Propagujmy akcję lepienia bałwanów dla Ala Gore’a!

Ludzie z akcji WeAreChange z Holandii zorganizowali akcję lepienia bałwanów dla Ala Gore’a. Genialne! Proponuję zrobić to samo w Polsce. Zabijmy wrogów ludzkości śmiechem.

Za inspirację dziękuję Wolnościowcowi

Styczeń 15, 2010…2:56

Kawał d. zza krzaka

Przejdź do Komentarzy

Ciekaw jestem czy ktoś w głównych mediach odważy się spytać głosicieli dwóch ostatnio modnych panik – świńskiej grypy i globalnego ocieplenia – jak teraz wyglądają?

Zacznijmy od globalnego ocieplenia. Jest z nim coraz gorzej. Już nie tylko różni “negacjoniści” (głównie geolodzy, klimatolodzy i inni tacy – ot, np. Komitet Nauk Geologicznych PAN) krytykują te brednie o napędzanym produkowanym przez człowieka CO2 globalnym ociepleniu, już nie tylko wredni hackerzy ujawniają ordynarne fałszerstwa popełniane przez “uczonych” powiązanych z IPCC by te brednie uzasadnić – teraz nawet sama natura postanowiła pokazać ile ten stek bzdur jest wart.

Oto jak w zeszłym tygodniu (konkretnie 7 stycznia) wyglądały Wyspy Brytyjskie:

Tak, tak, calusieńkie pokryte śniegiem. Czegoś takiego nie było tam od bardzo bardzo dawna – kto kiedykolwiek był w UK wie, że nawet tamtejsze budownictwo nie jest przygotowane na takie warunki (dość powiedzieć, że większość instalacji kanalizacyjnych jest puszczona na zewnątrz budynków bez ociepleń) – a co dopiero służby drogowe, kierowcy itp. W związku z czym doszło do paraliżu kraju co nawet u otępiałych od oglądania telewizji angoli zaczęło budzić delikatny dysonans poznawczy.

To samo dzieje się w USA, to samo ma miejsce w Azji – też wyjątkowo mroźna i ostra zima. A na półkuli południowej chłodne i wilgotne lato.

No i jak teraz wygląda taki na przykład Al Gore? Występuje gdzieś, przemawia? Przeciwnie, podkulił ogon pod siebie i stara się raczej nie pokazywać. By go do tego zachęcić ludzie zainicjowali akcję budowy bałwanów śniegowych dla Gore-a. Niestety, po angielsku “snowman” nie ma tego samego drugiego znaczenia jak bałwan, a szkoda, bo pasowałoby to jak ulał.

Co prawda “wynalazca Internetu” nie jest taki znowóż bałwan, bo niezłą kabzę zbił na “kredytach emisyjnych”, swoich złowieszczych książkach i słynnym filmie – niemniej jako twarzy tej całej kampanii grozi mu teraz kompromitacja wraz z nią.

Zresztą, nie jemu jednemu. Jak wygląda teraz cała nadęta konferencja w Kopenchadze? Jak wygląda Google ze swoją żałosną kampanią na YouTube popierającą rozpowszechnianie tych bredni? Jak wreszcie wyglądają nasi rodzimi powtarzacze modnych, “zielonych” haseł?

Czy przyznają się do kompromitacji – a przynajmniej się zamkną, odrobinę dokształcą i spróbuję nie łapać się na takie prymitywne strachy na przyszłość? Czy ktoś zapyta czy warto w ogóle wprowadzać te węglowe podatki (ang. carbon tax) od wszystkiego? Albo je cofnie?

Obawiam się, że nie. A szkoda.

A co ze “świńską grypą”? Miała być wielka epidemia, ludzie mieli umierać jak muchy i w związku z tym wszyscy sie mieli szczepić – lewymi, zrobionymi na chybcika, nie przetestowanymi szczepionkami. Niektóre kraje nakupiły zapasy dla całych narodów, a durni Amerykanie sami ustawiali się w kolejkach żeby dać sobie wstrzyknąć to świństwo.

I co z tego wyszło? Wielka kicha! Na całym świecie zmarło na tą ’straszną grypę’ mniej niż na zwykłą sezonową – nie licząc takich rzeczy jak wypadki samochodowe, przejedzenie czy ataki rozjuszonych świń. Zaraziło się też niewielu, a ci co się zarazili, to pokichali, pokaszlali i nawet nie zauważyli że to była ta straszna ‘świnska grypa’.

