Wywiad z Jane Burgermeister

Sensacyjny wywiad z Jane Burgermeister, przeprowadzony przez Project Camelot. Myślę, że nie ma co gadać po próżnicy, fakty same mówią za siebie.

Playlista do całości

A to wywiad z Jane przeprowadzony w Wiedniu:

32 komentarze do “Wywiad z Jane Burgermeister

 1. A widzieliście komentarze pod tym tekstem? Wszyscy (z jednym wyjątkiem) deklarują, że się nie zaszczepią i piszą o śmiertelnym zagrożeniu, o mikrochipach i odsyłają na blog grypa666. Niesamowite.

 2. Widziałam, ale wiadomość była na pierwszej stronie onetu, a już zniknęła i jest w dziale- świat. Dziwne, że mało ważne informacje są na stronie głównej wiele godzin, a takie znikają szybko. Widać, że nie odpuszczają, ale była też budująca informacja, że Czesi odesłali Traktat Lizboński do swojego TK. To rozciągnięcie w czasie może dać Anglikom szanse na referendum u nich.

 3. mam dziwne przeczucie, ze to szczepienie to koronkowe przykrycie dla czegoś ciekawszego, gdyby chodziło o wybicie sporej ludzkości to sądzę, że są na to „cichsze” sposoby. W sprawie szczepień umiejętnie podsyca się, moim zdaniem, bunt przeciwko szczepieniom!, tak to odczuwam, dlaczego artykuł w NIE?, dlaczego coś takiego w przeddzień szczepień: http://wiadomosci.onet.pl/2051601,12,wielka_brytania_14-latka_zmarla_po_szczepieniu,item.html i coraz jawniej w matrixie o szkodliwości… gdyby chciano nas wybić, zrobiliby to perfekcyjnie … chyba, że nie o wybicie tu chodzi tylko spacyfikowanie buntowników … 🙂 to takie przemyślenia psychopaty 😉

 4. ludzie sie budza 🙂 juz coraz mniej troli pod takimi tekstami na onecie a wiecej obudzonych jednostek. Taki maly szczegol ale dajacy nadzieje

 5. @Chatka Puchatka Może takie były plany, że buntowników będzie niewielu i łatwo będzie ich unieszkodliwić, bo pierwsi wyjdą przed szereg. Mnie też zdziwiła wiadomość we wszystkich serwisach o śmierci po szczepieniu, bo o dziewczynie zmarłej w Hiszpanii(po tej szczepionce) czytałam już dość dawno i o komplikacjach poszczepiennych też. Z drugiej strony nie wierzę, że koncerny odpuszczą taką kasę. W manipulowanie opinią publiczną zaangażowane są sztaby psychologów i działają na wielu skutecznie. Część ludzi naprawdę chętnie się zaszczepi.

 6. a mi się wydaje, ze buntowników ma być wielu, wtedy zatraca się jednostka jest masa, mniejsza odpowiedzialność mniej tłumaczenia, owce uwierzą …

 7. @chatka puchatka
  Mam obawy, że podążasz właściwym tropem. Od wczoraj zastanawiam się nad scenariuszami, ale wnioskami podzielę się po ich wykluciu. Coś tutaj śmierdzi…

  Wywiadu jeszcze nie oglądałem, a jedynie pobieżnie przeczytałem tłumaczenie, ale zaraz sobie włączę..

  @Astromaria
  Skomentuję w tym wątku chemtrails, ponieważ „anarchy pl” jest już daleko, daleko, a chciałem Wam pokazać kilka fotek, związanych z naszymi, przeklętymi smużkami, które mi już bokiem wychodzą. Znów kilka godzin w ogrodzie i słabym jak kasztan po plastyce… 😉 …ale do rzeczy:

  Chodzi o chmurę, którą odkryli niedawno meteorolodzy – Asperatus. Znacie zapewne tę „sensacyjną historyjkę”, ale przypomnę Wam, że chodzi o nowy rodzaj chmur, których rzekome odkrycie, wymyślili sobie „ONI”, żeby usprawiedliwiać niektóre dziwne zjawiska na niebie, powstające na pewno po opryskach. Popatrzcie: http://pokazywarka.pl/asperatuskpinus/

  Typowa kołderka, która może budzić grozę…
  Dziś nad Wielkopolską lało prawy cały dzień, ale kilkakrotnie zauważyłem przez prześwity w chmurach, że dzielnie rozpylają swoje świństwa. Mam niestety zbyt „cienki” aparat, żeby uchwycić takie niuanse… 15 stopni temperatury, lodowaty wiatr i rzęsisty deszcz, ale rozumiemy wszyscy ich postępowanie, bo przecież walczą dzielnie z globalnym ściemnieniem, które jest oczywiście wynikiem naszej głupoty… Rączki opadają…, ale nic tam. Obrażanie naszej inteligencji jeszcze chyba trochę wytrzymamy, nieprawdaż…? 🙂

 8. Wczoraj jakiś uczony kretyn wciskał w TokFm swoje pierdoły o globalnym ociepleniu. Po prostu mnie skręciło i wyłączyłam radio. Prowadziła Ewa Podolska, która doskonale zna wersję alternatywną, ale pewnie otrzymała prikaz z góry i nie miała wyboru. Ale zdaje się, że słuchacze dali panu jajogłowemu popalić. Ja już nie mam zdrowia słuchać tych bredni.

