Prezydent Kaczyński, dzielny rycerz, walczący z Traktatem Lizbońskim

Jak wiemy, według prezydenta Kaczyńskiego Traktat Lizboński to zło najgorsze, pozbawiające Polskę suwerenności. I dlatego ten dzielny mąż stanu, jako jeden z nielicznych w Europie, powiedział temu zdradzieckiemu kontraktowi swoje STANOWCZE NIE! Nie i już. Ale gdyby Irlandczycy zagłosowali na tak, to oczywiście zmieniłby zdanie. Bo Irlandczycy są mądrzejsi i mają prawo decydować o losach całego kontynentu.

No i zadecydowali (pojawiły się podejrzenia, że głosowanie zostało sfałszowane).

Wprawdzie zarówno pan prezydent, jak i PiS grali na nastrojach antyunijnych i na tym budowali swoją kampanię, ale jak już stołek został zdobyty, o hasłach wyborczych można zapomnieć. Mało tego. Można uroczyście celebrować przegraną.

Lech Kaczyński nie dziś, ale dopiero za kilka dni podpisze Traktat Lizboński. – Chcemy zorganizować oficjalną uroczystość, aby nadać rangę temu wydarzeniu – mówi w rozmowie z Gazeta.pl prezydencki minister Paweł Wypych. Podpis zostanie najprawdopodobniej złożony w Belwederze, a prezydentowi będzie towarzyszyć spore grono gości.
(…)

Prezydent podpis złoży w Belwederze

Jak się dowiedzieliśmy podpisanie Traktatu nastąpi najprawdopodobniej w Belwederze. Na uroczystość mają być zaproszeni przedstawiciele rządu, a także Jerzy Buzek, szef Parlamentu Europejskiego. Nie podjęto na razie decyzji, czy prezydent tego dnia wygłosi orędzie do narodu.

Prezydent Kaczyński będzie więc uroczyście świętował swoją przegraną w asyście tak wybitnych gości, jak wybrany w potajemnych wyborach Jerzy Buzek. Polityka jest piękna!

Chyba mnie za to wsadzą. I za odmowę przyjęcia szczepionki. Dwa powody do odsiadki – mam nadzieję, że będziecie mi przynosić paczki.

Ważny dopisek:

Komu nie pasuje Traktat Lizboński może dać temu wyraz na stronie Sto tysięcy ma głos. Jest tam proste wyjaśnienie, czym jest ten traktat i dlaczego nie powinniśmy go przyjąć.

27 komentarzy do “Prezydent Kaczyński, dzielny rycerz, walczący z Traktatem Lizbońskim

 1. Orędzie prezydenta w tym dniu:

  „a teraz oddaję nasz kraj we władanie przez brukselskich urzędasów i Tonyego Blaira w przyszłości. To za nazywanie mnie dziadem” 😛

  A tak na poważnie: d… nie prezydent. Nic więcej dodać/ująć.

 2. Spoko będe przysyłac paczki , a na poważnie Kaczyński to rasowy polityk mówi jedno robi co innego, nic dodac nic odjąc.

 3. Paczek nie będzie, bo będziemy również siedzieć, he,he Tak naprawdę to myślę, ze do najgorszego nie dojdzie. TL z tego co czytałam z opinii za i przeciw kompletnie mi się nie podoba, a z Kaczyńskim to już zupełna świrolandia. Pamiętacie jak p.Fotyga odtrąbiła sukces p.Prezydenta, że taki wspaniały traktat wynegocjował, a potem za nic nie chciał go podpisać. Może się zorientował, że UE poszerzyła się nie z dobrego serca, a z czysto egoistycznych pobudek biznesowych.

 4. Wcale nie wierzę by jeden i drugi Kaczyński walczył z TL, bo gdyby tak było juz dawno zgłosiłby ustawę chroniącą interesy polskie jak zrobili to Niemcy, ale przecież nie leży to w interesie swoich, którym podobni nic nie zagraża, bo rządza w coraz większej ilości krajów, oczywiście pod przybranymi narodowymi nazwiskami.

