Niebo nad moim osiedlem

Empirycy to ci, którzy wierzą w to, co widzą. Racjonaliści to ci, którzy widzą to, w co wierzą. [dr Sidney MacDonald Baker]

Drodzy czytelnicy tej notki!

Wiem, że wielu z Was wchodzi tu z tego bloga, który w „racjonalistyczny” (czyli sprawiający pozory naukowości) sposób obśmiewa „idiotów”, którzy według jego autora „wierzą” w chemiczne smugi. Otóż moi drodzy w sprawie wiary to się chodzi do kościoła, natomiast

sprawy tak ważne, jak rozpylanie trujących chemikaliów z powietrza w żadnym razie nie mogą być kwestią WIARY, lecz WIEDZY.

Autor w.w. bloga albo jest użytecznym idiotą, czyli bezideowym nadgorliwcem, który za darmo daje d… władzy, albo jest płatnym agentem dezinformacji, który za pieniądze gotów jest popełnić każdą zbrodnię i plugastwo.

Autor w.w. bloga tchórzliwie zamknął możliwość komentowania, czyli uniemożliwia przedstawianie dowodów na to, że cynicznie kłamie i że jego wywody nie są naukowo rzetelne – brawo!

Już nie zostawicie mu żadnych dowodów na to, że cynicznie łże. Ale na szczęście możecie je znaleźć u mnie – mam nadzieję, że po zapoznaniu się z tymi dowodami zaczniecie samodzielnie myśleć, zamiast wierzyć kłamcom udającym „racjonalistów” i powołujących się na rzekomą „naukę”.

Sceptyku-„racjonalisto”, miej odwagę zapoznać się z tymi materiałami:

[Podaję linki tylko do pierwszego odcinka każdego z filmów z YouTube, resztę znajdźcie sobie sami].

O chemtrails mówi Ted Gunderson, były agent FBI:

Były agent FBI Ted Gunderson jest zaangażowany w uświadamianie ludzi o opryskach chemicznych zwanych chemtrails. Po przejściu na emeryturę, pracował również nad rozwikłaniem satanistycznych zbrodni. Jest przekonany, że wiele zbrodni popełniane jest przez ludzi kultów satanicznych, często wskazywał na powiązania satanistów z urzędnikami wysokiego szczebla rządowego.

Film „Zmiana klimatu i wojna z ziemią” to prawdziwa kopalnia wiedzy o chemtrails, globalnym ociepleniu, tajnych akcjach armii i zbrodniczych eksperymentach rządów na nieświadomych niczego obywatelach:

Film „Czym spryskiwany jest świat?” („What In The World Are They Spraying?”) przedstawia niezbite dowody na to, że nad całą planetą rozpylane jest aluminium, co powoduje ogromne skażenie środowiska: gleby, powietrza i wody. Z powodu zmiany pH gleby usychają lasy, a organiczne uprawy przestają istnieć:

„Nie rozmawiaj o pogodzie”, czyli rezultaty prywatnego śledztwa:

Aerosol Crimes (aka Chemtrails)

Clouds of Death [PL] – Chmury śmierci

PlaylistaTrailer powstającego na ten temat filmu (ang.):

Oto oficjalny raport Parlamentu Brytyjskiego (House of Commons) na temat stanu prac nad tzw. ‚geoengineering’, czyli rozpylaniem substancji chemicznych w atmosferze, oczywiście usprawiedliwiający konieczność prowadzenia tego typu działalności oraz określający, jakie odszkodowania mogą być z tego tytułu wypłacane. TU DO POBRANIA (plik PDF, język angielski).

Poczytajcie tę stronę – same czyste raporty naukowe i polityczne: http://geoinzynieria.co.cc/

Konferencja chemtrails, Wrocław 30.01.2011

Zapraszam też na mój blog Zatrute niebo (z boku są linki do innych blogów na temat chemtrails – zapraszam do lektury)

———————————

Zdjęcia zrobione dziś w południe, z mojego balkonu. Ale to być może nie koniec, bo widzę, że tajemnicze samoloty znów przelatują, chociaż rzadziej. Podobnie było w ubiegły czwartek. Tak się gapiłam w niebo jadąc rowerem, że mało nie wylądowałam na latarni.

Chemtrails 1

Chemtrails 2

Na co dzień niebo nad nami jest idealnie czyste. Gdyby to, co widać na tych zdjęciach było spowodowane przez samoloty rejsowe lub transportowe, to takie smugi byłyby widoczne codziennie lub w określone dni tygodnia, bo przecież takie samoloty muszą trzymać się rozkładu lotów. Ale to zdarza się bez żadnego planu, po prostu jednego dnia jest, a później przez całe tygodnie nie ma.

