Channelingi, szkoły rozwoju duchowego i racjonalizm

Wydaje się niewłaściwe mieszanie tak (pozornie) różnych rzeczy w jednym worku, ale spróbuję tu dowieść, że wszystkie te nauki i grupy mają charakter lucyferyczny. Jak już pisałam, nie jestem wyznawczynią nauk biblijnych, ale są one dla mnie źródłem inspiracji, ponieważ Biblia jest zapisem przedwiecznych mitów, a te z kolei są odbiciem dawnej, nierzadko zaginionej mądrości. Opowieści tych nie należy taktować dosłownie, lecz jako alegorie i tematy do własnych przemyśleń.

Podobnie potraktował tę księgę Rudolf Steiner, tworząc inspirującą opowieść o Lycyferze i Arymanie.

Lucyfer to „niosący światło”, zbuntowany anioł, którego ego tak się rozdęło, że poczuł się mądrzejszy od Stwórcy. Stwórca nie może się kłócić z każdym przemądrzałym aniołem, wymówił więc Lucyferowi gościnę i zrzucił go na ziemię. A tam znalazł on podatną na jego nauki publikę. Lucyfer ma swój rozum, zdecydowanie nie jest głupcem, ale w starciu z Bogiem nie ma żadnych szans. Natomiast w starciu z ogłupioną przez ciemne moce ludzkością jest prawdziwym mistrzem i to on rozdaje tu (znaczone) karty.

Wszystkich channelingów, szkół duchowych i grup kultywujących dowolną filozofię strzegą egregory, które dbają o to, żeby „uwieść” czytelnika, sprawić, by za nimi podążył i utknął możliwie jak na dłużej w duchowym ślepym zaułku. Dlatego przesycone są „prawdą” i „miłością”, bo dzięki temu ludzie otwierają swoje serca i umysły. Tym sposobem stają się podatni na wszystko, co dany przekaz niesie, również na przekazy z gruntu fałszywe. Dobrze skrojone kłamstwo zawiera ponad 90% prawdy. Dobrze skrojone kłamstwo jest przeznaczone dla najinteligentniejszych odbiorców, bo ci są najcenniejszym łupem Lucyfera i działających dla niego egregorów.

Kiedy Lucyfer zrobi swoje, czyli omami i rozkocha w swoich naukach naiwne rzesze, przybywa jego brat Aryman i stawia im na karku swój podkuty, ciężki bucior dogmatu, w który zamienia wszystkie urocze, lucyferyczne nauki. Tak się stało z chrześcijaństwem i z racjonalizmem, a dziś dzieje się z New Age. Kto dał się uwieść tym ideom, ten stał się niewolnikiem i może się spodziewać wszystkiego najgorszego, a przede wszystkim tego, że zostanie zniewolony i pozbawiony wolności samodzielnych dociekań.

Są dwa sposoby na łatwe życie: wierzyć we wszystko albo nie wierzyć w nic. Obydwa zwalniają nas od myślenia [Alfred Korzybski]

„Racjonalista” WIERZY w wszystko, co podają mu do wierzenia jego racjonalistyczni guru i nie wierzy w nic, co mówią niezrzeszeni w tym ruchu.

Aryman wciąż powtarza: „błogosławieni, którzy nie widzieli, ale uwierzyli”. Z tego powodu ruch racjonalistyczny zaliczyłam do tej samej grupy, w której mieszczą się religie i szkoły duchowe.

Od lat konsekwentnie walczę z racjonalistyczną głupotą i sądząc po reakcji obozu przeciwnika muszę być w tym naprawdę dobra. Ponieważ racjonaliści nie mają żadnych racjonalnych argumentów na swoją obronę, mogą z prawdą walczyć jedynie jej wyszydzaniem i wyśmiewaniem lub niewybrednymi atakami na moją osobę. No cóż, nie od dziś wiadomo: poznać głupiego po śmiechu jego.

Kiedy w logiczny sposób zdemaskowałam głupotę „racjonalistów” negujących osiągnięcia sławnej ośmiornicy Paul (skoro ośmiornica typowała na zwycięzcę meczu drużynę zaznaczoną na żółto, logiczny wniosek jest taki, że ci, którzy malowali żółtym kolorem musieli znać wyniki meczów, a z tego wynika kolejny logiczny wniosek, że albo sami są jasnowidzami, albo mecze były ustawione), zareagowali oni na to w sposób, który mnie zupełnie zaskoczył: zaczęli podawać link do mojego tekstu. W pierwszej chwili nie mogłam pojąć, o co chodzi: ja demaskuję ich głupotę, a oni mnie reklamują? Olśniło mnie dopiero po jakimś czasie: skoro racjonalistyczni parafianie są tak bezmyślni, że uwierzyli w nielogiczne wyjaśnienia racjonalistów, to nie ma obawy, że ruszą mózgami i zrozumieją moje wywody.