  Co do oprysków – u nas było dziś spokojnie. Chmury czasem były gęste, a czasem się rozrzedzały, więc patrzyłam uważnie, co w nich widać i nic nie było widać poza czystym niebem.

  Ja wciąż wierzę, że ci dranie bekną za to, co robią. Im się wydaje, że są bezkarni i wszystko mogą, ale mogą się bardzo, ale to bardzo przeliczyć.

 9. @TheEndi
  Dokladnie takie chmury jak na zdjeciach widze czesto w Angli. Jest jeszcze drugi rodzaj – chmury ciemne,wyglada to tak jakby biale obloki byly pokryte sadza z pieca. Jak zyje 34 lata to czegos takiego wczesniej nie widzialem.

 10. Rządy robią co chcą i się nie przejmują, a Obywatele ? Obywatele walczą o przetrwanie na głodowych pensjach.
  Obywatele wszystkich krajów powinni się zjednoczyć w OBYWATELSKIM NIEBEZPIECZEŃSTWIE.

 11. Istnieje faktycznie wiele teorii mówiących o tym, że wiele bulwersujących działań realizowana jest tylko po to aby odwrócić uwagę od kluczowych spraw na tym etapie dziejów, że tak powiem 🙂
  Pamiętacie wywiad z Gregiem Bradenem, który opowiadał jak zmieniało się pole magnetyczne ziemi bezpośrednio po 11.10.01 na skutek powszechnie emitowanych negatywnych emocji. Może więc w przededniu czegoś wielkiego dla ludzkości, elicie zależy na tym aby ciężkie, brudne energie strachu zalegały na planecie i utrudniały urzeczywistnienie istot ludzkich w jedności, równości i poszanowaniu.
  W wywiadzie dla Projektu Camelot niejaki James powiada np.
  „Termin koniec świata odnosi się do końca zaprogramowanej egzystencji człowieka; do zgonu
  Systemu Umysłu Ludzkiego – do runięcia murów więzienia, które zwodziły obywateli
  ludzkości przed urzeczywistnieniem ich prawdziwej natury jako Suwereno-
  Integralności.
  Koniec świata podobny będzie do silnego wiatru, który przetoczy się nad cichym
  spokojnym morzem, i tylko te łodzie, które mają rozwinięte żagle i są przygotowane,
  zauważą działania wiatru. Wszyscy pozostali będą tak bardzo roztargnieni, tak bardzo
  przepełnieni lękiem, że nawet nie zauważą wiatru, lub jeśli zauważą, to nie
  wykorzystają jego działania odsłaniającego nowy kierunek, nowy brzeg, nowy sposób
  wyrażania życia.”

  Cała brudna robota mogłaby ewentualnie nieść kotwicę, abyśmy poszerzając świadomość i bardziej postrzegając sercem nie uciekli spod władzy ego-osobowości i nie wyskoczyli z pudełka w stronę prawdziwej rzeczywistości.

  Sorki jeśli zaleciało za bardzo ezoteryką lecz ja nie potrafię już nie wiązać rzeczywistości ducha z iluzją otaczającej fizyczności. 🙂

 12. Autorka tego bloga jest zdrową na umyśle i nie odlecianą ezoteryczką, jeśli więc gdzieś masz wstawiać ezoteryczne wątki, to właśnie tu. Prawdziwa ezoteryka to trzeźwe i rozumne pojmowanie świata, bez ograniczających filtrów nakładanych ina umysł i duszę przez takie oszukańcze systemy jak racjonalizm (klapki materialistyczne) czy religia (klapki irracjonalnej wiary).

  Zgadzam się z Jamesem (czy to ten od Wingmakers?) – końca świata nie będzie, będzie tylko koniec oszukańczego systemu kontroli i iluzji. Rzecz jasna, nie dla wszystkich. Racjonaliści z całą pewnością nie zrobią żadnego postępu, bo sami, dobrowolnie, wyrzekli się prawa do wolności i myślenia. Tak samo jak reprezentanci bieguna przeciwnego – ludzie religijni i oddani swojemu Kościołowi. Te dwa egregory strzegą swojego stada i nie dopuszczą do tego, żeby przestało żyć w iluzji i kajdanach. Tylko ludzie wolni zaliczą ten „koniec” w bardzo pozytywny sposób.