 5. >> Wcale nie wierzę by jeden i drugi Kaczyński walczył z TL, bo gdyby tak było juz dawno zgłosiłby ustawę chroniącą interesy polskie jak zrobili to Niemcy

  Pisalem w innym temacie, ze w Polsce partie sa fikcja – jesli ktos wylamalby sie z choru, sterowanego obecnie z Niemiec, dostalby kopa i polecial na smietnik. Polska jest sterowana z zewnatrz, zmieniaja sie tylko dominujacy sternicy (os Berlin – Moskwa lub Waszyngton – Tel-Aviv). Tak ze nie ma sie czym podniecac : )

 6. No i tak właśnie odwdzięczają się nam za to, że jako jedyny kraj w Europie byliśmy gościnni. Teraz będziemy mieli kolejny rozbiór, a raczej zabór Polski. Mamy kurde strasznie krótką pamięć historyczną i popełniamy wciąż te same błędy. Pewnie dlatego, że nie uczy się nas prawdziwej historii, tylko takiej „politycznie poprawnej”, a wszelki patriotyzm jest domeną jakichś durnych oszołomów i źle się kojarzy.

 7. No tak, bo teraz to mamy wolność, demokracje, poszanowanie praw czlowieka i wogóle cud miód.

 8. Traktat Lizboński specjalnie jest napisany tak, żeby zwykły człowiek nie był wstanie zmusić się do jego przeczytania, żeby nie był w stanie nic zrozumieć i żeby odpadł w połowie preambuły. Irlandczycy dlatego odrzucili ten traktat, że u nich znalazł się polityk, który to przeczytał (szczerze współczuję i podziwiam), po czym im to wytłumaczył jak krowie na miedzy. I jak zrozumieli, to powiedzieli NIE!!! U nas sejm głosował za, nie znając w ogóle treści tego dokumentu. To gorzej, niż Targowica.

 9. Manifestacja?

  „Organizatorami manifestacji jest Komitet Suwerenność Narodu Polskiego oraz Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego.”

  Ja dziękuję, postoję. Jak już wspominałem, dla mnie taki głos sprzeciwu to żaden sprzeciw. Traktat uważam za zwykły szwindel. Gówno mnie obchodzi, czy to będzie antynarodowe, antypolskie, antychrześcijańskie przeciwko Matce Boskiej i Panu Jezusowi. Mnie się traktat nie podoba ze względu na nadawanie UE osobowośvi prawnej, regulacji praw państw członkowskich, a także wprowadzanie obostrzeń typu Codex Allimentarius i zakaz dostępu do alternatywnej medycyny. Nie podoba mi się też, że jest niezrozumiały i że szefowie Parlamentu Europejskiego jakoś tak podejrzanie zacierają ręce, nie mogąc się doczekać wprowadzenia Traktatu w życie.

  Kaczyński od początku mówił, że jak Irlandia zagłosuje na tak to on podpisze. Zawsze był tchórzem. Albo idiotą po prostu. Rany. Czym się tu podniecać??? Teraz, kiedy i tak jest już przesądzone? Teraz, kiedy i tak już podpisują? Media tego nie zawuażą, albo ironicznie skomentują – o, znowu jakieś nacjonały się wyżywają pod Belwederem. I tyle. Że ktoś „zdrajca”, że coś tam? Darujmy ten sarmatyzm. W życiu nie pójdę na demonstrację z prawicową młodzieżową bojówką. Przecież oni by mnie chyba zaciukali, chociażby za to, że ośmielam się twierdzić, że z chorób leczy mne jakieś „duchowe uzdrawianie” (szatan pewnie, co?).

  Wszystkim tym, którzy chcą się w konszachty z Rydzem i Radyjem wdawać, dedykuję ironiczne strofy Kaczmara:

  „Czas ratować państwo chore
  Szlag mnie trafia – ergo sum!
  Po sąsiadach partię zbiorę
  Uczynimy szum!