Obowiązkiem „racjonalisty” jest ślepo i fanatycznie NIE WIERZYĆ w żadne nadprzyrodzone kwestie, takie jak jasnowidzenie czy prekognicja. Racjonaliście nie wolno stracić swojej świętej, racjonalistycznej NIE-WIARY w istnienie spraw nie z tego świata. Dla nich liczy się wyłącznie przynależność do klubu i możliwość dumnego obnoszenia się z etykietką „racjonalisty”, bo to zwalnia ich z wysiłku intelektualnego i trudu używania własnego umysłu. Wmówiono im, że „racjonalista” to człowiek rozumu i to im wystarcza, nie potrzebują na to żadnych dowodów. Ich guru z kolei dawno już odkryli, że wystarczy wmówić owieczkom, że oni, jako „racjonaliści” kierują się rozumem i mają patent na prawdę i rację i samo to gwarantuje im władzę absolutną i rząd dusz. Sprytni ci ludzie wiedzą, że „racjonalistyczni” parafianie są za głupi, żeby odkryć prawdę i zbyt leniwi, żeby sobie nad nią samodzielnie łamać głowę.

Racjonalista (identycznie zresztą jak moherowy berecik) nie ma prawa uczyć się astrologii, nawet, jeśli jego najszczerszą intencją jest jej naukowe obalenie. Samodzielne sprawdzanie prawdziwości przekonań przekazywanych przez racjonalistycznych guru / prowincjonalnych klechów jest surowo zakazane, bo z całą pewnością skończyłoby się zdemaskowaniem ich kłamstw i odejściem z sekty.

Wielu wybitnych astrologów to byli racjonaliści, którzy okazali nieposłuszeństwo swoim mistrzom i ambitnie postanowili przejść do historii jako ci, którzy starli astrologiczny zabobon z powierzchni ziemi (jakże naiwna musi być wiara, że na przestrzeni tysięcy lat historii ludzkości nie znalazł się nikt, kto by tego dokonał przed nimi – a jakoś encyklopedie nie wymieniają nikogo).

W tym momencie mojego wywodu „racjonalistom” już dziękuję, dalszy ciąg będzie dla was nie do przyjęcia, bo będzie o czymś, co przecież „nie istnieje”. Darujcie więc sobie jego czytanie.

Wróćmy zatem do rozważań duchowych.

Moim zdaniem ścieżka jest tylko jedna: do Boga. Nie do Jahwe czy innych, niższych bytów pokroju Lucyfera, lecz do Stwórcy, który stoi na początku i na końcu drogi. Wszyscy do niego zmierzamy i wszyscy tam dotrzemy, tyle tylko, że możemy wybrać nieskończenie dużo dróg i dowolnie długi czas wędrówki, również po bezdrożach i jałowych pustyniach. Jeśli robimy to świadomie i przy tym dobrze się bawimy, traktując to jako przygodę i okazję do rozwoju, to OK. Nawet, jeśli komuś zdarzy się uwierzyć w którąś z bajek Lucyfera i wpaść w fanatyczną wiarę, która uwięzi nas na długo, oj na długo, to i tak uwięziony w końcu ma szansę oprzytomnieć i wrócić na szlak.

Dlatego warto wziąć sobie do serca rady doświadczonych wędrowców:

Gautama Budda:

Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza.

Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie.

Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie.

Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga.

Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego co przynosi powodzenie wam i innym.

William „Bill” Cooper:

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami.

90 komentarzy do “Channelingi, szkoły rozwoju duchowego i racjonalizm

 1. A ja się głupia zastanawiałam, dlaczego młoda karotka ze straganu na bazarze tak ostro śmierdzi chlorem! Niestety, upiaszczonej nie ma. Może czasem, w sobotę, jak przyjeżdżają rolnicy, to się da spotkać, ale w tygodniu jest tylko myta i polerowana. Ale i z tą upiaszczoną jest problem – kiedyś kupiłam, to okazała się łykowata, śmierdząca i miała prawie sam rdzeń. A w sklepie eko jest tylko z rana. Na szczęście mamy teraz „skrzynkę od rolnika”, ale oferta jest tylko dla Warszawy i okolic. Można ją zamówić przez internet, warzywa eko, z atestami, prosto z pola pod drzwi mieszkania, ale bardzo drogie.

  Zdaje się, że sprawcą zamieszania jest Unia. Oni mają swoje normy, więc jak dali kasę rolnikom, to jednocześnie postawili warunki. Czytałam wywiad z „producentem” marchwi. Pisał, że uprawiają specjalną odmianę, a po zbiorach trafia ona do maszyny myjąco-polerującej, którą nabyli z synem za unijne pieniądze. Szkoda tylko, że skubany nie powiedział, czym się tę marchew myje. Naiwni wierzą, że czystą wodą, buachacha.