 13. Tak, ten od Wingmakers.

  Czy wyobrażacie sobie taki stan oświecenia, aby działania elit traktować z uśmieszkiem politowania i koncentrować się raczej na cnotach, które tworzą nasz rdzeń a nie zasilać zbytnio egregory, które energetyzują mury więzienia ludzkiego umysłu?
  8000 medytujących mogłoby zmienić obraz populacji. Warto więc jednoczyć się w imię miłości, a chłopców bawiących się w piaskownicy traktować ze zrozumieniem i przebaczeniem.
  Tak sobie właśnie myślę…

  Ciepełko dla Wszystkich

 14. Zgadzam się, końca świata nie będzie i z tym, że lepiej się jednoczyć w imię miłości też się zgadzam. Tyle, że część ludzi ma całkowicie odmienny pogląd i dlatego, prócz jednoczenia w miłości trzeba działać, aby nikt nie naruszał naszej wolności w imię swoich chorych racji. Teraz coś miłego, nie latają od poniedziałku, co prawda poniedziałek był deszczowy, ale wczoraj cały dzień piękne słońce, choć chłodno i dziś też słonecznie z małymi chmurkami, a chemtraili nie ma.

 15. Miałam podać link do blogu Urbasia, zajrzyjcie na dzisiejszy wpis urbas.blog.onet.pl

 16. Nie chcę oczywiście powiedzieć, że należy ignorować to co się dzieję, że nie należy popierać tych, którzy czynnie walczą. Patrzmy jednak jakie nadajemy znaczenie temu wszystkiemu, aby świat, który w istocie stanowi odbicie kolektywnej świadomości nie stawał się większym piekłem niż był dotychczas.

 17. Jestem za a nawet przeciw, dlatego uważam, że trzeba myśleć i działać elastycznie. Oczywiście, mimo najgorszych i przerażających wiadomości nie generuję tak upragnionego przez wiadome siły lęku ani złości (medytacja!!!!!), ale to nie znaczy, że przegina mnie w przeciwną stronę i że ignoruję fakty lub daję się nabrać na zabawę z laniem kubłów miłości na wrogów. Fakty należy przyjąć do wiadomości i jasno się do nich ustosunkować, ale bez wpadania w emocje. Wiemy, co się dzieje, nie godzimy się na to, jesteśmy gotowi przeciwstawić się temu, ale nie zasilając tego emocjonalną energią, która mogłaby dać wrogowi siłę lub pretekst do ostrych represji. Da się to zrobić, trzeba tylko wiedzieć, co jest grane. Oni oczywiście chcieliby nas wciągnąć w grę na swoich zasadach: albo nas wystraszyć i sprawić, żebyśmy wpadli w depresję i zostali sparaliżowani przez poczucie beznadziei, albo wywołać zadymę, żeby nas dzięki niej spałować albo wytłuc. A my się nie damy, będziemy myśleć pozytywnie i jeśli się tylko nadarzy okazja spróbujemy, jak Jane Burgermeister, pozwać ich zwyczajnie do sądu, jeszcze zanim zdążą wprowadzić w życie swoje pomysły. Bo prawo jeszcze wciąż jest prawem, a Konstytucje nie zostały zawieszone. Powinniśmy więc działać teraz, póki jeszcze obowiązuje prawo.

  Skojarzyło mi się to z energooszczędną lampą ledową (diodową), która świeci jasno, ale nie parzy. My też świecimy, ale nie tracimy energii na bezproduktywne grzanie.

 18. Cieszę się niezmiernie, że ten wywiad poszedł w świat z YT 🙂 Tutaj jest jeszcze jeden, który będzie częścią większego reportażu:

  Ktoś wyżej wspomniał o Traktacie Lizbońskim. Na tym blogu jest ciekawa inicjatywa, mająca wesprzeć Irlandczyków w ich głosowaniu przeciw TL:
  http://saveeuropeireland.niepoprawni.pl/

 19. Nie ma sprawy 🙂 W końcu wszystkim nam zależy, żeby te informacje się rozprzestrzeniły. Właśnie przed chwilą obejrzałam kolejną, piątą część wykładu dr Piotra Beina, w którym pojawia się także Jane Burgermeister. Polecam wszystkim do obejrzenia:

 20. (…) „Wiekszosc normalnych ludzi – prostych szczepi swoje dzieci. Ci co nie szczepia to jest niedouczona inteligencja”!!!!!!!
  Wypowiedz prostego ale „douczonego” inteligenta (???) na filmie ponizej:

 21. “Wiekszosc normalnych ludzi – prostych szczepi swoje dzieci” – no właśnie. Czyżby grupę docelową określili? ;D
  Sam fakt_że_w_Faktach to puścili to już jest ewenement!

