci jaja.

  W- Kto to „my”

  R – Po prostu bądź mądry i będziesz wiedział. Pan nie chce mieć kłopotu i ja też. Niech Pan stosuje się do umowy i nic się nikomu nie stanie!! A teraz daj mi resztę pieniędzy Dobrze?

  W – Zamierzam trzymać się naszej umowy co do litery i może Pan mieć moje słowo honoru, że te taśmy nie pójdą dalej i pozostaną w moim użyciu w przygotowaniu opowieści. Nie ma tu miejsca na niezrozumienie. My zgodziliśmy się na to i ja dotrzymam słowa. Za minutkę Pan otrzyma pieniądze.

  R – Mam przyjaciół White i znam wielu ludzi i nie chcę, aby oni czytali rzeczy związane ze mną, których ja nie powiedziałem. Nie przeklinam tego co Pan lub ktokolwiek myśli, ale ja nie chcę drukowanych kłamstw – tylko pytania i odpowiedzi z tego wywiadu.

  W – My rozumiemy się doskonale co do tego Panie Rosenthal. A teraz jeszcze jedno pytanie:

  R – Strzelaj. Ale pamiętaj, że potrzebuję wielkich pieniędzy.

  W – Pan z pewnością wie z jakiegoś szkolenia, albo Pan ma jakieś osobiste odczucia co do tego Kiedy i dlaczego zaczęła się historia, że Żydzi są narodem wybranym Boga?

  R – My JESTEŚMY wybranym narodem Boga.

  W – czy Pan na prawdę w to wierzy?

  R – Być może ja to wytłumaczę, ale może Jake da lepszą odpowiedź

  W – Kto to jest Jake?

  R – Jake Javits Pan wie mój współtowarzysz. To jest człowiek dla którego ja pracuję i on jest bardzo mądrym towarzyszem. Bardzo mądry. Jego odpowiedź może lepiej posłużyć Panu dla opowieści.

  W – Ja chcę Pana odpowiedzi.

  R – ……. Pan i ja mamy innego Boga

  W – Czy to jest odpowiedź na pytanie, że Żydzi są wybranym narodem Boga?

  R – Dla naszego Boga my jesteśmy wybrani. Jesteśmy tak uczeni od dzieciństwa.

  W – To jest wymijająca odpowiedź. Pan wie co ja myślę, gdy stawiam takie pytanie i ja nie wierzę w pana odpowiedź i w Pana wytłumaczenie.

  R – W porządku. Ja nie potępiam tego w co Wy wierzycie

  W – Czy Wy wierzycie, że Jezus Chrystus był Żydem?

  R – Do diabła! Czy my znowu wracamy do tego tematu? Już przez to przechodziliśmy.

  W – To było zanim wyłączyliśmy dyktafon. Nie wydaje mi się, żeśmy zapisali Pana odpowiedź na to pytanie.

  R – Dobrze, mogę odpowiedzieć za wszystkich Żydów. Ja myślę że Pan pyta co Żydzi na całym świecie myślą?

  W – Tak

  R – Jake mógłby odpowiedzieć lepiej niż ja

  W – Proszę Pana a nie chcę żadnych odpowiedzi pana senatora Javitsa

  R – White, Ja wiem czego Pan poszukuje. Ja wiedziałem od początku, ale to jest w porządku. Wy i my jesteśmy tak odmienni. Wy jesteście z innej gliny. Wy nie jesteście z naszego rodzaju. Nie jest tajemnicą, że my nie poważamy Was i Waszego rodzaju (Genesis 3:15)

  W – Odnosi się Pan po prostu do naszego rodzaju jako do chrześcijan?

  R – Nie do Was jako do nie-Żydów – wszyscy jesteście naszymi wrogami. Kiedy byłem małym chłopcem, po prostu dzieckiem, byliśmy uczeni bardzo mądrze. Wiele stuleci temu, kiedy Żydzi byli prześladowani prawie w każdym kraju i wypędzani z tak wielu krajów – niektóre rządy, nie mogę sobie przypomnieć czy to był rząd Francji czy Hiszpanii). W każdym razie ten rząd zażądał, że Żyd musi stać się chrześcijaninem albo będzie wypędzony z kraju.

  W – Tak, ja przypominam sobie, że czytałem to wiele razy

  R – Czy to była Francja czy Hiszpania?

  W – Może oba te kraje, ale ja przypominam sobie żywo królową Izabelę hiszpańską – jak cierpliwa ona była w stosunku do Żydów – zawsze dając im dobrodziejstwo wyjaśnienia wątpliwości, dopóki nie przyszedł czas, że jej oczy otworzyły się całkowicie na podstępy Żydów. Ale proszę kontynuować.

  R – Tak czy owak, Żydzi mieli w tym czasie bardzo mądrego przywódcę rabina, światowego przywódcę i jego rady były przyjmowane na całym świecie. On powiedział, że Żydzi muszą udawać, że są chrześcijanami i czekać na swój czas i czynić prawdziwe ofiary jeśli to konieczne. My zawsze byliśmy gotowi poświęcić parę tysięcy Żydów w zamian za światowe przywództwo. (Taki był plan Żydów, którzy wywołali II wojnę światową. Troche Żydów zostało poświęconych tak, żeby propaganda prześladowań mogła być kontynuowana). To jest mała cena i nie ma nic zdrożnego w tym. Byłem nauczany, że my Żydzi mamy być prawnikami, tak abyśmy mogli kontrolować i dławić sądy i nawet sędziów jeśli oni nie byliby Żydami. My powinniśmy stawać się doktorami i nauczycielami i liderami we wszystkich Kościołach – i ten cel był prawie całkowicie urzeczywistniony. Powiedziałem to poprzednio i powtórzę to teraz, że będziemy mieli kompletną, powtórzę kompletną kontrolę na całym świecie, możliwie jeszcze zanim ja umrę. Mamy wielkie sukcesy w trzymaniu nie-Żydów w zamieszaniu. My stwarzamy zamieszanie. (Słowo Babilon po hebrajsku znaczy Babel i oznacza zamieszanie. Żydzi są mistrzami w robieniu zamieszania, ponieważ są liderami systemu znanego jako „Tajemnica Babilonu”). Pan nie jest głupi Panie White. Pan wie, że Żydzi mają powodzenie dzięki swojej jedności. My umieramy jeden za drugiego jeśli potrzeba. My wspaniałomyślnie finansujemy swoich, więc jest zrozumiałe, że my rządzimy nie tylko w tym kraju. My kierujemy amerykańską polityka zagraniczną. Jesteśmy nadrzędnym rządem świata. Czy to wystarczy (Panu)?