 2. Ciekawy ten filmik.Moi znajomi ( 2 rodziny) przeprowadzaja sie do Kanady, wiec cos czuja…
  Kiedys opiekowalam sie babcia w Nowym Jorku na dzielnicy Zydow ortodoksyjnych i mialam mozliwosc obserwacji codziennego zycia.
  Ciekawy temat…
  Babcia pochodzila z Niemiec i o ortodoksyjnych Zydach prawie nic nie wiedziala.Byla ciekawa wszystkiego tak jak i ja.
  Ale, jak sie zle czula to mnie prosila aby podac jej butelke z amoniakiem.Wtedy wdychala te smrody i mowila mi ze to jest bardzo zdrowe bo oczyszcza organizm.
  Kucharce nie pozwalala sciagac skory z kurczaka, bo mowila ze w tej skorce jest dobry i zdrowy tluszcz.Tlusty rosolek uwazala za najlepsze lekarstwo i mowila, ze jest to „zydowskie lekarstwo”.
  Zyla 96 lat.

 3. Zofia, przez ostatnie 20 lat zywnosc w ameryce zostala zdewastowana, to ze bacia zyla tyle lat zawdziecza temu ze zyla przedtem w „bardziej naturalnych czasach”.
  Moja bacia zyla 94 lata mimo ze palila jak smok papierosy bez filtra, w takiej szklanej lufce.
  Nigdy nie chorowala. Patrzac na zdeformowane cialka mlodziezy w ameryce, z ktorej wielu ma biale plamy na zebach od fluoru i ktorej aktywnosc fizyczna ogranicza sie do gier komputerowych, nie mam nadzieji ze dozyja do polowy wieku tych babc o ktorych piszemy.
  Do zapachu chloru i ammoni mozna sie przyzwyczaic. Wiem o tym z wlasnego doswiadczenia, bylam juz tak przyzwyczajona ze nie odroznialam zapachu jednego od drugiego. Wtedy „wrocil mi rozsadek”, przestalam ich uzywac. Chlor uzywam punktowo, tylko psiukam tam gdzie w lazienkach pojawia sie plesn.

 4. Dlugosc wieku to nie wszystko.Obserwowalam ludzi starszych w USA i w Kanadzie i moge powiedziec ze to jest prawdziwa wegetacja i uzaleznienie od lekow i sluzby.Ludzie nie sa samodzielni.Umieraja powoli…Moi rodzice w Polsce umarli w biegu w wieku 61 i 63 lata.Moj maz 57.Zawal serca i smierc natychmiastowa.Mysle, ze kazdy z nas ma swoj limit na tej Ziemi ale i wolna wole.
  Totez najwieksze szczescie dla czlowieka jest sie uwolnic od lekow i prowadzic zycie niezalezne i samodzielne.

 5. Amerykanie średnio żyją dłużej, ale to nie życie tylko wegetowanie, jak napisałyście. UE to niestety jedna z gorszych rzeczy jakie nam się przytrafiła. Mam znajomych prowadzących gospodarstwo ekologiczne i stąd wiem co się wyprawia. Np. KE wprowadziła nakaz uprawy określonych odmian ziemniaków i jeśli chcesz je „produkować” to musi być z zatwierdzonych odmian. Inne dopuszczone tylko na malutkim poletku na tzw. własne potrzeby. Ostatnio czytałam na co idą pieniądze unijne i wynika z tego, że głownie na biurokratów, ich biura i ośrodki wypoczynku za miliony euro też dla nich. Zajrzyjcie na co idzie kasa http://www.sfora.pl/Odkryli-ze-jablka-sa-zdrowe-Zarobili-miliony-a22472

 6. Nie trzeba Nostradamusa, żeby przewidzieć, że Unia długo nie pociągnie. Pół Europy śmiało się ostatnio z pewnego szwajcarskiego prawicowego polityka, który zaproponował kilku włoskim, austriackim i niemieckim landom azyl od UE i przyłączenie ich do Szwajcarii. Może to śmieszny pomysł, ale sondaż internetowy wykazał, że ludzie z tych landów przyjęli ten pomysł z entuzjazmem i od 65 do nawet 75% było za. Widać z tego, że ludzie mają dość tego kołchozu. Jeszcze jedno państwo splajtuje, a reszta będzie miała dość i zaczną się referenda przeciw-unijne.

