Jeszcze o świńskim przekręcie, zwanym świńską grypą

Ważny film. Niby wszystko już wiemy, ale i tak warto zobaczyć:

PS. A tu wyszło, że Monika Olejnik, TW Stokrotka, jest jedną z tych, z którymi tu walczymy. Oto jej chamski atak na minister Kopacz, w którym sugerowała, że Kopacz chce przeprowadzania eksperymentów na kobietach ciężarnych. Szkoda, że Kopacz nie huknęła na nią, że to ona, Olejnik, chce szczepić ciężarne toksyczną i nieprzebadaną szczepionką:

Po obejrzeniu tej masakry czułam się chora.

PS. 2: wystąpienie wiceministra zdrowia: „Są podejrzenia śmierci po szczepieniu””

——————————————-
Jeśli Twój komentarz się nie ukazał przeczytaj Zasady komentowania bloga

Forum dyskusyjne do dyskusji offtopowych (tu możesz zaproponować własny temat)

——————————————-

23 komentarze do “Jeszcze o świńskim przekręcie, zwanym świńską grypą

 1. Zwróćcie uwagę na tę informację:

  „Dnia 1 sierpnia, 1989 roku, angielska gazeta „The Sun” zamieściła artykuł zatytułowany: „Wielki Brat nadchodzi”, w którym odsłania tajne plany rządowe, zakładające obowiązkowe szczepienie całego społeczeństwa, po to aby każdemu wszczepić micro albo nanochip. Powodem masowych szczepień miała być ochrona przed pandemią …. świńskiej grypy ! Wg. „The Sun”, prawdziwym celem elit rządzących było jednak co innego, a mianowicie uzyskanie pełnej kontroli nad obywatelami.

  Niezwykły jest fakt, iż dokładnie 20 lat później scenariusz ten faktycznie jest realizowany. Nawet nazwa choroby jest taka sama.

  W ww. artykule mowa jest o „szczepionkach przeciwko świńskiej grypie, w których zostanie ukryty nanochip”. Mowa jest też o tym, że lekarze szczepiący pacjentów nie będą świadomi tego faktu. W przypadkach odkrycia faktu wszczepiania chipa, miało być użyte tłumaczenie, iż jest to implant genetyczny, mający wspomagać walkę organizmu z wirusem.”
  (http://www.globalnaswiadomosc.com/planyszczepien1989.htm )
  Pozdrawiam.

 2. Kopacz: Czemu akurat ten wirus wywołuje histerię? http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/kopacz-czemu-akurat-ten-wirus-wywoluje-histerie,1392809

  Minister zdrowia Ewa Kopacz przekonywała dziś w Sejmie posłów, że jej wątpliwości co do zakupu szczepionki na grypę A/H1N1 nie biorą się z uporu, a z troski o bezpieczeństwo Polaków.

  – Proszę Wysoką Izbę o wsparcie dla ministra, który chce być wyjątkowo odpowiedzialny i ostrożny, jeśli chodzi o życie polskich pacjentów – powiedziała Kopacz.

  – Mamy wiedzę, jakie są klauzule w umowach, jakie podpisywały inne państwa, jakie są klauzule w zaproponowanej nam umowie. Departament prawny znalazł tam ponad 20 punktów spornych. Jak zadaję pytanie: czy rząd ma zawierać umowy korzystne dla obywateli czy dla interesów firm farmaceutycznych? – dodała.

  Pytała: „Czy dzisiaj chcemy walczyć z pandemią grypy, czy chcemy walczyć z ministrem zdrowia przy okazji zachorowań na grypę?”.

  Przypomniała, że przeciwko grypie powodowanej przez wirusa typy A/H1N1 są trzy szczepionki, różnych firm, z których każda ma inną obecność substancji czynnych, ale wszystkie traktowane są tak samo, co jej zdaniem, powinno być zastanawiające.

  Zaznaczyła, że w przypadku żadnej z nich nie ma mowy o skutkach ubocznych, choć powodować je może każdy lek. – Skoro to ma być taki cudowny i bezpieczny lek, bez żadnych skutków ubocznych, dlaczego firma nie chce go wprowadzić na rynek, nie chce wziąć za niego odpowiedzialności? – pytała Kopacz.

  Podkreśliła, że jej nie wystarczają dotychczas przeprowadzone badania kliniczne leku. – Chcę mieć wiedzę, która pozwoli mi zarekomendować tę szczepionkę przed ukończeniem negocjacji – powiedziała.

