WHO, CDC i FDA wiedziały o szkodliwości rtęci w szczepionkach dla dzieci

Nad koncerny farmaceutyczne i ich sprzedajnych agentów nadciągają ciemne chmury. Uważajcie panie i panowie, szykuje się nowa Norymberga, jeśli ludzkość wreszcie się przebudzi i zrozumie, jaki holokaust od lat potajemnie przeprowadzacie i co planujecie dla świata na przyszłość, wasz los będzie nie do pozazdroszczenia – jedynie moratorium na wykonywanie kary śmierci może uchronić was przed szubienicą.

Wiadomość z bloga grypa666, skrót w tłumaczeniu Piotra Beina:

Dokument dowodzi, że WHO, CDC i FDA wiedziały o szkodliwości rtęci

Ujawniony na mocy Prawa o Wolności Informacji, protokół spotkania z 2000 roku dowodzi, ze WHO, CDC, FDA i firmy farmaceutyczne wiedziały wszystko o zagrożeniach jakie stwarzają szczepionki z rtęcią i in. truciznami, a mimo to postanowiły utajnić te informacje.

Dr Johnson na s. 198 protokółu: „Ten związek skłania mnie do zalecenia, żeby niemowląt w wieku do 2 lat nie szczepić szczepionkami z Thimerosalem, jeśli istnieje odpowiedni preparat zastępczy. […]

Dr Bernier s. 198: „trzeba wyłuskać i opublikować negatywne wyniki”.

Dr Weil s. 207: „[…] myślę, że nie można tego uważać za niezwykłe. To nie jest niezwykłe”.

Dr Weil s. 208: „Wzrost zachorowalności na neurologiczne zaburzenia zachowania się […] jest nie tyle straszny, co przerażający. Nie spotyka się takiego rodzaju zmiany genetycznej w ciągu 30 lat”.

Dr Brent s. 229: „Medyczne i prawne wnioski w tym studium […] są przerażające. Dlatego trzeba przeprowadzić zasugerowane badania epidemiologiczne, farmakinetyczne oraz na zwierzętach. […] Jesteśmy w złej sytuacji z punktu widzenia obrony przed jakimikolwiek pozwami, jeśli by je wniesiono – to mnie martwi”. http://www.aapsonline.org/vaccines/cdcfdaexperts.htm

A oto fragment z Listu do Wakcynologów, napisanego przez prof. Marię Dorotę Majewską:

Wyniki analizy Verstraetena zostały zaprezentowane w czerwcu 2000 r. w odizolowanym leśnym ośrodku Simpsonwood w Norcross, GA, USA, na tajnej konferencji, w której uczestniczyły 52 osoby: wysocy urzędnicy z FDA, CDC i WHO (World Health Organisation), reprezentanci producentów szczepionek oraz kilku konsultantów pediatrycznych. Kulisy przebiegu tej konferencji, na podstawie jej stenogramów, opisał Robert F. Kennedy Jr., prawnik, w artykule „Deadly Immunity” , (CommonDreams.org News Center, June 16, 2005; http://www.commondreams.org/views05/0616- 31.htm). Dowiadujemy się z niego, że prezentując swe wyniki Verstraeten powiedział „Byłem przerażony tym, co odkryłem” i cytował wcześniejsze badania wskazujące na związek thimerosalu z opóźnieniem mowy, ADHD i autyzmem. „Zamiast natychmiastowego podjęcia kroków w celu zawiadomienia o tym społeczeństwa i pozbycia się szczepionek z thimerosalem, przedstawiciele rządu i korporacji dyskutowali głównie nad tym, jak ukryć przed społeczeństwem te dane i jak uchronić korporacje i FDA od pozwów sądowych wnoszonych przez rodziców okaleczonych dzieci. Uczestnicy konferencji najbardziej przejmowali się tym, jak to odkrycie wpłynie na zyski producentów szczepionek” – pisze Kennedy. Stosunek establiszmentu szczepionkowego do zaprezentowanych danych o toksyczności thimerosalu najlepiej ilustrują niektóre wypowiedzi jej uczestników. Dr Bob Chen, kierownik CDC odpowiedzialny za bezpieczeństwo szczepionek, wyraził się: „biorąc pod uwagę newralgiczność tych danych, na całe szczęście udało się nam je zabezpieczyć przed przedostaniem się w nieodpowiednie ręce”, a doradca WHO od szczepień, dr John Clemens, powiedział: „to badanie w ogóle nie powinno być przeprowadzone”. Podobna postawa negacji i blokowania niewygodnych danych przebija z zaadresowanego do mnie listu Polskiego Towarzystwa Wakcynologii (PTW).

