Komu i do czego potrzebna jest ta cała rzekoma pandemia?

10 komentarzy do “Komu i do czego potrzebna jest ta cała rzekoma pandemia?

 1. Odpowiedź na tytułowe pytanie AstroMarii dają FAKTY. Sporo z nich jest opisanych w książce, obecnej na polskim rynku od dobrych 3 lat!!
  Co do aktualnej afery „grypowej” – mamy ekspertyzy znakomitych fachowców światowych i polskich (prof.M.D.Majewska, dr J.Jaśkowski).
  Czyli są to fakty powszechnie ZNANE, i to nie tylko nam – komentatorom blogu AstroMarii.
  Mimo to decydenci wysługujący się koncernom farmaceutycznym przeprowadzają ich-swój szwindel głośno, bezczelnie, w skali globalnej jak na własnej podłej farmie hodowlanej… Tak jesteśmy traktowani my ludzie.

  Ian Sinclair
  „Szczepienia – niebezpieczne, ukrywane fakty”
  Tytuł oryginału:
  Vaccination the „hidden” facts
  Wydawnictwo: Ravi , Lipiec 2006

  Fragmenty:

  „Większość szczepień BCG zastosowana w takich krajach jak Szwecja, nigdy nie chroniła przeciwko chorobie w okresie dzieciństwa. Jednym słowem szczepienia te były zbyteczne. (Prof. Walgen, Szwecja)

  W USA do tej pory nigdy nie szczepiono przeciwko gruźlicy, a mimo tego spadek zachorowań na tę chorobę jest dokładnie taki sam jak w Anglii czy innych krajach europejskich, w których masowo szczepionkę tę stosowano. (Prof. Thomas McKeown)

  Szczepienia przeciwko gruźlicy przeprowadzone w Australii były przyczyną ponad 600 przypadków śmierci dzieci. (Dr Archie Kalokerinos i Glen Dettman)

  Prowokacja utajonego wirusa uważana jest za niebezpieczną ewentualność każdej procedury szczepień. (Leon Chaitow)

  Wszystkie szczepienia powodują efekt wprowadzania trzech wartości krwi w strefę charakterystycznej dla raka i białaczki. (…) Szczepionki wytwarzają skłonności do zachorowań na raka i białaczkę. (Prof. L. C. Vincent)

  Sami wywołujemy choroby i sami zmierzamy w kierunku masowych zachorowań na raka oraz do uszkodzeń mózgu poprzez używanie szczepionek. (Prof. Leon Grigorski)

  W przypadku dzieci ryzyko szczepień jest o wiele większe niż ewentualne korzyści z niego płynące. (Dr Carlton Fredericks)

  W końcu zamieniliśmy coś, co zwykle jest relatywnie drobną chorobą, na istotnie poważną chorobę. Zamiast samemu wziąć odpowiedzialność za nasz system odpornościowy, próbujemy rozwiązać każdy problem, wstrzykując szczepionkę. Drażnimy przez to nasze ciało, czyniąc z siebie coraz bardziej chory i zagrożony gatunek. W ten sposób stajemy się chodzącymi „bombami zegarowymi”. (Dr Block)”

 2. Dodaj do tego zanieczyszczenie gleby (spowodowane przez wyziewy przemysłowe, nawozy sztuczne, środki ochrony roślin, a ostatnio chemtrails), powietrza i wody a przyczna „epidemii” nowotworów stanie się jasna.

 3. Panie doktorze Lanka, grozi nam w Niemczech ptasia grypa?

  – Tylko pośrednio. W przyszłym roku w Niemczech będzie o wiele mniej dzieci. Ufając mediom, wszystkie bociany wymrą w rezultacie ptasiej grypy. Na to powinniśmy się już teraz przygotować.

  Chyba nie myśli Pan poważnie?

  – Tak poważnie, jak poważne jest istnienie niebezpieczeństwa, które rzekomo niesie ze sobą wirus ptasiej grypy H5N1. Problem niebezpieczeństwa, czy katastrofy tkwi zupełnie gdzie indziej.

  Gdzie zatem tkwi według Pana niebezpieczeństwo, czy nawet katastrofa?

  – Odzwyczailiśmy się po prostu do pewnych rzeczy używać naszego własnego rozsądku. To właśnie jest rzeczywiste niebezpieczeństwo, czy też katastrofa. Polityka i media robią sobie prawo na swój
  użytek, wmawiając nam, iż ptaki w Azji wylatujące na południe zaraziły się śmiertelnym wirusem. Te śmiertelnie chore ptaki przemieszczają się tygodniami. Lecą one tysiące kilometrów, zarażając po drodze kury, gęsi i inne ptaki pierzaste w Rumunii, Turcji i Grecji, z którymi nie miały w ogóle kontaktu, tak, by te w końcu umarły. Jednakże ptaki przemieszczające się na południe nie chorują i nie umierają, lecz przemieszczają się dalej i to tygodniami, przemierzając tysiące kilometrów. Kto w to wierzy, ten wierzy również, że bociany przynoszą dzieci. W rzeczywistości większość ludzi w Niemczech wierzy w niebezpieczeństwo ptasiej grypy.

  WARTO PRZECZYTAC CALOSC NA:
  http://grypa666.wordpress.com/2009/11/07/bez-paniki-prawda-o-ptasiejswinskiej-grypie-h1n1-h5n1-szczepieniach-i-aids-tamiflu-i-grypie/#comments

 4. Rozsądek to zanikający „narząd”. Przyzwyczajono ludzi do ślepego wierzenia wyłącznie „ekspertom”, a broń Boże nie własnemu rozumowi, zupełnie jakby eksperci byli nieomylni, a nasz rozum był narządem nieprzydatnym do niczego. Ciekawe tylko, po co został nam dany?

 5. O czym tu mówić , to ludobójstwo w czystym wydaniu i ludzie powinni coś z tym zrobić.

 6. Na onecie przez chwilę była wiadomość, że zachorowania na Ukrainie gwałtownie spadają, ale zaraz wiadomość poszła do archiwum,choć inne bzdety wiszą cały dzień. Zajrzałam na TVN24 w ogóle nic o spadku zachorowań, a jest potężny. Na WP wiadomość też była króciutko. Takie mamy portale opiniotwórcze.

 7. Taką samą wiadomość podało dziś TokFM, ale zaraz potem skomentowano to tak, że wprawdzie spada, ale kto wie, czy zaraz nie zacznie rosnąć. To tak na wszelki wypadek, żebyśmy się nie cieszyli za bardzo.

 8. Ogladalem dzisiaj „Teraz My” TVNu w internecie. Po raz pierwszy glowne media TV zrobily rzetelny program o watpliwosciach w sprawie szczepionek. W studiu byla minister Kopacz i Balicki. Balicki to „zakuty leb” i szkoda to komentowac. Kopacz byla swietna. Naprawde niezly powiew optymizmu, ze TVN ostro zabrala sie za problem. Ponizej fragment tego programu:
  http://www.onet.tv/szokujacy-blad-w-laboratorium,5677493,1,klip.html#

 9. Zaglądajcie na mojego blipa, ja nie blipam po próżnicy, ja daję tam ciekawostki, które są za małe na bloga, między innymi można tam znaleźć linki do wykopywania tematów. Dziś było o poparciu Kopacz, można do niej wysłać maila i napisać, że trzymamy za nią kciuki.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.