I co teraz? Najpierw Rosjyjskie media, a teraz nawet oficjalni przedstawiciele UE zaczynają zadawać pytania czy to wszystko nie była aby ściema koncernów farmaceutycznych by jeszcze bardziej nabić sobię kabzę, najlepiej z podatków. Zaś kraje, które nakupiły tych szemranych specyfików zastanawiają się jak by je tu sprzedać i odzyskać część utopionych w tym pieniędzy – tylko nie ma za bardzo komu, bo sprawa się, mówiąc kolokwialnie, rypła.

Jak wyglądają teraz wszyscy podpłaceni przez koncerny “lekarze”, ktorzy namawiali w mediach do szczepień? Na jakich durniów wyszli ministrowie zdrowia z całej Europy, którzy te sterty fiolek z podejrzaną zawartością za ciężkie miliony kupili?

U nas w kraju rzadkim połączeniem rozsądku i odwagi cywilnej wykazała się minister Ewa Kopacz – za to jak mało kto wygłupił się Niedorzecznik Praw Obywatelskich Janusz Kochanowski. Ten żałosny osobnik postanowił donieść na panią minister do prokuratury – że niby nie kupując tych szemranych szczepionek i nie zmuszając obywateli do ich wstrzykiwania sobie naraża ich zdrowie i życie. Nie wiadomo czy sam w to uwierzył czy koncerny farmaceutyczne go podpłaciły czy tylko miał tzw. “parcie na szkło” (desperacka chęć zaistnienia w mediach) – grunt, że wygląda teraz jak przysłowiowy kawał d..y zza krzaka.

Panie Kochanowski – czy starczy panu jaj i kultury by teraz grzecznie przeprosić publicznie panią dr. Kopacz i przyznać, że jako prawnik nie ma Pan zielonego pojęcia o medycynie w ogólności a o szczepionkach w szczególności? I wycofać to groteskowe doniesienie? Przypuszczam, że nie.

Podobnie jak nie spodziewam się by w stacji TVN/TVN24, która też gorliwie w promowanie szczepionek się włączyła (to tam jakaś niedouczona pani “lekarz” naganiała do szczepionek opowiadając – co widziałem na własne oczy – że powikłaniem po grypie może być mukowiscydoza, co jest bzdurą tak piramidalną, że aż szkoda gadać) ktokolwiek z dzielnych dziennikarzy odważył się zadać różnym naszym osobistościom te niewygodne pytania.

A szkoda. Bo naprawdę przydałoby się, żeby ludzie wygadujący czy to z głupoty czy z niskich pobudek bzdury a zajmujący ważne pozycje w społeczeństwie musieli się z wygadywania bzdur tłumaczyć. W końcu od tego chyba miały być, do cholery, wolne media?

1 komentarz

 • Ci ludzie nie mają wstydu, odwoływanie się do ich poczucia przyzwoitości jest stratą energii. Oni wzięli za to kasę i teraz muszą na nią zapracować. Media są wykupione przez koncerny farmaceutyczne, RPO ewidentnie również (jego doradcy zasiadają w radach tych koncernów) i dlatego w mediach wciąż występują pajace, żądające ukarania Kopacz za narażenie życia obywateli spowodowane brakiem szczepionek (kilka dni temu w TokFM jacyś dwaj komentatorzy tak jazgotali jak wściekłe psy). Na CO2 robi się wielką kasę, więc nie odpuszczą. Nawet jeśli zacznie się epoka lodowcowa, agenci powiedzą, że to skutek globalnego ocieplenia. Są tacy, na WordPress mają blogi i dalej wypisują brednie o GO i grypie (że wróci wiosną i będzie zabijać).

  Akcja z bałwanami jest świetna, wrzuciłam na blip i będę propagować (u nas mróz za duży, więc bałwana nie ulepimy).


Dodaj komentarz

Zalogowany(-a) jako astromaria. Wyloguj »

<!–XHTML: You can use these tags: <a href=”” title=””> <abbr title=””> <acronym title=””> <b> <blockquote cite=””> <cite> <code> <pre> <del datetime=””> <em> <i> <q cite=””> <strike> <strong>

–>

Notify me of new posts via email.


