Pamięć wody może okazać się ratunkiem dla Zatoki Meksykańskiej

Masaru Emoto, japoński naukowiec, przez wiele lat badając kryształy zamrożonej wody odkrył, że zmieniają one swój kształt, kolor i strukturę w zależności od czynników zewnętrznych, których działaniu są poddane. Pełne miłości słowa, harmonijna muzyka, dobre myśli i uczucia sprzyjają tworzeniu się pięknych, regularnych kryształów, a więc sprawiają, że woda staje się czysta. A przecież człowiek i Ziemia składają się w większej części z wody.

Odkrycia te prowadzą do wniosku, że poprzez pozytywne słowa, myśli i uczucia możemy w sposób istotny oddziaływać na nasze zdrowie i relacje z ludźmi, na przyszłość naszą i całej planety.

Dr Emoto to naukowiec i inicjator tej krótkiej lecz silnej modlitwy, którą przesyłamy dalej w celu świadomego tworzenia, które pozwoli nam poruszać się poza strefą lęku, osądzania i represjonowania  w jedności i harmonii.

Ta modlitwa była pierwotnie skierowana do WODY – elementu, który łączy całe życie na planecie, będącego nosicielem Ducha i Strumienia Życia/Kwiatu, Miłości.

Propozycja modlitwy dr Masaru Emoto:

Przesyłam energię miłości i wdzięczności wodzie
i wszystkim żyjącym istotom w Zatoce Meksykańskiej
i jej okolicach. Waleniom, delfinom, pelikanom, rybom,
muszlom, planktonowi, koralowcom, algom
i wszystkim żywym stworzeniom…

Kierujemy tę prośbę do ludzi, którzy chcą przyłączyć się do modlitwy, wypowiadając ją z zamiarem przekazania miłości i uzdrawiającej siły, tak potężnej, że pomoże dokonać w Zatoce cudu.

Medytacje w tej intencji odbywają się codziennie o godzinie 20-tej.

Proszę, przyłącz się do nas powtarzając tą krótką modlitwę.
Możesz ją dowolnie kopiować  i rozsyłać dalej.

PS. Wsparcie można kierować w formie słów lub Światła Fali Serca.

MOC JEST W JEDNOŚCI!

29 komentarzy do “Pamięć wody może okazać się ratunkiem dla Zatoki Meksykańskiej

 1. Prawie miliard litrów ropy dostało się do Zatoki Meksykanskiej w wyniku wybuchu na należącej do BP platformie wiertniczej. Nikt nawet nie liczy metanu towarzyszącego złożu, który dostał się do atmosfery. Lipiec i sierpień to pełnia lata i woda w zatoce nagrzewa sie coraz mocniej. Oznacza to, że wzrasta parowanie płwającej po powierzchni ropy i wiele toksycznych związków chemicznych ulatnia się do atmosfery. paruje także cztery razy bardziej trujący od ropy dyspergator Corexit. Wodę z niektórych miejsc Zatoki Meksykanskiej zbadały niezależne laboratoria i okazalo sie że niektórych przypadkach jej toksyczność 150 razy przekracza poziom wystarczający do zabicia ryby.

  http://nowaatlantyda.com/?p=2501

 2. Na stronie ‚Nowa Atlantyda’ jest mnóstwo fachowych informacji dotyczących tej katastrofy. Są one dość często aktualizowane. Polecam zapoznać się ze wszystkimi artykułami, zwłaszcza z art. o nazwie ‚Co naprawdę stało się w Zatoce Meksykańskiej’
  tutaj link do tego działu strony:
  http://nowaatlantyda.com/?page_id=2086

  PS. Pani Mario! Nie jestem z żaden sposób związana z tą stroną, doceniam jedynie wkład autora w gromadzenie na niej informacji.

  Pozdrawiam wszystkich – Beta

 3. Jeśli te opary doleciały już do Kanady (Ontario) i wytruły ryby w jeziorze w Północnej Dakocie, to niech Bóg ma nas w swojej opiece! Prędzej czy później doleci to i do nas! To może potwierdzać „teorię spiskową”, że to nie przypadek, lecz celowa akcja depopulacyjna. No i te zniszczone zboża i pasze dla zwierząt… Może to ma spowodować głód?

 4. Dochodzą mnie słuchy z „tu i tam”, że w tym roku opalenizna jest dziwna. Występują miejscowe poparzenia, uczulenia i tym podobne anomalie. Nie ma to nic wspólnego z sytuacją w zatoce, ale daje do myślenia w odniesieniu do globalnych akcji. Wiele znaków wskazuje, że Słońce zmienia się nieubłaganie…

  Jak będę miał więcej wieści o tych dziwnych zdarzeniach, to spróbuję to powiązać z chemtrails (zapewne ma to ścisły związek) i opiszę na zatrutym niebie…

 5. Ta mega katastrofa będzie oddziaływała na cały kontynent i Astromaria ma rację,że to może być akcja depopulacyjna na większą skalę w celu zbierania doświadczeń w tym zakresie i działań w innych rejonach, bo takie traktowanie tej katastrofy jak obserwuje się w USA ma swoje głębsze uzasadnienie i konsekwencje, z których niewielu zdaje sobie sprawę.