 7. Najgorsze jest to, ze ludzie zapominaja szybko o etyce gdy zaczyna brakowac im pieniedzy, albo gdy moga „zyc lepiej”, pracuje u takich ktorzy tylko wykonuja swoje obowiazki w pracy, a oprocz tego sa usprawiedliwieni bo musza utrzymac rodzine. W konsekwencji tego, wychodzi ze czlowiek robi rzeczy przeciwko drugiemu czlowiekowi.Bez wzg czy to pani w „skarbowym”, czy to rolnik, ktory przeszedl na uklady unijne.
  Gdy przyjechalam do usa, czulam sie czasami jak w raju, np widoczek taki….
  mloda dziewczyna przewrocila sie na rowerze, zatrzymal sie radiowoz i policjant jej opatrywal rane gdy siedziala na krawezniku.
  Teraz sie sytuacja zmienila, policjant u nas na wsi zarabia 100tys$ rocznie i grzecznie(jeszcze) traktuje ludzi jak bydlo. On dalej jest straznikiem prawa, ale ochrania tych ktorzy ustalaja mu wyplate.
  Coraz czesciej do ludzi i swiata pasuje historia o doswiadczeniu z gotowaniem zaby.
  Zabe nie mozna wrzucic do garka z goraca woda bo wyskoczy, ale gdy wsadzimy do garka z zimna woda i zaczniemy powoli podgrzewac to ugotujemy ja zywcem.
  Taka taktyke wobec nas przyjely bestie tego swiata.

 8. Koszerna sól jest niezdrowa… Zgadzam się. Co gorsza, koszerna jest cola, w tym light – ta trucizna z aspartamem (wiele jeszcze innych tzw. koszernych produktów jest niezdrowych, czy nawet szkodliwych).
  No to jak to jest z tymi Żydami? Biorą udział w gadzim spisku, czy są truci na równi z resztą owieczek, a może nawet bardziej?
  Przyznam, że się zgubiłam.

 9. Kiełki w pomidorach? W Polsce też się zdarzają. Z jednego takiego wyrósł mi krzaczek prawie 20-centymetrowy. Obserwuję go i zobaczę, co z niego wyrośnie…

 10. Ha! Czytam komentarze po kawalku. Dopiero teraz doszłam do 46. No właśnie!
  Ad. 47. Wreszcie widzę, ze jednak nie wrzucasz wszystkich Żydów do jednego wora… Uff! Co za ulga! 😛

  „Z tego widzę, że może przeżyją tylko Aszkenazyjczycy i Sefardyjczycy, no i chasydzi a reszta do piachu. ”

  Jakim cudem mają przeżyć? Ww. słodziki są koszerne, nie nadają się tylko na święto Pesach. Przez większą część roku pobożne towarzystwo truje się nimi, wierząc, że są zdrowsze od cukru.

 11. (…)”No to jak to jest z tymi Żydami? Biorą udział w gadzim spisku, czy są truci na równi z resztą owieczek, a może nawet bardziej?
  Przyznam, że się zgubiłam”.

  Naród wybrany przez Jahwe. Tak naprawde to wybrana tylko elita przez „Boga” który ich hybrydyzował.Reszta narodu wybranego uległa propagandzie. To są Kazarowie (obecne tereny Kazachstanu i okolic)którzy przyjeli w VII wieku wiare opartą na Torze. Nastepnie przemiescili się na tereny Rosji, Polski i Niemiec. Mówili w języku jidisz który z hebrajskim ma niewiele wspólnego tak jak Kazarowie nie mają nic wspólnego z Ziemią Swietą. Syjonizm powstał w XIX wieku jako ruch propagandy na rzecz przeniesienia Kazarów z Europy na tereny obecnego Izraela. Są dowody na to,że bankierska żydowska amerykańska elita nie kiwneła palcem aby ratowac żydów w obozach zagłady. Plany powstania państwa Izrael byly już gotowe zanim wojna sie skończyła. Tragedia Holocaustu jest dzisiaj wykorzystywana jako zasłona dymna i bat na krytyke poczynań bankierskiej elity. Nie możesz nic złego powiedziec na temat „elyty” oraz izraelskiego rządu bo od razu banują cię jako antysemite. Genialna metoda zamykania ust. Przekonał sie o tym Jan von Helsing którego książka została wycofana w Niemczech z księgarń i bibliotek. „Elyta” nie chodzi do synagogi, „Elyta” nie utożsamia sie z narodem żydowskim, nie recytuje Tory. To jest dla zmanipulowanych mas. Które wierzą w fałszywie narzuconą syjonistyczną czy religijną tożsamosc.
  „Elyta” ma ksiegi okultne dla wtajemniczonych. „Elyta” manipuluje aby doprowadzić do wojny pomiedzy Izraelem a Iranem. Wojny w której zginie znaczna częsć obywateli Izraela (obecnie w większosci Kazarów). „elita” ma to w dupie ile osób zginie bo ci ludzie dla niej to bydło takie same jak my goje (to kolejna etykietka). Cała historia Izraela to jedna wielka manipulacja.