  W – Niech Pan kontynuuje. To co Pan mówi jest dla mnie bardzo interesujące. Proszę mówić.

  R – My jesteśmy najsilniejszą grupą ludzi na świecie! Czy Pan w to wierzy?

  W – Pan mówi z takim przekonaniem, że ja…….

  R (przerwał) – My możemy zniszczyć ekonomię każdego kraju bez ich świadomości co się dzieje, jeśli tego chcemy. Myślę, że to jest to co Pan chciał usłyszeć. (Większość Amerykanów jest całkowicie nieświadomych, że przez system Federalnych Rezerw ich pieniądze zostały skradzione i oszczędności roztrwonione).

  W – Mam nadzieję, że Pan mówi mi prawdę, Panie Rosenthal.

  R – Tak, to jest prawda. My jesteśmy sprytni – my jesteśmy potężni i we właściwym czasie spowodujemy, że Wasze żony, Wy nie-Żydzi, zostaną zmieszane z Czarnymi i za 50 lat Wy wszyscy będziecie zmieszani. Czarni lubią p….. wasze białe kobiety i my sprowokujemy to używając ich dla swoich korzyści.

  W – Ja pamiętam jak Pan mówił, że Czarni będą wykorzystani.

  R – Tak, my wykorzystamy ich dla swoich korzyści. (To głównie w żydowskich statkach handlowych i dzięki żydowskim targowiskom Czarni dostali się do Ameryki)

  W – I potem będziecie próbowali zniszczyć ich, gdy już ich wykorzystacie, jak przewiduję?

  R – Jeśli to konieczne. Tak! Pan i ja wiemy, że oni są ludźmi niższego rodzaju, głupia rasa, ale mogą być użyteczni za pomocą pieniędzy. Znaczy wielkich pieniędzy. Czarni zrobią wszystko za pieniądze. Tak więc, gdy przyjdzie czas – i Pan być może dożyje, aby to widzieć – my będziemy mieć kompletną kontrolę a Wy głupi chrześcijanie czekacie na Waszego Chrystusa, oszusta, który ma wrócić by Was zbawić.

  W – Gorycz przemawia przez Pana

  R – Wcale nie. Dlaczego miałbym być zgorzkniały? Jesteśmy na szczycie!!

  W – I kiedy ta cała podła historia zostanie poznana, rezultatem będzie obudzone społeczeństwo – rozzłoszczone społeczeństwo, które zechce Was zniszczyć.

  R – Jak? Pytam jak? Wy nie macie środków dotarcia do społeczeństwa. My je mamy wszystkie pod taką kontrolą, że nikt nie może dotrzeć do narodu bez naszej woli. (Kto miał kontrolę nad mediami masowymi w czasie 20 stulecia? – Przewodniczący ABC, panowie Leonard Goldenson, Prezydent CBS – James H. Rosenfield, Przewodniczący RCS Dawid Sarnoff, Szef egzekutywy NBC – Fred Silverman, Prezydent PBS – Lawrence Grossman, Przewodniczący Time – Artur Heiskell, Wydawca U.S. News and World Report – Marvin Stone, szef egzekutywy Dow Jones – Warren H. Phillips, Wydawca Newsweeka – Lester Bernstein, Prezydent TV Gide – Walter Annenberg, Prezydent New York Times – rodzina Sulzbergerów, producent programów TV – Norman Lear – oni I jeszcze wielu innych to wszystko Żydzi!!). My rządzimy tym!! Zaraziliśmy całkowicie Wasze Kościoły a teraz mamy pod kontrolą szkolnictwo w Stanach Zjednoczonych. To jest rzeczywistość, że mamy całkowitą kontrolę nad zorganizowanym chrześcijaństwem. Prawie wszędzie, całkowicie.

  W – Znajduję tak wiele rzeczy odrażających w tym co Pan mówi i w sposobie w jakim Pan to mówi.

  R – To jest to, co Pan chciał usłyszeć lub Pan nie zapłacił dość pieniędzy za ten wywiad.

  W – Tak długo jak Pan jest prawdomówny w stosunku do mnie – ale Pan jeszcze nie odpowiedział na pytanie, które już dawno zadałem, czy Wy wierzycie, że Jezus Chrystus był Żydem?

