GMO w sejmie

Do przeczytania na blogu Transgeniczne Organizmy, zapraszam.

9 komentarzy do “GMO w sejmie

 1. Nasze „nienowoczesne” rolnictwo to jeden z największych atutów Polski. Monsanto jednak szczerzy zęby. Juz tam pewnie ogromne łapówy są przygotowywane dla „przedstawicieli narodu”. Musimy być czujni. Stop GMO

 2. Oczywiście, organizacja zrzeszająca rolników uprawiających kukurydzę już jest przez nich kupiona, jeśli nie w całości, to na pewno w części, co wyszło na jaw w czasie sejmowego wysłuchania przed obecną naradą.

 3. Nie mogę czytać takich opinii, bo zara mnie nerw bierze 😉

  Kompletne brednie, oparte na racjonalistycznej podstawie… Najlepszy jest taki kwiatek:
  „Najwyższa pora zadać sobie zatem pytanie: czy magia i wszystkie związane z nią zjawiska faktycznie mają rację bytu? Wedle współczesnej definicji, która wszystkie zjawiska weryfikuje naukowo, nie.”

  Boszszsze…

 4. Czy ośmiornica przewidziała prawidłowo wyniki WSZYSTKICH meczów?

  Przewidziała.

  Ale według chorego na głowę autora tych wypocin jest to oszustwo!

  W takim razie oszuści, którzy to zorganizowali… przewidzieli wyniki meczów za ośmiornicę, nieprawdaż?

  Jaki stąd wniosek?

  Oszuści są jasnowidzami!!!

  Taka wiedza ma wymierną wartość, przeliczalną na pieniądze. Wielu typowało wyniki, bukmacherzy na tym zarabiają, podobnie grający. Myślę, że do typowania wyników zatrudniono niejeden komputer oraz specjalistów od rachunku prawdopodobieństwa i… DUPA! Nic nie przewidzieli.

  A jacyś byle „oszuści” z „manipulowaną” przez nich ośmiornicą filmowaną nieustająco przez cały czas eksperymentu okazali się prawdziwymi geniuszami!!!

  Myślę, że ten gówniany „racjonalizm” powinien ogłosić swoją całkowitą klęskę i totalną kompromitację. Przerażająca jest wiara owiec nie w magię, bo taj est FAKTEM, lecz w jawne oszustwa „racjonalistów” chorych z nienawiści do prawdy i niezbitych faktów.

 5. Obawiam się, że biedny głowonóg zapłaci za tę zabawę życiem. Zostanie zamordowany z nienawiści przez fanatyków obecnie obowiązującej religii, czyli „racjonalizmu”. Jak widać jest to tak samo irracjonalny światopogląd i ma tak samo fanatycznych wyznawców jak wczesny katolicyzm z okresu świętej inkwizycji i stosów czy islam spod znaku talibów.

 6. Polska nie musi godzić się na GMO. Istnieje coraz więcej dowodów na szkodliwe działanie organizmów genetycznie modyfikowanych na organizmy żywe i środowisko. Najistotniejszą lekturą kwestionującą bezpieczeństwo genetycznie modyfikowanych upraw jest ,, Biała księga GMO” zawierająca 42 teksty prac naukowych , napisanych na przestrzeni 11 lat. Zawiera ona min. informację o upośledzeniu zdolności orientacji i uczenia się u pszczół miodnych Apis Melifera spożywających nektar zmodyfikowanej kukurydzy MON 610. Inny zespół naukowców stwierdził wyższą śmiertelność myszy spożywających karmę na bazie zmodyfikowanej kukurydzy Bt, wskutek obecności toksycznego białka lub śladów pestycydu Roundup.
  W świetle prawa rząd polski ma obowiązek nie dopuścić do wysiewu i sprzedaży na terenie państwa produktu zagrażającemu naszemu zdrowiu i życiu. Te argumenty przekonały już inne kraje. Zakazy GMO wprowadziły już: Austria, Francja, Grecja, Luksemburg, Niemcy, Węgry. Belgia jest w trakcie przygotowań zakazu. Pytanie tylko, że rząd polski ten obowiązek wypełni, czy też ulegnie lobbystom GMO.

  http://www.polskaakcjaobywatelska.pl

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.