 6. Trzeba się jednoczyć duchowo, bo tylko to może nas uratować. Gdy będziemy zjednoczeni duchowo i posiadali wiedzę łatwiej będzie przetrzymać przeciwności jakie psychopaci nam szykują i szerzyć właściwe postępowanie.

 7. Przypomniałem sobie, że jakieś kilka lat temu oglądałem reportaż, w którym przedstawiano Polaka, który wpadł na przełomowy pomysł „zbierania” ropy z powierzchni wody. Wynalazł pewnego rodzaju gąbkę, której struktura pozwalała na nasiąknięcie bardzo dużą ilością ropy. Musze poszperać i może coś znajdę na ten temat, ale wiecie jak to jest z dobrymi wynalazkami. Ich dokumentacja jest palona na stosie…

  @Stawol

  Obyś się mylił…

 8. Spokojnie, Kochani. Z przekazów Channelingowych wynika, że zbiorowa kula pozytywnej energii wzrasta, po raz pierwszy od tysięcy lat.
  Jest coraz liczniejsza grupa ludzi- lightworkers – budująca swoją hiperprzestrzeń światłem, miłością, radością i pięknem. Wiemy, że każda ‚akcja’ energetyczna’ skutkuje konsekwencją.
  Przyspieszenie jest widoczne nawet dla skamieniałych racjonalistów, tak więc pozostaje tylko wyczyścić swoje antenki i odpowiednio je ustawić. Operujemy na wysokich częstotliwościach, tak , że każdy kamyk, co ja mówię, każdy paproch może zakłócić harmonię przepływu energii.
  Kulminacja zbliża się, ale sam proces potrwa jakieś jeszcze kilka lat.

 9. Dwa, powyższe posty dobrze ilustrują, jak różnimy się w nastawieniu do świata…

 10. The Endi,… bo pan proponuje przyjrzeć się horrrowi, o to ci chodziło ?

 11. @Eliszka

  I tak i nie…
  Może zbyt pochopnie zaszufladkowałem Alexirin, bo przecież nic o niej/nim nie wiem, ale zestawiły się 2 komentarze zupełnie skrajne, gdzie Ty epatujesz miłością, a Alexirin pokazuje nam okrucieństwo i rzecze: „Popatrzcie!”…

  Popłakałem się, kiedy obejrzałem część zdjęć i przestałem oglądać, bo budzi się we mnie agresja, a ta jest co najmniej niepożądana. Mam świadomość skali zła na świecie, ale wolę wysyłać w jego kierunku wibracje miłości, a nie nienawiści. Nienawiść uwstecznia. Nie tędy droga…

  To trudna sztuka, bo przecież z Astromarią, piszemy również na „zatrutym niebie” o trudnej sprawie i widzę, co mam za oknem, ale zdrowy dystans jest nieodzowny, bo łatwo można przejść z pokazywania i piętnowania do agresywnej walki, która prowadzi donikąd, choć wiem, że każdy ma do spełnienia swoją rolę. Jeden stanie na barykadach, a drugi usiądzie „w lotosie”… Skomplikowany jest ten świat…

 12. Jak we wszystkim potrzeba wypośrodkowania. Chowanie głowy w piasek i całkowite zaprzeczanie istnieniu zła do niczego nie prowadzi, trzeba wiedzieć, co się dzieje w świecie. Należy demaskować i pokazywać zło, bo wiele osób żyje w całkowitej nieświadomości. Czytają i słuchają mediów Agory i uczą się michnikowskiego myślenia o rzeczywistości. Takim ludziom należy pokazać w jaki sposób są manipulowani i jak robi się z nich bezmyślnych matołów. Ale to nie znaczy, że trzeba zaraz wpadać w nienawiść i inne złe emocje. Piszemy, pokazujemy, a 2 razy dziennie się wyciszamy i staramy się „napompować” do świata jak najwięcej pozytywnych wibracji. Ja myślę, że my sami (jako ludzkość) już sobie z tym wykolejonym światem nie poradzimy, tu jest potrzebna zdecydowana ingerencja sił potężniejszych, niż ludzkie. Wszystkie przepowiednie mówią, że żyjemy w czasach „ostatnich” i że przyszedł kres panowania „Wielkiego Babilonu”. Na szczęście wizjonerzy zaglądający w przyszłość widzą ziemię czystą i uratowaną.