  – Jeśli na całym świecie ponad miliard ludzi choruje na grypę sezonową, a około milion umiera, to czy ktoś z tego powodu ogłaszał pandemię? Choć te wirusy są bardziej zjadliwie, powodują ciężkie powikłania. Dlaczego akurat przy tym wirusie jest taka histeria? Dlaczego ci, którzy dziś mnie namawiają do zakupu tej szczepionki, zlekceważyli wirusa grypy w latach ubiegłych? – pytała minister zdrowia.

  – To wy byście zarzucali mi niestaranność, brak wyobraźni, gdyby coś poszło nie tak – podkreśliła minister zdrowia, zwracając się do posłów.

 3. Tak Markus – pani minister Ewa Kopacz pokazuje Polakom, że nawet na stołku ministerialnym można nie zapomnieć o etyce. Miło widzieć, że ma Baba charakter! (jak niewielu z tego rządu).
  Jak pamiętamy, minister E.Kopacz była na 1 miejscu wśród osób, które otrzymały słynne opracowanie prof. Marii Doroty Majewskiej o szczepionkach. Niewątpliwie przeczytała je.
  Brawa też dla wiceministra (zdrowia) za jego postawę w sejmie.
  Proszczepionkowa nagonka sprzedajnej agentury idzie na całego, ma zalać i otumanić przestraszony narodek; media-przekaziory podgrzewaja emocje grypowe na tę samą nutę – widać, że wg zlecenia, co przebija i z zachowania TW Stokrotki-Olejnik podczas jej „wywiadu” z panią Kopacz.

  Zgroza ogarnia na myśl, że my – świadomi globalnej manipulacji szczepionkowej – jednak stanowimy jeszcze za małą grupę dla przeciwwagi tej bezczelnej hucpie…

 4. No więc ja „z pewnym takim niedowierzaniem” śledziłam posunięcia pani minister, bo tak się przyzwyczaiłam, że politycy to sprzedajne kanalie, że trudno mi było uwierzyć, że może się trafić choć jeden uczciwy, honorowy i twardy. Gdzieś tam w głębi duszy czułam lęk, że znowu się rozczaruję i wyjdę na naiwną, a tu proszę, taka niespodzianka. Sejm próbował ją zastraszyć („macie zamiar walczyć z grypą czy z ministrem zdrowia?”), szuje Balicki i Piecha ją opluli we wredny sposób („szkoda tych Polaków, którzy umrą…”), a ona twardo trzyma fason. Prawdziwa baba z jajnikami, własną piersią broni narodu. Tak trzymać. No, oczywiście może się zdarzyć, że ją dymisjonują, ale miejmy nadzieję, że jednak nie. Trzymać kciuki.

 5. Proszę posłuchać audio, zero konkretów…kim były te osoby które zmarły,dokładne dane choroby itp., Nowomowa strachu, „wystawiacie się na ryzyko czekając do marca” a inne państwa nie czekają..
  Machina propagandowa pełną gębą!

 6. Również zgadzam się z panią Kopacz w tym przypadku i popieram jej działania, bo rzeczywiście trzeba mieć sporo odwagi cywilnej żeby przeciwstawić się lobby światowemu.

  Mam jednak nadzieję,że to nie spowoduje szykan w stosunku do niej //?

 7. Rzecznik nazwał argumenty minister Kopacz łatwymi i populistycznymi, bo czekać, by mieć pewność, można latami.

  Typowa mowa racjonalistycznych psychopatów. My znamy te socjotechniki, ale niestety baranki zawsze dają się na to nabrać.

  Tego można się było spodziewać, wcale mnie nie dziwi to, co się dzieje. Oczywiście, śmierć 4 osób bezpośrednio po podaniu szczepionki to „najczystszy przypadek” i w ogóle nie powinniśmy zawracać sobie tym głowy.

 8. Mam nadzieję, że p.Kopacz robi to co robi rzeczywiście z rozsądku. MZ cierpi na chroniczny brak pieniędzy, a to co mówiła p.Kopacz, że to rząd musiałby wziąć na siebie odpowiedzialność (koszty) za powikłania potwierdza, że ważą tu pieniądze, potem rozsądek. Jeśli zauważono, że rtęć w szczepionkach szkodzi to następnym krokiem powinno być zrewidowanie stanowiska MZ w sprawie szczepień dzieci, pożyjemy, zobaczymy.
  Swoją droga jestem ciekawa jaką część budżetu TVN stanowią reklamy z tyt.leków, pewnie b.dużą,bo histeria szczepionkowa w TVN24 osiągnęła apogeum.