  R – Jak powiedziałem, Jake mógłby dać Panu naprawdę inteligentną odpowiedź. Ja wiem, że większość moich przyjaciół, dzieci i ludzie z którymi wzrastałem, w rzeczywistości wszyscy nasi przyjaciele, ja powiedziałbym wszyscy oni, nie wierzą, że Chrystus był Żydem. On był oszustem i miliony ludzi wszędzie na świecie teraz wierzą, że chrześcijaństwo zostało oparte na nieprawdzie i świadomie niepoprawnym tłumaczeniu naszej Biblii. Chrystus był oszustem. Nawet Narodowa Rada Kościołów zgadza się, że Wasz lud uznaje tłumaczenie księgi (=biblii), które nie jest poprawne. To jest oparte na kłamstwach. (Ten komentarz z trudem może być uznany jako pochodzący z prawdziwie chrześcijańskich źródeł, ponieważ Narodowa Rada Kościołów została zorganizowana przez Żydów i jej teologia pochodzi od nich).

  W – Zgodzie z ostatnimi badaniami, Wasi przodkowie nie są izraelitami ale Mongołami i Azjatami ze Wschodniej Europy i Zachodniej Azji, więc Wasi przodkowie mieszkali tysiące mil od Ziemi Świętej. Oni nigdy nie widzieli Ziemi Świętej – co udowadnia, że Wasz naród nie był narodem wybranym przez Boga.

  R – Jak? A jakąż to czyni różnicę?

  W – Nas uczono przez wiele lat wielkiego kłamstwa, że Żydzi są narodem wybranym przez Boga, to czyni różnicę, bardzo poważną różnicę.

  R – Jaką poważną różnicę?

  W – Czy to nie dowodzi, że większość dzisiejszych Żydów pochodzi od Chazarów. Wasi przodkowie nigdy nie deptali ziem, po których stąpał Chrystus, oni nigdy nie znali Jerozolimy i Palestyny, więc jak mogli…

  R (krzycząc) Jaką u diabla to czyni różnicę dzisiaj?

  W – Tak wiele rzeczy, które Pan mówi jest odrażających dla mnie i Pana arogancki sposób chwalenia się, i że Pan wyraźnie był częścią tego gigantycznego …… potwornego spisku przeciwko ludzkości – i od czasu do czasu Pan próbuje omijać sprawy mówiąc ” jaką różnicę to czyni” . Tak dużo z tego co Pan powiedział poraża mnie w rzeczywistości, że brak mi słów ….

  (Pan R. przerywa)

  R – Ponieważ Pan jest nie-Żydem. Pan nie rozumie. Pan nigdy nie zrozumie! Dopóki nie będzie za późno i moją nadzieją jest, osobiście, że naród amerykański nie… (tu pan R. przerwał).

  W – Tak dużo Pan już powiedział, że naród Panu nie uwierzy – oni nie uwierzą w ten wywiad (Pan R. przerywa)

  R – Oto dlaczego mamy kontrole (nad Wami) dzisiaj. Oto jedna z przyczyn. Wasz naród nie wierzy, żeby było możliwe, aby jakiś naród czy rasa mógł dokonać tego co myśmy zrobili w ciągu kilku stuleci. Nie-Żydzi są głupcy. MY jesteśmy inteligentni. Ja zamierzam być ważną osobą w, i wokół Waszyngtonu i wkrótce zamierzam stać się wybitną osobistością w Ameryce. Zapewne usłyszy Pan i przeczyta o mnie w przyszłości. Jestem młody i miałem odwagę powiedzieć Panu więcej niż jakikolwiek inny Żyd kiedykolwiek śmiałby Panu powiedzieć, przynajmniej publicznie. Ja nadstawiłem moją szyję, White. Część z tego co powiedziałem jest częścią wewnętrznego, niewidzialnego świata żydostwa.

  W – Patrząc na Pana teraz, jak obserwuję Pana zmianę, widzę Pana jako podłego bastarda – wszystkich Was tak widzę (Pan R. przerywa).

  R – Nikt mnie nie nazywa bastardem i odrzuć to!!

  W – Wszyscy zasługujecie na pogardę i jesteście nikczemni i obrzydliwi.

  R – Łupnę Twoją przeklętą przez Boga głowę, jeśli nazwiesz mnie bastardem.

  W – Nie próbowałbym tego jeśli byłbym Panem. Ja także mam przyjaciół, wielu z nich chciało by mieć szansę dostać się do Pana, więc lepiej trzymajmy się formalnych zasad tak jak było postanowione na początku. (Wtedy Pan Rosenthal powiedział „Aj waj!” – amerykański rozmówca tego nie zrozumiał, ale każdy Polak zna te żydowskie słowa).

  W – Wiele razy gdy coś się odnosiło do osoby będącej Żydem ja słyszałem jak mówiono „ja rozumiem, że on jest prezbiterianinem lub katolikiem”. Więc chciałem znać Pana opinię lub wytłumaczenie. Co Żydzi czują wobec innego Żyda, który przeszedł na inną wiarę? Czy ona lub on nie są już Żydami?

  R – To może być wytłumaczone, najlepiej w taki sposób – Ja nie wiem kim byli Pana ojciec i matka, znaczy jakiej byli narodowości….

  W – Mój ojciec był Brytyjczykiem – Anglikiem a mama była Niemką.

  R – A więc, jeśliby Pan zdecydował studiować syjonizm czy Talmud i chciałby Pan nawrócić się i zaczął uczęszczać do synagogi, czy to by wymazałoby Pana angielskie czy niemieckie dziedzictwo?

  W – Oczywiście, że nie – ale ja chciałem usłyszeć to od wykształconego Żyda – co Pan by powiedział – jest ona lub on nadal Żydem?

  R – To jest głupie! (głupie pytanie). My jesteśmy kim jesteśmy. Nie ważne do czego się przyłączymy, czy też co adoptujemy, to nie zmienia tego kim jesteśmy. Ja jestem Żydem i nic nie może mnie zmienić choćbym zmienił religię. Taka głupota! (Ta koncepcja jest zweryfikowana w Pismach w postaci retorycznego pytania „Czy Etiopczyk może zmienić skórę albo leopard swoje centki? (Opuszczono trochę nieistotnego tekstu, dotyczącego przypowieści raczej nieznanej dla polskiego czytelnika)

  W – Ale Żydzi lubują się w zwodniczym upodabnianiu.