 22. Tak Marcus – widziałem to wczoraj w TVN – inne stacje tv jak polsat, czy jedynka nawet nie wspomniały o smierci tej dziewczyny, która sie zaszczepiła w angli…wiec tylko taki plus, ze tvn to podał, bo myslącym to da do myslenia, chyba, ze należą do grupy tzw „douczonych” inteligentów – tego typu „douczenie” powoduje, ze masz beton nie do ruszenia zamiast mózgu!……:)))

  oczywiście krętactwo tzw „lekarzy-specjalistów” nie zna granic w dzisiejszym sprzedajnym świecie – dziewczyna zmarła na drugi dzień po szczepionce, a oni wciskaja ludziom kit, ze ta śmierć to oczywiscie i jakże by inaczej, była z innego powodu niz dlatego, ze sie zaszczepiła…
  kiedy w końcu oni przestaną być śmieszni, bo uwazaja nas wszystkich za debili, którzy każde takie kłamstwo przyjma do wiadomości całkowicie bezkrytycznie…

  A pytanie do prof.Lidii Brydak, która komentowała filmy z dr Piotrem Beinem jest takie:

  Czy ona weźmie osobiście odpowiedzialność za choroby i śmierć poszczepienną milionów ludzi???…zapewne nie, skoro nawet koncerny farmaceutyczne się tej odpowiedzialności wyparły, wymuszając niedawno na Obamie dekret zwalniajacy ich od wszelkiej odpowiedzialności karnej i finansowej od smierci i powikłań chorobowych po szczepieniu na świnska grypę!!!

  …dzięki Wam za wywiad z Jane Burgemeister…wspaniała osoba, o delikatnym miękkim głosie, a tak wielkiej determinacji…tylko brać przykład z jej nieprawdopodobnej obywatelskiej odwagi!!!…

  …niestety jej wywiad z Wiednia z 20.09.2009 jest juz niedostepny na youtube…już go zdjęli, ledwie sie pojawił…moze ktos ma jeszcze tę wersję z polskimi napisami?…:)

 23. Faktycznie, film znikł, a ja nie nagrałam :(. Ten film wstawił albo Waldek1984 albo redmuluc, nie pamiętam, ale później zobaczę co jest grane. Może jest na dailymotion? Sprawdzał ktoś?

  Co do pani Brydak to jest to straszna kobieta, nie napiszę nic więcej, ale chyba wszyscy wiedzą, co jest grane. Mam film z jej starcia z dr Jerzym Jaśkowskim, ona się miotała jak szaleństwie, a on ją załatwił siłą spokoju.

 24. Film z wywiadem z napisami jest na waldek1984.wordpress.com Wczoraj nawet Rzepa podała, że inne dziewczynki miały mdłości i bóle głowy po tej szczepionce. Link do artykułu dałam wczoraj pod wpisem : fragment książki „Szczepienia urywane fakty..” Co do p.Brydak też się zdziwiłam,że dziennikarz nie pyta, czy ona wzięłaby odpowiedzialność za autyzm dzieci, jeśli wystąpi po szczepieniu. Ale jak się cała hucpa zaczynała to nie kto inny tylko pani B. wypowiedziała się, że jest zdziwiona decyzją WHO, że ogłosiła pandemię. Nie pamiętam, czy to czytałam, czy widziałam w telewizorni, ale byłam zaskoczona, bo pani jest znana z propagowania szczepionek grypowych, w końcu jest szefem od grypy na Polskę.

 25. U Waldka jest nowa, poprawiona wersja tego wywiadu z Jane Burgermeister.
  Link do YT to:

 26. „Co do pani Brydak to jest to straszna kobieta, nie napiszę nic więcej, ale chyba wszyscy wiedzą, co jest grane. Mam film z jej starcia z dr Jerzym Jaśkowskim, ona się miotała jak szaleństwie, a on ją załatwił siłą spokoju”

  hmmm…moze warto zamieścić ten film
  z dr Jerzym Jaśkowskim tutaj na Twoim blogu Mario?…nie widziałem tego materiału…
  pozdrawiam…:)

 27. Chętnie, ale mam problem: „filmowiec” ze mnie żaden, nie umiem obrabiać filmów, nie mam żadnego programu do tego itp., a to, co jest warte zamieszczenia to tylko fragment programu z TVP „Minęła dwudziesta”, więc trzeba to wypreparować z całości. Jeśli ktoś wie, jak to zrobić to proszę o radę. Ktoś z was wrzucił tu gdzieś link do tego programu, ale nie pamiętam gdzie i nie mogę tego znaleźć. W razie gdyby link się nie znalazł mam to nagrane i mogę to gdzieś wrzucić (141MB) skąd będzie można ściągnąć celem przycięcia.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.