 9. Wczoraj wiceminister zdrowia powiedział, że szczepionki nie są drogie, więc nie ma problemu z ich zakupem. Koncerny nie odpowiadają za powikłania, koszty spadłyby pewnie na rząd (w USA to „Wujek Sam” musi płacić, a nie koncerny). Być może tego boi się rząd, bo i premier trzyma stronę MZ.

  Jeśli chodzi o kampanię szczepionkową w TVN to jeszcze nic, TVP1 strzelała dziś z jeszcze większych armat i ostrzej jechała po ministrach. Dla mnie to nic dziwnego, bo przecież koncerny farmaceutyczne są w rękach tej samej grupy, która trzyma i media. Tak więc media robią reklamę koncernom, a koncerny płacą mediom. Kasa przechodzi z rączki do rączki, a owce nie mają o niczym pojęcia.

  Mam nadzieję, że ludzie zaczną pozywać państwo o odszkodowania z powodu szkód wyrządzanych przez rtęć w szczepionkach. Trudno to będzie udowodnić z racji naukowej prostytucji „ekspertów”, ale może się jednak uda (przykład: kraje skandynawskie). Jeśli się to zacznie, wtedy być może wycofają trefne szczepionki i sprowadzą bezpieczniejsze. Jak się chce, to wszystko się da.

 10. Mam pewne obawy, dotyczące szczerych intencji minister Kopacz, choć intuicyjnie wyczuwam, że zdaje sobie sprawę z zagrożeń, jakie niosą za sobą przyjęcia szczepionki, ale…

  …wyobraźmy sobie sytuację, kiedy to „rząd” widząc opór w narodzie i coraz bardziej rosnącą świadomość, wie, że musi wykonać jakiś chytry ruch, który pozwoli mu zwieść lud i przekonać jego sporą część do poddania się szczepieniu. Cóż robi? Staje po stronie ludu, aby zyskać poparcie i zaufanie, które i tak już jest mocno nadwyrężone. Tak mogło się stać w tej chwili, kiedy to rządzący wykazali rzekomą troskę o zdrowie obywateli. Niech to nas jednak nie zmyli, bo zapewnienia koncernów o nieszkodliwości szczepionek, nie zniwelują przecież ich niepożądanych działań. Tym bardziej w formie pisemnej. Jeżeli jest zaplanowana szczepionkowa „apokalipsa”, to zostanie ona przeprowadzona. W taki, czy też inny sposób. „Ogniska” pandemii, mogą się nagle cudownie rozmnożyć, a zjadliwość grypy znacznie wzrosnąć. Siła strachu zwycięży…

  Poczekajmy kilka dni na decyzje rządu, a być może okaże się, że dotychczasowi oponenci, zmienią kurs na propagowanie szczepień. To będzie dowód manipulacji…

  Do ostrożności, skłania mnie również pewna nie dająca mi spokoju myśl…
  Czy zastanawialiście się nad tym, iż będąc premierem danego kraju, można być nieświadomym akcji rozpylania chemii nad własnym krajem i głowami rodaków? Moim zdaniem, nie można…

 11. Też myślę, że nie można…

  Myślę też, że jeśli ta cała heca z NWO nie runie w gruzy, to znajdą sposób, żeby przełamać opory. Mogą doprowadzić do dymisji całego Ministerstwa Zdrowia lub wręcz rządu, a nowa ekipa zrobi czego od niej oczekują. Mogą też dać gwarancje na piśmie, bo dla nich ważniejsze jest przeprowadzenie planu szczepień do końca niż kasa. Zresztą jak wymrze pół świata, a system państwowy się zupełnie załamie, to kto będzie miał głowę do procesowania się i z kim będzie się mógł procesować?

  Już w prasie pojawiły się pierwsze plotki, że znalazła się firma farmaceutyczna, która gotowa jest dać gwarancje na piśmie. Za chwilę okazało się, że jednak niezupełnie, ale rozmowy trwają. Jeśli gwarancje będą, to szczepionki też będą i ruszą darmowe szczepienia całego narodu i pewnie ruszy kampania zachęcania. Pytanie tylko, ilu będzie chętnych. Na razie TVN załamuje ręce i oskarża, że wredna Kopacz doprowadziła do tego, że naród stracił zaufanie do całej akcji i może nie być chętnych. Jedyna nadzieją w mądrości i nieufności ludzi.

  Na blipie umieszczam krótkie wiadomości z prasy na temat aktualnej sytuacji na froncie szczepionkowym.