  R – My mamy talent do mieszania Waszych spraw.

  W- Wy jesteście mistrzami zwodniczości i dzięki tym chytrym praktykom infiltrujecie rządy na całym świecie.

  R – Czemu nie? My powinniśmy opanować banki, uniwersytety, Kościoły i rządy, jeśli nie-Żydzi nie są dość inteligentni aby je prowadzić. Ja nie mógłbym tak mówić kilka lat temu, ale teraz jest inaczej. Nie ma sposobu, aby unicestwić naszą strategię w dzisiejszym świecie, więc mogę mówić znacznie swobodniej. To co ja odkryłem może pomóc innym Żydom w wypowiedzeniu się, jeśli będą mieli dość odwagi. Nie jesteśmy małoduszną rasą.

  W – Pan i Pana naród jesteście bardzo pewni siebie, nie prawdaż?

  R – My możemy być poróżnieni w wielu sprawach, ale nic nigdy tak na prawdę nie podzieli nas.

  W – kto to MY?

  R – Mój naród, Żydzi jesteśmy jak jeden, kiedy jest wielka potrzeba. Żaden przypadek nigdy nie może nas podzielić. (poprzez wieki Żydzi nauczyli się, że nie mogą wierzyć innym narodom. Tak więc więzy rasowe są ich najważniejszymi więzami).

  W – Ja słyszałem, że Żydzi walczą ze sobą przy pomocy trucizny!

  R – Ah! To jest całkowicie inna sprawa. Oczywiście, my walczymy jeden z drugim, ale jak powiedziałem, gdy są sprawy na prawdę ważne my jesteśmy jak jeden człowiek. Naszą mocną stroną White jest podział pracy i dwulicowość. To jest niezawodna broń i my jesteśmy zręczni – prawdopodobnie jesteśmy perfekcjonistami w jej stosowaniu. Nie macie dość inteligencji, aby z nami współzawodniczyć.

  W – ale my mamy kulturę, którą Wy Żydzi nigdy nie zrozumiecie i nam w niej nie dorównacie.

  R – Żydzi mają życie rodzinne. Nasza kultura wymaga wysokiego standardu wykształcenia. Ustaliliśmy standardy, tak, że nasze dzieci osiągają wykształcenie wyższe niż rodzice. Nasz naród kontynuuje dramatyczny postęp w edukacji. Sukcesy naszych dzieci nie zależą w całości od szkół, ale od rodziny i my jesteśmy ogromnie dumni z tych osiągnięć. Wy nie możecie konkurować! Więcej niż 12.000 doktorów co roku opuszcza medyczne uczelnie w Stanach Zjednoczonych i prawie 10.000 z nich to są Żydzi. Pośród prawników procent Żydów jest jeszcze większy. Żydzi są tak ugruntowani tutaj w Stanach Zjednoczonych, że każdy rodzaj opozycji przeciwko naszej kontroli będzie tylko czasowy. Pan wie, my śmiejemy się z historii 6 milionów (Żydów wymordowanych w czasie wojny), tak samo jak z opowieści, że Chrystus był Żydem jak i z opowieści o „wybranym narodzie przez Boga”. To powinno pokazać narodowi, że my mamy solidarność jak nikt inny w świecie. Żydzi czują bliskość do innych Żydów, których oni nigdy nie widzieli lub może nawet nigdy o nich nie słyszeli (według powiedzonka „krew jest gęstsza niż woda”).

  W – Panie Rosenthal, mam nadzieję, że Pan nie kłamał mnie w żadnym z tych wywiadów, ponieważ, gdyby Pan to zrobił wzięlibyśmy odwet na Panu. Rozumie Pan.

  R – To co powiedziałem jest prawdą – Wszystko jest prawdą. Nie potrzebuję kłamać.

  W – Stwierdziłem, że pasją Żydów jest chciwość, zysk i zniszczenie chrześcijaństwa. Czy sądzę prawidłowo?

  R – Ja nie mogę mówić za wszystkich Żydów.

  W – Ja mówię o znacznej większości Żydów. Czy mam słuszność?

  R – Być może większość Żydów czuje w ten sposób, ale nie ma w tym niczego złego!!

  W – Myślę, żeby Pan kontynuował ponieważ zgorzknienie jest w Panu i mówi Pan takie rzeczy, w które nawet Pan nie wierzy. Niektóre rzeczy, które Pan powiedział są prawie nie do uwierzenia.

  R – Nie obchodzi mnie co Wy sobie myślicie. Dałem Panu uczciwe odpowiedzi i opinie. A teraz koniec pytań. I proszę nie zapomnieć o naszej umowie – jeśli dowiem się, że taśmy zostały użyte, inne niż to co ustaliliśmy, Pan odczuje surowe konsekwencje. Czy Pan zrozumiał?

  W – Tak! Zrozumiałem. A teraz Panie Rosenthal tu jest reszta pieniędzy, które uzgodniliśmy jako zapłata za wywiad.

  KONIEC WYWIaDU

  Drogi czytelniku – gdy już dyktafon został wyłączony Ja oskarżyłem Harolda Rosenthala o nie zastosowanie się do naszej umowy w odpowiedzi na pytanie jak Żydzi stali się narodem wybranym przez Boga. On odpowiedział:

  „My jesteśmy narodem wybranym przez Boga… Większość Żydów nie lubi tego mówić, ale naszym Bogiem jest Lucyfer, więc ja nie kłamałem – i my jesteśmy jego wybranymi dziećmi. Lucyfer jest bardzo aktywny.”