 12. Sorki, nie zrozumiałam za dobrze z tym aspartamem, bo jeśli chodzi o angielski to ja jestem samoukiem, więc zdarzają mi się wpadki jeśli chodzi o rozumienie pewnych słów (nie zawsze chce mi się sięgać po słownik). A mowy „gadanej” to nie rozumiem, bo za wolno myślę. Czyli oni wcinają te trucizny z wyjątkiem święta Pesach? Pięknie…

  W wielu miejscach pisałam, że to nie Żydzi są sprawcami zamieszania, a wyłącznie syjoniści. Syjonistą może być każdy obywatel tej planety, bez względu na przynależność narodową i rasową i że nie każdy Żyd jest syjonistą. Przykład jest tu: http://zatruteniebo.wordpress.com/2010/06/30/dziura-w-chmurach-trzeba-latac-chemtrails/#comment-202 i tu: http://zatruteniebo.wordpress.com/2010/06/30/dziura-w-chmurach-trzeba-latac-chemtrails/#comment-215

 13. @ Marcus: wszystko idealnie, z jednym wyjątkiem: po polsku pisze się i mówi CHAZAROWIE. Kh jak wiesz pisze się po angielsku, bo oni ch wymawiają jako cz lub k, a pisanie przez samo h to byłoby niegramotnie po ichniemu.

 14. I uzupełnię co napisał Marcus: oni (zwyczajni Żydzi) są tak samo, a może nawet jeszcze bardziej mordowani, niż reszta ludzkości. Przypomnij sobie wszystkie pogromy (choćby Torquemadę) i hitlerowski holokaust. Ta syjonistyczna „elyta” to sataniści pełną gębą, a reszta to dla nich zwykłe bydło. Przecież w USA doskonale wiedziano, co się szykuje w Europie w latach 30. a jednak nikt z owych „elyt” nie kiwnął nawet palcem, żeby ratować rzekomo własny naród.

 15. @Steinbock
  mysl holograficznie a nie polaryzacyjnie, wtedy to poskładasz. „Elita” nie ma narodowosci, nie ma hymnu i flagi. Elyta potrafi poswięcic każdy naród w imie swoich celów. Ktos się zastanawia dlaczego Bush maczał palce w 9/11(w sensie wiedział o tym, bo kto inny to zorganizował), jak amerykanin mógł to zrobić? Bush to nie amerykanin to elita albo raczej pachołek elity.On ma w dupie konstytucje i flage. Nie mają flagi, hymnu – elyta to elyta. Żydowska elyta to elyta a nie naród żydowski.

 16. @Astromaria
  Dzieki, jak jakies byki wale w moich komentarzach to sorki ale operuje w dwóch językach. Polscy znajomi w UK mają ten sam problem im bardziej w angielski tym gorzej z polskim. Podono specjalisci od psycholingwistyki maja jakies tam wytłumaczenia dlaczego tak sie dzieje. Pozdrawiam.

 17. Tak się dzieje, bo posługując się na co dzień obcym językiem musisz myśleć inaczej, niż we własnym – inna składnia, inna wymowa itp. Mózg to nie pociąg, któremu przestawiasz zwrotnicę i może jechać tak samo po jednym albo innym torze. Zazdroszczę ludziom pochodzącym z mieszanych małżeństw, bo oni od urodzenia są dwujęzyczni i dla nich oba języki są jednakowo naturalne.

 18. Przecież w USA doskonale wiedziano, co się szykuje w Europie w latach 30. a jednak nikt z owych „elyt” nie kiwnął nawet palcem, żeby ratować rzekomo własny naród.

  Mało tego: oni finansowali Hitlera! Finansowali wszystkie strony konfliktu II wojny światowej, żeby się armie wzajemnie wykrwawiały, a kasa od wszystkich płynęła do ich skarbca. To diabły wcielone! Nie ma żadnego szatana, są „elyty” z krwi i kości i operują tu, na ziemi, a naszą planetę zamieniają w piekło. Nikt po śmierci nie musi iść do żadnego piekła, wystarczy, jeśli się tu ponownie urodzi, choćby jako Żyd w obecnym Izraelu, gdzie stale narażony jest na zamachy w autobusie czy teraz na skutki wojny z Iranem.

 19. zyjemy w jednej wielkiej iluzji
  przepraszam ze to w jezyku angielskim.
  11, 12 i 19 punkt to ilustracja do tego tekstu o Watykanie, ze strony http://www.zbawienie

  Americas Top 20 Facts of (Law) Believe it or Not
  Quote

  1. The IRS is not a U.S. Government Agency. It is an Agency of the IMF (Diversified metal Products v. IRS etal. CV-93-405E-EJE U.S.D.C.D.I.

  , Public Law 94-564, Senate Report 94-1148 pg. 5967, Reorganization Plan No. 26, Public Law 102-391.)