 13. Zgoda, złoty środek najbardziej pożądany, tylko każdy z nas jest odrębną osobowością, jednocześnie będąc jednością z całym wszechświatem.
  Za nikogo nie odrobimy lekcji, nawet za najbardziej kochane dzieci, partnerów, za nikogo. Każdy musi sam, można ściągać od tych mądrzejszych/ czytaj bardziej świadomych/.
  Tylko,jak przebić się przez opończę, barierę, jaką zbudowali rządzący za pośrednictwem mediów, o których wyżej, skoro to co stanowi o naszym człowieczeństwie, ta przestrzeń między atomami materii/ wiem, że się powtarzam/ , to co stanowi o istocie naszego istnienia, jest uznane za wiedzę tajemną, okultystyczną, za dziwactwo. To nasze uczucia są wyznacznikiem naszej wartości, nie konto bankowe i aktywność na niwie społecznej, bo sami widzicie, jak szybko mądrzy etyczni dziennikarze, lekarze, księża, nauczyciele leczą się z młodzieńczego idealizmu. Wielki Brat ma macki wszędzie, dookoła głowy.
  Dzisiaj już nie walka o surowce, kasę i władzę jest najważniejsza lecz walka o świadomość. O tym Marcus na swoim blogu załączył b. dobry film.
  Możesz sobie jeden z drugim w dowolnym towarzystwie ponarzekać na wszystko dookoła, ale spróbuj mówić o potrzebie skupienia się na energii miłości, światła itd. Kółeczka na czole.

  Jedno jest pewne, żyjemy w szalenie interesujących czasach, czasach przełomu cywilizacyjnego. Bądźmy czujnymi obserwatorami, lecz zachowajmy spokój i pokój w sobie.

 14. @ Eliszka: nam się jakoś udało, mimo wielkiego wysiłku mediów, edukacji i nacisków otoczenia, więc widocznie można. Skoro nam się udało, to dlaczego innym miałoby się nie udać? Kto jest gotowy wskoczy na ten poziom, a kto nie, ten spadnie jeszcze niżej. Jeszcze jest wybór.

 15. Pewnie. Brak wyboru, to też jakiś wybór, jak wyżej piszesz.

  Ewolucji nikt i nic nie powstrzyma.

  Ja wierzę, że po stronie, którą wybraliśmy będzie piękniej, jaśniej, radośniej.

  Taki świat Stwórca zaprojektował i nie jest w stanie zamienić go w bagienko zgraja psychopatów pazernych na władzę i mamonę.

 16. Nie oni stworzyli ten świat. Mogą się nim przez chwilkę pobawić, ale jeśli przegną nastąpi interwencja. Ludzkość to nie zabawka, podlega boskim prawom i one muszą zostać przywrócone.

 17. Na szczęście jewtube nie jest jedynym źródłem filmów. Ja radzę wpisać do google tytuł filmu i poszukać torrenta, a potem polskich napisów.

 18. Jeśli jakiś Żyd założy sobie na YouTube kanał to wtedy jest to kanał Żydowski. Sam YouTube nie może być ani Żydowski ani Polski bo jest tylko miejscem, gdzie można wgrywać swoje filmy. Inną kwestią jest to, że np. dr Bein informował o zaniżaniu wartości liczników wyświetleń.

  Co do dalszej części wypowiedzi: „Ja radzę wpisać do google tytuł filmu i poszukać torrenta” – Google (o czym może nie wiecie) jest właścicielem całego YouTube. Jeśli chce się komuś ograniczyć dostęp do wiedzy (informacji) w internecie, to najskuteczniej jest to zrobić za pomocą wyszukiwarki. Nie twierdzę, że Google to robi ale skoro YouTube jak piszesz jest Żydowski to Google jest w takim razie OK?

 19. @ DavidIckeFan: Racja, powinniśmy używać raczej słowa „syjonistyczny”, bo syjonista to niekoniecznie Żyd, a Żyd to niekoniecznie syjonista.

  Co do google – dotarły do mnie słuchy, że niektóre strony nie są indeksowane albo są wyświetlane na szarym końcu, a wiadomo, że niewielu by się chciało przeglądać wszystkie wyniki. O „przykręcaniu” licznika na YT mówiło wielu, m.in. wyborcy senatora Rona Paula, któremu też się to przytrafiło.

 20. Na frazę „chemtrails” w grafice, google wyświetla 124,000 wyników, co jest oczywistą nieprawdą… Swego czasu szukałem jakiś 2 fraz, ale nie pamiętam już jakich (związanych z NWO) i google pokazywał wynik poniżej 10 stron…

 21. Film Knowing (Zapowiedź) z Nicolasem Cage z 2009 r., 34 minuta filmu, kiedy Cage ogląda telewizję i dowiaduje się o wybuchu na platformie wiertniczej w Zatoce Meksykańskiej. Film jest dostępny za darmo w necie, możecie sprawdzić. Jeżeli dodać do tego, że Goldman Sachs pozbył się 45% akcji BP na kilka tygodni przed wybuchem, to wygląda to wszystko na celową akcje. http://grypa666.wordpress.com/

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.