  Byłem oszołomiony! Nie miałem więcej komentarzy. Obserwowałem że ten arogancki, pyszny człowiek zmienia się czasem jak kameleon, który zmienia swój kolor. Wiele razy on okazywał nienawiść, tak, nawet jad. Koniec końców ja czułem się nie czysty przebywając koło niego. Ukryta tyrania została ujawniona.

  Wiele z tego co H,W. Rosenthal powiedział, ujawniło rzeczywistość, którą my weterani znaliśmy od dawna, ale ta żydowska zdradzieckość jest bardziej szokująca, gdy otrzymujemy ją w jednym pakunku. Twierdzi się, że Harold Rosenthal został zabity ponieważ powiedział za dużo. Jest więc zrozumiałe, że jeśli to jest prawdziwe, jako że on wypowiedział takie szokujące stwierdzenia siedem lat temu, że my traktujemy to jako realność. Jako przykład cytujemy przerażającą eksploatację Murzynów i wszechobecność Murzynów dzisiaj (w Ameryce). Umniejszaliśmy znaczenie tego czym chełpił się pan Rosenthal, to jest kontrolą (żydowską) nad naszymi Kościołami. Było to niewiarygodne wówczas. Jednak teraz, w jesieni 1983 roku stało się to rzeczywistością, (na przykład) że Sąd Najwyższy usankcjonował akceptowane przez IRS państwowe Kościoły.

  Gdy Rosenthal przedstawił to stwierdzenie dotyczące (żydowskiej) kontroli Kościoła, uważaliśmy, że to przesada, ale obecnie prześladowania Kościoła i księży tu w Ameryce przez państwo stało się dzisiaj Faktem. Jeśli Wam powiedzą, że szeryf i trzech deputowanych czekało w ciemności o północy, aby aresztować pastora, niejakigo Everetta Silevana w Omaha w Nebrsce ponieważ zamierzał odnowić dzienną edukacyjną pracę duszpasterską w Kościele Baptystów w Louisville – nie uwierzylibyście w to 6 lat temu. Dzisiaj jednak, to jest po prostu jeden z dziwacznych epizodów w jednej, z trudnych do uwierzenia, opowieści w amerykańskiej historii. Zorganizowane żydostwo jest zdecydowane i realizacja ‘Końcowego Ucisku Chrześcijaństwa’ poprzez opodatkowanie i regulacje (prawne) jest już dzisiaj FAKTEM. Nieprzyjaciel nie nadchodzi, nieprzyjaciel jest tu. Wojna została wydana chrześcijaństwu, Kościołom, wolności religijnej, prawdziwie amerykańskiemu sposobowi życia (American Way) i białej rasie. Czy inne wartości warte są, żeby o nie zabiegać, żyć dla nich, walczyć o nie, umierać dla nich? Jeśli tak, to proszę wstać, pokazać się, powiedzieć to i być słyszanym. Czas jest walczyć o wolność i my mamy (jeszcze) swobodę zrobić to. Chrześcijanie mają być solą ziemi i światłem świata. Sól i światło są symbolami władzy. Jest czas dla chrześcijan egzekwować bogobojną władzę – a jeśli za pomocą rządu naród jest spychany do zniszczenia, wówczas rebelia jest nie tylko prawem, ale obowiązkiem każdego członka tego narodu. Gorąca krew, która doprowadziła nas do Zgody jeszcze płynie w naszych żyłach! My potrzebujemy prawdziwych Amerykanów dla obrony Ameryki przeciwko żydowskiej tyranii i są miliony miłujących wolność, czerwono-krwistych Amerykanów, którzy tylko czekają na słowo. Sprzymierzmy się więc sami, razem, aby nie pozwolić tym obcym diabłom zrujnować nasz niegdyś wielki naród.

  Gdy amerykański naród naprawdę odkryje i zda sobie sprawę co niewypowiedzianie zły Żyd popełnił, ich gniew nie będzie miał granic i rynsztoki będą pełne krwi.

  C.H.Weisman

 11. Dalej mi się już nie chce, to mi wystarczy, dziękuję.

  Wracam do swojej pracy nad sobą, by opanować ‚samopoznanie emocjonalne’ i nie pozwalać na naruszane mojej ciężko wypracowywanej równowagi wewnętrznej, przez tych, z którymi przyszło mi żyć.
  Globalne i unijne przekręty odsuwam daleko od siebie, jak tylko się da.
  Co do żywności , to też nieźle, bo z wiekiem człowiek coraz mniej ma pokus. Mam swoje warzywka, jajeczka, powietrze też nie najgorsze, choć na polach pryskają i z góry też, ale spokój i cisza jeszcze taka poniżej natężenia cywilizacyjnego/ ptaszki się nie drą przerażone, tylko śpiewają jeszcze/ a reszta – nie mam ochoty na długowieczność. Marzy mi się tylko by zdrowo umrzeć, w myśl zasady ” nie ważne ile, ale jak ?”

  Zamierzam generować dobre energie pomimo wszystko.

  Wariatkowo kwitnie, ludzie wariują, gubią się w tym wszystkim, strach się bać.

  Skłaniam się do założenia, że człowiek nie jest w stanie pojąć jedności ludzkości używając do tego tylko mózgu lub Kundalini.

  Promieniowanie serca – to MOC, o której w tym tumulcie głupoty, krótkowzroczności, pazerności, hipokryzji człowiek zapomniał. Aktywując energetykę serca rezonujemy z ogromnymi procesami transferów energetycznych, od kosmicznych, poprzez galaktyczne, układu słonecznego, planetarne po jednostkowe.