  Pojedziemy do stolicy
  Wszak Warszawa to nie Rzym!
  Tam rabują sprzedawczycy
  Poświecimy im!

  Jest nas partyjotów siła
  Żaden nam nie straszny wróg
  A ojczyzna sercu miła
  I łaskawy Bóg!

  Rozniesiemy na szabelkach
  Zdrajców, co nam wodzą rej
  Rzeczpospolita jest wielka!
  Czy starczy nas jej…?”

 10. Czy zatem walczycie z Traktatem Lizbońskim dlatego, że jest niezrozumiały? Jeżeli tak, to się podpisuję — prawo powinno być przejrzyste.

 11. Barosso stwierdził nawet, że MA być niezorzumiały… Bo wiaomo, jak wszystko jest jasno wyłożone, to jeszze się nie daj panie Boże jakiś prosty chłop zorientuje, o co tak naprawde chodzi… I jak mu tu powiedzieć że to dla jego dobra (pff)? 🙂

  Ja przczytałem – gdzies tak do połowy. Zmiekłem. Musiałbym być naprawdę dobrym prawnikiem chyba, żeby zinterpretować „poprawnie” (czyli tak, jak sobie życzy KE) treść pewnych punktów, których samo brzmienie jest groźne i jakieś takie niezbyt pokrzpeiające (zwłaszcza zapisy o komisarzu Unii, o działaniu na jej szkodę, etc). TL pozostawia pole do nadużyć – UE staje się państwem, a państwu dzisiaj wolno dużo. Nie wystarczy im, że 70% praw państw członkowskich to prawa Unijne. Pojawiają się dziwne i głupie pomysły.

  Aha, pamiętajmy że następne głosowanie nad wolnym Internetem jakoś niedługo być powinno.

 12. „Czy zatem walczycie z Traktatem Lizbońskim dlatego, że jest niezrozumiały?” Gdyby był tylko niezrozumiały, nie byłby groźny. Problem w tym, co pisze Obywatel: to ma być państwo, z prezydentem, armią, policją i tajnymi służbami, a patrząc na ludzi, którzy już tam rządzą i jakimi metodami to robią można mieć najgorsze przeczucia. Pachnie totalitaryzmem na milę. No i to ciągłe wzdychanie do NWO!!! Zgroza!

 13. Ludziom rządzącym w UE nie można zupełnie ufać, bo nie tylko powtórzenie referendum w Irlandii, ale i inne poczynania tych ludzi nie wzbudzają zaufania na przyszłość, a TL to bubel pierwszego rzędu, który ma służyć tym rządzącym i stworzeniu państwa niewolniczego dla mieszkańców Europy i Świata, bo poczynania w tym kierunku trwają już od ponad 60 lat, a zainicjowane zostały przez szefów IG Farben przed II wojną , a nawet wcześniej i zostały wykorzystane przez USA po II wojnie światowej, o czym nie wszyscy wiedzą.

  Wszyscy muszą sobie zdawać z tego sprawę, ze TL i UE nie mają służyć zwykłym ludziom , a to muszą sobie wszyscy uzmysłowić dla swojego dobra, a nie rządzących.

 14. Mój komentarz do wydarzenia dzisiejszego dnia jest prosty:

  SPIEPRZAJ DZIADU Z POLSKI DO BRUKSELI!

  Głosowałem na ciebie, bo donek jest jeszcze gorszy, ale chyba się myliłem, jesteście jednakowo do niczego! Lobbyści UE, NWO.

  Mariusz Kamiński na prezydenta!

 15. włącz TV, albo dowolny portal, otwórz gazetę i obudź się

  No nie, spadłam z krzesła!!! Na tym blogu nie pisz takich rzeczy, bo cię zabiją śmiechem. „Otwórz gazetę i obudź się”, to się nadaje do Monty Pythona…

 16. W tym PiSie to jak rzucisz kamieniem zawsze trafisz w jakiegoś Kamińskiego. Trzeba być wielkim fanem tej partii, żeby ich wszystkich odróżniać.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s