//

// // <![CDATA[
/* <![CDATA[ */
adminbar=adminbar.replace(/%%BLOGID%%/g, ‚1790446’);
adminbar=adminbar.replace(/%%POSTID%%/g, ‚167’);
adminbar=adminbar.replace(/%%SEARCHACTION%%/, ‚http://pl.search.wordpress.com/’);
adminbar=adminbar.replace(/%%BLOGHOST%%/g, ‚wolnosciowiec.wordpress.com’);
adminbar=adminbar.replace(/%%BLOGHOME%%/g, ‚http://wolnosciowiec.wordpress.com’);
adminbar=adminbar.replace(/%%BLOGTITLE%%/g, ‚Wolnościowiec’);
adminbar=adminbar.replace(/%%EDITLINK%%/, ‚

 • ‚);
  adminbar=adminbar.replace(/%%URL%%/, ‚wolnosciowiec.wordpress.com/2010/01/15/kawal-d-zza-krzaka/’, ‚mg’);
  document.write(adminbar);
  if ( document.createElement ) {
  var q = document.getElementById(‚wpcombar’);
  var r = document.createElement(‚div’);
  r.innerHTML = q.innerHTML;
  q.parentNode.removeChild(q);
  r.setAttribute(‚id’, ‚wpcombar’);
  r.style.zIndex = ‚1001’;
  document.body.insertBefore(r, document.body.childNodes[0]);
  }
  /* */

  // ]]>

  // 2){return x}else{return false}}var b=document.getElementById(„yoono-gateway”);var w=null;var q=false;var t=document.createElement(„yoono-icon”);var g=16;var m=16;function l(){t.id=”yoono-link-icon”;t.className=”yoono-link-icon”+(document.all?” yoono-ie”:””);t.setAttribute(„title”,b.getAttribute(„tooltip-message”));d(t,”mouseover”,function(){q=true});d(t,”mouseout”,function(){q=false});d(t,”mousedown”,function(){if(!w){return s()}b.setAttribute(„x”,w.x);b.setAttribute(„y”,w.y);b.setAttribute(„keywords”,w.keywords);b.setAttribute(„usage-mode”,r?”selection”:”highlight”);j(b,”dataavailable”);r=false;e()});if(document.body.firstChild){document.body.insertBefore(t,document.body.firstChild)}else{document.body.appendChild(t)}window.setTimeout(function(){g=t.offsetWidth;m=t.offsetHeight},500)}var v=b.getAttribute(„bighint”)==”true”;var f=b.getAttribute(„tooltip-on-select”)==”true”;function c(C,B,G,A,z,E){w={keywords:C,x:B,y:G};var D=document.getElementById(„yoono-link-icon”);if(z==”reminder”){D.className=”yoono-link-icon”+(document.all?” yoono-ie”:””)+” yoono-reminder bigHint”;D.innerHTML=tooltipLocale+” «”+C+”»”;D.style.left=null;D.style.top=null}else{if(z==”bottom”){if(E!=document.documentElement&&E!=document.body&&h(E,”position”)==”static”){E.style.position=”relative”}var F=u(E);var B=B-F.x;var G=G-F.y;D.className=”yoono-link-icon”+(document.all?” yoono-ie”:””)+” yoono-bottom smallHint”;D.style.left=B+”px”;D.style.top=G+”px”;E.appendChild(D)}else{D.className=”yoono-link-icon”+(document.all?” yoono-ie”:””)+(A?” forceOpaque”:””)+” yoono-„+z+” smallHint”;D.style.left=B+”px”;D.style.top=G+”px”}}D.style.visibility=”visible”}function s(){w=null;var x=document.getElementById(„yoono-link-icon”);x.style.visibility=”hidden”;x.style.left=”-500px”;x.style.top=”-500px”}var r=false;l();function h(x,y){if(window.getComputedStyle){return window.getComputedStyle(x,null)[y]}else{if(x.currentStyle){return x.currentStyle[y]}}}function u(y){var z=curtop=0;var x=y;if(y.offsetParent){do{z+=(y.offsetLeft>0?y.offsetLeft:0);curtop+=(y.offsetTop>0?y.offsetTop:0)}while(y=y.offsetParent)}var y=x;if(y.parentNode){do{z-=(y==document.documentElement||y==document.body?0:(y.scrollLeft>0?y.scrollLeft:0));curtop-=(y==document.documentElement||y==document.body?0:(y.scrollTop>0?y.scrollTop:0))}while(y=y.parentNode)}return{x:z,y:curtop}}function i(x){var y=x;do{if(y==document.documentElement||y==document.body||!y.parentNode){return y}try{if(typeof y.scrollWidth!=”undefined”&&y.scrollWidth>y.offsetWidth+10){return y}}catch(z){}try{if(y.scrollHeight>y.offsetHeight+10){return y}}catch(z){}y=y.parentNode}while(true)}d(document,”mouseup”,function(A){var z=0;var D=0;if(document.attachEvent){var B=document.compatMode!=”CSS1Compat”?document.body:document.documentElement;z=A.clientX+B.scrollLeft;D=A.clientY+B.scrollTop}else{z=A.pageX;D=A.pageY}var C=i(A.target||A.srcElement);window.setTimeout(function(){var y=o();if(y&&y.split(” „).length=2*I){if(document.attachEvent){H=z.clientX+document.body.scrollLeft;G=z.clientY+document.body.scrollTop}else{H=z.pageX;G=z.pageY}H=Math.min(H+5,document.body.clientWidth-g-10);G=G+10;E=”bottom”}else{var K=curtop=0;if(C.getBoundingClientRect){var D=C.getBoundingClientRect();var F=document.compatMode!=”CSS1Compat”?document.body:document.documentElement;var A=F.scrollTop;var B=F.scrollLeft;K=D.left+B;curtop=D.top+A}else{var J=C;if(J.offsetParent){do{K+=J.offsetLeft;curtop+=J.offsetTop-(J.tagName==”BODY”?0:J.scrollTop)}while(J=J.offsetParent)}}H=K+C.offsetWidth+1;E=”right”;if(H+g>document.body.clientWidth-8){E=”left”;H=(K-g)}G=Math.max(0,(curtop-m/2))}r=false;a=true;if(k){window.clearTimeout(k)}k=window.setTimeout(function(){if(a){c(C.getAttribute(„keywords”),H,G,C.className.indexOf(„yoono-link-active-link”)!=-1,E)}},500)};p.onYoonoOut=function(x){a=false;e()};p.onYoonoClick=function(x){var A=curtop=0;var z=x;if(z.offsetParent){do{A+=z.offsetLeft;curtop+=z.offsetTop-(z.tagName==”BODY”?0:z.scrollTop)}while(z=z.offsetParent)}var y=document.getElementById(„yoono-gateway”);y.setAttribute(„x”,A);y.setAttribute(„y”,curtop);y.setAttribute(„keywords”,x.getAttribute(„keywords”));y.setAttribute(„usage-mode”,”highlight”);j(y,”dataavailable”)}}());
  // ]]>