 12. Maść i nalewkę z żyworódki opracowała Janka Zawadzka, bioterapeutka z Gdyni. Wspierał ją w tym prof. Ożarowski, wspaniały propagator ziołolecznictwa i suplementacji witaminami. Profesor żyje i ma się nieźle mimo ponad 90 lat. Na targach ezoterycznych można kupić różne produkty z żyworódki i ją samą, pleni się jak chwast, jeśli obok stoi inny kwiat żyworódka zaraz wrzuca tam swoje „nasiona”. Strona Zawadzkiej, tylko nie wiem czy aktualna
  http://www.pcb.org.pl/pcb/Lista_czlonkow/Zawadzka.htm

 13. Mam prośbę. Ojciec /98/ traci słuch, albo to są tylko zablokowane uszy woskowiną. Oczy dzikie i „nie słyszę!”, rozkręca radio
  / słucha mszy/ na cały regulator.. Kupiłam kropelki do rozpuszczenia wydzieliny wewnątrz ucha ale trudno mi usunąć/ każą wymyć. Nie radzę sobie. Patyczkami nie wskazane, daje mu by sam sobie czyścił. Na wzmiankę o lekarzu dostaje piany, bo kiedyś już mu czyścił zimną wodą i pamięta to strasznie.
  Czy mogę prosić o jakąś radę lub linka, może domowymi sposobami, ziołami?
  Bario, może Ty, masz tyle wiedzy. Zajrzę na stronkę powyżej, tej Zawadzkiej.

 14. Byłam na stronce tej pani Zawadzkiej, ta żyworódka przypomina aloes, to też chyba jest sukulent.
  Wymienia choroby uszu.
  Poczytam więcej o tej roślinie. dziękuję

 15. a może ma już dość słuchania o dziwactwach i wariactwach tego świata – i próbuje to zagłuszyć – tak wewnętrznie jak i zewnętrznie

 16. @Eliszka polecam

  ACERUMEN KROPLE DO USZU lub woda utleniona pół łyżki wody ciepłej i pół łyżki wody utlenionej to wlać do uchą pogotuje się w uchu potrzymać z 5min,żadne waciki bo woskowinę się popycha do środka i w ten sposób zatyka.

 17. @Eliszka, niestety nie znam żadnego sposobu, żeby oczyścić uszy, tylko mechanicznie. Najlepiej u laryngologa, wypłukanie woskowiny wodą, skuteczne i nieszkodliwe, ale jeśli staruszek nie chce lekarza, to może zgodzi się sposób Alfy.

 18. Greg639, ja nie pozwalam słuchać dziadkowi wiadomości, bo dostaje ataków szaleństwa. Opisywałam tu już na blogu, widzi astral/ ten czarny/ i jest strasznie.
  Wmówiłam mu, radio nie działa, Puszczam mu muzyczkę w MP3, różaniec nagrany z Janem P. niech się lepiej modli, to jestem spokojniejsza. Rzecz w tym, że antena osobista ojca jest nastawiona wyłącznie na całe zło tego świata. Niestety. Wspomnienia też.
  To są moje studia psychologiczne na temat starości na żywym organizmie.
  Dlatego nie chcę zbyt długo się telepać po tym padole.
  Za rady dziękuję. Zapomniałam o wodzie utlenionej, wypróbuję. Dzięki Alfa.

 19. Eliszka, z własnego doświadczenia na drugiej osobie przetestowałam płukanie ucha „pod ciśnieniem” i zawsze pomagało – a mianowicie głowę, po której stronie jest zatkane ucho skierować bokiem w dół (dla czystości np. nad miską) i zwykła gruszka lekarska z letnią wodą wtrysnąć, nie wciskając koncówki do ucha, tą wodę i „miod” wypływa, nie zawsze za 1 razem, tak powtórzyć ze 3-4 🙂

 20. Eliszko, zrób dziadkowi świecowanie uszu. Świeca wyciąga zalegająca wydzielinę. Ma tez inne właściwości lecznicze- zatoki, gardło, uspokaja. Wpisz w google hasło, znajdziesz więcej. Praktykuję, działa bardzo dobrze.

 21. Dzięki kochani za te wszystkie rady, jestem wzruszona 🙂
  Blue, o świecowaniu myślałam, nawet na pewnych warsztatach uczyłam się. Nigdy nie odważyłam się stosować, bo jestem szałaput, takie ADHD60-letnie, a u ojca wydaje mię to tym bardziej trudne.
  Rada Hektora wydaje mi się genialna. Wypróbuję.
  AstroMario, spokojnie możesz utworzyć kącik porad ‚medycznych’ 😉

 22. Też pomyślałam o świecowaniu, ale z opisu tatusia wynika, że mała szansa na świecowanie, ale gruszka, jak najbardziej, w końcu laryngolog też płucze wodą pod ciśnieniem. A że tatuś widzi ciemny astral, może boi się śmierci, która jest obok.

 23. do Alfa
  ___________

  Oprócz gospodarki pozbawia się Polskę obronności, aby Naród Polski nie miał czym bronic swojej polskości.
  Dzieje się to za przyczyną MON Klicha, który opłacany jest przez wywiad niemiecki i prowadzi Polskie Wojsko na zatracenie, jak Tusk prowadzi całą Polskę na zatracenie.

  A Polacy śpią.