Najczęściej chemtrails pojawiają się w piękne i słoneczne wolne od pracy dni, czyli w weekendy i święta, gdy całe rodziny (z małymi dziećmi!!!) wyruszają na łono natury w nadziei że pooddychają świeżym powietrzem. Niestety, powietrze nie tylko nie jest świeże, ale wręcz trujące.

———————————————-

W moim blogu wolno pisać prawdę, tylko prawdę i samą prawdę. Wszystkie komentarze zawierające racjonalistyczne kłamstwa i zaprzeczające OCZYWISTEJ prawdzie lądują w spamie.

Kłamać możecie do woli, ale NIE U MNIE!

104 komentarze do “Niebo nad moim osiedlem

 1. Słońce jest na liście substancji i czynników szkodliwych, wraz z witaminami, mikroelementami i wszystkim, co naturalne. Codex Alimentarius zaleca, żeby zażywać minimalne ilości witamin, bo nadmiar nas otruje (wg. dr Ratha i współpracowników powinniśmy zażywać 600-700% dawek zalecanych przez CA). Kampanię przeciw słońcu prowadzi się już od dawna, pod hasłem, że powoduje nowotwory skóry i oparzenia oczu (rogówki, siatkówki i czegoś tam jeszcze). Każą nam smarować się filtrami, osłaniać ciemnymi okularami (oczywiście tylko tymi „najlepszymi”, za 100 zł i więcej) i owijać szczelnie szmatami. Chorzy mają zakaz wychodzenia na słońce. A ponieważ ludzie nie słuchają zaleceń i smażą się na plażach, o zgrozo nawet w Egipcie, więc władza musi, dla naszego dobra, zasłonić słońce. Według władzy zdrowiej jest otoczyć planetę gęstym woalem z aluminium i metali ciężkich niż pozwolić łyknąć choćby odrobinę witaminy D ze słońca.

 2. Już wiedzą ile będzie huraganów w tym roku i dokładnie obliczyli ich siłę. (ceny ropy pójdą w górę)
  http://pogoda.wp.pl/gid,15492693,kat,1035571,title,Najwieksze-huragany-w-historii,galeria.html?ticaid=1106ad&_ticrsn=5
  A tutaj zauważyli, że coś złego dzieje się z golfsztromem
  http://pogoda.wp.pl/kat,1035641,title,W-Polsce-nie-bedzie-sie-dalo-zyc-Zimy-beda-bardzo-mrozne,wid,15491539,wiadomosc.html?ticaid=1106bb&_ticrsn=5
  Można to połączyć z wyciekiem ropy w Zatoce Meksykańskiej o której skutkach pisała „Globalnaświadomość” http://www.globalnaswiadomosc.com/ajednakgolfsztrom.htm
  Niestety nieukowcy o tym nie powiedzą, wymyślają inne przyczyny nie chcą się narazić unym z BP.

  Faktem jest, że kiedyś Grenlandia była bez śniegu (sama nazwa o tym świadczy) I te procesy przebiegają cały czas na ziemi np Antarktyda miała kiedyś inne położenie http://mipzone.w.interia.pl/art015_7.jpg

  Ale jeżeli chodzi o golfsztrom, który wypływa z zatoki to jest to zbyt duży związek przyczynowo-skutkowy w bardzo krótkim czasie od wybuchu ropy w zatoce. Miejmy nadzieję, że natura sobie z tym poradzi.

  Ktoś na forum napisał niedawno, że zima w tym roku zakończy się gdy wyłączą HAARP-a, ja dodam również SURę i inne
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Fale_bardzo_d%C5%82ugie

  Teraz tak się porobiło, że nie wiemy czy to natura, czy ludzie popsuli pogodę. I oto korporacjom chodzi, to ich „niewidzialna” broń ekonomiczna. Jednak pamiętajmy, że jest obosieczna, prędzej czy później zmieni kierunek.

 3. Rachmat twierdzi, że FligtRadar24 pokazuje teraz wszystkie samoloty jakie latają nam nad głowami, więc przestanę wierzyć w spiski widząc, że nad moją głową nie latają żadne nierozpoznane rozpylacze. Niestety Rachmat, znowu mnie okłamujesz! Właśnie nad moją okolicą trwa nalot dywanowy, a FligtRadar pokazuje czyste niebo – nie ma na nim ani jednego samolotu, nawet pasażerskiego.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.