  12 komentarzy do “Propagujmy akcję lepienia bałwanów dla Ala Gore’a!

  1. KÓRCZE zaraz ide lepic bałwana śniegu mi tu niebrakuje pozdrowienia:)

  2. Bardzo dobry ten wywiad. Ja też się obawiam, że zmierzamy ku gwałtownemu oziębieniu klimatu. Z powodu tego, co dzieje się na słońcu, a nie CO2. Kto jeszcze tego filmu nie widział musi zobaczyć koniecznie:

  3. Greenpeace to banda idiotow nawet nie znaja podstawowych faktow. Daj idiocie sztandar to pojdzie protestowac owieczka za owieczka, Beeeee!!! Beeee!!!!!

  4. Raczej nie ma się z czego cieszyć. Przecież nie wycofali się z tego tylko przesunęli w czasie… chyba nie muszę pisać, że tym samym zapewnili sobie kasę na kolejne setki lat :/

  5. Władza o niczym nie zapomina, daję link tu dla szybkiego przypomnienia z czym już wojowaliśmy, bo łeb odradza się hydrze bez przerwy http://wolnemedia.net/?p=19528
   A na marginesie, latają u Was ? bo u mnie znów zaczęli i na mroźnym niebie wygląda to paskudnie, linie są niezwykle wyraźne.

  6. Nie denerwujcie się tą ustawą, ona nie ma szans, bo jest niezgodna z Konstytucją i wieloma innymi przepisami. Nie była poddana żadnym konsultacjom społecznym i jest przygotowana niezgodnie z wszelkimi procedurami, a co więcej wzbudziła bardzo silny opór internautów. Spoko. Takich sztuczek próbowali w Rumunii, która uchodzi za mniej demokratyczną niż Polska (nie bardzo wiem dlaczego) i tam Trybunał Konstytucyjny ją odwalił. U nas będzie to samo. Waglowski stale pisze o tym i już podjął stosowne kroki http://prawo.vagla.pl/ Zaglądajcie czasem na blip, tam się sporo dzieje, warto mieć tam konto i obserwować ludzi, którzy mają coś do powiedzenia (na blipie jest wszystko, od idiotów, piszących o przysłowiowej d. Maryni do ludzi w pełni świadomych i przekazujących gorące wiadomości).

   Co do chemtrails: u mnie niebo jest zakryte tak grubą warstwą chmur, że nic poza nimi nie widać.

  7. chciałem wczoraj dla pana Ala ulepić bałwana, ale w Londynie było siedem stopni, i ani śladu po śniegu
   -nie udało się

  Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

  Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

  Logo WordPress.com

  Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

  Zdjęcie z Twittera

  Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

  Zdjęcie na Facebooku

  Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

  Zdjęcie na Google+

  Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

  Connecting to %s