 24. do Stawol nic nie poradzimy jak mamy ciemny lud uśpiony ,ale się obudzi jak dostana w dobrze w d..ę.Wiem,że mamy zniszczone Wojsko Polskie .Ale tą resztę trzeba budzić i po której stronie stanie o to jest pytanie .Bo powinni się słuchać rozkazu polaków a nie pseudo polaków.Po co się godzą na wyjazdy – wojenki nie nasze. Teraz popatrz Amerykanie wycofują wojska z Iraku ,przypuszczam że szykują nową wojenkę z Iranem.Tusk podpisał z Izraelem ,że pomoże im i pośle naszych na mięso.Przecież już jest pobór rezerwy po co. Czas obudzić tych młodych,niech się nie godzą mają siedzieć w kraju i być gotowi tu w obronie.Dużo jest tematu na temat III wojny światowej .Co ciekawe wszędzie czytam 10 listopad 2010r.
  Tylko patrzeć jak się powtórzy to:71 lat temu w Moskwie podzielili Polskę

 25. @ Eliszka: ja też pomyślałam o świecowaniu, ale zaraz pomyślałam, że dziadek sobie te świece wyrwie i ucieknie. W sumie – ciężka sprawa. Mój ojciec wiele lat temu też tak „ogłuchł” i też był zły z tego powodu, ale siostra zaciągnęła go siłą na płukanie uszu i „cudownie wyzdrowiał”.

  @ Alfa i Stawol: nasza armia została skasowana w dwóch „wypadkach”: Casy i pod Smoleńskiem. Po drodze mieliśmy liczne odejścia zasłużonych i doświadczonych dowódców, którzy (wygląda na to) zostali wygryzieni ze swoich stanowisk i zrezygnowali (Grom chociażby). Tak więc nasza armia to atrapa.

  Poza tym ostatnio okazało się, że Izrael jest naszym bratem i sojusznikiem (jakoś patrzę na mapę i nie widzę, żeby należał choćby do grupy państw słowiańskich), więc mamy obowiązek go bronić i za niego ginąć (i to nie w wojnach obronnych, lecz napastniczych i bandyckich tym bardziej).

  Obecnie Polska już jest drugą Grecją, ale nie dowiemy się o tym, bo media mają do omówienia dużo ważniejszy temat, czyli problem, czy „obrońcy krzyża” zechcą się łaskawie zgodzić na to, żeby władze państwowe przywróciły prawny i konstytucyjny porządek pod jednym z najważniejszym miejsc w Polsce, czyli pod Pałacem Prezydenckim. Krzyż całkowicie zaprząta uwagę mediów, nie ma więc czasu na jakiekolwiek inne wiadomości, zarówno w dziennikach radiowych, jak i telewizyjnych.

  Syjonistyczna szczekaczka od soboty szczeka jak opętana, że Ruscy rozkręcają w Iranie elektrownię atomową, a to jest niezbity dowód na to, że będą w tym reaktorze produkowali wzbogacony Uran, a z niego z całą pewnością zrobią bombę. Wiadomo przecież, że elektrownie atomowe do tego służą. Pewnie dlatego Donek uparł się wybudować i nas kilka sztuk.

  W TVN z radością pokazali, jak USA wycofuje się z Iraku. I nawet nie pokazali, że Irakijczycy z tego powodu płaczą i wyrywają sobie włosy, bo przecież bez bratniej pomocy i opieki Ameryki sobie na pewno nie poradzą i zginą marnie (po to przecież Amerykanie objęli ich swoją bratnią opieką).

  Wszystkie te wiadomości sprawiły, że włosy stanęły mi dęba na głowie i nie mogą opaść do tej pory.

 26. PS. Polacy zawsze śpią. To taka nasza cecha narodowa. Nigdy nie ratowaliśmy kraju dzięki politycznym posunięciom, lecz zawsze dopiero wtedy, gdy już stracił suwerenność i przeszedł w obce ręce. W czasach zagrożenia czuliśmy się tak zestresowani, że musieliśmy tańczyć i bawić się na rautach. A kiedy przyszła wiadomość o kolejnym rozbiorze nagle budził się w Polakach patriotyzm i rzucali się z mieczami na czołgi, radośnie ginąc. Widocznie teraz też tak będzie.

 27. Eliszka: co do dolegliwości Twojego taty (rozgrzewanie uszu i okolic za i pod uszami za pomocą olejków kamforycznych, pomoże pozbyć się „towaru” ze środka z bardzo głęboka – ale to jako krok 2, krokiem 1 była by tak jak mówiła na to mama ojca i ojciec – Tutka /wielokrotnie miałem takie coś i też robiłem to parę razy osobie, która tego potrzebowała/ do sedna: trzeba wziąć kartkę z gazety, świece z naturalnego wosku, wilgotny ręcznik; kartkę z gazety rozłożyć na płaskim, świecą trzymając ją wzdłuż dokładnie wywoskować jedną stronę kartki, zwinąć w tutkę aby z jednej tutka miała, dziurkę jak zapałka z drugiej była fi 50-100 mm, wilgotnym ręcznikiem nakryć głowę i ramiona pozostawiając odkryte ucho (najlepsza jest pozycja leżąca na boku) – lepiej aby dziadek nie widział co tam się robi wiec można ręcznik na twarz, oczy; cieńszą stronę tutki włożyć pionowo do ucha, szerszą podpalić delikatnie trzymać przy uchu, gdy ogień będzie 10 – 15 cm od ucha wyjąć i zdmuchnąć lub wrzucić do miski z wodą. Babcia ma taki dłubacz jak mają dentyści i po tym „zabiegu” pomagała się wydostać na zewnątrz żółtopomarańczowym grudkom, ja używałem wyprofilowanego w niewielki haczyk spinacza do papieru, zresztą później przez parę dni zawartość sama wypada. Dla ciekawostki można zobaczyć ile tego „towaru” jest w części tutki co była w uchu; to na tyle… na temat tutki a co do tego kwiatka żyworodki to bardzo dobry środek znieczulający i odkażający dziąsła, to chyba to babcia kazała zagryzać jak wybili mi zęby:> tutka zresztą też ratowała uszy zepsute na „ulicznych zawieruchach”.