  2. The IMF is an Agency of the UN. (Black’s Law Dictionary 6th Ed. Pg 816)

  3. The U.S. has not had a Treasury since 1921 (41 Stat. Ch. 214 pg. 654)

  4. There are no judicial courts in America and there has not been since 1789. Judges do not enforce Statutes and Codes. Executive Administrators enforce Statutes and codes (FRC. V. GE 281 US 464, Keller v. PE 261 US 428, 1 Stat. 138-178) http:; llcaselaw._lp_findlaw, comlscriptsl.getcae.pl?_court=us&_vol+261&invol+248

  5. There have not been any Judges in America since 1789. There have just been Administrators. (FRC v. GE 281 US 464, Keller v PE 261 US 428 1Stat. 138-178)

  6. New York City is defined in the Federal Regulations as the United Nations. Rudolph Giuliani stated on C-Span that “New York City was the capitol of the world” and he was correct. (20 CFR chapter 111, subpart B 422.103 (b) (2) (2) (also check out Rev. 14 in reference to what happened on 9/11)

  7. You own no property, slaves can’t own property. Read the Deed to the property that you think is yours. You are listed as a Tenant. (Senate Document 43, 73rd Congress 1 st. Session)

  8. You cannot use the Constitution to defend yourself because you are not a party to it. (Padelford Fay & Co. v. The mayor and Alderman of the City of Savannah 14 Georgia 438, 520)

  9. The King of England financially backed both sides of the Revolutionary war. (Treaty at Versailles July 15, 1782, Treat of Peace 8 Stat 80)

  10. America is a British Colony. (THE UNITED STATES IS A CORPORATION, NOT A LAND MASS AND IT EXISTED BEFORE THE REVOLUTIONARY WAR AND THE BRITISH TROOPS DID NOT LEAVE UNTIL 1796). Republican v. Sweers 1 Dallas 43, Treaty of Commerce 8 Stat 116, The society for Propagating the Gospel & c. v. New Haven 8 Wheat 464, Treaty of Peace 8 Stat 80, IRS Publication 6209, Articles of Association October 20, 1774.

  11. Britain is owed by the Vatican. (Treaty of 1213).

  12. The Pope can abolish any law in the United States (elements of Ecclesiastical Law Vol. 1 53-54)

  13. We are slaves and own absolutely, nothing not even what we think are our children (Tillman v. Roberts 108 So. 62, Van Koten v. Van Koten 154 N.E. 146, Senate Document 43 & 73rd Congress 1 Session, Wynehammer v. People 13 N.R. REP 378, 481)

  14. “The People” does not include you and me. (Barron v. Mayor & City Council of Baltimore. 32 U.S. 243)

  15. It is not the duty of the police to protect you. Their job is to protect the Corporation and arrest code breakers. Sappv. Tallahasse, 348 So. 2nd 363, Reiff v. City of Philadelphia, 477 F. Supp. 1262, Lynch v. N.C. Dept. of Justice 376 S.E. 2nd. 247.

  16. Everything in the “United States” is for sale: roads, bridges, schools, hospitals, water, prisons, airports, etc. I wonder who bought Klamath Lake? Did anyone take the time to check? (?Executive Order 12803)

  17. We are Human capital (Executive Order 13037)

  18. The FCC, CIA, FBI, NASA and all of the other alphabet gangs were never a part of the United States government. Even though the “US government” held shares of stock in the various Agencies. (U.S. v. Strang, 254 US 491, Lewis v. U.S. 680 F. 2d, 1239) [link to ca_selaw.Ip.findlaw.Co] m/scripts/.qetcase.pi?Court=us&vol=254&invol=491.

  19. A 1040 form is for tribute paid to Britain. (IRS Publication 6209 IMF decoding manual)

  20. We are enemies of the State (Trading with the Enemy Act 1933 Act of 1917 & 1933) Trading with the Enemy Act 1933 Act of 1917 & 1933 (People declared the Enemy) Oct. 6, 1917, under the Trading with the Enemy Act, Section 2 subdivision ( c ) Chapter 106 – Enemy defined “other than citizens of the United States…” March 9, 1933, Chapter 106, Section 5, subdivision (b) of the Trading with the Enemy Act of Oct. 6, 1917 (40 Stat. L. 411) amended as follows: “…any person within the United States.” See H.R. 1491 Public No. 1.

 20. uff, wróciłam z cudnej podróży do Szamabali na naszej ziemi, ziemi kaszubskiej i po odespaniu i wysłuchaniu wiadomości i poczytaniu wpisów na moim ulubionym blogu, po prostu uszy ‚mi klapły’

  O Matko !!!

  Byłam w kręgach w Węsiorach m na Kaszubach, z ludźmi, którzy są bez wątpienia elitą poszukującą światła i miłości. W takim miejscu człowiek leczy się z resztek iluzji i odkrywa rzeczywistość, w której warto być.