Po tej konferencji CDC wycofała analizy Verstraetena (choć były przeznaczone do natychmiastowej publikacji) i ogłosiła naukowcom, że szczepionkowe dane zostały zgubione i nie mogą być odtworzone. Wbrew prawu „Freedom of Information Act”, CDC oddała bazę szczepionkowych danych prywatnej firmie do ukrycia, deklarując ją poza zasięgiem dla naukowców. W 2001 Verstraeten otrzymał posadę u producenta szczepionek GlaxoSmithKline i opublikował swą pracę z CDC w r. 2003 po wielokrotnych przeróbkach danych i usunięciu z analizy danych większości dzieci uszkodzonych przez thimerosal. Choć jego pierwotne wyniki wskazywały, że uszkodzenia neurologiczne występowały 7 do 11 razy częściej u dzieci zaszczepionych thimerosalem, w jego ostatecznej publikacji ten związek został usunięty; pozostawiono tylko związek thimerosalu z tikami i opóźnieniem mowy (Verstraeten et al., Pediatrics 2003, 112 (5):1035-48). Verstraeten ukrył swój konflikt interesów, czyli fakt, że pracował wtedy dla Glaxo. Publikacja ta i zastosowane w niej fałszerstwo zostały ostro skrytykowane, a Verstraeten potem nieudolnie tłumaczył się ze swej manipulacji (Verstraeten, Pediatrics, 2004, 113(4): 932). Kennedy demaskuje skrzętnie ukrywane powiązania finansowe i biznesowe producentów szczepionek i wielu reprezentantów CDC, którzy podejmują regulacyjne decyzje dotyczące szczepień. Ten konflikt interesów zdyskredytował CDC jako instytucję, która ma stać na straży zdrowia obywateli USA.

Po oddaniu tej newralgicznej bazy szczepionkowych danych prywatnej firmie do ukrycia, dane te nie miały już nigdy więcej ujrzeć światła dziennego i miały stać się niedostępne dla innych badaczy. By kontynuować maskowanie dowodów toksyczności thimerosalu, CDC zleciła amerykańskiemu Instytutowi Medycyny (IOM; prywatnej organizacji, której członkami są również przedstawiciele firm farmaceutycznych zaangażowanych w ten konflikt), aby wyprodukował publikację, która definitywnie zaneguje związek thimerosalu z chorobami neurologicznymi. Na zebraniu w 2001 r., na którym omawiano żądania i instrukcje CDC wobec IOM, dr Marie McCormick, która kierowała komitetem IOM do spraw bezpieczeństwa szczepionek, powiedziała naukowcom „Nigdy nie uznamy, że autyzm jest rzeczywiście niepożądanym objawem działania thimerosalu”. Natomiast inna uczestniczka tego komitetu, Kathleen Stratton, głośno „przewidziała”, że konkluzja IOM będzie brzmieć, iż „dowody są niedostateczne, aby zaakceptować, lub odrzucić związek przyczynowy między autyzmem i thimerosalem” , przyznając, że jest to żądanie dr Waltera Orensteina, ówczesnego dyrektora Narodowego Programu szczepień z CDC. I taka właśnie była konkluzja IOM odnośnie związków thimerosalu z chorobami neurologicznymi dzieci. Trudno o bardziej jaskrawe hochsztaplerstwo naukowe, które godzi w zdrowie i życie milionów dzieci. W 2004 r. Orenstein został zmuszony do rezygnacji ze stanowiska w CDC, kiedy jego upublicznione wypowiedzi oraz emaile wykazały, że świadomie zaplanował ten medyczny sabotaż.

W to planowane oszustwo naukowe zaangażowany był także Douglas Gordon, dyrektor strategicznego planowania z National Institutes of Heath (NIH) – uprzednio dyrektor jednego z producentów szczepionek. Powiedział on w 2001 r. na zebraniu w Princeton „obecnie prowadzi się cztery dodatkowe badania, których celem jest wykluczenie możliwych związków między szczepieniami i autyzmem, szczepieniami i regresją rozwojową, zapaleniem jelit i szczepionką MMR, oraz thimerosalem i ryzykiem autyzmu”. Istnieją więc dowody, że wysoko postawieni urzędnicy NIH i CDC planowali fałszowane badania, których wynik był z góry określony i zgodny z żądaniami producentów szczepionek. Seria cytowanych przez PTW publikacji, dowodzących rzekomego „bezpieczeństwa” thimerosalu, należy do tej właśnie grupy.

Tutaj można przeczytać cały List do Wakcynologów

A tu wiadomość u Waldka1984: Kartele farmaceutyczne w natarciu, czyli o niszczeniu lekarzy, sprzeciwiających się szczepieniom

To jest strona wyłącznie dla ludzi o żelaznych nerwach: historia bardzo krótkiego (kilkudniowego) i tragicznego życia małego Ian’a Gromowski’ego, u którego wystąpiły gwałtowne komplikacje po szczepionce przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B. Ujawnił się tu cały, totalny bezsens szczepienia noworodków przeciw tej chorobie (w Polsce szczepi się kilkugodzinne noworodki bez wiedzy rodziców). Strona zawiera naprawdę drastyczne zdjęcia, ale radzę każdemu kto planuje posiadanie dzieci zajrzeć na nią – ku przestrodze, żeby i Was to nie spotkało.

1 komentarz do “WHO, CDC i FDA wiedziały o szkodliwości rtęci w szczepionkach dla dzieci

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.