 28. W niedzielę odwiedziłam moją przyjaciółkę. Wybierając się do niej pomyślałam, że na pewno ma żyworódkę, więc od niej wycyganię. Faktycznie – miała. Oskubałam u niej listki z małych roślinek i wrzuciłam je do doniczki z ziemią. Jak się przyjmą i rozmnożą mogę wysyłać potrzebującym.

 29. mysle ze to bedzie sie Wam podobalo… ma tlumaczenie na j.polski

  Surowa dieta Paula Nisona przepis na zdrowie 1z9

 30. Przykre to , ale prawdziwe , to co napisałaś Astromario i ALFA.

  Wolność jest kwestia woli, ponieważ pozostawanie w więzieniu to nasza decyzja, nasza odpowiedzialność. Chcieliśmy niewoli / w swej masie/ , postanowiliśmy w większości,że będziemy niewolnikami i dlatego nimi jesteśmy. Jeżeli zmienimy decyzję wtedy niewola zniknie.
  Zainwestowaliśmy w swoją niewolę i kiedy to zrozumiemy będziemy mogli ją porzucić. Nikt nie narzucił nam niewoli, to nasz wybór.
  Tak naprawdę można wybrać bycie wolnym, można wybrać niewolę, albo można nie wybierać, a niewybieranie jest częścią naszej wewnętrznej wolności.

  Wolność jest zawsze kwestią woli i o tym powinniśmy pamiętać.

 31. Stawol: „Nikt nie narzucił nam niewoli, to nasz wybór.” Tak ? Nie zgadzam się!, już jak coś to wybór moich babć i dziadków oraz rodziców – ale na nich nie chce zwalać winy. Jest tak: Wojna-czyste HardCore, ciężka sytuacja psycho-socjalno-społeczna, wszystkie babcie i dziadkowie wraz ze swoimi rodzicami zmęczeni takim stanem, pojawia się koniec wojny – Gracze już to zaplanowali, stoją na stanowiskach. Zmęczeni, zrezygnowani i niczemu niewinni cywile, którzy mogliby żyć jak rdzenne plemiona doczekali się wreszcie pokoju – iluzoryczny spokój, za którym idzie rozwój miast wsi – wzmacnianie więzi narodowej już nie odbudowa starego ale budowa nowego Państwa; wspólny cel – Lepsze Życie; biedni – nieświadomi tego że to smycz – piękni, prości ludzie, dla których liczy się praca organiczna zaczynają ulegać, produkcja jest passe, konsumpcja – trendy. Tak nauczone mamy i tatkowie pracują nic nie produkując tylko usługując za marne 1500 zł, biorą na raty, i kredyty, nie chcą słuchać a jak już słuchają to nie mogą uwierzyć że ktoś mógł sobie zaplanować taki stan rzeczy – zdławienie ich wewnętrznych pragnień i umiejętności – ich niewole. PO PROSTU NIE ZNALAZŁ SIĘ NIKT U WŁADZI KOMU ZALEŻAŁOBY NA PRZEDSTAWIENIU ALTERNATYWY, DOSZŁO DO PLUGAWEGO KŁAMSTWA – ale nie możesz mówić że to zostało wybrane. Chciałbym poznać inne możliwości w już istniejącym świecie, rządzonym przez dwulicowych hipokrytów.

  Właśnie wyjeżdżam budować więzi i zdobywać umiejętności, które przydadzą się w nowym gorszym świecie.

  A tak od czapy: Czas na zmiany jest zawsze do ostatniej chwili.

 32. „A dziś ten dzikus, który to wymyślił i zorganizował żyje sobie spokojnie w jakiejś afgańskiej grocie i śmieje się krzywymi zębami, które nie widziały cywilizowanego dentysty z samego prezydenta USA, którego dzielni i uzbrojeni po zęby chłopcy nie potrafią złapać ani jego, ani nikogo z jego uzbrojonych w drągi talibów. Naprawdę, wyjątkowo głupi są ci amerykańscy wojskowi i politycy. I jeszcze są z tego dumni.”

  O Najwyższa Świadomości! Mario! Ja Cię bardzo lubię (to co piszesz) ale tutaj się trochę nie w swoją dziedzinę zapędziłaś i stąd to pewnie . Jak to możliwe że najpotężniejsza armia Świata pod dowództwem Kserksesa nie zdołała pokonać greckich dzikusów? A jak to możliwe że najpotężniejsza armia Świata, największego panstwa Świata (ZSRR) nie pokonała dzikusów w Afganistanie przez 10 lat – od 1979 do 1989? A Rosjanie się nie patyczkowali tak jak McDonaldersi..

  Talibowie może mentalnie są dzikusami (nie uznają kobiecej strony Boga – próżności, dekadencji i pustosłowia) ale jeśli chodzi o dostęp do najnowocześniejszych technologii – to wybacz ale mają lepsze cacka niz posiada Wojsko Polskie. A swoją droga to Osma Ibn Laden jest Saudyjskim milionerem, który co jak co ale z nowoczesnymi technologiami raczej się zetknął.

  Diaboł tkwo w szczegółach więc dbaj o nie , by się tam nie wkradał

  pozdr
  AMndaryn

 33. O Mandarynie, błagam, czym prędzej wyprowadź mnie z błędu jeśli się mylę – czyżbyś wierzył w to, że to wredny miliarder Osama zwalił jankesom ich najukochańszy symbol gospodarczej dominacji nad światem i że oni zupełnie nie mieli z tym wszystkim nic wspólnego?

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.