  Pośpiewałam sobie i radośnie i rześko i lirycznie i bosko. 🙂
  Połączenie z Przestrzenią, Energią Wszechświata, refleksja serca cichutka, i coraz bardziej utwierdzająca, że jesteś we właściwym miejscu i udało ci się umknąć od tego co powyżej m.in.

  A u mnie dalej ptaszki za oknem, marchewka pachnąca w ogródku, pomidorki…/ wszystkie, które zdążyły się zarumienić zabrałam ze sobą i ‚miastowi’ wcinali aż miło było popatrzeć/, jajeczka…

  sorry, za ten wpis, większość z was pewnie nie chciałaby mieszkać tu gdzie ja i tak, jak ja, ale mnie jest dobrze 😉

  Najbardziej mnie cieszy ta cisza w duszy i ten dystans bezpieczny przed tym co dzieje się, oj dzieje się.

  Dziś wchodzimy w nową falę czasu galaktycznego, jest przełom czasu wg kalendarza Majów, kończy się czas ziarna, zaczyna żniwo.

  Skupmy się i wejdźmy w ten nowy okres w dobrą nadzieją w sercu i światłem w duszy.

 21. I nic sie nie zmienia. „Elyta” jak byla, jest i bedzie kazdy widzi. Widac to bylo po szlachetnie urodzonych, po sprawujacych jakiekolwiek wazniejsze funkcje itd itp. Nic nowego.
  Wchodzi na to, ze mozna do elyty nalezec albo na niej psy wieszac 😛

 22. Naród Żydowski jest wykorzystywany przez „oświeconych”, którzy trzymają się w cieniu, aby odium nienawiści spadło właśnie na Żydów w razie jakiejś draki.Jeżeli Żydzi nie zrozumieją do czego są wykorzystywani przez Khazarów będą brnąć dalej w to co dotychczas.

  A tak po prawdzie podobno Sybilla przepowiedziała,że Żydów zostanie tylu co pod gruszą w razie globalnego konfliktu.

  Globalna „elyta” sądzi,że te gierki jej nie dotyczą, bo oni schowają się w podziemnych tunelach i osiedlach jakie sobie zbudowali w różnych miejscach świata, ale nie biorą pod uwagę jaką pomysłowość wykazują zwykli ludzie, którzy nie oderwali się całkowicie od natury.

 23. @Blue: Niewazne czy to sie odnosi do mieszkancow wsi czy miast. Wojewodzki jaki jest, kazdy widzi. Ale co do tego, ze troche romantycznego uniesienia, i ludzie sie ciesza z takich doznan, to trafil w sedno. Sam mialem wielokroc nieprzyjemnosc patrzyc wsrod rodziny blizszej i dalszej jak rowniez wsrod znajomych jak ten fenomen rewelacyjnie dziala. Wiecej, jako mlodzieniak sam bylem na to wybitnie podatny. Prawdopodobnie gdyby nie wyjazd za granice i znalezienie sie w zupelnie innych warunkach dalej bym byl latwomanipulowalny.

 24. Zofio,
  zwracam się do Ciebie, ponieważ swego czasu wypowiadałaś się na temat witarianizmu, który sama stosujesz (o ile tamta Zofia i Ty to jedna i ta sama osoba :)). Chciałam Cię prosić o przepisy witariańskie, które stosujesz w swojej chłodnej Kanadzie.
  I jeszcze jedno: czy używasz wyłącznie warzyw i owoców pochodzących z upraw ekologicznych?

 25. vice prezydent usa zapewnia w shalom tv ze jest prawdziwym syjonista-katolikiem(tzn ze jedno drugiego nie wyklucza)
  w drugiej min tego wywiady jest naprawde przekonujacy…gesty dloni…jezyk ciala

  Eliszka, moim marzeniem jest zyc „daleko od szosy” i na piechote, bez zegarow i kalendarzy w tempie tym samym co trawa rosnie.

 26. @Lady_Blue warzywa i owoce uzywam glownie z upraw ekologicznych i w czasie lata staram sie kupowac owoce i warzywa z upraw miejscowych.
  W czasie zimy wracam do potraw gotowanych i 50% sa to owoce i warzywa na surowo.
  Jesli masz jakies pytania to prosze napisz zofiabg@hotmail.com
  Pozdrawiam

 27. Odnośnie Channelingów, jestem bardzo ciekawy zdania Astromarii na temat Bashara
  jest to dość kontrowersyjna postać ze względu na specyficzny humorystyczny przekaz,

  ale w sumie propaguje on wiedzę, która nie kłóci się (mam nadzieje) z Twoimi poglądami.

  wiem że jesteś dość restrykcyjna w stosunku do komentarzy na swoim blogu
  wiec jeśli nie spodoba Ci się ten post to nie obrażę się jeśli go nie zamieścisz 🙂