 12. A ja jednak z (pozytywnym) zaskoczeniem słuchałem pani minister. We wrześniu pamiętam jej konferencję, kiedy powiedziała, że Polska już zamówiła ileśtam szczepionek przeciwko „świniakom”. Zapytana, ile to kosztować będzie, powiedziała że jeszcze nic, bo to dopiero zamówienie i to nas nic a nic nie kosztuje. Ponadto przyznała wtedy, że nie wiadomo nic ani o skuteczności, ani o skutkach ubocznych. Ale: zamówiliśmy, jesteśmy szczęśliwi ^_^
  Teraz jednak słucham tego wywiadu i dochodzę do wniosku, że jeśli wytrzyma nagonkę, to będzie najbardziej świadomym i odważnym ministrem, jakiego mieliśmy od lat. Trzymam za nią kciuki! Choć, jak widzę, nawet Olejnik potrafiła wyprowadzić ją z równowagi…

 13. Na zbyt wiele sposobów media stały się niewiele więcej niż tuba koncernów, nierządnica oddająca się za najwyższą cenę reklamodawcom. I to nie z winy czołowych dziennikarzy, którzy tam pracują. Oni w większości zgadzają się z tym, co mówię. Winne jest nastawienie firmy na zysk, gdzie celem jest raczej duża sprzedaż gazet, oglądalność, niż faktyczne informowanie opinii publicznej.
  Co dzień ważne wiadomości przepadają w redakcjach w całej Ameryce. [W Polsce taki proceder jest normą w mediach…] Przepadają nie dlatego, że są słabo zbadane, lub źle napisane, ale ponieważ psują dobry humor u reklamodawców i korporacyjnych pociągaczy za sznurki, którzy kształtują wiadomości i odrzucają wszelkie doniesienia, zagrażające ich własnym interesom finansowym.
  Tutaj w 2009 roku zniekształcone doniesienia na temat szczepionek na świńską grypę były jednym z największych oszustw przez media kiedykolwiek popełnionych. Media walnie przyczyniły się do rozpowszechnienia w amerykańskim społeczeństwie ignorancji na temat witaminy D i naturalnych sposobów wzmocnienia właściwości obronnych układu odpornościowego, które mogłyby zmniejszyć śmiertelność każdej grypy, także świńskiej grypy. Zamiast czytelników informować, główne media stały się narzędziem do utrzymywania ludzi w głupocie. I działając w ten sposób media zagubiły swoją jedyną misję i zdradziły społeczeństwo, któremu według własnych deklaracji powinny służyć.
  Grypa666.wordpress.com

  „‚Szczepionki chronią przed świńską grypą.’ Jest to największe kłamstwo ze wszystkich, a media narzucają je mocno, twierdząc, że szczepionka będzie cię chronić od świńskiej grypy. Ale to jest tylko totalny fałsz. Nawet jeśli szczepionka wytwarza przeciwciała, to nie jest to, to samo co prawdziwa odporność na żywe wirusy, szczególnie jeśli wirus mutuje tak często. Jak podkreśliłem w ostatnim artykule, statystycznie rzecz biorąc przeciętny Amerykanin jest 40 razy bardziej narażony na porażenie od pioruna, niż żeby życie uratowała mu szczepionka na świńską grypę. (http://www.naturalnews.com/026955_s …)”

 14. Zgadzam się z TheEndi.

  Czas pokaże, od momentu kiedy waszmość Siciński, pijany za sprawą miodu i ciężką ( z wiadomego powodu ), sakiewką krzyknął – Veto! – zmieniły się tylko stroje.

  Jeżeli politycy stworzyli bohatera – wiedząc, że ludzie już im nie ufają – wykreowali postać walczącą o nasze dobro, która w odpowiednim momencie powie co mamy robić.
  Poczekam z aplauzem na odpowiedni moment, mając nadzieję, że się mylę.

 15. @Toze:”kiedy waszmość Siciński, pijany za sprawą miodu i ciężką ( z wiadomego powodu )”

  A właśnie.. bo pani Monika nieco bełkotała.. hmm. i podejrzeam, że po tym wywiadzie większość oglądających dojdzie do wniosku, że szczepionki są trefne i się nie zaszczepi.. z uwagi na antypatyczność pani Moniki.
  więc? Brawo pani Olejnik?

 16. Nadal obowiązują „przywileje szlacheckie” ( 1505r. )
  Chociaż chwilami mam wrażenie, że żyję w średniowieczu.

 17. @ Mandaryn: im gorzej, tym lepiej. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Stokrotka przesadziła i prawdopodobnie osiągnęła efekt odwrotny do zamierzonego. I bardzo dobrze.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s