 28. Spoko, nie wywalam żadnych komentarzy. Wyręcza mnie w tym automatycznie filtr antyspamowy, który rozpoznaje kilka tych samych, dobrze mi znanych osób, które już dawno dostały tu bana. Ci, którzy próbowali wzniecać tu awantury już się przekonali, że u mnie nie poszaleją, więc poszli kąsać innych. To bardzo mała, ale wściekła grupka psycholi, atakujących każdego, kto ma czelność posiadać poglądy inne niż oni. Wprawdzie uważnie czytują nie tylko notki w blogu, ale nawet moje komentarze, ale wiedzą, że pisanie do mnie nie ma sensu, więc robią to niezwykle rzadko, tylko wtedy, kiedy ich wkurzę bardziej, niż zwykle.

  A teraz odmeldowuję się posłuchać Bashara. Jak skończę, wyrażę opinię.

 29. ja tak jeszcze w temacie szkół duchowych i wolnego dostępu do autentycznych nauk. nie wiem czy wiecie, ale póki co jeszcze można słuchać bardzo dobrych wykładów prowadzonych przez naukowców z MIT, Oxfordu, Berkeley i innych uczelni ZA DARMO. w tym wykładów z indologii.

  ten kanał to moje odkrycie z wczoraj:
  http://www.youtube.com/user/HinduStudies
  myślę że ta informacja jest bardzo godna dalszego rozpowszechniania, bo natychmiast uciera nosa rozmaitym guru.

 30. Woda czy COCA COLA to powinni wiedzieć rodzice
  WODA
  Szklanka wody wypita przed snem eliminuje sensację głodu podczas całej nocy u prawie 100% osób, które przestrzegaja dietę – wykazuje badanie na Universytecie Waszyngtońskim.

  Brak wody jest głównym powodem uczucia zmęczenia w ciagu dnia.

  Początkowe badania wskazują, że 8 do 10 szklanek wody dziennie mogą znacznie zmniejszyć bóle pleców i stawów u 80% osób, które cierpią na te bóle.
  Zwykłe zmniejszenie wody w ciele ludzkim o 2% może spowodować krótkotrwałe zakłócenie pamięci, problemy z liczeniem i trudności z koncentracją w używaniu komputera albo czytaniu

  Picie 5 szlanek wody w ciągu dnia:
  – Zmniejsza ryzyko raka odbytnicy o 45%
  – Może zmniejszyć ryzyko raka piersi o 79% i o 50% prawdopodobieństwa raka pęcherza.

  Czy wypijasz codziennie ilość wody, którą powinieneś ?
  COCA COLA
  Jeżeli zanuży się kość w szklance z Coca Colą, kość rozpuści się w dwa dni.

  Aby wyczyścić muszlę klozetową wystarczy wlać szklankę Coca Coli, pozostawić przez pewien czas i następnie spuścić wodę.

  Kwasek cytrynowy Coca Coli czyści plamy na naczyniach kuchennych.

  Aby wyczyścić plamy rdzy na chromowanych zderzakach samochodowych wystarczy nacierać zderzak kawałkiem folii aluminiowej zamoczonej w Coca Coli.

  Aby wyczyścić przedmioty nadżarte przez kwas z akumulatora samochodowego oblejcie Coca Colą miejsce skorodowane.

  Tłuste plamy na ubraniu części się skutecznie wlewając szklankę Coca Coli do maszyny do prania z zatłuszczonym ubraniem i dodając proszek do prania

  Coca Cola pomaga czyścić tłuste plamy.

  Coca Cola pomaga również czyścić szyby samochodowe.

  Głównym składnikiem aktywnym Coca Coli jest kwas fosforowy.

  Jego PH jest 2.8 i może rozpuścić paznokieć w ciągu 4 dni.

  Kwas fosforowy, eliminuje wapień z kości i z tego powodu jest głównym powodem zwiększenia osteoporozie .

  Kilka lat temu badanie przeprowadzone w Niemczech w celu znalezienia powodu występowania osteoporozy u 10-cio letnich dzieci.

  Resultat : nadmierne spożywanie Coca Coli z powodu braku kontroli rodziców.

  Ciężarówki transportujące Coca Cola są zaopatrzone etykietą:COCA COLA

 31. Ten tekst krąży po necie już od paru lat, a ja się dziwię, że nikt dotąd nie poprawił

  Szklanka wody wypita przed snem eliminuje sensację głodu

  na „Szklanka wody wypita przed snem eliminuje uczucie głodu”.

 32. @ Drabi: obejrzałam kilka filmów z Basharem i dla mnie to co mówi nie jest odkrywcze, no ale ja stara już jestem i z niejednego pieca jadłam. To dość znane nauki, ale jeśli ktoś ich nie zna, to może pozna – dzięki Basharowi.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.